Únor 2007

Sen o hlodavcích

28. února 2007 v 19:33 | Marie Blankytna |  Sny a jejich výklad
Moje známá měla k ránu již jen lehké spaní, při kterém najednou uviděla světelnou kouli, a pak měla pocit, že nad ní proběhla myš, pak začaly běhat krysy a potkani , a to slyšela i jejich dupot. Nejdříve se lekla, a tak se začala automaticky modlit a nechtěla otevřít oči. Nakonec uviděla slůně v modrém obláčku, to už se uklidnila a znovu světlo.
Význam jednotlivých symbolů:
Živá zvířata, patřící mezi hlodavce obecně znamenají negace - zrada, nevěra, podvod, hádky, nesváry, falešné přátele, neúspěchy.
Slon může znamenat velikost, sílu, pomoc od vlivného přítele, změnu v životě, ale také varování před chytrostí někoho.
Modrá barva - zdraví, úspěch v podnikání, přírůstek do rodiny.
Jasné světlo - symbolika rodinné pohody.
Výklad tohoto snu pomocí automatického písma:
"Tento sen, to je symbolika rodiny, v níž žije. Považuje svůj život za nepovedený.
Její matka, její dcera i druh, který je otcem její dcery ,tvoří myšlenky v jiné rovině, než ona sama. Jejich myšlenky ji velmi zraňují, nesouhlasí s nimi a zůstává se svým myšlením sama a nepochopena. Jsou každý jiný - tři živočichové, ale tvoří dohromady jednu skupinu, která svými myšlenkami útočí proti ní - proto jedna skupina hlodavci, jejich myšlenky hlodají a zraňují.
Na začátku jejího vztahu byla láska, cit a světlo. Je něčím spoutaná do koule. Čím asi? Rozdílnými postoji, názory, myšlenkami, které se s léty prohlubují.
Slůně v modrém obláčku, plující v ovzduší, se dá vyložit několikerým způsobem - je to symbol štěstí. Je třeba povznést se nad malichernosti, nastolit klid do myšlenek a uspořádat rodinné vztahy. Vše záleží na vzájemné dohodě.
Také to znamená pomoc dalšího člověka, který by svou přítomností pomohl zharmonizovat vztahy v rodině. Velký člověk nebo malý člověk? Obavy? Z čeho?
Další možnost je pro ni v naději v tom, že se rozhodne zužitkovat všechny vědomosti a dovednosti, které nasbírala na kurzech, kde si doplňovala svoje vědomosti i dovednosti. Je to její kapitál.
Myslí si, že vše je v plenkách, že umí ještě málo? A proto se obává? Nemusí se obávat. Na konci snu je optimismus. Ať se ho drží."

Pokousání klíšťaty a informace pro J.K.

28. února 2007 v 11:00 | Marie Blankytna |  Dotazy a názory
Automatické písmo:
"Jsem zde a čekám na tebe, abych ti řekl něco, co se týká tebe a též J.K.
Zareaguj na přítomnost klíšťat, vyčisti si kousance Samentem a dnes si vezmi 2x5kapek Samenta, abys zamezila reakci a bude vše v pořádku.
A teď už budu mluvit o J.K. Operace slepého střeva v mládí byla karmického původu v tom, že se ve střevech nahromadily negativní postoje vůči dění v rodině. Najdi tento život, očisti negace, postoj k rodičům i k celkovému dění a odstraníš příčinu, která se i po operaci slepého střeva zhmotňovala ve formě výrůstků na sliznici a ve formě srůstů při hojení. Proto vyšetření střeva bylo tak bolestivé. Ať se zaměří na čištění střeva, ale ne umělé - napojením na čistící jednotku, mohlo by dojít k trhlinám, a to je nežádoucí. Jde o přirozené čištění střeva úpravou stravy. Vyloučit těžce stravitelnou potravu jako je uzené maso, uzeniny, salámy, více světlého masa než červeného masa, více vlákniny, bílé pečivo nahradit tmavým, bylo by dobře nahradit na nějaký čas bílou mouku moukou bezlepkovou, špaldovou, rýžovou, pohankovou.
Jedenkrát týdně ať provádí sama čištění tlustého střeva pomocí balónku, do kterého dá diamantovou vodu s programem, občas přidat špetičku mořské soli, ošetřovat konečník - čistota, pravidelná stolice. Denně pomocí zvonečku očistit meridiány, všechny, ale s důrazem na meridiány střev, slinivky, a žaludku. Může používat orgonový kroužek nebo i kámen, který dokáže pohlcovat negace, přikládat na bolestivé místo zvenčí. Do tohoto místa nemůže zavádět energii, musí napřed odčerpat nahromaděnou energii.
S tou její Reiki by neměla laškovat. Obává-li se prosit o milost této energie duchovní čisté bytosti, co pak dává, co rozvádí? Kdo se bojí, nemůže s tímto pracovat. Rozvádí tím svoje negace - bolesti - strach - obavy víc, než čistou energii.
Jenom čistou prací na sobě, svými čistými jemnými těly se může otevírat duchovní pomoci těm, které oslovuje, které prosí a volá do svého života, jejich prostřednictvím může tuto energii dávat dál. A nejde jenom o dávání, jde o umění vlastní ochrany před napojením jiných na sebe. Vstupovat do energetických obvodů bez vlastní ochrany není dobré.
Ať lépe spolupracuje se svým andělem strážným. Sama přijde na to, kdo to je."

Prosím, jaký útvar jsem čistila vlevo od hlavy?

28. února 2007 v 10:00 | Marie Blankytna |  Dotazy a názory
Odpověď pomocí automatického písma:
"Vím, co máš na mysli. V auře na levé straně hlavy se vždy hromadí negace, které tvoříte vy lidé sami, to je také to, co praskalo při cvičení hlavou. Měla jsi tam nahromaděný strach, který jsi vytvořila při pálení zbytků, protože velký oheň bys ve větru nedělala. Obavy, aby to nebyla velká vatra, která by mohla způsobit požár, vždy v tomto případě čisti levou polovinu aury.
Kromě toho tam máš obavy - nevzít si léky na tlak. PROČ? V horku jsou cévy roztažené, volné, srdce nemusí vynakládat toli síly, aby prorazilo bloky.
Průběžně neustále čistit negativní poznatky, uvolňované podvědomím. Tyto znečišťují auru."

Proč na chatě u L. nespím?

27. února 2007 v 20:11 | Marie Blankytna |  Dotazy a názory
Odpověď pomocí automatického písma:
"Ano, jsem zde a jsem rád, že sis na mne vzpomněla i v meditaci.
Udělala jsi kus práce a ani o tom nevíš. U L. jsi byla hluboko na vlnách alfa a stále jsi se bezděčně modlila. V tomto případě, kdy je mysl klidná, ale zaměstnaná, nemůže přejít do fáze spánku. Na chatě u L. je to proto, že jsi tam začala cítit nebezpečí, protože spodní voda vytváří jiné poměry než tomu bylo dříve. I kdyby ses otočila hlavou k severu, nebudeš spát. Je tam mnoho jiných energií, které ti nevyhovují. Vadí ti přílišná blízkost lidí v noci, zasahují ti do aury a i proti tomu se bráníš tím, že se snažíš bdít - bezděčně. Vadí ti hlučné prostředí - lednička, noční buzení dětí, mluvení ze spaní - tvoje citlivost chce ke spánku klidné prostředí, které máš doma.
Tam jedině prášky na spaní, které ti zabezpečí spánek, ale jinak ti neposlouží k dobrému.
Nauč se večer uzavírat auru!"

Sen o ztracené malé vnučce

26. února 2007 v 23:53 | Marie Blankytna |  Sny a jejich výklad
Mojí známé se zdál sen, že vedla za ruku malou vnučku a že přišly do velkého domu, který měl hodně poschodí a všechno bylo bílé. Otevírala jedny dvéře po druhých a nevěděla, co vlastně hledá. Všude byly samé postele s bílým povlečením. V posledním pokoji ležela matka mé známé, která otevřela oči a povzbudivě se na ni usmála, ale nic neřekla. Pohledem se rozloučily, zavřela dvéře a najednou s hrůzou zjistila, že se jí vnučka ztratila. Vystrašená pobíhala celou budovou a nenašla nikoho, kdo by jí pomohl vnučku hledat. Probudila se s bušícím srdcem a celá vystrašená.
Na druhý den přišla vnučka a stěžovala si, že ji bolí noha po straně a bolest jí vystřeluje do palce.
Vysvětlení snu pomocí automatického písma:
"Sen měl babičku na tuto skutečnost připravit. Matka babičky jí povzbuzujícím úsměvem posílala povzbuzení a naději, že se vnučce může pomoci. Bílá barva - nemocnice - vnučka potřebuje pomoc, ale když byla před měsícem v nemocnici, tak jí lékaři nepomohli. Prázdný dům symbolizoval, že musí spoléhat sama na sebe, že nikdo jí nepomůže. "
Známá vyprávěla, že vnučka měla od malička problémy s břichem, nemůže jíst maso, tučné věci, bývalo jí špatně za jízdy autem a věděla, že tu je spojitost s nečistými játry a žlučníkem. Při hledání příčiny byly nalezeny 3 karmické životy, které tyto funkční potíže žlučníku a jater způsobily.
 1. karmický život byl ve starém Egyptě, kdy byla uštknuta jedovatým hadem. Zde bylo nutné očistit všechny její energie od účinku hadího jedu
 2. karmický život byl v Atlantidě, kdy jí byly záměrně podávány drogy, aby prozradila tajné nauky, jejichž strážkyní byla. V tomto případě bylo nutné očistit negativní účinek drogy na myšlení a funkce těla
 3. život byl v 5.stol. před Kristem v Číně, kdy se jako malíř otrávil nechtěně barvami.

Užívání léku FOSAMAX při osteoporóze

26. února 2007 v 23:13 | Marie Blankytna |  Nemoci
Vzkaz pomocí automatického písma:
"Ano, kamínky opět způsobily hluk, aby tě přivolaly k této práci.
Chci ti říci, že se nemusíš obávat nepříznivých účinků tohoto léku při dodržování určitých zásad:
 • pomocí diamantové vody odstraň nežádoucí účinky na fyzické tělo
 • zkus ještě pomocí orgonového zvonečku totéž
 • pomocí diamantové vody i orgonového zvonečku dodej tomuto léku energii, která bude v těle působit jako nosič vápníku do odvápněných kostí
 • dodržuj pokyny uvedené v návodu."

Proč má T.K. pocit, že má málo funkční koleno?

26. února 2007 v 10:00 | Marie Blankytna |  Dotazy a názory
Odpověď pomocí automatického písma je následující:
"Koleno, u kterého má pocit, že je málo funkční a že je tam nějaký zádrhel, který brání v pohybu, to je přeneseně zádrhel v mezilidských vztazích. Drhne jí vztah s dcerou, s partnerem i s matkou. Očisti jí z aury dopad nesouladu s těmito osobami, kteří jsou soustředěni všichni v jednom životě.
Zanes jí snahu o porozumění a protáhni zvonečkem i rukama."

Sen o spáleništi

26. února 2007 v 10:00 | Marie Blankytna |  Sny a jejich výklad
Jedna moje známá viděla ve snu spáleniště , kde bylo zuhelnatělé tělo.
Výklad tohoto snu pomocí automatického písma je následující:
"Nebyl to sen, který by ji měl varovat před spouští v jejím životě, nýbrž se týká duchovního růstu lidí kolem ní a jí samotné. Kdyby to byl sen varující, to varování by pocítila po probuzení jako strach před něčím, co by mohlo tuto spoušť vyvolat. Jestliže zůstala klidná, znamená to odumírání starého myšlení, negativního myšlení, prostě svými novými postoji, svým novým myšlením a chováním spálila za sebou starý život, plný negativních vzpomínek, pocitů, polopravd, ukřivďování a vlastních křivd. Znamená to nový začátek pod vlivem této změny k lepšímu. Její myšlení bude odlehčenější, ke změnám a k řešení se bude dopracovávat jistěji, klidněji a rychleji."

Dotaz Jany , proč se jí nedaří zhubnout

25. února 2007 v 19:08 | Marie Blankytna |  Dotazy a názory
Milá Marie,
to já mám za co poděkovat,ještě jednou Vám moc děkuji.
Zatím vše nějak stagnuje,ale z toho nejhoršího jste mi pomohla,měla jsem velké chmury na duši.Je to o moc lepší,moc věcí jste mi pomohla pochopit.
Měla bych jeden dotaz,dalo by se pomocí automatického písma zjistit,proč se mi nedaří zhubnout i když se opravdu nepřejídám a jsem vegetariánka?Jestli je to tím,že hřeším sladkým?Neumím svoje andílky ještě poslouchat,mohla by jste se mi na to prosím poptat,co by mi pomohlo?Myslím,že jsem si dietami pěkně zpomalila metabolismus..
Jestli si najdete čas,budu ráda.
Děkuji moc Jana
Milá Jano,
zde je pár rad pomocí automatického písma:
"Především jí musím říci, že zkoušení diet není zrovna ten správný způsob, jak upravit tělesnou váhu, protože po skončení diety je nastolen obvyklý způsob života, a ten vyvolá další váhový přírůstek. Tělo má paměť, buňky mají paměť a zapamatují si, že "strádaly" a začnou se zásobovat na další strádání, které očekávají. To je koloběh, který vyvolá v těle "únavu", a ta se projeví určitým opotřebováním metabolických pochodů.
Pokud nemůžete přijat svoje tělo v takové formě, v jaké je, musíte nastolit režim menšího příjmu a většího výdeje a v tomto vydržet!
To znamená jídelníček, který je sestavený na základě pozorování, protože každý člověk reaguje na totéž omezení jinak. Máte rozdělení na krevní skupiny, jinak pracujete, jinak relaxujete, jinak pijete atd. Zkuste si vytvořit plán - jídlo - práce - odpočinek.
 • Začněte pít minimálně 2,5l neslazených tekutin denně ( mléko, kakao, káva jsou potraviny, nepočítají se do tohoto množství ).
 • Před jídlem vypít 2 dcl vody ( ne pro zaplnění žaludku, ale pro lepší produkci trávicích šťáv).
 • Věnujte se jídlu - nečtěte při jídle, nesledujte televizi.
 • Jídlo řádně rozkoukáme, promísíme se slinami.
 • Myslíme na jídlo pozitivně, nikdy je nezradíme myšlenkou:"Z toho zase přiberu."
 • Zkuste jíst naposledy do 18.hodiny večerní.
 • Nedojídejte ( po dětech atd. )
 • Méně potravin se složenými cukry ( místo řepného cukru, medu, raději rýžový slad apod.)
 • Zkuste aspoň 30 dkg zeleniny denně.
 • Přidávejte do salátů olivový olej.
 • Kupte si občas olej pupalkový ( v lékárně ) a využívejte ho dle návodu.
 • Zařaďte do denních tekutin také čaje zahřívací - zázvorový.
 • Přidejte do stravy kurkumu.
 • Udělejte si vlastní směsku čaje:
1. čaj černý - ruský nebo čínský
2. čaj zelený - meduňka-jablečník-máta
3. čaj červený - třeba květy slezu nebo lapacha
4. čaj žlutý - měsíček zahradní
5. čaj růžový - nasušte si plátky růží šípku
Od všeho stejný díl, smíchejte a tuto směs denně aspoň 1x.
Tady musí být trpělivost, a je také prospěšné vytvořit si vizualizační program s určitým cílem: JAK CHCI VYPADAT?"

Jak mohou pomoci matce Zemi lidé, kteří neumějí meditovat?

25. února 2007 v 10:00 | Marie Blankytna |  Pomoc planetě Zemi
Vzkaz pomocí automatického písma:
"Ano, jsem s tebou a vím, na co se chceš ptát. Potřebuješ rady, jak pomoci lidem, kteří nejsou zvyklí meditovat, a přece by se rádi zapojili do dějů a činů, jak pomoci vaší planetě najít určitou stabilitu.
Ten, kdo je spjatý se Zemí jako původní obyvatelé Ameriky, ti mají vypracované rituály taneční, které jsou umocňovány energií ohně, zvuku a pohybu. Tyto spojené energie posílají pomocí energie Slunce matce Zemi.
Vy ostatní, kteří tyto rituály už máte v paměti smazané, můžete také použít energie ohně, ať je to ohniště nebo svíčky. Je třeba zklidnit myšlenky, to není tak těžké. Pak nastane:
 1. Aktivní rozhovor - vnitřní rozhovor s vaší domovskou planetou. Rozeberte si v duchu vše, co vám poskytuje, a co vy poskytujete jí. Až toto bilancování skončíte, poproste ji o odpuštění pro necitlivý přístup lidstva k ní a také o trpělivost, než ucítí první kroky k nápravě.
 2. Pasivní program - poslouchejte ve svém ztišení třeba tóny hudby, které velebí vaši vlast. Žádná jiná hudba než hudbaBedřicha Smetany Má vlast nemá tak silný citový náboj, citovou sounáležitost s domovem. A domov je vaše Země! I tímto pasivním postojem vyjádříte matce Zemi svou přízeň, protože velebné tóny této Smetanovy skladby rozezvučí každé nitro.
A o to jde - velebit a rozezvučet a sladit svoje energie s energiemi planety Země, která je živým organizmem.

Dopis od Medvěda

24. února 2007 v 20:22 | Marie Blankytna |  Pomoc planetě Zemi
Zdravím Tě, Marie, Lidská Bytosti
Děkuji ti za nádhernou zprávu a za krásný způsob předávání poselství. Dovol mi, abych se s tebou podělil o Vědomí těchto Dnů, že Lidské Bytosti Zemí Českých jsou probuzené v Počtu, o jakém se mi nesnilo! Běhá mi z toho Radostí mráz po zádech - je to nádhera. Dnes už je to více než dva tisíce lidí v ČR, kteří o blížícím se Obřadu vědí a naprostá většina je připravena podílet se na tomto Velkém Díle aktivně a napojit se ze svých domovů, z míst Síly, z Duchovních center, z kruhů Přátel. Zvedá se Silná Vlna a Adam Yellowbird mi potvrdil, že tato Vlna přichází ze všech koutů Matky Země! J
Přeji Tobě a všem Lidským Bytostem Dny plné Poznání
Michal Medvěd Kubasa

Sen ženy o potápění dítěte do vody

24. února 2007 v 17:53 | Marie Blankytna |  Sny a jejich výklad
Jedné známé se nad ránem zdál velmi živý sen.Stála nad vodní plochou a nějaký muž topil malé dítě, pak tlačil rukou na záda ženy, aby se také potopila.
Výklad tohoto snu pomocí automatického písma:
"Ta žena, která tento děj pozorovala, byla ona sama, a to dítě, to byla ona a ta potápěná žena byla opět ona, ale v dospělosti. Tato žena prošla obdobím, kdy byla ovlivňována, řízena a vedena muži, kteří neměli vždy čestné úmysly a byla využívána. To bylo to stálé vynořování s obličejem vzhůru a opětovné ponoření mužem. V dětství s ní manipuloval otec, v dospělosti manžel.Byl tam dlouhý úsek života, kdy plavala přidržovaná rukou manžela, který ji tlačil pod vodu, aby se nevynořila. Ale tato žena to přežila, vymanila se z tohoto potopeného života, nadechla se a žije dále svobodně, sama za sebe, bez ovlivňování od muže. Dýchá volně a svobodně, proto má občas při dýchání potíže - je to příliš svobody, na kterou nebyla zvyklá. Byl to sen očišťující a dávající najevo, že žije odlišný a svobodný život, který jí dává jiné možnosti."

Očista těl po nemoci

24. února 2007 v 17:14 | Marie Blankytna |  Nemoci
Po prodělané nemoci máme
 • očistit orgány, na kterých se projevuje nebo projevil dopad nemoci, a sice na všech úrovních, například po prodělané hnisavé angině čistíme mandle, srdce, plíce a ledviny
 • zrušit informaci o průběhu nemoci v nervové soustavě také na všech úrovních
.Dodržíme celý postup, který je vypracovaný pro léčení na dříve zveřejněných webových stránkách a čištění orgánu provádíme takto:
 • Já jsem Boží Světlo ( 3x) , které uvádí do normální činnosti činnost mandlí, a tím ruší projev anginy na těle éterickém
 • Já jsem Boží Světlo, které uvádí do normální činnosti činnost mandlí, a tím ruší projev anginy na těle astrálním
 • říci totéž pro tělo emocionální
 • říci totéž pro tělo duchovní
 • říci totéž pro tělo duchovní
 • říci totéž pro tělo fyzické
Zrušení informace o této nemoci v nervové soustavě ( v mozku ) provedeme podobným způsobem:
 • Já jsem Boží Světlo ( 3x ), které ruší informaci o této nemoci v nervové soustavě na úrovni éterické
 • říci totéž pro úroveň astrální
 • říci totéž pro úroveň emocionální
 • říci totéž pro úroveň duchovní
 • duševní
 • fyzickou
Automatickým písmem mi bylo sděleno:
"Ptáš se na záznamy o chorobách, ale neptáš se na DISPOZICI K TĚMTO CHOROBÁM, i toto je třeba čistit. V tomto životě jsi prodělala vředovou chorobu, takže k ní máš dispozici, očisti ji."

Pozvání na úplňkovou meditaci pro matku Zemi

23. února 2007 v 16:18 | Marie Blankytna |  Pomoc planetě Zemi
V SOBOTU 3.3. 2007 - ve 21h -
MEDITACE s ANDĚLY na podporu MATKY ZEMĚ .
Meditujeme v soukromí domovů sami -
či ve společnosti stejně naladěných přátel
MILÍ PŘÁTELÉ !
ZVU VÁS A VSECHNY LIDIČKY DOBRÉ VŮLE, KDOŽ NECHTĚJÍ JEN NEČINNĚ PŘIHLÍŽET, JAK SE NAŠE PLANETA ČISTÍ OD BALASTU A ŠPÍNY , KTERÝM I JSME JI
-MY LIDÉ-ZA DLOUHÉ VĚKY ZANESLI . JE ZNÁMO , ŽE JAKO KAŽDÝ ŽIVÝ ORGANISMUS-I NAŠE MATKA ZEMĚ MÁ SAMOLÉČÍCÍ SCHOPNOSTI A DO JISTÉ MÍRY JE SCHOPNA SI SAMA POMOCI A "ZHOUBNÉ BAKTERIE" ( kdo to asi je ?! )-" POCENÍM, KÝCHÁNÍM A HOREČKOU " ELIMINOVAT , ALE PŘECE JEN DO JISTÉ MÍRY . MŮŽEME JÍ V JEJÍ OČISTĚ ÚČINNĚ POMOCI PRÁVĚ PODPOROU ENERGIE LÁSKY . TU SAMOZŘEJMĚ MŮŽEME POSÍLAT KDYKOLIV A POKUD MOŽNO CO NEJČASTĚJI , ALE JE ZNÁMO-ŽE POSÍLÁ-LI LÉČIVOU ENERGII ZÁROVEŇ VÍCE LIDÍ-SÍLY SE NESČÍTAJÍ, ALE NÁSOBÍ .
Minulá spirituální akce - 2.2. 07- měla veliký ohlas - jen o léčení ENERGIEMI SVĚTLA při AND.LÉČ.TER.požádalo kolem stovky lidiček - pro ZEMI jich meditovalo ještě více . Jsem vyzvána,abych dělala tyto MEDITACE pro ZEMI ještě častěji než je dělám . Někteří z účastníků přijali poselství o přínosu MEDITACÍ pro ZEMI - přírodu i samotné lidi.
Poněvadž se blíží nový úplněk se svými silnými vibracemi-zvolila jsem proMEDITACI na podporu MATKY ZEMĚsobotní večer . Můžeme v tento den spojit své síly se sílou tisíců meditujících pro naši ZEMI na celém světě. Opět na přání mnoha propojím tuto meditaci i s podporou energiíANDĚLŮ přiANDĚLSKÉ LÉČ. TERAPII- Nezapomeňte však - na tu je třeba se přihlásit a požádat o toto léčeníenergiemi SVĚTLAu mne . Těm, kteří zvažujíARCHANDĚLSKÉ ZASVĚCENÍ-BYTOSTEM SVĚTLA- připomínám, že i tyto dny jsou velice příznivé . Léčení a harmonizace jsou zdarma- zasvěcení nikoliv .
Mějte vlídné dny!
Zdraví
IVA - Ivana Sedláčková
Mobil: +420 776 871 881
Mobil: +420 604 520 325
Skype: ivana.reiki
ICQ: 345 120 725

Pozvání na stavbu energetických mostů Jednoty od Medvěda

22. února 2007 v 23:14 | Marie Blankytna |  Pomoc planetě Zemi
Dopis od Medvěda:
Drazí přátelé,

už delší dobu zaznívá a prosakuje ze všech stran to, že je potřeba tvořit mosty - mezi kulturami,. mezi náboženstvími,. mezi lidmi navzájem,. mezi lidmi a Matkou Zemí.

Nyní přichází neopakovatelná možnost a příležitost podílet se (duchovně nebo fyzicky) na něčem tak Velkém, jako je
Shromáždění Rady Starších kmenů Severní a Jižní Ameriky na jezeře Titicaca, Peru, 19. - 23. března 2007
Když mi před několika lety Gil Aquilera (bojovník kmene Apač, jehož posláním je "přinášet lék lidem") poprvé řekl o tom, že se v roce 7 uskuteční Setkání Rady Starších na jezeře Titicaca, zdálo se mi to hrozně daleko.
Když mi Gil volal před několika dny a řekl, že by byl rád, kdybych se Setkání účastnil jako supporter (podpůrce), uvědomil jsem si, že to, o čem jsem čítával a snil, nyní Žiju.
Cítil jsem a Věděl, že tvořím součást tohoto Příběhu - jsem Posel. Tato neuvěřitelná a historická Událost mne plní bázní a respektem, ale zároveň mne motivuje k tomu, abych vzal pero do ruky, začal psát a mohl tak sdílet s Vámi tuto přicházející Skutečnost. Gil mne požádal, abych se s Vámi podělil
o obsah jeho dopisu. Nejdříve mi ale dovolte podělit se s Vámi o to, co vypráví jedna Mayská legenda.

Text této legendy naleznete přiložen jako soubor "Mayské orákulum - Mytické volání"

Mluvil jsem s Adamem Yellowbirdem:
21. března 2007 v 7 hodin odpoledne tamějšího Času má být podle proroctví otevřena Brána Trvajícímu Míru. Adam Yellowbird říká: "Budeme naslouchat Matce Zemi, budeme naslouchat u jezera Titicaca, které je Matkou vod a skrze vodu budeme přijímat to, co nám Pachamama říká. Potom se budeme radit,
jak dál předávat poselství o tom, co jsme se dozvěděli a jak tvořit mosty, nejen mezi Amerikami, ale po celé Matce Zemi, abychom společně vstoupili do nového Cyklu, který, jak Věříme, bude Cyklem Trvajícího Míru.

Přichází Čas Činů a skutečného vzájemného Propojení a Porozumění!
Zvu tedy a volám Vás všechny:

Pojďme vytvořit mosty pro Energie Jednoty a Míru a ukotvěme tyto energie na
místech Síly, ve svých Domovech, v Přírodě, ve Městech - začněme u Sebe samýchS pokorou

Michal Medvěd Kubasa


Post scriptum:
Pokud to uznáte za vhodné, budu rád, když tuto zprávu budete tlumočit dál.


Mosty mezi Českou republikou a jezerem Titicaca v Peru

22. února 2007 v 22:43 | Marie Blankytna |  Pomoc planetě Zemi
Zdravím Vás Lidské Bytosti,
Na základě žádosti některých z Vás o vytvoření a zaslání "návodu", jak se zúčastnit na duchovní úrovni na dálku Shromáždění Rady Starších na jezeře Titicaca, Peru 19. - 23. března 2007, se pokusím shrnout a popsat myšlenku:
Celá událost se bude konat od 19. do 23. března 2007. Myšlenkou můžeme podpořit dění kdykoli během těchto dnů. Nejsilnějším momentem Shromáždění je den jarní rovnodennosti - 21. března 2007
21. březen 2007 na jezeře Titicaca, bude mimořádným okamžikem pro lidstvo. Inkové nazývají tento okamžik "Pachakuti" - návrat Světla po 500 letech Temnoty. Duchovní stařešinové domorodých národů Ameriky prorokují, že toto je Čas znovusjednocení všech národů v moudrosti a harmonii s Matkou Zemí a lidí mezi sebou.
21. března 2007 v 7 hodin odpoledne tamějšího Časumá být podle proroctví otevřena Brána Trvajícímu Míru. (vzhledem k 6 hodinovému časovému posunuv ten moment bude u nás 1 hodina ráno dne 22. března)
Jak se napojit na toto Dílo?
Jde o provedení jednoduchého Obřadu / Rituálu, kterým se ta Lidská Bytost, která Obřad provádí, myšlenkově napojí na Obřad a na Lidské Bytosti, které Obřad provádějí na jezeře Titicaca a zároveň na ty, kteří se také současně napojují.
Forma je volná, důležitý je obsah: Napřená a Vědomá Myšlenka a Vize Propojení veškerého Bytí v Porozumění, Harmonii a Lásce - přilákání a přivítání Nové doby - návratu Světla po 500 letech Temnoty.
Nemohu a ani nechci nikomu z Vás dávat pokyny, jak při obřadu postupovat - jste Svobodné Lidské Bytosti a každý z Vás komunikuje s duchovním světem jiným způsobem a na jiné úrovni. Někdo tančí, někdo zpívá písně, jiný sedí a mlčí… Nic není špatně, pokud je Záměr jasný a čistý.
Jedná se o dvě základní fáze: - přilákání a přivítání Nové doby "Pachakuti" - návrat Světla po 500 letech Temnoty
- ukotvení energií léčení a jednoty na místech Síly
Obecně:
- Vědomé konání (rozhodně neznamená vážnost až za hrob!!!)
- Je dobré zapálit svíčku nebo více svíček, pokud je to možné (symbol Vědomí)
- Je dobré zapálit bílou šalvěj nebo jinou bylinku (kouř je komunikátor s duchovním světem a zároveň očišťuje)
- Vizualizace přicházejícího okamžiku a napojení na Obřad vykonaný na jezeře Titicaca
- Tanec, Zpěv, Hudba, Pokřik, vnitřní Vhled za klidu,
- Rozhovor s blízkými Bytostmi
- Smích, radost, hry, Děti (velmi často jsou to děti, kdo provádí nejčistší a nejpřímější obřady a rituály)
- Procházka, Vzpomínka, Myšlenka
níže uvádím konkrétní možnosti v Čase a Prostoru:
1) Obřad může provést a energii Kruhu může vytvořit kdokoli ve skupině lidí
2) Obřad může provést každý sám - v podstatě kdekoli (dle podmínek)
3) K Setkání a Obřadu propojení Vás srdečně zve má žena Monika s přáteli na Kubasově Chalupě v Sudislavi nad Orlicí 11, Kontakt www.cestasrdce.cz, tel: 737 360 945
(přivítání Slunovratu 21. března v 7 hodin odpoledne našeho času a následně v 1 hodinu ráno 22. března provedení Obřadu napojení)
4) Protože se ozývá mnoho lidí, že budou Obřad podporovat ze svých míst Síly, rozhodl jsem se, že postupně, jak budu dostávat konkrétní informace, umístím tyto informace o jednotlivých místech konání v příštích dnech na naše webové stránky www.cestasrdce.cz, kde budou volně přístupné a postupně doplňované.
- Pokud jste se rozhodli provést Obřad napojení a pokud to uznáte za vhodné, budu moc rád, když mi pošlete informaci o tom, kde, v jakém počtu a třeba i jak se napojíte (napište mi také, prosím, zda chcete, aby tato informace byla i na našich stránkách pro Bytosti, které by se chtěli případně k Vám připojit).
- Pokud k tomu bude příležitost - a je velmi pravděpodobné, že bude - představím Vaše Jména a Místa Síly Radě Starších, protože vím, že je bude zajímat, kdo je podporuje a kdo se podílí na tomto velikém Díle. Vaše jména uslyší jezero Titicaca.
Mluvil jsem před několika dny s Adamem Yellowbirdem - neskýval dojetí, že tolik Lidských Bytostí v Česku je připraveno podpořit Obřad, účastnit se ho na dálku a vytvořit tak Mosty. Potvrdil mi, že takto silná vlna přichází ze všech míst planety Země!
S pokorou
Michal Kubasa, Medvěd
Zatím mám první dva konkrétní kontakty:
1) statek U Kolářů
Hrachov u Sedlčan
Okres Příbram
Kontakt: Jan Suchánek a Dana Chmelová
Tel: 777 834 619
statek U Kolářů se nachází v Povltaví asi 50 km od
Prahy u Slap. Křižovatka Praha - Příbram - Sedlčany.
2) Víťa Salfický
Trnávka u Přelouče
Tel: 723 655 715

Setkání stařešinů na jezeře Titicaca

22. února 2007 v 22:34 | Marie Blankytna |  Pomoc planetě Zemi
Když Orel znovu letí společně s Kondorem
Ve dnech 18. - 23. 3. 2007 dojde k velkému setkání stařešinů Severní a Jižní Ameriky na jezeře Titicaca. V den jarní rovnodennosti se bude konat posvátný obřad léčení utrpení všech na této planetě. Jen skrz odpuštění a hluboké léčení můžeme ukončit dobu tmy.
Mnozí stařešinové pojedou se osobně zúčastnit a další budou konat obřady mezi svými lidmi, aby ukotvili energii léčení této výjimečné události.
Vyzývají nás všechny se přidat v tento den.

Společný let Orla s Kondorem přinese trvalý mír po Amerických kontinentech a bude se dál šířit do celého světa a spojí celou lidskou rasu.

Mayské orákulum

22. února 2007 v 22:32 | Marie Blankytna |  Pomoc planetě Zemi
Mayské orákulum - Mytické volání
Kdysi dávno se konalo galaktické shromáždění, na které dostal pozvání bezpočet světelných bytostí: děti Slunce, okřídlení andělé, sluneční běžci, bojovníci duhy a další světelné bytosti z mnoha hvězdných systémů. Tento velký okruh světelných bytostí se sešel z daleka široka.
Ve stanovené chvíli se dostavil Velký Duch, Láska kroužící galaxií, který všechny požehnal nebeským světlem a pronesl tato slova:
"Zvu vás k inkarnaci ve světě, v němž se má odehrát velká transformace. Kdo vyslyší mé volání, bude pomáhat při evoluci planety, kde doposud vládne iluze strachu a oddělení. Volám všechny, kdo mají potřebné vlohy a schopnosti, aby ztělesňováním a pěstováním lásky pracovali na Zemi jako moji vyslanci a zvýšili a transformovali její frekvence. V tomto mýtu budete tvůrci nové skutečnosti, skutečnosti nové oktávy."
Velký Duch pak pokračoval: "Na předchozích výpravách jste všichni osvědčili své navigační umění, orientační smysl a cit, schopnost probudit své vědomí a vyladit své srdce k pobídkám čisté lásky a milosrdné služby. Jako sluneční běžci a světlonoši jste již dokázali, že umíte držet pochodeň vysoko. Zvu vás tedy k hromadné inkarnaci mezi lid na Zemi, abyste pomohli Gáie a jejím dětem při transformaci."
"Součásti tohoto plánu je, že budete zahaleni závojem zapomnění," pokračoval Velký Duch. "Až se však rozpomenete na pocit dětské nevinnosti a důvěry, stanete se katalyzátorem tohoto cyklu zasvěcení na Zemi. Inkarnace budou probíhat strategicky, často v oblastech planety s největší hustotou vibrací. U některých z vás možná toto oddělení od lásky, které je však jenom iluzí, vyvolá pocity beznaděje, nedostatku podpory a odcizení. Přijmete-li však svůj lidský úděl, vaše láska transformuje hlubiny duality a vaše světlo bude povzbuzením pro ostatní.
Účast na této výpravě je naprosto dobrovolná. Měli byste však vědět, že transformace na Zemi je neobyčejně vzácnou příležitostí, jak zhodnotit všechno, čím jste během mnoha inkarnací byli, a učinit kvantový skok ve vědomí. Je tedy na vás, jestli se rozhodnete spolu s planetou Zemí a jejími dětmi zúčastnit se oslav, ke kterým dojde po transformaci!"
Tak promluvil Stvořitel, který je světlem vířivých galaxií. A tak se stalo, že světelné bytosti, které vytvořily bezpočet spojenectví, spolků a rad, se rozhodly k inkarnaci na planetě Zemi, aby pomohli při této rozhodující události, při probuzení planetárního snu. Plán probuzení těchto bytostí z iluze oddělení a závoje zapomnění, které se na Zemi tak často vyskytuje, obsahoval i bezpečnostní opatření. Zástupci světla se totiž před cestou na Zemi dohodli, že si své poslání budou navzájem připomínat. Tyto bytosti z hvězd se proto vybavily různými kódy - zvuky, barvami, světly, obrazy, slovy a symboly -, vibrační rezonancí, aby na svůj závazek nezapomněly. Podle dohody se tyto kódy měly vyskytovat v různých formách: ve vizionářském výtvarném umění a hudbě, v pronikavém pohledu z očí do očí, v řeči a pocitech - ve všem, co vyvolává hlubokou touhu po probuzení a uskutečnění lásky.
A tak se tedy nyní, děti Slunce, koupete ve vodách rozpomenutí a připravujete se jako bojovníci duhy splnit slib, který je obsahem nového i pradávného mýtu. Tím, že přinášíte na Zemi lásku, roztahujete plášť bohů, vysíláte léčivé a láskyplné vlny do těla Země, která po nich dychtivětouží. Objevíte-li své poslání v této době, probudí se i vaše vlohy a mohou dávat sílu jiným. S pomocí smíchu, písně, tance, humoru, radosti, důvěry a lásky vytváříte mohutnou transformační vlnu, jejíž silou se rozpadne starý mýtus duality a oddělení a nastane zázrak jednoty a míru na Zemi.
Své vlohy používejte ve prospěch Gaie. V prudkém výbuchu světla vystoupí Gaia se svými dětmi, oděnými do světelného roucha, vzhůru, a své místo mezi hvězdami znovu nalezne nebeské těleso lásky a světla! Mytické volání již zaznělo. Velká výprava začala. Probuďte se, bojovníci duhy, sluneční běžci, světelné bytosti z galaktických aliancí, federací a rad! Vy, pradávní chodci po nebi, nejvíce obdarujete Zemi tak, když se rozpomenete na svou podstatu. Pochybnosti nechte stranou. Jste božské děti Slunce. Jděte tam, kam vás srdce táhne, a podělte se o své úžasné dary. Odevzdejte se kouzlu a světlu. Na Zemi nastává zázrak. Nezapomeňte, že zde tančíme a zpíváme pro Jedno Srdce.

Spřízněná duše E.L.

22. února 2007 v 16:32 | Marie Blankytna |  Dotazy a názory
"Ano, jsem zde a budil jsem tě zrychleným tepem tvého srdce. To tě vždycky vzbudí.
Chci ti přiblížit duši E.L., která se ti přihlásila. Vaše duše jsou duše, které se znaly z několika životů. Obě jste se nacházely ve stejných "školních lavicích" duší ve stejné době a obě jste "stály za katedrou" v duchovních školách minulých životů.
Vaše duše vyznávají a uznávají stejné duchovní hodnoty. V současném životě jste k tomuto poznání, které si nesete v duši, dospěly po různých cestách. V současnosti jdete stejnou cestou stejným směrem.
Na věku nezáleží, nezáleží na tom, kolik cesty vám ještě zbývá, záleží na tom, jakou cestou jdete a jaké hodnoty vyznáváte, jak je v práci používáte a pomáháte jimi jiným."

Energie, vyzařovaná jménem

22. února 2007 v 16:16 | Marie Blankytna |  Dotazy a názory
Otázka: "Je pravda, že bych mohla získat negativní energii pomocí jména?"
Odpověď pomocí automatického písma:
"Odpovím na tvoje otázky vyřčené i nevyřčené. Sama víš, že každé slovo a číslo má svoji energii, která dovede být útočná, nepříjemná, jiskřící, ale i příjemná, zářící atd. Spojení hlásek nebo spojení slov je určující, jakou energii jméno bude mít.
Jméno může být vymyšlené, není to trestné chránit se tímto způsobem. Mělo by to být jméno, které ti nepřipomíná nikoho konkrétního, aby ti nepřineslo jeho negace."