Březen 2007

Používání orgonového zvonečku pro dítě

31. března 2007 v 20:51 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý den paní Marie
Děkuji vám za vaši odpověď, která pro mě hodně znamená! Paní Marie, ráda bych vám ještě poděkovala za vaši pomoc s orgonovým zvonečkem, který jste mě doporučila.Chci se ještě zeptat, zdali můžu používat org. zvoneček i na svou desetiletou dceru? Děkuji vám za vaši pomoc a přeji hezký den
Bohumila
Odpověď:
Paní Bohumilo,
orgonový zvoneček se může používat v každém věku, dokonce i pro kojence. Jde o čistou vesmírnou energii, která nikdy a nikomu neublíží.
Zdraví M.

Vzkaz pro všechny

31. března 2007 v 19:23 | Marie Blankytná |  Pomoc planetě Zemi
Vzkaz pro všechny
Toto poselství bylo přijato pomocí automatického písma:
"Je třeba, abyste se věnovali své očistě.
Budujte svoje aury svěží, čisté, zbavujte jich nánosů křivd, ublížení, všech negativních energií, aby vaše planeta vydržela nápor, který ji v současnosti zatěžuje.
Volejte k sobě všechny pomocníky čistého Světla, Světla duhy, aby vám byli nápomocni.
Rozpouštějte vše, co vás tíží, co vás trápí, buďte nezatíženi.
Přivádějte na tuto cestu více lidí, protože jenom tak může tato "osvěta a obroda" přinést své ovoce.
Budujte ve svých vizích vize čistého života, v němž nebude místo pro vraždy, sebevraždy, intriky, korupci, podvádění a vše nečisté, co vás v současnosti trápí.
Dovedete-li tento obraz čisté společnosti zbudovat, tak ta společnost se tak změní.
Máte-li zájem na změně společnosti, nevnímejte rok 2012 jako černý zlom v životě planety Země, ale jako
světlý přelom k něčemu lepšímu.
Jako konec těžké černé éry, v níž bujely uvedené negativní projevy společenství lidí.
Budujte vizi čistého světa a volejte duchovní pomocníky Světla ku pomoci!
S jejich pomocí se vám podaří tuto vizi naplnit a pod tímto vlivem se společnost začne měnit.
Neuzavírejte se do sebe, ale otevřete svoje SRDCE a nechejte proudit LÁSKU ven. Tmavé energie tento konec tuší, proto vše černé bují a nabývá na síle.
Buďte silní a při každé možné příležitosti budujte SVĚTLO, které si nenechávejte jenom pro sebe, ale rozsívejte je kolem sebe i pro ty, kteří toto nedovedou.
LÁSKA A SVĚTLO JSOU VAŠE OPORY, KTERÉ DOKÁŽÍ SPOLEČNOST ZMĚNIT!"

Míšin sen o jejím chlapečkovi

31. března 2007 v 10:32 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Milá Marie,
děkuji mnohokrát vám i vašim pomocníkům, dali jste mi pěknou ťafku a tím jste mi pomohli, přestože to bolí, to nezastírám...Myslela jsem si totiž, že jsem v kontaktu se svými ochránci i s otcem stvořitelem, ale opakované nemoci a sen mě zaskočily. V noci jsem se před spaním řízeně uvolňovala a prosila ochránce, ať mi odpustí, že si moc přeji s nimi navázat kontakt. Taky mi došlo, že jsem možná sešla ze správné cesty, poslední dobou hodně cvičím a prohlížím se v zrcadle, možná se ve mně rozmohla marnivost. Co se týká vztahu s přítelem, toužím po tom, abychom spolu více rozmlouvali, ale to on odmítá a on zase mám pocit, že se mnou souhlasí, i když nechce, jakože někdy respektuje mé rozhodnutí, ale neřekne mi, že má k němu výhrady. Má dominantní mámu a někdy se prořekne, že nemusí být vždy vše po mém, tak ho možná manipuluji, aniž o tom vím. Taky bych chtěla, aby náš vztah byl bližší, aby jsme se víc mazlili, ale on říká, že je unavený... Někdy jsem z toho nešťastná, a to se máme letos brát, jinak ho ale miluji a respektuji to, že potřebuje prostor.

Dnes se mi zdál zase děsivý sen. Bylo to jakoby v době, kdy byl Maty menší (teď je mu přes rok). Měl v noci v postýlce něco jako epileptické záchvaty, různě lomcoval s postýlkou, křičel, padal v ní, šel z toho strach. Já z toho měla strach. Dokonce jsem se jednou v noci přehodila s přítelem, aby spal on vedle něj, že na mě šahá a že se ho bojím. Bylo to děsivé a tak reálné, že když jsem se v noci vzbudila přemýšlela jsem, jestli skutečně na tyto stavy netrpěl i v reálu, ale samozřejmě že ne.

Je to tak. Matyho moc miluji, snažím se ho vychovávat co nejlépe, nepoužívám fyzické tresty ani zastrašování, přestože já byla vychovávána velmi tvrdě, nebo snad právě proto. Přesto ho nechci rozmazlit a tak ho vedu důsledně, ale s velkou láskou a pochopením. Do roka věku spal dokonce s námi v posteli, protože postýlku začal už jako miminko odmítat. Přo komunikaci s otcem stvořitelem jsem jednou dostala instrukce o dětech, kde bylo, že by neměli být zavírány do postýlek, měli by spát s rodičemi v pelíšku, tak jako každé mládě. Jenže se z toho časem vyvinul problém. Maty nebyl schopný usnout jinak, než ukojováním a to spí třikrát denně. Vždycky jsem si s ním musela lehnout do postele a půl hodiny i déle tam s ním ležet, když se probudil při mém odchodu nebo pohybu, šlo vše nanovo. Už jsem z toho byla vyčerpaná a po opakovaných radách jiných maminek jsem se rozhodla, že už je dost starý aby se naučil usnout sám. Musela jsem ho začít dávat do postýlky. Vždycky jsem ho nakojila a pak ho tam dala. Strašlivě plakal a křičel, když jsem tam s ním byla, bylo to ještě horší, neůnosné. Tak jsem začla odcházet (taky na radu) a nechala mu vždycky otevřené dveře. Chodila jsem za ním tak co pět minut ho položit a chvíli hladit a říkat mu, že to zvládne aže je třeba, aby spinkal. Plakal třeba půl hodiny až hodinu. Trvalo to asi pět dní. Byla jsem na pokraji vyčerpání. Přítel s tím moc nesouhlasil, myslel si, stejně, jako já dřív, že se to časem naučí sám, ale bylo to naopak čím dál horší, proto jsem přistoupila k tomu, že ho to prostě naučím a nepovolila jsem. Otec stvořitel mi to při kontaku s ním schválil. Teď už ale ani si nejsem jistá, jestli jsou mé rozmluvy správné , jestli si třeba komunikaci jen nenamlouvám, na to jsem se tě chtěla taky zeptat. Každopádně dnes spí Maty v postýlce celkem v klidu, , vždycky mu přečtu pohádku a většinou usne už při ní, nebo potom sám, málokdy v postýlce pláče a když ano, tak ho vytáhnu. Tak nevím, jestli jsem mu tehdy nějak neublížila, dřív jsem ho nikdy nenechávala plakat, ale tehdy mi přišlo, že není zbytí, dokonce jsem si vyčítala, že jsem ho to nenaučila hned od malinka, že by třeba tolik neplakal.
Malému se teď k rýmě a nachlazení přidal ošklivý zánět levého očka, který se nějak nelepší ani po kapkách o doktorky. Mě už je lépe.
Že jsme na patogenní zoně mě napadlo už dřív, jen se mi to v komunikaci nepotvrdilo. Tak kdoví, jak to zase s těmi mými komunikacemi je. Chjo. Asi by bylo lepší s nimi úplně přestat, ale je mi to divné, mockrát mi pomohly, ať už mě, nebo druhým... Malého hladím hodně, ale budu ještě víc, spíš někdy se mu nestíhám věnovat při záplavě povinností, které mám, péče o domácnost a on to někdy špatně snáší, že si sedne, pláče a bouchá se hlavičkou o zem, je hodně citlivý... taky se abnormálně bojí vody, už od malinka. S přítelem jsem se snažila si promluvit, byl ale hodně unavený, má v práci problémy, tak to odmítl. Rozhodla jsem se, že se zase na čas zbavíme televize, abych se lépe soustředila a nelítaly my myšlenky v hlavě.
Díky, plánek bytu brzy pošlu. Díky moc.

Míša
______________________________________________________________
Odpověď:
Míšo,moc Vás pozdravuji a posílám Vám dlouhý dopis.
Vypsala jsem si z Vašeho dopisu otázky a ty jsem zadala k vyřešení mému duchovnímu učiteli. Vše, co bude v uvozovkách, je psáno aut.písmem.
"Ano, jsem zde s tebou a odpovím na dotazy Michaely. Tato duše mluví se mnou. Její napojení není vždy správné, protože je zahlcena starostmi života.Myšlenky jí neuspořádaně víří hlavou, proto některé informace jsou zkresleny , upraveny jejím vědomím. Právě její usilovné snažení- nucení se k této činnosti, není správné.Vše musí probíhat nenásilně, svobodně, volně, v prostředí, kde se nehromadí cizí energie a to jí schází. Stačí koutek, kde si vybuduje kousek čistého prostoru, kde by odbourala to, co ji trápí, aby mohla zachycovat rady ve formě, v níž přicházejí.
Ať se zbytečně nestrachuje, marnivá není. Zrcadlo není překážkou, ale ať se podívá na formu cvičení, ať si vybere to , co ji uklidňuje, ne to , co ji zevnitř znepokojuje a rozhazuje. Ať si uvědomí, že ke komunikaci s jiným světem je zapotřebí určité lehkosti, nenásilnosti a čistoty, a to člověk dociluje celostním přístupem k životu.Tam patří i výběr stravy.Mrtvá strava přináší těžkost a zanešenost. Před napojením musí člověk projít určitou očistou nejenom těla, ale také očistou svých vztahů.
K jejímu příteli jenom toto. Vyrůstal v prostředí, kde vládla dominantní matka, a to nepřipouštělo vlastní iniciativu členů rodiny. Členové takové rodiny neumí diskutovat, není tam prostor pro vlastní názor. Vlastní názor si většinou musí zavřít pro sebe, a tak z něj vyroste introvert, který je pohroužený do sebe a nerad se " otevírá "jiným. Toto jej bude muset naučit sama svým citlivým přístupem k němu. Musí si sundat růžové brýle a podívat se otevřeně. "
Sama přidávám, že založení člověka nemůžeme měnit, ale můžeme pracovat na sobě a na svém přístupu k němu, jsem -li rozhodnutá takto žít. Pomohla by Vám kniha Miroslavy Holoubkové : O svém životě si rozhodujeme sami. Je to mladá psycholožka s otevřeným vědomím a probírá vše i z hlediska duchovního. Přítel se s Vámi učí žít a Vy s ním, musíte na něj v klidu a s láskou , neměl by měl mít pocit, že se chcete podobat jeho matce. Učte ho, že jste na jedné vlně rovnoprávnosti ve všem.
" SYN ?ANO , JEJÍ SYN, JEHO DUŠE JI OD POČÁTKU UPOZORˇNUJE NA NĚCO, co jeho dušička vidí a ona sama to nevidí , netuší. Komunikace dětí je pláč, jinak to neumí. Pláčem dávají najevo nespokojenost , strach, a v tom snu je toto ještě průzračnější. Jeho duše se brání proti něčemu, i to bolavé očičko, které se nechce hojit, dává najevo , že nechce cosi vidět.. Vidí cizí energii! Je to cizí energie,která spoutává jeho otce, proto i jeho otec je tak často unavený.Tvoří energii nejen pro sebe, ale i pro jinou přivtělenou duši. Proto syn tak pláče, proto se bojí usnout, proto chce být kojením spojený s matkou i ve spánku, chce mít ochranu své matky. Proto ten pláč, který se zdá nenormální. Proto občas i to bušení hlavou, chce se zbavit něčeho cizího, protože ví, že by mu to činilo potíže. Takže nejen geopatogenní zóny, ale i něco jiného jej znepokojuje.
Partner se musí rozhodnout, jaký postoj zaujme. Buď ženě uvěří a udělá kroky k osvobození této přivtělené duše, nebo jí neuvěří a vše půjde svou cestou dál. Každá duše po splnění svých úkolů na Zemi má odejít za dalším vývojem do Světla!
Problém s vodou u syna souvisí s jeho dávným životem, v němž voda hrála důležitou roli. Tady záleží na matce. Jestli rozhodne očistit auru syna od tohoto zatížení, máš k tomu svolení.
Ať začne používat diamantovou vodu, ať mu ji přilévá do koupele a prosí ji , aby probudila přátelský vztah syna k tomuto živlu.Ať ho nechává " hrát si " s vodou.Na rovnou plochu mu dá pár kapek vody, ať si v ní maluje pomocí rukou. Ať matka dává obzvláště dobrý pozor na horkou vodu při vaření , na čaj , na kávu , aby další špatná zkušenost neprohloubila jeho odpor k vodě. I očičko mu může zvenčí omývat tamponem namočeným v diamantové vodě.
Toto vše se jí honí hlavou a vyvolává chaos, je třeba postupně a s citem vše řešit, a tím nastolovat harmonii."
ZÁVĚR :záleží na tom, co chcete řešit.
 • Odpoutat duši ? Je to jméno ženy, která patří k pokrevným příbuzným jeho matky, je třeba znát jméno
 • Zajistit si diamantovou vodu, ta se neprodává, ale daruje
 • Po odpoutání duše vyčistit celý byt
 • Očistit syna od karmických životů s vodou ?
 • Je toho opravdu na Vás hodně , ale s pomocí našich ochránců vše zvládnete. Tu ochranu synovi poskytujte, aby cítil, že je v bezpečí. Přeji Vám hodně sil do nových kroků pro zkvalitnění Vašich vztahů..
Zdraví M.
Milá Marienko,

děkuji moc a moc, velmi jste mi pomohla vy i váš učitel. Ulevilo se mi a zároveň mám velkou chuť pustit se do daných úkolů.
Přesně takový pocit jsem taky měla, že něco malému vadí, že se něčeho bojí.Od začátku jsem cítila, že s mým přítelem je něco v nepořádku. Je uzavřený, to jste napsala přesně, ale je to moc hodný člověk, je v něm mnoho dobroty, to prostě vím, nikdy se ke mně nechoval zle.. Taky je to skvělý táta a malej ho má moc rád, když ale potřebuje ochranu nebo ho něco bolí, je pravda, že vždycky volá mě. Když třeba přes den jdu na chvíli spát do pokoje a je jen s tátou, chodí mi po chvíli bušit na dveře, pláče a volá "Mami, mami". Většinou to dlouho nevydržím a jdu za nimi. Ale zpátky k příteli, snažila jsem se přijít tomu, co s ním je, na kloub a stvořitel mi poradil, ať vytvoří takové prohlášení, že se dává do služeb světlu a matce zemi. I dnes se živí technikou, ale nedávno mi řekl, že přemýšlí, že by se chtěl věnovat něčemu jinému, že mu to nepřijde přínosné pro druhé, ale že zatím neví čemu. Taky má nemocnou kůži - vitiligo, mizí mu pigment- a nevíme si s tím rady, vždycky, když je hodně unavený a má hodně stresu v práci, zhorší se to.

K vodě - zkusím sehnat tu diamantovou vodu, zatím nevím jak. Pravda je, že s malým se musí opatrně, koupu ho jen v lavoru, vždycky, když je někde víc vody, moc se bojí, hlavně když mu jde voda přes obličej. Už si i dovede při koupání hrát, ale stačí málo, šplíchne si do obličeje, nebo uklouzne a ponoří se do vody a má z toho trauma na týden. Když byl menší, byli jsme na týdenním plovacím pobytu a on každou lekci v bazénu celou proplakal, oni řekli, že se to musí zlomit a potápěli ho tam a on plakal ještě víc. Já cítila, že by se mu to nemělo dělat, ale všichni tvrdili, že má porodní trauma a jen tak se to dá překonat. Přitom jsme měli porod hezký.Taky pořád říkali, že to má ode mě, že je to ve mě a já přitom vodu miluji. Tak jste mi udělali radost, že si to už přinesl, zase jsem si to měla tendence vyčítat...

Ke komunikaci- moc se mi ulevilo, že si komunikaci nevymýšlím, píšeš, že mluvím s tím stejným učitelem, jako ty, smím se zeptat, kdo to je? Já vždycky volala Otce stvořitele této planety, důležité hlavně bylo, aby šlo o bytost světla a lásky, protože dřív jsem komunikovala s někým, kdo mi dával rady, které mi život nepěkně zamotaly a dodneška si nesu následky.

Pokusím se najít plánek našeho bytu a pošlu jej. Děkuji ještě jednou moc a moc a doufám, že vás s tím věčným psaním neobtěžuji, opravdu jste mi moc pomohla a jsem vám zavázána.

Díky Miška

Odpověď Míši

31. března 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Milá Míšo,
netrvalo to dlouho a ozývám se znovu. Všechny Vás zdravím.
Máte ulehčenou práci s rozhodováním, protože jsem byla nucena pracovat na své auře a také na auře Vašeho malého synka. Odpoledne na mne dolehla bolest s dýchacími potížemi , s nimiž se nedalo vegetovat. Stále jsem měla dojem , že mne něco s Vaším synkem spojuje , no a už to vím. Utopili jsme se společně na Titaniku. Byl tehdy moje mladší sestřička. Tak to se nedivím, že Vám tak plakával při plavání. Vlastně tím nucením jste u něj tuto
negaci ještě posílila.
Obě naše aury jsem čistila od traumatu smrti utonutím a u něj ještě od posílení negativního projevu v součinnosti s vodou z tohoto života. Zároveň jsem mu dodala do aury pozitivní energii, protože po odstraněné negací zůstává prázdné místo. Tuto pozitivní energii jsem mu dodávala pomocí orgonového zvonečku. Bylo mi řečeno, že nemá další život, v němž by voda hrála takovou traumatizující roli. Vše musí projít vývojem.
Nenuťte jej do plavání , on musí získat k vodě nejdříve důvěru. Musí ji přijat jako prvek do svých her, proto i ty hrátky s kapkami vody. Na vše musíte jít klidně, mile a s láskou. Při koupání jej hlaďte rukama
od hlavičky až na nožky a mějte myšlenku : " Odstraňuji z aury svého syna neblahou zkušenost s vodou . " Až budete mít diamantovou vodu, uvidíte, že vše půjde docela rychle, a že se z těchto svých nelibostí vůči vodě dostane.

Přeji Vám pěkný zbytek neděle. M.
Milá Marie,
tak to jsem moc ráda a moc vám děkuji!!! Díky moc za to všechno, co pro nás i pro sebe děláte.
Maty už má očko skoro dobré a po tom, co jsem si přečetla včerejší mail o duši, kterou s sebou můj muž nosí, se Maty úplně potatil. Pořád vyhledává přítomnost táty, volá ho a chce být stále s ním. Tak už se možná něco děje, nebo prostě vycítil, že víme, co nám celou dobu sděloval.
S tím plaváčkem jsem to tušila, že to není správné, ale zviklali mě lidi kolem mě...no příště dám mnohem víc na své pocity.
Jinak samozřejmě chceme pomoci duchovi i mému partnerovi s odpoutáním oné duše od jeho aury. Je to dobré pro něj i pro ni a já cítím, že ona si to taky přeje, nemám pocit, že by mu chtěla ublížit, ale že jednoduše potřebuje něco dořešit, a potom konečně odejít.

Taky jsem přemýšlela nad tím cvičením, jak psal duchovní učitel, cvičím jógu, pak celkem lehké aerobní cvičení, ale taky chodím do posilovny. Chodím tam ráda, tak nevím, jestli je to ta forma, která mi škodí, možná by stačilo cvičit zlehka, ne moc velké zátěže.
Zaujalo mě, moje kamarádka mi řekla, že máte velké znalosti o Máří Magdaléně, nám oběma se totiž vyjevilo mnoho podrobností z jejího života a vy to máte prý podobné. Jeden terapeut mi dříve řekl, že jsem v min.životě byla M.M., ale že se její duše rozdělila do šesti žijících lidí, tak je možné, že se takto potkáváme... Byla bych moc ráda.

Plánek pošlu co nejdříve.
Ještě jednou děkuji, moc nám pomáháte a doufám, že vám to budu moct nějak oplatit.
Odpověď od Marie:
Zdravím a píši rychlovku.
Malý ví, že začínáte řešit jeho problémy a je s tím srozuměný. S M.M. máte pravdu , duše se rozdělila energeticky do několika vrstev a vede nás k očistě našich energií. U manžela je to prababička ze strany matky, je třeba zjistit jméno, protože tam budou ještě nějaké souvislosti. Potřebuje si něco vyřešit s malým synkem a pak ráda odejde, ale musí jí být podána pomocná ruka. Sama na to nestačí, protože tu správnou dobu dávno promeškala.
Na to vitiligo dojde později. Zdraví Vás všechny M.M..

Lenčiny potíže se špatnou funkcí příštítných tělísek a ledvin

30. března 2007 v 19:40 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Srdečně Vás zdravím paní Marie,
náhodou jsem se dostala na tuto úžasnou stránku-neboli stránky,měla bych prosbu. Mám v této době zvláštní stavy-tj.deprese,únava,divné sny,jako kdybych měla něco změnit, nebo se mělo něco stát, nevím, nejsem schopna to definovat , navíc zdravotní problémy :špatná funkce příštítných tělísek, tuším že i problém s ledvinami, moc prosím, pokud byste si našla trošičku času na posouzení mého problému, předem děkuji
Lenka
Odpověď:
Milá Lenko,
pozdravuji Vás a přeji, abyste si dokázala vytvořit sluníčko v sobě, když nám schází na obloze.
Usmějte se na sebe v zrcadle a něco pěkného si popřejte. Dnes má svátek Gabriel, tak požádejte archanděla Gabriela o pomoc při vizualizaci sluníčka.
Když jste se dostala na naše stránky, tak Vám nemusím říkat, že je to náhoda , že náhody neexistují, že vše se děje z nějaké příčiny , že nemoci mají duchovní příčinu, že duše si přináší ve svých energiích nevyřešené negace a tyto nás navzájem přitahují atd., je toho moc.
Přitáhla Vás nevyřešená záležitost z jednoho dávného života, v němž Vám bylo ublíženo - nechtě , mojí kamarádkou, která přepisuje texty na naše stránky. Odpusťte v meditaci Miladě, že Vás nechtě poranila oštěpem při rybolovu s následkem smrti a mně, Marii Martě, že moc truchlila nad odchodem Vaší duše a tak Vám odchod ztížila. Vše jsem automatickou kresbou odkreslila a očistila. Způsob odpuštění najdete i ve včerejším článku na blogu.
Onemocnění štítné žlázy na sobě poznáme z mnoha příznaků, které znamenají nevyváženost našínálady, teploty , tlaku, tělesné váhy,pokožky apod. Každá nevyváženost má duchovní příčinu. U štítné žlázy a příštítných tělísek je tato příčina v nerovnováze mezi zkostnatěním a nepevností, křečovitostí a ochablos, mezi hladinou Ca a fosfátů, a z toho vychází odpovědnost za stabilitu stavby kostry.
U ledvin
- jsou orgánem rovnováhy partnerských vztahů. Udržovat rovnováhu mezi kyselými- mužskými a zásaditými- ženskými silami, aby byla vytvořena harmonie těchto pólů.Nebalancovat mezi extrémy, srovnatsi všechny mezilidské vztahy.Chce to prozkoumat svoje reakce, svoje přístupy k řešení různých situací, podívat se na své jednání otevřeně, přiznat si svoje chyby a začít pracovat na změně.
To znamená nepřijímat pasivně léčení pomocí léků, ale spolupracovat s lékařem aktivně pomocí svého vědomí. Pomáhat jim i sobě svou proměnou. Prosím, budete-li dále reagovat , dejte mi také vědět Vaše pocity při čtení dopisů. Pokračovat budeme po Vaší odezvě . Pomohla by Vám ve Vašich hledáních také některá z knížek Miroslavy Holoubkové, třeba Za svůj život si ručíme sami. Autorka je psycholožka s jinými schopnostmi
Přeji Vám mnoho přínosných myšlenek a tím klid do života.M.

Dokončení vzkazu pro Oldřicha

30. března 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Vážený pane Oldřichu,
dovoluji si Vám poslat další vysvětlení.Týká se jmen Marie K. a Stanislava V.
V 7. stol. jste se sešli všichni.
Oldřich a Marie jako ženy- soupeřky, usilovaly o jednoho chlapce - Stanislava. Překypovaly jste nenávistí vůči sobě, ale protože jste jej nezajímaly, spojila Vás společná nenávist vůči němu.
Toto vše bylo čištěno ve Vaší auře a zřejmě jste si dost " zanesl " hlavní energetický kanál, protože byl hodně čištěn tehdy i na současném fyzickém těle. Měl byste alespoň pravidelně v meditaci prodýchávat páteřní kanál, protože tudy proudí energie a sytí i čakry. Měl byste si nějaký čas budovat psychickou obranu vůči oběma ženám, protože tento proces běží delší dobu.

Další čištění bylo v souvislosti se životem v 17. stol.
Marie K. byla tehdy Vaší ženou, která Vás ze své ziskuchtivosti donutila ke křivému svědectví vůči mně. Byl jste čištěn od jejího psychického nátlaku až teroru, od její ziskuchtivosti a také od vlastní slabosti postavit se na odpor vůči jejímu zacházení s Vámi, a také od vlastních výčitek. Tuto ženu máte dosud jako symbol uloženu ve svých energiích srdce. Pokud ji " nepropustíte ven ", bude Vás stále znepokojovat " zevnitř". Váš vztah byl hodně silný. Záleží vše na Vás, jak se s tím vypořádat.
Můžete jí v meditaci obrazně otevřít dveře ze svého srdce a poslat ji za jejími touhami. Pokud umíte dobře meditovat a naskakuje Vám světlo ve 3. oku, pošlete ji za tímto světlem a popřejte jí štěstí v životě. Znovu opakuji, že byste si měl budovat psychickou obranu vůči těmto osobám. Na našich stránkách, jak na ic.cz , tak na blogu najdete články, kde se o ochraně aury dočtete.
Jestli hledáte vysvětlení, proč jste se obrátil na mne, tady ho máte. Nevyřešené věci přitahují a spojují lidi, aby se mohli vzájemně srovnat a odpustit si.
Doporučuji Vám pít aspoň dva litry vody denně, protože i na fyzickém těle se ledaco uvolňuje a musí to pryč. Pokud najdete nějakou chybu, odpusťte, protože na tom pracuji celé 4 hodiny . Moc Vám přeji uzdravení a musíte ho chtít i Vy sám a začít na sobě pracovat.
Hodně štěstí přeje M. Jsme srovnáni, vše je odpuštěno.

Miščin sen o střílení a dalších nepříjemnostech

29. března 2007 v 22:20 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Ahoj Marie,
moc se mi líbilo, jak jsi vyložila sen o dvojčatech, proto tě prosím o vyložení mého snu a o radu, pokud budeš moct. Mám ročního syna a v poslední době jsme pořád zahlenění, nachlazení, bolí nás hlava, syn často pláče, je to náročné. Jen se to pořád vrací a my už nevíme, jak z toho ven, aby to nebylo hned zase zpátky.
Včera se mi zdál zvláštní sen. Pamatuji si, že můj muž v něm zastřelil tři policisty, chtěli ho myslím zatknout a mu"ujeli" nervy a zastřelil je. Potom utekl pronásledovala ho policie a on se zastřelil sám, raději než aby ho chytli. Já se pak octla u tchána a tchýně, bavili jsme se celkem poklidně o tom, co se stalo a proč se to stalo. Pak začlo vycházet na povrch, že tchán si začal s nějakou mladou slečnou (přitom má v reálu s tchýní hezký vztah), nějak jsem tomu nemohla uvěřit. Trápilo mě, že můj muž je mrtvý, ale ne zas tolik, jak bych očekávala, bylo to vše pod notou toho, že "zpanikařil a udělal hloupost" a to mi bylo líto. Mezitím jsem poznala dívku, která měla s tchánem chodit a ta mi tvrdila, že žije s mladým přítelem. Celou dobu tam se mnou byl můj synáček, který ke mně ještě víc přilnul. Sen končil, když jsme byli s tchýní na nákupech oblečení a ona byla smutná z tchánovi nevěry.
Díky moc

Miška
Odpověď:
Milá Míšo,
pozdravuji Vás všechny a přeji uklidnění situace.
Výklad snu jsem nechala napsat automatickým písmem , protože jsem si na něj netroufla sama:

"Jsem zde. V rodině Míši je mnoho nedostatků, na které je upozorňována různými způsoby.
Jsou to opakující se onemocnění a také varující sen. Je vidět, že se probírá z nečinnosti a začíná se zamýšlet nad dějem snu. To je jenom k prospěchu její rodiny. Když se zamyslí , najde určitě to, co je v rodině " nezdravé" a co potřebuje " uzdravit ".
Problémy budou ve vztazích v rodině . Je třeba očistit anarovnat vztahy a tak ozdravit prostředí , v němž žijí.
Nad opakující se nemocí se moc nepozastavila, proto přichází varování snové.
Ať se na sen dívá jako na pomoc svých ochránců, kteří jí chtějí pomoci.Celý sen je jednanepříjemnost na druhou:
policie, pronásledování, sebevražda, nákupy v doprovodu jiných - to vše je varování před nepříjemnostmi, podvody v žití. Ať s manželem upřímně proberou společný život, ať si řeknou svoje vlastní priority , ať si řeknou, co je trápí, jaké nepříjemnosti musí řešit, ať se dohodnou, jak vše budou společně řešit. Měli by jeden o druhém vědět to, co druhému vadí , co mu nesedí, co ho trápí, co ho bolí, čeho se bojí, a z toho ať vyjdou.Jejich lepší vzájemné poznání jim odkryje to, co netušili, sblíží je a uvědomí si závažnost společného života, více si uvědomí odpovědnost za svoje děti. Neúspěch a radost patří oběma.Ozdravenívztahů přinese i čistotu do příbytku a v čistém prostředí přebývá i zdraví a láska, čistota- zde je myšlena jako čistota duchovní. Dítě potřebuje lásku a pozornost obou rodičů- láska je uzdravující energie. Zvláště ruce matky ji dovedou předávat, proto své dítě hodně hlaďte, laskejte a objímejte."
Pošlete mi plánek Vašeho bytu , stačí nákres rukou , podívám se na geopatogenní zóny, vyznačte svět.strany, zakreslete postele, jste pod vlivem tekoucí vody, která má neblahý vliv na zdraví. Věřím, že vše zvládnete k Vašemu prospěchu.
.Přeji Vám hodně lásky,štěstí a radosti.M.

Stěhovavé bolesti u Oldřicha

28. března 2007 v 8:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Vážený pane Oldřichu,
věřím, že uvolnění přijde. Pokud chcete pokračovat , budete muset trochu zapátrat v paměti a napsat mi nějaká jména. Bylo mi sděleno, že dvě ženy jsou Vašimi "upíry", berou Vám energii, ale není to jejich rozhodnutí. Děje se to proto, že se mezi Vámi otevřely mosty, pomocí kterých proudí z podvědomí do vědomí uložené nevyřešené záležitosti starých životů. Prostě je mezi Vámi něco, co jste kdysi dávno nedokázali vyřešit , odpustit a s těmito křivdami duše odešly a zase si je přinesly. Otevřela se nám doba čištění starých křivd. Tyto dvě ženy nejsou vašimi pokrevními ani nepokrevními příbuznými, nejsou s Vámi na pracovišti, jsou to přítelkyně, kamarádky, ženy kamarádů apod. Zpravidla se navzájem nějak přitahujeme, snaží se upoutat naši pozornost, můžeme se s nimi cítit dobře nebo naopak zle, jsme z jejich přítomnosti unavení, dávají nám dárky, aniž bychom je chtěli, cítíme úbytek energie třeba při telefonickém rozhovoru s nimi atd.Takových příznaků je moc. Máte s nimi řešit 3 životy . Pokud chcete , sdělte mi jména, já se v tom zorientuji a najdu si ty pravé, kterých se to týká.
Ptala jsem se, zda se u Vás jedná o nemoc fyzického těla a bylo řečeno, že příčina je karmická, čili v tom, o čem stále mluvím. Pokud tyto procesy dotáhnete Vy sám až do konce, udělíte všem Zákon odpuštění, uleví se Vám.
Rozhodnutí je na Vás.
Zdraví M.
Vážený pane Oldřichu,
posílám další odpověď.Žádná z těchto žen není ta, kterou hledám. V hledaných karmických životech jde o energie zloby a trpkosti, které blokují průchody životních energií v těle, a hlavně tato energie na Vašem fyzickém těle schází játrům. Proto jsem čistila Vaši auru obecně, bez udání jména. Jmenované negativní energie blokují hlavně nebo ztěžují práci jaterním buňkám, které jsou také odpovědné za stav energií v těle. Pro svoje uklidnění navštivte lékaře a nechejte si udělat jaterní testy. Pokud budou v pořádku, navštivte homeopata, který vyšetřuje stavy energií pomocí citlivých přístrojů, které snímají a vyhodnocují stavy energií všech orgánů. Játra nemohou pracovat dobře jako čistička těla a nevyrábějí dostatečnou energii. Lékař - alopat najde jen chorobu, která se rozběhla, ale lékař homeopat najde stav, který tomu předchází. Měl byste přehodnotit svůj denní režim a udělat si pořádek v režimu stravování, pohybovém, pitném i relaxačním a vyvodit závěry. I únava způsobená nedostatkem energií bolí na fyzickém těle.Na meditativní léčení asi nemáte moc času, tak ho ani nenavrhuji. Mohl byste využít pomoc někoho, kdo pracuje s energií reiki, kdo dělá akupresuru, akupunkturu, naučit se relaxovat i správně sportovat.Cvičení, které nabíjí tělo, ne ho vysiluje, jóga, taj-či , jiné energetizující sporty nebo jízda na koni atd...Pokud potíže neustoupí, zkuste pana Havelku-astrologa, který má v Praze astroapatiku a navrhne také léčbu. Chtěla bych se zeptat, zda Vás také bolívají nohy na vnitřní straně a zda se potíže horší na jaře a při větru. Kromě toho máte byt i pracoviště pod vlivem geopatogenních zón, jsou to vlivy zemské, tekoucí voda i energie jiné.Chcete -li, pošlete mi náčrtek bytu, vyznačit světové strany,umístění postele, jakým směrem spíte. Pokud se to potvrdí automatickou kresbou, můžete se obrátit na firmu ADAM v Přerově, která toto prověřuje a navrhuje opatření.
Hodně úlevy přeje M.

Duchovní význam symbolů v živých snech

27. března 2007 v 23:20 | Marie Blankytná |  Snář - duchovní význam symbolů
Budeme se zabývat výkladem symbolů v tak zvaných živých snech, kterými je nám něco sdělováno a my si je po probuzení pamatujeme. Nebudou nás zajímat sny, kterými se uvolňují potlačené emoce a různé stresy z našeho podvědomí.
První věcí po probuzení je zapamatovat si, jaké pocity v nás tento živý sen vzbudil - zda jsme se báli, měli jsme pocit ohrožení, nebo zda jsme měli dobrý pocit, prostě byli jsme v pohodě. Některé symboly totiž mívají dvojí význam, a který z nich máme vybrat, o tom rozhoduje pocit, který sen doprovázel. Jde-li o sen varující, míváme pocit ohrožení a strachu.
 • azyl - zatím se uchýlit do provizoria /nemyslí se tím materiální provizorium/, kde se může přemýšlet o dalším pokračování po duchovní cestě
 • barvy - světle modrá je barvou Panny Marie. Modrá značí zdraví, úspěch, může i znamenat přírůstek do rodiny, modrá je znakem klidu a pokoje, krásně zářivá žlutá je barvou duchovních energií, normální nezářivá žlutá je symbolem, který předurčuje nepříjemnosti, hádky a žárlivost, fialová barva je znakem duchovního vedení archandělem Michaelem, ostrá oranžová je i barvou úzkosti a jiných negativních energií.
 • blesk má stejný význam jako oheň, který je čistá energie, která dovede očistit
 • boty jsou symbolem celé cesty
 • boty rozbité a odrané opatky značí obvyklou a hodně používanou trasu
 • boty zlaté a křídla jsou znakem duchovní cesty duše, která je klidná a vyrovnaná
 • bouře a blesky symbolizují boj energií dobra a zla jak v nás, tak i kolem nás
 • brýle tmavé na očích oznamují, že člověk se něčemu brání, nechce něco vidět, něco, co se stalo a mělo by být vyřešeno
 • být líbán cizím člověkem - značí, že cizí člověk má něco nečistého v povaze
 • byt o více místnostech -je znakem klidného života
 • brzda - hledání brzdy v autě znamená, že nejsme přesvědčeni o správnosti své cesty a svého konání, v duchovním vývoji nejsme zajedno s Trojjediností Boží
 • dceru odvedl muž a ona se nevrátila - muž na dceřině cestě, který nebude mít pochopení pro duchovní věci
 • děti, které byly uchráněny před padajícím kamením jsou čisté duše - indigové nebo křišťálové, které přicházejí na pomoc lidstvu
 • dítě může být symbolem nesvárů a hádek v rodině
 • dítě maličké v náručí - symbolizuje minulost i dětství, jejichž následky si nese osoba v současnosti.
 • dítě v postýlce s matkou -potřebuje najít nový začátek, nastartovat úplně nový život, přerodit se do nového duchovního člověka čili uskutečnit změny
 • duha - je to výzva: vydej se na tuto cestu, ale buď opatrný, žij v souladu s duchovními zákony
 • duše zemřelého žádá po nás jídlo - jedná se o duchovní stravu = modlitby
 • dvojčata - kromě jiného vysvětlení znamenají také štěstí a úspěch, ale jenom v případě dobrých vztahů
 • erotické sny, to je vyústění nenaplněných přání v různých oblastech života. Nesplněné přání se může zhmotnit jako živý a pocitově prožitý sen, který dodá do života " koření " tělesné lásky.
 • hraní na pískovišti - má stejné smýšlení jako většina lidí
 • chata s nezamčenými dveřmi značí, že vstup do zaslíbené krajiny bude bez překážek
 • chůze po silnici rychlá je znakem cesty duchovního zrání. Mnohdy je lepší jít rychle po vlastních nohou než jet autobusem, který občas má defekt. Pokud osoba zůstane stát, značí to, že ustrnula ve svém duchovním vývoji
 • jeviště je dějištěm života a zobrazovaný život na jevišti je obrazem života na planetě, na níž se život odehrává
 • jít na pohřeb to znamená odumírání, ztrácení se něčeho, přerod do něčeho nového, smrt není z hlediska duchovních zákonů konec, ale je to přerod do něčeho jiného, nového, pokračujícího minulého
 • jízda jakýmkoli dopravním prostředkem je symbolický výraz pro duchovní cestu životem, zobrazuje náš pohyb na duchovní cestě. Čím je tento dopravní prostředek rychlejší ( například letadlo tryskové ), tím rychleji na této cestě postupujeme. Nejpomalejší postup je v případě, že se nám zdá, že jdeme pěšky.
 • kámen, hozený doprostřed čela má probudit osobu k lepšímu vnímání, chápání a k lepší intuici
 • kameny, kamínky a drť na cestě jsou naše větší či menší viny ze životů minulých nebo ze současného života
 • kamna, ve kterých se topí - radost, mír, pohoda v životě
 • klíče položené na prahu sdělují, že duchovní prací v životě si připravujete KLÍČE OD KRAJINY ZASLÍBENÉ
 • koupání se v čisté vodě nebo někdy se nám zdá, že se sami poléváme čistou vodou z hadice - je symbolem duchovní očisty. Je zapotřebí hodně úsilí = mytí vodou, aby se z mnohých lidí odloupla špatná kůra, která je spoutává a pod ní se vyloupne čistá bytost, která je schopna duchovního růstu.
 • koupání se v kalné vodě je varování před různými komplikacemi a nepříjemnostmi
 • kouř, clona, opar je zakrývání někoho nebo něčeho
 • krádež nebo ztráta něčeho vždy něco znamenají.
  Ztráta břemene s neurčitým obsahem, po jehož ztrátě necítíme žádnou újmu znamená odstranění nějakého "dluhu" z minulosti, nějaké překážky na cestě.
  Sen o ztrátě dokladů nebo peněženky - tedy věcí, které jsou v životě potřebné a důležité nás upozorňují na nějaké nepříjemnosti. Pokud se jedná o ztrátu vlastních dokladů, jedná se o tuto osobu. Znamená to nepříjemnosti, nemoc, nedostatek v některé oblasti života. Měla by bystřit pozornost a chodit s očima otevřenýma a měla by dbát na své zdraví.
 • krajina ozářená sluncem je příslibem zaslíbené krajiny po smrti, po namáhavé cestě životem
 • krev - pocit neštěstí
 • krev na rukou a případně na těle - mohlo by to přinést nepříjemnosti, komplikace
 • krev tekoucí z nosu - varování před životními karamboly
 • krystal fialový velký symbolizuje duchovní schopnosti určité osoby
 • krystal fialový velký, uložený v bílém kráteru je znakem, že dotyčná osoba má ve svém podvědomí uloženy duchovní schopnosti a vědomosti z dřívějška a pokud ve snu tento krystal vyzvedne, je to upozornění, aby začala na sobě v tomto životě duchovně pracovat, aby svoje schopnosti dostala do vědomé mysli a mohla začít pomáhat ostatním lidem
 • kůň čistý bílý-kůň jako čistá bytost, může znamenat také okřídlenou fantazii, která otevírá průhledy jak do minulosti tak do budoucnosti.
  Je třeba, aby ani dospělí ani děti neztráceli nit své fantazie, protože pomocí ní dovedou navodit ty správné potřebné myšlenky, které kolem nich víří a dovedou přitáhnout i ostatní vnímavé, kteří ještě nejsou tak čistí, aby dokázali svou čistotou navozovat ty správné a pozitivně laděné myšlenky a energie. Jsou však přitahováni čistým- bílí koně přitáhli hnědé koně, tak to funguje i mezi lidmi.
  Čistý a pozitivně naladěný člověk dovede svou pozitivitou naladit a otevřít i jiné.
  Na to nepotřebuje ničí svolení, ale potřebuje dobrovolnost, svolnost, ochotu, vlastní rozhodnutí.
  Ještě není dostatečně vyčištěná, protože u ní vznikla nelibost z příchodu hnědých koní.

 • květiny suché jsou pokynem, že myšlenky a city z minulosti je třeba nahradit novými, čerstvými
 • lidé, kácející stromy - to jsou naši mocní představitelé, kteří hýbají dějinami a mají pokroucený náhled na svět. Dívají se jenom do přítomnosti a nevidí do budoucnosti
 • matka nese dceru na rukou k doktorovi - matka hledá duchovní pomoc pro dceru, která si nechala ublížit partnerem
 • město opuštěné symbolizuje něco z minulosti, něco dávno prožité
 • muzeum obuvi a množství bot symbolizuje hledání správné duchovní cesty
 • na kamnech se vařila čočka - po smrti bude pro tuto duši nachystána "strava", nebude hladovět. Tento výklad je správný pouze v případě, že jde ve snu o znázornění duchovní cesty člověka
 • na nahé = čisté tělo obléci nový oděv značí přijetí nových zvyklostí a přizpůsobení se novému, čistějšímu. Souvisí to s transformací Země.
 • nahota je čistota, je znakem připravenosti přijmout nová pravidla života. Souvisí to s přijetím nových, čistějších vibrací. Kdo se chce účastnit této změny, musí se zbavit starého, zašlého, špinavého a zatěžujícího.
 • návrat po cestě - zobrazuje nedostatek odhodlání k dalšímu postupu, malé úsilí a malá snaha jít dál
 • návrat do údolí zobrazuje, že se člověk vrátil ke starým vzorcům chování uplynulého života
 • nemocnice a jeptišky - je to obraz pomoci z duchovní sféry, setkání s novými lidmi s duchovním zaměřením
 • oděv svléci znamená zbavit se starých zvyklostí, odkládat staré vzorce života
 • oheň - ne každý oheň jenom ničí. Oheň je světlo, teplo a očistná energie.
 • opakování snu - upozornění, nic neodkládej na neurčito, následky by mohly vyskočit nečekaně, v nevhodné době. Následky by se mohly obrátit vůčí samotné osobě.
 • pád do studny - je varování před něčím špatným v nepříliš dalekém období
 • pláč je varování před životními karamboly
 • plamen svíčky přináší očištění, uklidnění a mír do duše
 • plavat v řece značí nástup na duchovní cestu, která je obtížnější a namáhavější než cesta pěší
 • pobyt v nemocnici v modrém županu - je potřeba ozdravit psychiku, potřeba ozdravit "novou stravou" svoji duši. Modrá barva napovídá, že je potřeba najít klid na nové životní cestě. Ke klidu se má dopracovat pomocí duchovní práce na sobě.
 • pobyt v přírodě, na horách - značí, že člověk má již získané určité duchovní schopnosti

 • počuraná holčička je výrazem, že dítěti bylo ublíženo
 • pole je výzva k tomu, aby člověk dobře hospodařil, byl opatrný v podnikání, "nesedl nikomu na lep"
 • porod - až porodíte - čili až odložíte tyto tradiční zátěže, teprve pak začnete přijímat. Až se zbavíte určitého bloku, až jej " v porodních bolestech " odstraníte, pak teprve se otevřete vnímání vyšších energií
 • prázdný dům je varování před rizikem
 • propast- jako nepřekonatelný prostor- znamená pro většinu lidí nepřekonatelný strach ze smrti. Je to jeden ze základních strachů lidí.Toto nepřijetí smrti jako důležitého mezníku ve vývoji duše znemožňuje život s plným nasazením.
 • překážky na cestě - to jsou naše vlastní negace, které se nám ve snu zobrazují jako nějaká překážka na cestě
 • přítomnost čisté vody je přítomnost živlu, který očišťuje energii duše od negací. Tak jako voda dovede očistit tělo fyzické, pro duši je nutná očista pomocí odpuštění
 • přítomnost mnoha dalších dívek ve vodě značí, že osoba má určité karmické závazky čili neuzavřené karmické životy s více dušemi.
 • rakev , lež
 • skála, strmá stěna - je obrazem další překážky na duchovní cestě, jejíž úsek je těžší než úsek předchozí, ale po zdolání této překážky by člověk ušel další velký úsek a získal by další duchovní poznatky
 • sněžení husté kolem duše zemřelého je hustá, bílá tma, která izoluje jeho duši od všeho ostatního. Tato duše žije osamoceným životem, a proto potřebuje přímluvy = modlitby čisté duše žijícího člověka. Těmito přímluvnými modlitbami se může pomoci duši z očistce, který si připravila sama způsobem svého života na Zemi.
 • spaní na dvou židlích - jednou nohou ve světě reálném, druhou nohou ve světě duchovním. Nahlížení za oponu jemného světa., ale je příliš zakotvena v tomto světě reálném. Matka spala na gauči- pohodlnější spaní, je v životě reálném. U matky je větší zakotvení v reálném světě - zabíjačka a produkty, které byly vytvořeny pro stravu těla fyzického. Je tam absence " stravy duchovní".
 • škola 1.stupeň - je sdělováno, že je třeba postupovat pomalu, systematicky, učit se přijímat nové informace a pomocí nich růst a postupovat stále dál.
 • těhotenství ženy je obrazové ztvárnění toho, že lidé jsou obtěžkáni různými předsudky, představami, pochybnostmi a tyto pochybnosti vkládají i do svých potomků, protože v prenatálním vývoji přejímá dítě od matky její myšlenky, pocity, city i ochranu jejího těla.
 • uložit něco do ledničky nebo mrazáku znamená problém neřešit, ale odsunout do podvědomí, kde už nebude tak rušit a nebude vidět
 • voda ve snech, kde se vyskytuje i její přítel, je známkou toho, že má voda působit jako očistný živel, pokud je voda čistá. Má s přítelem vyčistit nějaké karmické životy.
  bazén bez vody znamená, že se může dostat do situace, že bude potřebovat pomoc a nebude mít "vodu k čištění" duše."
 • voda čistá mořská je znakem očištění
 • voda diamantová pomáhá kromě jiného čistit myšlenky, otevřít srdce a duši chápání duchovních věcí
 • význam čísel:
 • 0-se vztahuje k modlitbám nebo meditační praxi a všeobsažnému Božímu zdroji.Promlouvá k tobě Bůh.
  00 -Stvořitel ti zdůrazňuje tento vzkaz, žádá tě o pozornost.
  1 -Každé číslo je dělitelné jednou, všichni jsme jedno , a tak jsme spojeni myšlením. Pozoruj své myšlenky a soustřeď se na své tužby, nikoliv na své strachy.
 • 7 - je vysloveně mystické číslo, ale pro materiální život ne příliš šťastné
 • 10 - dostává se ti Božího vedení prostřednictvím tvých myšlenek, nápadů, porozumění nebo přímého poznání skutečností, aniž bys věděla, jak tyto informace k tobě přišly. Měj stále pozitivní přístup k poselstvím, které přichází nebo bude přicházet.
 • 11- Věnuj pozornost opakovaným myšlenkám a nápadům, protože jsou odpovědí na tvé modlitby. Toto číslo znamená velice tvořivou osobu, která se musí vyvarovat závislého chování. / dodávám- takový člověk musí nezávisle myslet, každá závislost, ať na partnerovi , na hmotě vůbec, na drogách atd.. tuto dobrou vlastnost zatlačí do pozadí/.
 • 35 - nanebevzatí mistři tě nabádaji, abys provedl určité změny v životě a tak zvýšil úroveň duchovního vědomí a schopností. V některých případech to může být úprava stravy - čím živější strava, tím vyšší předpoklady úspěchu na této cestě.
 • 100 -Ať jsou tvé myšlenky v souladu s Boží láskou a světlem. Tvé pozitivní myšlenky a činy mohou mít velký dopad- zvláště v této době.
 • 1000 je složeno z čísel 100 a 0, jejich význam viz výše
 • význam zvířat:
  Zvířata vypovídají o našem vnitřním životě, je to přirovnání našeho vnitřního stavu, vnitřní připravenosti. Při výkladu je třeba vycházet z vlastností zvířat.
  Pes je šelma nebezpečná i přátelská.
  Pes přátelský značí vnitřní vyrovnanost, ale zároveň připravenost bojovat za právo.
  Pes nepřátelský znamená hrozící nebezpečí.
 • Pavouci - značí zhmotnění nemoci nebo jsou symbolem negativních myšlenek, které se uvolňují z podvědomí a snem se jich tělo zbavuje.
 • Klidný slon znamená klidnou, prospěšnou sílu. Jedná se o sílu myšlenky. Slon všeobecně může znamenat velikost, sílu, změnu v životě, ale také varování před chytrostí někoho. Barva bílá toto řečené umocňuje.
 • Ležící slon - zatím neprobuzená intuice- zatím neprobuzená vlastnost- naučit se správně používat sílu myšlenky. Je to symbolika použití síly myšlenky v duchovní práci, aby jakákoliv duchovní práce měla úspěch, aby dokázala zázraky, musí být podložena správnou myšlenkovou formou.
 • vši ve vlasech jsou znakem něčeho nezdravého ve vztahu
 • vši oranžové s bílýma tečkama - nedostatky jsou podle oranžové barvy v 2. čakře a týkají se milostného života s partnerem, bílé tečky znamenají, že při dobré snaze z obou stran by to šlo vyřešit
 • živá zvířata, patřící mezi hlodavce obecně znamenají negace - zrada, nevěra, podvod, hádky, nesváry, falešné přátele, neúspěchy.
 • zalévání vodou značí, že je třeba nastoupit očistu a udělat čáru za minulostí
 • zdolávání různých překážek jako příroda, tunel, kry od lehkých až po náročné, což značí provinění lehčí i těžší. Je třeba zákonem odpuštění tyto překážky = viny rozpustit, prorazit kry = očistit se od vlastních nebo cizích negativních energií = přestupků
 • ztráta části ošacení je znamením, že dotyčný přišel o část získaných nových energií
 • zuby v pořádku znamená pořádně se zakousnout do problému
 • zuby vypadané je upozornění na neúspěch. Je třeba si udělat inventuru v životě, začít s novými předsevzetími a vše staré opustit a odpustit, neživit staré křivdy a dát se novou cestou.


Je Jana P. moje spřízněná duše?

27. března 2007 v 21:26 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Odpověď pomocí automatického písma:
"Především všichni jste sestrami a bratry, protože v různých životech jste v různých tělech. Už máš tu zkušenost, že každý, kdo se k tobě obrátí i touto cestou, je ti známější. Při přihlášení Jany nezaznamenáváš žádné energie, které by tě vedly do bolesti, která nemá zjevnou příčinu, a tím je jasné, že mezi vašimi dušemi není negativní karma, proto není třeba jít do karmických životů.
Paní Jana prodělává podobný vývoj s tím rozdílem, že k tomu nepotřebovala tak těžkou nemoc. Každá máte jinou cestu. Obě vaše cesty jsou čisté.
Obě si uvědomujete, že tyto otevírající cesty se nedají koupit jako nový převlek, že tyto nové "převleky" musí jít za pomoci duše a ze srdce. Nedají se také přepočítat na peníze.
Pokud se některá duše rozhodne bohatnout tímto hmotnými statky, dostane se do probllémů ona sama. Toto víte dobře obě. Pomáhejte jiným i sobě, rozvíjejte svoje nové poznatky i zkušenosti a budete spokojenější i v osobním životě."

Je rozdíl mezi dětmi poroděnými přirozeně a císařským řezem?

27. března 2007 v 10:08 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Odpověď automatickým písmem:
"Vím, co máš v myšlenkách. V podstatě je to tak. Dítě v matčině lůně je "opředeno" energiemi, kterým říkáte hadí síla. Je to základní životní energie, která se "rozvinuje" při porodu, tlačí dítě do úzkého tunelu, kde se mu uzavírá podvědomí se záznamy minulých životů a doprovází jej až na svět - do světla. Matka mu dává do života kus své životní energie, která je protkaná láskou, očekáváním, přestože trpí bolestmi.
Při umělém porodu řezem je dítě ochuzeno o tuto spontánní sílu a také má nedostatečně uzavřené podvědomí, které se mu uzavírá až později kolem 9. roku.
Tyto děti si přinášejí "víc následků" neuzavřeného podvědomí ve formě různých strachů, fobií, tělesných projevů, citů a také mnohdy ne příliš láskyplný vztah k rodičům."

Přetrvávající bolest na levé straně hrudníku

26. března 2007 v 20:50 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Otázka:
"Souvisí tato bolest už jenom s fyzickým tělem, když po očištění tolika životů stále přetrvává?"
Odpověď pomocí automatického písma:
"Vím, že to tak není. Tato přetrvávající bolest je nedokonale prožité očištění života. Tento konkrétní život je životem jiného člověka. Je to nedokonale zpracovaná bolestivá smrt tvého strýce. Ještě jednou se snaž kresbou i prožitkem uzavřít tuto kapitolu. Vím, že mu s vděčností posíláš modlitby pro posílení a klid jeho duše, ale musíš mu odpustit to, že si vybral tvoje fyzické tělo, kde jeho duchovní tělo prožívá obnovu - renezanci od nezpracovaného zážitku smrti."
Otázka:
"Nepovažovala jsem za důležité z mé strany odpuštění, protože jsem mu s vděčností děkovala za toto řešení, které mne přivedlo k této spolupráci."
Odpověď:
"To je pravda, ale tato transformace proběhla bez tvého současného vědomí a tvoje fyzické tělo je tvoje fyzické tělo, ty jsi jeho správce, tak proto. Ještě jednou proveď očištění duchovního těla strýce a všech jemných i fyzického těla tvého od nezpracovaného odchodu duše při infarktu - dopad na tvoje fyzické tělo."

Problém duše M.K.

26. března 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Automatické písmo:
"Ano, jsem s tebou a vím, jak na tebe dopadly uvolněné energie z tvého i jeho podvědomí.
Zmatek, který má ve svých myšlenkách, dopadl jako chvost do tvých myšlenek. Nebyla jsi schopná soustředěného zaujetí pro určitou věc a dělala jsi chyby, na fyzickém těle jsi cítila obrovský úbytek energie, který se projevoval mrazením těla a měla jsi ledové ruce i nohy.
To je problém jeho duše:
 • práce na propojení levé a pravé mozkové hemisféry
 • práce na soustředění myšlenek
Řešení situace:
 • Mohl by začít cvičit jógu, ale cvičení s prvními pokusy o soustředění (=koncentrační cvičení ) pod vedením!
 • Kromě toho cvičení na zpevňování svalů.
 • Začít sbírat poznatky, ale pomalu, aby se třídily a zapadaly do paměti. Prostudovat například knížky
B.Truhlářová: Karmická učebnice
M. Foučková: Jsem, její druhá knížka má název Já jsem
E. Tolle: Moc přítomného okamžiku
 • Cvičit křížové cviky ( na propojení obou hemisfér )
Jenom toto vyjmenované je práce na dlouhou dobu. Práci na sobě musí udělat každý sám.
Má-li nedostatky ve vztahu s lidmi, ať přemýšlí. V tom případě má řadu možností:
 1. nevyvíjet úsilí na jejich změnu
 2. vyvíjet úsilí změnit svůj přístup k nim čili změnit sebe
 3. otevřeně diskutovat o společných problémech
 4. na čas se vzdát jejich přítomnosti, aby zjistil, zda umí žít bez nich nebo mu scházejí
 5. uvolnit otěže ve vztahu, protože jenom uvolnění přitáhne zpět, ale přitažení otěží povzbudí k útěku
 6. být tolerantnější
 7. umět být laskavý
 8. umět odpouštět
 9. umět požádat o odpuštění
 10. přestat se bát smrti, protože toto vyvolává snahu žít jinde než v přítomnosti
 11. nehrabat se v minulosti, protože to odvádí od žití v přítomnosti
To je jenom část myšlenek, které pomohou uspořádat energie, a tím vyvažovat celou auru, která je velmi nevyvážená. Pro ni je důležitésprávné dýchání, a to se učí v józe nebo je popsáno v knihách.
Z čeho u něho plyne nevyvážená aura? Je několik příčin :
 • malá duchovní aktivita
 • nedostatečný pohyb
 • z předcházejícího plyne nedostatečné zásobení buněk kyslíkem
 • špatná výživa
 • cigarety
Má blokované nebo nedostatečně průchodné tyto meridiány:
 1. zadní střední
 2. tří ohřívačů
 3. jater
 4. močového měchýře
 5. oběhový + sexuální
 6. tlustého střeva
 7. plic
Je i pod vlivem cizích energií, ale přivtělené duše nemá.
Ž ije v geopatogenní zóně spodní tekoucí vody, kde dochází dokonce ke křížení toků, a v nahromaděné negativní energii lidí."

Příčiny horšící se krátkodobé paměti

25. března 2007 v 20:09 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Otázka:
"Prosím, s čím souvisí horšící se krátkodobá paměť?"
Odpověď:
"Ano, jsem zde s tebou, první dopad jsi pocítila se ztrátou dokumentů. Nesouvisí to vůbec s duchovní prací, kterou děláš a nesouvisí to s delším pobytem na vlnách alfa. Souvisí to s výživou, životosprávou, s přístupem, s odhodláním, s neodmítáním věcí, s celkovou pružností i svalovou a s udržováním fyzického těla v kondici."

Proč mi byly v Kauflandu ukradeny dokumenty?

25. března 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Moje otázka:
"Je nějaký důvod, proč mi byly v Kauflandu ukradeny dokumenty?"
Odpověď:
"Ano, jsem s tebou a vím, jak tě toto rozhodilo. Už je ale vše v normálu. Byla to jenom tvoje neopatrnost vůči lidem, kteří se takto chovají. Je to jenom poučení - důležité věci mít v zorném poli. Nic víc."

Sen o jízdě autobusem a bolest nohou

24. března 2007 v 20:49 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Nad ránem se mi zdálo, že cestuji autobusem, který však vypadal jako pokoj. Cítila jsem, že tam nejsem moc vítaná, ale lístek mi prodali. Pak se objevil člověk, který začal moc mluvit a najednou mi autobus ujel.
Výklad pomocí automatického písma:
"Ano, vím, byla to jenom výseč, kterou sis zapamatovala. V tomto snu ti bylo dáno na vědomí, že máš dávat větší pozor na této duchovní cestě. Máš se víc soustředit na to, co ti říkají vlastní energie a pocity, víc se zaměřovat na rozbor vlastních bolestivých stavů, protože ty tě informují o tom, co je třeba dělat, abys šla bezbolestně po nové cestě. Ihned analyzovat, ne přemáhat!"
Otázka:
"Dnes mne bolí nohy, mám tento pocit rozebrat?"
Odpověď:
"Ano, jsou to nohy ze zadní strany. To tě upozorňuje jednak na důkladnější práci s meridiánem močového měchýře, ale také na cizí energie. Už víš, co to znamená - Pepíkův neuvážený čin - skok z výšky do neznáma, který nemá důvod, je zavádějící do tmy na špatnou cestu.
Očisti sebe i jeho."
Otázka:
"Toto ale nesouhlasí s tím, co bylo napsáno potom u nich - že ho pochroumaný kotník uchránil před horším zážitkem - před návštěvou Osvětimi."
Odpověď:
"Vysvětlím ti, proč se tyto dvě věci z tvého pohledu rozcházejí. Byl to od něj "neuvážený" skok do tmy, kterým se uchránil horšího zážitku, ale pokud si z něj nevezme ponaučení, takové "skoky do tmy" by jej zavedly jinam.
Je v něm duše židovské dívenky, která v Osvětimi zažila životní peklo. Pokud by se byl zúčastnil návštěvy Osvětimi se školou, tyto zážitky by na něj sedly velmi depresivně.V raném dětství, když v noci křičel, zažíval noční děsy tohoto posledního života. Tím, že křičel, zbavoval se - zaplašoval tyto noční můry."

Stacato v uchu

24. března 2007 v 10:13 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Moje otázka:
"Znamenala něco ta morseovka v uchu nebo to byla náhoda?"
Odpověď pomocí automatického písma:
"Ano, jsem zde s tebou a vím, že tě vzbudilo stacato v uchu. Je nebezpečí přehřátí organizmu, proto jsem tě vzbudil, abys odvedla nahromaděné tekutiny a abys změnila polohu. Nic jiného v tom nebylo."

Ohrožené orgány v březnu

24. března 2007 v 0:03 | Marie Blankytná |  Zdraví
V měsíci březnu jde o to, že náš žlučník má sníženou funkci, a proto by měl být posilován. Tato snížená produkce žluči se může projevovat tlaky v břiše po jídle, nechutí k jídlu, ale i nevrlostí a špatnou náladou.
Posilování žlučníku můžeme provést následovně:
 • nasadit šetřící dietu
 • pro posílení užívat šťávu z čerstvých kopřiv
 • masírovat reflexní plošky žlučníku, a sice na nártu pravé nohy a na pravém chodidle
 • užívat vlaštovičníkovou tinkturu potence D3 před jídlem 3x 15 kapek denně do trochy vody
Masáž reflexních plošek žlučníku za účelem posílení jeho funkce provádět opatrně, a sice zmáčknout bříškem palce asi 10x.. Pokud máme žlučníkové kamínky nebo písek, tak si tuto masáž odpustíme, abychom si žlučník nepodráždili a případně nevyvolali žlučníkový záchvat.
Šťáva z čerstvých kopřiv nám nejenom posílí celkový stav organizmu, oslabeného po zimních měsících a pomůže tím, že dodá tělu řadu potřebných minerálů a vitamínů, ale zabojuje vynikajícím způsobem proti jarní únavě.Doporučuje se užívat 3x denně čajovou lžičku před jídlem. Pokud si připravíme najednou více této šťávy, uschováme si ji v chladničce. Kopřivy zároveň pomáhají vyloučit odpadové látky z těla - lidově se říká, že "čistí krev".
Takže, statečně do boje proti jarní únavě a před Velikonocemi ukliďme nejen svoje příbytky, ale i příbytky našich duší od nevyloučeného odpadu. Uklizené tělo se nám odmění pocitem svěžesti a přílivem nové energie, a to už stojí za trochu té námahy.

Pocity při náhlé smrti

23. března 2007 v 20:07 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Automatické písmo:
"Ano, vím, co jsem ti poslal do vědomí a rád ti odpovím. Tato myšlenka byla zachycena správně. Bolest, kterou zažíváš a která má znaky infarktu, je bolestí, kterou zažíval tvůj strýc, protože nebyla po ruce pomoc, podlehl jí a podlehl také panice. Jeho duše nebyla spokojená s postojem jeho mysli v okamžiku odloučení od těla. Neprožil umírání klidně a v kruhu přátel, ale sám, v autě za volantem, bez pomocné ruky, a v této panice zapomněl i na svého anděla strážného."

Pomoc pro všechny, kteří chtějí pomocí duchovní léčby vyřešit své problémy

23. března 2007 v 10:52 | Marie Blankytna |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Automatické písmo:
"Ano, jsem zde a mohu ti vést ruku, protože je třeba, abyste na stránkách dali vysvětlení i těm, kteří ještě řádně nechápou, o co při čištění aury jde.
Pokud duše sama ze své vůle přistoupí na toto čištění - požádá o ně, jde vždy o očistu dvou stran. To znamená, že duše, která ublížila, je očišťována od negativních energií, které sama vytvořila a rozsívala, ale je čištěna také od energie duše "svého protivníka" čili toho, komu tyto negace posílala. Tato další duše se vnitřně bránila a většinou tvořila také negace na svou "obranu".
Jenom Ježíš Kristus na kříži pravil:"Pane, odpusť jim jejich viny, neboť nevědí, co činí."
Proto při duchovním čištění je každá duše čili její aura čištěna od negativních energií vlastních i cizích.
Závěrem každého duchovního čištění by mělo přijít oboustranné odpuštění. Tento zákon odpuštění může proběhnout
 • v meditaci tak, jak je popsán na dřívějších stránkách na adrese
 • nebo pomocí afirmace: "Osvobozuji sebe a všechny ostatní ve svém životě od starých bolestí. Pouštím se minulosti a odpouštím. Jsou volné a já také, abych se mohl/a/ vydat k novým, nádherným zážitkům a životním zkušenostem." Čistíme-li karmické životy, jde vždy o odpuštění konkrétní osobě, proto uvedeme její jméno
 • nebo jinak: "Posílám požehnání ................(jméno), ať tě zaplaví sebepoznání. Ať k tobě přijde nyní štěstí a láska. Jak s tebou nyní mluvím, nepředstavuješ pro mne žádný problém. Naše vzájemné obtížné energie se rozpouštějí do moudrosti nás obou. Díváme se na sebe s úctou. Tímto vzájemným odpuštěním si navzájem vracíme síly, které jsme si kdysi dávno vzali, je to naše právo. Přeji tobě i sobě lásku, štěstí, harmonii, důvěru, naději i víru a s tímto ať přijde zdraví duchovní, duševní i fyzické."
Při každém čištění aury od negativních energií jde o to, aby byly
odstraněny bloky - shluky negativních energií, které jsou neprostupné nebo málo prostupné pro životní energii. Tyto shluky - zátky blokují toky energií, orgány jsou pak špatně zásobovány, a to jsou POČÁTKY NEMOCÍ FYZICKÉHO TĚLA.
Na každou bolest fyzického těla byste měli reagovat zastavením se a položit si otázku:
 • co jsem udělala špatně?
 • ublížila jsem si?
 • ublížila jsem někomu?
Pak vyhodnotit situaci a rozpustit tak bolest - blok. Takovou situaci si přivodíte třeba tím, že si
neošetříte třeba malé říznutí, odřeninu, opařeninu, přejíte se, pomlouváte, odsuzujete, prostě nereagujete na varovné signály.
Nebuďte bolestíni, ale reagujte odpovědně na signály těla.
Vybrali jste si tento život i toto tělo, proto je musíte "obdělávat" jako pole, které máte ve své správě. Nejste zde proto, abyste snášeli bolesti, ale aby vás bolest upozornila na něco, co máte vykonat:
 • třeba dlužíte něco sobě?
 • nebo někomu jinému?
 • třeba pramatce Zemi?
 • třeba Otci Vesmíru?"
Tímto skončilo automatické písmo.
A náš dodatek:
Přejeme vám, aby vám každé zamyšlení přinášelo úlevu, lehkost, ať znovu přijde do vašeho života Láska, štěstí, naděje a víra ve vítězství dobra.