Květen 2007

Opravdová láska

31. května 2007 v 23:24 | Antoine de Saint - Exupery |  Moudrosti od různých autorů
Milovat - to neznamená dívat se do očí, ale dívat se stejným směrem.

Bolest lokte, která se v něm stěhuje na různá místa

31. května 2007 v 11:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Duchovní příčina bolestí lokte, rukou je v naší stálé nespokojenosti. Máme, ale chceme mít víc. Také v tom, že rukama- lokty si děláme místo- někoho odstrkujeme. Koho?
U tohoto tazatele se také jedná o vliv žlučníku.
V těchto případech se máme zastavit a začít milovat život v těch podmínkách, v nichž zrovna jsme.Co by měl dělat ? Z duchovního hlediska " přestat odstrkovat někoho "?
Z hlediska fyzického těla - najít si na blogu meridián , který zásobuje žlučník, začít ho protahovat třeba jemným masírováním, zkusit si masírovat nárty obou nohou od kloubů prstů asi 2-3 centimetry, upravit stravu tak, aby se žlučník a žlučové cesty moc nezatěžovaly, začít víc dodávat tekutin, ale neslazených a nebarvených, koupit si nějaký bylinkový čaj na uvolnění žlučníku a žlučových cest.
Kromě toho jsem našla 2 karmické životy, z nichž toto všechno pramení.
1.karmický život se odehrál v 19.století- kdy tazatel žil na Korsice, jako typický Korsičan- pyšný, tvrdý, neústupný. Odstrčil od sebe vlastní dceru, která se nechovala podle jeho představ, nepodal jí pomocnou ruku, když to potřebovala. Vzalo si ji moře.
2.karmický život byl před narozením Krista- v arabských zemích, tazatel byl bohatý Arab, který vlastnil harém.Choval se k dívkám s velkou nadřazeností, byly ponižovány, bity, bavil se tím, že mezi nimi vyvolával žárlivost, která je vedla k velké nesnášenlivosti mezi sebou a k ubližování si.
V meditaci si nechat projít hlavou tyto životy jako filmy a snažit se najít formu, jak si vše, co způsobil, odpustit.

Zpětné účinky zla

30. května 2007 v 23:13 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Zlo, které člověk jednou v životě udělal, nemizí, ale zůstává v jeho podvědomí, jednou vyjde na povrch a často pak postihne ty, které nejvíce milujeme.

Křečové žíly na nohách, červenání v obličeji a nos někdy až fialový

30. května 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Odpověď pomocí automatického písma:
"Musí se naučit odpouštět každou křivdu, kterou si způsobila sama sobě nebo někomu jinému nebo někdo ji způsobil jí samotné. Jedině odpuštěním se dopracuje k vnitřnímu klidu a ke smíření se sebou i s ostatními.
Jakmile dosáhne vnitřního klidu, začne se tento klid zračit i v obličeji.Přestanou se rozšiřovat cévky, které tímto dávají najevo nespokojenost s vnitřním napětím. Způsobují taknepříjemné zbarvení v obličeji. Tak, jak se napětí odráží na žílách na nohou a vznikají křečové žíly,tak se napětí myšlenkové a nepokoj duše odráží v rozšířených cévkách obličeje.Je to vše v jejích rukou, na vnitřním klidu musí pracovat ona sama."
Tvář je celistvým výrazem a odrazem osobnosti člověka, není strnulá, stálá, mění se tak, jak se mění její nositel.Prostřednictvím změn ve tváři máme poznávat potřeby svého těla.
Nos a tváře jsou také ukazatelem stavu srdce, plic a průdušek. Tady by si měla najít na blogu vše o čakrách a začít si masírováním uvolňovat tyto dráhy pro lepší proudění energie k těmto orgánům.
Pokud jde mluvila o červenání se v obličeji- toto je znakem nevyváženosti mezi mužem a ženou.
Duchovní příčina zlomené lopatky- ruka " rukou odstrkujeme někoho, děláme si cestu někam, někdo nám zavazí- zde je na místě úvaha- Koho jsme odstrčili ?Koho se toto týká ?
Přeji hodně úspěchů v této práci na sobě. M.

Sjednocení s tichem

29. května 2007 v 21:48 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
S tichem nelze vést dialog, je třeba se s ním sjednotit. Potom, až promluvíš, bude to Jeho hlas a až budeš mlčet, odpočineš si v Jeho objetí.

Co se děje při vysílání myšlenek skutečné lásky

29. května 2007 v 21:40 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Vysíláme-li myšlenku skutečné lásky, prozářenou hlubokým citem vroucí modlitby, tvoří se v jemnohmotném světě andělská podoba jemné elementální bytosti Lásky. Podle intenzity, s níž meditaci či modlitbu prožíváme, se stáváme tvůrci útvarů podobných, byť v malém, andělu strážnému, ač nejsou nadány vlastním věčným já. I kdybychom hned neviděli výsledek, můžeme vědět, že skutečná láska se neztrácí a bude druhého obklopovat i za práh smrti , a i tam ji každý potřebujeme.

Cesta k Bohu

29. května 2007 v 12:10 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Cesta k Bohu či chcete-li, duchovní život nespočívá v nejdokonalejším soustředění, ale v první řadě v celkovém postoji k životu a k celému Vesmíru.

Karmické životy

29. května 2007 v 12:00 | Marie Blankytná |  Ochrana
Stává se, že čtenáři těchto stránek chtějí něco vědět o svých minulých životech, ale to není tak jednoduché. To není k mání vždy, kdy se nám něčeho zachce.
Je dovoleno nahlédnout do životů tehdy, když je karma zralá k řešení, když se na těle zhmotní jako nemoc, bolest, když se přivtělí duše zemřelého a čeká, že něco vyřešíme, aby mohla odejít, a také to není dovoleno vždy. O tom nerozhodujeme my sami, ale strážci karmy.
Když se k nám přes tyto stránky přihlásí duše, se kterou nemáme vyřešené karmické záležitosti z minulých životů, naše tělo na to reaguje různými nepříjemnými pocity:
točí se hlava, rozbuší se srdce, vzbouří se žaludek, vznikne svalová křeč, obtížné dýchání, vratké nohy, vlna horka v celém těle , nesoustředěnost a jiné další fyzické nepříjemnosti. Tak to funguje a není to žádná legrace. Energie, myslím ty negativní, jakmile se uvolní a přejdou z podvědomí do současného vědomí, způsobí vždy nějaký zmatek v životních energiích. A snad z Atlantidy je to nejhorší. Ve všech těchto případech musím nejdříve vyčistit společný aktivovaný karmický život, aby v příští korespondenci s touto osobou na nás z počítače nevybafnul žádný další "strašák". Pak lze bez obav pracovat na dalších karmických životech této duše.
Ti, kteří žádají o pomoc na těchto stránkách, často mívají s námi nevyřešené dluhy z minulosti. Toto sdělení píšeme proto, že tato práce vyžaduje určitý čas a energii, a proto někdy trvá déle, než se ozveme.

Správný postoj k nepříteli

28. května 2007 v 21:23 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Cit neosobní lásky vůči tomu, kdo k nám chová něco negativního, odzbrojuje postupně jeho duši a přivádí pomalu věci k řešení.
Láska nás učí otevírat duši vstříc duchovnímu světu bez ohledu na to, jakou duchovní cestou žák začíná.

Příběh jedné indigové duše

28. května 2007 v 12:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
.

Stella vyrůstala v učitelské rodině a na základní škole měla prospěch průměrný nebo někdy i slabší. V důsledku toho po základní škole neodešla studovat na gymnázium, ale do učebního oboru s maturitou. Tuto střední školu ukončila s výborným prospěchem a v současnosti studuje v pořadí již druhou vysokou školu a zároveň učí na základní škole v místě svého bydliště. Děti zbožňuje, proto se rozhodla pro nelehké učitelské povolání. Úplně cizí děti jí projevují velikou příchylnost a lásku, až ji to zaráží a neumí si to vysvětlit. Například na ulici ji chytí za ruku cizí asi dvouleté dítě a řekne jí, že si ji bere domů, aby ho opatrovala. Velmi ráda píše, cítí velké nutkání, aby něco psala.Ráda by se stala spisovatelkou, touží po tom, aby jí vydali básně, povídky a odkazy pro další generace. Její vnitřní hlas jí říká, že toho jednou dosáhne. Něco ji přímo táhne ke kanadské spisovatelce Lucy Maud Montgomeryové.
Odpověď
Milá Stello,
buďte vděčná Vesmíru, že má pro Vás tak silné vedení, Váš ochránce Vás vede velmi dobře. Věnujte pozornost každé myšlence, která Vám přijde, věnujte pozornost pocitům, citům, vlastním vhledům, to všechno je pro Vás velmi cenné.
Právě proto, že se tak lišíte svým vnímáním, svou intuicí, zdála jste se pro ostatní nepochopitelná, protože oni tuto vlastnost nemají. Někteří na ní pracují a velká většina ji ani nehledá, a to je velká škoda.
Jste šťastný člověk s velkým přínosem pro všechny kolem Vás. Děti Vám projevují lásku tak, jak umí - svou příchylností a důvěrou.

Lišila jste se proto, že Vaše duše má INDIGOVOU BARVU.
Je už mnoho dětí s indigovou duší a většinou mají různé problémy se zařazením do společnosti. Pořiďte si knížku Fenomén indigové barvy a třeba Vám přijde myšlenka, že právě Vy jste vhodná k této práci s těmito dětmi. Kdo jiný by jim měl lépe rozumět než ten, který prošel stejným vývojem. Tyto poradny už ve větších městech fungují.
Zaměřte se také na knihy, které píše Doreen Virtue, je to naprosto čistá žena, která vždy poradí dobře, protože je vedena nejvyššími ochránci.
Přestaňte pochybovat o věcech, které se Vám dějí a přijímejte je s pokorou a vděkem Vesmíru. Vždyť to jsou naprosto zázračné věci, po kterých většina lidí touží a prosí o ně v modlitbách.

A nyní vysvětlení Vašeho vztahu k uvedené spisovatelce.V jednom dávném životě jste byly přítelkyněmi. Byla jste její důvěrnicí. Po skončení její spisovatelské éry chtěla, aby bylo pokračováno v tomto započatém díle, chtěla najít spřátelené duše, které by pochopily a pokračovaly v jejích šlépějích.Proto po smrti její duše neodešla, ale rozdělila některé svoje energie několika duším, které znala. Měla jste nasát tím , co ona dělala, měla jste přejat její myšlenky, a toto se asi podle Vašeho dopisu stalo.Přišel čas, abyste se rozhodla pracovat naprosto samostatně a abyste pomohla této duši najít klid v jiném světě. Ona se rozhodla dobrovolně zde zůstat, proto sama už odejít nemůže. Musí jí být pomoženo. Rozhodnete-li se, že jí chcete tímto aktem pomoci, dejte mi to vědět. Pak bychom se domluvily, co dál.
Dosáhnete- li všeho po čem toužíte, budete-li vlastnit i chaloupku , kterou znáte, měla byste potom pomoci i duši, která tam zůstala. Naše duše se po odchodu z těla vyvíjejí dál, ale v našem světě se jejich vývoj zastavuje.
Přeji Vám pěkný den. M.


Naše budoucnost

27. května 2007 v 21:17 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Do všeho, co nám přináší budoucnost, máme vstupovat s klidnou myslí, protože je nám dána vedením, které je plné moudrosti a bezpečí.
Každá užitečná práce může být modlitbou a díkůvzdáním, každá role doma i v zaměstnání je pro nás Milostí Boží připravena. A toužíme-li po změně, pak může přijít až po našem přijetí toho, co právě je a poučení se z toho.

Utrpení

27. května 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Ruce, kterými nás Bůh objímá, se zdají být plné utrpení, když jim nejde naproti srdce plné lásky.

Sen o ordinaci a karanténě

27. května 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Milá Marie,
dnes se mi zdál divný sen.
Šla jsem na kontrolu k lékařce.V čekárně seděla žena,vypadala nemocně.Když jsem vešla do ordinace, tak tam byla paní doktorka,sestra a nějaký muž.Uprostřed ordinace byl nějaký přístroj.Paní doktorka mně řekla, že všichni, kdo jsme přišli do ordinace, tam musíme zůstat, protože ta žena, která byla v čekárně, má nějakou nemoc a všichni budeme v karanténě. Potom mi ten muž, který byl v ordinaci s paní doktorkou, začal ukazovat nějaké přístroje, které mám používat.Ukazoval mi nůž, se kterým mám krájet potraviny a tak je zbavím všech bakterií a nedobrých věcí, potom tam měl ještě různé jiné přístroje, ale to už si nepamatuji. Největší starost jsem si dělala o rodinu, co budou beze mně dělat, když tam musím zůstat.
Moc Vás prosím o vysvětlení snu
S přátelským pozdravem
Jana

Odpověď:

Milá Jano,
přeji vám pěkný večer a posílám vysvětlení snu "
Lékařka se zdrav. sestrou - reprezentanti obce lékařské, která z větší části odsuzuje duchovní způsob léčby.
Karanténa - symbol ochrany, obrany, před vlivem léčitelů, šiřitelů myšlenek duchovního léčení, prostě jiného způsobu léčby, než který je zde běžný.
Žena v čekárně -představitelka léčitelů jako reprezentant těch, kteří šíří " tento mor " mezi lidmi.
Muž - nespokojený manžel.

Má nůž jako symbol ochrany, obrany před duchovním " zamořením, sloužící k odříznutí se od těchto myšlenek.
Bakterie- symbol nákazy, tady nákaza duchovními myšlenkami.
Budete -li chtít vydržet, musíte se buď vzdát nebo se o těchto věcech vůbec doma nešířit, tajit je. Váš manžel s tímto Vaším zaměřením nesouhlasí.
Moc Vás zdravím M.

Vliv našich myšlenek na zdraví

26. května 2007 v 23:06 | Marie Blankytná |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Při léčení duchovními metodami vidíme, jak silná je závislost fyzického těla na duchu. Velmi nebezpečné je špatné smýšlení zvláště o sobě, o rodičích, je to v přímé souvislosti s nemocemi těla.
Každá myšlenka na někoho vytvoří energetický most, který přenese tuto informaci. Pokud je negativní, je škodlivá pro obě strany!
V současnosti je kolem nás tolik zlostných negativních energií, že stačí myšlenka přání zla, abychom člověku uškodili.
Pomluva nemusí okamžitě vyvolat nemoc, ale působí rozpad duchovních struktur, a tato deformace se může projevit nemocí až po létech.
Léčit je třeba duchovní cestou, to znamená najít duchovní příčinu onemocnění a pracovat na jejím odstranění. Léčení pouhým dodáváním energie je jakési dočasné zakrývání zdravotních potíží a vlastně se tím nic neřeší, naopak se řešení oddaluje, protože se tím brání našemu podvědomí v odstraňování příčin onemocnění.

Obtížné hledání životního partnera

26. května 2007 v 20:58 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Milá pani Blankytna,
chcem vás poprosit o radu alebo pomoc.Mám 41 rokov a som slobodna. Viac menej som s tym vyrovnana, ale stale mi vrta v hlave,prečo si ziadny muž ku mne nenajde cestu.Myslím, že som atraktívna, takže v tom to nebude. Ja som ešte nemala normálny vztah a vlastne vhodný kandidat ani nebol. Niekedy mam pocit, že je okolo mna kruh a nikto nemože vstupit.

Odpověď pomocí automatického písma:

"Ano, vysvětlím tento její problém.
V minulém životě, který žila v devatenáctém století, byla velmi těžce nemocná.Měla nevyléčitelnou nemoc a trpěla velkými bolestmi.
V těchto bolestech prosila anděla strážce, aby zanesl její prosbu a slib na místo, kde bude slyšet.
Její prosbu i slib odevzdal.Prosila , aby byla nadále už ušetřena krutých bolestí a slíbila, že v příštím životě zasvětí svůj život duchovním pravdám.
To neznamená, že by měla být knězem a žít v celibátu.
Ale znamená to , že by měla svoje srdce otevřít současnému duchovnímu dění, kdy se mezi lidmi šíří Světlo Krista.
Měla by se seznámit s lidmi, kteří mají zájem o problematiku udržitelnosti života na planetě Zemi a také proto něco dělají.
Poznala by nový okruh lidí, měla by novou náplň života, náplň, která plyne z rozhodnutí její duše. Měla by se s tímto plánem ztotožnit , aby tento plán nepřecházel do životů příštích, dokud ho nezačne plnit. Vůbec nemusí být sama, ale potřebuje najít spřátelenou duši, která jí pomůže tento plán naplňovat. To je to, co ona nazývá kruhem, který je kolem ní. Z tohoto kruhu nejde vystoupit, ale jde nastolit změnu k jeho plnění. Pak se upraví i další životní věci."
Tak je to myslím jasné. Hledáte ve špatných kruzích.
Hodně štěstí Vám přeje M.


Význam odpuštění

26. května 2007 v 20:36 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Dědeček šel se svým vnukem na procházku. Vnuk se zeptal:
"Proč jsi takový smutný?"
"Smutný jsem," odpověděl stařec, "protože mnoho lidí mi ublížilo."
"Ale ne! Smutný jsi proto, že jsi jim neodpustil," řeklo dítě.

Vnímání druhých lidí

26. května 2007 v 15:03 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Nikdo není stejný v očích všech lidí. Jejich pohled závisí od míry Slunce v nich samých.

Pocit otékání a tlaku v pravé noze

26. května 2007 v 11:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Milada měla řadu měsíců pocit, jakoby jí pravá noha otékala a měla v ní nepříjemný tlak. Očima však nebylo vidět žádný otok, a proto se jednalo pouze o nepříjemný pocit. Na dotaz na tento problém byla odpověď pomocí automatického písma následující:
"Jedná se o zralý karmický život ze starého Babylonu. Milada jako žena se zajímala o technické poznatky vědy, ale jí jako ženě nechtěl nikdo z mužů žádné poznatky sdělovat. Našla si tedy prostředníka, přes kterého se za úplatu chtěla dovídat tyto poznatky. Tento prostředník však tomu nerozuměl, a to, co interpretoval, byly vždy naprosté nesmysly. Protože si podkopávala svoje životní zázemí, rozdávala svůj majetek, až jí nezbylo nic, hladověla, podkopala si životní stabilitu - proto ten pocit v současném životě na pravé noze."
Po očištění tohoto života pocítila Milada, že do pravé nohy se jí vlévá pocit tepla a tlak ustoupil.

Pozvání na meditaci pro Zemi s anděly 26.5.2007 od Ivy

25. května 2007 v 18:36 | Marie Blankytná |  Meditace
SLAVNOSTI SVĚTLA
MEDITACE pro ZEMI s ANDĚLY o SVÁTKU SV. HOLUBICE
v SOBOTU 26.5. 2007 ve 21 hod
a
METATRONŮV SVÁTEK SVĚTLA a MEDITACE
pro ZEMI s ANDĚLY - pro děti i dospělé
v SOBOTU 2.6. 2007 ve 21 hod
Milé spřízněné duše, přátelé známí i neznámí!
Oslovuji vás - jak jsem slíbila - v tomto čase na přelomu května
a června, kdy v celém Stvoření ( všech úrovních VESMÍRU ) se světí jeden z největších svátků - " svátek Svaté Holubice " o němž se v bibli mluví jako o "Vylití SÍLY skrze Ducha Svatého" .
Jako už i minulé roky - chci na radu mých "Světelných průvodců"
využít mimořádné spirituelní SÍLY a úžasných vibrací těchto dnů
a udělat něco pro zdraví a povzbuzení i radost nás lidiček, ale rovněž i pro podporu naší společné matky - planety - MATKY ZEMĚ.
Místo konání- každý z účastníků zvolí dle svých možností :
sólo vsoukromí domova či společnou meditaci ve společnosti přátel - ať už doma, na zahradě , či v přírodě. Meditační hudba, svíce, tyčinky i kameny - jen umocní spirituelní zážitek .
To nejdůležitější je - soustředit se v myšlenkách s láskou
na naší planetu MATKU ZEMI a posílat jí podporu, bezpodmínečnou lásku, Světlo … Samozřejmě - ti, kdož pracují v kterémkoliv energetickém systému - posílají reiki, healing, fíčko, dikšu … - tedy jednoduše Světlo .
Je také možné si při meditaci - představovat - vizualizovat - jak ochotné skupinky lidiček všeho věku uklízí s nadšením palouky, lesíky - břehy potoků a řek - dětská hřiště a parčíky .
Můžeme přímo "vidět" a vnímat -jak si naše matička ZEMĚ s ulehčením vydechne .
Žehnám Ti, matko Země, ty, která přijímáš bolest a žal,
abys je proměnila na světlo a lásku,
pro dobro všech svých dětí .
MEDITACE pro ZEMI s ANDĚLY
o SLAVNOSTI SVĚTLA - SVÁTKU SVATÉ HOLUBICE
v SOBOTU 26.5. 2007 ve 21 hod
V tomto večeru mám propojit MEDITACI PRO MATKU ZEMI
s ANDĚLSKOU LÉČIVOU TERAPIÍ
a vážní zájemci mohou přijmout i ARCHANDĚLSKÉ ZASVĚCENÍ,
pro něž jsou v tyto dny mimořádné podmínky.
.
MEDITACE PRO MATKU ZEMI -
- zváni jsou všichni lidé dobré vůle - kteří si rádi udělají čas
a společně pošlou lásku a podporu naší modré krásné planetě. Naše ZEMĚ je jako každá maminka - lásku vrací láskou .
Těším se na vás všechny, kdož se chcete připojit k MEDITACI
pro ZEMI a pozvěte i své známé , kteří jsou na stejné vlně .
ANDĚLSKÁ LÉČIVÁ TERAPIE -
- posílení a harmonizace jemných aurických těl a optimální
léčení celé naší bytosti jemnými - však mimořádně silnými vibracemi SIL SVĚTLA. Pro účast na AND.LÉČ.TER. je nutné se přihlásit a léčení je zdarma. Poněvadž je však nesmírně důležitý soulad a harmonie v přijímání a dávání - energeticky vyrovnat lze radostnou službou pro naši planetu ZEMI. Udělejme tentokrát nejen pro ZEMI, ale současně i pro sebe a především pro naše děti i jejich děti - mimo to, že se MEDITACE účastníme a vysíláme ZEMI bezpodmínečnou lásku - i něco konkrétního a přímo hmatatelného . Možností máme nepřeberné množství .
Platí i zde : čím více energie vydám, tím více mohu přijmout.
ARCHANDĚLSKÁ ZASVĚCENÍ .
Každé zasvěcení zvyšuje vibrace a záření našich jemných těl , tím
i naše spirituelní schopnosti, citlivost, vnímavost a také zdraví.
Tedy - přináší nám do života jisté nové možnosti a šance a také zvyšuje naše možnosti kontaktu s anděly. Tato zasvěcení
" povytáhnou" zasvěcované až několikanásobně více - než jiná ( a to i tzv. Mistrovská - v energeticko-spirituelních systémech ).
Zasvětit lze i na dálku
starobylým posvátným Archandělským Rituálem.
METATRONŮV SVÁTEK SVĚTLA a MEDITACE
pro ZEMI s ANDĚLY - pro děti i dospělé
v SOBOTU 2.6. 2007 ve 21 hod
METATRONŮV SVÁTEK pro děti - děti v meditaci či ve spánku mohou přijmout POŽEHNÁNÍ tohoto archandělského patrona dětí - ARCHANDĚLA METATRONA ,
jenž má zároveň své úkoly související s naší mateřskou planetou.
Proto je tento Svátek SVĚTLA rovněž vhodný i pro společnou
MEDITACI pro ZEMI - za léčivé podpory ANDĚLŮ .
Poněvadž tentokrát je navíc i úplněk -
spirituelní SÍLY se ještě zesilují o jeho energie !!
A rovněž - jak známo - o úplňcích lidé na celém světě, jimž není lhostejný osud naší společné matky - PLANETY ZEMĚ -
společně meditují a posílají MATCE ZEMI energie lásky, podpory
a rovněž energii pro její posílení a očištění .
Využívám tedy tento souhrn příznivých duchovních okolností -
a zvu vás ke společné
MEDITACI s ANDĚLY na podporu pro ZEMI .
Pro ty, kteří již přijali ode mne ARCH. ZASV. mám zvláštní "dárek" . Vaše děti mohou být ARCH. ZASVĚCENY v tento SVÁTEK SVĚTLA - naší společné MATCE ZEMI - na Vaše požádání . U zcela malých dětí postačí přání a touha rodičů a nebo i prarodičů .
Důležitý předpoklad je blízký a přiměřeně častý kontakt dítěte s osobou, která již toto vysoké zasvěcení přijala a má nějakou osobní zkušenost a může tedy dítě nenásilně a citlivě vést . Větší děti - školáci i předškoláci - by o tomto posvátném aktu mělyvědět - přiměřeně svému chápání -a projevit přání . Toto platí pro všechny děti, které při této MEDITACI SVĚTLA přijmou ať požehnání a harmonizaci SVĚTLA a nebo přímo zasvěcení .
Děti by ve slavnostní večer měly zasvěcení i požehnání přijmout
ve spánku či ležet. ( Nutno být v klidu. ) Rodič/e
či prarodič/e - blízcí lidé - by měli meditovat za ně i naši ZEMI .
I tento večer je možné požádat o léčení andělskými energiemi
při ANDĚLSKÉ LÉČIVÉ TERAPII a platí zde všechny informace jako při A.L.T. z předchozího týdne .
Zdraví
IVA - Ivana Sedláčková
Mobil: +420 776 871 881
Mobil: +420 604 520 325
Skype: ivana.reiki
ICQ: 345 120 725


Chování na posvátných místech

25. května 2007 v 14:59 | Dr.K.Funk |  Moudrosti od různých autorů
Uklizené plácky v nás, které zbyly po rozpuštění negací, po odpuštění nepřátelům, po smíření se s nezdary a podobně, jsou polem, kam síly požehnání hladčeji vklouznou. Vrháme-li se na místo posvátného účinku, na pití uzdravující vody ze studánky atd. jen kořistnicky, se slepou chtivostí zdraví nebo nějaké změny vědomí, pak se s účinkem mineme.
I k posvátnému místu je třeba přistupovat s láskou, pokorou, bez chtivost a zvědavosti. Umíme-li se modlit, zkusíme vyprosit sílu k vyzařování i pro ty ostatní, kteří sem přijdou.
Je nutné ctít posvátnost míst, protože i ona mají, jak upozorňuje Marko Pogačnik, své vlastní intimní sféry. Posvátnost místa lze kvalitními modlitbami a ztišením ještě zesílit nebo vnitřní hrubostí a chtivou zvědavostí oslabit. Neuškodí, když se před vstupem na posvátné místo pokorně zastavíme a snažíme se rozeznat náladu svoji i náladu místa. A cítíme-li, že náš vstup není odsouhlasen, je lépe v tichu odejít.