Září 2007

Neshody s manželem a pocit velké únavy

30. září 2007 v 11:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Milá paní Maruško,
děkuji za Vaše stránky, vím o nich od kamarádky. Mluví mi v mnohém z duše. Jsem vdaná 12 let, máme 2 děti.
Toužím po harmonické, láskyplné a klidné rodině, ale často si připadám jako uprostřed sopky. S manželem se mi těžko domlouvá, nejvíce se potýkáme při výchově dětí (když se na něčem domluvíme,málokdy to dodrží, vždy to negativně okomentuje), je hodně negativní, často křičí, lehce vzplane, já to těžko snáším, hodně mě to vyčerpává, jsem unavená, mívám špatné sny, často se v noci budím, pak nemohu usnout a odnáší to děti.
Je u nás málo smíchu a radosti. Já už téměř 10 let hledám cestu-kineziologie, rodinné konstelace, andělé. Vím, že jsme dva a svůj díl viny nesu i já, jen pořád nevím, co dělám špatně, připadám si jako v bludném kruhu a nenacházím cestu ven. Prosím, můžete-li mi poradit, budu moc ráda. Vím, že máte spoustu závažnějších dotazů a děkuji za Váš čas i radu.
Mějte slunečné dny plné lásky.

Odpověď:

Bylo řečeno, že Vaše únava pramení z nevyřešených negativních vztahů karmických životů s manželem, že by bylo záhodno je vyřešit. Našla jsem 3 životy, které je potřeba dořešit Zákonem odpuštění jak sobě, tak manželovi:

I.- život v 1. století- život J. Krista. Vy i vaše současné děti jste žili jako židé, kteří byli pronásledováni za učení Krista, které přijali po jeho ukřižování. Byli pronásledováni a mučeni římany- římskými vojáky a jedním z nich byl také váš současný manžel.
Je potřeba buď modlitbami nebo Zákonem odpuštění při meditaci očistit všechny aury od nenávisti, která panovala mezi římany a židy.
II. - život v 18. století v Austrálii- vy a váš současný manžel jste žili jako manželský pár původních obyvatel Austrálie. Vaše současné děti byly tehdy manželský pár bílých přistěhovalců. Panovalo mezi nimi velké napětí až nenávist, protože přistěhovalci zabírali půdu původních obyvatel a tyto zatlačovali stále dál do vnitrozemí. Bílá žena se docela spřátelila s domorodou ženou, ráda by jim nějak pomohla, ale toto vyvolávalo ještě větší nenávist domorodého muže.
Všechny tyto negativní energie nenávisti je potřeba očistit ze všech aur.
III. život v období 1. světové války. Váš současný manžel stál na opačné straně fronty než ostatní členové současné rodiny. Zase jde o nenávistné energie.

Váš manžel není nakloněný tomuto novému poznání. Pokud budete chtít zmírnit napětí, které je tímto vyvoláváno, budete muset pracovat na čištění všech aur sama.
Bylo by dobřé naučit se ochraňovat svoji auru před útoky jeho zlosti a zloby. Najdete poučení v knížce Umění psychické ochrany.
Každý, kdo je zlostný a nerudný, je vlastně energeticky slabý, nezbývá mu energie na to, aby se ještě usmíval.
Energie nenávisti jsou velmi zatěžující a likvidují naši schopnost klidu, míru a pokoje. Abychom toho dosáhli, musíme dát negace pryč. Bylo by dobré čistit také občas byt trošku jinak, než to obyčejně děláváme. Přepošlu Vám stručný výtažek z knihy Tajemství energie, kde najdete postupy čištění prostoru bytu i čištění sebe. Je to dobrá knížka, stojí za to si ji obstarat a přečíst.


Sen o smrti

29. září 2007 v 8:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na Váš názor na 2 sny, které se mi zdály.
V prvním jsem zemřela a "nahoře" jsem si vyřizovala papíry, že už jsem opravdu mrtvá. Nechtěla jsem se znovu vtělit do dítěte, protože bych zapomněla na svou nynější rodinu. A tak mě alespoň požádali, jestli bych nemohla jít chvíli na Zem jako mladá atraktivní blondýna, která přejde přes cestu jednomu muži, ten narazí do sloupu a, nevim, asi se dostane do nemocnice...jednoduše to zastaví jeho dosavadní cestu. Mělo mu to pomoct ve vývoji. Myslím, že jsem to nakonec udělala. Byl to zvláštní sen a moc nevím, jak si ho vysvětlit.
Ve druhém snu jsem ležela na kameni, snad oltáři, ve velké kamenné budově, pravděpodobně chrámu a zezadu do mě vstupoval muž. Když jsem se otočila, viděla jsem, že to je ten můj vysněný muž, zatim neexistující. Bolelo mě to, byla jsem panna (jsem i ve skutečnosti). Probudila jsem se a bolest ještě několik vteřin přetrvávala.

Výklad snu pomocí automatického písma:

1. sen . " Je potřeba přijmout smrt jako součást života. Je třeba přemýšlet o tomto okamžiku a přijmout ho jako okamžik nového zrodu- tělo je smrtelné a duše je nesmrtelná.
Kdo se bojí vědomě přijmout smrt, stále se něčeho v životě bojí.
2. sen:" V tomto snu se projevila touha její duše po splynutí s vysněným ideálem, po shledání s dvojníkem vlastní duše, s nímž si slíbila sblížení v tomto životě . Toto si slíbili před novým zrozením. Je třeba na něj čekat, aby život byl naplněn."Poděkování

28. září 2007 v 17:13 | Marie Blankytná |  Poděkování

[1]Hana Juřičková, mail, 27.9.2007 09:45

Vážení,milí a věřící čtenáři těchto stránek-paní Maruška,je moc hodná ,citlivá a chápající duše.Mně pomohla několikrát a touto cestou jí chci moc poděkovat.
Na tomto světě je mnoho záhad,tajemna a hlavně je zde Bůh-Pán Ježíš a paní Maruška je s ním spojená na krásné vlně.
Děkuji jěště jednou.Hana Juřičková.

Příčina Aleniny neschopnosti otěhotnět

28. září 2007 v 10:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Vše bylo psáno automatickým písmem. Ptala jsem se po příčinách, bylo řečeno, že jsou 2:
 • fyzické tělo partnera
 • duchovní příčina v nevyřešených karmických vztazích partnerů. Z duchovního hlediska je třeba odpustit negace ze dvou minulých životů u Aleny :
1. život - v 15. století byla A. jako žena- indiánka znásilněna přistěhovalci. Tento přicházející život zmařila použitím výtažků bylin.
Zákonem odpuštění je třeba vyčistit auru vlastní, odpustit si zmaření přicházejícího života. Obecně odpustit všechna násilí, která se děla při kolonizaci Ameriky.

2. život za 1. světové války - Alena byla muž- voják, stojící na straně útočících vojsk a zacházel

velmi špatně se zajatci.
Zákonem odpuštění v meditaci očistit svoji auru od neúcty k životu .

Dále bylo řečeno , že tyto neočištěné energie prolínají do současného života, že nejste nakloněni tomuto duchovnímu čištění vlastních energií, tvořících vaše aury.

Pokud Vy sama se rozhodnete k tomuto kroku, duše partnera bude stále pod vlivem negativních energií, které se uvolňují z jeho podvědomí a tvoří energetický blok na 2. čakře jeho těla. Tento blok způsobuje špatnou funkčnost reprodukčního ústrojí. Partner není nakloněn tomuto řešení, proto není záhodno vstupovat do jeho karmických životů.

Pokud by se s těmito duchovními cestami obeznámil, pokud by se otevřel tomuto novému poznání, mohl by požádat o vstup do jeho životů, které mu tímto komplikují život.
Na blogu v rubrice Meditace jsou uvedeny návrhy postupů v meditaci jak jednodušší, tak složitější.

Vidění zlatého třpytu v části zrakového pole

27. září 2007 v 7:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý den p. Marie,
pročítám si Vaše krásné stránky už druhý den a jsem z nich nadšená, proudí z nich ke mě nádherná pozitivní energie. Jsou takové pohlazení pro duši, při brouzdání po internetu.
Hledám totiž odpověď na věci, které se mi dějí.
První zážitky které se mi dějí jsou, že se mi stává, že mě začne pálit určitá část těla je to ve tvaru kolečka o průměru 5cm., jsou to prsty u rukou či dlaně, nebo lýtka a chodila a cítím obrovskou energii, která chce ven, doslova mám pocit, že se kůže roztříští a energie tak konečně může ven, někdy je to tak horké, že mi to připomíná spálení žehličkou a musím si jít namočit ruce pod ledovou vodu, ale ani tak se bolest nezmenší.
paradoxem je, že energii v sobě cítím vyrovnanou a klidnou.
Dále se mi někdy v klidu, když s někým třeba hovořím, nebo jsem sama a čtu si knížku, objeví v horní části zrakového pole zlaté třpitění, taková krásná záležitost. Je to vždy směrem k nebi, nikdy ne v pozici předemnou nebo vedle mě. Jen nahoře, je to chvilkové a velmi hezké a po chvilce to zase zmizí.J
akoby takové upozornění na něco, ale jsem z toho vždy tak překvapená a zaujatá, že zapomenu nad čím jsem přemýšlela a jestli to nemá souvislost.
Poslední zajímavá věc se mi přihodila za velmi smutných okolností.
Zemřel mi partner se kterým jsme se velmi milovali, odešel ze dne na den (autonehoda). Zhruba půl roku po neštěstí mě k ránu probudilo, jak mi něco teplého teče po zápěstí,chtěla jsem si to utřít,ale nic jsem neucítila, žádnou tekutinu, lekla jsem se, že je to naše rok a půl stará dcerka, která se počůrala přes plínku na mou ruku a chtěla jsem jí vzít a přebalit, ale zjistila jsem, že tam není, že v klidu spí ve své postýlce vedle mé postele. Podívala jsem se tedy na strop, jestli neteče od sousedů voda, ale nic jsem nenašla. Zarazilo mě jak to bylo teplé.Nevím proč jsem si vzpoměla na zemřelého přítele, ale myšlenka mě hned zase opustila, prostě jsem nenašla logické vysvětlení.
Dodnes tomu říkám, že mě počůral andělíček.
Mohla byste mi prosím p.Marie poradit?
Moc děkuji.

Výklad je pomocí automatického písma:

"Ano, odpovím paní na její otázky.
Místa na těle, kde cítí teplo až horko a její sen po autonehodě mají souvislost.
Cítí tím vlastně "útoky" jeho energií. Jeho duše neodešla, zůstala v její blízkosti, protože si myslí, že ji ochrání před něčím zlým, co ji může potkat.
Třpytivé záblesky, které vypadají jako drobounká mozaika, v níž se odrážejí duhové barvy, to je vidění duchovním zrakem.
Všichni máte v sobě dary Ducha, které málo nebo vůbec nevyužíváte. Jsou to "připomínky" její duše, aby tyto dary začala používat. Měla by se začít učit meditovat."
K duši manžela je třeba říci, že už zmeškala čas, kdy mohla odejít za doprovodu svých průvodců. Přečtěte si knihy paní Boženy Koubové - Nesvobodné duše, Tajemství zvloudilých duší. Odpusťte partnerovi vše, co jste mu kdy neodpustila, poproste jeho duši o odpuštění pro sebe a rozhodněte se, zda mu chcete pomoci odejít do Světla. Rozhodnout se musíte sama a určitě Vám pomohou tyto knihy ke správnému rozhodnutí.
Zdraví M.


Vzkaz pro čtenáře těchto stránek

26. září 2007 v 19:58 | Marie Blankytná |  Kontakt
Vážení čtenáři,
obracím se k Vám s prosbou. Rozhodnete-li se požádat o pomoc přes moje automatické písmo, uveďte prosím celé své jméno.
Protože nechcete seznamovat veřejnost se svými problémy, nepište Vaše žádosti na emailovou adresu marieblankytna@seznam.cz, ale na adresu, která byla zveřejněna 8.4.2008 a přečtěte si pořádně též příslušný vzkaz.
Uvádějte celé své jméno, u vdaných žen i jméno rodné. Pokud žádáte o vysvětlení Vašich mezilidských vztahů, uvádějte celé jméno dotyčného člověka. Neptejte se z pouhé zvědavosti!
Mnohdy uvádíte přezdívku, někdy použijete jméno smyšlené, někdy se nepodepíšete vůbec. V těchto případech nemůžete čekat odpověď nebo neodpovídá Vaší osobě.
Pokud nevěříte na návraty duší, neptejte se vůbec!
Na emailovou adresu pište Vaše prosby. Tím snad odpadnou potíže s odesíláním odpovědi na Vaše adresy, zvláště na Slovensko.
Dále považuji za důležité opět Vám říci, že způsob duchovní očisty duše, který provádím pomocí archanděla Michaela a archanděla Rafaela je určen těm lidem, kteří jsou k sobě dostatečně upřímní, aby byli schopni přijmout to, že i oni sami někdy postupovali ne v souladu se Zákony Vesmíru. Je určen těm, kteří v meditaci dokáží odpustit druhému i sobě, protože vina je vždy na obou stranách. Potom je tato očista účinná. Musíte ji provádět sami. Mám svolení čistit pomocí automatické kresby jenom děti, dospělí musí pracovat sami.
Učte se a připravujte se na meditace, návody najdete na tomto blogu v rubrice Meditace.
Odpovědi, které dostáváte, nejsou mými vlastními myšlenkami, moje je jenom ruka, která tyto odpovědi zapisuje. Myšlenky patří mému duchovnímu vedení, tomu za ně děkujte! Pokud nevíte, kdo to je, otevřte si stránky na adrese
tam to zjistíte hned na první stránce.
Pokud se setkáte s názory, které kritizují tuto moji "práci", uvědomte si, že tento člověk je "přitažen" svým nesouhlasem, protože má s mou duší nevyřešené dluhy z karmických životů a jsem ráda, že se přihlásil, protože mohu tento karmický vztah rozpustit, očistit, uvolnit jeho i moji duši z karmického svazku, a tím odbourat další bolesti mého fyzického těla.
Děkuji Vám všem za slova pěkná, je to Vaše poděkování archandělu Michaelovi, děkuji i za slova nepěkná, ta patří mně, mojí duši a vím, co s nimi dělat.
Děkuji Vám všem! Marie
Další řádky píše Milada:
Tyto řádky jsou určeny těm, kteří chtějí na sobě zapracovat, to znamená, že chtějí prožít tento svůj současný život nejen řešením materiálních věcí, ale chtějí začít čistit a rozpouštět své karmické vztahy s dalšími dušemi a tím vlastně čistit svou duši. Důsledkem této činnosti může být i zlepšení zdravotního stavu, protože Vesmír nás upozorňuje potížemi na fyzickém těle, pokud se svým jednáním dostáváme nebo někdy dříve jsme se dostali do rozporu se Zákony Vesmíru.
Jak poznáme, že máme s určitou duší nevyřešený karmický vztah? Je to snadné - při setkání s touto osobou máme nepříjemné pocity, které mohou přejít až do fyzických potíží jako je bušení srdce, ztížené dýchání, náhlá slabost, pocit na zvracení a spousta jiných potíží, které se liší podle toho, v které čakře nebo čakrách / obvykle jich bývá postiženo více/ jsou uloženy negativní energie z onoho nevyřešeného vztahu.
I když neznáme konkrétní provinění jak naše, tak této duše v našem vzájemném vztahu, můžeme toto všechno vyřešit tím, že po dobu více dní budeme dělat meditaci na odpuštění, která je uvedena na tomto blogu pod názvem Jak provádět odpuštění, aby opravdu fungovalo, a kterou může provádět každý, a to i ten, kdo neumí meditovat. Mohu Vás ubezpečit, že to funguje a mnoho dalších lidí to s úspěchem vyzkoušelo. Pracujeme vždy pouze na jednom člověku a teprve, když máme úspěch, můžeme začít s druhým. Tak můžeme postupně zlepšit své vztahy s nejbližším okolím jak v rodině, tak na pracovišti.Osoba, které se to týká, by o naší činnosti neměla být informována, to zlepšení vztahů proběhne u ní na úrovni podvědomí. Protože v rubrice Meditace je těchto meditací více, uvádíme zmíněnou meditaci zde znova a přejeme Vám, aby se Váš život zklidnil, ale to nepřijde samo, je třeba přiložit ruku k dílu a nefňukat Proč zrovna já.....!! Věřte, že Vesmír je spravedlivý a sklízíme, co jsme kdysi zaseli a buďme velmi, velmi vděční za to, že takovou celkem jednoduchou cestou, která je přístupná každému, je možné napravit to, co jsme kdysi zpackali.

Jak provádět odpuštění, aby opravdu fungovalo

Marie Blankytná
Vždy je třeba odpustit oběma stranám, sobě i druhému. Ublížila-li jsem někomu sama, on mi to vrátil v podobě negativního přijetí. Ublížil-li mi někdo, vrátila jsem mu to v podobě negativních myšlenek, které jsem mu posílala.
Máme-li při setkání s člověkem, ať známým nebo neznámým pocit, že mne ohrožuje, není mi s ním dobře, případně začne některý s dalších příznaků -špatně se mi dýchá, točí se mi hlava, zvedne se mi žaludek, bolí mne srdce, klesám v nohou, mám je slabé - je to neklamný příznak toho, že si máme cosi odpustit.
I když nevíme konkrétně, co se má odpouštět, je výborné provést následující meditaci na odpuštění, která mi byla na moji prosbu sdělena pomocí automatického písma:
 • sed se vzpřímenou páteří, soustředím svoji pozornost do srdeční čakry a sleduji svůj dech tak dlouho, až se mi podaří zklidnit se. Pak řeknu mentálně nebo i nahlas: "Pane Ježíši Kriste, dokázal jsi odpustit všem, kteří tě ponížili a vzali ti život. Pomoz v mém srdci vzbudit cit lásky, soucitu a odpuštění / říci aspoň 3x /
 • pak přenést pozornost do 7. čakry se slovy: "Otevírám kalich poznání a přijímám energii Světla Krista, která mi pomůže odstranit bloky energií, způsobené neodpuštěním a tak uzdravovat mé tělo" / říci aspoň 3x /
 • s nádechem pak vedu Světlo do 6. čakry a říkám: "Prosvětluji 3. oko, abych vnitřním zrakem dobře "viděla" ty činy, které potřebuji odpustit." / 3x /
 • s nádechem vedu Světlo do 5. čakry se slovy: "Prosvětluji 5. čakru, abych našla správní slova k vyjádření mého odpuštění." / 3x /
 • s nádechem vedu Světlo do srdeční čakry - uvedu příklad mého odpuštění, které jsem dělala: "Odpouštím sobě, že jsem věnovala mému vnukovi mou péči tak dalece, že mu začala být přítěží a odpouštím mému vnukovi to, že se ohradil nevhodnými slovy. Odpouštím nám oběma." V této srdeční čakře zůstanu tak dlouho, až se ve 3. oku objeví některá z příjemných barev - bílá, zlatá, žlutá, růžová, zelená. Pak poděkuji za pomoc a mohu skončit.
Pokud nevíme, co si máme s daným člověkem odpouštět, použijeme výše popsaného způsobu s tím rozdílem, že v srdeční čakře říkáme:

"Odpouštím mé duši i duši tohoto člověka to, že vztahy našich duší nebyly vždy v souladu se zákony Vesmíru. Prosím archanděla Michaela, pomoz mi rozpustit karmický svazek našich duší. Propouštím tuto duši ze své minulosti a uzavírám tuto minulost. Odpouštím oběma našim duším."
Opět zůstanu v této čakře tak dlouho, až barva ve 3. oku naznačí, že se to povedlo. Někdy je třeba opakovat tuto meditaci několik dní, než je úplně všechno vyčištěno.

Vymodlené dítě?

26. září 2007 v 6:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Pisatelka nemohla delší dobu otěhotnět, a tak ve stavu deprese řekla Bohu, že pokud neotěhotní, že si vezme život. Nakonec se jí narodil chlapeček, ale je velmi bázlivý,bojí se všech lidí a pláče, a to i v případě, když na něj někdo promluví. Pisatelka se domnívá, že si dítě vymodlila a má obavy o svoje dítě.

Odpověď pomocí automatického písma:
"Ano, jsem zde. Tato žena ví, že udělala mnoho chyb ve svém životě. Duši syna si nevymodlila, ale vyvzdorovala, a to také nebyl správný postup.
Tímto vzdorem zatížila celou rodinu a nejvíce duši dítěte.
Musí být velmi pokorná, sklonit hlavu i kolena a prosit Otce všemohoucího o odpuštění své viny, aby zprostila i duši svého syna tohoto zatížení.
Ať se obrací i k Panně Marii, patronce všech dětí a prosí ji v modlitbách o očištění a ochranu svého dítěte.
Bázlivost dítěte je v tomto - bojí se ublížení, nemá v sobě dostatek energie k vlastní obraně. Musí dostávat velké množství energie lásky, která ho bude ochraňovat a posilovat. Ať jej rodiče v meditaci halí do závojů barvy lásky a tím také posilují jeho auru.
Ať si sežene diamantovou vodu, naučí se ji správně používat a s její pomocí čistit auru svoji i dítěte zvenčí i zevnitř. Energie lásky dovede zrušit i silné energie negativní, ale bude muset být neohrožená, odhodlaná a nebojácná. Bude-li se bát nadále o osud dítěte, bude mu jenom přítěží a ne pomocí. Obávání se je energie negativní a oslabující. On potřebuje opak."

[1]Petra, mail, dnes 13:15

Jestli mohu, tak bych tímto připojila pár řádek ze svého úhlu pohledu pro tu paní, která má takovéto obavy. Bude to asi neumělé, tak se paní předem omlouvám.
Vážená paní,
přestaňte se trápit a začněte se na sebe dívat s láskou, tím začnete šířit lásku okolo Vás, i na své dítě. Tím mu nejvíce pomůžete. Důvěřujte a často se otevírejte svému duchovnímu vedení a nechte se jím vést, samo Vám napoví prostřednictvím Vašich pocitů. Často jakoby rozmlouvejte i s anděly Vašeho dítěte. Uvědomte si, že každý někdy udělal něco, čeho lituje. Nyní již víte, čeho se příště vyvarovat, tak berte prosím svoje selhání jako ke svému dobru a vlastně si jej svým způsobem važte a mějte se ráda za to, že jste si uvědomila svoji chybu. To vůbec není samozřejmost! Odpusťte si a zkuste situaci vidět tak, jako by jste se vznášela v náruči Vašeho anděla strážného, z jeho pohledu. On Vás podle mne nezavrhl, ví, že Vaše jádro je vroucí a milující, i když jste udělala mnohé chyby. Vaše neláska k sobě ovlivňuje Vašeho chlapečka, a možná že sám od sebe ani tolik na tom špatně není, jak Vy mu přičítáte, jen je mrzutý, že Vy sama se nemáte ráda, což ho trápí, protože on Vás rád má. On si Vás vybral jako maminku a má k Vám důvěru, že mu pomůžete v duchovním vývoji, nebo vlastně že společně popojdete každý ve svém vývoji. Není náhoda, že se narodil zrovna u Vás. Neobviňujte se proto již více (tím svoje pocity přenášíte na něj), a vzhůru do pokorné práce na jeho i Vašem společném uzdravení. Nejkrásnějším vzorem nechť Vám je Panna Marie, a její medailonek noste na svém srdci obrazně i doslova. Kupte si třeba řetízek s medailonkem a začněte ze sebe, ze svého nitra, vyzařovat tu nejkrásnější vibraci, které jste schopna. Stačí jen pomyslet na medailonek na své hrudi, uvědomit si, koho symbolizuje, a Panna Maria Vám přispěchá na pomoc vždy, když na ni pomyslíte. Vždy, když Vám bude úzko, když bude synáček potřebovat uklidnit, pošle mu skrze Vás léčivé vibrace a pohlazení. Nebojte, to opravdu tak funguje, mám to vyzkoušeno. A to i když jste stísněni mezi lidmi, i u lékaře a všude, kde se budete nalézat. A na to musíte být celkově uvolněná, klidně dýchat a hlavně věřit, že vše bude dobré. Obklopí Vás oba bílé ticho vibrací Panny Marie a děťátko se zklidní. Vaše mateřská práce nechť Vás hluboce uspokojuje a snažte se, aby synáček dělal vývojové pokroky. Až trošku povyroste, nechraňte ho příliš před světem, ale učte jej svým příkladem v něm žít. Nikdy jej nenechávejte bez své duchovní vnitřní pomoci, ukažte mu, co a jak má vyřešit. Tam, kde nemůžete Vy, svěřte jej do ochrany andělů. Učte jej vědomě komunikovat s jeho anděly, kteří mu budou neustále dělat milující doprovod a pomohou mu vyřešit všechny situace, které sám nezvládne. I Vy si plně uvědomte, že je neustále pod jejich ochranou a často o tuto ochranu žádejte a posílejte ochráncům svůj vděk. Také na synka nyní i později příliš nenaléhejte a nesrovnávejte jej s ostatními, neboť každé dítě je individualita, a mělo by si samo rozhodnout, kdy na co přijde jeho čas. I Vy jste pod neustálou ochranou milujících andělů a Vaše radost a Váš postup v duchovním vývoji bude jejich vroucí radostí. Otevírejte se jim často a z plných sil a s vděčností, a oni Vás povedou a se vším Vám pomohou, s každým krůčkem, který se bojíte udělat. Máte před sebou krásný životní úkol a ze srdce Vám přeji, abyste jej splnila, a tím budete šťastná. Když se nebude dařit, nezoufejte. Nebuďte na sebe přísná a radujte se z každého svého drobného úspěchu, z každé krásné věci na světě a na všem a všech lidech se snažte vidět to dobré.
Petra

Sen o letu nad krajinou

25. září 2007 v 6:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Pěkné sobotní odpoledne paní Maruško,
ráda bych Vás poprosila o výklad mého snu,nemusíte spěchat,vím,že máte moc jiných věcí k vyřizování.
Zdálo se mi,že jsem byla u rodičů před domem a najednou se mi narodila holčička,neměla jsem břicho ani bolesti,prostě se narodila a spala v kočárku.
Pak jsem šla po cestě,bylo tam plno lidí,kteří o něčem diskutovali.Když jsem procházela kolem obchodu,uviděla jsem přes výlohu,že se tam podepisuje nějaká petice.Lidé mi řekli,že je to petice proti špatnému rozhodnutí jejich starosty a představenstva.Mělo se to snad týkat vybudování nového kina nebo filmového plátna,nevím přesně,ale lidé s tím nesouhlasili,prý je to podvod.Poté jsem scházela ze schodů úřadu nebo domu v lodičkách a úředníci na mě začali dotírat s otázkami,chtěli vědět,co mi lidé řekli a co jsem jim řekla já.Jakoby měli strach,že naruším jejich plány.Odpověděla jsem,že jim řeknu jen to,co mi lidé sdělili,jejich názor na věc,ale nic víc,nic míň.
Pak jsem šla dál po polní cestě,nesla jsem čisté bílé prádlo.Pár kousků mi upadlo,tak jsem je posbírala,na zemi zůstal ležet kapesník,který jsem tam nechala ležet.Za mnou spěchala spousta lidí.
Najednou jsem seděla na jednoduché sedačce a letěla jsem nad nádhernou krajinou,která byla krásně zelená.Seděla jsem na pravé straně,vedle mě seděla známá žena(uprostřed) a na levé straně seděla malá holčička.Byl to krásný let,jen jsme se nechali unášet,bylo to krásné a uvolněné.Na mé straně nebylo čeho se držet,tak jsem se jen přidržovala okraje sedačky,ale neměla jsem strach.Pak jsme se trochu zhoupli,tak jsem našla šňůru na druhé straně,abych se mohla chytnout,ale zároveň jsem se ujistila,jestli se drží i holčička.Doletěli jsme na jedno místo a žena vystoupila.Přemýšlela jsem,jestli si mám taky vystoupit,ale to už pode mě přistavila podstavec,abych nespadla,bylo to dost vysoko.Ještě jsem se jí ptala,jestli to bude stačit a ona řekla,že ano,tak jsem jí věřila.Jakmile jsem vystoupila,tak mi
ta žena řekla,že si jde podat přihlášku na vysokou školu a já že jdu určitě taky.Uvědomila jsem si,že vlastně nemám ani střední,tak mě to překvapilo.
V poslední době často vidívám obraz naší planety jakoby zvenčí,z vesmíru a říkám si,že je to krásná planeta a představuji si,že je obalená bílým světlem,vím ,že potřebuje hodně podpory,aby se vyléčila a přeji jí to tak,jako sama sobě.
Děkuji Vám za výklad mého snu a za Vaši velkou podporu pro mě i všechny lidi,kteří mají svou mysl a srdce otevřené,děkuji moc.Už jsem byla hostem na více stránkách,ale Vy jste pro mě největší pilíř a srdcem cítím Vás nejblíže.Nemusím Vás vidět hmotnýma očima,stačí mi vidět Vás srdcem,s úctou P.

Odpověď pomocí automatického písma:

" Celý dlouhý sen má společný podtext.
Planeta Země potřebuje pomocnou ruku těch, kteří ji obývají. Potřebuje, aby z nich byli dobří hospodáři, lepší, než dosud.

Na to, aby člověk pochopil, že se má šetrně chovat ke svému životnímu prostředí, na to nepotřebuje všechny stupně vzdělání, jak to platí v životě, ale potřebuje otevřít duši dalšímu vnímání, potřebuje ve svém nitru otevřít poznání duchovních nauk. Potřebuje " vysokou školu " na to, aby zase obnovil řád ve svém životě, aby žil v souladu se Zákony Vesmíru.

Je třeba vnímat sebe jako součást vesmíru, kde rozhoduje příroda se svými zákonitostmi a my bychom jí měli dobře pomáhat. K tomu se musí rozhodnout každý sám.

K tomu se mohou rozhodnout děti, mládež, dospělí i kmeti.

Je důležité navrátit se a dodržovat Zákony Ducha- Zákony Vesmíru a jít s nimi ruku v ruce. "


Cvičení pro zlepšení funkce našich hlavních orgánů

24. září 2007 v 8:00 | Marie Blankytná |  Zdraví
Následující cvičení pomáhá ke zlepšení průchodnosti energetických drah = meridiánů, kterými naše tělo rozvádí životní sílu do jednotlivých orgánů. Jestliže tyto dráhy nejsou dostatečně průchodné, tak příslušný orgán trpí nedostatkem energie a nemůže správně pracovat v takové míře, v jaké by tělo potřebovalo ke svému správnému chodu a k zachování zdraví.
Jestliže v určité oblasti těla máme svaly stažené, zkrácené, tak důsledkem tohoto stavu je i stažení meridiánu, který příslušným místem prochází a energie nemůže dostatečně volně proudit k orgánu, který je zásobován tímto postiženým meridiánem.
Kdo se chce podívat na průběh jednotlivých meridiánů, byly zveřejněny na těchto blogových stránkách a jsou uloženy v rubrice Zdraví v článku Vliv nerovnováhy na našich meridiánech na naše zdraví.
Cvičení by se mělo provádět v tom pořadí, jak je zde uvedeno, protože tím budeme v souladu s postupem životní síly, jak přechází z jedné dráhy do druhé.Cviky provádíme jógovým způsobem, to znamená žádné švihové pohyby, ale do pozice jdeme nenásilně a pomalu a rovněž návrat z pozice provést stejným způsobem.
Cvičení pro aktivaci dráhy plic

Stoj rozkročný, zaklesnout palce za tělem, táhnout ramena dolů a propnout paže v loktech, uvolnit se a 3 hluboké nádechy a výdechy

Aktivace dráhy tlustého střeva
Rovný předklon s hlavou v mírném záklonu, paže s propletenými prsty vytáhnout z ramen, propnout v loktech a snažit se je zvedat nahoru tak, jak nám to jde. Pokud nám v tom brání ztuhlost ramenních kloubů, je třeba tento cvik dělat několikrát denně vždy, když si vzpomeneme, uvidíte, že se ramena začnou pomalinku uvolňovat. Ale žádné násilí! V uvedené pozici 3 hluboké nádechy a výdechy.

Aktivace dráhy žaludku


Sed na patách s rovnou páteří, spojené paže s propletenými prsty vzpažit a protočit dlaně nahoru. Uvolnit se v této pozici a pak následují 3 hluboké nádechy a výdechy.

Dráha sleziny a slinivky
Klekneme si na zem s koleny od sebe a hlavně šlapky dáme dál od sebe, abychom si mohli sednout mezi paty na zem. Pozor, pokud nechodíte do cvičení jógy a neudržujete si tudíž dostatečně protažené svaly na přední straně stehen a pružná kolena, asi budete mít potíže s tímto cvikem. Opřeme se za tělem o lokty a zakláníme se, až do případného lehu na zádech a paže můžeme protáhnout ve vzpažení. V konečné pozici podle našich možností následují 3 hluboké nádechy a výdechy.

Dráha srdce
Sed se vzpřímenou páteří, ruce s propletenými prsty objímají špičky spojených nohou, vyrovnat záda a vytáhnout hlavu z ramen nahoru, uvolnit se a 3 hluboké nádechy a výdechy.Dráha tenkého střeva

Z předchozí pozice přejdeme do předklonu s hlavou co nejníže k prstům nohou, s lokty na podlaze a přitahujeme se co nejblíže k nohám, následují 3 hluboké nádechy a výdechy.

Dráha močového měchýře

Sed s nataženýma nohama u sebe, špičky nohou přitáhnout k tělu, paže volně položené na nohách, hlava volně prověšená, uvolnit ramena, lopatky spustit dolů, sledovat břišní dech a pozorovat, jak se uvolňuje napětí v bedrech. Pak uchopit nohy tam, kam jsme dosáhli, propnout kolena, vytáhnout se z beder a přitáhnout se k nohám, uvolnit šíji a obličej, 3 hluboké nádechy a výdechy.
Dráha ledvin
Sed jako u předchozího cviku, co nejvíce se předklonit a uchopit rukama špičky nohou pod prsty a přitlačit podkolení k podložce, čímž pořádně propneme kolena, i za tu cenu, že třeba nedostaneme ruce až na špičky nohou, 3 hluboké nádechy a výdechy.
Dráha oběhu

Sed turek, zkřížit paže a položit na opačná kolena, vytáhnout se z beder, 3 hluboké nádechy a výdechy.Dráha tří ohřívačů


Z předchozího sedu přejdeme do hlubokého předklonu a následují tři hluboké nádechy a výdechy.


Dráha jater
Sed roznožný, vytáhnout se z beder a předklonit se k jedné natažené noze co nejblíže k palci na noze a uchopíme ho, uvolnit šíji, hlavu a obličej - 3 hluboké nádechy a výdechy, pak pomalu návrat a totéž ke druhé noze.

Dráha žlučníku
Sed s roznožný a vytočíme trup do strany podle obrázku, pak totéž na druhou stranu.Pocit znehybnění a úplné bezmoci ve spánku

23. září 2007 v 7:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Několikrát v životě, někdy s víceletými přestávkami a na různých místech se mi stalo následující - spala jsem a ve spánku jsem cítila, jakoby mě někdo ovládl, znehybnil
a převzal nad mým tělem veškěrou moc. Potom došlo k pocitům, které jsem ve spánku prožívala jako bolest, nebo silné dotírání dovnitř těla někým/něčím jednoznačně děsivým a negativním. Někdy vše začalo prudkým pohybem po nějaké spirále.
Z těchto neuvěřitelně živě prožívaných snů jsem se probrala buď sama, nebo mě vzbudil můj přítel, protože jsem se snažila křičet o pomoc.
Zůstala mi vždy hrůza, že se to dělo skutečně a tak trochu beznaděj, protože kdo by to pochopil?
Ale naučila jsem se bránit se modlitbou apod., takže jsem se přes to vždy dokázala přenést a dál věřit ve větší sílu dobra.
Včera mi ale můj syn v pláči vyprávěl o strašlivém snu, což v jeho věku chtělo dost odvahy. Chtěla jsem ho uklidnit, protože opravdu věřím v sílu dobra.
Vyprávěl o černé mlze před oknem, která se zhustila do podoby černé postavy, dostala se do pokoje a zaryla do něj svůj dráp. Ráno prý našel škrábanec.
Stalo se to ale zhruba před půl rokem, takže jsem si to nemohla ověřit.
Ráda bych se tomu zasmála a řekla:
"To se stává, černá můra, to míváme všichni, bylo to silné, ale určitě se to nestalo...", kdyby to velmi silně nepřipomínalo mé vlastní zážitky.
Já nevím, co se mi takto děje a proč, ale našla jsem v sobě sílu překonat to - neubráním se, ale zvládnu to.
Ale představa, že by měl vším tím strachem procházet i můj syn mě nutí hledat tentokrát pomoc. Je v pubertě a nechci, aby ho to nějak poznamenalo.
Pokusím se předat mu další část své víry, ale pokud ho nemohu ochránit, cítím se strašně.
O co se jedná?
Jsou to nějací duchové hledající pomoc?
Jsou to luciferské síly?
Nějaké zkoušky?
Myslím, že teď mám povinnost najít odpověď.
Pokud je to z vaší strany možné, ještě jednou vás moc prosím o vaši radu.
Věřím, že se dokážu postavit samotnému peklu, ale nevím co to je a tak nevím, jak se bránit.
Velice vám děkuji za všechno co děláte a za naději, která srší z vašich stránek, z vašich slov nejen pro takové, jako jsem já, ale i pro celou tuto nádhernou planetu a celý Vesmír.
Odpověď pomocí automatického písma:
" Ano, jsem zde a vysvětlím matce, co nebylo v minulosti vyřešeno a přešlo na syna. Ta moc a síla, kterou cítila jako nehybnost svého těla, to bylo mnoho negací v jejím podvědomí, které potřebovalo odejít, chce být čištěno.
Útočí z podvědomí do vědomí. Pomocí těchto snů a pocitů ve spánku, kdy je tělo na jiných vlnách než při bdění, z podvědomí odchází . Tyto negativní energie se slily v temnou masu, která ji obepínala, svazovala, stahovala- byly to projevy strachu, hrůzy, nedostatku bojovnosti, beznaděj, nedostatek odvahy- s tím je potřeba udělat v sobě pořádek.
Čistí se tak karmické životy v nichž je účastníkem také manžel a syn.
Při početí předávají oba rodiče část sebe- část svých duchovních energií jak pozitivních , tak negativních
.K nim se přidávají i neřešené negativní energie syna,který má svoje " bolesti" uložené ve svém podvědomí. V citlivém období vývoje je cítí více než kdy jindy. Zatím se mu objevují jako černé energie za nějakou překážkou, zatím je tou překážkou chráněný, ale už dotírají.. Děje se to přes psychiku vyvoláváním dalších obav, strachů nejen svých, ale také matčiných.
Strachy matky jej svazují ještě více, než ty jeho vlastní. Je potřeba se nebát a vyčistit svá podvědomí."
Pokud budete chtít pracovat na tomto čištění , najdete Návrhy Zákona odpuštění i na Blogu v rubrice Meditace. Můžete pracovat také s modlitbou.
Pokud se synovi budou nadále zdát tyto sny, ať vstane, namaluje to, co si pamatuje a ráno ať všechno spálí s myšlenkou-
čistím svoji auru od negací, které mám v podvědomí.
Bylo by také potřeba vyčistit si byt od negativních energií, které se tam hromadí Vaším přemýšlením. Přepošlu Vám výtah z knihy, kde najdete postupy, nebo si kupte knihu Tajemství energie- AllaSvirinskaja.
Zdraví Vás M.

Nepřátelství a nenávist zvyšují hladinu cholesterolu

22. září 2007 v 7:55 | Marie Blankytná |  Zdraví
Nepřátelství a nenávist škodí podle odborníků stejně jako špatný jídelníček. Americkým vědcům se podařilo zjistit, že často zjitřené negativní emoce zvyšují hladinu nebezpečného cholesterolu v krvi a snižují naopak obsah toho prospěšného. Tak vlastně zloba ohrožuje zdraví srdce a cév.
22.8. 2007 11:29
NEW YORK - Psycholožka Loriena A. Yancurová z University of Hawaii tedy radí, aby lidé zůstávali vyrovnaní a bez zbytečných negativních emocí za každou cenu. Její tým expertů sledoval 716 mužů v průměrném věku 65 let. Všichni dobrovolníci v dlouhodobé studii opakovaně uváděli, s jakým stresem a negacemi se v posledních dnech setkali a jak je zvládali řešit. Zároveň jim Yancurová s lékaři odebírala vzorky krve a měřila v nich obsah různých typů cholesterolů a triglyceridů.
Nízký obsah bezpečného HDL cholesterolu a škodlivého LDL cholesterolu byl zjištěn u těch mužů, kteří k řešení krizové situace používali nepřátelskost a nenávist. Stejně tak špatné krevní výsledky měli muži, kteří zvládali situaci sebeobviňováním a společenskou izolací. "Naše teorie zní, pokud zůstanete klidní a chladní, snížíte obsah stresových hormonů v krvi," tvrdí Yancurová.
Podle ní se při nenávisti a nepřátelství v krvi zvyšuje obsah stresových hormonů, jako je kortizol. A to vede k poklesu hladiny HDL cholesterolu. Tento druh tuku se nachází v různých tkáních těla. Vysoký obsah tzv. dobrého cholesterolu chrání před srdečním infarktem. Naopak LDL cholesterol s nízkou hustotou v těle škodí. Usazuje se na stěny cév a může způsobit srdeční choroby a infarkt.
Zdroj:

Křeče ve svalech

21. září 2007 v 7:55 | Marie Blankytná |  Zdraví
Křeče v lýtkách hlavně při ranním vstávání, při protahování se a při jakémkoli zatížení lýtek tahem mohou být způsobeny nedostatkem hořčíku v těle.
Nedostatek hořčíku značně narušuje funkci nadledvinek, a tím i režim dne.
Tato porucha funkce nadledvinek je právě charakteristickým projevem křečovitosti = spasmofilie z nedostatku hořčíku.
Hořčík mimo jiné působí sedativně a reguluje nervový systém, a tím uvolňuje i svaly /křeče lýtek i jiných svalů/.
Iont hořčíku reguluje činnost organizmu vůbec, a tudíž vlastně všechny životní procesy.
Iont hořčíku řídí hladinu cholesterolu - chceme-li snížit nebo naopak zvýšit hladinu cholesterolu, stačí doplnit dietu hořčíkem. Hořčík kromě toho ovlivňuje inervaci, a proto jeho nedostatek způsobuje stavy nepokoje, neklidu, nervozity, bolesti hlavy atd.
Projevy nesnášenlivosti, hlasitosti, neurózy jsou jasným znakem nedostatku hořčíku, při čemž pro uklidnění /urovnání/ stačí denně hrníček kakaa, nejlépe v sójovém mléku.
N
asycené mastné kyseliny / = tuky/ zvyšují spotřebu hořčíku až 16x.. Nedostatek hořčíku je tak nejčastější příčinou předčasné arteriosklerózy a otylosti.
V naší vlasti doporučovaná nadměrná spotřeba mléka a mléčných výrobků /prý kvůli vápníku/ zvyšuje výrazně deficit hořčíku, protože ke vstřebání a využití vápníku z mléka je potřeba dostatek hořčíku, kterého je v mléčných výrobcích nepatrné množství.
Nadmíra draselných solí v hnojivech oslabuje schopnost půdy přijímat hořčík, proto má zelenina v současné době velmi různý obsah hořčíku, ale vždy méně, než udávají tabulky.
Nedostatečný příjem hořčíku do těla bývá bývá způsoben tím, že konzumujeme větší množství masa, mléčných výrobků a rafinovaných potravin /tuk, cukr, bílá mouka/ a málo nerafinovaných potravin /celozrnné obiloviny, luštěniny, zelenina a ovoce/.
Pozor! Úpravou se hodně hořčíku ztrácí /vaření, konzervování, čištění/, např. konzervováním se u hrášku ztrácí 43%, u zelených fazolek 56%, oškrábáním brambor 35%.

Pozvání na meditaci v den podzimní rovnodennosti

20. září 2007 v 20:20 | Marie Blankytná |  Meditace
Vážení, milé "spřízněné duše" !
Na přelomu léta a podzimu - v čase podzimní rovnodennosti -se na vás
a prostřednictvím vás i na vaše přátele a známé - znovu obracím s pozváním ke společné
MEDITACI s ANDĚLY pro ZEMI i pro NÁS -její DĚTI .
v sobotu 22.září v 21 hod -
v soukromí našich domovů a nebo ve společnosti stejně naladěných duší.
Pokud má někdo možnost a dobré podmínky meditovat v přírodě -
samozřejmě za příznivých okolností -
může to být silný a mimořádný spirituelní zážitek .
Žehnám Ti , matko Země , ty, která přijímáš bolest a žal ,
abys je proměnila na světlo a lásku , k dobru všech svých dětí .
Andělé drazí , teď při nás stůjte, před záští a strachem nás opatrujte .
Přispějte, prosím , k tomuto dílu , přineste moudrost , moc a sílu .
Přicházejí různá poselství, která přijímají citliví lidé . Ano, mnozí vnímáme změny vibrací a cítíme, že "se něco děje" .Nemá smysl se bát a děsit ,ani tato poselství ignorovat - to nic "neřeší" .
Soustřeďme se tentokrát na vysílání láskyplných energií bezpodmínečné lásky nejen naší společné MATCE -planetě ZEMI, ale rovněž i jejím dětem , - s přáním, ať si co nejvíce lidí uvědomí to, co si naléhavě mají uvědomit .Toto uvědomění se odrazí v poli vědomí naší planety - a takto pomůžeme změnit myšlení i těm méně citlivějším jedincům.
Přikládám i jedno z POSELSTVÍ - která byla přijata.
POSELSTVÍ ZEMI - 29.08.2007 - napsala Kytička z duchovní poradny.cz
Dnes ve 14.37, ke mně přišlo toto poselství. Vím, že je důležité, proto je tu i pro Vás.
Nic jsem neměnila, takto mi bylo poselství nadiktováno. Je pro všechny lidi, kteří umí milovat a odpouštět....

Milí obyvatelé modré planety,
čeká Vás těžké období, vaše duše zůstávají uvězněny v materiálnu.
Pomalu se naplňují dávná proroctví.
Bouří se živly země. Voda se z některých míst úplně ztratila.
Oheň se šíří z vašich duší a zasáhl krásná místa na vaší planetě.
Umírají stromy. Umírají ptáci, platí i lidé svými životy.
Na jedné straně uhasnou plameny, na druhé straně světa plameny opět vzplanou.
Je čas varování.
Vzplane-li oheň největší, bude to znamenat zkázu pro miliardy lidí.
Hněv inteligence vesmíru - HIV - stal se nekontrolovatelný.
Kolik je nositelů? Neznáte odpověď. Pouhé dohady.
Blíží se další epidemie. Je již mezi vámi. Nesou ji k vám křídla ptáků.

Změňte myšlení, otevřete srdce.
Jsme připraveni Vám, kteří vnímáte naše působení ,pomoci.
Není příliš mnoho času. Byl vám zkrácen čas, který jste dostali.
Den za dnem ubíhá rychle jako proud divoké řeky.
Pozor, čas bude ještě více spěchat.
Zapamatujte si den 22.září 2007 - budeme měnit vaše vibrace.
Budete cítit působení vesmírné energie.
Je nutno připravit svá srdce, odpustit a milovat.
Hvězdy budou ve zvláštním seskupení,
vědci zaznamenají nevysvětlitelný pohyb na obloze,
hodně lidí bude pociťovat slabost, pocit na zvracení.
Citliví jedinci budou vnímat ještě více a silněji toto působení
Kytička

Těším se na vás při společné MEDITACI !
Posílá-li léčivou ENERGII - bezpodmínečnou LÁSKU -
zároveň více lidí - síly se nesčítají, ale násobí .
IVA - Ivana Sedláčková

Výklad tří snů

20. září 2007 v 7:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Milá paní Maruško,moc Vás zdravím,
moje maminka Zdeňka Vás prosí o výklad jejích tří snů,které opisuji:
1.sen je ze dne 9.10.2006-
Přišel host z Japonska nebo Číny a v mé rodné vesnici vyšrouboval všechny důležité šroubky ze synova přístroje a pak se pustil do mého šicího stroje.Všichni z našich (vládců?) chodili kolem něho a nic mu neřekli,prý je vše O.K.Já jsem se hrozně naštvala a okamžitě jsem šroubky,co si dával okatě na hromádku,vzala,zabavila a začala jsem mu nadávat,že mě hrozně urazil svou bezostyšnou drzostí,krádeží a vzala jsem všechno,co nakradl, nazpět.Nikdo neřekl ani slovo,ani Japonec,bylo to,jako by čekal,kdo se z těch lidí konečně ozve.Mohl to být i Mistr.Pak tam v kuchyni byly velké plechové necky(vana) plná kalné vody.Byla v ní asi krysa,do té vody hodili nějakého muže a za ním kočku.Ve vodě začal boj,nic nebylo vidět,nakonec ta kočka sežrala tomu muži hlavu,nesežrala krysu,jak jsme všichni čekali.

2.sen je z dubna 2007-město Vizovice,směrem od nemocnice Milosrdných Bratří k benzín.pumpě byla velice široká ulice,město se rozrostlo do všech stran,cesty byly bez aut,pouze se všichni procházeli,bavili se spolu,podél cesty byly stánky se zvláštními,neznámými věcmi.Byla jsem neuvěřitelně zmatená,ale dychtivá,jako malé dítě na pouti.Chtěla jsem vše poznat,ale dostala jsem obrovský hlad,tak velký,že jsem i s přáteli přistoupila ke stánku a naléhavě jsem požadovala nějaké jídlo a dávala jsem jim všechny peníze,které jsem našla po kapsách(všechny byly kulaté a z různých zemí),sama jsem se tomu divila.Samé drobné.Pořád jsem naléhala na prodavačku a prodavače,ať mi dají najíst,že to už nevydržím a "cpala" jsem jim ty peníze do rukou.Oni cosi udiveně mezi sebou diskutovali zvláštní řečí,vypadalo to,že neví o co jde,co jsou ty plíšky,kývli,ať si vezmu,co chci a potřebuji,to je přece samozřejmost,mám si vzít sama,kolik chci.Já nemusím platit nic,každý ví,co potřebuje.Byly tam potraviny nebo jídlo ve tvaru rohlíku,zahnuté,tvar půlměsíce,veky,hranaté,dlouhé,plněné,sypané semínky.Chtěla jsem,ať mi ukrojí kousek a oni nic.Prý si mám přímo ukousnout,na kolik mám hlad.Druzí dělají totéž,nic se neváží.Zdálo se mi to dost primitivní,ale nakonec jsem jedla ze všeho a bylo to moc dobré.Ptala jsem se,jestli se nebojí,že někdo může onemocnět,když tak jí jeden po druhém a oni se smáli.Prý se nemám bát,onemocním jen sama ze sebe.Byla jsem moc ráda,že hlad byl pryč,ulice byly plné nikam nespěchajících lidí,slunce svítilo pohodově,necítila jsem,že bych někam spěchala,přestože tam byla hlava na hlavě,nikdo nikomu nepřekážel a nikdo nezakopl o druhého,byli féroví a nikdo nikam nejezdil.Na domech nebyly žádné výlohy a reklamy,prostě jako u skřítků,jenom živá družnost a komunikace.Pak mě přátelé či průvodci zavedli asi do starobylého komplexu Vizovického Kláštera.Bylo to v místech,kde se teď nachází zdravot.středisko.Byla to čtvercová či obdélníková budova sytě zelené barvy,vnitřní átrium bylo zelené trávou a cizími keři,vchod byl boční,otvíralo se těžkými,dubovými vraty,kterými neprošel nikdo nepozvaný.Bylo tam velké ticho,prošli jsme středem chodníku až do podloubí,nad námi byly kolem dokola balkony,propojené do celého patra.Cítila jsem z toho dlouhověkost,ba staletí historie.Pak nám vyšly naproti asi 2 jeptišky v tmavě šedém a zeleném hábitu až na zem.Říkaly,že je to něco jako "škola ozdravení."Matně vím,že nás nechtěly vzít do horního patra,byli jsme dole v přízemí,ale mě právě zajímalo to,co nechtěli ukázat.Vím nejasně,že jsme pak určitě v té budově byli,ale to mi zůstává dál zastřené.Cítím,že se mi vše bude vybavovat později podle indicií.Ještě si vzpomínám,že jsem pořád hledala hlavní vchod.Mohla by to být vize do budoucna?Mám i nakreslený plánek.

3.sen je z 5 srpna 2007-Chystali jsme se jít s manželem spát,když jsem zaslechla ze zadní části domu,kde bydlí náš nejmladší syn,hluk a ženské ai mužské hlasy.Tak jsem si řekla,kdo to k nám tak pozdě jde na návštěvu nepozván.Šla jsem se tedy k synovi podívat.Někdo držel dveře,abych nemohla otevřít,ale i tak jsem zahlédla 2 mladé holky(prostitutky),byly svlečené do spod.prádla.Bránily mi jít dál,točily se zády a nechtěly mi ukázat svou tvář.Pak se vyrojilo velké množství lidí,vecpali se nazpět přese mě do obýváku a brali si,co chtěli,chovali se neurvale.I přes hluk jsem slyšela,že se u syna něco děje-sex, neurvalost,sprostota.Můj dojem byl,že to byli pasáci s prostitutkami a chtějí ho okrást a zmanipulovat.Chovali se velmi drze a sebevědomě.To mě naštvalo,vyletěla jsem jako střela,ale stále slušně a po dobrém jsem je chtěla dostat z domu.Měla jsem pocit,že je musím vyhodit stůj co stůj,jinak uškodí synovi.Běžela jsem za manželem,ten však nešel.Tak jsem celá rozlícená utíkala nazpět a křičela jsem,že pokud neodejdou dobrovolně sami,zavolám policii.Všichni se začali ke mě stahovat do přední části domu,do chodby,kde byla tma,najednou se tam objevil muž a žena i se synem.Obklopili ho a syn mi začal uklidňovat,zastával se jich,prý nejsou nebezpeční a jdou mu pomoct.Prý jsou to jeho hosté a jsou mírní a zbožní.Začali na mě vyvíjet psychický tlak,takovou ochromující sílu jsem asi nikdy nepocítila,bylo to magnetizující a zbavovalo to svobodné vůle.Vím,že to byla manipulace mysli a tím se mě snažili ochromit a cítila jsem,jak mi zastavují srdce.Cítila jsem,že jsou nepraví a řekla jsem si,že je vyzkouším.Muži v černém jsem řekla,,že s nimi půjdu,když mi po cestě bude vykládat bibli,hlavně desatero vlastními slovy,sám ze sebe.To mlčeli,ale on i ta žena že ano,jistě,že to znají.Vyšli jsme z domu,ještě přitom rozbili dveře.Šli jsme nočním lesem,snažila jsem se je odvést co nejdál od domu.Trvala jsem na tom,aby mi ten jejich hlavní citoval.Po velkém naléhání začal,ale mumlal,bylo to beze smyslu.Pak jsem zvedla hlavu a zjistila jsem,že švindluje a čte to z nějakého listu v ruce.Rozhněvala jsem se a řekla mu,že lže a nebudu s ním ztrácet čas.Pak někdo řekl,že si mám vzpomenout na Krista na věži,kdy mu ďábel říká,aby skočil a Kristus řekl:"Až po tobě satane."A neskočil.A pak druhý hlas,že nemám soudit lidi podle šatů,ale činů a že pravda někdy zkouší.Je nutné pravdu prověřovat,nejen důvěřovat.Pak jsem byla opět doma,chodila jsem dokola po pokoji a zjistila jsem,že za synovým pokojem je ještě jedna koupelna a prádelna,vše nové,ale na zemi bylo plno špíny,mísa na WC byla plná a špinavá a já jsem si jen pomyslela,že po těch zvířatech konečně uklidím a bude to docela hezký byt.

Vím,že je to dlouhé a je toho moc ke čtení,tak nespěchejte,maminka ráda na odpověď počká,moc Vám děkuje a já s ní.Mějte se moc a moc hezky,myslím na Vás,jste moje sluníčko a děkuji Vám za vše,Petra

Odpověď:

Zdravím Petru i maminku a posílám opis autom. písma ke snům.
"První sen vyvěrá ze skutečnosti, kterou v současnosti žijete. Je to vnitřní, skryté rozhořčení nad tím , že vládní činitelé- mocipáni, zaprodávají republiku čím dál víc.
Ž e nechávají " cizí pány" brát vše, co se jim zlíbí, že znovu zaprodávají zemi zase někomu jinému.
Nejsou schopni současný život ochránit tímto způsobem vlády. Dívají se na vlastní prospěch.
Ve snu udělala pořádek sama. Nezbude nic jiného než zjednat pořádek sami a zbavit se těch, kteří " kalí " vodu, protože ta nikdy něvěští nic dobrého.
Jsou minulí mocipáni těmi největšími škůdci? Kdo je horší ?
Tento sen je vyplavením strachů z budoucnosti.
Druhý sen je pokračováním snu prvního.
Byla to vize, jak by svět jednou mohl vypadat, kdyby se svět změnil pomocí energií LÁSKY, ODPUŠTĚNÍ, TOLERANCE, MOUDROSTI , LASKAVOSTI.
Bylo jí dáno na vědomí, že největšími nepřáteli lidí nejsou nemoci, když jsou přijímány s pochopením a poučením se z vlastních chyb, ale jsou to velmi " nakažlivé " energie NENÁVISTI, STRACHU, NETOLERANCE, ŽÁRLIVOSTI, ZBABĚLOSTI... ty jsou příčinou nemocí.
Když se lidé začnou zbavovat těchto negativit, začnou se uzdravovat.
K tomu vede dlouhá cesta pochopení, poznání, cesta výuky, proto jeptišky- představitelé duchovních učitelů.
Nebyli vpuštěni do vyšších pater, protože tato cesta se musí zdolávat postupně, od prvních kamínků vědomostí až k výsledkům pochopení. Začátek je v přízemí a postupuje se stále výš.
Hledala hlavní vchod ? Cest je hodně, ale směřují k jednomu cíli. Je to znovuobjevení a získání duchovních vědomostí, dovedností a tím i návyků.

V třetím snu se čistily její obavy. Z podvědomí se tak uvolňoval strach o mladou generaci a o její budoucnost. Je to uvědomování si toho, čemu je tato generace bez delší přípravy vystavena, že je špatně chápána svoboda, že to není otevření všech možností, ale že je to přísná dosciplína, ke které musí být mládež vychovávána a vedena správným příkladem.
Je si vědoma toho, že dnešní otevření se všemu, přineslo do života zmatek a zhroucení duchovních hodnot.
Že zevnějšek je matoucí, že láskyplné srdce může mít sídlo v " ušmudlaném " zevnějšku a naopak v naškrobené košili se může skrývat srdce darabáka a násilníka.
Je to uvědomování si toho, že se hroutí tradiční hodnoty, protože duchovní základ výchovy byl dlouho potlačován a nový pořádek jej nezavedl. Mládež vidí hodnoty v pochybném životě, což vede k devastaci společnosti, která tímto procesem už prochází. Že je potřeba usměrňovat a kontrolovat.
Že bylo dáno mnoho práv nepřipraveným lidem a málo povinností z práv plynoucích.
Všechna špína společnosti se zobrazila jako špína fyzická. Je třeba ČISTIT."
Zdraví M.

Sen o AIDS a agentovi

19. září 2007 v 6:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Vážená paní Maruško,
zdál se mi sen,včera a jsem s toho špatná tak proto se obracím na vás.Byli jsme celá rodina spolu a naše 10letá dcerka.Dcerka vesele okolo nás pobíhala, až jsem se dozvěděla,že má AIDS.Bylo mi řečeno že jsem se to nemohla dozvědět dřív až ted.Měli jsme ji všichni objímat a dělat jako by byla zdravá a byli jsme pozorováni, jestli se jí neštítíme, a tak jsme ji všichni objímali. A jestli ještě mohu nikdy si sny moc nepamatuji,ale je to už měsíc a vidím toho muže tak dobře,že bych ho poznala, kdybych jej někde potkala/klidně bych na policii s nimi sestavila jeho portrét/ Dostala jsem tajný úkol a byl mi přidělen agent, se kterým jsem měla pracovat.Vysoký štíhlý,dobře oblečený měl kolem 40let,blod rovné vlasy nakrátko s patkou do čela,větší nos,příjemný dojem jsem z něj měla.Nevím proč si na tohoto muže vzpomenu i během dne,nikdy jsem ho neviděla.
Děkuji

Odpověď:

Vysvětlení tohoto snu pomocí automatického písma:
"V tomto snu bylo určité poselství. Na blízkém člověku měla sama sobě dokázat, že síla opravdové lásky je mocná.
Že je tolik potřebné slitování k lidem, kteří v životech chybovali, že odpuštěním se mnoho vyčistí a také mnoho získá.
Mnohdy zlí, nepříjemní lidé jsou takoví jenom proto, že nejsou nikým milováni, nebo, že mají tento pocit. Mnoho nahromaděných negativních energií se zhušťuje v nemoc. Čím víc, tím horší. Proto milujte a odpouštějte jiným i sobě.
Tajný agent byl jakýsi vysněný ideál partnera. Tak by měl vypadat podle jejího podvědomí.
Je třeba dodat, že je třeba podívat se na krásu a čistotu člověka dovnitř jeho duše a dovnitř srdce. Vnější znaky mohou klamat.
Laskavé a ušlechtilé srdce má často ošuntělý kabát."
Zdraví M.

Poselství z Věčnosti

18. září 2007 v 10:00 | Bea Lakeová |  Moudrosti od různých autorů
Následující posleství je vhodné pro všechny duše, ať jsou kdekoliv. Tento standard života udržuje můj lid v nitru Austrálie. Tito lidé nikdy nebyli pastevci, sedláky nebo obchodníky. Vždycky byli sběrači, hudebníky, výtvarnými umělci a básníky. Žili v naprosté shodě se Zemí, se všemi živými tvory a také se sebou.
Toto je jeden z jejich rituálních nápěvů:
Věčná Jednoto,

která nám mlčky zpíváš,

která nás učíš skrze nás,

veď mé kroky pevně a moudře,

ať kráčeje vnímám tvé učení,

ať vzdávám čest účelu všech věcí.

Pomoz mi všeho se dotýkat s úctou

a vždycky mluvit zpoza očí.
Ať pozoruji, ale nesoudím.
Ať nezpůsobím žádnou škodu
a po mé návštěvě zde
ať zůstane jen hudba a krása.
A až se navrátím do Věčnosti,
ať je kruh uzavřený a spirála širší.
Jsi zde na Zemi spirituální bytostí, která prožívá lidskou zkušenost. Sám sis zvolil sem přijít. Země je školou, která ti poskytuje vědomosti a poučení.
Určitě znáš Desatero přikázání, což jsou zákony, které ti přikazují, co nesmíš dělat a lidstvo je vlastní již tisíce let. Existovaly však také zákony, které tu byly mnohem déle a které určovaly, co bys měldělat. Kdyby byla tato pravidla dodržována, nebylo by Desatera třeba.
Jsou to tato pravidla:
 1. Snaž se vyjádřit svou vlastní kreativitu
 2. Buď si vědom své odpovědnosti
 3. Před narozením jsi souhlasil, že budeš pomáhat ostatním
 4. Snaž se emocionálně dozrát
 5. Buď zábavný
 6. Buď správcem své energie
 7. Věnuj se hudbě
 8. Snaž se dospět k moudrosti
 9. Nauč se sebekázni
 10. Pozoruj, aniž bys soudil
K pravidlu prvnímu:
Pokud lidé věří, že nemají žádný kreativní talent, nebo že jim nějaká životní situace brání, aby ho vyjádřili, opomíjejí možnost, jak obohatit svoje duše. V tvořivosti je obsaženo umění, ale neomezuje se pouze na ně. Malování, skládání hudby nebo psaní není v žádném případě významnější, než tvůrčí způsob, jak utěšit někoho, kdo je v nesnázích, jak vnést pořádek do chaotické nebo do konfliktní situace, nebo jak vyprávět dítěti příběhy.
Společnost je utvořena takovým způsobem, že ne všichni mají možnost dosáhnout vedoucího postavení. A protože je mnohem víc těch ostatních, podřízených, je vyjádření naší kreativity ještědůležitější.
Kreativita by měla být pozitivní, ale každý jedinec má svobodnou vůli a tudíž ji může využít způsobem, který je negativní pro něj i pro svět.Svou kreativitu můžeme vyjadřovat způsobem, jak si češeme vlasy, jak si vybíráme oblečení, jak zařizujeme příbytek, jak zakládáme zahradu nebo něco spravíme. Základem je,aby veškerá naše činnost vyjadřovala naši osobnost a abychom na vše, čím se vyjadřujeme, mohli být hrdí.
Sen o pobytu ve vlastním zámku

17. září 2007 v 7:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Paní Marie,
moc bych chtěla poprosit o výklad tohoto snu, nějak mi stále leží v hlavě. Zdálo se mi o tom, že jsem zámecká paní, spíš taková hodně smutná zámecká paní ,ve svém smutku jsem s nikým nekomunikovala. Byl to zámek spíš starší, ne příliš udržovaný zřejmě z finančních důvodů, ale moc hezký, zvláštní bylo, že v tom zámku byly třídy základní školy.Měla jsem z toho zámku udělanou školu.
Děkuji za případnou odpověď.
Odpověď:
Pomocí automatického písma posílám výklad tohoto snu.:
" Tento sen je vyjevenou touhou její duše. Je to sen, v němž duše vzpomíná na dávno minulé životy, kdy byla v tělech učitelů duchovních nauk. V tomto životě by se ráda tímto způsobem realizovala také. Chtěla by vydat ty vědomosti,poznatky, dovednosti, které si přinesla."
Asi by to chtělo číst knihy s duchovní náplní. Číst pomalu, nachávat poznatky uložit do vědomí, dávat si mezi četbou čas na přemýšlení. Nepostupovat rychle, aby nevznikl chaos v myšlenkách, to by přineslo i chaos do života. Přečtěte si také naše první stránky, které jsou na adrese:
http://www.marieblankytna.ic.cz
Aspoň zjistíte, jakých témat byste se mohla držet. Jakmile se Vám stránky otevřou, klikněte do srdce a na druhém vstupu najdete v záhlaví názvy rubrik, které na kliknutí otevřou články. Kliknutím na větu : Aktuality naleznete zde- se dostanete na pokračování na Blogu.
Největší soustředění i s dobrým výběrem duchovní literatury je v Praze , na adrese : Jan Jelínek- knihkupectví Hledající , pro písemný styk :Kozácká 11,Praha 101,PSČ 10100, prodejna - Bubenská 177/ 8b, www.hledajici.cz
Při osobním styku je možno knihy vrátit za s určitou srážkou z ceny knihy.
Přeji další pěkné sny, které by Vás dobře vedly k novému poznání.
Zdraví M.

Sen o pavoučcích

17. září 2007 v 4:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Posílám odpověď na dotaz, který byl uveřejněn na Blogu v komentářích:
" Ano, jsem zde, abych vysvětlil tento sen.
Není to sen, který má varovat před nemocí fyzického těla, nebo upozorňovat na nebezpečí hrozící od hmyzu.
Je to sen, kde pavoučci představují její negativní myšlenky, postoje, city, pocity.
Roztěkané myšlenky dovedou přivést člověka do nepěkných situací i takových, v nichž hrozí skandál, ostuda.
Proti takovým následkům neuváženého jednání se člověk těžko brání. Dovedou ničit tak jako nemoc fyzická."
Tady skončilo automatické písmo.
Pokud je člověk v neustálém zajetí negativních energií, ať jsou to myšlenky, pomluvy, city, pocity a nic proti nim nedělá, projeví se jejich vliv i na fyzickém těle jako nemoc tam, kde je člověk oslabený a má tam tedy málo energie.
Všichni si musíme svoje myšlenky hlídat. Pokud nás stále napadají negativní myšlenky, musíme je vždye zahnat myšlenkou opačnou, pozitivní nebo ji přehlušit modlitbou. Takový člověk nemůže ani meditovat, protože by meditací svoje stavy ještě zhoršil, umocnil. Na těchto stránkách v rubrice Meditace najdete metodu soustřeďování se na černý bod nebo na plamen svíčky. Jsou to přípravné metody pro meditace, ale mohou nám posloužit jako soustředěné vnímání našich myšlenek a jejich přemodelování z negace do pozitiva.
Zdraví Vás M.

Ochrana před černou magií

16. září 2007 v 9:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
MILÁ MÁRIE.
PROSÍM VÁS O POMOC OHLEDNĚ ČERNE MAGIE.
PROJEVUJE SE TO TAK JAKO KDYBY NĚKDO HAZEL ČERVY NA KUCHYNSKOU LINKU . NENI TO DOBRY POCIT A JA VAS MOC PROSIM O NUTNOU POMOC POMOCI AUTOMATICKEHO PISMA, PROČ SE TO DĚJE.
DĚJE SE TO OD VČEREJŠKA A RANO, KDYŽ SEM VSTALA, TAK TAM TAKE BYLY
PROSÍM POMOZTE MI

Odpověď:

Milá T.
mezi Vámi a touto osobou jsou dva nevyřešené životy a to Vám přináší pocity a vize, které máte.
Automatické písmo napsalo:
"Tyto nevyřešené negace mezi nimi vyvolávají u T. až chorobné představy.
Tyto negativní energie vzbuzují v mysli dotěrné a opakující se myšlenky až vidiny, které velmi člověka ničí. Ať Zákonem odpuštění smyje viny ze své i její aury, ať všechno odpustí a brání se bílým světlem. Ať se obklopuje bílým světlem, ať do něho vstupuje, bude to ochrana proti těmto vidinám. Bílé světlo vše negativní rozmetá.
V 1. životě jste obě žily jako dva bratři, kteří měli ke svornosti daleko. Záviděli jeden druhému a snažili se rozmetat vše, čeho druhý dosáhl. Jejich bratrství definitivně skončilo tím, že bratr / M./ odvedl ženu svém bratrovi / T./.
Odpustit z obou stran závist, zákeřnost, nepřejícnost.
V 2. životě byly cizími ženami ve stejné obci. Měly stejný vkus na muže. T žila spokojeným životem v manželství, dokud jí nepřišla M. do cesty, která jí manžela svedla a odvedla.
Všechno odpustit, i sobě nenávist vůči M.
Už víte, co s tím, tak se nemusím dál rozepisovat. Přeji Vám klid do duše a mír do srdce.
Zdraví Vás M.


Sen o pobytu v nemocnici a kojenci

16. září 2007 v 9:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Dobrý den paní Marie,
dovoluji se vás zeptat na význam mého snu: zdálo se mě, že jsem jakoby v nemocnici, měla jsem bledě modrý župan a pak jsem tam viděla a nakláněla jsem se nad postýlkou kde bylo malé mimčo a dávala jsem mu napít ale zároveň u teho malého miminka ležela i jeho maminka! a pamatuji se i na to, že jsem se chtěla podívat jakoby ještě na další oddělení ale stále jsem nevěděla jestli mohu nebo né! No a pak jsem se vzbudila tak nevím jestli to mělo něco pro mě znamenat a nebo jsem už ze všeho unavená z těch mých rodinných starostí, kde bývalý manžel požaduje po dceři aby navštívila psychiatra a pak mám starost jak mě dopadne soud a to všechno se mě zřejmě odráží v mých snech. Paní Marie pokud budete mít trochu času a spojíte se s vyššími bytostmi a pomůžete mě osvětlit o co jde tak vám moc děkuji a přeji hodně sluníčka na duši!
Děkuji Věra

Odpověď:

Vysvětlení je psáno autom.písmem:
" Přítomnost v nemocnici, v modrém županu - paní Věra potřebuje ozdravit psychiku, potřebuje ozdravit " novou stravou " svoji duši. Modrá barva napovídá, že potřebuje najít klid na nové životní cestě. Ke klidu se má dopracovat pomocí duchovní práce na sobě.
Dítě v postýlce s matkou - potřebuje najít nový začátek, nastartovat úplně nový život. přerodit se do nového duchovního člověka- uskutečnit změny.
Kojila- to znamená, že má dost životní síly, aby toto uskutečnila.
Nevěděla, zda může jít dál - stále tuto etapu života odkládá, stále hledá příčiny, proč má tolik problémů. Je to snadné. Ať přestane manželovi oplácet stejným způsobem, jak jedná on s ní. Ať se začne bránit láskou. Tím, že mu posílá nenávistné myšlenky, oplácí mu stejným, tím vysiluje sebe a ztěžuje pozici také dceři.Manžel si myslí , že se stejnou nenávistí vychovává jako matka i dceru. Musí ho přesvědčit, že tomu tak není.
Ať si najde čas a začne meditovat na téma láska. Ať si jej představí v době, kdy se jěště milovali , ať mu posílá projevy lásky a laskavosti. Ať projde celé manželství a všechny špatné situace mu Zákonem odpuštění odpustí.
Musí s ním jednat mírumilovně a s láskou a tak mu dokazovat, že v tomto duchu bude vychovávat i jejich dceru. Nesmí mít pocit, že dcera je matkou proti němu štvána."
Meditace na odpuštění najdete i na Blogu .
Zdraví Vás M.