Říjen 2008

Jak zvýšit sebevědomí

31. října 2008 v 3:27 | D. Cooper: Světla andělů |  Meditace


Náš solární plexus je sídlem naší energie. Právě zde držíme svůj pocit sebehodnoty a sebevědomí. Mnoho lidí zde zadržuje strach. Andělé touží po tom, aby nám mohli pomoci strach uvolnit a pozvednout naše sebevědomí a pocit vlastní hodnoty.


1.Uvolněte se a dýchejte klidně a rovnoměrně.

2. Vdechujte do svého solárního plexu. Vaše nádechy by měla být dlouhé, hluboké, pomalé a stejnoměrné.

3.Představte si, že jdete do svého solárního plexu a nalézáte tam sklepení nebo místnost.

Jak bude vypadat ?

4.Pozvěte svého anděla, aby vynesl na povrch jakékoliv staré vzpomínky, obavy , negativitu.

5.Dovolte svému andělovi, aby vytáhl na světlo jakoukoliv temnotu, špínu, prach.

6.Buďte si vědomi toho, že váš anděl dělá zlatou kouli světla, naplňuje ji sebevědomím, oceněním,

silou.

7.Když tuto zlatou kouli umísťuje do vašeho solárního plexu, vnímejte to.

8.Nadechujte do ní a pociťujte, jak se zvyšuje vaše hodnota a cena.

9.Poděkujte svému andělovi.

10.Otevřete oči.

Motto pro 31. října

31. října 2008 v 2:35 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé si dělají starosti pouze s tím, co mají, nikoli s tím, co nemají.

Motto pro 30. října

30. října 2008 v 2:33 | Marie Blankytná |  Motto dne
Jestliže v noci vzhlížíte ke hvězdám, abyste našli andělský chór, činíte dobře. Jestli však pohlédnete do svého srdce, abyste našli andělskou píseň, činíte ještě lépe.

Léčení pomocí jablečného octa

29. října 2008 v 4:19 | Marie Blankytná |  Zdraví
V jablečném octu jsou obsaženy minerální látky a stopové prvky, zejména pak draslík, který je důležitý pro činnost srdeční svaloviny. Balastní látka pektin pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Kyselina octová dodává tomuto prostředku protibakteriální účinek. Škodlivé bakterie tento ocet potlačuje a naopak má příznivý vliv na přirozenou mikroflóru zažívacího traktu. Ačkoliv má ocet kyselou chuť, tak stejně jako citróny působí na organismus zásaditě a je účinným prostředkem proti nebezpečnému překyselení organismu.

Jablečný ocet nalézá své využití jako léčebný prostředek při těchto zdravotních problémech:
1) Narušená střevní mikroflóra
2) Chronická únava
3) Poruchy prokrvení a oběhové potíže
4) Chronické bolesti hlavy
5) Infekce močových cest
6) Záněty dýchacích cest
7) Bolesti v krku
8) Sportovní zranění
9) Bolesti kloubů, revma
10) Menstruační potíže
11) Ranní nevolnost v těhotenství
12) Gynekologické výtoky, mykózy
13) Křečové žíly
14) Kožní problémy
15) Roztřepené a slabé vlasy
16) Nadváha
Jablečný ocet se užívá s vodou ve formě nápoje, k inhalacím, ke kloktání, k výplachům, jako zábal, obklad či přísada do koupele.

Motto pro 29. října

29. října 2008 v 2:30 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé dokáží tančit za zvuků té nejtišší písně na těch nejmenších místech. Umějí se smát tím nejtišším způsobem. Andělé dokáží plakat, aniž byste cítili jejich slzy.

Vyšší hodnoty do našeho života

28. října 2008 v 23:22 | Diana Cooper: Světla andělů |  Meditace


V novém zlatém věku, do něhož jsme vstoupili, budeme žít na vyšší úrovni uvědomění. Místo zaměřenosti na materiální svět bude naší radostí a potěšením zvyšovat v našem životě vyšší hodnoty. Může to být svoboda, mír, láska, nadšení, věčnost, vyrovnanost, krása, nebo jiné hodnoty díky kterým se cítíme dobře.
Jedním způsobem, jak uvést tento proces do pohybu, je vyzvat anděly, aby v našich životech zvýšili hodnoty, na které si přejeme zaměřit. Toto cvičení k vám přitáhne anděly, kteří vám s tímto pomohou.1.Tiše a klidně seďte. Nadechujte světlo, vydechujte lásku do té doby, až se cítíte být zcela uvolnění.

2.Rozhodněte se pro jednu nebo dvě vyšší hodnoty, které byste rádi ve svém životě zvýšili.

3.Pozvěte svého anděla strážného , jak vás objímá a podporuje.

4.Na chvíli se zamyslete nad jednou z hodnot, kterou chcete zvýšit.

5.Pozvěte anděla této hodnoty.

Můžete ho ucítit, vnímat jeho barvy, velikost a způsob, jak se obléká.

6.Požádejte tohoto anděla, aby vnesl do vašeho života více této hodnoty.

7.Pociťujte, vnímejte a sledujte, jak se váš život touto hodnotou zaplňuje.

8.Očekávejte, že do vašeho života přijde více této hodnoty.

9.Poděkujte za tuto milost, kterou jste byli poctěni a zůstaňte chvíli v klidu.

10.Otevřete oči.

Zamyšlení

28. října 2008 v 9:36 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
26.10.2008

Mnoho z vás již vzdalo své naděje, že budou moci navždy zůstat ve svém starém světě. Někteří ještě doufají, ale většina lidí již otevřela oči a uvědomila si, že již nelze dále udržovat staré způsoby života a konání. Není to již v jejich moci.
Mnoho lidí také začíná vidět, že to, co jim přichází do životů, koresponduje s jejich duší.
Duše, která vás vede životem, vás vede tak, aby to bylo dobré pro vaši zkušenost, kterou sem přicházíte získat. To, co vás potkává, je výsledkem vašich činů z minulosti, ale také výsledkem vaší mysli a vašich přání, spolu s cestou duše. Vaše touhy ovlivňují cestu, po které jdete a tak je na vás, abyste formulovali své úmysly v tomto světě.
Mnozí se již naučili využívat hojnosti vesmíru, někteří se již několikrát této zkušenosti dotkli a velká část z vás stále nechce uvěřit, že hojnost je určena všem, ne pouze některým. S postupem času se všichni budou s touto učební látkou setkávat a dříve či později ji také zvládnou.
Od počátku tohoto století se rozběhly velice silné změny a toto je teprve začátek, i když mnozí se již cítí na konci svých sil. Je velice vyčerpávající zvládat problémy života, pokud nevěříte ve svou duši a v lásku boží. Není možné déle kráčet po cestě, kde není světlo, neboť dříve či později sejdete na scestí.
Na tuto dobu se dá užít mnoho přirovnání, ale nejvhodnější je, že toto je doba transformace, učení se lásce a přijetí boží cesty.
Stále se objevují hlasy, které toto vše odsuzují jako výsměch a zdaleka nejsou schopni pochopit podstatu těchto slov. Ale takto to bude ještě velice dlouho, neboť vždy se takoví nacházeli a nacházet budou.
Je důležité vnímat své okolí, vnímat to, co se děje kolem vás, neboť svět není bez děje a neustále zde tepe život, pouze mnozí z vás jsou uzavřeni ve svých světech a nevšimli si, co změn kolem probíhá, nejsou schopni zachytit např. běžné denní zvuky, radovat se z krásného počasí nebo se chovat bez omezení jako malé děti, bez pocitu provinění, co tomu řeknou ostatní. Procházíte životem, aniž si uvědomujete, co je život sám. Neustálá honba za čímsi, co po dosažení již nedává smysl, neboť je to nahraženo něčím zcela jiným. Tento svět však má také druhou stranu. Kolem je spousta potřebných, kteří žádají o pomoc, aniž jsou vyslyšeni a zaregistrováni. Jsou s vámi spjati jako členové vaší rodiny, vaši blízcí, známí anebo úplně cizí lidé. Prostě si žijete své životy a netušíte, jak vypadají jejich vlastní reality, soudíte a odsuzujete podle vzhledu a chování a přitom nevíte, co se za tím vším skrývá.
Nevidíte věci shora, nelze soudit to, co neznáte. Spousty výtek na těchto pár slov, přesto je nutné zamyslit se nad nimi. Ti, kteří přemýšlí nad během života zajisté uznají pravdivost těchto slov. I když přemýšlení jako takové ubírá vašemu světu opravdovosti a vede vás do reality snění a očekávání. Každopádně tento vzkaz je pouze zamyšlením se nad tím, jaký je váš dosavadní život, jak by se dal změnit a zda by nebylo dobré konečně se poučit z chyb a začít skutečně a opravdově žít. Nejen přežívat a poté si stěžovat, jaký vlastně ten život máte. Jaký? Jaký si ho sami připravíte….

Motto pro 28. října

28. října 2008 v 2:27 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé nás učí mlčky. Někdy, když to ani netušíme, nás učí chovat se laskavěji, lépe si vybírat a víc ze sebe dávat.

Motto pro 27. října

27. října 2008 v 2:25 | Marie Blankytná |  Motto dne
Můžeme se rozhodnout, že budeme mrzutí nebo se rozhodneme být spokojení. V obou případech budou andělé po našem boku. Je na nás, zda se budeme z naší společné cesty radovat.

Pomoc od andílků léčitelů

27. října 2008 v 0:49 | Milada |  Práce s vyššími těly
Před nějakým časem jsem se jednoho dne necítila dobře, donutilo mne to jít si lehnout a odpočívat. Něco v těle nefungovalo správně a z toho plynula velká únava a neschopnost vykonávat jakoukoli činnost. Když jsem tak ležela se zavřenýma očima, najednou jsem uviděla řadu různě velikých bublinek rozličných barev. Od Marie jsem věděla, že jsou to andílci léčitelé, kteří nám svojí energií pomáhají srovnat naše energie proudící v meridiánech a v orgánech. Přivítala jsem je a poprosila je o pomoc. Překvapil mne jejich příchod, protože jsem předtím nepožádala solárního anděla o jejich poslání. Asi po hodině jejich aktivity jsem se cítila úplně zdravá a mohla jsem pokračovat v denních aktivitách. Poděkovala jsem za pomoc jim, solárnímu andělovi i mému andělovi strážnému, který je asi přivolal.

Motto pro 26. října

26. října 2008 v 2:21 | Marie Blankytná |  Motto dne
Kdyby andělé měli přestávku na kávu a my mohli naslouchat, dozvěděli bychom se mnohé o zázracích kolem nás.

Motto pro 25. října

25. října 2008 v 2:18 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé nejsou sobečtí, neboť si dobře pamatují, že byli stvořeni, aby dávali.

Křečové žíly

25. října 2008 v 0:12 | Marie Blankytná |  Zdraví
Křečové žíly - terapeutické rady:
Většina lidí nepovažuje křečové žíly za nemoc, léčí se z estetických důvodů, ale nemoc to je. Nemocným nohám je třeba poskytovat úlevu.
-změna polohy - pro tyto lidi je velmi užitečná jóga. Začněte hned - lehněte si na záda, nohy opřete o zeď a pomalu dýchejte pomocí bránice. Krev z nohou odtéká, díky pravidelnému a hlubokému dýchání vznikne v hrudníku správný podtlak a to usnadní naplnění velkých žil v hrudníku.
-je to dědičné onemocnění, umocněné nesprávným zaměstnáním.
-zvedejte nohy, křečové žíly jsou oslabené žíly a tím ztrácejí schopnost odvádět krev k srdci.
-noste punčochy proti křečovým žílám.
-punčochy plus zdvižené nohy.
-změna lůžka - zvednout postel v nohou o 15 - 20 cm.
-noste vhodné boty - ani podpatky, ani vysoké boty.
-elastické punčochy jsou lepší, než tradiční proti křečovým žílám.
-udržujte si optimální váhu.
-nekuřte
-choďte na procházky
-léky proti bolesti zde nepomáhají.
Sraženiny jsou důvodem ke znepokojení - je třeba navštívit lékaře.

Motto pro 24. října

24. října 2008 v 2:15 | Marie Blankytná |  Motto dne
Bdělá péče andělů se musí velmi podobat péči chůvy, která začne milovat cizí dítě jako své vlastní.

Myšlenky Edgara Cayceho

23. října 2008 v 3:55 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
Edgar Cayce je nejznámější americký jasnovidec 20. století. Zde je několik jeho myšlenek.
Mysl je stavitel.
To, čím se mysl obírá, to roste.
Každá myšlenka je následována tělesnou reakcí..
Uvědomíme-li si, že mysl je stavitel, že činu předchází myšlenka a že veškeré naše životní úspěchy mají původ v našem myšlení, je zřejmé, že bychom měli neustále pečovat o to, aby naše myšlení bylo v souladu s našimi nejvyššími cíly a ideály.
Snažme se svoji mysl naprogramovat tak, aby v ní bylo místo pouze pro pozitivní myšlenky, pro myšlenky založené na nejvyšších ideálech a nulový prostor pro závist, nenávist, hněv, zlobu, podlost, žárlivost….
Starobylý recept proti nemoci:
1. Tři kapky neustálého toku soucítění a žaludeční šťávy budou pracovat jak
mají a nevznikne žádný zánět ani kámen.
2. Tři unce nezištnosti a štědrosti a tělo odolá horečkám.
3. Tři dávky smíchu a radosti a předejdete nemocím krku.
4. Čtyři skleničky lásky a dobročinnosti a zamezíte potížím s klouby.
5. Jednu injekci trpělivosti a váš zrak bude vždy dobrý
6. Dietu ticha a sebeovládání a váš mozek bude vždy v dobré kondici.
7. Šest transfuzí modliteb a vaše krev bude imunní vůči škodlivým vlivům.
Neustále opakoval:
Často se modli, buď spokojený, raduj se ze života, kultivuj mysl pro humor, často se směj.!!!!!

Motto pro 23. října

23. října 2008 v 2:13 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé k nám mohou přicházet v mnoha podobách, mnoha tvarech a velikostech, se smíchem jako v slzách, ve štěstí i v zármutku. Andělé nás provázejí ve všech obdobích našeho života, pomáhají nám, milují nás a učí milovat.

Motto pro 22. října

22. října 2008 v 2:09 | Marie Blankytná |  Motto dne
Jako zranitelné děti si lehce představíme, jak u naší postele prodlévají andělé. Ovšem když vyrosteme, představíme si je jen stěží. A přesto tam jsou.

Cítíte se zvláštně?

21. října 2008 v 19:52 | http://zlata.dusicka.sweb |  Moudrosti od různých autorů
20.10.2008

Blíží se poslední říjnové dny, které jsou jistým ulehčením.
Mnozí si uvědomují, že se jejich životy přeskládávají, snaží se zbavit se různých strachů a také nacházejí více vnitřní síly k uskutečnění toho, po čem touží. Mnozí již prošli branami změn a směřují pryč od problémů a negativních událostí. To, co se kolem děje, úspěšně vidí jako to, co je jich emocionálně nedotýká. Samozřejmě někteří pociťují opak. Události jsou nyní poklidné, všichni nabírají sílu před příchodem dalších změn.
Blíží konec roku, vše se postupně stabilizuje, i když jisté výkyvy znovu přijdou. Probíhá spousta energetických změn. Způsobují různé nehody, jako jsou požáry nebo nefunkčnost elektrických a jiných zařízení. Uskutečňují se i v atmosféře a na všech kontinentech. Vše se mění.
Každým dnem se objevují zprávy o objevu živočichů, kteří již měli být dávno vyhynulí nebo se při bližších zkoumáních Země ukazuje, že spousta věcí není tak, jak se dosud všichni domnívali. Toto bude pokračovat dále a nové "objevy" budou nabírat na důležitosti.
Probouzí se vědomí, objevují se případy vidění "čehosi", co neodpovídá ničemu, co dosud znáte. Jako byste se probouzeli do jiné reality a po chvilce upadali zpět, avšak s pocitem údivu nad tím, kde jste se před chvílí ocitli.
Objevují se další a další úkazy, které dosud nebyly pozorovány. Stále více lidí vnímá tyto jevy v atmosféře Země. Mnozí se snaží si toto vysvětlit tím, co znají, avšak tímto uklidňují pouze sami sebe, neboť časem tyto úkazy budou stále více patrné a již nebudou stačit běžné argumenty k jejich vysvětlení.
Dále je pro stále větší množství lidí viditelný světelný energetický obal, začíná být znatelná osmá čakra, nacházející se několik centimetrů nad hlavou.
Probouzení lidí je daleko masovější, mnozí začínají hledat cesty ve svých nitrech a jsou stále více přístupnější věcem mezi nebem a zemí.
Mějte se sebou trpělivost a buďte klidní a láskyplní k ostatním a učte se to, pro co jste si sem přišli.


Podstata moudrosti

21. října 2008 v 3:45 | E. Cayce |  Moudrosti od různých autorů
Podstata moudrosti - z výkladů Edgara Cayceho , kde odpovídá, pomocí jaké myšlenky se naladit na meditaci moudrosti. Jeho odpověď zní:
" Otče náš , jenž jsi na nebesích našeho vlastního vědomí , nalaď moji mysl a moje tělo tak , abych poznal moudrost Otce v Ježíši Kristu."
Dále:
- Snažme se si více uvědomovat lásku, jež do každé duše vnáší porozumění.
- Pokusme se pochopit , že jako jednotlivci nejsme schopni nést kříž svého života sami , ale že
nám ho pomůže nést náš Otec , dovolíme-li Mu to.
- Na nikom nehledej chyby , neodsuzuj nikoho, miluj dokonce i ty, jež ti nepřejí a nehovoří o tobě
laskavě.
- Věz , že moudrost Ježíše se musí stát součástí našeho každodenního života , součástí každé bytosti čímsi, co si oblékáme jako kabát.
- Tvoje duše se snaží řídit tvoje kroky.
- Je moudré, jsou-li naše myšlenky a činy v souladu s tím, co říkáme svým dětem, sousedům, přátelům i nepřátelům.
- Nezapomínejme, že jsme dětmi Boha, a že proto můžeme přistoupit k trůnu smilování, neboť
modlitby spravedlivých slyší.
Klopýtáte kvůli Vašemu sobectví ?
Cestu znáte :
Nechť Vás láska motivuje k tomu, abyste žili jak Vám bylo ukázáno. Nechť všichni, kteří s Vámi přijdou do styku poznají , že vaše tělo a mysl nejsou poskvrněny žádostmi tohoto světa.
Toto je moudrost Boha a je jenom na tobě, zda si na ni budeš dělat nárok.

Motto pro 21. října

21. října 2008 v 2:07 | Marie Blankytná |  Motto dne
Napadlo vás někdy, zda se andělé smějí, když tak tvrdě pracují, pečují o nás a mnoho z nás si pořád ještě není jisto, zda vůbec existují?