Prosinec 2008

Novoroční gratulace

31. prosince 2008 v 19:14 | Jana Michaela
Od Janičky Michaely jsme dostali tuto krásnou harmonicky vyváženou novoroční gratulaci

Světlo do nového roku 2009

31. prosince 2008 v 18:37 | Eva Lipinová
Evička Lipinová nakreslila pro všechny tuto jemnou symbolickou krásu, kterou nazvala
Světlo do nového roku 2009
Cítíte, jak se tato vznosná krása zlehoučka jako křídla motýlů dotýká vaší duše? Jak povznáší vaše vibrace někam výš?

Konec roku

31. prosince 2008 v 17:54 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
31.12.2008

Nastává poslední den roku 08. Celý tento rok byl velice těžký, Země se silně očišťovala a s ní také všichni její obyvatelé.
Mnozí očekávají, že nový rok již bude daleko příznivější. Ale všichni víte, že to, jaký život budete mít, to záleží čistě na vás.
Nový rok přinese spoustu náhlých změn, mnohdy neočekávaných a také ničících klid a pohodu. Vše se pohybuje ve vlnách, jak znáte pod pojmem jednou dole a jednou nahoře. Poklidné období bude střídáno bouřemi a mnohdy doslova.
Někteří budou stále pociťovat problémy v komunikaci s okolím a nyní se již tyto problémy budou velice razantně řešit, aby nebyly opakovány staré chyby.
Mnoho duší také opouští tento svět, nové přicházejí a mnoho z vás je nadále připravováno k práci, která vás čeká. Mnozí zatím nevědí, co je jejich úkolem, ale všichni mohou důvěřovat, budou dovedeni a poznají, co přišli vykonat.
Rok 08 byl velice namáhavý co se týká i partnerských vztahů a rozkolů v nich. Partneři se rozcházeli, spousta z vás prožívala samotu. Další prožili zklamání, nevěry a neporozumění.
I v příštím roce toto bude pokračovat. Mnozí hledají ty pravé partnery, kteří patří do jejich životů. Rok 09 toto bude stále více umožňovat. Partneři budou k sobě vedeni a pouta, která vzniknou, budou velice silná.
Během roku se také několikrát velice výrazně změní počasí. Mnozí budou velice překvapeni rychlým střídáním deště se slunečním svitem, střídáním teplot a extrémními výkyvy.
Fyzické problémy budou stejné, jako dosud, velice rychle budou odeznívat.
Lidé si začínají uvědomovat změny, které je potkávají a začínají žít vědoměji nežli před rokem. Tento trend bude pokračovat, mnozí zvládnou několik životních lekcí najednou v krátkém období a budou vyneseni do vibrací, které jim umožní silné vcítění do ostatních a také získají schopnosti, které donedávna měli pouze ti "vybraní".
Je však velice důležité uvědomit si, co do svého života vpouštíte, vše se materializuje velice rychle a jakmile si toto uvědomíte, budete schopni žít velice šťastný a plodný život.
Všichni lidé cítí změny, něco končí a něco začíná. Nyní ještě neznáte odpovědi na to, co vás čeká. V novém roce však vše nabere rychlý spád. Nikdo již nebude moci plout proti proudu. Pokud by se o to snažil, bude potopen. Nebojte se ničeho, neboť strach jen přitahuje další strachy. Věřte sami sobě a věřte v lásku a vedení. Buďte s láskou. Amen.

Motto pro 31. prosinec

31. prosince 2008 v 1:17 | Marie Blankytná |  Motto dne
Setkání s andělem připomíná letmý dotek sněhové vločky, kterou vzápětí rozpustí teplo vašeho těla. Pak se vypaří vaším teplem, jak spěcháte dál svou cestou.

Bolest v oblasti třetího oka

31. prosince 2008 v 0:53 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory

Draha pani Maria

Srdecne Vas zdravim a musim sa priznat, ze po dlhsom zvazovani som sa konecne odhodlala napisat Vam a poziadat o radu. Uz viac ako rok citam denne Vasu stranku. Citanie Vasich riadkov a vsetkeho co ponukate na stranke je pre mna hotovou potravou. Nastartovanie do noveho dna. Kazde rano sa doslova tesim na nove motto. Dakujem Vam za teplo ktore som v sebe aj Vdaka VAM objavila. Kazdodennym cvicenim a modlenim sa som sa vsak dostala do stavu, ze ma zacala fyzicky boliet oblast tretieho oka.
Predpokladam, ze je to normalne, ale aj tak by som rada pocula Vas nazor.
Denne pijem ja i rodina diamantovu vodu a vsetko z nej pripravujem. Vidim zmeny skutocne obrovske. Uvolnovanie negativnych emocii.
Dakujem Vam za pracu ktoru odvadzate a modlim sa za Vas.
S laskou X
Odpověď:
Zdravím paní X,
posílám Vám přání klidného a příjemného večera.
Posílám opis automatického písma, které jsem pro Vás převzala:

" Ano, vysvětlím, o co zde jde.
Vaše duše se znaly dávno před narozením Krista.Obě jste byly jako dospělí žáci ve škole, kde se vyučovaly duchovní nauky, jejich základy.
Ty - Marie jsi propagovala i takové postupy, jako je barevné léčení, barevná terapie, vizualizace barev ve 3. oku a následné léčení barvami, ale X tyto praktické nauky odmítala zavádět do života.
Tento nesouhlas, nejednotnost názorů vás rozdělila. Odešla jinam, kde výuka nešla do hloubky tímto směrem.
Stačí, když obě v meditaci zákonem odpuštění odpustíte nejednotu jak sobě , tak i druhé. Smíříte se.
Ta současná bolest s tímto souvisí. Probouzí se k činnosti s pomocí podvěsku mozkového, protože duše si přinesla dispozice k léčitelství.
Je třeba protahovat oba střední meridiány, aby se vzniklé energie nehromadily a nevyvolávaly tlakem bolest."

Právě toto Vás přivedlo na tyto stránky, potřebujeme se obě očistit, odpustit si. Vy to cítíte jako bolest ve 3. oku a já zase na srdci.
O meridiánech určitě víte, pokud potřebujete nějakou nápovědu, najdete ji i s obrázky v rubrice Zdraví na blogu.
K protahování meridiánů používáme orgonový zvoneček, protože ten je chytřejší než my a ví, co má dělat i bez nápovědy.
Dočtete se o něm na prvních stránkách na adrese :
http://www.marieblankytna.ic.cz
v rubrice - Duchovní léčení. Tam nejdete i adresu, kam se můžete obrátit o zaslání zvonečku.
Z psychologie čísel Vašeho jména vyšlo najevo, že osudové číslo Vám přináší
MAGNETIZMUS -máte velkou sílu ovlivňovat druhé lidi, ale nesmíte ji zneužít.
Ale to určitě víte, že máte citlivé ruce a že je můžete používat k tišení bolestí s pozitivní myšlenkou, aby bolest odezněla.
Vaše životní heslo je : PRAVÁ SÍLA ÚČINKUJE TIŠE.
Přeji Vám klid do duše, hodně víry i pokory k rozvíjení Vašich schopností.M.

Data úplňkových meditací v roce 2009

30. prosince 2008 v 21:34 | Marie Blankytná |  Meditace
V roce 2009 připadají úplňkové meditace na následující dny:

12. 1., 16. 2., 9. 3., 6. 4., 25. 5., 8. 6., 13. 7., 10. 8., 5. 10., 2. 11., 21. 12.


Motto pro 30. prosinec

30. prosince 2008 v 1:14 | Marie Blankytná |  Motto dne
Život je plný okamžiků, které sdílíte jen se svým andělem.

Ženské potíže

30. prosince 2008 v 0:39 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Zdravím paní X a přeji Vám příjemný a klidný večer.
Doufám, že jste už navštívila lékaře, aby Vám pomohl stanovit přesnou příčinu, protože karmické příčina tohoto problému s krvácením není.

Bylo řečeno , že :
-příčina toho krvácení je v infekci a ve stresových situacích, které to všechno posilují a zhoršují
--tato infekce zasáhla pravý vaječník
-tato nákaza je virová, ne bakteriální
- opary na rtu s tím souvisejí.Při prvním pocitu na rtu, obyčejně je to trnutí nebo svědění , potírejte toto místo octem, nebo Zoviraxem - mast - v lékárně.
-může vyvolat vznik cyst
-může také přivodit anémii.

Každá porucha cyklu měsíčního krváceníby se měla konzultovat s lékařem, jde o funkční krvácení.
Toto riziko se zvyšuje neschopností zvládnout stres.
Od středověku lidé používali při poruchách cyklu bylinu - řimbaba obecná- čaj má blahodárné účinky na ženské potíže a bývá nazývána " bylina matek a matka bylin".
Měla byste uvažovat o relaxačních technikách, které Vás naučí zvládat stres, pravidelné cvičení , třeba jóga a hlavně naučit se ovládat svoje emotivní stavy.
Máte žít s heslem: Dávat znamená obdržet a obětovat znamená nacházet.

Přeji Vám abyste ten hledaný klid a pokoj našla.M.

Poselství Mistra Kuthumiho

29. prosince 2008 v 23:34 | Michelle Eloff |  Práce s vyššími těly

Žádná z těchto informací nesmí být využita pro finanční profit, být upravována, vymazána či použita jako základ pro další činnost bez svolení autorky a vydavatele. Zveřejnění a sdílení tohoto plného přepisu je vítáno. Všechny příspěvky z www.thelightweaver.org mohou být bezplatně sdíleny, pokud je uveden autor a vydavatel, a žádná informace není upravena, vymazána či použita pro další činnost, v jakékoliv formě. Není povoleno měnit či vynechávat jakýkoliv z odkazů v tomto dokumentu.

Mistr Kuthumi

prostřednictvím Michelle Eloff© - listopad 2008

V tomto chanellingu nám Mistr Kuthumi poskytuje informace, které nás připravují na jeden z největších dosavadních energetických posunů a na příležitost se zbavit některých z našich nejvíce ochromujících strachů.
Já jsem Kuthumi a přicházím na paprscích lásky a moudrosti, abych o tomto čase pozdravil každého jednoho z vás a přinesl vám požehnání koncentrace, podpory, porozumění a božské moudrosti. Zdravím, milovaní.
A je to s velkou radostí a potěšením v našich srdcích, že se můžeme v tento den sejít s každým z vás, jelikož vás objímáme pevně v srdci Krista a bezpečně v rukách Božích.
Milovaní, aktivace v tomto klíčovém datu pro 11.11.2008 je velmi důležitá. Je to čas obratu proudu. Nacházíte se v místě, kde je vše okolo vás ve stavu neustálé změny, vypadá to, jako by nebylo jisté nic kromě změn. Nicméně tento vnímatelný nepokoj, chaos a pád je nezbytný kvůli postupu vás všech kupředu.
Důvod, proč je toto klíčové datum tak důležité, spočívá v tom, že mezi 11. a 13. listopadem budou zapečetěny dveře a všechny přístupové body, které Pán temnoty využíval pro vstup do světa. Nyní mluvím o světě plynoucí energie, plynoucího paradigmatu. Doba temnoty se chýlí ke konci a v tomto případě končíte putování Věkem temnoty, jejž označujeme jako věk nevědomosti.
Věk Ryb byl vážně takový, byla to doba, kdy každý očekával, že mu bude řečeno, co má dělat, jak to má dělat a kdy to má dělat. Nyní vstupuje do Věku Vodnáře. Toto je čas znovu získat vaši sílu a vkročit do vědění, kým jste a jaká je vaše pravda.
Se zapečetěním těchto portálů jste propuštěni do nové časové linie, do nového zážitku toho, jaká je vlastně energie Vodnáře.
Mezi 11. a 13.11. se budete cítit, jako by vaše velká část byla odpojena, snad dokonce můžete vnímat či cítit uvnitř sebe jistý druh rozvratu. Během těchto tří dnů bude námi aktivovaný proces za účelem zneškodnění přístupových bodů vyžadovat klid, a tyto tři dny ticha jsou časem, kdy pocestujete do svého nitra a bude vám ukázána některá z vašich vlastních silných vlastností a moudrost, jež ve vás dlí.
Vaše mysl podstoupí mocné osvobození od starých vzorů a onen posun, k němuž dojde, vás doslova přenese z jednoho místa na druhé.
Proto navrhujeme, abyste během těchto 3 dnů strávili svůj čas soustředěním se na to, co vás vyživuje, co přináší rovnováhu a podporu do vašeho života. Zaměřte se na ty vnitřní kvality, které tomuto umožní se rozvinout.
Zjistíte také, že na povrch vyplují podporu neposkytující a zaostalé systémy přesvědčení. Nicméně díky přítomné podpoře, jíž se vám bude dostávat, se nebudou potulovat okolo příliš dlouho. 11. a 12.11. budou mezi vámi mé vlastní energie, energie Kuthumiho. Všichni Elohimové se budou soustřeďovat na tento velkolepý čas změny. Zažijete uzavření portálů uvnitř vás, skrze něž měla temnota přístup k vašim největším strachům, a zjistíte, že uvědomění si toho, čím strach je, vychází do popředí. Je životně důležité, abyste opravdu porozuměli iluzi ležící uvnitř, pod, nad, před, za a po každé straně strachu. Je velký rozdíl mezi přirozeným pudem sebezáchovy a uměle vyrobenými strachy.
V minulých týdnech jsme poskytli množství informací ohledně práce s těmito vašimi aspekty. Neodkládejte je stranou jako nedůležité, a jestliže cítíte, že se nacházíte v silné části svého života s velmi malým množstvím strachů, neznamená to, že byste neprofitovali z toho, co jsme již zprostředkovali.
Brána, která se otevírá od 13.11., vnáší všechny energie Světla. Bohové a Bohyně, Dámy a Páni Světla vstoupí do světa Plynoucího vesmíru a prostoupí dvanáctibodovým čakrovým systémem v otevřeném srdci každé svolné duše, a tím myslíme ty ochotné duše připravené stanout plně tváří v tvář sobě samým, zcela si vyžádat zpět svou sílu a s důvěrou ve své poslání postoupit kupředu.
Od 13.11. se energie zcela změní, do DNA vašeho těla bude pomalu začleněn úplně nový "podpis". Tento proces integrace bude probíhat od 13. do 21.11. a během této doby shledáte, že jednoduše pouštíte to, co již nadále nepovažujete za důležitou část svého života, svého procesu, svých myšlenek, svých přístupů a svých přesvědčení. Není to nic, čeho byste se měli obávat, bude k tomu docházet s milostí a lehkostí. Jedná se o jeden z nejkouzelnějších okamžiků vašeho roku a je nezbytný v další fázi vaší přípravy na 21.12.2008.
Někteří z vás si již uvědomují skutečnost, že značný počet nás, vzestoupených Mistrů, přechází v důsledku našeho vlastního pokroku na mnohem vyšší vibrace a dostali jsme svolení s sebou vzít ty z vás, kteří jsou připraveni. Ne do stejné sféry, ale jste pozvedáváni na vyšší úroveň, než v jaké jste byli dříve. Nicméně to vyžaduje neuvěřitelné množství osobní odpovědnosti, sebe-uvědomění, lásky k sobě samotnému a sebepřijetí, jelikož nyní jste připravováni na to, abyste se mohli vynořit jako opravdové světelné majáky Zlatého věku.
Od 21. prosince 2008 do 11. listopadu 2011 vaše životní cesta, vaše životní poslání a váš záměr, pokud to tak chcete nazvat, nabere zcela nový význam. Rozkvete v jednom okamžiku jako květ vítající první paprsky Slunce, a tehdy pochopíte, proč jste byli tak rozhodní ohledně ovládnutí sebe sama tím, že sami sebe přijmete, budete se mít rádi a převezmete za sebe plnou odpovědnost, jelikož právě zde je třeba uplatnit všechno, co jste se dosud naučili.
Na této nové úrovni není místo pro lidské jednání nižší frekvence, vynořujete se jako osvícenější lidské bytosti a vytváříte nové vzorce. Je vaším osudem toto udělat, a proto to děláte dnes.
Dnešní přenos se poněkud odlišuje od toho, co děláme obvykle a po vás chceme, abyste dělali určitá cvičení, která dají dohromady úplný obrázek toho, co my tvoříme.
Jako úplně první věc byste měli sepsat úplně všechno, čeho jste kdy ve svém životě litovali a litujete. Zapište každý strach a schéma negativních přesvědčení, která máte sami o sobě, ohledně svého zdraví, vztahů, peněz, rodiny, svých schopnosti a tvořivosti /minimálně 4 položky pod každý z těchto nadpisů/. Jakmile to uděláte, odložte tyto stránky a představte si sebe jako Boha či Bohyni shlížející na vás z kosmu, z říší čirého Božího Světla a lásky. Věnujte několik minut vdechování této esence do svého těla a nezačínejte další cvičení, dokud neucítíte nezměrnost této síly a tohoto Světla uvnitř sebe.
Jakmile jste toto procítili, chci, abyste sepsali každou perlu moudrosti, již jste schopni vidět z pohledu mysli Boha a Bohyně a již jste získali jako důsledek svých životních zkušeností. Chci, abyste sepsali každou naději, každý sen a každou radost, které jste ve svém životě zažili, a pak chci, abyste sami sobě napsali dopis od Boha/Bohyně. V tomto prostoru vás Bůh/Bohyně použije jako prostředníka. Pokud shledáte, že vás vaše mysl zkouší rozptylovat, přestaňte, zhluboka se nadechněte a použijte afirmaci "Já jsem Bůh, Já jsem Bohyně" a opakujte ji jako mantru tak dlouho, jak bude zapotřebí, dokud se onen silný pocit nevrátí, a pokračujte v psaní. Přestaňte, až když budete mít pocit, že vše bylo řečeno.
Neanalyzujte tento proces, nezastavujte se a nepřemýšlejte o tom, co píšete. Nechte to plynout. Pokud se během psaní vynoří nějaký soud, zastavte se, zhluboka se nadechněte, znovu použijte uvedené mantry, a pokračujte.
Toto cvičení představuje výzvu staré formě vašeho Já, aby uctivě sestoupila z pódia, z nějž vládla vašemu životu, a aby přenechala dohled onomu vyššímu aspektu lidského Já, jímž se stáváte.
Je to jedno z nejdůležitějších cvičení, která pro sebe v tomto okamžiku učiníte. Účelem tohoto cvičení je podpořit uzavření oněch přístupových bodů, jichž využívala temnota pro přístup k vašemu strachu.
Můžete je propustit, jen když uvidíte, podle čeho jste žili - ve vztahu ke svým strachům, svým přesvědčením a postojům vůči sobě samému. Vaše lítost se stává spouštěčem, jenž motivuje vás a vaše jednání, což se často manifestuje jako kompromis, sabotáž sebe sama a sebezraňování, říkání "ano", když myslíte ne a naopak. Všechny vaše strachy... když uvidíte, čím tyto strachy jsou, a vzpomenete si na má slova ze začátku, kde se říká, že všechno uvnitř strachu, nad ním, pod ním, před ním, za ním a po každé jeho straně, je iluzí, začnete chápat skutečnost, že člověk vyšší moudrosti má ve své esenci obsaženu schopnost a nástroje toto všechno přetvořit. Je to jedna z vašich hlavních "iniciací" a "zkoušek", dá se říci, jako alchymistů. Alchymista musí přeměnit svůj vlastní život dříve, než může opravdu praktikovat alchymii u ostatních.
Tím alchymickým procesem je otevření křišťálového srdce, onoho místa uvnitř vás, v němž je obsažena čirá esence Boha a Bohyně, dvou Božských vyjádření jednoho Já.
Dopis, jejž vám Bůh a Bohyně předávají, obsahuje pravdu, a vaše výzva spočívá v akceptaci pravdy o sobě. Většina lidí s tímto má potíže, jelikož oni i vy jste si vybudovali své identity na mylných přesvědčeních a obavách ze své minulosti, přijali jste je jako pravdivé, ať už jste to mohli nebo nemohli dokázat, ať již byly skutečné či nikoliv, a řekli jste "To jsem já".
Mám na vás jednu otázku: Ještě stále jste ochotni žít svůj život na základě hrůzných a odsuzujících projekcí externího světa nebo jste připraveni se stát svým opravdovým Já?
Ego bude zpochybňovat to, co vám Bůh a Bohyně řekli, ale to není váš problém, vy jste zaměřeni na začleňování tohoto Světla a toto cvičení je součástí vaší cesty ven z Věku temnoty, z věku nevědomosti do nové říše tekutého Světla. Právě toto Světlo nyní utváří jako podpůrnou konstrukci za vámi jakousi stěnu a právě o toto tekuté Světlo se můžete opřít a důvěřovat, že vás bude nést a posouvat kupředu. Jeho energie je nekonečná a všudypřítomná.
Toto konkrétní cvičení vám pomůže pochopit a získat vyjasnění, porozumění tomu, co vás motivovalo během vašeho života a vnitřní ujasnění, že tyto motivace neodpovídaly tomu, kdo skutečně jste. Toto cvičení vás nejen připraví na druhou vlnu vzestupu, ale též obohatí základy vašeho nového světa, jejž jsme nazvali "Příslibem nového života".
Lady Nada vás v tomto podpoří, neboť ona je tou prozařující bytostí po mém boku pro tyto energie Příslibu nového života.
Bude vám mnoha způsoby ukázána důležitost využívání oněch perel moudrosti, jež jste získali, důležitost spojení s vaším zdrojem radosti, vděčnosti a důležitost schopnosti věřit ve své naděje, sny a svá přání, aniž byste se vázali na výsledky nebo vytvářeli omezení tím, že budete očekávat něco konkrétního. Položte svůj sen do kapaliny této průzračné lásky a důvěřujte, že místo, kde se nacházíte, vás dovede tam, kde být potřebujete, a to tím nejkrásnějším, nejzázračnějším a někdy dokonce kouzelným a vždy uhlazeným způsobem.
Vaše zkušenosti se mění způsobem, jaký jste si nedokázali představit ve svých nejdivočejších snech. Jako byste nyní pronikali nějakým druhem panenské blány. Právě v tomto novém světě se ukáže, že všechna učení, která jste kdy následovali, vás vždy připravovala na tento okamžik. Uvědomíte si též ty brzdící vlastnosti nevědomé lidské bytosti, díky nimž není schopna pochopit to, co leží za touto blánou. Výraz panenská blána používáme cíleně, protože vskutku vstupujete na panenské území, a touto blánou můžete proniknout jen vy, jelikož jde o svět, jenž byl stvořen vámi, s vámi a pro vás. Jsou bilióny jiných, kteří pracuji s podobnou šablonou, ale pro každého z vás existuje jen jeden jediný specifický vstupní bod, a ty staré vstupní body musí být bezpečně zapečetěny, abyste mohli proniknout do tohoto "panenského světa".
Uvidíte, jak významná tato cesta pro vás byla. Také si začnete uvědomovat, jak důležité byly všechny vaše problémy.
Navrhuji, abyste - až dočtete, znovu a znovu přečtete dopis od Boha/Bohyně - chvíli poseděli ve vděčnosti za každou výzvu, každou slzu, již jste uronili, za každý okamžik, kdy jste plakali, byli zraněni a zažívali bolest a utrpení, protože toto vše vás dovedlo tam, kde jste nyní. A je to právě tato smíšená energie emocionální, mentální a duchovní zralosti, jež vám zaručuje přístup do světů tekoucího Světla, tekoucí lásky a plynoucího vědomí. Vcházíte do takové části Království nebeského, do níž dosud vaše noha nevstoupila. Mistr Ježíš řekl, že dům jeho otce má mnoho místností. Chystáte se vyplout na cestu, která zaručuje, že už nikdy nebudete stejní.
Tak, milovaní, začněte s tímto cvičením co nejdříve.
Já, Kuthumi, jsem již aktivoval energetickou mřížku okolo vás, jež vás v průběhu této doby podpoří. Též jsme kolem vás stvořili třídimenzionální křišťálové srdce, v tomto křišťálovém srdci je vaše skutečná esence. Vaši osobní průvodci, váš průvodce "strážce dveří", vaši uzdravující andělé a mistr učitel, ti všichni budou během této doby zahrnuti do tohoto křišťálového srdce s vámi. Využijte ho k vytvoření plánu toho, co si v této nové časové linii přejete zasadit, vyživovat, pěstovat a sklidit. Jestli je to vůbec možné, začněte s tímto procesem okamžitě poté, co bude můj přenos ukončen a oslavte nové svítání v novém světě tekutého Světla.
Milovaní, zasloužili jste si vstup do této sféry v Království nebes. Je to poslední fáze cyklu. Není to tak dlouho, co jsem říkal, že to je jako běh na posledních 100 m - dejte do toho vše, co máte a ani na chvíli nepochybujte o tom, že si zasloužíte jen to absolutně nejlepší a nic menšího. Vložte do tohoto cvičení své srdce, svou duši, svého ducha a svou esenci, a já vám slibuji, že toho nebudete litovat.
Buďte si vědomi toho, že kolektivní vědomí bude během těchto 3 dnů přechodu pod dodatečným stresem a tlakem. V důsledku většího napětí ekonomické situace ve vašem světě se může v kolektivním vědomí vytvořit strach, a je to právě toto napětí, které onen kolektivní strach přikrmuje. Ale vy byste již měli vědět, že temná energie se bude držet vší mocí a zajistí, aby při svém pádu s sebou strhla vše, co bude moci. Jsem si jist, že vy nejste jednou z těch věcí, které plánují s ní klesnout ke dnu, že ne? /Ne./ Výborně.
A nyní, to Světlo, toto tekuté Světlo, je velice důležité, neboť se objeví taktéž v nějakém druhu fyzické manifestace. Tekuté Světlo obsahuje tekoucí lásku, takže tekutiny budou hrát velkou roli v tomto procesu. Kromě toho poskytněte svému tělu dost tekutin, minimum jsou 2 litry denně, bez jakýchkoliv nápojů jako káva a jiné s obsahem kofeinu, protože vaše tělo dehydratují.
Takže voda a jiné tekutiny podpoří tento proces po celou dobu až do 21. března 2009. Tekoucí Světlo a tekoucí láska promyjí všechny ty oblasti, které obsahovaly přístupové body, v nichž byla soustředěna největší činnost temnoty. Pán temnoty nicméně dostává příležitost vstoupit do své světelné podoby a uvidíte, že dochází k mnoha překvapivým uzdravením. Uvidíte též, že dichotomie /dvoudílnost/ života je ohromně legrační, a až uvidíte, a já myslím opravdu uvidíte, že život je vlastně jen hra, pak, mí drazí, jste vskutku volní.
Nikdy nezapomínejte, že jste mistry v lidské podobě, kteří se rozpomínají na pravdu, a vůbec nic vás nezastaví, abyste dosáhli úplného mistrovského vědomí v lidské formě, nic jiného než vy sami! A tak vás, milovaní, opouštím s těmito slovy a vybízím vás tolik k provedení tohoto cvičení, jelikož některým z vás se do něj nechce. A pokud naleznete sto a jednu výmluvu, proč to neudělat, tak se donuťte, čím více se vám nechce, tím více ho potřebujete udělat. Toto cvičení je pro vás mým darem osvobození.
Vězte, že jsme stále přítomni, stále vás vedeme, stále vás podporujeme a stále vás chráníme. Kéž je vždy všechno správně ve vašem světě, na vaší cestě, při ukotvování míru ve vašem srdci, vaší mysli, vašem těle, vašem duchu a duši.
Já jsem Kuthumi, Chohan Zlatého paprsku lásky a moudrosti a zdravím a žehnám vám v lásce.

Poznámka od Milady - je nám líto, že se k nám toto Poselství nedostalo dříve, ale ze srdce děkujeme a jsme vděčni Vesmíru, že k nám dorazilo. A proto, naši milovaní čtenáři, dejte se do práce na sobě a na schránkách strachu v sobě, máme je pěkně přeplněné! Sdělovací prostředky nás také pilně zásobují, že?

Motto pro 29. prosinec

29. prosince 2008 v 1:12 | Marie Blankytná |  Motto dne
Život, jak ho známe, se změní. Až přejdeme na druhou stranu, spatříme všechny anděly, kteří se nás drželi a pomáhali nám.

Pocit velké zavázanosti

29. prosince 2008 v 0:27 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Zdravím paní X
a posílám opis automatického písma.
" Ano, mohu promluvit i k X.
To, že má pocit být někomu zavázána pramení z toho, že má v podvědomí strach z nedodržení duchovních zákonů.
Co dostane - chce splatit, nechce zůstat nic dlužna. Je to spojeno s tím, že neumí přijímat dary na nehmotné úrovni.
Ať posiluje svoji 4. čakru - sídlo nadpozemsky čisté lásky, ať dodává do 4.čakry zlatou barvu pomocí zlatého paprsku archanděla Rafaela, ať tímto paprskem odstraňuje odvrácenou tvář lásky, jako jsou negativní projevy pýchy, falše atd..
Čím víc prvotní lásky v sobě bude mít, tím víc se jí začne vyjasňovat pokora.
Přijde sama na to , že velmi silnou moc v životě má energie odpuštění.
Přijde na to, že odpuštěním rozpouští svoje negativní postoje, pocity, že odpouštět sobě i jiným přivádí do života spokojenost , lásku i pokoru.
S pokorou bude přijímat a s pokorou bude dále předávat a pomáhat zase dalším.

I její sny s tímto souvisejí. Dávají jí najevo,co má uloženo ve svém podvědomí.
Jde tak ven nedůvěra v sebe a svou vnitřní sílu a tím i nedůvěra v síly čistého vesmíru.
Její ochránci ji jejím vnitřním slyšením dávají najevo, že jsou a že jim má věřit vírou v sebe.
Všichni máte v sobě Boží jiskru , svoje dědictví čisté energie Prapodstaty vesmíru.
Díky této energii můžete rozvíjet svoje chápání duchovních nauk, ale tyto čisté projevy potlačujete svým negativním myšlení, cítěním, konáním a tím v sobě vytváříte toho " ďábla", který vás pronásleduje i po odloučení duše od těla.
Vše ve vás musí být v harmonii, tím posilujete to čisté ve vás vložené, budete odpouštějící, pokorní, milující, čistí a zdraví."

O správném myšlení si přečtěte třeba knihu - Eckhart Tolle - Moc přítomného okamžiku
Poznámka - pokora neznamená to, že si necháme všechno líbit.
Zdravím Vás a přeji hodně vnitřního klidu.M.

Zlomový rok 2009

28. prosince 2008 v 20:12 | Přednáška A. Šorfové


(Převzato... - Poznámky od neznámého autora)

Rok 2009 - číslo 29 = Jobův příběh - nakládá břemeno - těžké období, ustojíme-li je, dostane se nám několikanásobných darů

2 + 9 = 11, tj. síla meče, který něco přetne
11: 1 + 1 = 2, vztahy, citlivost

Vnitřní vývoj. Kdo se nebude chtít vyvíjet, bude na něho vyvíjen velký tlak.
Podle Mayského kalendáře je to doba "Rozkvětu" - kdo se očišťoval, začne sklízet. Kdo nezačal na sobě pracovat, bude to pro něho mnohem progresivnější rok - velký očistec. Dokud nebudeme žít duchovní zákony, tělo i psychika to přestane stíhat. Lidem se začne otvírat prapodstata - jejich přirozenost. Budou se dít věci, které jsou nekontrolovatelné. Bude to důsledek vysokých světelných vibrací. Ztráta jistot. Bortění starého systému bude bolestivé. Pocit, že se nemáme čeho chytit. Důležité bude se včas přeorientovat, ztratí-li se jistoty.
Rok 2009 přeje duchovnímu vývoji. Půjde to lehce a samo. Duchovní myšlenka se splní, - zadáme-li např. nejde mi to a to a potřebuji se v tom vyvíjet - přijde to k nám nějakým způsobem.
Třeba povýšit se nad hmotu, nebrat jako základ bytí hmotu. Pozemské věci nepůjdou dobře. Vývoj vlastní duše - je třeba poslouchat svou duši, jinak to bude mazec, pokud tam bude EGO a budeme-li ho poslouchat, bude to bolet.

Otevírá-li se duše, přitáhneme si k sobě lidi, které jsou naše krevní skupina. Např. pro náš projekt se k nám dostanou ti, kteří jsou pro něj nejvhodnější.
Od roku 2009 se vibrace budou oddělovat od matrixu - ta oddělenost se bude dál prohlubovat a nebudeme-li žít duchovně, ale v EGU, bude to bolestné na psychoenergetické úrovni. Budu-li se chtít vracet do EGA, do hmoty, budu se cítit strnule - pocit, že se nemohu hnout z místa, z toho bahna. Lži už nebudou mít prostor. Přestane se hrát hra na falešné postoje k lidem - vyjadřovat to, co cítím a bez potrestání EGA.
Změna myšlení. Úroveň pocitová - hodně se bude čistit srdeční čakra ( bude značně nemocí průdušek, plic). Myslet na celek, nejen na sebe. "Já chci, dej mi." Ale "Já mám, rád dám." Výměna lásky. Bude se čistit druhá čakra.
Hraní si na vztahy - kde láska není, jít od toho. Je to třeba pro vývoj všech.

Příští rok bude nastartování - v roce 2010 už se setkáme se svým partnerem duše - v každém případě, ať chceme, či nechceme! Nebát se samoty - nikdo nebude sám - samota nebude existovat. Nebát se něco pustit, pustíme-li to, přijde něco jiného. Nepustíme-li to, přijde ostrý meč a přetne to stejně. Dát všemu volný průběh.

Staré DNA se bude bortit - přijde "energetický průjem" nechat to odeznít……….
Ztrácím-li veškeré iluze, - stačí: "Já už jenom budu."
Iluze se začnou bortit - přijde něco jednoduchého, nemusíme stále něco tlačit - jen být přirozeně aktivní.
Přelom roku 2009/2010 - obrovské obrátky - je třeba proto v roce 2009 pouštět věci……
Zachovat klid - lidé budou choleričtí - z toho, jak se EGO bude bortit a proto lidé budou hodně vybuchovat. Zůstaneme-li v klidu - světlo zůstane po "třesku" s námi a vyčistí vše - zahladí se to, jakoby se nic nestalo. Musí to nejprve ven - třesk, výbuchy (emoce)……Pak se za pár dnů opět udobříme. Někdo to však snáší líp, někdo hůře. Nastane sundávání masek, odkládání starých morálek.

Vše je možné - v roce 2009.
Má-li někdo špatnou náladu - neodsuzovat ho, snažit se ho pochopit.

Rok 2009 - na srdeční úrovni - bloky půjdou ven - nemilují-li se partneři, půjdou od sebe, i když EGO se to bude snažit to udržet, EGO to neudrží - rozpadne se to, bude to mela. Je to třeba ustát. Je dobré to jen pozorovat, nedělat z toho tragédii.
Kdo lpí na hmotě a myslí jen na sebe při podnikání, ten ušetřen nebude, bude to mela. Kdo je spravedlivý - v rovnováze - kdo nešidí druhé ani sebe = to rovnováha, tam to bude OK.
Kdo bude mít dobrý úmysl a jednání - bude ve Světle, bude mu požehnáno, bude v hojnosti. PUSŤ a dostaneš!
Důležité jsou strachy - Světlo bude vytlačovat z nevědomí strachy, takže budeme opět se vracet zpátky - bude to trvat nějakou kratší dobu - jen to pozorovat - nic s tím nedělat - pouštět to. Světlo začne prosvětlovat - prorážet miliardy let staré strachy - takže až můžeme pociťovat ukrutné traumatické strachy - bude to hluboké uzdravování. Veškerých strachů bude třeba se zbavit. Nedržet ty strachy, pustit je!
Pokud se nebudeme držet EGA a hmoty, deprese už nebudou. Jsme-li napojeni na své vyšší JÁ, je to OK.
V roce 2009 bude také radost! Metatron a Michael - jejich energie - otevře se srdce.
Ve zdravotnictví se posune vývoj až v roce 2010. Lidé pak už nesnesou alopatické léky - nebudou jim zabírat.
Vnitřní síla bude obrovská - síla vlastní osobnosti - nenajdeme-li ji, bude to těžké zůstat sami sobě oporou, - být ve středu. Jsem sám sebou.
Neporovnávat se s nikým, ničím. 2010 = JSME - vztah sám k sobě - najít v sobě a skloubit JIN + JANG - pravá a levá hemisféra.
Mozek - bude na "pochodu" - je to jen přetransformování mozku - nebát se toho.
Tlaky na mozku - "paralýza mozková" - budeme to cítit krátkou dobu - nepropadat proto panice. Zvykat si na jiné vibrace. Krátké výpadky paměti - nebudeme si nic pamatovat. Některé funkce se začnou obnovovat - funkce pudové zaniknou postupně. Bude tam buď rozum nebo city.
Napojit se na vyšší JÁ - přebudovat se už na tvořivou myšlenku. Analýza, syntéza, dedukce - zanikne. Tvořivá myšlenka bude jen.
Koncem roku 2009 myšlení nabere nová dimenze na bázi pravé hemisféry: záblesk - impuls.

Motto pro 28. prosinec

28. prosince 2008 v 1:08 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé nám přinášejí radost, uctívají Boha a milují nás.

Zkušenost s havajskou meditací

28. prosince 2008 v 0:13 | Marie Blankytná |  Meditace
Paní Marie,
opět musím napsat, že mi zase pomohlo uvedení Vaší havajské meditace, která mě zaujala a přečetla jsem si ji a dnes jsem ji okamžitě použila a úžasné, funguje.
Šla jsem se objednat na sono, jak jste mi radila. Šla jsem a čekárna plná mužů a lidí a sestra veřejně vyzradila vše, s čím jsem přišla a mluvila to tak nahlas, že všichni na mě obrátili pozornost a já cítila nejdříve stud, potom lítost, pak obrovský vztek, kde je diskrétnost a chtěla jsem si jít stěžovat, protože jsem fyzioterapeut, i když už to nedělám a najednou jsem si na tu včerejší meditaci vzpomněla a zjistila jsem, že to není jenom dnešní zážitek, ale že to spustilo uloženou bolest velmi hlubokou a silnou a tak místo stížnosti jsem té sestře poděkovala v duchu, zbavila jsem se závislosti, co na to ostatní a místo uložení další bolesti cítím velkou úlevu.
Přeji pěkný večer X

Motto pro 27. prosinec

27. prosince 2008 v 1:05 | Marie Blankytná |  Motto dne
Moudrý člověk přijme pomoc, jež je mu nabídnuta.
Hlupák se zapřísahá, že to zvládne sám.
Moudrý člověk prokazuje vděčnost.
Hlupák potřebuje slávu.
Moudrý člověk tančí v rytmu svých andělů.
Hlupák se s námahou vleče za zvuku neznámých bubnů.


Bulka pod paží

27. prosince 2008 v 0:58 | Marie Blankytná

Zdravím a ještě jednou se ozývám.
Když už jsem Vás donutila jít k lékaři, podívala jsem se na bulku také kyvadlem. Teď už to bylo dovoleno, asi jste se měla napřed svěřit do rukou lékaře.Vyšlo mi, že :
-příčina tohoto stavu je stres
-produkty tělem budované vlivem stresu ovlivňují snad všechny tělesné systémy kromě pohybového / ale opěrný také/
-že z netradičních variant léčení je nejlepší variantou - Bachova květová terapie
-vyšlo mi, že vhodná je esence pod číslem 38- krizová. Ikdyž tu charakteristiku nebudete brát , do podvědomí prý si nevidíme. Charakteristiku jsem převzala ze stránek
www.e-bach.eu
Žlutá vrba - Willow
Negativní aspekty:
Pesimismus, zatrpklost, zahořklost, plačtivost. Je ukřivděný, sebelítostivý, vše vidí černě( počasí, rodina, zdraví). Jsou obtížnými pacienty, protože je téměř nemožné je uspokojit a jen neradi přiznávají, že se jejich stav zlepšuje. Osoba v negativním stavu Žluté vrby nepřeje druhým lidem zdraví, štěstí ani úspěch. S druhými si povídají proto, aby je mohli shazovat a kritizovat. Rádi kolem sebe šíří pesimismus.

Pozitivní potenciál:
Při užívání této esence v sobě povzbudíte živost, vitalitu, chuť do života a přijmete-li komunikaci s vnějším světem, podaří se vám konstruktivním a přátelským způsobem nahradit dosavadní zatrpklost láskou. Vaše celková životní situace se následně promění a vy budete k sobě přitahovat pozitivní podněty. Budete schopen více se zastavit, pokojně rozjímat a vědomě se zaměříte na pozitivní stránky života.

Motto pro 26. prosinec

26. prosince 2008 v 1:01 | Marie Blankytná |  Motto dne
Zvuk andělského hlasu se můžeme naučit rozeznat často tehdy, když nasloucháme tiché pobídce učinit správnou věc, ujít další míli.

Život po smrti - pokračování - nižší říše

26. prosince 2008 v 0:43 | Milada |  Moudrosti od různých autorů
Zdroj - R. Matheson: Jak přicházejí sny

Následující řádky jsou z výše uvedené knihy / kráceno/. Na žádost Chrise se vydali s jeho průvodcem k hranicím Země zaslíbené směrem k nižším říším.
Zdálo se mi, že mi tělo houstne. Pozoroval jsem krajinu, kterou jsme procházeli - žádná voda, jen pustá zem, povadlá tráva a zakrslé stromy s opadaným listím. Tráva postupně mizela a v zemi se objevily pukliny.
"Je pravda, že světlo slábne nebo jde o můj vlastní dojem?" zeptal jsem se.
"Je to tak. Změna je způsobena tím, že jsme dorazili před brány nižší říše. Právě kvůli nedostatku světla se jí někdy přezdívá temná."
Před námi se objevil nějaký člověk a oznámil nám: "Zde začíná nižší říše. Není to žádné místo pro zvědavce."
"Přicházíme sem pomoci. Hledáme jeho ženu."
Muž nás propustil se slovy: "Bůh vás provázej."
Kráčeli jsme bezbarvou krajinou. "Copak tady není žádná příroda?", zeptal jsem se svého průvodce.
"Nic trvalého. Vše, co spatříš - stromy, keře, skály - je pouhou smyšlenkou určitého člověka. Celkový dojem pak odráží duševní prostor místních obyvatel. Takhle vypadá jejich duševní svět - bezbarvý, němý a skomírající. Jak jsem kráčeli dál, všiml jsem si, že se ochlazuje a stmívá se. Můj průvodce mi vysvětloval: "Ti, kteří se sem dostanou, žijí ve tmě. Nedokážou si ve své zaostalé mysli vyvolat představu světla."
Kráčeli jsme dále. Šli jsme kolem mladíka, který ležel na zemi. Nejprve se mi zdálo, že se na nás dívá, ale ve skutečnosti jen malomyslně, nepřítomně zíral před sebe uvězněn ve světě vlastních myšlenek.
"Proč je na ně takový smutný pohled?" divil jsem se.
" Cítí se tak. Zaobírají se smutnými myšlenkami o sobě."
" A to jsou tolik špatní?"
"Tohle není, Chrisi, ve srovnání s příštími zážitky vůbec nic. Zdejší lidé nemají na svědomí žádné obrovské hříchy."


Motto pro 25. prosinec

25. prosince 2008 v 0:57 | Charles Wesley |  Motto dne
Radostně povstaňte, národové všechny, připojte se k nebeskému triumfu, neb andělský zástup hlásí, že Kristus se narodil v Betlémě.

Léčivá modlitba archanděla Rafaela

25. prosince 2008 v 0:40 | Eva Melzerová |  Modlitba
Tak přišla ke mně...
Tuto úžasnou modlitbu jsem obdržela během naladění se na energie archanděla Rafaela.
Nejprve jsem obdržela poselství pro příjemkyni a potom Léčivou modlitbu pro předání všem lidem. Mám velkou radost, že si mně tato modlitba našla.
Výtah z channelingu od archanděla Rafaela:
"Každá duše si sebou na Zemi přinesla léčivé síly. Záleží na každém člověku, jak tyto léčivé síly bude rozvíjet a užívat."

Použití této modlitby

Tuto modlitbu můžeš použít pro sebe i ostatní..
Můžete se modlit společně, můžeš se za někoho modlit nebo to můžeš dát jako dárek dále.
Samozřejmě je možné integrovat tuto modlitbu při použití energie nebo naladění se na energii /např. naladění se na energie archanděla Rafaela/.
Tvá fantazie nezná hranic. Používej modlitby, jak chceš.
Můžeš cítit energii modlitby?
Se svou přítelkyní Arunií jsme při modlitbě zjistily, že vystupuje páteří nahoru teplá, měkká energie. Teplo bylo cítit zvláště po celé šíři spodních zad. Bylo to skoro tak, jako bychom se tam zahalily teplou dekou. Velmi zajímavé je, že jsme měly ve stejnou dobu stejné pocity.
Sám /sama/ zjistíš, jak budeš modlitbu vnímat.
Tato modlitba není komerční nabídkou. Získal jsi ji od člověka, který ti chtěl udělat radost. Také ji můžeš darovat milým přátelům, známým nebo jiným lidem tak, že jim předáš tento text.
Láska a požehnání archanděla Rafaela s tebou...

Léčivá modlitba za druhého

"Toto léčení vkládám do Tvých rukou, Rafaeli.
Dávám Ti svou důvěru, svou lásku a úctu ke Tvé síle.
Uzdrav tohoto člověka svým Světlem a dej mu jasno pro jeho další cestu.
Děkuji Ti za Tvou pomoc a milost, že se s námi dělíš o svou Boží sílu.
Požehnána buď říše andělů.
Požehnáni nechť jsou Boží pomocníci.
Jsme jednotou s Tebou a Tvou léčivou silou.
Nechť dojde k uzdravení a proudění Božích energií.
Skláníme se před Tebou s láskou a vděčností."

Léčivá modlitba za sebe

"Toto léčení vkládám do Tvých rukou, Rafaeli.
Dávám Ti svou důvěru, svou lásku a úctu ke Tvé síle.
Uzdrav mne svým Světlem a dej mi jasno pro mou další cestu.
Děkuji Ti za Tvou pomoc a milost sdílet se mnou svou Boží sílu.
Nechť je požehnána říše andělů.
Nechť jsou požehnáni Boží pomocníci.
Jsem jednotou s Tebou a Tvou léčivou silou.
Nechť dojde k uzdravení a proudění Božích energií.
Skláním se před Tebou s láskou a vděčností."