Únor 2009

Motto pro 28. únor

28. února 2009 v 8:25 | Marie Blankytná |  Motto dne
Jaké by to bylo vznést se do nebe? Jaké by bylo uctívat Boha se stejnou přirozeností, s jakou dýcháte? Podržte tuto myšlenku, jak dlouho to půjde.

Brnění rukou, spasmy mezižeberních svalů a žaludku

28. února 2009 v 0:50 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý večer,

pravidelně navštěvuji Vaše stránky, jsou pro mě velkým zdrojem poučných informací a rad. Sama se zajímám několi let o duchovní literaturu a alternativní postupy. Již mě samotné jste nedávno velmi ochotně poradila a musím říci, že mé fyzické problémy se velmi zlepšily a jsou snad na dobré cestě, aby vymizely úplně.

Dnes bych Vás ráda poprosila o radu pro babičku - mojí maminku : Již několik let jí trápí zdravotní problémy v oblasti hrudní páteře a žeber. Jde o stavy křečovitého sevření mezižeberních svalů a tím pádem i žaludku. V současné době se tyto stavy opakují stále častěji a ve větší intenzitě /2x až 3x za týden/. Nyní se objevuje už i zvracení, zimnice nebo naopak pocit horečky, brnění rukou atd..... Babička podstoupila RTG páteře,EGK,ECHO srdce i neurologické vyšetření. Lékaři zjistili pouze zkostnatělou část hrudní páteře. Ostatní výsledky nic neodhalily. Babičce bylo pouze sděleno, že by se mohlo jednat o zánět míšních kořenů - nervů, ale lékaři to žádným způsobem neřeší - pouze injekcemi na bolest. Babičce vždy po těchto bolestech trvá několik dní, než se z toho vzpamatuje.
Prosím Vás za maminku o radu, proč se jí dějí tyto nepříjemné a křečovité bolesti a zda vůbec existuje nějaké jejich řešení ?

Moc Vám děkuji za Vaši ochotu pomáhat všem lidem, kteří se na Vás obracejí se svoji prosbou o pomoc - děkuji hlavně za babičku.
Odpověď:
Zdravím paní X a přeji pěkný den.
" V současné době u paní X už nepostačí jenom náprava negativního, ale je potřeba léčit samo fyzické tělo. Náprava negativního je rozhodující v léčení neduhů fyzického těla. Při nevratných poškozeních těla usměrňuje bolesti. prvotní příčina velkých spasmů až zkostnatění je v nesprávném myšlení s následkem na fyz. těle, je potřeba zajistit fyzickou očistu těla."
Tady skončilo automatické písmo.
Běžně dostupné čaje na čištění orgánů dostanete v lékárně, ale asi byste potřebovala něco navíc, čaje stačit nebudou. Poradila bych Vám, abyste si našla někoho, kdo by Vám stanovil léčebné přípravky- ENERGY případně si je napřed najděte na internetu na adrese - www.energy.cz a projděte si jejich popisy. Jsou všechno rostlinné výtažky. I to brnění rukou má příčinu v páteři - krční páteř.
Rozhodně začněte s duchovním čištěním , vyjděte z toho, co je psáno u jednotlivých krčních obratlů jako duchovní příčina spasmů, napište si všechno, co se Vás týká, svoje tvořené negace za celý život, kam až paměť dosáhne a začnětě věci napravovat.
Meditace na odpuštění najdete i u nás na blogu v rubrice meditace.
M.

Motto pro 27. únor

27. února 2009 v 8:21 | Marie Blankytná |  Motto dne
Většina historie lidstva je poznamenána přítomností bytostí, které nám pomáhají stát se něčím víc, než jsme. Tyto bytosti nazýváme anděly. Vyhledáváme jejich přítomnost, ale někdy si jich zapomeneme všimnout.

Sen o utopeném člověku

27. února 2009 v 0:58 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Dobrý den paní Marie,
mám prosbu. Chtěla bych se zeptat na vysvětlení snu, který se před několika dny zdál mé mamince.
Viděla v něm mého 4-5letého bratra (nyní je mu 33 let), jak leží se zraněním hlavy na dně bazénu a máma věděla, že pokud mu nepomůže, utopí se. Zároveň ale věděla, že mu nesmí pomoci ona. Najednou se objevil mladý muž, skočil do bazénu, bratra vylovil. Ten vyprskal spoustu vody a byl živý a zdravý. Na hlavě měl čepičku s kšiltem,
kterou rád jako dítě nosil (dodnes ji má schovanou).
Děkuji za vše, včetně vašich stránek. Jsou nositelkami světla
Srdečně zdraví X

Odpověď:
" Ano, vysvětlím tento sen.
Vidět utopeného člověka - znamená určité starosti, které jsou podtržené ještě čepicí na hlavě.
Kšilt na čepici - zatím byl tímto stínítkem na čepici chráněný.
Zřejmě se vyskytnou na jeho cestě nějaké problémy, které mají spojitost s prožitými zážitky v dětství, v těch letech, kde ho matka viděla.
Sen se zdál matce, protože ona mu může pomoci pátrat v paměti a upamatovat se na to, co jej tehdy zřejmě zranilo.Tehdy to na něj dopadlo jako stres a v současnosti se mohou projevit následky.
Matka mu může tímto napovědět, ale pomoci mu bude muset někdo jiný.
Je to někdo mladší, kdo si zaslouží uznání za tuto pomoc."

Jak jsem bojoval s chřipkou

26. února 2009 v 22:06 | http://www.japrorok.cz |  Moudrosti od různých autorů
Jeden náš léčitel na svých stránkách popisuje úspěšný boj s chřipkou následujícím způsobem.

Někteří lidé si myslí, že my léčitelé a lidi duchovně činní se vymykáme schopnosti onemocnět jako každý obyčejný člověk. Ale to je právě velký omyl. A tak i já sám jsem letos začátkem roku se dostal do přímého kontaktu s viry, díky mojí nedokonalé péči o sebe o svoje bližní.
Tato milá anabáze začala od devatenáctého ledna, když můj starší syn přijel z montáže a lehnul jak Lazar. Když přišla horečka 39-40, tak jsem věděl, že to nebude žádná sranda, a pustil jsem se do osvědčené terapie, kterou si Vám dovolím popsat, abyste byli v obraze.
Jako první je třeba smíchat lipový květ a květ černého bezu, a to dva díly bezu a 1 díl lipového květu, jeden díl kopřivy,1 díl podbělu,1díl divizny květu,1díl tymiánu a jeden díl zázvoru. Tohle všechno se smíchá a uloží do lahve s těsnícím uzávěrem do špajzu. V případě potřeby se vezme jedna polévková lžíce směsi a dá se do cedníku, nejlépe do hrnce s vodou.
Voda se postupně ohřeje na teplotu asi osmdesát stupňů , a po chvíli se takto připravená směs scedí a pije se vlažná až 6x denně.Další a nezbytné jsou zábaly při teplotě vyšší než čtyřicet.
Toto je nutné provádět kvůli detoxikační činnosti jater a také kvůli srdci. Jinak další prostředky, které jsem použil, jsou následující v tomto pořadí.
1 Směs Tymiánová Tk na imunitu 2-3 lžičky do směsi předchozí se přidá a pije 2x denně až 4x denně nalačno.
2 Brutnákový olej Boragoil 1 lžíce denně ráno.
3 Preventan- to je výborný přípravek z dostupných léků, který výborně zabrání množení virů na sliznicích.
4 Lépe než Paralen nám byl doporučen Ibalgin, protože funguje jako antivirotikum a má protizánětlivé účinky.
Dále je potřeba pít dostatek tekutin a moc se nepotit kvůli ztrátě minerálních látek.
Lepší verze je se sprchovat vlažnou vodou od dolních končetin.
Tímto způsobem s pomocí všech preparátů syn byl opět fit již v neděli večer a ráno mohl opět nastoupit do práce.

Motto pro 26. únor

26. února 2009 v 8:18 | Marie Blankytná |  Motto dne
Možná nám připadá vidět anděly jako roztomilé a pomilováníhodné bytosti, ale měli bychom mít stále na paměti jejich sílu a naprostou oddanost Bohu.

Sen o letadlech

26. února 2009 v 2:49 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Dobrý den paní Marie,
Chtěla bych vás poprosit o vyložení tohoto snu, který se mi opakuje: Pokaždé je to stejné, jdu po ulici a přede mnou se najednou zřítí letadlo. Výbuch je natolik silný, že umírám a vidím se jak se vznáším nad tělem, je mi lehko a dobře, ale přemýšlím nad tím, proč se to muselo stát že spadlo přímo přede mnou. V tomto snu jsem viděla jak letadlo padá, ale byla to taková rychlost, že jsem nestihla utéct. Podruhé jdu zase po ulici, letadlo ani nevidím a spadne přede mnou. Já však neumírám, přežiju to. Je možné, že je to mým strachem z létání, který se mi ale spustil až po narození dětí, do té doby jsem létala bez problémů. Teď prosím anděly aby mě zbavili strachu a ochránili nás, celou cestu protrpím. Už nemám chuť do letadla ani vstoupit.
Také se mi často zdá, že unikám před nějakým nebezpečím, v podstatě se celý sen bojím o život nejen svůj, ale i někoho kdo utíká se mnou, někdy po nás jdou duchové, někdy lidé.
Mohla byste mi říci, co to může znamenat?
Děkuji.

Odpověď:
Přeji pěkný večer a posílám odpověď.
" Ano, odpovím.
Tento sen se netýká cestování v tomto dopravním prostředku v reálném životě.
Letadlo - jako rychlý dopravní prostředek je symbolem pro rychlou duchovní cestu, pro rychlý duchovní vzestup.
Velmi rychlá duchovní cesta , která probíhá zbrkle, může přivodit i "pád" , pokud by se ubírala špatnými směry.
Duchovní vzestup člověka by měl být pravidelný, stejnoměrný, beze spěchu, s rozvahou dodržovat určité zasady.
Rychlé " cesty" - pomocí různých, ne zrovna duchovních praktik, mohou zanechat důsledky na zdraví v reálném životě. Třeba hypnoza u nesprávného člověka, nebo holotropní dýchání - to nemůže podstoupit každý člověk. Příčinou může být i špatně vybraný terapeut.
V další části - letadlem neletěla, letadlo spadlo - šla jinou, pomalejší cestou - přežila.
Přítomnost dětí ve snu, jako matka se o děti bojí - tady se skutečnost dostala do snu , bojí se o jejich budoucnost, ale strachem nic nevyřeší. Je třeba začít přemýšlet pozitivněji.
Je třeba meditační cestou se od tohoto strachu čistit."

Motto pro 25. únor

25. února 2009 v 8:15 | Marie Blankytná |  Motto dne
Vaše utrpení může anděla rozplakat, ale nepřiměje ho, aby vás opustil.

Náhlý tragický odchod milovaného manžela

25. února 2009 v 1:08 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Milá paní X,
přeji Vám aspoň trochu klidný den, ať Vám do něj přináší Vaše dítko co nejvíce
radostí. Odpověď jsem si nechala napsat pomocí automatického písma.
" Ano, mohu říci pár slov i paní X.
Je velmi těžké projít těmito těžkými chvílemi bez úhony na fyzickém zdraví. Zemřelý manžel by nechtěl, aby jeho žena utrpěla jakoukoliv fyzickou újmu na zdraví, protože by trpělo také jejich dítě. Musí si zdraví zachovat a nahradit i lásku otce. Musí je milovat za oba dva. Duše manžela ještě neodešla, protože si myslí, že svou přítomností nějak její žal zmírní, ale není to pravda.
X si musí uvědomit, že energiemi truchlení váže
jeho duši k tomuto zemskému povrchu. Neodešel dobrovolně, dlouho mu trvalo, než si toto uvědomil a jeho průvodci zatím odešli. Prozatím se pohybuje volně, není přivtělený k žádné osobě žijící, ale je to pro něj očistec."
Paní X, přečtěte si některou knížku od paní Boženy Koubové - Nesvobodné duše - nebo Tajemství zbloudilých duší. Tyto knížky vydává nakladatelství Fontána v Olomouci. Pracujte mentálně - meditačně na odpuštění duši manžela i duši své, protože všichni jsme jak viníky tak obětmi. Projděte si společný život, najděte si Vaše spory a všechno odpusťte oběma duším. Až budete myslet, že je to splněno, ozvěte se a společně jeho duši odvedeme do Světla jiného světa. Čím dříve, tím lépe. Najděte v sobě tu sílu, kterou mu pomůžete, a vlastně i sama sobě. Přeji Vám vše dobré.M.
Dopis od X:
Krásný dobrý den,
nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za odpověd na mou prosbu.
Poradila jste mi, abych odpustila oběma duším, jak své tak i manželově. Přesto, že jsem nepřišla na nic, co bych mému manželovi odpustila, jelikož jsme se opravdu velmi milovali a nedělali jsme nic, co by jednomu nebo druhému uškodilo. Pokud jsme měli na něco jiný názor, hned jsme to řešili, aby to bylo pro oba přijatelné. Přesto jsem navštívila jednu paní, která mi pomohla s odpuštěním pro mne i mého manžela. Alespoň si to myslím.Také jste mi napsala,že až si budu myslet, že je to splněno, mám se Vám ozvat a společně jeho duši odvedeme do světla jiného světa. Moc mi záleží na tom, pokud je to možné, aby byl můj manžel šťastný. Jelikož to byl člověk, který si to opravdu z mého pohledu a společném soužití zaslouží. Jsem šťastná za to,že jsem měla tu šanci s ním žít. Předem Vám z celého srdce děkuji a přeji Vám, ať Vás provází jen samé štěstíčko.S pozdravem X
Odpověď:
Přeji Vám pěkný večer,
nemohla jsem se dočkat Vaší odpovědi, kdy si stanovíte datum a pomůžete mi s odvedením duše manžela. Dnes byly silné energie, byl úplněk, světlo, proto jsem se dala do tohoto úkolu sama. Očištění a odpuštění mezi Vámi proběhlo , bylo vše čisté, duše vyslyšela prosby a opustila tento svět, který je pro duši velmi nehostinný. Pamatujte na něj stále ve svých modlitbách .
Přeji Vám , abyste našla pro další život hodně štěstí.M.

Motto pro 24. únor

24. února 2009 v 8:13 | Marie Blankytná |  Motto dne
Kdyby měli andělé popis práce, měli by jedinou úlohu - šířit lásku.

Mám už vyčištěny všechny karmické životy?

24. února 2009 v 0:23 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Drahá pani Marie.
Už to bude rok, co jsem "procitla" a od té doby se můj život radikálně
změnil. Cítím proud energie, který mi koluje tělem a energii andělů ,se
kterými se snažím pracovat. Vše je ale chaotické a nic nedělám pořádně. Má
myšlenka po procitnutí byla: v tomto životě musíš vše vyřešit a očistit se.
Stále to tak cítím, ale ať se snažím sebevíc stále nevím jestli jsem
odpustila a prosila za odpuštění všechny? Zda můj karmický dluh je již
vyřešen ? Prosím o pomoc a radu .

Vaše věrná čtenářka
Odpověď:
Zdravím Vás a přeji pěkný den.
Milá X,
pokud bychom měli všechno vyřešeno, nemuseli bychom tady být. Myslím tím na planetě Zemi. Všichni na sobě máme stále co napravovat.Chaos vzniká tehdy, když postupujeme příliš rychle, nenecháme věci " dozrávat", doznívat, když se zahlcujeme příliš rychle novými poznatky, prostě všechno chce svůj čas.
Podívejte se na článek z chanellingu Mistra Kuthumiho, který byl na našem blogu zveřejněn, myslím, 29.12.2008. Tam najdete cvičení, která bychom měli pro sebe uskutečnit, máme si pořizovat i zápis, abychom tomu chaosu předešli. Zkuste to a uvidíte, že i Vás to posune někam kupředu.
Přeji Vám hodně štěstí. M.

Motto pro 23. únor

23. února 2009 v 8:10 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé navštěvují lidstvo u pramenů i v pouštích, u kolébek i hrobů, u oltářů a postelí. Andělé se nás dotkli na všech myslitelných místech, avšak zřídka nás zanechali stejné, jakými jsme byli před setkáním s nimi.

Pravidelný noční pláč malého kojence

23. února 2009 v 0:17 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Hezký den paní Marie.
Mám na Vás dotaz, zda existuje nějaká pomoc v případě:
v červenci 2008 se nám narodil syn - císařským řezem ve 21:50 pro nepostupující porod - pravidelně v tuto dobu každý večer po usnutí se vzbudí urputným pláčem. Jsem přesvědčená, že je to způsobeno tím jak se narodil. Je nějaká cesta jak ho zbavit zřejmě nějakých nepříjemných pocitů, aby neplakal?
Děkujeme moc
s pozdravem a přáním hezkého dne X
Odpověď:
Přeji Vám klidný den a posílám odpověď, kterou jsem přebrala automatickým písmem:
" Ano, jsem zde a promluvím o příčině pláče malého X.
Pro každou duši je příchod na svět velmi bolestivý, ale příchod normálním porodem je přece jenom klidnější než porod císařským řezem.
Být vyjmut touto násilnou metodou z mateřského lůna je pro dušičku velkým stresem a velkým úlekem.
Byl touto násilnou cestou vyjmut brzy, ještě nějakou krátkou dobu chtěla být duše ukryta a chráněna v mateřském lůně. Přišla do života velkým úlekem. Je potřeba očistit ji od tohoto prvotního uleknutí, je potřeba tuto dobu řádně prosvětlit a přivítat dodatečně energií lásky.
Je třeba očistit jej od cizích energií - od energií rukou porodníka, který jeho tělo prvně vzal do rukou a vyjmul.
Kromě toho potřebuje řešit karmu se svou sestrou. Potřebují vzájemné odpuštění, aby jejich duše mohly vedle sebe žít v lásce bez problémů.
Poproste archanděla Rafaela, anděla zdraví a lásky, aby jim pomohl ke smíření mezi sebou, aby si jejich duše vzájemně odpustily svoje viny z minulých životů.
Pomáhejte jim vizualizací při meditaci. Halte je každého zvláště do růžových obláčků energie Lásky a pak je společně zahalte do zlaté energie smíření. Můžete je oba pročistit meditačně také zelenou energií odpuštění a naděje s archandělem Rafaelem. "
Nejlépe fungují modlitby, které jsou tvořeny vlastními slovy a jdou ze srdce. Pokud s tím máte potíže, modlitbu o pomoc k archandělu Rafaelovi najdete i na blogu v prosinci 2008, je potřeba si ji upravit ke své potřebě.
Měla byste také čistit byt od hromadících se negativních energií, hlavně strachu. Přepošlu Vám výtažek z knihy léčitelky Ally, třeba se Vám tam bude nějaká metoda zamlouvat.
Dnes večer Vám trochu pomohu, automatickou kresbou pomohu očistit auru chlapečka od prvního strachu.
Přeji Vám , abyste byli všichni hodně šťastní. M.

Je tu čas činů

22. února 2009 v 16:30 | www.zlata.dusicka.sweb.cz
21.2.2009

My a vy jsme jedno. Vy jste na Zemi, také my jsme na Zemi s vámi. Vaše dimenze padá, sestupuje, ale vy zůstáváte a stoupáte výš. Čím dál více je to patrné. Je krásné vidět shora všechny probouzející se bytosti. Je krásné vidět, jak si nacházíte cestu sami k sobě, k Bohu. Uchopujete možnosti a vybíráte si svůj směr. Současně znáte již spoustu z toho, co jste donedávna považovali za zapomenuté. Nyní sdělujete informace těm ostatním a jdete spolu s nimi po cestě vzestupu. Společnost se začíná rozkládat a dělit. Mnozí odcházejí a nastupují cestu pokroku a světla skrze lásku. Někteří jsou dosud poutáni ke svým majetkům, svému smýšlení, k minulosti. Co se asi stane s těmito, pokud jim bude odebrána jejich jediná jistota?Zhroutí se a upadnou do depresí anebo se znovu postaví na nohy s již změněným vědomím a uvědomím toho, že tak to mělo být, bez pocitu zlosti a zklamání? Není možné se stále vracet. Je velice důležité uchopit přítomnost a čerpat učení ze současnosti. Možnosti přibývají, cesty se dělí, ale podstata je stále stejná. Není nutné neustále opakovat stejná slova, která se již objevují na všech možných místech. Je zde čas činů a konání, bez neustálého váhání. Je dobré poddat se proudu a nechat se nést. Veškeré důsledky se projeví v co nejbližších okamžicích. Každopádně jsou na místě projevy lásky a porozumění, aktivní účast na vašem žití a bytí. Mnozí si stále před sebe kladou překážky, ale nevidí, že tyto překážky tvoří pouze oni sami, nikoliv osud, karma, či kdokoliv jiný. I tyto situace budou časem daleko viditelnější, jakmile se lidé naučí dívat se na vše s nadhledem. Spousta událostí, které nyní probíhají ovlivňuje psychiku jak přímo zúčastněných, tak pasivně přihlížejících. Není to vůbec nutné. Uvědomte si, že se zbytečně sami zatahujete do událostí, které nejsou s vámi spjaty. Nejsou vaše. Pouze vaše mysl si je přitahuje a nutí vás je prožívat. Stále znovu přichází vše nedořešené. A každý se diví, proč. Proč je to pořád dokola, proč se vše vrací? Ale uvědomíte si také, co a kolik jste udělali pro to, aby se to již neopakovalo? Při zpětném pohledu si možná uvědomíte, že jste neudělali vůbec nic! Ale toto zde, v této době, již není možné. Ti, co nejsou schopni a nechtějí jít dál a výše, zde nemají co dělat, patří do jiného světa. Informace jsou dostupné každému, kdo požádá. Ale co udělá s informacemi, když je dostane? Za několik minut již o nich nic neví, natož, aby je zpracoval ku svému prospěchu. Nic z tohoto není uvedeno jako kritika. Pouze jako jakási ukázka toho, proč věci nejdou, tak jak byste to chtěli, tak jak to má být. To však ještě lze napravit. Stále ještě zbývá čas. Jaro se již blíží a pak teprve přijdou změny. Zima skončí a s ní opět další etapa. S příchodem nového ročního období přijdou silné energie a budou lidi tlačit do změn. Nejprve lehce, později to každý pocítí na svou vlastní kůži. Prohloubí se již nastalé události, ale také se změní chod a řád některých institucí. Během jara vůbec nastane mnoho viditelných změn, včetně rozsáhlé očisty Země. Není nutné se nějak obávat. Pouze být připraven na cokoli a schopen neváhat a okamžitě řešit nastalou situaci. Odpovědi na to, jak řešit, budou pro vás předem známy. A nyní již do práce, nečekejte na "náhodu", která by to mohla udělat za vás. Nejspíše ani nepřijde. A pokud ano, bude vás to poté hodně stát. Buďte ve střehu a bdělí, abyste byli schopni rozeznávat to důležité mezi brakem. S láskou…

Motto pro 22. únor

22. února 2009 v 8:07 | Exodus 23,20 |  Motto dne
Aj, já pošlu anděla před tebou, aby ostříhal tebe na cestě a přivedl tě na místo, kteréž jsem připravil.

Co je třeba udělat při transplantaci umělých částí těla

22. února 2009 v 0:34 | Marie Blankytná |  Zdraví
Co by měl tedy člověk udělat, aby po transplantaci umělých částí těla jako jsou chlopně, cévy, kolena, kyčelní klouby, náhrady kostí atd. správně proudila životní energie, která těmito místy vede a aby tělo tuto náhradu přijalo.
Poprosila jsem o zodpovězení této otázky svoje duchovní vedení.

Pro duchovní ochranu je třeba udělat určitá opatření před operací. Tuto informaci najdete v rubrice Zdraví, článek Jak můžeme pomoci našemu tělu v případě operace, který byl zveřejněn dne 18. 3. 2008.
Pak je třeba pokračovat v meditaci na očištění umělé náhrady ode všech energií lidí, kteří s ní pracovali - výrobci, doprava až po energii lidí při operaci.
Poprosíme anděly zdraví o spolupráci při očištění. Vidíme-li jakoukoli jasnou barvu ve třetím oku /ne tmavou, zašmouranou!/, obalíme tuto náhradu touto barvou. Nevidíme-li barvu, necháme toto proběhnout našimi myšlenkami / to znamená, že si říkám - balím tuto náhradu do růžové barvy/.
Další meditaci můžeme provést až po operaci. Jde o přijetí této umělé části:
Okolní tkáň naplníme růžovou načervenalou barvou lásky a pak do ní vtáhneme v představě i tuto náhradu. Celou část těla zabalíme do barvy lásky a nakonec ji zabalíme do barev klidu jako je zelená nebo modrá / ne ale tmavé odstíny/ a dáme tak tělu šanci na dokonalé přijetí cizí části.
To vše za pomoci našich duchovních pomocníků, s naší důvěrou a nadějí na úplné uzdravení.
Modlitbu k archandělu Rafaelovi najdete také na těchto stránkách, ale je dobré, když mluvíte svými vlastními myšlenkami, ze svého srdce.
Co udělat, aby narušené cesty energií se zacelily a i náhradou protékala životní energie.
Rada:
I cesty energií - meridiány, budujte obvyklým způsobem.
Každá hmota se skládá z částeček, které se pohybují, sice odlišně, ale pohyb je všude.
Energie bude procházet i náhradami a kolem nich. Je třeba po operaci zcelit - uzavřít auru jednoduše vlastními dlaněmi s myšlenkou na uzavření všech jemnohmotných těl.
Jakmile je to dovoleno, je třeba rehabilitovat, cvičit, masírovat okolní tkáň, aby byla pružná a propustná, podporovat tím průtok energie.
Dlaněmi a zvonečkem navazovat porušené meridiány v jejich původních místech.
Všechny úkony je třeba doprovázet vlastní myšlenkou na to, co dělám a čeho chci dosáhnout.
Nezapomeňte prosit a děkovat svým průvodcům za jejich pomoc.

Ochrana aury při dialýze

22. února 2009 v 0:00 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý večer pani Marie,
Vaše stránky si čítavam už dlhší čas a ak potrebujem povzbudenie, tak tu ho nájdem, ďakujem Vám za ne.
Viem, že sa na Vás obracia o pomoc a radu nespočetné množstvo ľudí. Keby ste si niekedy našli čas odpovedať aj na môj problém budem Vám veľmi povďačná:
Som 2 roky dialyzovaný pacient čakám na transplantáciu obličky. (Moja mama zomrela vo veku 42 rokov tiež na zlyhanie obličiek) S chorobou som vyrovnaná, mám pocit, že Boh ma priviedol tam, kde ma potreboval- prijala som to, aj keď spočiatku (asi dva roky) to bolo ťažké.
Čítala som, že pri každom vpichu do tela sa ovára aura človeka a ťažko sa uzatvára. My pacienti pri každej dialýze máme vpichnuté súčasne dve ihly v ruke 4-5 hodín a po dialýze si ešte picháme hormón potrebný pre červené krvinky. Niekto sa nevie zmieriť s tým, že musí 3x5 hodín týždenne ležať v nemocnici, niekoho obmedzuje prísna diéta a 35 tabletiek denne, niekto sa nezmieri s maximálnym obmedzovaním akýchkoľvek tekutín a ja mám najväčší problém s únavou. Je to bežný súvisiaci príznak zlyhania obličiek, ale mám pocit, že keby som si nejako vedela vyrovnať deficit v aure- necítila by som sa taká vyčerpaná.
Konečne som sa naučila mať rada svoje telo (aj choré a unavené), naučila som sa po dlhých rokoch manželstva povedať svoj názor, prestala som sa všetkého dopredu báť, každej zmeny, každého nového človeka v mojom živote, tak ak existuje niečo, čo by som mohla urobiť proti tej únave- rada to vyskúšam. Zatiaľ budem trpezlivo čakať na darcu a na vašu odpoveď.
Odpověď:
PaníX,
přeji Vám pěkný a klidný den.
Na našich stránkách na blogu byl článek, kde najdete informace - co dělat kolem operací . Byl uveřejněn 18.3.2008 pod názvem - Jak můžeme pomoci našemu tělu v případě operace a najdete ho v rubrice - Zdraví.
Už teď , v době čekání na náhradní orgán , můžete dělat meditace na jeho přijetí. Anděl lásky a zdraví - archanděl Rafael Vám rád pomůže, budete-li jej pokorně žádat o pomoc.
V prosinci 2008 najdete na blogu přímluvnou modlitbu, kterou si můžete přizpůsobit svým potřebám tak, aby Vám slova šla od duše a ze srdce. V představách / víte, jak vypadá ledvina / si ji představujte obalenou v energii lásky - růžová - načervenalá barva viditelná ve 3. oku. Tímto vizualizačním procesem proste v myšlence o očištění tohoto orgánu od cizích negací a říkejte jí, že ji u sebe vítáte a také aby přišla v době, kdy k tomu bude vhodná konstelace hvězd.
Pro úplné přijetí tělem můžete další část udělat po operaci - celou operovanou oblast zahalte do energie lásky, poděkujte v myšlenkách dárci a navoďte do té oblasti barvu klidu - zelenou nebo modrou, aby tělo mělo klid pro přijetí cizího orgánu. Tuto klidovou energii tam zavádějte často, budete mít na to na lůžku čas a ten klid k tomu potřebný si už musíte najít sama.
Stále - při každé meditaci oslovujte a volejte anděly na pomoc, oslovujte svého ochránce, anděla Lásky i anděla zdraví.
Před každým zásahem do těla se snažte otevřít a následně zavřít auru v té určité části těla
/ myšlenkou i pohybem ruky/.

Za pomoci andělů strážných, našich ochránců, to zvládnete. Musíte to chtít a půjde to dobře.
Přeji Vám znovunalezení potřebného zdraví. M.

Motto pro 21. únor

21. února 2009 v 8:04 | Marie Blankytná |  Motto dne
Někteří lidé jsou jako andělé. Pouhá jejich přítomnost činí z našeho světa bezpečnější místo.

Strach a obavy v současném životě a i z budoucnosti

21. února 2009 v 2:07 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Vážená paní Marie,
moc děkuji za vaše stránky. Dívám se velmi často a mnoho článků mi dodává naději a radost. Je to v této době od vás moc krásné, že děláte tuto práci. Děkuji!!!
Sama se v poslední době potýkám s podivnými věcmi. Někdy se mi stává, že něco vidím dopředu a sny a tak dále Pracuji na sobě, pracuji na vztazích a vidím, že v současnosti nejsem s Nikým ve sporu, dokážu snad všechny přijímat v lásce, docházejí mi souvislosti, mám vše, co jsem kdy chtěla, mám se opravdu velice bohatě a nádherně - ale zůstal mi ten strach, který se zrovna v těchto dnech vynořuje. Navíc 8.8.2008 v létě mi bylo šíleně zle - doslova jsem nebyla ve svém těle. Od té doby mám hučení v hlavě a někdy pískání, melodie, různě - a hlavně tlak za nosem v přední části hlavy, který někdy přechází až do uší, do celé hlavy až do krku. Hlavně v noci, když si lehnu, je to velmi těžko snesitelné.
Prosím - poraďte mi, co mám dělat, ať už se zase cítím volně. Já si moc přeji být tady se svou holčičkou a mužem a plnit svůj úkol tady na Zemi. Mám nádherné představy světa v budoucnosti, ale přitom se v přítomnosti děsně bojím a ani nevím proč pořád - vždyť věřím, že lidské zdraví je důsledkem myšlení a emocí - tak přeci stačí soustředit se na pozitivní myšlenky, vidět se zdravou a pociťovat radost a spokojenost. Jenže mi do hlavy pořád leze pochybnost a něco mi našeptává, že jsem nemocná. Už si s tím nevím rady, tak prosím o radu vás. velice vám Děkuji Děkuji Děkuji.
mějte nádherné dny!

Lásku, zdraví a mír všem!

Odpověď:
Zdravím Vás a přeji Vám klidný den.
Hlavně klid do všeho Vašeho jednání i konání , jste velmi citlivý člověk, který na sobě zachycuje jak pocity jiných, tak také duše, které potřebují, aby jim někdo pomohl do Světla na onom světě. Hlavně si neříkejte - co to mám s tou hlavou. Hlavu máte v pořádku, ale nevíte, jak sama se sebou komunikovat a jak s tím žít.
Nejdříve Vám posílám Vaši "charakteristiku", která je napsána pomocí čísel s duchovním pohledem do života. I tam najdete inspiraci:
Charakterové číslo 9 :jsou to velmi senzitivní a vnímající lidé. Vyciťují potřeby svých blízkých, snaží se pomoci s vřelostí až soucitem. Jsou-li oddáni dobré věci, je jejich ponoření do věci tak silné, že jejich vlastní rodiny mohou dočasně přecházet na druhé místo. Jsou ovládáni více intuicí a citem, než rozumem. Jejich životním cílem je ustavičný zájem o život, založený na univerzální lásce, pochopení a štědrosti.
Osobnost :
Jsou oblíbeni jen u některých lidí. Protože velmi snadno navazují přátelství a svou výbušnou povahou je také často ztrácejí. Zřídkakdy se přou o malichernosti a maličkosti. V přítomnosti lidí, kteří nesdílejí jejich názor, často vybuchnou. Mnozí jsou rezervovaní a stahují se do ústraní. Ať je nálada těchto lidí jakákoliv, cíl zůstává stejný - svoboda a láska pro veškeré lidstvo.
Láska :
Jako partneři jsou věrní, manželství je posvátné, zřídkakdy jsou schopni nevěry. Nikdy si nestěžují na své milované osoby. Nejsou však ideálními partnery. Často ignorují své rodiny, zapomínají na rodinná výročí, bývají bezmyšlenkovití, takže se zdají nepozorní.
Práce :
Nejlépe tam ,kde mají možnost pomáhat jiným. Náboženští vůdci, lékaři, ošetřovatelé, lektoři, konferenciéři, politikové, zástupci lidu, filosofové.
Osudové číslo 10 :
STŘÍDAVÉ ŠTĚSTÍ : tito lidé mají jednat vždy klidně, neboť mají náchylnost jednat ve spěchu, neklidu a příliš aktivně. Nadšení je magický prostředek k dosažení cílů. Ale nesmí vybočit z mezí. Je nutno vypěstovat sebedůvěru, klid, vůli , a vkládat do každé práce to nejlepší, čeho je schopen.
Jejich heslo je : DUVĚRA VE ŠTĚSTÍ SE VYJADŘUJE KLIDEM A TRPĚLIVOSTÍ.
Máte tam napsáno - vypěstovat klid- sebedůvěru a vůli.

Mnoho Vašich strachů se odvíjí od početí tohoto života. V meditaci se soustřeďte na svoje rodiče a neustále jim odpouštějte, že Vám nechtěli dovolit příchod do života, že se Vás chtěli zbavit, že jste musela bojovat tento nerovný boj za svou existenci, že jste se bála o svůj život, že jste se tedy obávala další smrti. Toto je potřeba velmi dobře promeditovat a prosvětlit čistým Světlem Boží energie. Na našich stránkách najdete v prosinci 2008 modlitby k archandělu Rafaelovi, zkuste se napojit na tyto uzdravující Boží síly.
Kromě toho, zase máte nějakou tu přivtělenou dušičku, nejen jednu, a ty Vám dělají v hlavě pěkný zmatek ve Vašich energiích.
Buď poproste zase léčitelku, která Vám už pomáhala a pošlete duše do Světla s její pomocí, nebo si kupte knížky paní Boženy Koubové- Nesvobodné duše a Tajemství zbloudilých duší a zkuste je odvést sama.
Kromě toho na blogu si najděte článek ze dne 29.12.2008- chaneling Mistra Kuthumiho, tam najdete cvičení, které bychom měli pro sebe v současnosti udělat. Je silné a pomáhající.
Až budete mít sílu, zkuste to, vyřešíte tím mnohé.
Na tu citlivost, s níž všichni zaznamenáváme to, co se děje s naší pramatkou Zemí, na to si budete asi muset zvyknout a nepropadat panice.
Zdraví M.

Odpověď tazatelky:

Drahá paní Marie,
moc Vám děkuji! Opravdu moc!
Ta charakteristika je moc pěkná ... a opravdu sedí - opravdu je mým cílem svoboda a láska pro celé lidstvo a ve snech už od dětství vidím krásný sluneční svět, kde lidé tančí nazí v kruzích a je nám všem moc dobře. A i v reálu věřím, že právě k této kráse svět(lo) směřuje.
Víte, ty duše mne dokonce napadly (v mysli) - a také jsem na podzim svou první a zatím poslední duši skutečně odvedla - tedy já ne - to anděl - já jsem se jen tak šíleně bála a prostě jsem ji viděla - úplně strašila - a byla jsem v noci sama doma s miminkem, tak jsem musela, protože holčička šíleně doslova kvílela ze spaní, byla neklidná, a tak jsem tomu duchovi řekla, ať si stoupne přede mne, ale měla jsem takový strach, že jsem musela požádat mnoho andělů a také manžela (mentálně), aby si vedle mne stoupli a teprve pak jsem cítila, že na to najdu odvahu, zeptat se toho ducha, co vlastně chce - paradoxně se ten duch ihned na počátku komunikace rozplakal a dal mi najevo, jak šíleně se trápí, pak se připojil k andělům a odešli. Bylo to nádherné a já vím, že se to skutečně stalo, že to nebyl výplod choré mysli - i když to můžu říct tak jedině manželovi, se kterým si velice rozumíme a i nyní mi pomáhá a pomůže s další očistou.
Hodně moc cítím, že je v této době potřeba, aby se všechny duše osvobodily - tedy - aby šly ke světlu, když k němu jít chtějí - aby měly tu možnost. Akorát jsem nevěděla, že bych to mohla být já, kdo by s nimi mohl promluvit a poprosit světelné bytosti - anděly - aby je odvedli. Budu na sobě velice pracovat, už jsem začala, zakoupím si ty knihy a naučím se to, abych byla světu prospěšná.
Také jsem vypozorovala, že je mi mnohem lépe, když se snažím myslet pozitivně - ale neumím si to ještě pořád udržet. Chce to přesně ten klid a vůli a také sebedůvěru - to je opravdu přesné.
Tak jsem tak šťastná a vděčná, že jsem zdravá, a že jde především o sebeovládání a sebepochopení!
Všechny vaše rady jsou obrovsky hodnotné - a přeji vám, aby se radost z jejich uskutečňování k vám vracela a dávala vám mnoho síly a další radosti do vaší úžasné práce!!!

Mějte nádherný čas! S láskou X.

Motto pro 20. únor

20. února 2009 v 8:01 | Marie Blankytná |  Motto dne
Anedělé nás neúnavně povzbuzují, obveselují a nabízejí nám neochvějnou podporu.