Březen 2009

Neváhejte

31. března 2009 v 19:55 | http://zlata-dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů

Naděje je tu s vámi. Máte mnoho důvodů k radosti, neboť se ubíráte cestou pokroku.
Mnozí z vás se stále ještě točí v kruhu, avšak energie, které sem proudí, vyvádí jedince z tápání a vedou je na správnou cestu. Mnozí jsou si vědomi těchto změn, veškeré události opět nabírají spád.
Energie se během následujících dnů zesílí a budou opět velikou silou čistit vše, co jim přijde do cesty. Někteří již ví, co je jejich životním úkolem a mnozí pomáhají co mohou. Životní úkoly jsou součástí vašich životů a každý pracuje na tom svém. Je vám zde k dispozici mnoho pomoci. Neustále se vám do životů prolínají okamžiky, kdy si velice výrazně uvědomujete návaznost situací, které vás potkávají. Tyto situace jsou tak patrné, že jen úplný nezasvěcenec je není schopen registrovat.
Zesílení Boží pomoci se mimo jiné projevuje v setkávání se spojených duší, které se scházejí na společnou cestu, aby sdílely svou energii a posílily tak energetické obaly sebe samých, ale zároveň celku. Energie těchto párů mnohonásobně přesahuje současný stav. Tyto páry jsou a budou schopny dosáhnout vysokých vibrací a silného propojení s vesmírnou energií a se svým duchem. Také jejich aura dosáhne velkých rozměrů.
Mnoho se mění. Je krásné vidět, jak si mnozí uvědomují spojení, jak chápou situace a znamení, která je provázejí. Tito lidé žijí s lehkostí v srdci, neboť jim velkou měrou pomáhá jejich víra. Tyto dny jsou a budou opět velice náročné. Avšak jejich prožitím se mnohým velice uleví.
Mnozí jsou stále v zajetí minulosti, ale i tomuto může být během těchto dnů pomoženo, neboť mnoho z věcí, které si přejete, může být uskutečněno. Je důležité pečlivě zvážit svá přání a myšlenky. To, o čem přemýšlíte a co si přejete se uskutečňuje velmi rychle a vám nezbyde nic jiného, než se vypořádat s tím, co jste si "nadrobili" svým smýšlením. Všichni se připravují na cestu vzestupu. Čas se zkracuje, vše letí takovou rychlostí, že mnohdy nyní prožitá hodina odpovídá třem letům. Máte v sobě spoustu citu, který vás vede vpřed. Stále více cvičte svou intuici a poslouchejte sami sebe. Sami si tkáte nit života. Vnímejte vše, co vás k tomu vede. A současně vnímejte i okolní svět, neboť v něm se odrážíte vy sami. Pořád se něco děje. Jedno období může být energeticky slabší, nežli následující. A proto vždy pořádně odpočívejte a nabírejte sílu, zotavte se a pak se znovu "do toho" pusťte.
Nabíjejte se energií a nic nenechávejte nedořešené. Mluvte, řešte, dorovnávejte a čistěte. Nečekejte až už nebudete moci dále. Je málo času a ještě spoustu práce před vámi. Přesto však je zde spoustu pozitivních věcí, které vás budou potkávat. Také budete stále častěji pociťovat přívaly energie, možný je prostoupení do časových koridorů anebo vyšších dimenzí. Každému však podle jeho zásluh. Máte v sobě sílu ducha, nebojte se života a žijte ho.
Amen.


Motto pro 31. března

31. března 2009 v 2:07 | Victor Hugo |  Motto dne
Čím menší je srdce, tím více nenávisti přechovává.

Duchovní příčina alergie

31. března 2009 v 0:07 | Marie Blankytná |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Alergie se objevuje u člověka, který se nenaučil chránit si život svým správným jednáním, nebo ji může startovat zasunutá vzpomínka v podvědomí na činnost, kterou jsme kdysi dávno nedávno dělali.
Naučme se čistě myslet, cítit i konat a zabráníme tak alergiím. Naučme se příkladně žít.

Duchovní příčina šerosleposti

31. března 2009 v 0:03 | Marie Blankytná |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Šeroslepost je znakem absence duchovních hodnot v životě. Nedáváme příležitost svému Duchu, aby nás vedl po správných cestách života.

Motto pro 30. března

30. března 2009 v 2:04 | Tomáš Kempenský |  Motto dne
Zrak čistého srdce proniká nebe i peklo. Jakým je kdo ve svém nitru, tak posuzuje též věci zevnější.

Duchovní příčiny nízkého krevního tlaku

30. března 2009 v 0:58 | Marie Blankytná |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Nízký tlak -
hledejte své výrazné životní bolesti, ale i radosti. Zapište si je do dvou sloupců na papír. Z těch bolestí soustavným a vědomým úsilím postupně umazávejte a na druhé straně přidávejte. Hledejte to, co Vám přináší radost do života. Nesmiřujte se pasivně s osudem, to Vás nepozvedne.
Nízká hodnota dolního tlaku - osoba, která je vnitřně vyrovnaná, zvyklá snášet dobře stres a starosti.
Nízká hodnota horního tlaku - osoba , která má malou chuť do života. Trpí poraženeckými náladami.
Kdo klopí oči, ten nemůže spatřit paprsky slunce.

Obezita a co s ní dělat?

29. března 2009 v 21:09 | Marie Blankytná |  Zdraví
Vzkaz pomocí automatického písma:

"Základy obezity jsou zakódovány ve špatných zkušenostech, na jejichž základě se vytvoří špatný program v buněčné paměti. Je potřeba odstranit příčiny vzniku těchto programů a nedopustit, aby v současnosti docházelo ke stejným podnětům.

Co tedy čistit z aury:
 • nedostatek, pramenící z nedostatku nebo špatné skladby stravy fyzické
 • nedostatek stravy duchovní / sem patří i četba nevhodného tisku, sledování nevhodných programů TV, pomluvy, urážky atd./
 • duševní traumata
 • působení stresu
 • následek hladovění jako protestu
 • následek hladovění jako trestu
 • následek nevhodné zamilovanosti
 • následek života v tropech /= zásoby tuku na břiše jako zásobárna uložené vody/
 • nedostatek tekutin ve stravě
 • nedostatek trávících šťáv
 • nevhodné fyzické zatížení - nestejnoměrně zatížené svaly
V meditaci je třeba tyto příčiny odplavit a v současnosti už tělu neposkytnout stejnou příčinu. Uvědomit si tuto příčinu a nebrat ji jako popud k jídlu - překonat se - kontrolovatelný přísun jídla.
Příklad: jsem jednostranně zamilovaná a odmítání ze strany mého protějšku řeším jídlem. Uvědomit si následek, a tím přehodnotit své jednání."


Motto pro 29. březen

29. března 2009 v 3:01 | Von Hardenberg |  Motto dne
Když uvidíš obra, prohlédni si nejprve pozici slunce, aby to nebyl jen stín trpaslíka.

Strach z výšek

29. března 2009 v 0:29 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Zdravím Vás.
Nehledejte v minulosti životy, kdy jste utrpěla nějakou újmu při stoupání do výšky. Určitě to tam je, třeba jste se zřítila jako horolezec, třeba jste spadla s letadlem , nebo jste si při pádu ze žebříku zlomila nohu, nebo jste stavěla výškové komíny a zřítila jste se, to všechno se mohlo stát, ale není potřeba to hledat, ale je potřeba proti tomu bojovat.
Před každou takovou situací se spojte se svými ochránci a předejte svoji bezpečnost do jejich ochrany, pracujte tak na své víře v pomoc Boží.
V meditacích si představujte nejrůznější situace a vždy udělejte pozitivní vyústění, sestavte si pozitivní mantru - větu, kterou budete vždy opakovat při této meditaci.
Proti strachu bojujeme prožíváním těchto situací, ale nemusíme je prožívat fyzicky, můžeme je prožívat duševně v meditaci.
Bojím - li se pavouků, v meditaci se s nimi přátelím a vždy přeji jim a sobě vzájemnou pomoc a přátelství i lásku.
Život nás vede formou strachů ke zdokonalení našeho Ducha.
Zdraví Vás M.

Dodatek od Milady - věta, kterou si utvoříte, nemá obsahovat žádný zápor, aby ji podvědomí dokázalo dobře přijmout, tedy nesprávné by bylo říkat si např. Nemám strach z výšky, to by vám mysl hned přinesla myšlenku Ale máš, nepovídej! Je třeba pracovat na změně vzorce v podvědomí dlouhodobě, každý den aspoň po dobu jednoho měsíce, u někoho i po dobu tří měsíců se stejnou mantrou, nevynechat jediný den.

Velikonoční gratulace

28. března 2009 v 23:17 | Marie Blankytná
Ať k vám s jarními energiemi přijdou nové pozitivní a duchovní síly

S létéčkem se chodívalo na Květnou neděli
Rozkvetlý žlutohlav evropský září svou krásou navzdory nepříznivým podmínkám vysokohorského klimatu

Motto pro 28. březen

28. března 2009 v 3:56 | Marie Blankytná |  Motto dne
Nejsi spokojený s věcmi kolem sebe? Ale vždyť si je sám tvoříš svým myšlením. Změň formu náhledu a vše okolo tebe bude veselejší. Zvol si cíl!

Potíže se zuby

28. března 2009 v 0:51 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory

Dobrý den,
vaše stránky jsem objevila teprve nedávno a hodně mě oslovily.
Chtěla bych poprosit o radu, co skutečně stojí za mými neustálými problémy se zuby. Trápí mě už léta a odumírání jednoho zubu za druhým, záněty a bolesti. I nyní.
Samozřejmě jsem hledala v "duchovních příčinách nemocí", ale neumím to na sebe aplikovat a pochopit.
V tomto životním období jsem spokojená, mám dvě malé děti, které mi dělají radost a díky nimž zmizely mé "deprese", pocity nepochopení smyslu života a také osamělosti.

Odpověď:
Přeji Vám pěkný den.
Zuby - to je ukázka vitality a a rozvážnosti.
Zuby jsou ovlivňovány rozhodnutími člověka a jeho rozpoložením, v němž činí rozhodnutí.
Odolnost a pevnost ztrácejí, jestliže ztrácíme půdu pod nohama a nevíme, kudy vede naše cesta.
Nedůvěra a strach napadá a oslabuje i náš chrup i při sebelepší péči.

Tím, že se pečlivě o zuby staráme, říkáme - mám před očima svůj životní cíl.
Jestliže se však ze života vytrácí láska jako energie - vytrácí se i chvála života- vytrácí se tím ze zubů bílý vápník a nejen zuby začínají živořit.
Přes stav našich zubů nás život varuje.

Lehké varování - zvýšená citlivost, další stupeň varování je občasná bolest, tohle už jsi přehnal nám říká ostrá bolest.
Kupte si nějakou knížku o reflexologii a tam najdete spojitost zubů s vnitřními orgány. každý zub má svoje spojení s orgánem a přes bolest zubu můžeme usuzovat i na stav našich vnitřních orgánů. Takže bolest zubů, to je upozornění - všímej si tohoto orgánu - co děláš špatně, že se bouří , přemýšlej, kde jsi šlápl vedle. Zub - to je taková signální žárovka. Jestliže už není, nebo je mrtvý, ztrácíme tuto kontrolu nad svými orgány.
Závěrem by se dalo říci, že i na stavu zubů se promítá to, jak čestně a čistě žijeme, zda si svým životem vyrábíme jedovaté energie, které nás napadají zevnitř.
Závěr je asi tento : " Usiluj o mír v duši, který i zubům sluší", jak říká jeden náš léčitel.
Přeji Vám hodně rozvahy i štěstí. M.

Motto pro 27. březen

27. března 2009 v 3:52 | Marie Blankytná |  Motto dne
Trpíš komplexem méněcennosti a máš pocit, že si tě nikdo nevšímá? Začni se věnovat svým potřebám. Tvůj pocit zmizí a zjistíš, že máš okolo sebe mnoho hezkých lidí.

Sen o bohatě rozkvetlém stromu

27. března 2009 v 0:43 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Milá Maruško,
moc Vás prosím o výklad snu.
Už dva dny se mi zdál stejný sen. O nějakém ovocném stromě, který byl obalený
neskutečně obrovským množstvím bílých květů.
Moc děkuji za pomoc a přeji Vám zdraví

Odpověď:
Vybavujte si v paměti všechno to, co jste vnímala ve snu, zda jste kromě barvy vnímala také vůni květů, tvar koruny a vzponeňte si , který strom to může být.
Myslím, že je to jabloň. S tímto stromem se naučte komunikovat, objímejte ho v duchu i v reálném životě, může Vám být nápomocný výměnou energií, budete-li ji jednou potřebovat.
Zdraví M.

Duchovní příčina několik týdnů trvajícího chrapotu

26. března 2009 v 19:29 | Milada |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Marii a mne celou řadu dní obtěžovala únava, malátnost a velmi chraptivý hlasový projev, ačkoliv jinak je náš hlas jasný, a bylo to bez jakýchkoli příznaků nachlazení současného nebo prodělaného.

Až Marii napadlo zeptat se, jestli tento stav u nás nemá nějakou duchovní příčinu.
Ukázalo se, že se nám aktivoval společný život nás dvou s jedním dalším mužem X, který se nám přihlásil přes naše blogové stránky. Šlo o dávný život v Americe v kultuře Mayských indiánů, kdy jsme my tři byli muži indiáni a pracovali jsme jako tvůrci zákonů.
Marie a já jsme chtěly dát do těchto zákonů větší práva pro ženy, ale onen muž X byl striktně proti. Aby mohl prosadit svou vůli, napadal nás tajně magií, pomocí níž způsobil úbytek naší životní energie, oslabil naši vůli a sebedůvěru a ztížil naše vyjadřovací schopnosti - útočil mimo jiné na naši 4. a 5. čakru.
Když se písemným stykem s mužem X aktivovaly energie ze zmíněného života, aktivovaly se především v těch čakrách, na které kdysi útočil - a pátá čakra má na starosti naše vyjadřovací schopnosti. Po očištění tohoto karmického života u Milady ustal chrapot okamžitě a návrat do normálního stavu energie na druhý den, u Marie to dobíhalo po několik dní, než nastal normální energetický a zdravotní stav, byla tehdy asi více magií zasažena.
I v současném životě se používá více magie, než si myslíme. Většinou si lidé ani neuvědomují, že provádějí magický útok, málokdo provádí magii vědomě, ale útoky fungují v obou případech stejně. A proto pozor na to, pokud použijeme magii, vytváříme si karmické vztahy! Je to přestupek proti Vesmírnému zákonu svobodného rozhodování každého člověka.

Boží oko

26. března 2009 v 17:17 | Marie Blankytná
Tahle fotografie je velmi vzácná, zachytila ji NASA Hubblovým teleskopem. Tento úkaz se objeví jednou za 3000 let.

Tato fotografie už způsobila spoustu zázraků v lidských životech. Vyslov své přání.
… právě se díváš na Boží oko.

Motto pro 26. březen

26. března 2009 v 3:48 | Marie Blankytná |  Motto dne
Máš rád lidi, ale lidi nemají rádi tebe? Jsi příliš sebevědomý a neumíš se vžít do pocitů druhých, více přemýšlej o tom, jak se cítí ti druzí v tvé přítomnosti.

Duchovní příčina potíží s prostředníčkem

26. března 2009 v 0:36 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Milá paní Maruško,
čtu si na Vašich stránkách aktualizaci dnešního dne. Máte tam článek o palci.
Měla bych dotaz, který mi Váš článek přímo vytáhnul z hlavy.
Já i můj bratr máme podobný problém. Nemáme sice artrozu nikde, ale na pravé ruce/bratr i já/ na prstu prostředníčku máme nějaký problém. Někdy, když něco uchopím a pak to chci pustit, tak všechny prsty poslechnou, ale prostředníček je jaksi v kreči a musím ho narovnat druhou rukou. Vím, že je to nějaký výkřik duše, že se to neděje jen tak, ale sama si nevím rady.
Koukala jsem i do křížovky života od Jonáše, ale nenašla ani fyzickou souvislost a ani jinou.
Věřím, že mi pomůžete

Odpověď:
Zdravím a posílám pozdrav.
Když se podíváte na reflexologii ruky, zjistíte, že z jedné strany prostředníčku je reflexní zóna očí a z druhé strany Eustachovy trubice. Prstem prochází meridián oběhový.
To znamená, když se něco takového stane, že prst odmítne poslouchat a musí se mu pomoci, zamyslet se, co Vám chce říci.
Zda se díváte správně, zda správně mluvíte, vyhodnocujete, zda posloucháte, abyste pomohli, zda děláte pro svoje tělo všechno zdravě, aby Vaším tělem proudily zdravé energie ze správné stravy, ze správného myšlení, zda netvoříte blokády, na kterých se zastavuje životní energie a tedy tyto svaly nemají energii k tomu, aby fungovaly bez cizí pomoci. Ke každému prstu jdou šlachy a úpony k prstům. Všichni lidé bez rozdílu mají ve svých dlaních energii, která může přinášet úlevu jim i jiným.
Záleží na tom, jak na tomto daru duchovně pracujeteme.
Dlaně přikládáme na bolestivá místa se slovy : " Pane, tyto ruce nejsou moje, ale tvoje nástroje. Dovol , aby všemi jejich částmi proudila čistá energie do tohoto místa, které jí bude nasyceno a tak přinese úlevu. Děkuji Ti za to, Pane ".
Jestliže se Ti ruce těžce svírají nebo rozevírají, konal jsi kdysi opak.
Lidský Duch putuje nekonečnou pouť , na které má rozdávat nekonečnou Lásku. Pokud tak činil, jednou se k němu tato rozdaná energie vrátí.
Co jsme rozdávali, to se k nám vrací, ale může to přijít za dlouhou dobu.
Přemýšlejte o tom, co jste nechtěli " pustit" , co jste nechtěli dobrovolně " vydat".
Pracujte na duchovních základech svého života, zabudujte je do života , svoje myšlení upírejte směrem k dobru a lásce.
Zdraví M.

Svoboda slova a vyznání

25. března 2009 v 22:22 | www.osud.cz |  Moudrosti od různých autorů
Bohužel, není to vtip ani apríl, ale závan nových, fašistických časů: Ministerstvo kultury se vážně zabývá myšlenkou regulovat obsah na internetu. Opatření by platilo podobně jako v televizi a rozhlasu, proto by na multimédia měla dohlížet Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Veřejnost to ovšem odmítá, vyplynulo z průzkumu.

Naše doporučení - pokud vám na některých článcích a meditačních metodách záleží, zazálohujte si je. My budeme pracovat, dokud to půjde.

Očišťování

25. března 2009 v 20:57 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
24.3.2009
Ještě stále se zde roztahuje temnota. Je stále více tlačena od Země, avšak světlo ještě nedosáhlo takové intenzity, aby bylo schopno přeměnit temnotu. Světelná energie je stále silnější a nyní v jarních dnech se projevuje skrze slunce stále větší měrou. Mnohým se zdá, že slunečního svitu je velmi málo, avšak toto se během pár dní změní.
Země rozkvete pod jarním sluncem a spolu s ní se probouzejí lidé. Neustále mají pocity, které si nedokáží vysvětlit. Denně není okamžik, kdy by se neukázaly energetické shluky, které velice ovlivňují rozumovou oblast. Lidé si uvědomují, že minulost odchází a čekají, co přijde v dalších dnech. Stále větší množství lidí poznává, že osudu se nelze vyhnout a také, že ač se snaží jak mohou, nevyhnou se prožívání a očišťování.
Samota již tolik netíží jako dříve.
V podstatě je málo času uvědomovat si takovéto pocity. Vše se urychluje a během měsíce je vždy velice rychle uzavřeno mnoho důležitých věcí. Jakékoliv vztahy jsou prožívány daleko rychleji, pokud zrovna nejsou osudové, tzn., pokud se nesetkávají partneři, kterým je souzeno zůstat spolu po delší část svých životů.
Karmické události nabírají intenzity, valí se sem a nenechají člověka vydechnout, jakmile se uzavře jedno, ihned nastupuje další, není nač čekat. I přesto, že je toto tempo velice vysoké, i přesto je pomalé vzhledem k tomu, co by bylo třeba dočistit a odžít, nežli nastane změna. Někteří věří, že své karmy již uzavřeli navždy, avšak opak je pravdou, neboť i když se stávají lehčími a čistějšími, stále jsou zapřaženi v tomto koloběhu. Odpovědi, které přicházejí, jsou stále častější, avšak je nutné, aby byly rozpoznány od hlasu ega.
Kolem se rozvíjí možnosti zasáhnout do životů svých i ostatních, stále více přibývá možností, kdy můžete učinit odpuštění všem, kterým jste ublížili. Skrze odpuštění jste vedeni daleko rychleji.
V neposlední řadě se zde objevují mnohé bytosti, které sestupují do nižších úrovní, aby mohly daleko účinněji pomoci. Tyto bytosti jsou velmi odvážné, neboť je stojí veliké úsilí sestupovat do stále větší hustoty.
Nastane nový měsíc, který bude měsícem smrti a znovuzrození, jak již bylo řečeno. Mnoho z minulosti v tuto dobu zemře a bude nahrazeno novým. Země také bude dále obnovovat svůj plášť, bude se zbavovat starého a otřásat se a očišťovat vodou, ohněm a větrem. Spousta iluzí odejde spolu s tím. Oči všech se začnou otevírat a uvidí to, co zůstávalo skryto. Pravda je připravena, aby byla nalezena, buďte připraveni i vy. Stále jste slepými a nekonečně dlouho se necháte přesvědčovat, nežli uvěříte. Avšak víra nepotřebuje důkazy. Láska přichází ke každému, aniž ji čeká a prostupuje jeho životem. Zůstaňte vždy bdělí a buďte s láskou.