Duben 2009

Motto pro 30. duben

30. dubna 2009 v 2:59 | MUDr. I.Špatenková a MUDr. P.Špatenka : 21 andělských tézí |  Motto dne
Vzdávám se pomluv, klevet a hodnocení druhých. Všechny blízké bytosti propouštím ze své mysli a vkládám si je pouze do svého srdce.
Použití orgonového zvonečku

30. dubna 2009 v 0:42 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory

Milá pani Marie.
Orgonový zvoneček mám už delší dobu a čistím s ním kde co
-čakry,auru,meridiány,orgány. Včera jsem se zeptala, zda je mi dovoleno
čistit karmu mé rodiny. Dostala jsem zápornou odpověď, až u mého mladšího
syna jsem dostala povolení. Nad jeho namalovanou postavou jsem čistila
karmický život a opravdu snad 20 min zvoneček odsával neg. energii.
Prosím Vás pani Marie, jelikož nejsem žádný profesionál, mohla byste mi říci, jestli se mi to skutečně povedlo a proč jsem mohla čistit právě jeho?

Odpověď:
Pěkný den.
Bylo Vám dovoleno zasáhnout do jeho karmy proto, že máte otevřený společný karmický život. Proto, že jste jeho účastníkem, bylo Vám dovoleno čistit ho.
Kdysi dávno jste jej jako bylinářka čistila pomocí bylin a ublížila jste mu. V meditaci jeho duši poproste o odpuštění pro sebe, odpusťte i jemu, protože Vám zazlíval, že jste jej léčením poškodila. Můžete zvonečkem čistit i všechny orgány a držte při tom myšlenku na odstranění následků tohoto Vašeho minulého neúspěšného léčení.
Meridiány můžete protahovat u všech, kteří o to stojí. Ale karmu jenom tam, kde jste účastník.
Hodně štěstí. M.

Zlo se snaží ovládnout planetu Zemi!

29. dubna 2009 v 21:26 | http://www.duchovnipomoc.estranky.cz |  Moudrosti od různých autorů
Na seminářích jsem upozorňovala, že bude přibývat v letošním roce katastrof, neboť se čistí hromadně karma duší z období válečných a čas se navíc zrychluje, proto umírá na jednom místě z nejrůznějších důvodů více lidí najednou.
Teď se opravdu něco děje. Není to zcela běžná situace. Zlo a strach se rychle šíří mezi lidi. Vykupují se hromadně léky v lékárnách. Všichni si uvědomují nebezpečí, které nám hrozí. Zkusme ale zachovat chladnou hlavu a uvědomovat si skutečnost, že u nás zatím tento virus nebyl potvrzen. Nešiřme paniku. Situace je vážná, ale zatím se u nás nic neděje. Pokud se tato nákaza stane, dávno předpovězenou a slibovanou pohromou lidstva, měli bychom zvláště v této chvíli projevit důvěru Bohu a bytostem světla. Protože jen tak můžeme obstát v této těžké zkoušce. Držme se informace, že v Mexiku zemřeli lidé, protože nevěděli, o jaký virus se jedná a nebyli včas léčení. My jsme připraveni. My se nebudeme bát. A navíc, jsou přece známy případy, kdy se lidé tímto virem nakazili a přesto zotavili, pokud došlo k léčbě v prvních dvou dnech. Léky na tuto nemoc jsou k dispozici. Věřme tedy. Mějme v představách obraz, že jak už mnohokrát i tuto zkoušku lidstvo zvládne. Prosme Stvořitele o odpuštění pro sebe i své blízké.
Meditujme a prosme Stvořitele, aby nedopustil Zkázu naší planety. Dávejme najevo vděčnost za život a starejme se o své fyzické tělo. Dávejme oběti. Vhodný je očistný půst. Odložení cigaret.
Začněme více konzumovat živé potraviny (ovoce, zelenina,). Odložme alkohol a pijme bylinné, očistné čaje. A hlavně dejme najevo silám dobra, že jsme na jejich straně. Modlitba, která ke mně přišla.
Milovaný Stvořiteli, drazí andělé. Prosím o ochranu sebe i svých blízkých. Bože, má víra v Tvou lásku a dobrotu je silnější než strach ze smrti. Pokládám do Tvých rukou, milý Stvořiteli, své duchovní i fyzické tělo. Prosím ať se mé vibrace neustále zvyšují. Pevně věřím v lásku Ježíše a vím,že mně nikdy neopustí. Zůstaň, Pane, v této těžké chvíli s námi, uzdravuj náš strach z hrozící pandemie a ochraňuj své služebníky, kteří Tě milují. Amen

Zde je email, který mi dnes přišel.
POZOR!!!! ZLO SE SNAŽÍ OVLÁVNOUT PLANETU ZEMI!!!!
Určitě jste již zaslechli o novém mutagenu chřipky, o viru A/H1N1 alias Prasečí chřipce. Médii se šíří obrovská vlna strachu, která narušuje snahy Dobra na této planetě. Je to obrovská vlna tsunami plná strachu, obav, čímž jsou podporovány mocnosti zla. Nedopusťte aby zlo na této planetě znovu převládlo. Již jsme se skrze miliony světelných služebníků dostali velmi daleko. Zlo se snaží znovunastolit svou vládu, a zmobilizovat své síly. To se nemůže stát a ani nestane!!! Pokud nám pomůžeš!!!
Prosíme, abys Ty, Služebník(ce) Světla a Dobra, pomohl odstraňovat strach. Kdykoliv, kdy si vzpomeneš, odstraň ze své mysli všechny obavy a strach, a vyšli prosbu, aby vše bylo v pořádku a svět se očistil. Můžeš přidat vlastní modlitbu, pokud jsi věřící. Stačí skutečně málo. Vysílej pozitivní myšlenky, energii a soucit do míst, kde virus řádí a k lidem, aby se uzdravili a zbavili se svého strachu!!! Máme na Tebe ještě jednu prosbu, každý služebník(ce) Světla zná jen několik dalších "Světlušek", proto rozešli tento mail těm, co znáš ty, a oni je pošlou dalším. Tak se zmobilizují síly Dobra a vše tak je v pořádku.
Můžeš tuto zprávu přeložit do jazyka, který znáš, či opravit případné chyby v již existujícím textu či překladu.
Jsme Ti vděční za každou Tvou pomoc, Služebníku(ce) Světla.
Co uděláte s touto informací, záleží na Vás.


Motto pro 29. duben

29. dubna 2009 v 2:54 | MUDr. I.Špatenková a MUDr. P.Špatenka : 21 andělských tézí |  Motto dne
Vzdávám se boje - tedy útoku i obhajoby své osoby před druhými ve prospěch přijetí sebe sama. Přiznávám, že mnoho mých myšlenek je zaměřeno na boj, obranu či porovnávání se s druhými a připouštím, že tento navyklý způsob uvažování mi velmi škodí a ubírá mi moji každodenní energii.Sen o chození v písku mezi rozvalinami

29. dubna 2009 v 0:30 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Přeji Vám krásný sluníčkový den :-) a ráda bych Vás požádala o výklad snul.
V mém snu jsem chodila v písku mezi rozvalinami. Chodila jsem se stařenou, obě jsme byly ušmudlané a měly na sobě potrhané šaty. Ani ne šaty, spíše cáry oděvu. Vypadaly jsme ošuměle, ale obě jsme byly zároveň šťastné. Věděla jsem, že je to má matka z tohoto života. Chyběla mně levá ruka, měla jsem jen pahýl, byla to čerstvá rána, ale mě nic nebolelo a byla jsem klidná a vyrovnaná se sebou i se vším. Možná to bylo v Egyptě, podle písku mi ho sen připomínal. Odehrával se, alespoň tak to na mě podle prostředí působilo ve velmi daleké minulosti. Byl to živý sen, na který nikdy nezapomenu. Byl to pocit skutečně nesmrtelného bytí a já to věděla. Věděla jsem, že nic a nikdo mi nemůže ublížit, protože mě cosi ochraňuje :-).

Odpověď:
Přeji Vám pěkný den.
Vysvětlení snu pomocí odpovědi přebrané automatickým písmem:
" Chození mezi rozvalinami - měla by být odvážnější v plnění určitých závazků vůči osobě - duši
- chození v písku - drobná zrníčka písku jsou jako hodně drobných přečinů vůči určité osobě
- ze šatů cáry - tyto přestupky - rozepře - nesrovnalosti -je obě stejně poskvrňují,proto
ty špinavé cáry, v nichž jsou oblečeny
- ruka - pahýl - provinila se vůči osobě, která ji provázela . Matka. "

Bylo by potřeba v meditaci probrat společný život s matkou, vyřešit všechny sporné okamžiky a potom se vrátit k vyčištění karmických životů s matkou, jichž je 5.
Až budete vědět, že je chcete meditací čistit, potom mi napište i její jméno.
Zdravím Vás M.

Motto pro 28. duben

28. dubna 2009 v 2:48 | MUDr. I.Šúatenková a MUDr. P. Špatenka : 21 andělských tézí |  Motto dne
Rozhodla jsem se, že již nadále nebudu podporovat svoji negativní mysl a oddělím se
od svých omezených představ a negativních myšlenek tím, že začnu myslet pouze na to, co chci.


Návštěva dvou osob v bílém

28. dubna 2009 v 0:44 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Dobrý den,

dnes jsem od kamarádky dostala odkaz na Vaše stránky. Velmi mě zaujaly výklady snů, protože jsem měla v poslední době několik živých snů a hledám někoho, kdo by mi pomohl s výkladem. Na Vašich stránkách jsem našla informaci, že Vás mohu oslovit pouze 2x, tak vyberu ten, o kterém jsem přesvědčena, že nebyl snem, ale skutečností.
Tento "sen" se mi zdál více než před dvěma měsíci. Než jsem šla spát, myslela jsem na svého otce, který už zemřel . Plakala jsem, bylo mi líto, že mě už nikdy nepohladí, bylo mi velmi líto, že mu nemohu být nablízku. Usnula jsem.
V noci jsem otevřela oči. Spala jsem na zádech s rukama pod hlavou (tak nikdy nespím). Vnímala jsem světlo v pokoji, které v noci prochází přes okno a vzdálené zvuky silnice. Najednou se mi vůbec nechtělo spát. Slyšela jsem přicházet nějaké osoby, bála jsem se. Přišly dvě osoby v bílém. Žena - cca 40 let a muž - asi 18 let. Oba měli blond vlasy. Bála jsem se tak moc, že jsem se snažila probudit vedle spícího manžela, ale nemohla jsem mluvit, ani se pohnout . Byla jsem paralyzovaná strachem (hned jsem si vzpomněla na otce, jak se musel cítit ke konci života, kdy se nemohl hýbat). Snažila jsem se mluvit, ale sotva jsem dokázala pohybovat rty. Slyšela jsem sama sebe, jak volám na manžela. Spal a nic neslyšel. Paní si sedla ke mně na postel, Uchopila mě za ohnuté paže a neustále mi opakovala "Mám tě ráda, mám tě ráda, mám tě ráda, ... já tě mám ráda..." Cítila jsem její silný stisk - až jakoby bolel, přesto působila velmi klidným a pokojným dojmem. Její sdělení mělo jistou dávku naléhavosti.
Vím, že to asi nejde dohromady, ale opravdu se to snažím co nejlépe popsat. Uvědomila jsem si jak jsem bezmocná, že se nedokážu pohnout (napadlo mě, že kdyby chtěla, mohla by mě snadno zabít). Prosila jsem je:"Běžte prosím pryč". Stále jsem to opakovala koutkem pusy. Víc jsem se pohnout nedokázala. Stisk té paní jsem stále cítila. Cítila jsem, jak mi slzy stékají po spáncích. Paní se mi dívala vlídně přímo do očí, mladík seděl vedle paní (dál ode mne). Cítila jsem jejich váhu částečně na nohách - přisedli přikrývku. Díval se do země. Měl podobně vlnité vlasy jako můj otec v mládí. Jeho fotku z tak mladých let ani nemám. Jen se mi zdál svými rysy velice povědomý.
Bála jsem se, že když se ke mně mladík otočí, poznám, že je to otec a já poznám, že je to naše poslední setkání. Jakoby cítil moje myšlenky, seděl vedle, neotočil se ke mně obličejem. Měla jsem silný pocit, že mě nechce vylekat.
Stále jsem se snažila promluvit s prosbou, aby odešli. Pak odešli. Ještě chvíli jsem se nemohla pohnout. Ještě ráno jsem byla rozrušená. Stále si pamatuji intenzitu toho snu a cítím stále větší potřebu znát - co má znamenat.
Nebyla to první návštěva "někoho" u mne během "spánku - nespánku". Tyto návštěvy se stávají (osoby nejsou ale stejné). Přesto ale byla čímsi zásadní a osobní. Zatím si s tím nevím rady.
Budu Vám moc vděčná za Váš výklad a doufám, že i s jeho pomocí porozumím dalším snům a situacím, které se kolem mne v poslední době odehrávají.

Předem mnohokrát děkuji

Odpověď:

Přeji Vám klidný den.
Osoby v bílém, to byla návštěva duší z druhého břehu. Bílá barva znamená čistotu, jsou očištěné a jsou spokojené tam, kde jsou. Byla to návštěva duše Vašeho otce. Nedáváte mu pokoj svými plačtivými projevy a vzpomínkami. Máte mu tento přechod usnadňovat krásnými vzpomínkami, vzpomínat na to dobré a úsměvné, co bylo během života mezi vámi, nebo mu posílat modlitby, aby měl dokonalý klid.
Protože zatím sám se nemohl vrátit, aby Vás ubezpečil o své lásce, musel prosit o doprovod, aby Vám mohl dát najevo, že žije klidně, spokojeně , ale už jinde.
Nechtěla byste ho vidět uplakaného, potrhaného, utrápeného, kdyby zůstala jeho duše v naší atmosféře a bloudila by nekonečným prostorem, který by pro něj byl očistcem. To byste mu nepřála. Přejte mu klid , mír, kterého dosáhl a modlete se, a tak mu pomáhejte, tím jeho duši necháte v klidu. Jeho doprovod Vás ubezpečil o jeho lásce k Vám.
Zdravím Vás a pracujte na svých pozitivních myšlenkách třeba s pomocí obrázku Božího oka, které Vám pošlu. M.

I jabloňka uvítala Vesnu

27. dubna 2009 v 21:04 | Hana |  Meditace
Vciťte se do krásy tohoto obrázku a odpovězte si na otázku: "Nejsou výtvory přírody dokonalé?"

Další pracovníci Světla

27. dubna 2009 v 20:18 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
Odchodem temnoty ze Země se začíná další fáze spolupráce světelných bytostí.
Všichni, kteří mají společný zájem, jsou nyní povoláni zaktivovat své další kódy, které dosud byly neaktivní. Daleko více je zapotřebí pomoci, neboť tápající jsou zde ve velkém množství. Tato pomoc přichází. To, co se děje na Zemi, nemá obdoby. Veškerý život vystupuje do vyšších rovin dimenze a spousta živých jde také přímo do duchovních oblastí.
Aktivizace kódů vede k probuzení schopností, pozvedne vědomí a umožní pochopení dalších souvislostí.
Každý den a každou noc se mění fyzické složení těl, která jsou přizpůsobována vhodným podmínkám následujících let. Každý den se také vědomí propojuje se svým nadvědomím a čerpá informace nutné k dalším krokům.
Lidé se zkoušejí dostat dále, avšak často je přepadávají pocity, že toto nelze, že ačkoliv dělají všechno možné, jejich snaha je marná. Avšak toto je jen zdání. Je nutné, aby se ještě spousta věcí dořešila a postupně do sebe vše začíná zapadat tak, jak je to nejlepší.
Vnější dění je stále v pohybu, avšak není tolik podstatné jako změny vnitřní. Sta a sta bytostí již nyní přechází do vyšších vibrací a tvoří cestu pro další, co po nich budou následovat. Prošlapávají trnitou cestu, aby mohli vést další, kteří se k této cestě rozhodnou.
Energie posunu jsou velice silné a ovlivňují jednání lidí. Nutí některé jedince do velmi důležitých kroků. V některých vztahových oblastech se objevuje silná agrese. Někomu se může zdát, že nerozumí tomu, co od něho ostatní chtějí, jakoby nerozuměli tomu, co se děje, objevují se pocity, že někdo nerozumí jim, jakoby žili někde úplně jinde, mnohdy by nejraději unikali z běžného života.
Jsou zde různé možnosti chápání, zde je však důležité převážně uvědomění si souvislostí toho, co přichází. Důležitým dnem v blízkém období je 26. květen, kdy se uvolní tlak a spousta lidí pocítí úlevu od běžných starostí a problémů.
Další bytosti jsou představovány jako bytosti světla a velice usilovně pracují na propojení všech důležitých světelných tras a spojů kolem Země. Vysoké duchovní bytosti stále více sestupují lidem do vědomí, aby pomohli lidem s rychlejším a efektivnějším řešením jejich problémů, neboť čas letí. Jsou zde povolány k pokračování v připraveném plánu a korigování běhu událostí. Jsou s vámi a čekají na vaše pozvání do svých životů. Světlo se rozlévá do všech srdcí a otevírá je přílivu božské lásky. Ano, toto je budoucnost Země. Amen.


Motto pro 27. duben

27. dubna 2009 v 6:17 | MUDr. I.Špatenková a MUDr. P.Špatenka : 21 andělských tézí |  Motto dne
Přijímám, že můj současný život je výsledkem mého myšlení v minulosti. Přijímám, že všechny mé emoce a mé problémy vznikly v mé minulosti a přežívají jen v mé mysli díky vzpomínkám, které jsem si na tyto bolestivé zkušenosti uchovala a které si opakovaně vybavuji.Příčina cukrovky od dětského věku

27. dubna 2009 v 0:17 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory

Milá paní Marie,
prosím o radu, kde je ten problém, proč se mi nedaří udržet cukrovku v mezích? Proč u mě vlastně vznikla cukrovka? Co se mám naučit nebo pochopit?
Děkuji X

Odpověď:
Přeji Vám pěkný den.
Posílám krátkou odpověď psanou automatickým písmem:
" Ano, mohu sdělit příčinu. Její cukrovka je karmické onemocnění. V mnoha minulých životech zatěžovala svoje orgány velkou nespokojeností s tím, jak se životy odvíjely, ale nezajímala se o to, co v životě změnit, aby to bylo jinak. Stěžovala si na trpkost v životě, toužila po lepším- sladším životě, ale nevyvíjela žádné úsilí pro změnu. Tímto negativním přístupem velmi zatížila a oslabila orgány, nastal úbytek životní energie v solárním plexu- ve 3. čakře, a tím docházelo v současnosti ke špatnému zásobení orgánů, tedy i slinivky břišní. Nedostatek sladkostí v životě nahrazen nadbytečnou karmickou přítomností nezpracovaného cukru v těle.
Dejte tělu správné duchovní základy :
Není čas vyčkávat, je čas konat:
Uklízet ve svém vlastním nitru, ne toho druhého.
Posilovat víru v sebe, nejen ji obdivovat u druhého.
Ovládat své emoce, ne poukazovat na slabost druhých.
Měnit své myšlení, ne formovat své okolí.
Mít svůj názor, ale nikomu ho nepodsouvat.
Učit se porozumět a odstraňovat vlastní omyly, nejen poukazovat na chyby druhých.
Být kapitánem na své lodi, ne kormidlovat loď toho druhého.
Žít život podle svých představ, ne toho druhého.
Být hodnotným člověkem, ne loutkou.
Milovat ze srdce, ne ze zisku.
Pomáhat nejen tehdy, když se ti chce, ale vždy, kdy je třeba.
Smát se proto, že chceš, ne proto, že musíš.
Upevňovat se v odvaze, nepodléhat strachu, který zmenšuje vaši velikost.
-Je třeba úprava stravy
-Udržovat fyzickou kondici cvičením - třeba cvičením jógy
-Začněte používat diamantovou vodu- posílám kontakt na získání-
http://diamantovavoda.agartha.cz/ziskat.html
-Spolupracovat dobře s lékaři
-Naučit se meditovat a s touto pomocí řešte odpuštěním všechny nedobré vztahy rodinné i pracovní v současnosti.
Posílám obrázek Boží oko, můžete zkusit meditovat s těmito energiemi.
Nejdříve se posaďte a sledujte barvy B.O.
Dýchejte a prodýchávejte celé tělo, to Vám přinese uklidnění Vašich myšlenek. Zavřete oči a zkuste vnímat, co vidíte vnitřním zrakem.
Nejlépe by bylo meditovat tak, že budete mentálně mluvit k tomuto obrázku jako k živému organizmu, protože on se tak chová. Barvy jsou intenzivnější, dovedou se pohybovat, zesilovat i měnit. Pokud to nepůjde mentálně, mluvte hlasitě. Proste Otce na nebesích, aby s pomocí Božího oka pomohl vyřešit Vaše neduhy. Proste o očištění od energií nespokojenosti se životem kdysi i teď, předejte mu všechny svoje stesky, s jeho energiemi odpusťte sobě i jiným, proste a řešte všechno to, co Vás trápí. Nezapomínejte děkovat.
Můžete také prosit o doplnění energie do solárního plexu, položte si dlaně na tato místa a dechem do nich tuto energii zavádějte. Buďte trpělivá, mějte víru a věřte svým duchovním ochráncům, že Vám chtějí pomoci, jenom jim to musíte dovolit.
Objednejte si diamantovou vodu a seznamte se s jejím používáním. Najděte si diskuzi na internetu.
Můžete se podívat také na naše první stránky - http://www.marieblankytna.ic.cz
tam také něco najdete.
Hodně štěstí.M.

Moto pro 26. duben

26. dubna 2009 v 5:03 | MUDr.I.Špatenková a MUDr.P.Špatenka: 21 andělských tézí |  Motto dne
Seznávám, že v mé mysli je mnoho negativních představ, které ve mně vytvářejí strach.

Motto pro 25. duben

25. dubna 2009 v 5:59 | MUDr. I. Špatenková a MUDr. P. Špatenka : 21 andělských tézí |  Motto dne
Přijímám, že mé myšlení je omezené neučenými škodlivými myšlenkovými stereotypy, návyky a představami, které jsem v dětství i v dospělosti přijala od druhých a že takový způsob myšlení dělá ze mě závislou oběť.


Sen o výtahu, špatném vidění a vyrážce

25. dubna 2009 v 0:32 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Pěkný páteční den paní Blankytná,
ještě jednou se na vás obracím s prosbou o výklad snu, se kterým si nevím rady. Vytáhla jsem si andělskou kartu, že si mám všímat svých snů a snad každou noc se mi zdá nějaký symbolický. Dnes se mi zdálo o výtahu. Jela jsem s malou a kočárkem a chtěla jsem jet do 10 patra. Ve výtahu ale bylo nějaké silné světlo a myslím, že mi i špatně sloužily oči, nebyla jsem schopná zaostřit na tlačítka ve výtahu a snažila jsem se zmáčknout desítku, ale poprvé jsem zmáčkla pětku a podruhé dvanáctku, pak už jsem se trefila a zdárně jsem dojela do cíle. Jakmile jsem ale vešla do bytu, začal mě hrozně svědit obličej, škrábala jsem se a pak jsem si všimla v zrcadle, že mám na obličeji nějaké puchýřky, vyrážku. Vypadalo to hrozně, čekala jsem na kamarády a říkala jsem si, že budu muset odejít, aby mě takhle neviděli.. Pak mně vzbudila malá, která začala plakat. Objevila jsem na vašich stránkách nějaké sny o výtahu, část snu bych asi vyložila sama, ale nevím, jak si vysvětlit ty oči, že jsem na ta čísla neviděla a jak tu vyrážku. :)
Moc vácm děkuji za ochotu i za spoustu skvělých článků a těším se na zítřejší meditaci s andílky :)
Děkuji
Odpověď:
Přeji pěkný den a připojuji odpověď.
" Ano, v tomto snu je dáváno na vědomí to, že příliš uspěchaná až překotná cesta duchovního růstu může mít neblahé následky v disharmonii energií, a to může mít následky i na fyzickém těle / disharmonie mezi energií vesmírnou a zemskou/.
Cesta výtahem - pomyslná cesta duchovní. Je zatím příliš rychlá.
To, že špatně viděla, znamená, že tápe.
Je to varování před příliš rychlým postupem, na který zatím ještě není připravena.
Může přinést neblahé následky, jako bylo ve snu - špatné vidění, nečistá pokožka. Jsou to negativní dopady na fyzickou stránku těla.
Nastolit uvážlivost, vytvořit si bezpečí, vybírat si lidi kolem sebe, vybírat si tu správnou literaturu, nechávat nové poznatky " usadit se " ve vědomí.
Používat stejně srdce jako i mozek ".

Nebezpečí očkovacích vakcín

24. dubna 2009 v 18:15 | Dr. Andrew Moulden |  Zdraví


Doktor medicíny, specialista na mozek
Hlavní řečník na Mezinárodním sympoziu o rizicích vakcín v r. 2009
15. května 2009 v nádherném Charlestonu, SC

Na této historické události dr. Moulden odhalí neurologické, hematologické a imunologické důkazy podporující závěr, že všechny vakcíny sebou nesou riziko velkého poškození vedoucímu k chronickým nemocem, včetně poruch, ale není to omezeno jen na autismus. Forenzní důkazy, jak uvádí, je nyní snadné "vidět na vlastní oči". Vysvětlí mechanismus poškozování a ukáže důkazy, že když to "hodíte" do krve, způsobí to zanesení krve, které může vést k ischemickým záchvatům a mnoha problémům zamořujících naše děti. Jeho zjištění se nyní nachází u amerického vakcínového soudu.

Dr. Andrew Moulden, BA, MA, MD, PhD, má doktoráty v biologické psychologie a vývoji dítěte, díky své tezi vývojové neuropsychologie a jazyka vývoje dětí. Jeho PhD je v klinické a experimentální neuropsychologii, s podspecializací v kognitivní neurologii. Jeho doktorská teze byla v oboru neuro-elektrofyziologie a funkčním zobrazování mozku. Jeho vyčerpávající zkoušky na PhD byly v oblasti získaných mozkových poškození a pootřesového syndromu. Jeho klinická praxe proběhla v oblasti psychometrického vyhodnocování dětí, klinické neuropsychologie, neurologie a psychiatrie. Jeho titul MD (MUDr.) mu byl udělen v r. 2002 na univerzitě McMaster v Kanadě. Byl mu udělen licenciát Lékařského koncilu Kanady v r. 2006. Obdržel více než 27 titulů a cen za akademickou a výzkumnou vynikající práci v oblasti vědy o mozku a chování. Působil jako kmenový editor a člen představenstva Ontarijské a Kanadské psychiatrické asociace. Působí ve sboru ředitelů Mezinárodní asociace pro biologicky uzavřené elektrické obvody (BCEC) v medicíně a biologii http://www.iabc.readywebsites.com/page/page/623957.htm. Je profesorem neurobiologie a psychologie na částečný úvazek na Atlantic Babptist University. Je také aktivní v politice a je vůdcem Canadian Action Party http://www.canadianactionparty.net/ a obyvatelem Toronta.

Je vývojářem BrainGuard, neinvazivního neurovaskulárního zobrazovacího protokolu, nástrojů vylepšeného měření, zobrazování a diagnostiky pro neurology a hematology.


Motto pro 24. duben

24. dubna 2009 v 5:54 | MUDr. I. Špatenková a MUDr. P. Špatenka : 21 andělských tézí |  Motto dne
Přijímám, že mé myšlenky řídí moje činy a že mé činy vytvářejí můj osud.

Sen o obálkách a vyřezávání dírek do nich

24. dubna 2009 v 0:21 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Milá Maruško, viděla jsem, že také vykládáte sny.
Moc ráda bych Vás poprosila o jeden výklad.
Včera se mi zdál divný sen.
Měla jsem před sebou velké množství bílých obálek. Nožem jsem na přední straně prořezávala dvě malé dírky a jimi jsem protahovala oválný lék. Něco jako vitamín C.
Prosím, dá se zjistit, jestli mi ten sen má něco říct a co??
Budu moc ráda, pokud mi budete moci odpovědět.
Děkuji a přeji hezký večer

Odpověď:
Přeji Vám pěkný den a posílám odpověď.

" Ano, mohu ve zkratce říci význam tohoto snu.
Bílý lék - znamená pro tělo bílý vápník jako stavební materiál fyzického těla, hlavně kostry.
Vyřezávala dírky - pozor na to, aby špatnou stravou nedošlo k " proděravění " kostí vlastním přičiněním.
Obohatit stravu potravinami bohatými na tento minerál, aby nedocházelo k úbytku v kostech, aby nevznikala oslabená místa z nedostatku tohoto minerálu.
Ale také pozor na čistotu myšlenek, citů i konání.
Nečistota v duchovní oblasti života- nepozornost k vlastním myšlenkám = nepozornost k vlastnímu fyzickému tělu = špatné zásobení a ukládání vápníku.
Pozor na osteoporozu ?"

Pokud se jedná o vápník , jedná se také o hořčík, protože ke správému uložení vápníku napomáhá v organizmu hořčík. Hodně štěstí. M.

Motto pro 23. dubna

23. dubna 2009 v 9:51 | MUDr. I. Špatenková a MUDr. P. Špatenka: 21 andělských tézí |  Motto dne
Beru si zpět vše, co jsem naložila na druhé, vše, co patří pouze mně. Uvědomuji si, že
je údělem každého člověka nést si svůj osud sám.

Chladová alergie

23. dubna 2009 v 0:05 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Milá paní Blankytná,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Můj osmiletý syn trpí od dvou let chladovou alergií projevující se zduřelou nosní sliznicí zejména po vystavení chladu (studené počasí, chladná voda). Zkoušeli jsme vše možné i nemožné, najít příčinu se mi však nepovedlo. V poslední době cítím, že bych měla hledat duchovní příčinu nebo spíše pochopení pro sebe. Kde dělám chybu, co mi to má napovědět, anebo jde o onemocnění karmické? Budu moc ráda, pokud si najdete čas, a pomůžete mi "otevřít" oči, abych věděla, na čem mám pracovat.
Děkuji za sebe za Vaše stránky plné moudrých rad, informací a inspirací na cestě za duchovnem. X
Odpověď:
Přeji Vám pěkný den a posílám odpověď.
" Ano, projev chladové alergie je odpovědí těla na přítomnost chladu citového a duchovního.
Je to projev jako následek nedostatku lásky a nedostatku v duchovním přístupu k životu. Touží po něčem, co duše nedostává.
Ať se maminka zamyslí, zda bylo všechno v myšlenkových a citových energiích v pořádku vzhledem k jeho duši od prvních dnů zplození. Zda jeho duše nemohla zachytit nějakou pochybnost o jeho existenci.
Zda byl od početí s láskou příjímán, zda byly projevy lásky mezi rodiči samotnými a také vzhledem k jeho dušičce. Zda tedy byl úplně v pořádku jeho prenetální vývoj, protože duše dovede zachytit jakoukoliv pochybnost .
Zda během života nevznikaly situace, v nichž se mohl cítit odstrčený, nepochopený, zda nebyl v dětství ponechán sám v nemocnici, nebo v prostředí neznámém a bez rodičů.
Pokud nějaké podobné situace najde, ať je řádně prosvětlí čistými paprsky a ať prosí jeho duši o odpuštění a odpustí si také ona sama.
V další meditaci ať věnuje pozornost " minulosti " jeho duše. Ať poprosí energii Lásky Ježíše Krista o vyřešení situací, v nichž jeho duše odpírala lásku někomu jinému, kdy byla jeho duše k jiným chladná. Proste o udělení odpuštění tedy i pro jeho duši.
V další meditaci si představujte svoje srdce a zanášejte do něj Lásku Krista takovým způsobem, že při nádechu budete myslet slabiku - JE a při výdechu slabiku- ŽÍŠ. Chvíli vydržte a potom stejným způsobem prodýchejte i srdce syna. Potom si představte, že jdete ruku v ruce loukou zalitou sluníčkem, jste veselí a vše je odpuštěno."
. Zdravím.M.

Motto pro 22. dubna

22. dubna 2009 v 9:47 | MUDr.I. Špatenková a MUDr. P.Špatenka : 21 andělských tézí |  Motto dne
Vracím druhým vše, co mi nepatří ve své snaze pomoci druhým a v touze mít kontrolu
nad jejich životy, vzala jsem si za ně zodpovědnost, a proto je můj život tak těžký a tělo unavené.