Srpen 2009

Motto pro 31. srpen

31. srpna 2009 v 2:15 | Marie Blankytná |  Motto dne
Bez ohledu na to, jak se cítíte osamělí, zjistíte, že na své pouti nejste sami.

Alergie

31. srpna 2009 v 0:44 | Z. Jordánová: Láska |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Alergie je neochota růst, neochota se vyjadřovat a říkat, co chceme, protože "to stejně nemá cenu". Jeden maličký záchvat, a máme to doma. Všichni se starají a litují nás. Bohužel musíme svoje postoje na "něco" hodit, a tak chudáci kočky, koně a morčata musejí žít v izolaci od tohoto jedince. A také kvetoucí květiny a ty nádherné jarní vůně, ty jsou v království také zakázané, protože pokud se nevyjadřujeme a nepřijímáme svůj život, popíráme jeho normální a přirozené projevy, musíme se od něho izolovat.
Jestliže nechápeme, že pokud my máme alergii, my smrkáme, kašleme a dusíme se, je to náš vlastní postoj a problém našeho přístupu k tomu všemu kolem a nikoli to všechno kolem.
Nic zvenčí nemůže zapříčinit naši alergii, všechno je v naší hlavě. Jen to něco, na co jsme alergičtí, nám připomíná náš nevyřešený problém a my před ním stále strkáme hlavu do písku a chceme to vyloučit z našeho života. Pokud od věcí utíkáme, stejně si nás nakonec najdou. Nemůžeme ovšem utéci před naším vlastním životem, ale pokud jej změníme v živoření, však už víte... LÁSKA.
Povím vám jeden příběh. Bylo to nedávno, letos na jaře. Jela jsem se svým synem do naší Roklinky, což je malý ranč, kde pořádám různé akce. Jeli jsme sekat trávu.
Příběh se týká jednoho mladého muže, který chodí ke mně na semináře a je velice vnímavý a naladěný. Všechny souvislosti ho zajímají a je fascinován možnostmi. Baví ho změny postojů a vždy, když se něco dozví, snaží se to hned aplikovat. A zrovna v tuto chvíli za mnou přišel, a protože se zná i s mým synem, chtěl s námi jet do Roklinky. Chtěl s námi pracovat a být s námi.
Tak jsme vyrazili. Na místě dostal přidělený křovinořez a dal se do práce. Za chvíli však motor utichl a objevil se tento mladý muž. Oči měl vypoulené a celé červené, kýchal jako nastydlá ovce a paže měl celé zarudlé. Sklepával ze sebe trávu a rychle dýchal.
Mrkla jsem na něho, byl vážně hromádka neštěstí. Musela jsem se smát. Je to vážně legrační hra, stačí trochu trávy. Věděla jsem, že to bude chtít pochopit a vyřešit a že nevydrží svoji "hru" hrát dlouho. "No ty vypadáš," smála jsem se, "co ti tam dole udělali? Nikdy jsi mi neříkal, že jsi alergický."
Ještě malou chvilku se tvářil nešťastně a pak se začal smát také. Ocenila jsem to, byl vážně prima. Dobře věděl, že za to tráva nemůže, a moc si přál se toho zbavit. Tak jo.
Příběh byl prima. Vzpomněl na dobu, kdy měl sedm let a jezdíval s rodiči na chalupu. Jezdívali každý víkend. A co myslíte, že tam dělali? No přeci pracovali a pracovali...Ne vždy se mu to zdálo smysluplné, ale hlavní bylo, že musel stále pomáhat. Všichni stále něco museli a byla to pro něho otrava. Jediný člověk, který měl klid a byl z tohoto víkendového kolotoče vynechán, byla prababička. Vzpomněl si, že měla takový veliký bílý polštář a ten si vždycky položila pod strom. A na tom polštáři a pod tím stromem ležela a spala a spala, nikdo ji nesměl rušit a ona se ani rušit nedala. Všichni kolem pobíhali, přenášeli nějaká prkna a kompost, sekali trávu a spoustu dalšího - a ona spinkala. Malý chlapec jí tolik záviděl. Tak rád by si také lehl na bílý polštář a koukal do koruny stromu. Jenže nemohl.
Tak, a to je celé. A je z toho alergie na trávu. Možná, když budu alergický, nebudu muset pracovat, ale kontakt s trávou je navždy zakázán i na spinkání.
Problémem bylo především to, že se nevyjádřil, že neřekl, že už pracovat nechce, a užíral se uvnitř. Místo komunikace - vyhýbání se.
Trochu si poplakal, pak jsme se znovu zasmáli a on odvážně vstal. No, přijel jsem sekat a to dodržím. Vzal nástroj a vyrazil. Slíbila jsem mu bílý polštář. Zamával mi pracovní rukavicí a zmizel. Za chvíli bylo slyšet hučení motoru. Pravidelné zvuky se rozléhaly kolem. A co více, nepřestávaly. Sekal asi dvě tři hodiny. Vrátil se celý obalený trávou, ošlehaný výfukovými plyny svého pracovního stroje, leč se šťastným úsměvem v obličeji. Bylo to vážně prima. Ještě jednou se zabořil do travnaté džungle a bylo hotovo. Žádné kýchání, žádné červené oči a žádná červená kůže ani nic podobného. Ano, čas práce pomalu končil, čas odpočinku začínal, oba hezky v rovnováze. Pěkně jsme si to užili. On byl vážně skvělý.
LÁSKA...
Láska je naše schopnost efektivně řešit věci. Nevymlouvat se a nedělat si pakárny. Láska je naše nekonečná schopnost žít příjemný a smysluplný život a možnost vybrat si pro sebe to nejlepší. Není jednodušší pochopit a změnit postoj než shánět potvrzení, co všechno nemůžete?


Motto pro 30. srpen

30. srpna 2009 v 2:11 | Korán |  Motto dne
Nebýt zde na Zemi andělů kráčejících v míru, vyslali bychom pro ně do nebes andělského posla.

Motto pro 29. srpen

29. srpna 2009 v 2:08 | Marie Blankytná |  Motto dne
Buďte k sobě laskaví. Andělé takoví jsou.

Pocit oběti

29. srpna 2009 v 1:49 | Z. Jordánová:Láska |  Moudrosti od různých autorů
Někdy chceme návody, jak se máme chovat, aby se nám určité věci neděly. Případně, jak se máme chovat, aby nám druzí "tohle" nedělali. Jenže rady selhávají.
Do našeho života přicházejí vždy ti správní lidé, aby nás posunuli, a budou nás "zkoušet" tak dlouho, jak my budeme potřebovat. Jinými slovy "chtít", protože věci, které se nám dějí, vždy nějak chceme. Za předpokladu, že už máme dost, že jsme došli k naší bráně z určité zkušenosti, že už nepotřebujeme v situaci být a prožívat ji, musí se něco důležitého stát.
Bránou ze zkušenosti je vždy něco, co již nejsme ochotni snášet.
Každý se občas cítíme jako oběť. Každý z nás máme v sobě toho malého či velkého teroristu, který nechce nic dělat, nic změnit, ať již situaci nebo postoj, a cítí se bezmocný a obviňuje vnější okolnosti. Změňte to!
Ukončete svůj pocit oběti! Když jste v dané situaci udělali všechno, a přesto nemůžete nic změnit, přijměte to. Uvidíte, že najednou budete vědět, co máte dělat. Prostě půjdete dál. Snažte se mít vládu nad situací, ale nemyslím tím ovládat. Mějte vždy jasno, co chcete a o co vám doopravdy jde. Nemyslete si, že vám někdo v něčem brání a chce vás otravovat. Většina věcí se děje s vaším laskavým svolením či z neznalosti příčin a následků. Učte se! Buďte ochotni růst. Bavte se hledáním možností, bavte se životem. Všechno jsou výzvy a lekce, a ještě ke všemu vždy ty nejlepší právě pro vás!

Motto pro 28. srpen

28. srpna 2009 v 2:06 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé spojují nebesa se Zemí tím nejláskyplnějším ze všech způsobů.

Motto pro 27. srpen

27. srpna 2009 v 2:04 | Marie Blankytná |  Motto dne
Pokud víme, andělé neumírají. Jim neodcházejí jejich milovaní, mladí či staří, na jiná místa.

Naši rodiče - pokračování

27. srpna 2009 v 0:48 | Zdenka Jordánová: Láska |  Vychovatelům dětí
Prozradím vám tajemství.
Když se vaše duše rozhodla jít na Zemi, musela projít podmínkami zrození ve fyzickém těle. Nezbývá než přijmout, že to tak prostě je, a respektovat postup. Napřed jste byli u maminky v bříšku, pak na porodním sále, pak třeba v jeslích, pak ve školce a ve škole - a pořád se vám něco nelíbilo. Ano, chápu, no a co? Někteří to víte, někteří to potlačujete.
Vaši rodiče měli tři úkoly.
První - vytvořit vaše tělo. A to udělali, ať už byli jacíkoli a chovali se jakkoli. Poté se měli, a vzali to jako závazek, o vás postarat v době, kdy vy jste to ještě nedokázali. To většinou také udělali, až na těch pár výjimek, kdy se rodiče dětí vzdali, nebo se rozhodli zemřít ještě dříve, než jste vy dorostli. Ale vždyť to dobře dopadlo, aspoň většinou.
Vyrostli jste, vždycky se našel někdo, kdo se o vás postaral. Pokud jste vyrostli a žijete, vaši rodiče mají splněno. Dostali jste, co jste chtěli. Příležitost ke své lekci.
A za třetí - vaši rodiče vám měli ukázat svůj život. A to také vždycky udělali. I v případě, že s vámi nežili, ukázali vám svůj život.
Protože jste si je vybrali, může být jejich život pro vás inspirací. Ale v dobrém i zlém. Pokud něco nezvládali, i pak se z toho můžete poučit. Jen je přestaňte obviňovat, co měli dělat jinak. Prostě bylo to tak a teď je řada na vás.
JE TO VÁŠ ÚKOL, CO S TÍM UDĚLÁTE VY? ČÍM VÍCE VĚCÍ Z TOHO, CO DĚLALI A JAK ŽILI, NEPŘIJÍMÁTE, TÍM VŠÍM PAK DOBROVOLNĚ PROCHÁZÍTE. CÍLEM VAŠEHO ŽIVOTA JE PŘIJETÍ. VŠEHO A VŠECH. VY MÁTE VOLBU!
NECHTE VAŠE RODIČE JÍT, AŤ BYLI, JACÍ BYLI.

Pokud jste vyrostli, svůj úkol splnili, a teď je řada na vás. Kontrolujte svoje myšlenky a svoje pravidla hry, cenzurujte svoje zákony, a pokud jste od nich přijali něco, co se vám nehodí, okamžitě to změňte. Neobviňujte je, ani k nim nevzhlížejte. Nemusíte žít to samé co oni jen proto, že jste to chtěli jinak a nepochopili svoji lekci.
Nechte svoje rodiče jít. Nechte je být. Nemusíte s nimi souhlasit. Byli prostě skvělí! Ať byli jacíkoli, ať dělali cokoli. Byli ti nejlepší právě pro vás! Nepochybujte o tom.
Začněte se učit. Máte svůj život ve svých rukou. Nechtějte od nikoho lásku, dejte si ji sami a uvidíte, co se stane.
Uzdravte se ze své nemoci z nedostatku lásky, své vlastní lásky.


Co máme dělat v současné době

26. srpna 2009 v 14:30 | Marie Blankytná |  Kontakt
V současné době, kdy probíhá transformace čili přechod jak našich těl, tak naší rodné planety Země i celé sluneční soustavy na vyšší frekvence, můžeme pozorovat celou řadu dříve řídkých úkazů - dochází k častým výbuchům dříve bezpečných zařízení, k samovznícení automobilů, letadel, k častým dopravním nehodám jak na zemi, tak ve vzduchu a k velmi rozsáhlým požárům. Naše pramatka Země se pomocí živlů čistí a ještě bude čistit.
Marie poprosila svoje duchovní vedení o radu, jak by se měli lidé chovat, aby probíhající čištění Země mělo na ně co nejmenší materiální dopad, ale aby se zároveň také sami čistili. Odpověď archanděla Michela byla následující a byla nazvána Vzkaz:

Vzkaz

posílám všem těm, kteří ještě na sobě pravidelně nepracují s pomocí čistých energií.
Energie Boží Přítomnosti je neustále s vámi všemi v podobě energií Ježíše Krista i v podobách energií vašich andělů ochránců , duchovních otců.
Jsou tady pro vás všechny, ať tyto energie vidíte, vnímáte, nebo nevnímáte. Stačí a úspěšní budete i tehdy, když je budete mít zaneseny do svých myšlenek.
Každý tímto způsobem může pomáhat zmírnit dopady již probíhající změny v podobě transformace.
Vaše základní energie se projevují ve vašem- PODĚKOVÁNÍ a v PROSBĚ.

Při vstávání děkujte svému Stvořiteli za dar klidné noci, za dar spánku, za dar probuzení, za dar dalšího klidného dne vašeho života na této Zemi.

Proste energie Ježíše,

aby energie Boží Přítomnosti vás provázela celým dnem, aby se projevovala ve vašich myšlenkách, ve vašich citech, ve vašem konání, aby vše, co děláte bylo v souladu s původními čistými záměry božího plánu vašeho bytí.

Zanášejte energie Boží Přítomnosti do všech vašich činností.

Příkladem je příchod na pracoviště - proneste alespoň v myšlence : " Pokoj Boží s vámi všemi, ať čisté energie prozáří vaše myšlenky, cítění i konání."

Při nástupu do dopravního prostředku

" Ať energie Boží Přítomnosti chrání tento dopravní prostředek i jeho pasažéry a ať jsou bezpečně dopraveni tam, kam potřebují dojet".

Při bouři

Můžete-li, rozsviťte si bílou svíčku, nemáte-li tuto možnost, představte si její plamen:
" Prosím energii Ježíše Krista, naplň všechny světelné paprsky, naplň energie hromu, naplň energie vody, naplň energie větru čistými energiemi Boží přítomnosti, aby tyto přírodní úkazy byly jenom našimi dobrými pomocníky a pracovaly k našemu prospěchu."

Žehnejte energií svatého kříže Ježíše Krista svoje zahrádky, svoje pole, lesy a proste o čistou energii Ježíše pro celou přírodu.

Zanášejte tyto čisté energie do přípravy jídel, veškerou svoji činnost protkejte těmito čistými energiemi.

Při meditaci naplňujte svoje čakry, srdce fyzické i duchovní a proste, aby Vás zbavila starých a nevyhovujících, stále se opakujících stejných chyb a přehmatů, aby tato čistá energie vytlačila nečisté a nesouznějící energie, které vás odchylují od čistých božích záměrů.
Mějte pevnou víru v boží pomoc a věřte také sobě.
A nezapomínejte děkovat Boží Přítomnosti."

Hodně úspěchů, trpělivosti, víry i štěstí Vám přeje M.

Motto pro 26. srpen

26. srpna 2009 v 2:01 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé jsou pozorovatelé, kteří jdou krokem toho, kdo má všechen čas na světě.

Motto pro 25. srpen

25. srpna 2009 v 1:59 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé nás vyhledávají nejen tehdy, kdy je nejvíc potřebujeme, ale dokonce i když si myslíme, že jsme v pořádku.

Naši rodiče

25. srpna 2009 v 0:29 | Zdenka Jordánová: Láska |  Vychovatelům dětí
"Moje matka mne nikdy nepochválila...nikdy nebyla s ničím spokojená...nikdy si se mnou nehrála, neměla na mě čas a pořád jsem něco musel...A můj táta? Ten byl sice hodnej, ale nebyl nikdy doma, pořád něco dělal pro cizí lidi a s mámou se hádali..."
Třeba takhle to mohlo být. Anebo trochu jinak, ale podobně. Výsledek je ovšem v každém případě stejný. Výsledkem je ta nejrozšířenější nemoc na světě, nemoc, kterou nazýváme nedostatek lásky, a to všech zúčastněných osob.
Podívejme se na souvislosti v úvodu. Táta byl hodnej, ale vzhledem k tomu, že neustále něco dělal pro cizí lidi a nebyl kvůli tomu doma, šířil tuto nemoc kolem sebe rychlostí kulového blesku. On sám neměl pro sebe hodnotu, a proto se nedokázal rozhodnout tak, aby se rovnovážně věnoval své případné práci a zároveň i rodině, kterou si vytvořil. Jeho nemoc způsobovala, že se snažil koupit si lásku okolních lidí tím, že se jim věnoval více než svým blízkým, jelikož s nimi zacházel jako sám se sebou. Jeho nemoc se samozřejmě šířila na jeho ženu, neboť měla pocit, že ji nemá rád, což byla pravda, neboť nebyl ochoten věnovat jí čas svého života. Oba pak, nemocní nedostatkem lásky, se vzájemně dohadovali a chtěli jeden druhému dokázat, jak moc mu ubližuje - ale jak si mysleli, že to dopadne? Možná doufali, že když druhého usvědčí a dostatečně obviní a pošpiní, ten druhý se chytí za nos a dá jim konečně to, po čem toužili...lásku.
A máma? Ta v tom jela s ním a šířila svou nemoc společně se svým manželem dál. Protože táta nebyl doma, byla na všechno sama. Nebyla spokojená se svým životem, necítila se milovaná, nestíhala a jejich rodinné společenství pozbývalo smyslu. Ale táhla svou káru dál. Manželovi vytvářela domov a čekala za to - co? No přece lásku. Protože ji samozřejmě nedostávala a nemohla dostat, přenesla nemoc i na svoje malé dítě. Záhy onemocněl i její malý syn. Začal si myslet, že je špatný, protože jeho máma neměla čas a chtěla, aby všechno dělal dobře, jelikož si myslela, že když bude mít perfektní dítě, bude i její hodnota vyšší.
Synek se přestal projevovat, protože chtěl mámě vyhovět. Chtěl co? No přece lásku. Bál se něco chtít, neříkal, co si myslí, protože se snažil dělat to, co chtěla jeho máma, aby to fungovalo. Jenže ono to stejně nefungovalo, protože máma chtěla něco úplně jiného a on na to nemohl nikdy přijít. Syndromy nemoci se zvětšovasly. Bylo dusno až k zalknutí, všichni svou nemoc podporovali a snad se domnívali, že když budou dostatečně trpět, dostasnou to, co chtěljí. Snad konečně trochu lásky.
A do tohoto prostředí se narodila malá holčička. Velmi brzy onemocněla stejnou nemocí, nedostatkem lásky. Chtěla se narodit očekávaná a milovaná a nechtěla být nástrojem k získávání pozornosti svého otce. Cítila se nepřijatá a nemilovaná a rozhodla se na to jít od lesa. Zatímco její bratříček se snažil nepřidělávat nikomu problémy a dělal vždcky to, co si myslel, že ostatní chtějí, holčička dělala přesný opak. Často zlobila a trucovala, plakala a byla velmi často nemocná. Myslela si, že tak donutí otce, aby byl doma, a pomůže mámě získat to, co chtěla, jeho účast a přítomnost na rodinných aktivitách. Dosáhla ale přesného opaku, otec se domovu vyhýbal a máma na ni byla naštvaná, že je hrozné dítě. Z nedostatku lásky všech zúčastněných bojovala o pouhou pozornost za každou cenu, a tím stejně jako všichni ostatní ztrácela to nejcennější, co měla, svou vlastní lásku...
A protože měla holčička neustálé problémy, třeba často zvracela, málo vážila, protože nepapala, měla ekzém, tak se všechno točilo kolem ní. Jen na vysvětlenou, když zvracíme, nechceme přijmout situaci takovou, jaká je, když nepapáme, nechceme vlastně žít a trucujeme, když máme ekzém, jsme nespokojeni a máme pocit bezmocnosti.
Rodiče nedali lásku svým dětem a ani nikomu jinému na světě. Z jednoduchého důvodu - nedali ji ani sobě, nemohli ji tudíž poskytnout ani svým dětem. Prostě a jednoduše - pláčete na nesprávném hrobě.
Mluvíme o dětech, ale kolik dospělých a někdy již starých lidí má svoje rodiče stále jako výmluvu pro svůj život a neustále touží po jejich lásce? Ale hlavně po lásce podle nás.
Mohu se třeba zeptat jednoho starého pána, který si stěžuje, že nemá peníze na živobytí, proč si to tak zařídil.
"No, to víte, paní, maminka se s námi moc nemazala, ráno na pole, večer z pole a děti, starejte se. Někdy jsme celý den ani nejedly."
"No, a jak to souvisí s vačím životem NYNÍ?" ptám se. Udiveně na mě kouká a snaží se, seč může, obhájit ještě svoji pozici oběti nedostatku lásky. Nechápe.
"No, přeci je to už dávno, co nejste malé dítě, už jste velký kluk, a dokonce víc než velký, není to pravda? Vždyť svůj život žijete sám a věci si zařizujete podle sebe. Tak proč stále rozhoduje vaše matka? A vůbec, přece je už dávno mrtvá."
Dědeček má v očích slzy. Rozhoduje sám a dobře to ví. Problém je jen v tom, že stále měří sebe očima své matky a jeho hodnotu určuje její chování k němu. Ale vlastně k sobě samé.
Nikdo na světě se nedokáže chovat k druhým lidem jinak než k sobě. Kolik lásky či nelásky dáváme sobě, stejně tolik dáváme druhým!


Motto pro 24. srpen

24. srpna 2009 v 1:57 | Marie Blankytná
V úsměvu dítěte často objevíte anděla.

Otevření duchovního Srdce Prahy

23. srpna 2009 v 20:48 | Eva Puklová |  Meditace

Zápis z meditace na Vyšehradě

19.08.2009 21:32
V neděli, 2. 8. 2009, se v návaznosti na předchozí meditace na Řípu a v Panenském Týnci (1. 8. 2009), konala další specielní meditace, zaměřená na otevření duchovního Srdce Prahy a aktivaci Prahy, jakožto duchovního centra planety. Tato meditace se konala v Praze na Vyšehradě a v tomto článku najdete přepis toho, co se na Vyšehradě odehrálo...

Meditace v Praze na Vyšehradě, v neděli 2. 8. 2009

Eva Puklová: "Vstoupíme nyní do meditace. Sedmkrát se hlouběji nadechneme, s každým nádechem Já jsem, s výdechem Boží přítomnost... Uvědomíme si Univerzální Světlo vysoko nad hlavou a spustíme nesčetně paprsků na celou tuto skupinu, náš kroužek a zabalíme nás do Světla. Nyní spustíme z Univerzálního Světla, což je zdroj veškerého bytí, široký světelný tok každý ke své čakře - tak jak pracujeme s čakrami - někdo ke 13. čakře, někdo k 7. čakře - a necháme Světlo horizontálně rotovat v této čakře. Pozvolna se budeme spouštět se světelným tokem vždy o čakru níž, necháme v každé čakře Světlo roztočit. Sjedeme až do nulté čakry, i v ní necháme Světlo horizontálně roztočit, a sklouzneme potom tou krásnou světelnou skluzavkou k Matce Zemi. Tam na sebe počkáme. A s Maminkou Zemí se mezi tím, jak tam každý dojdeme, s velkou Láskou obejmeme. Takže teď si prosím postupujme svými čakrami každý dolů sám...

Pozvolna se již všichni dostáváme k Mamince Zemi a s velkou Láskou se s ní obejmeme. Jako vždy, jsou zde i naši andělé, takže se přivítejme i s nimi."

Maminka Země říká: "Vítám vás, moji milí. Vítám vás a dovolte prosím, abych i dnes, tak jako včera, byla spolu s Vámi v této meditaci."

Eva P.: "My budeme šťastni, maminko Země. A nyní spolu lehounce vystupujeme do své srdeční čakry - svým čakerním kanálem pozvolna světelným tokem stoupáme opět vzhůru do své srdeční čakry a chvilinku ji rozdýcháme. S každým nádechem si mantrujeme "miluji" a s každým výdechem "miluji". Miluji tebe, živote. Miluji tebe, Bože. Miluji veškeré bytí, jehož jsem součástí. Miluji vše. Miluji vše, co je ve mně a miluji i to, čehož jsem součástí. Miluji... A jenom jemným, něžným způsobem proudí ta krásná energie "miluji, miluji...".

A již jsme ve své srdeční čakře - v krajině Lásky. A stejně tak, jako vnímáme tuto krajinu Lásky - tu nekonečnou krajinu Lásky svého Srdce, tak jsme též přítomni zde, kde fyzicky sedíme. Na pražském Vyšehradě, u rotundy svatého Martina. A právě na tomto místě k nám přichází náš starý známý - a už se usmívá..."

St. Germain: "Přicházím k Vám, moji milí. Přirozeně, mnozí vidíte fialovou energii... Přicházím k Vám, jako ke svým bratrům a sestrám. Byli jsme spolu včera na Řípu a rád bych, abychom strávili i určitý čas dnes právě tady spolu na Vyšehradě. Jako včera, dovolte prosím, aby přišlo i dnes sem k nám mnoho krásných bytostí, které mají potřebu zde být právě v této době - teď a tady. Přichází všichni nanebevzetí mistři paprsků - těch základních, perleťových, diamantových i křišťálových. Všechny tyto paprsky vám budou velmi pomáhat právě v této době. Přichází bratři a sestry archandělé. Můžete každý vnímat tu krásnou plejádu světelných bytostí, jak přichází a vytvářejí kolem vás další kruhy. S velikou láskou bych chtěl uvítat pro vás známé bytosti české historie. Jako první přichází Přemysl Oráč, po něm Libuše, Eliška Přemyslovna, Václav, Jan Lucemburský, Karel IV. a celá plejáda bytostí, které se významným způsobem podíleli na historii Českého národa. A nyní vás prosím, mí drazí, tak jak jsme se zde všichni sešli, propojme všichni svá Srdce a vytvořme zde nádherný obrovský oceán Lásky, který se bude šířit nekonečně daleko. Přicházíme mezi vás. Ta kola archandělů, andělů, mistrů - tak jak říkáte těmto světelným bytostem - se nyní promíchávají. Dovolte, abychom my s vámi - s bytostmi, které mají fyzické tělo, vy naše milé sestry a naši milí bratři - abychom se všichni vzali za ruce a vytvořili nádherný veliký kruh Lásky."

Eva P.: "Takže teď jenom prosím prociťujme..."

St. Germain: "A nyní prosím vás - mí drazí, kteří jste včera přijali kódy na Řípu, kódy tibetského odkazu České republice, propojili jste je s kódy svými, s kódy služebníků Světla, nyní vás prosím, šiřte tyto energie dále. Již jste tyto kódy předali mnoha lidem dál ve svých objetích. Ale šiřte je prosím dál, ať tyto kódy pro propojení duchovnosti planety Země mohou působit tak, jak bylo Stvořitelem dáno. Aby v této době, kdy se má zduchovnění naplnit, se naplnit mohlo...

Vy víte, že energie, které jste včera přijali, jsou ve vašem bytí ... Byli jste překvapeni, když jste byli včera v podvečer v Panenském Týnci, jak reagovala duchovní bytost toho místa. Je to přirozené, přátelé. Protože tyto kódy se znovu objevují po mnoha milionech letech. Takže, rozdávejte je ve svých objetích, v Lásce. Se všemi lidmi rozdávejte tyto kódy, ať se dostanou dál a dál, ať se šíří jako krásná příjemná lavina veliké Lásky, porozumění a poznání toho, o čem vlastně fyzické lidství na planetě Zemi bylo a je. Nyní Vás, moji drazí, prosím, abyste tyto kódy předali právě bytosti, která ve vaší historii přijala a hrála určitou úlohu."

Eva P.: A teď se dívá na bytost Karla IV. a St. Germain říká: "Prosím tě, bratře, prosím tě přistup. A přijmi od těchto bytostí tuto čistou energii obsaženou v kódech, jež přijali. Je to esence potřebná pro tuto dobu. Již za své vlády, když jsi stavěl, věděl jsi, že tato energie přijde."

Eva P.: A Karel IV. jakoby klade pravou ruku na svá prsa, hluboce se St. Germainovi uklání a říká: "Jsem šťasten bratře, že zde mohu být v této době. Jsem šťasten, že dílo může spět k úspěšnému konci."

Eva P.: A přináší korunovační klenoty a královskou korunu.

St. Germain: "Prosím, přátelé, přistupte. A tuto energii vložte do těchto korunovačních klenotů. Myslím, že mnozí z vás už víte, že se nejedná o obyčejné korunovační klenoty. Že je v nich zakódovaná vesmírná energie nejenom této Galaxie a nejenom Vesmíru svobodné vůle. Jsou zde transformační energie, které čekají na doplnění. A toto doplnění přinášíte teď vy. Takže prosím, buďte tak hodní, přistupte vy všichni, jež jste včera získali tyto kódy, a i vy přátelé, kteří jste zde a nebyli jste včera na Řípu, jste teď ve sjednocené energii, takže i vy přirozeně přijímáte tuto energii - tedy nevyřazujte se ze skupiny. Protože jste součástí této energie, prosím, vy všichni mírně položte své ruce nad tyto korunovační klenoty a nechejte, ať z vašich rukou a z vašich očí tato energie do nich proudí..."

St. Germain: "Děkuji vám, mí drazí. Energie, která měla od vás odejít přes vaše fyzická těla i přes vaše aury, došla přesně na ta umístění v korunovačních klenotech, kam dotéci měla. Tyto korunovační klenoty neslouží k tomu, aby si je někdo vkládal na hlavu jako korunu. Jsou symbolem právě této doby transformace. Skládá se do nich veškerá energie pro dobu před rokem 2012. Vy víte, že tento bratr - Karel IV., byl veden při plánování posvátné geometrie Prahy. Určitá místa vyzařují specifickou energii a spojením určitých míst vznikají velmi silné energie, které rozeznívají pak další energie, nastává řetězová reakce energií, která pak vyústí v to, co je třeba... A právě tyto korunovační klenoty jsou symbolem tohoto vyústění. Takže drazí přátelé, dovolte mi, abych teď spolu s bratrem Ježíšem, který měl na starosti minulé dvoutisíciletí Ryb a byl nádhernou bytostí rubínově-zlatého paprsku míru, tak dovolte prosím teď, kdy mi byl pro dobu transformace dán a svěřen tento úkol, abych propojil Svatováclavskou korunu s energií světelného chrámu St. Germaina nad Prahou. Dovolte, aby toto, a veškerou posvátnou geometrii Prahy, zahalila fialová energie svobody, čistoty a transformace. Buďte jenom prosím hluboce ve svém Srdci, protože se jedná o akt velice krásný."

Eva P.: "A zatímco my jsme ve své srdeční čakře, ve svém lidském Srdci, St. Germain propojuje zcela specifickým způsobem tyto korunovační klenoty... Probíhá tam velice zvláštní, zcela harmonické propojení fialovou transformační energií do této posvátné geometrie... A energie se úžasným způsobem poskládávají v korunovačních klenotech, hlavně v koruně... St. Germain teď vkládá tuto korunovační Svatováclavskou korunu jakoby do našeho kruhu a říká: "Prociťte si ji ještě."

Eva P.: Nyní se najednou tato koruna začíná obrovským způsobem zvětšovat, vystupuje nad nás, vystupuje nahoru, jako by vstupovala do chrámu nad Prahou. A v té nádherné energii se najednou začínají uklánět všechny bytosti archandělů a nanebevzetých mistrů - dávají své ruce na prsa a uklánějí se..."

St. Germain říká: "Úkol byl naplněn, mí drazí. Vy jste dlouho slýchali o tom, že Praha bude duchovním centrem. Včera jste přijali starou odvěkou posvátnou duchovnost, která byla miliony let střežena v Himalájských horách. Tibet předal své poselství České kotlině. Brzy pochopíte, proč právě Česká kotlina..., a proč vy jste si vybrali toto místo zrození, posledního fyzického zrození. Teď nastává čas, aby Srdce této České kotliny se probudilo. Aby srdce Českého národa - Praha, začala plnit tu funkci, o které již dávno mluvila Libuše, když říkala: "Vidím město, jehož sláva hvězd se bude dotýkat". Mluvila o době transformace. To, co jsme měli naplnit, jsme teď udělali. Aktivovala se posvátná geometrie Prahy ve svém úplném celku. Vše je připraveno pro to, co má přijít. Všichni zde jste spolupracovníci tohoto chrámu, přátelé. Všichni. Jinak byste tu nebyli. A já vás jenom prosím, dovolte nejdřív, abych každého z vás zahalil osobně do velkého fialového závoje. Přijměte to prosím jako osobní dar St. Germaina, chcete-li. A tam, kde jsou vaše největší a stále ještě přetrvávající problémy, prosím dovolte této fialové energii, aby vám pomáhala. Tam, kde to cítíte. Milost Boží dovolí, aby se toto nyní mohlo stát."

Eva P.: A St. Germain teď přichází ke každému z nás, jak zde tak sedíme na zemi, a zahaluje nás do fialové energie jako do závoje. Jestliže máte k němu jakékoliv otázky prosím, tak je klaďte.

Otázka: Jaké chrámy jsou nad Prahou a jaké mají vzájemné vztahy?
St. Germain: "Chrámy, které cítíte, jsou zde pro vaši potřebu. Veškeré chrámy, které zde jsou, jsou tu proto, aby transformace na planetě Zemi mohla proběhnout v nejlepší možné podobě. Jestliže někdo cítíte úplnou blízkost k některým specifickým energiím, stačí jen vyslat Lásku a propojit se s nimi - propojit se s chrámem. Tu blízkost k nim cítíte, protože je v nich něco, co právě potřebujete. To je přirozené. Mnozí ještě ty tzv. chrámy nevidíte. Jsou to určitá energetická centra, která vnímáte svým vnitřním zrakem jako chrámy. Protože nevíte, jak si to třeba zobrazit jinak - tedy energie vnímáte v podobě chrámu, což je v naprostém pořádku. Můžete to vnímat i jakkoliv jinak, třeba jako světelnou mlhovinu - i to je možné. Ale jsou to energie, které v této době obalují - a ještě dlouho obalovat budou - celou Zemi. Jemné vrstvy Země. A jestliže budete cítit potřebu na nějakou energii se napojit, dělejte to přátelé. Jsou to všechno nádherné bytosti Lásky a Světla, jak vy je nazýváte, které vám přicházejí v tuto dobu pomoci."

Otázka: Jakým způsobem bude probíhat přechod ze 3. do 5. dimenze?
St. Germain: "Drazí, už brzy brzy brzy se to dozvíte a proběhne to energetickým polem celé Země. Vyčkejte ještě chvíli. Protože to, co se třeba teď odehrává zde, tak velmi výrazně ovlivní energetické pole nejenom Čech, ale celé planety. Podobná světelná kola se odehrávají na jiných místech této planety. A toto vše se potom slije v jednu velikou energii, která ovlivní energetické pole lidstva a na základě výsledku tohoto energetického pole lidstva potom budou dělány tzv. konečné verze transformace. Takže prosím vydržte, nebude to trvat už dlouho."

Otázka: Co z této dnešní aktivace (pro nás) vyplývá?
St. Germain: "Přátelé, Praha dnes byla aktivována jako duchovní centrum. To se teď s vaší účastí stalo. Již se nejedná o budoucí duchovní centrum, ale již o aktivní duchovní centrum této planety. To jste teď - vy lidé - provedli. A co z toho pro vás vyplývá? Vyplývá z toho, že budete mít velké množství energií v sobě, že bude vznikat vibrační energetický nárůst nejenom v této zemi a v Praze, ale týká se to osobní vibrace každého z vás. A zároveň, jak bude narůstat vaše osobní vibrace, vy si začnete dávat věci do daleko větších souvislostí. Budou se moci uvolnit další vlákna DNA, která budou moci být již funkční. Ačkoliv se mnohým z vás ta vlákna DNA předtím již navíjela, vaše Duše ještě nedovolila, aby se stala funkčními, protože jste na to nebyli připraveni. Tato doba teď již pozvolna nastává, aby se toto stalo. Takže vy budete s mnohem větší intuicí a poznáním vnímat a dotýkat se situací, do kterých se budete dostávat. Budete moci pomáhat druhým a budete mnohem lépe vnímat sami sebe a vědět, co vy potřebujete. Bude vám to pomáhat také k tomu, abyste pochopili, co to znamená mít rád sám sebe. Je toho velice mnoho. Jak se vyvíjí spirála, tak víte, že vždycky postupujete o otočku výš, kde to poznání, které jste měli, vstřebáváte mnohem více a toto přechází v určitou vaši vnitřní moudrost. A právě tato vaše vnitřní moudrost se bude zmnožovat. Vyplývá z toho pro vás také to, že budete nejenom mnohem víc vnímat, nejenom že se naučíte mít lépe a více rádi sami sebe, ale stanete se již funkčními spolupracovníky transformace. Někteří však stále ještě neberete bytosti nefyzické, ne hruběhmotně fyzické bytosti jako spolupracovníky. Ale přátelé, o to vás chci velmi poprosit vás všechny, od teď je transformace naše společná věc. To se týká andělů, archandělů, nanebevzetých mistrů, vás lidí, bytostí druhé dimenze - to je všechno naše společná práce. A vy se stále více budete probouzet, vaše vědomí se bude rozšiřovat a probouzet, abyste toto mnohem snáze a více chápali - nejenom intuitivně, nejenom v meditacích, ale bude vám to přirozeně přicházet i při normálním běžném bdělém životě. Takže budete jednat, jako byste byli trvale v meditačním stavu, ale přitom budete zcela bdělí, protože vaše vnitřní moudrost, vaše vnitřní poznání bude prostupovat vaše jemná těla a bude prostupovat z jemných těl do těla fyzického, bude prostupovat do vaší mysli a bude se jí dotýkat. A tím způsobem bude také pomáhat zpracovávat i vaše Ego. Toto vše je to, co se zde dnes stalo..."

Otázka: Měli bychom tyto přijaté věci/energie předávat na vědomé úrovni - objetím, myšlenkou - nebo to běží samovolně, aniž bychom na to museli myslet?
St. Germain: "Běží to samovolně. Přidáte-li k tomu ještě vědomou účast, tak to samozřejmě ještě zesílíte. Ale tyto energie běží i na vaší čistě podvědomé úrovni. Protože přišel čas, kdy tyto energie se již šíří..."

Otázka: Co bychom ještě měli dělat pro dobro planety?
St. Germain: "Stále je, přátelé, potřeba - a to se týká převážně vás lidí (fyzicky hmotných, hrubě hmotných) - pomoci očistit živly. Hlavně vodu a vzduch. Ale i zemi. Fialová energie, budete-li ji pouštět do vody, bude velmi velmi pomáhat. Vím, že vám duchovní bytost živlu vody o tomhle již dříve povídala. I já vás o to prosím. Kdykoliv si vzpomenete - doma, když otočíte kohoutkem, když spláchnete na záchodě vodou, když se podíváte do řeky, prostě kdekoliv, kde je voda, pošlete fialovou energii. Tak, aby mohla čistit. Vy, kteří bydlíte poblíž jakýchkoliv čističek, prosím zaměřte svůj pohled na tu vodu, která je v těchto čističkách a pošlete tam fialovou energii. Protože tyto čističky čistí vodu pouze tím způsobem, že ji čistí od mechanických nečistot, ale třeba věci, které užívají ženy při antikoncepci, nebo antibiotika, která jsou podávána v potravě zvířatům - hlavně brojlerům, tak toto vše ve vodě zůstává a přináší to potom problémy lidem, kteří mají oslabenou auru a tuto vodu potom pijí nebo jakýmkoliv způsobem s ní přijdou do styku. Samozřejmě, že to jsou karmické problémy, jejich. Ale ony mohou probíhat na jemnějších úrovních. Je to Boží Vůlí dovoleno. Takže prosím, posílejte fialovou energii vodě. Rozšířila se zde knížka o vodních krystalech, mnoho z vás ji zná. Prosím, pijte vodu a vkládejte do ní tu krásnou energii "miluji tě", "já jsem boží přítomnost, láska, něha, čistota"... To, co zrovna cítíte, vkládejte do vody - mentálně, nebo si to napište a na papírku nalepte na nádobu s vodou a potom tu vodu pijte. Vy víte, že jste tvořeni převážně vodou.

Stejně tak bych vás chtěl poprosit o pomoc živlu vzduchu. Fialová energie čistí také vzduch. Víte sami, v jakém stavu je vzduch velkoměst. Takže prosím, vyjdete-li na ulici, posílejte do motorů a výfuků všech aut fialovou energii. I vy - motoristé - nemusíte znát technické vybavení, jen si vizualizujte, že z výfuku vašeho auta jde krásná fialová energie. Když si toto zafixujete, přátelé, budete vidět, k jakým změnám začne docházet.

Totéž vás chci poprosit s půdou - zemí. Tam, kde je zamořená půda, fialová energie velmi pomůže.

Proto má toto transformační období fialovou energii. Je potřeba vše očistit. Veškeré nánosy. Nejenom ve vás - fyzických lidech, ale i na planetě a ve veškerém životě je potřeba fialovou energii, která má schopnost vše, co není Láskou, v Lásku proměnit. Abychom tu krásnou planetu, již jste vy lidé dostali - tu nádhernou čistou Zemi s průzračnými vodami, čistým vzduchem, nádhernou zemí a zářivým Sluncem, abyste ji mohli poznat alespoň v té částečné podobě, než odejdete ze třetí dimenze. Takže prosím nezapomeňte, že živly vás prosí o to, abyste jim pomohli fialovou energií."

Otázka: Jak se teď v Praze staví nové stavby? Jsou alespoň některé tzv. vedené Boží Vůlí a zapadají do posvátné geometrie Prahy?
St. Germain: "Teď už se pouze doplňuje. Ta základní geometrie byla již dána. Ta byla již dána v době, kdy tito tzv. osvícení lidé byli schopni Boží vedení přijmout. Byla dána již dříve a teď intuitivně anebo jinak vedení lidé ji jen doplňují. A ti tzv. nevedení... - tam potom nastávají problémy, jak je znáte, kdy jsou přerušeny energetické dráhy v Zemi a tak podobně. Ale to jsou věci, o kterých víte už mnoho hlavně od bratra Pogačnika."

Eva P.: Na závěr pošleme gejzíry fialové energie živlu vzduchu a živlu vody...

St. Germain: "Ano, gejzíry fialové energie. Přátelé, vy máte obrovskou schopnost tvořit - radostně tvořit. Jestliže vás bolí v krku a máte problémy na mandlích, představte si třeba fialové kuličky, takové ty prskající kuličky, vložte si je do svých mandlí a nechejte tu fialovou očistnou transformační energii, ať tam jako prskavka se rozletí a nádherným způsobem vše očistí. Máte-li kdekoliv v těle jakékoliv problémy, které potřebují očistit, dejte si tam fialovou energii. Do jater, žlučníku... Vytvořte tam fialové očistné jezírko. Můžete jakýmkoliv způsobem tvořit. Vše toto je vám zcela dostupné. Jsou to věci, které jsou přirozené, normální, jsou pro vás prospěšné a o to jde. Abyste je takto používali. Vy můžete tuto fialovou energii kutálet a posílat a hrát si s dětmi. Když vidíte někde staré lidi, jak sedí na lavičce, pošlete jim fialový balonek a nechte, ať ten fialový balonek mají na klíně, pošlete ho do jejich rukou a on tam naplní tu práci, kterou je třeba, aby udělal. Buďte tvořiví, drazí. Buďte tvořiví. Hraví, tvořiví a radostní."

Eva P.: Přichází duchovní bytost Prahy, vypadá jako krásná, rozevlátá mladá žena, a říká: "Přicházím vám poděkovat. Přicházím vám poděkovat, protože se mi běží tak lehce k vám. Tak lehce se mi běží!"

Eva P.: A je to taková nádherná dívčina. Děkujeme sestřičko. Promiň, že jsme tě vlastně v úvodu vůbec nepřivítali.

Duchovní bytost Prahy: "Ale o to vůbec nejde. Tady jde o ty krásné energie, které z vás šly. To bylo tak krásné, že všechny bytosti mládnou Láskou. A představte si, že jsem teď i já omládla!"

Eva P.: Ozývají se také delfíni a velryby a říkají: "Naší úlohou, nás delfínů a velryb v oceánech, je střežit vysokou vibraci Lásky ve vodě. Střežit tuto vysokou vibraci Lásky na souši je záležitostí vás lidí. Předali vám tuto úlohu bytosti, ty entity, které byly kdysi zapadlé - ať to byli Aboriginci (Abordžinci) či bytosti někde v džungli... Tyto krásné bytosti lásky předaly před 3-4 lety tuto odpovědnost vám - lidem západní civilizace. My delfíni čistíme vodu v oceánech - čistíme ji tak, jak je možné. Ale zůstává tam něco na vás. Aby si veškeré karmické věci lidstva lidé uvědomili. My bychom všechy vody vyčistily, kdyby si lidé alespoň uvědomili své karmické záležitosti. Jestliže si je neuvědomí, tak je musíme nechat takové, jaké jsou. To vám říkáme, jenom abyste to věděli. Jinak vodu oceánů my - jak delfíni, tak velryby - čistíme. Setkaly jsme se s vámi na misích. Setkali jste se s delfíny ve Venezuele, v Norsku a na jiných místech planety. Vaše kódy, aniž byste tušili, se s námi propojily, a proto se tak snadno na nás teď napojujete. Milujeme vás. Velmi vás milujeme. Všichni lidé jste nádherní! Jste nádherní! Jste tak nádherní, ale potřebujete si projít tím, čím ještě je třeba. A do toho my nemůžeme zasáhnout...".

Eva P.: "Děkujeme vám. Děkujeme vám všem. A děkujeme tobě, bratříčku St. Germaine, s velikou Láskou ti děkujeme."

St. Germain: "Já děkuji vám, mí drazí. Já děkuju vám, protože až se jednou sejdeme, až budete mít to otevřené vědomí, tak se spolu tak krásně nasmějeme - uvidíte! Protože pak to bude všechno přirozenější, jasnější a srozumitelnější. Ale teď my děkujeme vám, protože s tím zavřeným vědomím, jak jej máte, je třeba vám opravdu poděkovat, naši drazí."

Neděle 2. 8. 2009
Meditaci vedla a poselství přijala: Eva Puklová
Textovou podobu připravili: Lukáš Severa a Sylva Chantée
Převzato z webu Průvodce transformací - www.pruvodce-transformace.cz

Motto pro 23. srpen

23. srpna 2009 v 1:54 | Svatý Tomáš Akvinský |  Motto dne
Člověk nemůže znát věci příští s výjimkou těch, které sám zapřičiní nebo mu je Bůh vyjeví. I andělé znají budoucnost, ale mnohem přesněji.

Ve jménu lásky

23. srpna 2009 v 0:15 | Z. Jordánová: Láska |  Práce s vyššími těly
Co nám vlastně chybí? Co je to, co celý život hledáme, ale nenacházíme? Ať se rozhlížíme sebevíc, kolem nás to prostě není a není, ač se o to všemožně snažíme, okolní svět nám to nenabízí. Jsme všichni unaveni, někdy naštvaní, někdy smutní, a o co víc se snažíme, tím víc jsme zklamaní. Všechno naše snažení směřuje k jedinému - získat lásku.
Ve jménu lásky jdeme druhým pomoci, i když jsme unaveni a nechce se nám a myslíme si, že druzí nás za to ocení. Ve jménu lásky se snažíme a snažíme, a myslíme si, že druzí uvidí, že jsme dobří, a budou nás mít rádi.
Zapomínáme na sebe, jsme ochotni vyhovět druhým téměř v čemkoli a myslíme si, že si nás pro naši ochotu začnou vážit. Problém je v tom, že to nefunguje, a oni po nás chtějí stále více a více. A my se více a více snažíme. Jejich požadavky jsou stále naléhavější a drzejší. To, co jsme chtěli, stále nepřichází- LÁSKA.
N
ejvíce nás rozčilují ti, kteří chtějí až takové drzosti, že jim nemůžeme vyhovět. Ale problém nejsou jejich drzosti, nýbrž fakt, že my jim nemůžeme vyhovět, a proto nám lezou na nervy.
Ve jménu lásky spolu nemluvíme, protože nám vadí, že od druhých nemůžeme dostat lásku takoví, jací jsme. Obviňujeme se navzájem, protože si myslíme, že když druhého usvědčíme ze špatnosti, tak my budeme lepší a budou nás mít rádi.
Ve jménu lásky dokonce i vraždíme, protože si myslíme, že víme lépe než druzí, co je pro ně dobré, ale oni to nechápou.

Všichni hledáme lásku ve vnějším světě. Všichni chceme, aby se k nám druzí chovali pěkně. Všichni hledáme v okolním světě to, co sami sobě nedáváme. Svět kolem nás je naše zrcadlo a může nám dát jen tolik, kolik si dokážeme dát my sami. To, co si nedokážeme sami dát, nemůžeme ve vnějším světě nikdy najít.
Málokdy se stane, že oslavujeme život, tu úžasnou příležitost projevit se, a ukončíme svou fyzickou zkušenost s pocitem naplnění a uspokojení, s pocitem přijetí a s láskou.


Upozornění

22. srpna 2009 v 20:32 | Marie a Milada |  Kontakt
Již potřetí žádáme všechny naše čtenáře, aby respektovali adresu magdalky, která je určena pouze na žádosti o pomoc a neposílali na tuto adresu jakékoli prezentace a obrázky!
Prosíme, šetřete nás čas a nezahrnujte nás různými nevyžádanými prezentacemi, posílanými na tuto adresu!

Motto pro 22. srpen

22. srpna 2009 v 1:51 | Marie Blankytná |  Motto dne
Ať při západu slunce čelíme čemukoli, nikdy proti tomu nestojíme sami.

Motto pro 21. srpen

21. srpna 2009 v 2:48 | Marie Blankytná |  Motto dne
Škeble se drží moře, sněhové čepice se drží hor.
Kameny se drží říčního dna.
Jako bezděčné momenty v přírodě se vaši andělé po celý život drží vás.


Webová stránka, která "čistí".

21. srpna 2009 v 0:55 | Milada |  Moudrosti od různých autorů
Webová stránka na adrese byla nabita energií, aby vám pomohla očistit se od programů a názorů, když se na ni díváte. Možná se cítíte uvolněně a klidně, když se na tuto stránku díváte. Uvolněte se, dýchejte pomalu a nechte věcem volný průběh. Užívejte si klidu a míru.