Září 2009

TV Prima o chemtrails

30. září 2009 v 20:35 | Milada
TV PRIMA jako první informovala o chemtrailsech ve svém hlavním zpravodajském pořadu dne 26. září 2009. V archívu této televize je tento shot v závěru zpráv a jsou tam i fotografie práškujících letadel. Vše je na adrese.

Informace z http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9595:
Posádky letadel trpí v posledních letech zvýšenou a častou nemocností, zprávu o tom přinesla samotná MF DNES, viz tento odkaz. S redakcí OSUDu spolupracuje několik profesionálních pilotů dopravních letadel zaměstnaných u zahraničních leteckých společností, kteří se však z obav o ztrátu svého zaměstnání, případně výsměch svého okolí, odmítají veřejnosti identifikovat.


Motto pro 30. září

30. září 2009 v 2:48 | Antoine de Saint - Exupéry |  Motto dne
Prosím, Pane, dej, ať nechám Tebe i ostatní dohovořit. To nejdůležitější si člověk neříká sám, to nejdůležitější mu bývá řečeno.

Přivtělená duše matky

30. září 2009 v 0:07 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Prosím Vás, ak Vám zvýši trocha času poraďte mi prosím.
Ako 18 ročná som mala dopravnú nehodu (30.10.1978 sa vykoľajila elekrtička a ja som v nej cestovala do školy z internátu). Vtedy pri mne stáli všetci anjeli strážny. Po zlomenine krčnej chrbtice ( C3,4,5), narušení - stlačení miechy a pretrhnutí sleziny som bola chvíľu ochrnutá , ale dostala som sa z toho. Ostala som na invalidnom dôchodku s trvalými následkami na ľavej ruke a nohe. Na prvý pohľad by ste si moje postihnutie pred pár rokmi nevšimli . Som vďačná Pánu Bohu a všetkým anjelom , že som doposiaľ prežila plnohodnotný a šťastný život.
Po 30.rokoch sa stavce krčnej chrbtice posunuli a tlačia na miechu. Tŕpnu mi ruky, zhoršuje sa chôdza,padám nečakane ako podťatá... i keď nemám časté a silné bolesti,lekári tvrdia že je nutná operácia. (Tabletky od bolesti neužívam , len tak jednu raz za týždeň až za dva.) Vraj stavec C6 zlomia, vrátia na miesto aby netlačil na miechu a spevnia titánom... už v lednu 2009 som mala byť operovaná, ale stále to odďaľujem... posledné 2-3 mesiace sa zhoršila chôdza, ale stále si myslím, že príčinou nie je krčný stavec...
Po smrti mojej mamičkysom mala v byte strach a necítila som sa dobre ( v tom čase môj partner dostal dva obrazy od svojho syna, ktoré na mňa doteraz pôsobia negatívne).
Zhoršenie zdravotného stavu, závrate, pády, zlé prekrvovanie dolných končatín, kŕčové žily a ich zápaly, 28.8.2008 vyoperovanie posledného vaječníka,vlastne tieto problémy mala aj mamka, začali sa výraznejšie u mňa prejavovať po jej smrti. Asi štyri mesiace sa mi stáva, že keď stojím pred zrkadlom, vidím v sebe mamkinu podobu.
Prvý krát ste mi písala , že mamkina dušička je privtelená v ockovej aure.... prečítala som jednu z kníh čo ste mi doporučila. Ocko ochorel vo februári 2009. Hľadala som niekoho, kto by pomohol nájsť mamkinej dušičke pokoj a odviedol ju za svetlom, ale bolo mi povedané, že bez oteckovho vedomia, bez toho, aby o to požiadal on to nepôjde. A že navyše možno má mamkina dušička ockovi pomáhať, alebo ho niečomu naučiť, alebo....
Pani Maruško, prosím Vás o radu , čo by som mala urobiť aby som karmu vyčistila a neopakovala chyby ? Dá sa určiť nejaký vhodný termín na operáciu ? Snažím sa myslieť pozitívne, programovať úspešný výsledok operácie , ale niekde z hĺbky občas preniká strach. Čo mám robiť, aby som nepremárnila čas, ktorý mi ešte ostáva a odstránila príčinu toho čo sa so mnou deje ? ( odpoveď: šíriť lásku a isť cestou lásky, prosiť o odpustenie, odpúšťať, meditovať, programovať a tešiť sa zo života )

Za Váš čas, odpoveď a za lásku , ktorá preniká z Vašich stránok vrúcne ďakujem . Prajem Vám i pani Miladke veľa zdravia , božieho požehnania a radosti.

Odpověď:
Přeji Vám klid do duše .
Automatické písmo pro Vás jsem přebrala ve 4 hodiny a 45 minut.
Duchovní význam tohoto čísla je - 445- " Andělé tě provázejí důležitou životní změnou. Dovol jim, prosím, ať ti pomohou, aby tento přechod proběhl hladce.
Opis autom. písma je tento :
"Ano, mohu říci to základní.
Duše vaší maminky nepochodila se svým záměrem u manžela. Chtěla ho dovést k pochopení a otevřenosti chápání duchovních pravd. Máte možnost pomoci její duši sama, je u vás. Je ve vaší auře.
Udělejte to ještě než půjdete na operaci.!!!
V meditaci jí projevujte lásku a odpuštění a proste o odpuštění pro sebe i pro tatínka.
Je důležité, aby vaše energie byly k operaci čisté, bez energie jiné duše.
Vysvětlete jí vaši situaci se zdravím,co vás čeká a proste ji, aby pochopila, jak zatěžuje vaše energie, že vaše hlava je tak zatížená, že zesláblé obratle nemohou tuto tíhu unést.
Proste čisté duchovní bytosti o pomoc při odchodu její duše, která se bojí vydat sama na tuto dalekou cestu. Potřebuje průvodce, který ji převede do náruče Světla čistého Vesmíru."

Vím , o čem mluvíte, protože jsem to sama prožila, ale neměla jsem obratle po úrazu, ale jenom oslabené úbytkem vápníku a přítomností přivtělené duše jsem nemohla unést hlavu. Hlava se po odvedení duše pak narovnala.
O této problematice píše paní Koubová v knížkách - Nesvobodné duše a Tajemství zbloudilých duší.
Protože s tím spěcháte, posílám Vám kontakt na paní Boženu Koubovou a domluvte se s ní.

Knihy:
Božena Koubová - Nesvobodné duše
Božena Koubová - Tajemství zbloudilých duší
Božena Koubová- U karmického soudu, ale to jsem Vám už doporučila.
Najděte si u nás na blogu také povídání o tom, co je třeba udělat před operací
a budete-li potřebovat, ozvěte se znovu.
Přeji Vám hodně klidu, samé pozitivní myšlenky a najděte správnou cestu ke svým strážcům.
Po neděli se ještě podívám, je-li třeba něco dalšího udělat. M.

Vztahy

29. září 2009 v 21:58 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
Celý měsíc říjen bude ve znamení změn. Jak změn politických, tak změn ve vztazích, tak změn celosvětových. Vztahy v tomto období budou abnormálně utuženy, pokud je zde správná volba partnerů a také co se týká vyzařování energií, budou tyto vztahy velice radostné a zvyšující energetický potenciál.
Naopak vztahy nefunkční, založené na lži a obavách budou velice silně komplikovány, budou se okamžitě ukazovat slabá a problematická místa a následně tyto vztahy prodělají velice silnou proměnu. Někteří budou ze vztahů uvolněni a půjdou za svým "pravým" partnerem. Toto bude jakási "malá" příprava na fázi, která je očekávána začátkem roku, kdy vztahy opět prodělají velice významné změny. Nelze již déle udržovat minulost, vztahy problémové budou rušeny mocným zásahem příchozích energií, neboť tento nesoulad již Země nebude podporovat. Je čas na lásku a cit, bezcitnost není vítána. Mnoho lidí se stále se vztahy potýká, neboť ty jsou základním kamenem těchto životů a také těchto let.
Děti, které se narodí, ať přijdou z lásky, tam, kde láska chybí, objeví se mnoho problémů. Mnoho politických změn přichází do vašich životů a mnoho slov bude napsáno o dění tady, ve vaší zemi, ale i v okolních zemích. Vlády se mění, narůstá možnost změn k dobru. Jistěže ještě existuje fáze přechodná, avšak takto je již jen otázkou měsíců.
I stav Země samotné je velice silně ozdravován. Slunce neustále zvyšuje přísun energie na Zemi a Měsíc stále silně ovlivňuje dění, která působí jak na lidi, tak na zvířata, tak i na Zemi samotnou. Nový měsíc stále přináší nové možnosti volby. Volbu, kterou učiníte, ihned zrealizujete. Možnosti vámi řízených změn jsou velice silné. Naopak to, co neladí s budoucností Země a i vaší, bude eliminováno anebo pozměněno.
Spousta důležitých a dosud tajených informací již začíná být zveřejňována. Mnozí nacházejí pravdu psanou mezi řádky.
Také jsou zde velké propady mezi dimenzemi. Třetí dimenze se pomalu propadá, někteří jsou již součástí čtvrtého rozměru., i když plynně přejdou teprve během následujících let. Nyní je možné opravdu všechno. Jakmile nastoupí nový měsíc, uvolní se stavidla energií a energie bude doslova pršet na Zemi jako déšť, ovlažující vše, co mu přijde do cesty. Očista bude velice silná a mnoho lidí se bude cítit vyčerpaně. Avšak možností k dobití energie je spousta a již je sami znáte.
Několikrát se pozmění chod vesmírných těles v závislosti na období. Vy však nezaregistrujete tyto změny, i když i toto na vás silně působí. Dalšího období se nebojte, také ne příštího roku. Vše bude opět vyváženo. Následujte svá srdce, poslouchejte sami sebe, jen vy víte, co zažíváte a co cítíte. Své pocity vnímejte velmi silně a řiďte se jimi. Vedou vás správnou cestou.


Motto pro 29. září

29. září 2009 v 2:18 | Marie Blankytná |  Motto dne
Když si stěžujeme, tak bereme transformaci špatně. Transformace je očista duše. Přes onemocnění fyzického těla se čistí i duše a máme to přijímat a nereptat.

Lékař mluví otevřeně o chemtrails

28. září 2009 v 21:43 | V. Hardy |  Moudrosti od různých autorů


Několik posledních dnů bylo v Severní Karolíně krásně a dostatečně teplo na to, aby se mohlo sedět na slunci pouze v tričku a pozorovat ptáky, jak se připravují na jaro. Miluji přírodu; není nic lepšího než vůně hlíny, když se půda začíná rozmrazovat po dlouhé zimě, nebo vzrušení, vidět jak rostlinky poprvé vystrkují hlavy ze země; myslím, že část mého já je stále ještě dítětem, které se rádo hrabe v hlíně. Také si myslím, že trávení času v přírodě je úžasný způsob spojení s Bohem během života a s tvořivostí, která je na zemi. Přesto byla má radost letos pokažena pohledem na letadla nad hlavou zanechávající dlouhé stopy a s tím spojeným pocitem zmatku a zděšení, že je jiní lidé nevidí, nestarají se o ně, nebo o nich nevědí.
Ano, mluvím o chemtrails. Napsala jsem o nich několik dalších článků, které upoutaly minimum pozornosti, ale přesto jsem vytrvalá. (1) (2) (3) Jelikož jsem ve své vlastní mysli nedospěl k žádným závěrům a myšlenky o chetrails mě přivádějí k metafyzické teorii, oslovila jsem v tomto velmi malém studijním oboru ostatní. Dr. Stephen D. McKay mi nedávno poslal e-mail a sdělil mi, že byl kontaktován společností BBC a Channel 4 z Velké Británie s nabídkou, aby pracoval na dvou dokumentech o změnách počasí a projektech geoinženýrství, včetně problému chemtrails. A včera jsem po šesti letech výzkumu v této věci obdržela výsledky jeho bádání.
Dr. McKay (fotografie) se domnívá, že v naší atmosféře probíhají čtyři projekty. "Prvním projektem je snaha zabránit slunečním paprskům, aby dopadaly na Zemi, včetně ultrafialového záření, které tam bez náležité vrstvy ozonu ve vyšších sférách nad zemí bude pronikat. To podle předpokladů sníží teplotu na povrchu Země a zabrání ultrafialovému záření, aby lidem způsobovalo rakovinu kůže. Aerosol je pravděpodobně oxid hliníku nebo sloučenina, která má podobné vlastnosti."

"Druhým a nejvíce utajovaným projektem je RFMP (Radiofrekvenční Plánováč Misí), vojenský program námořnictva Spojených států. RFMP je název systému označující skupinu počítačových programů. Jeden z podpůrných podprogramů v systému RFMP se nazývá počítačový program VTRPE. VTRPE je zkratka označující Proměnnou terénní rádiovou parabolickou rovnici. Je to počítačový propagační program pro rádiovou frekvenci, který se zabývá rádiovými vlnami a umožňuje systému RFMP vidět bojiště na televizní obrazovce trojrozměrně (3D). Systém RFMP také závisí na satelitech, které mu dodávají snímky z bojiště, které se skombinují s obrazem z bojiště zobrazeným ze země, a tak vytvářejícím obraz 3D."

"Vytvořením mimořádně interaktivního a vizuálního prostředí (radarové obrazovky televizního typu) systém RFMP umožňuje obsluze počítače seznámit se s prostředím "rádiové frekvence" dříve, než se na bojišti uskuteční válečná mise přehráváním různých "co-kdyby" virtuálních bojových scénářů na svém počítačovém monitoru. Jelikož jsou všechny hlavní způsoby propagace rádiové frekvence modelovány na tomto počítači (systém RFMP), zvláštní, někdy kontraintuitivní, případy mohou být podrobně testovány a využívány během válečné mise." "Počítačový program VTRPE fungoval přesně pouze na vodě a v pobřežních oblastech, ale ne na pevninských masivech, protože radarové vlny systému na pevnině vyžadovaly k přesnému fungování atmosférické podmínky známé jako "kanály"." "Vláda a armáda vyřešily problém "kanálů" vypuštěním aerosolu, směsi solí barya, do atmosféry nad Amerikou. Vytvořili atmosférický kanál RF se základem z aerosolu barya z letadla. Chemické a elektrické vlastnosti směsi způsobí, že vlhkost zůstane v mracích. Aerosol opět vytváří elektrické a chemické prostředí, které podporuje kanál RF pro vojenský systém RFMP / VTRPE. Vlákna obsahující baryum mohou podporovat kanál. Směs aerosolu soli barya vytvoří také po rozprášení v přímém směru přenosovou cestu z bodu A do bodu B v obou směrech a umožní na té přenosové cestě vysokofrekvenční komunikaci, dokonce i přes zemské zakřivení. S přímočarým vedením z bodu A do bodu B mohou být snadněji monitorovány nepřátelské vysokofrekvenční komunikace." "Třetí projekt také používá směs solí barya v atmosféře. Řízení počasí je projektem amerických vzdušných sil a používá koncepci Nikoly Tesly o záření rádiových frekvencí (HAARP) směrem k ionosféře nad zemí. Podpůrné systémy křehkého života v našem životním prostředí jsou vládou ovlivňovány, testovány a pozměňovány pro vojenské účely. Ze spisů vzdušných sil vyplývá, že "jsou rizika vysoká, ale odměny stojí za to." Směs solí barya, podporující vlhkost, je dodávána k povětrnostním frontám a ovlivňována na způsob řízení. Předpokládá se, že se mikrovlnná energie také používá v programu řízení počasí. Údaje o počasí jsou také požadovány v programu VTRPE systému RFMP. Vylepšená technologie řízení počasí umožní armádě zadržet déšť, vyvolat potopy, sucho nebo bouře, zadržet sluneční svit, poškodit potravinové plodiny a bez jediného výstřelu srazit jakoukoli zemi na kolena."

"Čtvrtým projektem v atmosféře je DARPA, Agentura pro rozvinuté výzkumné obranné projekty, programy biologické detekce a dekontaminace. Program také používá směs solí barya jako základní pojivo v aerosolu spolu se speciálními polymerovými vlákny v atmosféře. Na zkoušku vypouštěli do atmosféry biologický roztok a testovali systémy detekce a dekontaminace."
"Předpokládá se, že sůl barya, polymerová vlákna a jiné chemikálie v atmosféře jsou tělesnými dráždidly, která jsou buď přímo nebo nepřímo odpovědná za nedávné zvýšení epidemických výskytů krvácení z nosu, astmatu, alergií, zápalu plic, onemocnění horních cest dýchacích a nápadného zvýšení příznaků zánětu kloubů, ke kterému nedávno došlo po celé zemi. Chemikálie nezákonně rozprašované do atmosféry tvoří atmosférické a pozemní podmínky škodlivé pro zdraví lidí a zvířat, ale příznivé pro růst škodlivých plísní a hub. Tyto podmínky nejsou zdraví prospěšné. Rozpustné soli barya (zemního kovu) jsou toxické pro organismus savců. Rychle se vstřebávají ze zažívacího ústrojí a ukládají ve svalech, plicích a kostech. Lékařská obec neposkytuje žádné konkrétní údaje o dlouhodobých účincích barya v lidském těle."
"Tyto programy jsou tajné, protože federální EPA a státní agentury pro kvalitu životního prostředí mají "nevědět" o tom, jaké jsou vedlejší produkty metabolitů biologických, nezákonných a škodlivých přísad. Z tohoto důvodu byl projekt občany těchto zemí prohlášen tajným."
Takže teď to víme, a je to tak, jak jsme tušili; a nyní nastává otázka, co dál? Když jsem si posledních pár dní užívala pěkného jižního počasí a pozorovala letadla, někdy pět najednou, zanechávající stopy na obloze, slyšela jsem, že se očekává nesmírně zuřivá bouře a přemýšlela jsem, proč nikdo nevidí tuhle stranu mince?
Brána mého filozofického rozumu se náhle otevírá tisícem otázek a trochou odpovědí. Slyšela jsem mnohé lidi, jak říkají, že uzření chemtrails změnilo jejich život, většina z nich si pamatuje datum, jako si člověk pamatuje traumatický zážitek, ale vím, že zážitky měnící život nás jedině posilují. Slyšela jsem ostatní mluvit o myšlence, že jim uvědomování si budoucí činnosti připadalo, jako by byli povoláni nebo vyvoleni pro nějaký vyšší cíl, podobný cílu osobností ve filmu Blízká setkání třetího druhu. Ale většina lidí prostě mluví o strachu, smrti a nemocech řinoucích se z mraků a podotýkám, že pokud má toto zločinné spiknutí celosvětových elitářů lidstvo poškodit, je strach přesně tím, co by od nás čekali, a je naší povinností se nad tuto emoci pozdvihnout.
Mnoho díků Dr. McKayovi za čas a poskytnutí výsledků jeho bádání.

Zdroj, translation OSUD.cz 2007

Motto pro 28. září

28. září 2009 v 2:33 | Milada |  Motto dne
Pokud se světlo setká se tmou, tak nebojuje, prostě je. A výsledek? Zůstává světlo, nikoliv tma.

Něha nad zlato

28. září 2009 v 0:42 | V. Marek:Hlásím se o Nobelovu cenu |  Vychovatelům dětí
V dětství nedomazlený člověk si je vnitřně nejistý, rád vybuchuje, argument druhého bere automaticky jako útok na sebe sama, potřebuje autoritativní vedení a ochranu (party, strany, státu), nedostatek pocitu štěstí si nahrazuje zvýšenou konzumací a spotřebou stále nových výrobků, zážitků a zábavy, a neschopnost se uvolnit stále se zvyšující spotřebou alkoholu, nikotinu, adrenalinových zážitků apod.
Společnost si tak systematicky vyrábí své další a budoucí hyperaktivní děti, ale také násilníky, agresory a nespokojené neurotiky a je jí to asi stále víc jedno. Také proto, že i ti, kteří ji na všech úrovních řídí, jsou také značně nedomazlení.
"Jako dospělá holka jsem nevěděla, že mi chybí dotek, objetí, pohlazení, nevěděla jsem, že mi vůbec něco chybí," potvrdila mi jedna má pravidelná čtenářka. "Jenže chybělo. Stačilo půl skleničky alkoholu, nebo jen hlasitá rytmická hudba a blikající světla, a blízkost někoho, kohokoli, abych se k němu hned začala tulit. A ještě jsem se divila, proč jsou na mě kluci naštvaní, protože si samozřejmě vysvětlili moje chování jinak a nechápali, že já chci jenom to mazlení."
Něhy a mazlení nám všem je třeba jako soli. Něha manželek politiků nad zlato.

Borrelióza a pomoc archanděla Michaela při léčení těla

27. září 2009 v 21:40 | Marie Blankytná |  Meditace
Pomoc archanděla Michaela.
Budím se brzy ráno, abych byla lépe napojena na svoje duchovní vedení, abych byla co nejméně rušena při své duchovní přípravě na den.
Dnes to bylo ve 4 hodiny 45 minut.
Podívala jsem se na duchovní význam těchto čísel:
4 : " Andělé jsou s tebou. Obrať se na ně s prosbou o pomoc, radu i pocit lásky a bezpečí."
5 : "Toto číslo souvisí se změnou, transformací a alchymií. Něco ve tvém životě se mění nebo se začíná měnit k lepšímu."
445 :"Andělé tě provázejí důležitou životní změnou. Dovol jim, prosím, ať ti pomohou, aby
tento přechod proběhl hladce."
Začala jsem přemýšlet, o jakou změnu půjde, co mám udělat, abych lépe chápala. V meditaci jsem také prosila o další rady, jak udržovat borrelie v organizmu " na uzdě", když vím, že nejdou zničit, protože Boží Moc ničemu živému neublíží. Vlastně jsem prosila o pomoc pro mladou dívku, která má s tímto onemocněním značné problémy.
Po krátké době přišla myšlenka. Zapisovala jsem automatickým písmem:

" Ano, poradím ti. Máte možnost používat energie Boží Přítomnosti k vašemu ozdravění duchovnímu i tělesnému.
Začněte používat techniku dechu spojenou se třemi prsty levé ruky.
Palec - ukazovák a prostředník - v postavení trojúhelníku ve jménu energií Boží Trojice.
Vrchol trojúhelníku tvoří ukazovák = energie Boha Stvořitele, Spasitele a Vykupitele.
Základnu tvoří prostředník a palec = energie Syna Božího J.K. a Ducha svatého.
V představě mějte to, že těmito prsty teče čistá energie Boží Trojice do míst, kam prsty přiložíte. Toto přímé použití prstů jako paprsků této léčivé energie používejte v jedné meditaci 5krát / 5 nádechů, 5 výdechů/. Meditaci můžete provádět vždy, když si na ni vzpomenete.
Jak to udělat ?
1. rozsvítím svíčku- poprosím energii ohně, aby čistila prostředí, aby měnila všechny negativní energie na pozitivní.
2. Očistím ruce pod tekoucí vodou s prosbou očisty.
3. Očistím ruce nad plamenem s prosbou o očistu negací z aury.
4. Naznačím navlékání čistých bílých energetických rukavic s myšlenkou : "Oblékám na svoje ruce čisté bílé energetické rukavice".
5. Napojím se na svoje ochránce ( dělám to pomocí Symbolu Božího Světla).
6. Obě dlaně položím na oblast 3. čakry - levou dlaň na solar plexus, pravou dlaň na pupek
7. Jsem myšlenkou v tom místě - dýchám touto čakrou. Při nádechu cítím zvedání, při výdechu klesání břišní stěny. Alespoň 5 nádechů a výdechů.
8. Potom postavím 3 prsty levé ruky tam, kde potřebuji léčit. Nádech - třeba na 5 dob, zádrž dechu (je-li to příjemné), výdech na 5 dob, může být delší. Toto dýchání provázíme myšlenkou. Příklad : potřebuji vyčistit krk od energií, které mi působí dráždivý, svědivý kašel - přiložím 3 prsty na hrtan - při nádechu myšlenka :
" Já jsem energie Boží Přítomnosti v energiích Trojice Boží, která naplňuje všechny buňky všech orgánů v této oblasti těla, aby vypudila energie, způsobující dráždivý kašel."
Při výdechu : " Vydechuji negativní energie a prosím plamen, aby je vyčistil."
Vše 5krát.
9. Závěrem s pokorou v srdci poděkuji všem čistým energiím za tuto pomoc: " Děkuji svým ochráncům a pomocníkům za jejich pomoc, ochranu a vedení při této ozdravné práci na mém těle."

Možná si uvědomíte, že se Vám toto stává po nějakém Vašem nevydařeném pokusu zasáhnout do života cizího a vyzní to pro Vás špatně. Buď řeknete něco, co jste říkat neměli, nebo zamlčíte něco, co jste říci měli. Tento nevydařený pokus máme ve své auře jako nepříjemnou energii, která nás dráždí - může to být kašel, může to být svědění kdekoliv: v krku, na hlavě, na rukou atd .Uvědomíme-li si tuto událost, můžeme toto zobecnit, a potom touto meditací odstranit přímo stanovenou negaci. Může to být
-energie skrytého nesouhlasu
- energie skrytého odporu
- blokování přirozeného projevu
- potřeba cítit vítězství za každou cenu.

Přeji Vám dobrou zkušenost.M.

Motto pro 27. září

27. září 2009 v 2:00 | Archanděl Michael |  Motto dne
V současné době jste silami Zla velmi oslabováni. Jste oslabováni na své odolnosti, na schopnosti bránit se těmto sílícím tendencím zvenčí i zevnitř. Je důležité, abyste posilovali duchovními cestami svoje duše. Silná duše podpoří i fyzické tělo k ochotě bránit se probouzejícím se pochodům, které vyvolávají i ty nemoci, vůči nimž jste byli už imunní pomocí očkování nebo proděláním nemoci.

Motto pro 26. září

26. září 2009 v 2:52 | Archanděl Michael |  Motto dne
Je mezi vámi energie Krista, proste a žádejte energii jeho Světla o posilu duše, čaker i jemnohmotných těl. Vdechujte do své aury a do duchovního srdce jeho energii.

Dalajlamovo doporučení

26. září 2009 v 0:16 | V. Marek: Hlásím se o Nobelovu cenu |  Moudrosti od různých autorů
"Každý den, hned jak se probudíš, si uvědom a opakuj: Dnes mám štěstí, že jsem se probudil, že jsem živ, a že žiji vzácný život člověka. Budu se snažit ho nepromarnit, ale využít všechnu energii k tomu, abych se dále vyvíjel. Abych rozšířil své srdce a dokázal naslouchat druhým. Abych pro blaho všech bytostí dosáhl osvícení. Abych na druhé myslel vždy v dobrém. Abych se nerozčiloval, nebo na ně nemyslel negativně, a abych jim dokázal ze všech sil pomáhat."
Moudří to opakují více jak dvě tisíciletí. A brblalové jen brblají a nezkusí žádný z t ěch docela snadných a vyzkoušených návodů. Ona totiž už i západní věda zjistila, že pozitivně a vůči ostatním vstřícně nasměrovaná mysl je šťastnější, zdravější, efektivnější a ekologičtější.
Možná by každý notorický škarohlíd měl strávit aspoň týden někde v tajfunu nebo mezi chlupatými housenkami. Pak by si jistě velmi ochotně každé ráno opakoval: "Jsem šťastný, že žiji tam, kde nejsou chlupaté housenky" a byl by šťastný.

Motto pro 25. září

25. září 2009 v 2:19 | Hebrejský Talmud |  Motto dne
Měj se na pozoru, abys ženu nerozplakal, neboť Bůh počítá její slzy.
Žena byla stvořena z mužova žebra, nikoliv z jeho nohy, aby se po ní šlapalo.
Nepovstala ani z mužovy hlavy, aby mu byla nadřazena.
Původ má v jeho boku, aby mu po boku stála jako jemu rovná.
Žena byla stvořena k tomu, aby ji muž podepíral a srdcem miloval.


Motto pro 24. září

24. září 2009 v 1:33 | Milada |  Motto dne
Na Slovensku na Zbojnické chatě ve Velké studené dolině využívají už řadu let tzv. dynamické filtry pro úpravu vody."Jejich princip není složitý," říká profesor Bencko. "Voda protéká přes stříbrnou mříž nebo trubky. Z nich se pak elektrolyticky uvolňují iontové částice stříbra, které se navážou na mikroorganismy a neutralizují je." Stříbrné příbory používají pacienti, kteří si v nemocnici léčí popáleniny. Koloidním stříbrem jsou napuštěné sportovní boty proti pocení i zápachu.

Sen o čápovi

24. září 2009 v 0:57 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Prosím o výklad následujícího živého snu:
zdálo se mi, že jsem našla ochmýřené čapí mládě (ale nemělo dlouhý zobák, tak nevím, proč čapí) a nevěděla jsem, čím ho nakrmit. Asi telepaticky jsem zachytila celer. Pro jistotu jsem si o víkendu šla celer koupit.
Děkuji X.
Výklad:
To čapí mládě představovalo pisatelčina mladšího syna a snem je jeho matce sdělováno, že pokud tento syn v budoucnu bude chtít mít nějakého potomka, že pro to bude muset něco dělat - změna stravy, duchovní očista atd. a je potřeba na tom pracovat dlouhodobě, proto se jí to zdálo už nyní, i když pro syna z jeho hlediska to není aktuální. Jeho starší bratr tyto problémy mít nebude. Naše duchovní vedení musí být hodně vynalézavé, aby nám dokázalo pomocí obrazové řeči něco sdělit tak, abychom to dokázali pochopit.
Čáp bývá někdy zobrazen, jak ve svém dlouhém zobáku drží na stužce miminko v peřince, ale tento čáp neměl dlouhý zobák, tak nemohl žádné miminko přinést.

Motto pro 23. září

23. září 2009 v 1:27 | Milada |  Motto dne
Jedno z tajemství úspěchu Alexandra Velikého a jeho tažení do Indie bylo, že on a jeho generálové pili vodu ze stříbrných nádob a pohárů, což je ochránilo před řadou infekcí, které se přenášejí vodou. A naše babičky dávaly stříbrnou minci nebo stříbrnou lžičku do konví s mlékem, aby zbytečně rychle nezkyslo. Brzdí množení bacilů

Reakce Zdenky na chemtrails a její poselství pro všechny

22. září 2009 v 20:15 | Zdenka |  Moudrosti od různých autorů
Milá paní Miladko,
reaguji na "chemtrails".
Že je to ničení planety a všeho živého, již všichni víme. O tom nemá cenu více diskutovat, tak jako to, že je to skutečnost.
Burcovat parlament, to většina lidí neumí a ani nechce. Ale přišla mi rada pro všechny, hlavně pro ty probuzené a srdcem na pravém místě. Já sama ji používám.
Ta rada zní : Posílejte lásku a jen láskyplné myšlenky těm, co za vším stojí tj. těm, co jsou schovaní a také těm, co toto vykonávají. Klidně jim posílejte myšlenky typu:
"Máte přece také své milované, dokonce určitě chcete i vy žít, tak zastavte ničení."
Myslíte si totiž, že myšlenky nemají žádnou moc. Ale opak je pravdou. Nemusíte nikoho napadat, nikoho urážet, s nikým se dohadovat atd. Skutečně dosti stačí i tyto vysílané myšlenky.
I přestože se toto děje a je to těžké, zůstaňte aspoň VY milovaní v lásce. Nepřipusťte k sobě žádnou negativitu, žádnou negativní emoci ani myšlenku. Nahraďte ji ihned láskyplnou, optimistickou myšlenkou. Uvidíte, že se i Vám uleví a může se stát ZÁZRAK. Každá negativní energie jim totiž nahrává a toto oni vědí, a proto vše dělají. Tito lidé uvízli v nízkých energiích, mají zatemněné srdce a hlavně mysl,
proto se k nim nepřidávejte, ale pomozte.
Naučte se i přijmout, že bude-li to nutné, budeme muset z planety odejít všichni. Každý do svého patra. Bůh nás miluje, ale také miluje i tuto planetu Zemi. Planeta se posunuje do zářivých energií, ona to již zvládla, teď jsou na řadě lidští obyvatelé. Planeta Země od dob Atlantidy volala Boha o pomoc. Trpělivě čekala na tuto dobu, kdy je možný přechod. Teď je to již na každém jednotlivci. Každý má svobodnou vůli rozhodnout se, kam chce jít. Zda s láskou nebo negativitou. Každý si zvolte, co chcete. Chcete-li lásku, žijte lásku, mír, dobro, harmonii, radost atd. A když Vám to někdy nejde, tak požádejte Boha a jeho pomocníky o pomoc. Oni se objeví, ať již v lidské podobě nebo duchovní podobě. Důležitá je snaha a naslouchat Božímu hlasu.
Proto vy naťuknutí láskou, dobrotou, věřte, že Bůh je s námi a my máme za úkol láskyplně probudit ostatní. Pozor, ale na slovo láskyplně nezaměnit za násilně. Kdo to stihne, tak to stihne. Kdo ne a nebude ani chtít se probudit, bude prostě znovu opakovat své lekce ve třetí dimenzi, ale již na jiné planetě. Láskyplní půjdou výš a služebníci opět musí za vámi do 3D a znovu nejdříve probudit sebe a pak se opět pokoušet probudit další.
Probudit znamená opustit strach a negace, a přijmout Boží lásku plně tady a teď.
Tato slova Vám s láskou pro všechny měla předat
Zdenka

Motto pro 22. září

22. září 2009 v 2:06 | Z. Jordánová |  Motto dne
Korálky našich zkušeností ale již nejdou z naší šňůrky sundat, neboť co se stalo, stalo se. Jediné, na čem záleží, je, jak své zkušenosti dokážeme ve svém životě využít. Jak hodně nebo málo se z těchto zkušeností dokážeme poučit, neboť právě tím vytváříme své další zkušenosti. Co nepochopíme, přichází znovu.

Příběh

22. září 2009 v 0:31 | Marie Blankytná |  Práce s vyššími těly
Manželé žijící spolu již mnoho let prožili hodně společných životů, v nichž manžel byl tím, který držel citlivější ženu v podřízenosti. Nedokázala se bránit.
V současnosti se tato podřízenost otevřela příhodou při nedělním obědě u příbuzných. Manžel zaútočil na svoji ženu ironickými poznámkami. Tentokrát však byla pohotová a "smečovala".
Příbuzná tuto "přestřelku slov" zarazila poznámkou: "Nechejte toho". Nastal klid.
Večer však u ženy vznikl problém - začala cítit bolest sliznice v ústech na pravé straně. Bolest nezmizela ani další den. Usoudila, že je třeba "něco očistit". Intuitivně ji napadlo, že je třeba čistit energie slovních útoků manžela, protože bolest se objevila po této nepříjemnosti.
Použila meditační techniku dvou bublin, která byla zveřejněna na těchto stránkách 2. září.
Třetím okem viděla barvu archanděla Michaela a sebe tedy obalila touto barevnou bublinou a požádala jej o vyčištění buněk sliznice úst od zmíněné negativní energie. Jakmile začala probleskovat ve třetím oku barva žlutá - zlatá, zaměřila se na manžela. Obalila jej do bubliny růžové barvy lásky, obě bubliny jenom v myšlenkách propojila touto energií, kterou nakonec myšlenkou přestřihla.
Bublinu s manželem nechala odplout a na cestu mu poslala odpuštění s prosbou o odpuštění pro sebe.
Bolest okamžitě po tomto procesu zmizela a už se v dalších dnech neobjevila.
Reagujte citlivě na veškeré projevy, kterými jste zraněni nebo vy sami zraňujete druhé a ihned se v krátké meditaci očistěte!
Předejdete tak pozdějším nepříjemnostem, bolestem a nemocem.
Ať vás na každém kroku provázejí energie Boží Přítomnosti. M.


Zkušenosti s chemtrails a zachycené poselství pro lidi

21. září 2009 v 19:49 | Džejna |  Moudrosti od různých autorů
Čtenářka Džejna nám napsala následující dopis:

Dobrý den,
velmi si vážím Vašich poselství, jsou mi studnou poznání a poučení. Sama mám také určité napojení na duchovní svět, ale při 3 malých dětech jen málo času, klidu a síly komunikovat.
Na jednom poslání však musím pracovat, a to je otázka "chemtrails".
Navazuji proto tímto způsobem (nikde jsem nenašla jiný kontakt, či možnost "reagovat" na daný příspěvek) na uveřejněné informace a připojuji se k poslednímu příspěvku čtenářky.
Mám také osobní zkušenosti s dopady chemtrails, a to na vlastním těle - vždy, když práškují, tak se mi zanítí oči - silně pálí a dojde k dramatickému zhoršení exému a pod.
Zrovna teď práškují - sluníčko, lidi venku, proto jsem teď vystrčila všechny orgonity, které mám a zalezla za počítač.

Směrem k Vám mám dvě prosby:
1) první je o uveřejnění "poselství pro lidi", které mi seslali moji duchovní ochránci (pokud je shledáte vhodným k uveřejnění na svých stránkách). Také by mě zajímalo, zda se můžete zeptat,
PROČ k tomu dochází (která z těch teorií je správná).

POSELSTVÍ PRO LIDI

Lidé, jde nyní o vše. Co do vás tato letadla nyní pouštějí, je pro vás velmi nebezpečné. Musíte začít jednat - musíte se láskou obalit a začít aktivovat ochranu proti těmto zvěrstvům. Jde o utajované akce USA. Musíte začít burcovat veřejnost, aby se o tom začalo mluvit. Musíte zabezpečit, aby se s tím přestalo, jinak dojde k záhubě. Minulost vás již nesmí zajímat - postarejte se o to, aby se to nedělo v budoucnosti. Přichází změna klimatu, a to se odráží na vašem zdraví. Lidé, máte poslední možnost toto zastavit- burcujte svoje zástupce v parlamentu, hovořte o tom a buďte milostiví, když vás budou zatracovat - je nutné pracovat pro dobro Země i vás - lidstva.
Máme s vámi dobré úmysly, tak jděte v lásce a PRACUJTE.