Říjen 2009

Motto pro 31. října

31. října 2009 v 2:30 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé přicházejí pomoci uspokojit hlad, který máme po lásce.

Hučení a pískání v uších

31. října 2009 v 1:00 | Marie Blankytná |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
Dobrý večer pani Mária.
Vaša stránka je veľmi krásna a poučná. Vo Vašich odkazoch je veľa lásky a pomoci. Preto by som Vás rada aj ja požiadala o pomoc. Mám problém so sluchom, s ktorým si neviem rady.
Už pred mnohými rokmi som mala hučanie v ušiach. Viac-menej som si to nevšímala, zvykla som si na to. Ale v poslednej dobe - asi 2-3 roky späť sa pridružilo pískanie v ušiach a postupne
aj slabšie počujem. Zhoršuje sa to. Skúšala som afirmácie, snažím sa "zhovárať so svojím JA" teda so svojou dušičkou, ale stále neviem prísť na príčinu môjho zhoršujúceho sa stavu.
Ak by to bolo možné, chcela by som Vás poprosiť o pomoc - radu.
Veľmi pekne ďakujem a želám Vám veľa lásky a harmónie.
s pozdravom X

Odpověď:
Přeji Vám pěkný den.
Posílám Vám přepis automatického písma, které jsem přebrala.
" Ano, mohu X poradit. Jedna hodně dávná příčina je v duchovní oblasti, další příčiny jsou v současnosti.
Vždy je to spojeno s tím, že nechce naslouchat, nechtěla slyšet, když už slyšela, tak už to bylo v době, kdy bylo potřeba i jiných zásahů k nápravě.
V dávném karmickém životě se odehrála událost : nechtěla slyšet, nechtěla naslouchat, nechtěla přijmout to, že by měla naslouchat cizím starostem a pomoci je řešit. Tento odmítnutý člověk bez její pomoci zemřel.
Ať v meditaci očistí všechny čakry i jemnohmotná těla tvořící auru od energie - NECHTĚNÍ - NEPŘIJETÍ - NESLYŠENÍ - NEVYSLYŠENÍ.
Ať v těchto všech místech rozptýlí svoje VÝČITKY pomocí světla.
Ať tuto duši prosí za odpuštění a ať si také odpustí sama ( nevadí, že tuto duši nezná v současnosti).
V další meditaci ať prosí energii Ježíše Krista v Boží Přítomnosti o vyčištění všech buněk mozku svého současného fyzického těla a také o vyčištění buněk : zvukovodu, bubínku, kladívka, kovadlinky, třmínku, rovnovážného ústrojí na svém současném těle."
Dodávám k tomu, že
je třeba, abyste se také podívala, kudy vedou meridiány- dráhy, kterými proudí životní energie k orgánům. Hlavně ty meridiány, které vedou energii kolem uší. To jsou dráhy žaludku, žlučníku, tři ohřívače. Aspoň tyto dráhy byste si měla masáží uvolňovat, aby nedocházelo k žádnému zadržování energie k orgánům, aby dobře probíhala výživa, okysličování, odvádění zplodin a podobně. Aby dobře fungoval žaludek, játra, žlučník, ledviny i plíce. S tímto vším uši souvisejí.
Měla byste pravidelně cvičit, upravit stravu, pitný režim, dbát = slyšet svoje tělo. Naučit se mu rozumět, naučit se vyhodnocovat signály svého těla.
K meditacím najdete články i na blogu , v srpnu O9, meridiány najdete určitě v rubrice - Zdraví, ale musíte hledat ve starých zásobách. Pokud potřebujete návod k meditaci, jak správně meditovat, najděte si rubriku meditace, všechno tam je, jenom to najít a číst. Nejlepší je vlastní práce na sobě. Stojí jenom náš čas, přinese nám ztišení se a dopad je důraznější, než od cizích lidí.
Mám na sobě zkušenost takovou. Jakmile toto jednou začne, je to na doživotí, ale můžeme zmírnit intenzitu tohoto prožitku. Je třeba také dbát na správné držení hlavy a postavení krčních obratlů.
Přeji Vám jasné slyšení. M.

Zkušenost jedné čtenářky:
Milá pani Marie, včera jsem četla na Vašich stránkách článek o pískání a
hučení v uších. Tento problém mám od té doby co jsem se probudila a stále se
to stupňuje. Zkusila jsem proto postup ,který jste navrhla i této pani.
Začala jsem čistit čakry od nechtění ,nepřijetí,neslyšení a nevyslyšení.
Musím říci,že jsem takovou úlevu necítila roky. Uvolnil se tlak ,který jsem
cítila v oblasti 3 a 4 čakry. Můj hrudník se konečně může volně zvedat a je
mi jako bych mohla létat. Chtělo se mi až brečet. Stále ještě přetrvává tlak
v oblasti 5,6,a 7 čakry, ale to nejspíš půjde o jiné energie. Ukázali jste
mi cestu a já vám nesmírně děkuji.

Odpověď:
Přeji klidný večer.
Jsem nesmírně ráda, že nacházíte rady, které Vám pomáhají a ulevují.
Pomocí automatického písma Vám přišly tyto rady.
"Ať tlaky v oblasti 5.-7. čakry pročistí třeba i s pomocí odpovídajících kamínků a jejich barev a s pomocí energie jména Ježíš.
V první části meditace vdechovat do míst čaker přes umístěné kamínky a vydechovat stejnou cestou s myšlenkami- nádech - přijímám čistou energii, při výdechu- vydávám energii, která znečišťuje.
V druhé části meditace poprosit energii Ježíše, aby pomohl čistit :
-5.čakru od negativní energie špatných nebo zlých slov, aby mohla být tvořena slova pozitivní
-6. čakru od bázně a strachu " vidět víc"
-7.čakru od překážek a balastu, který brání lepšímu příjmu čistých energií vesmíru
Tyto věty vždy vyslovit 3krát a potom prodýchávat čakru tak, že při nádechu myslet slabiku JE a při výdechu slabiku - ŽÍŠ. Délka meditace záleží na vyspělosti člověka.
Dušička hledá cestu, jak se dopracovat k lepší stravě. Znovu se podívejte do své charakteristiky, co krásných věcí ve vlohách a nadání si duše přinesla. Zřejmě na vás tlačí, protože chce být tvůrčí, chce získávat energii i tímto způsobem."

Vše se ukazuje v novém světle

30. října 2009 v 21:12 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
Odcházejí poslední zbytky říjnových energií, energie minulosti.
Mnozí zvládli své úkoly na jedničku a nyní očekávají s napětím úkoly dalšího období. Listopadový měsíc je velice temný, neboť zde opět budou převládat temnější dny. Počasí bude střídavé a podle něho i stavy lidí. Budou se cítit vyčerpaně a zároveň v očekávání čehosi překvapivého.
Intuice se probouzí u další vlny lidí a zesiluje vnímání všeho kolem. Ti, kteří dosud byli nevěřícími, objevují víru jako to nejlepší, pro co mohou žít. Všichni si uvědomují, že se něco děje. Spíše to tuší na podvědomé úrovni. Změny opravdu probíhají a až dopadnou do fyzického života lidí, budou velmi překvapivé.
To, co probíhá, transformace všeho a všech, to je to, na co jsme všichni dlouho čekali.
Do konce roku budou dny, kdy vědomě spatříte události, nad kterými se pozastavíte, i když byste toto nikdy dříve neudělali. Najednou začnete vnímat "nové" věci, které jste dříve neregistrovali. Ale nic nebude nového, pouze mizí to staré. Vše se ukazuje v novém světle. Mnohé bytosti chtějí bojovat proti tomu, co přichází. Toto však nelze, pouze posilují negativní energie. Boj je minulost. Přijetí je přítomnost. Minulost je ego, přítomnost je sjednocení, jednota, celek. To je to, po čem vaše duše touží, toho chtějí dosáhnout. Slyšíte zvony vítězství, které vás doprovázejí? Ne? Potom zde není něco v pořádku. Nastražte uši a zaposlouchejte se do nebeské zvonkohry. Je to chorál nebeských zvuků, které zvoní pouze pro vás. Vaše srdce se otevírají a uvolňují svou strnulost, drženou zde po věky. Jásejte a láskyplně vítejte příchozí události. Buďte s Bohem milí lidé, bojovníci a vítězové na této cestě. Maitreya


Motto pro 3O. října

30. října 2009 v 2:28 | Victor Hugo |  Motto dne
Dobré činy jsou neviditelné závěsy na dveřích do nebe.

Motto pro 29. října

29. října 2009 v 2:24 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé jsou smělí, protože vědí, čí autoritě podléhají, a jsou pokorní, protože vědí, že nepracují z vlastní moci. Smělí a pokorní jsme i my, když žijeme ve jménu lásku.

Sen o miminku

29. října 2009 v 0:39 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad

Vážená paní Maruško,

prosím Vás o výklad jednoho snu.
Byla jsem v tom snu s manželem a se dvěma dcerami někde v obydlené oblasti,kde byla spousta lidí. Byly tam vánoční stromečky, krásně nazdobené a rozvícené. Chodili tam čertíci a mikulášci,také Lucie. Také tam byly ohňostroje. Všude bylo plno veselí. Pak najednou jsme šli všichni kolem kočárku, na tom kočárku ležela vrstva sněhu a ledu a v tom kočárku bylo miminko. Vytáhla jsem ho ven a začala jsem ho zahřívat a to miminko se začalo vzpamatovávat. Pak někdo řekl,ať se zavolá sanitka. Prý to miminko tam nechala jeho matka, protože se o ně nechce starat. V tom snu jsem měla mateřské mléko a tak jsem ho nakojila. Starší dcera byla šťastná, že jsem to miminko zachránila. To miminko byl chlapeček a byl moc krásný.
Pak přijela ta sanitka a já jsem i s tím miminkem do ní nastoupila. Lékař z té sanitky mi řekl, že když jsem se o to miminko takto dobře postarala, tak bych ho měla dostat do péče. V tomto ten sen skončil.
Děkuji Vám za výklad.
Odpověď:
Paní X,
přeji Vám klidnou, pokojnou neděli i další den- svátek svatého Václava, patrona české země.
Vyjádření pomocí autom. písma :
" Ano, jde o rozvoj duchovního poznání jí samotné a také lidí kolem ní.
Energie Boží Přítomnosti i energie Ježíše Krista je mezi lidmi, na vaší planetě Zemi, ku vaší pomoci, ale záleží na vstřícném postoji vás - lidí.
Vstřícné a vlídné přijetí těchto energií do vašich srdcí vám pomůže vyrovnávat se s různými úskalími života.

Život by měl získat další rozměr, měli byste přijmout duchovní pilíře života, aby byl život kvalitní. Potom najdete v sobě i štěstí a nebudete k tomu potřebovat ani tolik peněz, jako nyní."
Jestli k tomu mohu dodat svůj názor a pocit?
Jedná se o energii Ježíše Krista, který nás navštívil v této podobě, aby nám byl ku pomoci. Nasvědčuje tomu ten obraz, do něhož byl sen zasazen - Vánoce a příchod Krista v tomto čase. Přišel v podobě energií. Abychom to pochopili, ve snu se objevuje zase jako děťátko, které potřebuje nás- lidi- náš vstřícný postoj k tomu, aby vyrostlo.
Vy jste ten vstřícný postoj ukázala v tom, že jste se zastavila a udělala vše, abyste je zachránila.
Kolik lidí prochází nevšímavě .?
Tak je tomu i v životě. Máte v dceři spřízněnou duši, která projevila radost nad Vaším konáním, můžete společně vykonat kus práce na tomto úhoru jiných.
V minulosti se nás mnoho bálo projevit svoje duchovní cítění, nebo to bylo i pohodlnější, až jsme úplně zapomněli na to, co přináší víra, co je pokora a co je odpuštění sobě i jiným.
Měli bychom vrátit duchovní pilíře života do našeho žití, abychom tím napomohli ochraně Země i našich životů.
Vy to cítění máte a neměla byste si ho nechávat pro sebe. Ten sen byl i povzbuzením pro Vás.
Hodně štěstí Vám přeje M.


Motto pro 28. října

28. října 2009 v 2:16 | Marie Blankytná |  Motto dne
Když rozeznáte přítomnost andělů kolem sebe, může to být stejný pocit, jako když vyjdete ze stínu do slunečního tepla. Najednou cítíte podporu, kteerá přichází od někoho, kdo si udělá čas dohlížet jen a jen na vás.

Motto pro 27. října

27. října 2009 v 2:11 | Marie Blankytná |  Motto dne
Andělé nás potkávají, přicházejí a odcházejí. Kříží nám cestu. Kráčejí po našem boku. Vedou nás, následují nás a dláždí nám cestu. Dělají vše, co je třeba, aby nám pomohli splnit to, k čemu nás Bůh povolal.

Silné brnění uší a vize zeměkoule

27. října 2009 v 0:38 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobry vecer pani Marie,


Kdybych jeste verila na nahodu,tak bych si myslela,ze Vas blog jsem nasla
nahodou. Ted uz si myslim,ze me k Vam privedl muj andelicek. Vase webove stranky jsou strasne moc hezke, vsechno je tam tak pekne vysvetlene a tak vubec takova harmonie je tam citit, ze clovek rad cte dal a dal.
Chtela bych Vam rict, co se me stalo asi pred 5 mesici. Nikdy jsem zadne knizky o andelech necetla ani treba o zivote po zivote a podobne. I kdyz jsem si obcas rikala, ze az budu mit cas, ze si je prectu. Jeste pred 5 mesici jsem zila v V.Britanii, ucila jsem se na zkousky z ucetnictvi a tyden pred mymi 34. narozeninami jsem se prestehovala ke kamaradce, kde se mi zacali zdat divny veci. Kamaradka ma dum ob jeden dum vedle hrbitova. Nevim jestli to ma nejakou spojitost. Ale kamaradka a jeji manzel byli na me velice hodni. Jsou stejne stari jako ma mamka. Starali se o me a ja se jen ucila na ty zkousky. Ale hned prvni noc jsem mela pocit,ze je nekdo v mistnosti. Probudil me silny pocit,ze nekdo tam je. Ale nebala jsem se. Dalsi noc me probudilo ten samy pocit, dalsi noc znova, ale to jsem jen zvedla hlavu a na mysl mi prisla myslenka, ze je to te me kamaradky maminka, ze se nemusim bat. Pozdeji jsem se dovedela,ze je pohrbena vedle na tom hrbitove. A i jejiho manzela maminka. Pak mozna byl chvili klid, ale dalsi noc se mi zdalo, jako by na me mluvilo strasne moc hlasu, ale ja jim nerozumela. Nebala jsem se, jen jsem slysela hrozny hluk, jako v nadrazni hale. Nevedela jsem, jestli snim nebo bdim. Ale pak za nejakou dobu, par noci, jsem mela zvlastni zkusenost. Opet me neco probudilo, nebo jsem byla v takovem polospanku. Citila jsem neco, zacalo me hrozne brnet v usich, ale tak silne,ze jsem citila hrozny strach, jako kdyz vim,ze me nekdo v pristi minute zabije.
Byla jsem uplne ochromena strachem,ani jsem snad nedychala. V posteli jsem se ani nehla, ani kdyz jsem chtela. Mela jsem pocit jako by mi do tela nekde vzadu na krku vstupoval paprsek bileho svetla do tela, bolelo me to. Kolega mi druhy den rekl, ze tam mam cerveny flek. I jsem si to mobilem vyfotila a vazne to tam jeste i vecer bylo, pak dalsi den uz ne. Kdyz uz jsem mela pocit, ze to odeslo a ja chtela znova usnout, tak me zase tak silne zacalo brnet v usich. Zdalo se mi to jako vecnost. Pak to ale odeslo a ja se rano probudila uplne unavena. Mela jsem strach co bude dalsi noc. Hledala jsem na internetu a po pratelich, co mam delat. Lide rikali, at na to nemluvim, at se modlim. Ja ani se neumim modlit. Kamaradka mi dala bibli,tak jsem si ji dala pod polstar, tak hrozne jsem se bala. Vzdy pred spanim jsem ji nahmatala a sla klidneji usnout. Bala jsem se usnout nekolik noci,ale vzdycky jsem pak usnula. Uz jsem ale v noci to brneni nemela. Jen jednou pres den si vzpominam, ze jsem ucitila brneni v praci. Lekla jsem se a automaticky jsem rekla, bez pryc, nechci te tu. Ale pak jednou v noci jsem mela nadhernou zkusenost. Prisel ke me hlas v bilem svetle. Bylo mi strasne krasne, teplo jsem citila. A citila jsem strasne moc lasky. Bylo to nadherne. Ten hlas mi rikal, neboj se niceho, ja te miluji. Rano jsem se vzbudila uplne svezi a stale mi bylo krasne na dusi. Do meho odjezdu domu po 7 letech jsem uz nic necitila. Ale uz doma asi pred mesicem, kdyz jsem usinala, tak mi tak zvlastne zhasinala lampicka asi 4x a na nekolik vterin tedy asi na 10 ci 15, strasne dlouho tedy, to nemohl byt pokles energie, blikaji, ale ne takhle. A kdyz jsem sla spat,tak jsem citila jak ke me opet neco jde a zacinaji me brnet usi. Muj tatka zemrel pred 2 lety. Myslela jsem si uz tedy, ze je to on, ale po zkusenostech z te Britanie jsem se bala, ze budu mit zase strach, tak jsem rekla at odejde, ze jsem unavena a chci spat. A ono to preslo. Ale pak jsem nasla na internetu ruzne blogy a ted si to vsechno davam do souvislosti. Tak si rikam,ze to brneni vzdy byl muj andilek. Akorat byl moc hlucny a tim me desil. Tak jsem ho vcera pozadala, aby nebyl tak hlucny a aby prisel dnes rano, abych vedela,ze je se mnou a ze to byl on vzdy se mnou. A opravdu rano po probuzeni za mnou prisel. Usi mi brneli jen tak malinko, bylo to moc hezke a prijemne. Musela jsem se smat, jak to bylo nezne brneni. Citila jsem teplo a jak jsem mela zavrene oci, tak jsem videla takove zablesky bileho svetla.
Ale tak nejak divne, jako bych to nejak blokovala svou nesoustredenosti. Nejak jsem tekala po vsem moznem ve sve mysli. Pak me take zaujalo v jednom blog povidani o pozemskych andelech, kde se pise o vtelenych elementarnich bytostech. Ja se v tom poznavam. Nevim, jestli cely zivot, ale casto jsem si rikala, co tu vlastne delam, vzdyt tu nechci byt, jsem divna. Najednou se prede mnou vynorila neco jako hologram nebo nevim jak to nazvat, proste jsem videla Zemekouli. Chtela bych se o sobe dovedet vic, chtela bych vedet co je muj cil nebo co mam delat. Muzete mi prosim nejak pomoci. Nikdy jsem o nicem takovem ani necetla, jsem spis samotar, tak nevim jestli jit do nejake skupiny lidi, co jsou na tom podobne.
Poradte mi prosim. Ted vim,ze se toho nemusim bat,ale nevim, kde zacit, co delat.
Snazim se ruzne po internetu najit nove informace. Snazim se i meditovat, ale precetla jsem si, ze u toho muzou byt i neprijemne pocity, nebo mi kamaradka rikala, ze se nemohla vratit do vlastniho tela, tak se toho trochu bojim. Asi nejsem pripravena. Take se snazim mluvit se svym andelickem, ale nevim zda se mi to dari. I kdyz jak jsem ho poprosila, aby prisel rano az se probudim a ty usi mi urcite brneli, tak tam musel byt. Ale asi ho neumim vnimat a slyset jeste, tak jak bych si prala.

Mockrat dekuji, a omlouvam se, ze je to tak dlouhe. Vase stranky jsou velice prinosne pro hodne lidi a mockrat dekuji,ze lidem takhle pomahate.

Odpověď:

"Tvé božské životní poslání je hojně a všestranně podporováno Vesmírem".
No, a tady máte vlastně vysvětlení toho, co se kolem Vás děje. Prostě a jasně, žijeme ve velice zrychlené transformační době, která nám všemožně nahrává, abychom plnili svoje
" zadání" na tomto světe. Je třeba probudit se, abychom meditačně mohli ochránit svoji planetu Zemi, abychom na ní zachovali život.
Meditací není potřeba se bát, ale je třeba se na ně připravit. Přece nemusí se v meditaci odloučit Duch od těla, to není třeba, aby meditace byly prospěšné.
O přípravě na meditace si přečtete i na našem blogu, v rubrice meditace. Je třeba seznámit se se soustředěním- je to tam popsáno.
Asi by bylo dobré, kdybyste si přečetla i naše první stránky, je to taková průprava.
Adresa http://www.marieblankytna.ic.cz
Přečtěte si tam aspoň rubriku - duchovní léčení.
Na blogu si přečtěte aspoň všechny články v měsíci srpnu a uděláte si aspoň nějaký náhled na současnost. Prostě - nastal i Váš čas pro pomoc Zemi, proto jste ji před sebou viděla.
Myslím, že bych i vysvětlila tu dobu, kdy jste mívala strach, ale počkám na sdělení pomocí automatického písma mého vedení. Potom se ozvu.
Hodně štěstí, důvěry, víry, lásky a odvahy. M.Pomocníci světla

26. října 2009 v 19:53 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
Tyto dny mají veliký význam pro všechny bytosti planety. Jsou také rozhodující i v celoplanetárním dění.
Mnohé bytosti se připravují na obnovení postavení planet, které zde proběhlo před tisíci a tisíci lety. Vše, co nastane, je součástí Velkého plánu. To, co všichni prožíváte, přináší mnoho problémů do vašich životů, ale zároveň tím rostete. Vaše duše prožívá to, co si předsevzala. Mnozí zcela chápou souvislosti, a proto se snaží tyto okolnosti zcela přijmout. Naopak, mnozí jsou neustále pod vlivem emocí z prožitých událostí, proto nejsou schopni věnovat pozornost dění okolo nich. Stále vyvstává problém, co udělat a jak se zachovat. Kdy začít a s čím? Stále více se projevuje vliv rostoucích vibrací a lidé již postupují vpřed po svých cestách.
Nastávající dny jsou však možností velmi strmého vzrůstu, neboť přichází období, kdy může být postup mnohonásobně urychlen.
Je to z toho důvodu, aby se zcela probudily bytosti, které zde mají své úkoly vůdců a pomocníků, těch, kteří pomohou ostatním. Mnoho z těchto pomocníků dosud nezná svůj úkol. Avšak proto je urychlen jejich růst, aby si co nejdříve vzpomněli.
Vzpomněli a začali na tomto úkolu pracovat. Je ohromné množství bytostí, které potřebují pomoc, neboť nejsou obeznámeni se situací na Zemi anebo pouze částečně.
Ti, kteří povedou ostatní, budou ukazovat cestu, dávat odpovědi a budou pomáhat rozmotávat karmické uzly, aby ostatní též mohli najít tu svou pravou cestu. Tito pomocníci již částečně pracují na podvědomé úrovni, avšak nyní vše přejde do vědomí. Jakmile se zde projeví pomoc těchto bytostí, bude zde možnost dalšího pozvednutí energií, neboť další bytosti se začnou spojovat s láskou a světlem. Všichni, kteří jste zainteresováni, pracujte na svých úkolech. Již je čas.


Motto pro 26. října

26. října 2009 v 2:07 | Milada |  Motto dne
Na nebesích můžeme vidět jen to, co jsou naše oči schopné spatřit.

Motto pro 25. října

25. října 2009 v 2:05 | Milada |  Motto dne
Žijete-li se soucitným srdcem, máte srdce anděla. Naplníte-li svůj život soucitnými skutky, konáte práci anděla.

Silná odpolední únava

25. října 2009 v 0:55 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý den paní Marie.
Již pět let se snažím eliminovat svoji obrovskou odpolední únavu, kterou řeším
několikahodinovým spánkem.Jsem učitelka, se svým povoláním velice spokojená. Žiji v harmonickém manželství.
Několikrát jsem měla asi zánět močových cest či ledvin, které mě při sebemenším
nachladnutí pobolívají.
Od smrti otce - před 17 lety - jsem trpěla nervovými problémy, dokonce jsem
měla hysterické záchvaty, při kterých jsem nemohla dýchat..Tyto již v posledních 2 letech nemám. Je mi 40 let, neberu žádné léky ani hormonální antikoncepci.Také jsem prodělala zánět žaludku.
když se odpoledne vyspím 2-3 hod, jsem potom schopna opět jakékoliv činnosti.
Večer usínám kolem 23.hod a spím celou noc.Vstávám kolem 6.hod.
Děkuji předem za jakoukoliv odpověď s pozdravem X
Odpověď:
Vážená paní X,
vítejte mezi probuzenými učitelkami. Vzkaz je psán automatickým písmem.

"To, co X postihlo, je třeba přijmout jako skutečnost, která se stává dost často z různých příčin. Celou dobu, od smrti svého otce, hostíte jeho duši u sebe. Je s vámi. Nechtěl vám ublížit, ale duše neměla dost odvahy opustit tuto atmosféru. Zmeškala svoji příležitost, proto zvolila toto řešení. Protože si ve svých energiích nese informace o všech svých problémech, potýkáte se s nimi i vy sama. Čerpá vaši energii, dochází tak k výměně energií a k vašemu oslabování.
Například cesty močové už jsou oslabeny na fyzickém těle a budete je muset udržovat a podporovat."
Pokud se chcete o této problematice něco dočíst, píše o tom paní Božena Koubová v knihách Nesvobodné duše a Tajemství zbloudilých duší.
Co můžete dělat, než se odhodláte k tomu, abychom jeho duši společně odvedly? V meditaci s ním mluvte na mentální úrovni, klidně si sedněte před fotografii a mluvte s ním hlasitě. Vždyť je zatím s Vámi. Za tu dobu už by si zasloužil klid a mír. Rozsviťte si svíčku a probírejte životní roky, které jste spolu prožili.
Pokud se Vám vynoří vzpomínka špatná, udělte si vzájemné odpuštění. Určitě najdete okamžiky, které po tomto řešení volají. Odpusťte Vy jemu, poproste o odpuštění pro sebe. Proste Vaše ochránce o pomoc. Poud to bude z Vaší strany z upřímného srdce, možná odejde sám, když mu řeknete, jaké útrapy Vám přináší jeho přítomnost. Poproste anděly ochránce o doprovod pro jeho duši do náruče Světla.
Až si budete myslet, že je vše v pořádku, ozvěte se. Podíváme se, zda je potřeba pokračovat dál a dokončily bychom to společně.
Přeji Vám úplné uzdravení. M.

Psaní od X po více jak roce:

Dobrý večer paní Marie,
podle Vašeho doporučení se ozývám, protože mám dojem, že v několika posledních měsících u mě došlo k obrovské změně.
Jsem klidnější, vyrovnanější, jenom zdravotní problémy přetrvávají.
O otci jsem již schopná mluvit bez emocí.Nabyla jsem pocitu, že jsem se téměř po 18 letech s daným stavem smířila.
Zajímalo by mne, jestli i můj otec došel zaslouženého klidu.
V současné době beru přírodní preparáty podporující ledviny a močové cesty.
Děkuji a přeji hezký den X

Odpověď:

Přeji Vám pěkný den.
To, co cítíte, je odezva uzdravujícího se těla. Nepřestávejte duši otce posílat pěkné vzpomínky, posílejte za jeho duší láskyplné pozdravy, jsou to takové rychlé- střelné modlitbičky a posílejte za ním také tradiční modlitby.
Najděte si na našich stránkách na blogu články o uzdravující energii Ježíše, o energii Boží Přítomnosti. Jsou tam v měsíci srpnu návodné meditace, jak je možné tyto energie používat k uzdravování těla. V září je článek o technice tří prstů. Všechno zkoušejte a zaměřujte k uzdravování močových cest. Naplňujte v meditaci buňky orgánů na fyzickém těle touto uzdravující energií, a tak vytěsníte zbytky cizích energií, které působí nezdravě.
Přeji Vám úplné uzdravení.M.


Motto pro 24. října

24. října 2009 v 2:03 | Milada |  Motto dne
Dožadujeme se lásky a náklonnosti nikoli proto, že jsme slabí a potřební, ale proto, že vnitřně cítíme, že je to důležité. Byli jsme stvořeni, abychom milovali a byli milováni.

Motto pro 23. října

23. října 2009 v 2:00 | Milada |  Motto dne
Andělé neodpovídají na naše modlitby, ale pomáhají nám, abychom nezapomněli se modlit.

Atopický ekzém dle lékařů

23. října 2009 v 0:21 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobré ráno pani Marie,
neviem či sa na mňa ešte pamätáte, v januári som Vás poprosila o pomoc pre moju vnučku X v súvislosti s nočným desom. Chcem Vám veľmi poďakovať, pretože tie stavy desu veľmi rýchle ( asi v priebehu týždňa ) prestali a vnučka je o.k.
Teraz Vás prosím o radu-názor pre druhé dvojča Y. Asi mesiac má podkožný výsyp a lekárky to ustálili diagnózou " asi
to bude atopický eksém v začiatočnom štádiu". Túto diagnózu vnútorne odmietam a nepríjmam. Niekto mi vnútorne podsúva myšlienky, že to tak nie je a ja pochybujem o správnej diagnóze, ktorú určili lekárky.
Neviem sa však pohúť z miesta a pomôcť jej, najmä keď ju začne svrbieť telíčko.
Dám Vám aj doplňujúce informácie o něj, pretože je iná ako jej druhé dvojča. Pripadá mi na svoj vek veľmi vyspelá ( 22.mája budú mať 2 roky ) a samostatná. Ju nebavia triviálne detské hry alebo obrázkové knižky. Knihu mi podá a ukáže na písmenká, aby som jej čítala. Rovnako vie prečítať svoje meno a meno auta, ktoré majú jej rodičia, keď jej to napíšem na papier. Nezaujímajú ju bábiky, ale skôr technické veci.
Bola som prekvapená, keď som bola s oboma deťmi minule v parku - X ako obyčajne sa rozutekala za deťmi na pieskovisku, ale Y zaostala. Keď som sa obzrela,kde je, videla som ju, ako chodí od stromu k stromu a objíma ich. Keď to X zbadala, vrátila sa za ňou,
a naša prechádzka skončila objímaním stromov a hladkaním kvetov.
Ďalší, veľmi zaujímavý poznatok som o nej získala, keď som pozerala jeden dokumentárny film o počatí života až po pôrod. Y sa pri mne usadila a sledovala bábätko v maminom brušku a naraz sa veľmi rozplakala. Rovnako plače, keď vidí svoje fotky v maminom brušku a fotku, keď bola v inkubátore. Myslím si, že si pamätá na obdobie, keď bola v brušku a " okopávaná X" ako aj na samotný pôrod, ktorý pre Y bol iste zlým zážitkom, pretože bola kriesená.
Pani Marie, o týchto veciach sa veľmi ťažko hovorí so psychológom. Nechceme však pri výchove dvojčiat urobiť chybu, práve naopak, chceme im vytvoriť také podmienky, aby si to, čo si doniesli na tento svet, mohli rozvíjať a s láskou splniť úlohu, ktorú splniť majú.
Prosím Vás preto o radu ako pômocť Y s " atopickým eksémom" ( po mojom výsypom ) a s celou výchovou dvojčiat.
Odpověď:
Pěkný den a hlavně klid v duši.
Všechno jste to vycítila správně. Y má velký dar a jak se říká, komu je hodně dáno, dost je po něm požadováno. Prodělává transformaci jako my ostatní.
Děti mají dlouho otevřené podvědomí. Je mnoho dětí, které si pamatují a dovedou posat svoje minulé rodiče a příbytek . Dost je toho posáno.
Prenatální vývoj dovedou vidět jako na dlani. Pamatují si na reakce rodičů při početí, po početí, na chování matky v této době a pamatuje si také pobyt uvnitř dělohy. Má mizerné zážitky z dění mezi nimi před narozením. Jsou to všechno dráždivé energie, kterých by se ráda zbavila, jsou na ní zevnitř a vně, v auře.
I stromy jsou dobrým pomocníkem a ona ví, jak na to. Poprosit, přitisknout se, nabídnout něco ze svých energií, pravidelně dýchat, odpojit myšlenky a nastane citelná výměna. Poděkovat.
Pomůže každý strom, ale nejlepší by pro ni byla mateřská jabloň.
Nemáte-li, pořiďte si Diamantovou vodu a požádejte ji o pomoc při očistě vnučky od negativních energií. Používejte ji do koupelí, do čajů, polévek atd.
Kontakt: http://diamantovavoda.agartha.cz/ziskat.html
Dávejte jí čistící čaje - slabší odvary a nepřehánějte to se slazením.
Je vidět, že pokožka, to bude její citlivé místo. Každý, kdo je otevřený těmto duchovním věcem , vnímá některou částí svého těla, že se něco děje, že třeba něco udělat pro sebe nebo pro jiné.
Pokud bude mít pokožku suchou, mažte jí ji jenom čistou lékárenskou vazelínou na vlhkou pokožku.
Po duchovní linii byste měla udělat v meditaci proces na smíření a odpuštění sester. Probuďte fantazii a vyvolejte nápad, jak na to.
Asi by bylo dobré pomáhat si knížkami - Ježíš- léčitel těla i duše- vydalo Karmelitánské nakladatelství a Celestinské proroctví - pracovní kniha - James Redfield a Carol Adrienne. Obě jsou velmi poučné a přínosné.

Hodně štěstí.M.

Motto pro 22. října

22. října 2009 v 2:57 | Milada |  Motto dne
Laskavost andělů je vždy k mání. Sami ji uplatňujete, když někomu jinému prokážete lásku.

Připojte se také k meditaci na uzdravení naší planety Země

21. října 2009 v 18:03 | http://www.duchovnipomoc.estranky.cz |  Meditace
MEDITACE 21.10.2009
Drahé přítelkyně Panny Marie a všichni, kdo jste se přidali k našim středečním meditacím. I dnes 21.10. 2009, budeme opět od 21h. společně meditovat.
ObrazekPři minulé meditaci jsme započali ozdravný proces v naší duši.
Dnes budeme v našem uzdravování pokračovat. Tím, že se dnes se spojíme svou láskou a pozitivní energií, vytvoříme světelný most.
Představujme si krásné bílé světlo, které prozáří každý kout naší planety. Světlo, které naplní naše srdce a uzdraví vnitřní nepokoje a bolesti.
Obrazek
Prosba k Panně Marii.
Svatá Panno, děkujeme Ti, že nám neustále pomáháš. Prosíme o Tvou pomoc v uzdravení naší planety a záchraně světa. Milujeme Tebe i Tvého syna. S pokorou v srdci,
přijímáme odpovědnost za sebe i za celý svět. Přijímáme Tvou bolest. Kéž se Tvá uzdravující, nekonečná láska dotkne každého z nás.
Obrazek

Hlavní myšlenky při naší meditaci.


Ježíši, jsi mé světlo. Naplň mé srdce světlem a láskou.
Ať i já se stanu světlem pro své blízké. Nauč mne opravdově milovat.
Uzdrav svým světlem naši Zem
Prosím o uzdravení celé naší planety.
Prosím o mír a pokoj do srdce svého i do srdcí těch, které miluji.
Ježíši, miluji Tě.
ObrazekTato nádherná výzva je zveřejněna na webu

Motto pro 21. října

21. října 2009 v 2:54 | Svatý František z Assisi |  Motto dne
Jediný sluneční paprsek stačí, aby zahnal mnoho stínů.

Posílení imunitního systému

21. října 2009 v 1:17 | A. Svirinskaja: Tajemství energie |  Zdraví
Chceme-li posílit náš imunitní systém nebo při pocitu slabosti je vhodný následující postup:
rozsvítíme si svíčku a přiložíme dlaně ze stran plamene ve vzdálenosti asi 10-15 cm.
S každým nádechem si představujeme, že energie plamene vstupuje do našich dlaní a s výdechem jde dolů do našeho solárního plexu, který je zásobárnou naší energie.
Tento postup provádět maximálně pět minut.