Duben 2010

Motto pro 30. duben

30. dubna 2010 v 1:09 | Milada |  Motto dne
Život je jako zrcadlo. Díváš-li se do něj s úsměvem, usmívá se na tebe.

Příčiny paradentózy

30. dubna 2010 v 0:19 | http://www.energy-poradna.info/ |  Zdraví
Příčiny paradentózy můžeme hledat ve střevě, tvrdí zubní lékařka
  Plíce náleží z pohledu pěti prvků ke kovu. K jejich energetickému systému patří tlusté střevo, pokožka, ochlupení a nos. Z pohledu stomatologa spadají do tohoto okruhu horní čtyřky a pětky a dolní šestky a sedmičky.
Máme-li ve spojení s plícemi hovořit o souvislosti s přidruženým orgánem, jímž je tlusté střevo, dostáváme se na tenký led. O střevu a o tom, jak se o ně staráme (či spíš nestaráme), byla napsána už spousta literatury, a přesto ve své ordinaci slýchávám velice často větu "Co bych z toho života měl, kdybych se nemohl pořádně najíst!"
 Jako stomatoložka pracuji v ústní dutině, která je přizpůsobena pro první styk člověka s potravou. Snadno vidím, jak se člověk stará o čistotu svého zažívacího systému. Poznám to z povlaku jazyka, z čistoty zubů, ze zubního kamene, který vypovídá o kvalitě sliny, i ze stavu dásní. A co teprve, když se pacient rozpovídá o svém způsobu stravování!
Spousta lidí má problémy s vylučováním. Někdo trpí průjmy, ale je mnoho těch, kteří mají skoro celoživotně zácpu. Tento problém je základem téměř každé nemoci, je nejčastější chorobou "civilizovaného" člověka. Zácpa ovlivňuje zdraví tlustého střeva, na němž závisí zdraví těla jako celku, neboť ze stolice, jež ve střevě leží, kvasí a zahnívá, se do krve vstřebávají toxické látky. Jsou to látky, které jsme přijali potravou, ale i takové, které vznikají, je-li ve střevě nesprávný poměr "hodných" střevních bakterií a "nehodných" plísní, které se přemnožily.
Jaké jsou příčiny přemnožení plísní v našem organismu
- Užívání antibiotik, kortikoidů a sulfonamidů (včetně antikoncepčních prostředků), které hubí střevní bakterie, jež nás mají chránit, nastartuje nekontrolovatelné množení plísní.
- Rostoucí elektrosmog (proud, radiové a televizní vlny, telefony, satelity, radary), zakyselení našeho životního prostředí kyselými dešti připravují v organismu terén pro plísně.
- Rafinovaný cukr, vymílaná mouka a veškeré koncentrované a izolované uhlovodany podporují kvašení a jsou výživným krmivem pro některé druhy plísní.
- Příliš mnoho živočišných bílkovin (maso i mléčné výrobky) jsou živnou půdou pro některé krevní plísně. Kyselé odpadní látky z látkové výměny masa se po léta přesouvají do vaziva, kam patří i závěsný aparát zubu, až se posléze projeví ve formě nějakého onemocnění vaziva.
- Chemické jedy všeho druhu se množí.
- Moderní hnojení ochuzuje současnou půdu o důležité stopové prvky a minerální látky. Protože ochranná činnost organismu a tvorba enzymů pro různé chemické reakce v těle není možná bez minerálů, vitamínů a stopových prvků, je nezbytně nutné tyto látky tělu dodávat.
- Nitráty, pesticidy a fungicidy zamořená energeticky mrtvá voda nemůže člověku předat žádnou živoucí energii. Vodárny se sice snaží udržovat pitnou vodu chemicky čistou, ale chemická čistota není vše, protože hygienizovaná užitná voda postrádá jakoukoli vitalitu. Nemusí být znečištěná jen chemicky, ale trvale se do ní vtisknou informace o jedech, s nimiž přišla na své pouti k člověku do styku.
- Roztěkané, rychle snědené jídlo, kombinování mnoha druhů potravin najednou a příliš velké množství jídla, které konzumujeme, ochromuje zažívací systém.
- Omamné látky (kouření, káva, alkohol, drogy) jsou další příčinou zaplísnění organismu.
- Stres, neklid, přetěžování, negativní myšlení, shon, strach a rozčilení...
Pacienti si většinou všímají pouze plísňových onemocnění, která jsou viditelná. Bývají to hlavně onemocnění kůže, nehtů a mykózy v oblasti gynekologické. Plísně se však stále častěji podílejí na spoustě onemocnění vnitřních orgánů. Ve střevě jsou přítomny patologicky rozmnožené plísně skoro u každého člověka. Vědecky bylo potvrzeno a dá se zobrazit i pomocí speciálního vyšetření stále rostoucí počet mykóz krve.
Jak toto vše souvisí se stomatologií
Jednou z oblastí, kudy se snaží naše tělo vylučovat toxické látky, jsou i naše dásně.
Jestliže je onemocnění organismu lokalizované na střevo, pak se problémy s parodontopatiemi projeví nejčastěji u zubů, které do této oblasti patří. Jde hlavně o dolní šestky (36, 46) a dolní sedmičky (37, 47), nahoře pak čtyřky a pětky (14, 15, 24, 25) U těchto zubů nacházíme velmi často paradentózní choboty. Stává se, že tyto zuby musíme léčit z hlediska váčků na kořenech a pokud má pacient nemocné střevo, nejde často zuby zavřít, dokud se nezharmonizuje vnitřní prostředí střeva. To platí i naopak: Pokud váčky na zubech působí jako rušivé pole, problémy se střevem se stále opakují a vracejí.
Vzpomínám na pacienta, který trpěl Crohnovou chorobou (závažné zánětlivé onemocnění střeva), kterému nešla uzavřít horní čtyřka a později i pětka, a nakonec musely být tyto zuby odstraněny. Jak ukazují americké výzkumy, vzniká na kořenech po rozložení odumřelých bílkovin vysoce jedovatý tioéter, který je svým účinkem velice podobný bojovým látkám z první světové války.
U rozsáhlejší paradentózy, jež zasahuje celý zubní oblouk, jde již o výraz hlubší vnitřní poruchy. Nemocný není pouze závěsný aparát zubu, celá sliznice a kost zubního lůžka, ale nemocný je celý člověk. A to závažněji, než se většinou domnívá. Tělo trpí překyselením a zanešením v důsledku působení výše jmenovaných příčin. Ve střevě je střevní dysbiosa, nejčastěji vyvolaná neuváženým podáváním antibiotik a nevhodnou stravou, kterou tělo neumí zpracovat. Toxiny vylučované plísněmi způsobí, že imunitní systém je špatně informován a vytvářejí se tzv. antinukleární protilátky (ANA), jež jsou původci autoimunitních onemocnění. Náš organismus si pak vytváří protilátky proti vlastním tkáním, v našem případě proti závěsnému aparátu zubu a okolním tkáním, které zub obklopují.
Nyní, když máme informace o tom, co a kdy v našem znečištěném organismu přestává účinně fungovat, můžeme se zamyslet nad tím, jak si pomoci ke zdraví, jak nastartovat samoregulační ozdravné pochody v těle, které nám byly dány do vínku na počátku našeho stvoření. Vedle vnitřního klidu a harmonie, tedy pocitu příslušnosti k Velkému Celku, kdy se vytratí strach, zranitelnost a agrese (rovněž příčiny našeho překyselení), je základním předpokladem plnohotnotná strava, biologicky pěstovaná, se zvláštním důrazem na dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků, jež v našem jídle chybí. Další důležitou pomocí jsou antioxidanty (tato skupina látek zbavuje těla jedů a ochraňuje organismus před nemocemi), potřebné střevní bakterie (pro nastolení symbiózy ve střevě) a dobrá, energeticky živá a čistá voda.
Na obnovení rovnováhy, nastolení harmonie v našem organismu i na detoxikaci účinně působí preparáty Energy, a to individuálně, podle vnitřní disharmonie každého jedince.
MUDr. Hana Mrenicová, Turnov, Autorka je zubní lékařka a spolupracovnice Energy.Motto pro 29. duben

29. dubna 2010 v 3:07 | Milada |  Motto dne
Můžete prosit o odpuštění celý svět, pokud však neodpustíte sami sobě, splnili jste svůj úkol jen z poloviny.

Silný strach z různých situací

29. dubna 2010 v 1:39 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý den milá Marie,

Chtěla bych se zeptat na něco, co mne už dlouho trápí, nějak se s tím snažím pracovat, ale je to takové nahoru dolů...
Trápí mne hlavně silný strach z různých situací spojených s lidmi a to už od dětství. Již pár let pracuji na sobě s esencemi, od čakrových až po andělské. Když už si myslím, že nad svým strachem získávám převahu, propadnu se snad ještě hloub a mám strach i z věcí, které by mne dřív nenapadly. Možná je to jen projev čištění, ale někdy si říkám, tak zlé to ještě nebylo.
Snažím se srovnat i se svým dětstvím, z něhož to může vycházet - od mé autoritativní matky, ale asi je ještě něco špatně, ač by se zdálo, že vztah již máme dobrý...
Prý jsem byla taky dost zvláštní dítě, nebylo to se mnou lehké - aspoň dle mých rodičů. Já sama si nemyslím, že bych byla špatné dítě, ale moji rodiče mne prostě nedokázali brát takovou, jaká jsem byla. Tak si někdy říkám, nejsem indigová nebo něco podobného? Jsem většinou špatně uzemněná, asi i přecitlivělá, jindy zas věcná - to by napovídalo, ačkoli zvláštní schopnosti u sebe nevidím. Pokud kdy nějaké byly, asi jsem se jim ve strachu uzavřela...
Nejzajímavější na to všem je, že tuším, že pokud bych se zbavila svého strachu, bavila by mne právě komunikace, možná divadlo a taky pomoc lidem. Takže bloudím bez toho, abych našla nějaké východisko, protože to, čeho se bojím, je ve skutečnosti nejspíš mou silnou stránkou. Opravdu zvláštní...
Také se necítím vůbec na to, být matkou, mám strach z té zodpovědnosti a vůbec, jak by někdo, kdo nezvládá sám sebe, mohl zvládnout dítě? A přitom by mi asi tahle zkušenost hodně dala...
V posledních týdnech je to vše obzvlášť depresivní, dokonce jsem i onemocněla a byla poctivě skoro 2 týdny doma, což se mi už dlouho nestalo...
Myslíte, že se mi podaří nějak mé problémy, hlavně strach, od kterého se všecko odvíjí, vyřešit? Nebo to co se děje, znamená očišťování? Nebo bych spíš měla navštívit odborníka?
Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji pěkný den.

Odpověď:

Přeji Vám klidný den.
Milá X, není jiné cesty, než ten strach překračovat a jít do těch situací, z nichž ten strach máte.
Lékař Vám napíše léky, které Vás utlumí, ale neřeší příčinu strachu.
V dalším emailu Vám pošlu nějaké podpůrné čtení.
Podívala jsem se na energie, které si přinesla Vaše duše do života.
Není to horoskop, je to jiné číselné vyjádření Vašeho jména. Když si to přečtete, budete možná překvapená, čím jste obdařená a měla byste to v sobě najít.
Máte přímo andělské číslo 6:

Jsou to solidní a spolehliví lidé, dovedou poradit kamkoliv přijdou. Mají silné humanitní sklony, mají vřelý zájem o blaho lidí, jsou-li činní ve veřejném zájmu, jejich ohniskem života je rodina. Jsou to extrémně svědomití a přesní lidé. Vše musí být přesné, aby byli spokojeni.

Osobnost:
Jsou mírné povahy, mluví tiše, jsou klidní a oblíbení. Milují krásné věci, často mají rádi hudbu a jako záliba se u nich projevuje hra na různé nástroje, malování, vyšívání, pletení apod. Jsou skvělí hostitelé, mají rádi společnost, jsou idealističtí, sympatičtí, nesobečtí, vždy ochotni pomoci.

Láska :
Jsou něžní a milující, mít někoho rád je pro ně tak přirozené jako dýchání. Již od mládí jsou přitahováni k druhému pohlaví, myslí vždy na manželství, nebo na vybudování pevného svazku.

Práce :
Mají mnoho tvořivých schopností, avšak většina je oddána svým partnerům.Psaní, malování, sochaření. Jsou přísné milenky, a šestky jsou příliš oddané svým protějškům, než aby mohly sloužit umění. Mají sice rády úspěch, ale uvědomují si, že život je daleko víc, než moc. Jestliže je šestka někdy úspěšná, je to tím, že byla poháněna někým, koho miluje. Jsou to dobří pediatři, učitelé, sociální pracovníci, ošetřovatelé, lékaři. Jsou skvělí nadřízení, cítí za každého zodpovědnost. Neměli by hubovat kvůli detailům.

Žádný z nás žijících na této planetě nemáme všechno jenom dobré a krásné. Na jedné straně máme naděleno dobro, ale také za to něčím "platíme".
U Vás se to objevuje v dalším - osudovém čísle.
Číslo 16 :

Tito lidé mají co činit s nemocemi , úrazy, katastrofami více než jiní lidé. Je jeden velmi důležitý lék , a to BRÁNIT SE JAKÝMKOLIV VÝSTŘEDNOSTEM. To ale neznamená jít životem s úzkostí před tím, co se má stát. Ale naopak svým vývojem, statečností mít sílu překážky překonávat - neboť komu je mnoho dáno, po tom je také mnoho požadováno.
Jejich heslo je : TVÁ LÁSKA KÉŽ JE BEZMEZNOU, TVÁ VŮLE HRDINSKÁ, TVOJE ODDANOST BEZ VÁHÁNÍ.
Posílám Vám nějaké pomocné čtení. Moc přítomného okamžiku je výtažek ze stejnojmenné knížky, která píše o změně myšlení z negativního na pozitivní.
Nějaké obecné zásady pro zvládání strachu.
Při stresových situacích je dobré cvičit svaly tak, že při nádechu napneme svaly. Toto se dá nepozorovaně cvičit za chůze, v autobuse a pod.
Klid do duše přeje M.


Motto pro 28. duben

28. dubna 2010 v 2:02 | Milada |  Motto dne
Jestliže myšlenky, které přicházejí do vaší mysli, jsou plné pochybností, strachu, kritiky a předsudků, je to příznakem vaší nevyrovnanosti.

Motto pro 27. duben

27. dubna 2010 v 2:56 | Milada |  Motto dne
Odlehčení našich těl dosáhneme, pokud každá naše myšlenka i slovo ponese čistotu.
Pokud je mysl plná těžkých destruktivních myšlenek, těžkne také tělo a rychle stárne.


Něco mi sedí za krkem

27. dubna 2010 v 1:21 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý večer,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc.
Už delší dobu mám pocit, že mi "někdo sedí za krkem". Když se mi dostala do rukou kniha paní Koubové "Tajemství přivtělených duší", tak jsem pochopila... I když trvalo asi měsíc, než jsem se přemohla a byla schopna knížku začít číst.
Po jednom čištění jsem totiž dostala strach na "to" pomyslet natož o tom číst...
Už jsem byla na "čištění", které mi hodně pomohlo, ale ještě stále se necítím svá - občas mám pocit, že za mne mluví i reaguje někdo jiný. Což mi vadí zvláště u reakcí na naše děti - chybí mi trpělivost, kterou jsem vždy měla pocit, že mám. I teď mám pocit, že nejsem schopna se "normálně" vyjádřit. Snažím se posunout ve svém životě dál, ale nějak mne to nechce pustit...
Pokud to půjde, moc ráda bych očistila sebe i náš dům. Asi před rokem jsme s manželem dělali očistný rituál našeho domu. Neboť když jsme se sem před rokem a půl nastěhovali, děly se nám tady zvláštní věci (ztrácely se nástroje, žádná práce, oprava, činnost se nedala dokončit). Nechali jsme si dům prohlédnout a dva nezávislé zdroje potvrdily, že tady tehdy byly negativní síly. Po našem ritálu se to celkem uklidnilo, ale občas se i nadále "nedaří" věci dokončit.
Předem moc děkuji za Vaši odpověď X

Odpověď:

Přeji Vám pěkný a klidný den.
Posílám krátkou odpověď psanou pomocí autom. písma, kterou jsem doplnila.
" Ano, mohu odpovědět.
Pocit nepohody za krkem souvisí s přivtělenou duší, vůbec nemusí mít X strach. Tato duše " přesedlala " z jiné osoby, protože se nedočkala toho, proč tady na zemi zůstala.
Je to duše osoby, která měla velmi silný citový vztah k místu, na němž stojí dům. "

Paní X, pokuste se nejdříve o pomoc této duši Vy sama.
Napíši Vám postup. Až to budete mít hotové, napište a podíváme se, zda jste duši pomohla.
Pracujte při meditaci a klidně mluvte hlasitě, ale vše musí jít ze srdce s touhou pomoci.
 1. Rozsviťte si bílou svíčku a pomodlete se
 2. Poproste svoje duchovní ochránce o pomoc, obraťte se na svého anděla strážného a řekněte svůj problém
 3. Je třeba této duši odpustit:" Já, X, odpouštím této duši to, že její citové pouto k tomuto místu bylo tak silné, že se po smrti nedokázala od něj odpoutat a odejít do Náruče Světla"
 4. " Já, X, odpouštím této neznámé duši to, že se přivtělila ke mně a snaží se mne ovlivňovat"
 5. " Já , X, odpouštím této duši to, že její energie způsobuje okolnosti, které nás lekají "
 6. " Já, X, uděluji odpouštění za všechny, od nichž odpuštění čeká a s nimiž nežila v harmonii"
 7. Vyžádat si odpuštění pro sebe :
  "Já, X, prosím tuto duši o odpuštění pro sebe, odpusť mi, že mi trvalo delší dobu, než jsem pochopila, co je třeba udělat, abys mohla odejít do Náruče Světla. Děkuji ti za udělení odpuštění.
 8. Teď požádejte duši o to, aby si řekla, že chce opustit svůj očistec a chce odejít do Světla. Potom pokračujte.
 9. " Prosím Přítomnost všech Božích světelných energií o pomoc pro tuto duši. Prosím, prosvětlete ji, osviťte ji a tímto Světlem ji proveďte vesmírem až do Náruče Krista a jeho matky P.M. Sedmibolestné"
 10. "Pane Ježíši, prosím, otevři svou náruč a přijmi tuto dušičku, která je zemdlená dlouhým setrvání ve tmě zemské atmosféry."
 11. " Děkuji všem čistým vesmírným bytostem za pomoc pro tuto duši."
 12. Modlitba.
Všechny věty říkejte 3krát.
Jste-li zvyklá meditovat, tak světlo ve Vašem třetím oku Vám bude určitě napovídat.
Potom se ozvěte a podívám se, jak vše dopadlo.
Hodně klidu a míru do Vašeho konání.M.

Motto pro 26. duben

26. dubna 2010 v 2:52 | Milada |  Motto dne
Není snadné odpouštět, jestliže cítíte v srdci hněv.

To je pravda!

26. dubna 2010 v 0:52 | Neznámý |  Zdraví
Předej dál

Poselství archanděla Michaela na duben 2010

26. dubna 2010 v 0:36 | http://channeling. wbs.cz/poselstvi410 |  Moudrosti od různých autorů
Poselství od Archanděla Michaela na duben 2010
Vstupte do světla Vaší budoucnosti
prostřednictvím Ronny Herman
Milovaní Mistři, prosíme Vás, najděte si trochu času a zamyslete se nad tím, co nazýváme Vaším mistrovským plánem do budoucna. Mnohým z Vás jsme v minulosti sdělili, že nastal čas napsat nové galaktické prohlášení mise, neboť Vaše smlouva zde na Zemi je již splněna. Ujišťujeme Vás, neznamená to, že brzy opustíte tuto Zemi. Na tuto chvíli jste byli připravování v mnoha inkarnacích a bude Vás nutně zapotřebí jako Pracovníků Světla. Stále znovu a znovu jsme Vás žádali, abyste vytvářeli Vaši budoucnost a žili každý den, okamžik za okamžikem, tak jak nejlépe umíte.
I když Vaši budoucnost vědomě neplánujete, přesto plán máte. Je to plán, které stvořilo Vaše podvědomí, Vaše ego a jeho touhy a neustálé tlachání myšlenek, které provází Váš zaměstnaný den. Mocné, emočně zabarvené myšlenky vytváří mocné vibrace/frekvenční vzorce, zatímco nesmyslné tlachání mysli vytváří slabé vibrace, které však časem stvoří mocný chaos a ten se k Vám přes symbol nekonečna, známý jako Zákon Kruhu, vrací zpět. Pokud se Váš život odvíjí zdánlivě chaoticky, je to dáno tím, co Váš energetický podpis vyzařuje do světa příčiny a následku. Proto je pro Vás tak důležité stát se objektivním pozorovatelem, mít kontrolu nad svými myšlenkami a plně setrvávat ve středu Vašeho Svatého Srdce.
V posledních letech jsme Vám poskytli několik základních, ale i pokročilých nástrojů vzestupu. Avšak
mnozí z Vás jsou při svých pokusech jak dosáhnout Sebe-Mistrovství a získat kontrolu nad svou budoucností rozptýleni. Říkáme Vám, milovaní, je načase se vážně angažovat pro Vaši budoucnost. To sebou přináší předstoupení a prohlášení Vašemu Vyššímu Já a Vaší JÁ JSEM Přítomnosti, JÁ JSEM ODHODLÁN/PŘIPRAVEN. Získáte tak vhled a pomoc od mnoha velkých světelných bytostí, včetně Vašeho vlastního Vnitřního Boha.
Stát se ALFA-MISTREM znamená naučit se udržovat úroveň frekvencí mozku od deseti do čtrnácti cyklů za sekundu, což Vám pomůže fungovat ve stavu sjednoceného vědomí mozku, namísto fungování v modu, kdy převažuje buď levá nebo pravá mozková hemisféra. Žijte každý den jako Mistr a používejte nástroje, které jsme Vám dali k dispozici k získání přístupu k Vašemu Svatému Srdci a k Vaší Svaté mysli, tvořte a používejte různé světelné pyramidy páté dimenze. To vše způsobí převrat ve Vaší osobní realitě za hranicemi Vašich nejdivočejších představ. Různé dechové techniky jsou nezbytné pro Vaše zdraví a proces vzestupu velmi urychlí. Přeměňující fialový plamen je velmi cenný dar a je na stezce k osvícení přístupný každému. Pomůže Vám proces léčení urychlit a vyčistit všechny minulé negativní myšlenkové vzorce a prohřešky.
Vystoupit z kola karmy a vstoupit do stavu milosti znamená stálé používání přeměňujícího fialového plamene. Volejte fialový plamen pravidelně, abyste jím byli stále obklopeni. Všechny disharmonické energie se tak přemění v neutrální částečky světla. To zahrnuje všechny negativní myšlenkové vzorce, které vysíláte, a také všechny nízké karmické vibrace, které jste stvořili v minulosti. To vše se neutralizuje. Jste odpovědni za všechna Vaše stvoření, ať už jsou pozitivní nebo negativní. Vibrace, které jste stvořili, se vždy zákonem kruhu vrátí zpět k Vám. Jedno varování: buďte vědomí a snažte se o dosažení a udržení jemnějších vibrací. Nestačí se spoléhat na to, že přeměňující fialový plamen očistí všechnu negativitu a disharmonické vibrace, které vysíláte. Je to nástroj transformace a vyžaduje úsilí a stálost z Vaší strany.
Když je smyčka nekonečna a časová linie Vaší minulosti vyrovnána/vybalancována a větší část Vašich disharmonických vibrací přeměněna, vstoupíte do smyčky nekonečna Vaší budoucnosti. Nacházíte se v procesu vstupu do Světla Vaší Budoucnosti, zatímco za sebou necháváte stín minulosti.
Mnozí z Vás mají potíže s objevením své mise nebo nadšení, a tak se nechávají bezvládně unášet Vašimi dny. Setrvávají na místě, nic nedělají a ani se nepokouší začít s pozitivními změnami ve svém životě. Ne každý je předurčen k tomu, aby učil masy nebo se stal světovou osobností. Ve skutečnosti se tito lidé stejně jako vy věnují tiše svým každodenním povinnostem a současně provádějí malé, ale stabilní vylepšování sebe samých. Posílají Lásku a Světlo dolů do Země a ven do okolního světa. Jste těmi bytostmi, jejichž počínání má dramatický dopad na negativní prostředí země. Hledáme služebníky světa na úrovni kořenů trávy. Každý z Vás je zapotřebí k pozvednutí a zjemnění kolektivního vědomí mas.
V tuto chvíli chceme povzbudit ty z Vás, kteří se cítí bezmocní a mají obavy, že nenajdou žádné východisko z dilematu, ve kterém se momentálně nacházejí. Co takhle otevřít svou mysl možnosti, že existuje pomoc z říší Božské existence a že je Vám k dispozici nový způsob uvažování a jemnější způsob života?
Často se modlíte a zoufale prosíte o pomoc; přesto, pokud pomoc nepřichází ve  formě, která je Vám známá, odmítáte ji a posíláte zpět. Na modlitby je vždy odpovězeno. Modlící, kteří prosí o větší blaho, manifestují velké i malé zázraky a otevírá se jim cesta k životu v lehkosti a půvabu. Modlícím se z touhy ega je zase odpovězeno, aby hledali vlastní řešení v situacích, jež se vytváří z jejich mylné víry a nevhodného chování. Učíte se v lekcích života díky zkušenostem, které jste stvořili. Ego přitahuje disharmonii a nespokojenost a dává podněty, aby hledající nacházeli řešení a vděčnost mimo sebe. Naučte se modlit s čistotou svého Srdce a se záměrem nejvyššího pořádku. Když zvýšíte svůj světelný podíl, zvýšíte také magnetickou přitažlivost svého srdce. Naučte se s vděčností a radostným srdcem přijímat hojnost, která je Vám dávána.
Co takhle začít Vaši misi tím, že si sepíšete negativní věci ve svém životě, které chcete změnit? Začnete s vícero menšími změnami ve Vašem životě a nezapomeňte, že musíte začít sami u sebe. Ujišťujeme Vás, že když vyvinete plné úsilí a použijete nástroje, které Vám byly dány, zaznamenáte ve svém životě dramatické změny. Prosíme Vás, abyste nás podrobili zkoušce. S otevřenou myslí studujte některé základní koncepty, které jsme Vám dali k dispozici, a uplatňujte některé z nich pomalu ale jistě ve svém každodenním životě. Dejte nám svolení, abychom Vás mohli vést a inspirovat. A zatímco budete toto provádět, budete mít za sebou síly nebes. Můžete neuspět jen když to vzdáte, moji milí.
Čas hraje rozhodující roli, neboť je dost zřejmé, že strach a vztek mas, moc přírodních sil a změny/čištění Země se zrychlují a narůstají - každým dnem. V dřívějších poselstvích jsme Vás informovali, že se nacházíte v centru spirituální revoluce (březen 2010, RH); avšak Země a masy lidí tří-/čtyřdimezionální iluzorní reality se také nacházejí v centru revoluce. Dochází k intenzivní polarizaci mezi různými stranami, nejen na určitých místech světa, ale v každé zemi, bez ohledu na rasu, kulturu a politickou příslušnost. Informovali jsme Vás, že propast mezi světlem a stínem se stále rozšiřuje, a je to dost zřejmé jak z pozemského, tak vesmírného hlediska. Jasně vidíme oblasti, které se doslova koupou v živoucím světle, a to díky Vám, věrným pracovníkům světla. Stejně tak vidíme točící se víry negativity a chaosu, které vznikají v mnoha zemích, provinciích, městech, obcích, čtvrtích a dokonce i v rodinách na celém světě.
Pokud jste chyceni v rétorice světových sdělovacích prostředků, musíte si být vědomi množství negativity, které je vypouštěno do éteru a do vědomí těch, kteří jsou schopni přijímat tato
disharmonická poselství senzace a odloučení. Strach ze strádání, vztek na politiky a vládu a rozhořčený požadavek na majetek a služby bez vědomí vlastní zodpovědnosti - to jsou symptomy intenzivního strachu před změnou, který je zastoupen v každé oblasti světa a v lidském vědomí.
Je načase zahájit další krok v procesu vzestupu. Mnoho pokročilých aspirantů na cestě již postupy důvěrně zná. Dnes už není pochyb o tom, že ti, kteří jsou v každém směru pokročilí ve svém spirituální vědomí, urychlí svůj proces probuzení/evoluce jako nikdy dříve v historii světa, aby mohli působit jako vysílače a tlumočníci univerzálních zákonu a vesmírné pravdy.
Vy, aspiranti cesty, budete sbírat zkušenosti k vytváření a využívání mnohočetných pyramid světla/moci v páté dimenzi, přičemž si sami pomalu ale jistě budete zvykat na nižší okolí páté dimenze. Otevřeli jste brány světelných měst, abyste mohli krůček po krůčku nabírat vyšší a jemnější světelné vibrace. Připravujete se na pravidelnou práci s mnoha stránkami Vašeho Vyššího Já a velkých světelných bytostí.
Výzva ke znovusjednocení začíná pro mnohé z vás tím, že různé části Vašeho Božského já dospějí k Vaší šlechetné písni duše. Když zjemníte Vaše vibrace/vibrační vzorce a Váš energetický podpis dosáhne určité úrovně harmonie, začne se píseň Vaší duše rozléhat do čtvrté, páté a pro některé z vás možná i do šesté dimenze a velmi pozvolna do aurických polí některých fragmentů duše Vašeho Vyššího Já. Pomalu, jak si budou tyto požehnané aspekty Vaše Vyšší Já uvědomovat, bude zahájen proces sjednocování s Vámi. Ti, jejichž rezonance je nižší než ta Vaše, se zařadí za Vás, a ti, kteří jsou na své stezce před Vámi, se budou pomalu pohybovat do sloupu světla nad vámi. Budete se pohybovat stranou, ale i výš, do jemnějších sfér, neboť všechny fragmenty Vaší JÁ JSEM přítomnosti se budou postupně přibližovat blíž a blíž k Vašemu centrálnímu Božskému sloupu Světla.
Pro některé z Vás bude tato informace matoucí; mnozí z Vás však tento proces v různé míře zažívají během Vašich nočních cest nebo meditací. Proto Vám chceme dát základní pochopení toho, co se na různých úrovních procesu vzestupu děje. Více a hlouběji o tom budeme diskutovat v blízké budoucnosti.
Zatímco studujete a noříte se do tajů Vesmírné Pravdy, zřizujete si zásobník vědomostí, ze kterého můžete čerpat pokaždé, když je potřeba. A i když získáte přístup k Vašemu Svatému Duchu, je to podobné, jako když zapnete vesmírný zdroj informací; ze začátku Vám bude přístupná Vaše vlastní, stará, obsáhlá minulost. Budete stále otevřenější vůči myšlenkám, koncepcím a komplexním informacím a naučíte se využívat bohatého zdroje informací vlastní vůlí.
Když se rozvíjíte a získáváte schopnosti prostřednictvím sdílení Vaší moudrosti s jinými, budete stále více otevřenější k přijímání jemných poselství, konceptů a myšlenek od svých průvodců, učitelů, Andělů a osvícených bytostí vyšších sfér. Když informaci, kterou získáte, přeměníte v moudrost a stanete se živou ukázkou každé nové pokročilejší úrovně vědomí, budete schopni předávat tato poselství ostatním. To, co předáváte, musíte mít zažité. Být zářným příkladem je nejefektivnější cestou jak získat pozornost ostatních.
Buďte si vědomi, mí odvážní, že Vesmírná moudrost a Božská pravda je v každé době přístupná těm, kteří mají otevřenou mysl a milující srdce. Naslouchat vůli našeho Otce-Matky-Boha znamená následovat vesmírné zákony tak, jak jsou Vám odkrývány. Mistr vždy usiluje o to, aby učinil ta nejlepší rozhodnutí, má horoucí touhu sloužit ostatním a je vždy odpovědný za své vlastní činy. Vzývejte nás a dovolte nám osvítit cestu, po které kráčíte do budoucnosti. Jste hluboce milováni.
JÁ JSEM Archanděl Michael.


Přeložila Simona B.

Očista pomocí růží

26. dubna 2010 v 0:28 | http://kapkarosy.webnode.cz |  Práce s vyššími těly

Očista pomocí růží - z knihy Plejádská světelná terapie
Použití růží v duchovních praktikách sahá až do 12.století našeho letopočtu. Je ale pravděpodobné, že očista s pomocí růží je ještě starší. Růže jako symbol léčení je velmi účinný a užitečný nástroj jak při vlastní očistě, tak při očistě ostatních. Stejně jako se po celé věky používá leknín neboli lotosový květ jako symbol osvícení, růže symbolizuje a přináší očistu sebeúcty. Znamená to, že růže má schopnost eliminovat v našem energetickém poli energie, které jsou nepřirozené a cizí pro náš základní a vrozený způsob bytí.
Pokud například cítíte tlak na srdeční čakře a máte podezření, že byl způsoben nevyváženou energií jiné osoby, kterou jste na sebe nabrali, můžete tuto cizí energii uvolnit pomocí růže. Prostě do své srdeční čakry vložíte obraz velké, plně rozkvetlé růže, s obrazem osoby uvnitř a necháte tuto růži naplnit cizí energií. Pak růži, plnou energie druhé osoby, ze své srdeční čakry odstraníte. Pošlete ji mimo svou auru nebo i mimo objekt, v němž se nacházíte a představujete si, jak se rozpouští nebo se prostě "rozfoukne". Spolu s růží se rozpustí i energie druhé osoby, která vás zatěžovala. Jakmile růže zmizí, energie odstraněná z vaší srdeční čakry je neutralizována a poslána zpátky k osobě, jíž patří. Této technice se říká "rozfoukání růží."
Je dobré vědět, že je vždycky důležité rozfoukat růži vně svého aurického pole. Pokud růži rozpustíte uvnitř své aury, energie se tím sice zneutralizuje, ale stále budete mít ve svém prostoru energii druhé osoby. Jinými slovy, pokud absorbujete do své srdeční čakry něčí strach a pak tento strach vytáhnete do růže a pošlete to zpátky, dotyčná osoba neobdrží strach, ale neutralizovanou emocionální energii. Může s ní pak naložit podle svého uvážení, tedy znovu ji přeměnit ve strach nebo se rozhodnout ji použít jinak. A vy se od energie osvobodíte tak pokojným způsobem, že u řečené osoby nepřitáhne žádnou karmu.
Očista pomocí růží - jak na to
1.Zavřete oči a uzemněte se.(Být uzemněný v podstatě znamená být v těle,uvědomovat si své okolí a být přítomný a přístupný tomu,co se děje.) Prociťte nohy na podlaze a představte si,jak vám z chodidel vyrůstají silné kořeny,které směřují do hloubi Země.Vnitřním zrakem se dívejte,jak kořeny procházejí všemi vrstvami Země,až dosáhnou středu planety,kde se nachází magnetické jádro.Možná ucítíte nebo uvidíte,jak se kořeny ukotvují a nemohou jít dál.
2.Zkontrolujte svoji auru - pomocí dechu a představivosti (nebo intuice) pozorujte,jak daleko vaše aura sahá od těla v prostoru kolem vás.Potom ji stáhněte nebo ji rozšiřte na šedesát až devadesát centimetrů kolem těla v každém směru.Uzpůsobte ji tak,aby měla tvar vejce.Použijte k tomu dech,zření a jasný záměr.
3.Vizualizujte si ve své auře,přímo před očima,plně rozkvetlou růži jakékoli barvy.Držte obraz tak dlouho,až budete cítit,že je reálný.Je třeba ho vidět nebo si představovat do nejmenších možných detailů.
4.Pak růži posuňte mimo svou auru a nechte ji zmizet.
5.Nyní vytvořte růži uprostřed své hlavy, se záměrem, aby pojala cizí energii, která by tam mohla být.Držte obraz uvnitř své hlavy asi třicet vteřin.
7.Vytáhněte růži z hlavy mimo svou auru a pak ji nechte zmizet.
8.Pak vytvořte růži mimo svoji auru,přímo před sebou.
9.Pomyslete na někoho ve svém životě,s kým jste měli nedávno konflikt nebo vůči komu chováte špatné pocity.Představte si v růži tvář oné osoby a požádejte růži,aby vyčitila všechny negativní myšlenky,které o tom člověku víte,nebo veškerou jeho či její energii,kterou v sobě zadržujete.
10.Průběžně růži sledujte asi třicet vteřin.Možná si všimnete,že se zavírá,jako to po setmění dělají určité květiny.Je to znamení,že růže něco vstřebává.
11.Přemístěte růži ven a nad svůj dům a pak ji rozpusťte.
12.Pokud se tato poslední růže zcela uzavřela,což značí,že z vás odebrala hodně energie od dotyčné osoby nebo emocí vůči ní,vytvořte vně své aury novou růži,s obrazem téže osoby uvnitř.Sledujte ji,dokud se i tato růže úplně nenaplní nebo se nepřestane zavírat ve chvíli,kdy bude částečně naplněná energií osoby nebo vašich negativních myšlenek o ní (je jedno, v jakém pořadí)
13.Ještě jednou tuto růži umístěte nad svůj dům a nechte ji zmizet.
14.Volitelný krok: Pokud se poslední růže zcela naplnila,možná budete chtít v procesu vytváření a rozpouštění růží s obrazem té osoby uvnitř pokračovat,dokud růže nezůstane asi deset vteřin neovlivnitelná.V tomto bodě budete vědět,že jste ve vztahu k dané osobě v daném čase vypustili vše,co jste mohli.

Růže lze také využít k čištění problematických záležitostí ve vašem životě.
Do růže vložíte symbol nebo obraz problémové situace  - například strach z pavouků,nedostatek důvěry a podobně.
1.Těsně za hranicí své aury si představte růži v barvě,která vás napadne a vložte do ní symbol svého problému.
2.Zhluboka  dýchejte,abyste napomohli uvolnění a přitom růži sledujte.Až se naplní energií,kterou jste uvolnili v ouvislosti s konkrétní problémovou situací,rozpusťte ji.
3.Pokračujte v rozfoukávání růží se zvoleným symbolem uvnitř. Vytvářejte je a rozpouštějte je,mimo svou auru,dokud poslední růže nezůstane nejméně deset vteřin neovlivněná.Pak rozpusťte i ji.

Posledním způsobem použití růží je sebeobrana.
Růže můžete po celou dobu držet za hranicemi aury,s uzemňovacím stonkem vedeným do středu Země,aby odradily nežádoucí vlivy a pomohly vám definovat svoje hranice.Budou mít tendenci absorbovat zbloudilé a vnější cizí energie plující kolem,aby tyto energie nevstupovaly do vaší aury.Hraniční růže sice nevyřeší všechno,ale hodně pomohou.
Možná si raději představíte jednu obří růži zakořeněnou v povrchu Země před svou aurou.Nebo použijete pět růží mimo svou auru: jednu přímo před vámi,jednu za zády,po jedné po stranách a jednu nad sebou.

Ochrana aury pomocí růží:
1.Zavřete oči, uzemněte se a proveďte všechny potřebné úpravy růží.
2.Představte si růži jakékoli velikosti a v barvě, která vám dělá dobře, pak ji umístěte před sebe těsně za hranici aury.
3.Představte si, že od růže vede stonek, který je pevně zakořeněný v Zemi. Pojměte záměr, aby tam růže zůstala, dokud ji vědomě nerozpustíte.
4.Představte si další růži těsně za hranicí aury po své levé straně.
5.Také této růži dejte stonek a znovu formulujte záměr, aby zlstala, dokud ji nerozpustíte.
6.Nyní umístěte růži se stonkem v Zemi napravo od sebe,těsně za hranicí aury. Použijte tentýž záměr,aby zůstala.
7.Nad hlavu, kousek mimo auru,umístěte další růži. Opět si u ní představte zakořeněný stonek a formulujte záměr, aby zůstala,dokud ji neodstraníte.
8.A konečně si představte růži se stonkem těsně za aurou za vašimi zády. Bude-li to nutné, zapracujte dechem s úmyslem posílit a rozšířit auru za vámi na šedesát až devadesát centimetrů.Utvořte záměr, aby i tato růže zůstala,dokud se k ní vědomě nevrátíte.
9.Až skončíte, ponechte růže na místě,dokud nepůjdete spát. V posteli se přesvědčte, jestli stále vypadají čerstvě, jestli se vůbec zavřely  nebo jestli nejsou zvadlé. Jejich stav bude dobrým indikátorem toho, kolik toho pro vás doopravdy dělají. Jakmile si je prohlédnete, zopakujte tyto kroky znovu - napřed rozpusťte  stávající růže a pak si dejte čerstvé.
Až začnete používat růže ve své auře,doporučuji vám, abyste rozpouštěli staré a dávali si čerstvé nejméně dvakrát denně po dobu několika dní nebo dokud nebudete při kontrole vidět, že zůstávají pořád stejné.

Motto pro 25. duben

25. dubna 2010 v 2:48 | Milada |  Motto dne
Buďte hodnotným člověkem, ne loutkou v rukou toho druhého.

Strach o nenarozené miminko

25. dubna 2010 v 0:10 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý den paní Marie,
ani nevím, kde začít. Jsem v 19. týdnu těhotenství a od 16. týdne mně přepadly
negativní myšlenky a emoce. Dostaly se až do stavů úzkosti, bušení srdce,
nespavosti, ztráty chuti k jídlu. Minulý týden jsem již navštívila psychiatra,
nejsem schopná fungovat. Předepsal mi antidepresiva , zatím je beru 4 dny, měly
by začít fungovat do 1 týdne. Četla jsem Vaše stránky, vždy mě trochu uklidní ,
ale negativní emoce přetrvávaní celý den.
Mám hrozný strach o zdraví dítěte. Řekla bych, že impulzem pro mé deprese bylo to, že jsme stavěli nový dům svépomocí s manželem a natírali jsem podlahy a schodiště barvami. Na podlahy byly barvy bez chemikálií, ale na schody byly barvy syntetické. Já měla pořád obavy o zdraví
moje a dítětě, zda to nevadí, chodila jsem manželovi pomáhat a v tomto prostředí jsem se pohybovala každé odpoledne dost často. I na Vašich stránkách jsem četla, jak negativně mohou výpary z barev působit na psychiku. Jsem opravdu v zoufalém stavu. Nechci miminku vůbec ublížit, moc ho miluju , ale cítí moje myšlenky a nepohodu a já se tím hrozně trápím. Už to trvá skoro měsíc a já nejsem schopná nic dělat, z ničeho se radovat, pořád se bojím, aby to neovlivnilo miminko. Také musím přibrat na váze, mám to nakázané od doktorky, ale se stáhnutým žaludkem toho moc nesním a když se snažím, někdy to i vyzvracím.

Moc bych byla vděčná za vaši odpověď a pomoc.
Ráda pošlu částku na dětský domov.

Hezký den X

Odpověď:

Přeji Vám klidný večer a všechny ostatní dny naplněné štěstím.

" Ano, odpovím Evě.
Paní Evo, musíte sama vědět, že takové práce, jako jsou potřeba při stavbě domu, nejsou vůbec vhodné pro ženu v požehnaném stavu. Psychika je křehká věc a tak je potřeba k ní přistupovat. Musíte se zaměřit na zlikvidování strachu jako negativní energie a také na čištění těla. Jste s dítětem jako spojené nádoby. To, co přejde do jedné, je také v té druhé. I když se to týká myšlenek. Negativní myšlenky mají velkou sílu, proto se na svoje myšlení musíte zaměřit. Naučte se pozorovat svoje myšlenky a pokud se vynoří nějaká negativní, okamžitě ji zapuďte i v půli věty a nahraďte ji opačnou - pozitivní myšlenkou.
Na stavbu nechoďte, dokud nevyprchají veškeré výpary. Potřebujete zásobit svoje buňky kyslíkem, choďte proto do přírody na vycházky, poslouchejte relaxační hudbu- třeba Mozarta, toho mají dětičky rády i před narozením, dávejte dítěti najevo, že je milováno nejen myšlenkami, ale také dotyky, hlazením a podobně.
Občas, třeba 1krát denně si uvařte slabší čaj z měsíčku zahradního - stačí spařit, ten zbavuje tělo toxinů.
Buďte vesmíru vděčná za dar dítěte, protože ne všichni rodiče dnešní doby jsou tímto darem poctěni.
Strach, ať je jakýkoliv, není ta správná emoce, kterou byste mu toto dávala najevo.
Vždy, když se trochu zasníte, říkejte si:
" Moje děťátko, vítám tě do svého života. Omlouvám se ti za to, že tě občas zásobuji strachem.
Prosím, odpusť mi to.
Děkuji ti za odpuštění.
Miluji tě, proto se snažím o změnu v myšlení."

MLuvte tak s rukama položenýma na břiše.
Potom položte svoje ruce na srdce a mluvte ke své duši :
" Omlouvám se své duši za svoje projevy strachu.
Prosím, odpusť mi.
Děkuji ti za odpuštění a prosím tě, veď mne po správné cestě.
Miluji tě, moje duše, a chci, abys se mnou byla ráda a spokojená a pomohla mi naplnit moje srdce klidem, láskou a mírem.
Klid a mír ve mně."
Tímto skončilo automatické písmo.
Zkusím Vám poslat ještě nějaké podpůrné čtení.
Přeji Vám všem klid a mír.M.


Motto pro 24. duben

24. dubna 2010 v 2:46 | Milada |  Motto dne
Uklízejte ve svém vlastním nitru a ne v nitru toho druhého.

Dodržujte vesmírný zákon braní a dávání - netvořte si novou karmu!

23. dubna 2010 v 22:42 | Marie Blankytná |  Kontakt

Netvořte si novou karmu v současném životě

Vážení přátelé,

připomeňte si harmonii mezi energií braní a dávání.
I mezi těmito energiemi musí být soulad, aby nastala harmonie u dávajícího i přijímajícího, a tím mezi nimi navzájem.
Tento zákon platí jak v životě civilním, tak duchovním a vztahuje se na nás na všechny.
Pomáhejte tedy tím, že za rady odměníte někoho potřebného, třeba i poměrně malým obnosem. Opuštěné děti pomoc potřebují!

Kontakt na SOS dětských vesniček:

Plaťte převodem na účet nebo poštovní poukázkou typu A, kde je třeba vyplnit tyto údaje o Sdružení:
Sdružení SOS dětských vesniček
U Prašného mostu 50
119 01 Praha - Hrad
číslo účtu: 120 777 711 / 0300
Pokud jste ze zahraničí, zvolte sami nějakou  tamnější charitativní organizaci, které důvěřujete, že peníze budou  použity ke správnému účelu.
Moje duchovní vedení doporučilo částku 250,-Kč za poskytnutou pomoc.
Ještě  poznámka - pokud žádáte o pomoc, vždy uvádějte  křestní jméno a příjmení, uvědomte si, že hledat mezi miliony duší jen na základě energie z vašeho dopisu je zbytečné plýtvání energií a časem, který by mohl být využit lepším způsobem!

Sen o koupání vnoučka v průzračné vodě

23. dubna 2010 v 17:00 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Krásné ráno, milá Maruško.
Nevím, tentokrát, jak začít. Mám toho na srdci moc.
Tak nejdřív.Chci Vám i Miládce poděkovat za Vaše stránky. Andělské. Upřímně,
když jsem je objevila, strašně mě zaujaly, ale nějak jsem si nevěděla rady s
andílky. Vy jste byly první bytosti, které mě naučily na andílky začít myslet.
Přemýšlet o Vašich citátech. O popisech andílků. O meditacích. Pak mi jednou
dala kamarádka knihu o andílcích od Doreen. Měla jsem připravenou a zoranou
"půdu" od Vás a semínka z té knížky mohla zapadnout a začít klíčit.
Maruško, je to k nevíře, jak moc to funguje!!!!
Nejvíc prosím o pomoc archanděla Michaela, nevím proč, je mi tak nějak "sympatický".
Pak se stala věc. Kolega ztratil klíče od auta. Ve sněhu, na parkovišti, nevěděl kde. Já prosila arch.Samuela, který pomáhá hledat ztracené věci. Kolega šel po týdnu na to PARKOVUIŠTĚ ZAPADANÉ SNĚHEM.HLEDAL TAM, nic neviděl. Tak se sebral a šel směrem ke svému paneláku. A tam !!! cestou, kde by je nečekal...ležely klíče od auta. Málem si sednul na zadek./klíče ztratil v
pátek a našel je příští pátek/, prošly tam mraky lidí, projela auta. Prostě po týdnu proseb k archandělovi se stal zázrak. Když mi to zavolal, začaly se mi hrnout slzy z očí a srdce se mi málem rozletělo do všech stran, ten obrovský pocit vděčnosti...pokory...to se nedá popsat.
Tak že děkuji za prvotní impuls v mém vývoji.


Milá Maruško. Nevím, zda je to důležité pro mně, ten sen. Lehla jsem si, poděkovala andílkům za ochranu a usnula. Zdálo se mi, jak hlídám chlapečka dcery. Věděla jsem, že je to 15 měsíční Martínek, ale ve snu vypadal jinak. Utekl mi, vletěl do koryta s vodou, voda byla absolutně čistá, průzračná. Na dně kameninového koryta seděl králíček, měl krásná očička, jako korálky a "mucal"
čumáčkem a střihal vousama. Vnouček plaval kolem něho a koukal na něj, pod vodou. Lekla jsem se, vytáhla ho, bála jsem se, že se utopil. Smál se a byl štastný. Pak jsem se probudila, tak si to pamatuju. Pak si pamatuji ještě střípek dalšího dnešního snu.
Byla jsem někde na břehu moře, neskutečně krásného, snad ani neexistuje. Čistá průzračná voda, podle hloubky moře byla různými odstíny modře a tyrkysu zabarvená. Chodila jsem do ní plavat, na břehu stál kočárek a asi jsem hlídala nějaké mimino.
Děkuji z celého srdce.

Odpověď:

Přeji Vám klidný večer a posílám odpověď.
" Je to sen s duchovním námětem.
Koupání v čisté vodě je dokonalá očista duše.
Zvířátka jsou duchovní bratři lidí.
Duše vnuka je duchovně vyspělejší než duše babičky.
Strach je velmi svazující, ve strachu mu brání v jeho činnosti, kterou jeho duše dobře umí a zatím si na ni pamatuje.
Babička sama se také snaží na sobě pracovat, snaží se očišťovat negace.
Berte děti vážně, než je svážete svými výchovnými normami, vidí a ví více než dospělí lidé. Děti mají dostávat duchovní výchovu od svého příchodu do života."

K miminu , které jste jako hlídala, nepřišla žádná zmínka, asi to není důležité.
Dobrou noc. M.

Motto pro 23. duben

23. dubna 2010 v 2:43 | Milada |  Motto dne
Mějte svůj vlastní názor, ale nepodsouvejte ho nikomu.
Měňte své myšlení, ale neformujte své okolí.


Čas naslouchání sobě samým

22. dubna 2010 v 22:45 | www.zlatadusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
21.4.2010

Čas temnoty končí. Čas temnoty ve vašich srdcích a ve vašich duších. Mnohé necháte za sebou. Stáváte se celistvými bytostmi na cestě za pravdou. Pravdu objevíte sami v sobě, ve svých srdcích. Mnohým se velice uleví a odlehčí. Tělesné problémy budou stále velice různé, ale vždy pouze dočasné. Mnohé bytosti se soustředí na pomoc ostatním. Mnoho z vás potřebuje pomoc. Probouzí se ve vás bytosti lásky. Konečně nacházíte svůj cíl.
Mnozí projdou velkou proměnou. Mnozí budou zapomenuti a nahrazeni jinými.
Někteří již odešli a mnozí ještě opustí svá současná těla. Je to vždy  však dílem rozhodnutí jich samých.
To, co cítíte a co vnímáte, vás vede na vaší cestě. Mnozí prožívají poslední a nejtěžší zkoušky, další poklidný čas. Stále přicházejí proměny, sami cítíte, že to, co platilo včera, již neplatí dnes.

Mnoho současných problémů vyplývá z vaší nerozhodnosti. Stále tápete, stále se neposloucháte. Prochází vámi silné světelné energie a očišťují. To přináší mnohé psychické rozbroje v sobě samých. Toto je však pouze iluze mysli. Pravda je jinde.
Získáváte zkušenosti, neocenitelné a ničím nezaplatitelné. To je to, pro co jste si přišli.
Čas naslouchání sobě samým nastal. Mnozí si teprve zvykají a učí se takto žít.
Začátek je vždycky těžký. Ale ono to přijde, stačí vytrvat. Není zde prostor pro staré, nové dnes je zítra zastaralé.
Staňte se těmi, jakými jste přišli se stát. Objevíte v sobě schopnosti, o kterých se vám ani nezdá.


Motto pro 22. duben

22. dubna 2010 v 2:39 | Milada |  Motto dne
Žijte život podle svých vlastních představ, ne podle představ toho druhého.

Poselství archanděla Michaela

22. dubna 2010 v 0:29 | www.cestyksobe.cz
Poselství archanděla Michaela k různým proroctvím souvisejícím s rokem 2012.
Budoucnost si utváříme sami svými každodenními činy, rozhodnutími, myšlenkami.
Chceme-li žít lásku, buďme láskou.
Poselství od Archanděla Michaela prosinec 2008
Prostřednictvím Ronny Herman

"PROCHÁZÍME VĚTREM ZMĚN...
PROROCTVÍ: PRAVDA NEBO NEPRAVDA"

Milovaní mistři, objevilo se plno proroctví a teorií o budoucnosti lidstva a Země. U některých z těchto předpovědí je silná pravděpodobnost, že nastanou, zatímco na jiné jednoznačně nedojde. V průběhu věků mělo lidstvo základní podíl na vytváření struktur přesvědčení kolektivního vědomí, díky čemuž mohla být v různých zemích, mezi rasami a kulturami, stejně jako individuálně, hrána velká dramata - pozitivní i negativní. Pravda je, že každý věk byl ovlivněn převládajícím předurčeným tématem přiměřeným pro tu kterou dobu. Během každé éry existovaly výzvy a příležitosti, které měly vliv na každou živou bytost na Zemi, a každé rozhodnutí, ať prospěšné či nevýhodné, ovlivnilo celek. Nicméně, nikdo a nic nemůže změnit vesmírný Boží plán - s výjimkou našeho Otce/Matky Boha. Cyklus za cyklem, osobní, planetární, galaktické, vesmírné a cykly omniversa se blíží dokončení a je to, jako by se celé Stvoření uvádělo v soulad se středem srdce Hlavního Stvořitele.
Abychom podpořili vaše porozumění ohledně těchto zrychlených časů změn, naznačíme obrysy některých ze scénářů, které ve vaší budoucnosti nenastanou, a poskytneme trochu vhledu do některých změn, k nimž dochází a dojde v blízké budoucnosti. Doufáme, že tím zmírníme něco z onoho neklidu a strachu, jež v této době na Zemi bují.
Nebude žádný "galaktický záchranný tým", jenž by přiletěl na Zemi v ohromných světelných lodích a vyzvedl spravedlivé duše ze Země do nebeských říší. Každý z vás se v té či oné míře účastnil vytváření hustého, omezujícího světa vyvedeného z rovnováhy, v němž nyní žijete, a každý z vás se musí aktivně zúčastnit v záchranné misi tím, že nejdříve zachráníte sebe, a poté budete pomáhat v procesu návratu planety Země do zdravého stavu bytí, a také tím, že vymýtíte minulé negativní vzorce přesvědčení z kolektivního vědomí.
Jak takový monumentální úkol splnit? Nejprve se zaměříte na svůj vlastní transformační proces návratu k rovnováze a harmonii v rámci přijatého spektra Světla a stínu, abyste již dále vyzařovali povznášející, pozitivní myšlenkové vzorce namísto negativních, škodlivých energií.
Rozhodující součástí potřebnou k tomu, abyste ovládli sebe sama a stvořili lepší svět pro sebe a ostatní, je zaměření na a dosažení otevření brány do vašeho Svatého srdce, čímž umožníte Božím částicím Živoucího Světla, aby vtékaly do vaší fyzické nádoby a protékaly jí. Máte si vzít to, co potřebujete pro osobní potřebu, a zbytek necháte proudit dolů do Země a ven do krystalického mřížkového systému okolo Země. Taktéž by bylo velmi prospěšným činem, pokud byste přidělili část vámi přivábených Božích částic do Světové pyramidy ve vyšší 5. dimenzi k využití pro nejvyšší dobro lidstva, Země a všeho Stvoření.
Vy, Strážci Světla, poskytujete lidstvu a Zemi nádhernou službu, stanete-li se pročištěnými nádobami pro Adamantinové částice Světla Stvořitele, a tím, že budete tyto Boží částice sdílet se Zemí a lidstvem. Na vás, jako bojovnících Světla, záleží v těchto časech, kdy se svědomitě držíte v závodu až do konce a povznášíte se nad proud strachu a negativity řádící na Zemi. Zoufalství a strach sílí hodinu po hodině, jelikož pronikající čisté Světlo změny naráží do oněch struktur vybudovaných na tekutém písku chamtivosti, stvořených těmi, kteří toužili po nadvládě a ovládání ostatních.
Má též důkladný účinek na ty, kteří jsou uchyceni v iluzi 3/4D a odolávají změně. Vibrační vzorce zjemnění a rozpínání se nebudou dát popřít a - protože potřeba změny sílí - ti, kteří odolávají a odmítají, budou volat o pomoc. Nicméně nemůže dojít k záchraně těchto drahých duší, dokud se nevzdají svého sobeckého smýšlení a nezačnou proces transformace sebe sama.
Jak jste si všichni dobře vědomi, je doba, kdy ti, kteří aktivně hledali lásku, štěstí a sebeuspokojení mimo sebe, vidí, jak jejich materiální statky mizí či se stávají velkým břemenem. Velké množství duší narozených v posledních generacích nikdy netrpělo nedostatkem či chudobou a okamžité sebeuspokojení se stalo normou. V této době je rozsáhlou většinou duší zakoušena osobní i generační karma či nárazy příčiny a důsledku kvůli nezodpovědným činům. Tyto okolnosti se v průběhu dalších pár let budou zhoršovat a mnohé drahé duše si zvolí přechod a pokračování své cesty v jiném 3/4dimenzionálním světě, neboť nejsou připraveny či ochotny provést nezbytné změny potřebné pro návrat k rovnováze a harmonii uvnitř jejich vnitřního a vnějšího světa.
Požehnáni jsou ti z vás, kteří svou vůli uvedli v soulad s vůlí našeho Otce/Matky Boha pro nejvyšší dobro všech. Vnitřní Božská síla musí být aktivována láskyplným záměrem, jinak zůstane statická, neaktivní a nebude reagovat. Vesmírné zákony jsou neměnné. Nicméně, když se sladíte se svým Božím Já, je bohatství z kosmického skladiště dostupné v nikdy nekončící zásobě.
Země nebude zničena ani člověkem stvořenými, ani přírodními silami. Je pravda, že bude pokračovat očišťování Země a bude v různých místech zeměkoule nabývat na četnosti a síle. Každopádně, ti z vás, kteří se pilně snažili dosáhnout ovládnutí sebe sama, jsou mnohem mocnější, než si kdokoli z vás uvědomuje. Skutečně záleží na vás, Hvězdné setbě, kteří jste získali schopnost se napojit na výše-dimenzionální frekvence Světla a dovedli k dokonalosti posvátné dechové techniky a techniky vědomého spolutvoření. Každý z vás je mnohem silnější než 100.000 duší, které stále ještě fungují v rámci negativníno prostředí 3/4D a mají přístup pouze k poloviční síle primární substance životní síly.
Nicméně řekneme, že je vysoká pravděpodobnost, že během 20 let vašeho času bude opuštěno po celém světě mnoho z pobřežních oblastí s nízkou nadmořskou výškou, neboť se stane zjevným, že je nereálné či málo prozíravé pokračovat v boji s elementy a pokoušet se vládnout zemi bez ohledu na to, jak mnoho daní či umělých zábran je vytvořeno. Je načase přijmout skutečnost, že lidstvo a Země jsou uprostřed ohromné změny a že jedinou cestou ke zkrocení elementálních sil přírody je znovu vzít na vědomí velké Království dévů a snažit se s nimi spolupracovat na zmírnění katastrof, k nimž dochází v této době očisty a přestavby Země stále častěji. Vy všichni musíte nést část viny za smutný stav, v němž se Země v současné době nachází, a je potřeba vás všech, abyste dělali, cokoliv dělat můžete, abyste pomohli navrátit svou domovskou planetu do její původní krásy.
Mnozí z vás pociťují silný impuls se přestěhovat na jiné, pravděpodobně bezpečnější místo. Vězte, drahá srdce, že své bezpečí nebo své katastrofy berete s sebou. Nikdy nezapomínejte, že ti z vás, kteří jsou v harmonii se stále se měnícími vibračními vzorci vzestupu, budou vždy v bezpečí a ve správný čas na správném místě, pokud zůstanete soustředěni ve svém Svatém srdci a necháte sebou proudit Boží částice Života/Světla, vlévajíc čisté frekvence Světla do Krystalického mřížkového systému, čímž dojde k vytvoření bezpečného, nedotknutelného prostoru okolo Země, a také kolem každého z vás.
Svět neskončí v prosinci 2012. Na každý pád se ale rychle mění vám známý svět, den po dni, a než nastane rok 2012, budete žít ve skutečně velmi odlišném světě. Propast mezi Světlem a územím stínu bude výraznější a na různých posvátných místech světa se začnou formovat dokonalá Světelná města. Tato svatá města budou postavena v oblastech, kde se protínají krystalické mřížky a silové čáry a kde jsou nejsilnější vibrace Světla Stvořitele, a budou k sobě přitahovat ty, kteří s nimi rezonují a jsou v harmonii s jemnými vibračními vzorci konkrétního Města Světla. Ti, kteří stále fungují na úrovni nižších nevyrovnaných frekvencí, se v těchto oázách vyšších dimenzí nebudou cítit pohodlně. Možná přijdou na krátkou návštěvu, ale nezůstanou.
Očista Země bude pokračovat, ale do té doby bude zcela zjevné, kde se nachází většina bezpečných míst a kde je zapotřebí další očisty. Stále bude docházet k válkám a bojům omezeným na jedno místo. Nicméně mnoho zemí na světě bude zaměřeno na svůj vlastní lid a vnitřní záležitosti, a na to, jak udržet zdání pořádku během radikálních změn, k nimž bude docházet. Nastala doba, kdy by každý národ, stejně jako každý člověk, měl usilovat o odklizení svých vlastních nepovedených stvoření, a to dříve, než ukáže prstem na ostatní v úsilí odvrátit pozornost od svých vlastních nedostatků a chyb.
Přišla doba, kdy musíte sledovat záměr a integritu vašich vůdců. Je čas odepřít vedoucí pozici těm, kdo říkají: "Věřte tomu, co říkám, a nevšímejte si toho, co dělám." Je čas vyžadovat zodpovědnost a čestnost od těch, které vyberete do jakýchkoliv řídících funkcí. Nezískáte zodpovědné, osvícené a laskavé vedení, dokud to nebudete vyžadovat a dokud sebou necháváte mávat prostřednictvím falešných slibů, že "vás zachrání" a udělají z vašeho světa lepší místo.
Opět, milovaní, jste svými vlastními zachránci, a než každý jeden z vás začne přebírat odpovědnost za svá vlastní stvoření a za své omyly, budete nadále v područí těch, jejichž hlavní prioritou jsou vlastní sobecké zájmy.
Milovaní, vy, Hvězdná setba, jste majáky pro ty, kteří se snaží zbavit strachu a okovů iluze 3/4D. Před svou inkarnací do tohoto klíčového života na Zemi jste vystoupili dopředu a souhlasili s tím, že budete součástí onoho předvoje a stanete se zářivým, následováníhodným příkladem pro ostatní. V sobě máte všechny vědomosti potřebné ke splnění vašeho poslání. Když vás zavalí pochybnosti, pamatujte, že všechny vaše minulé zážitky, ať již úspěšné či zdánlivá selhání, vám daly bohatství zkušeností, z nichž můžete čerpat. My se snažíme vám pomoci, abyste se rozpomenuli na vaši velkolepost a abyste věděli, že cokoliv od vás žádáme, dokázali jste již mnohokrát předtím. Prosíme vás, abyste šli do své Pyramidy Světla v 5D a poseděli v energii svého Vyššího Já. Co ve vás probouzí nadšení? Jaké jsou nejhlubší touhy vašeho srdce? Duch vám našeptává, a pokud na toto volání odpovíte, objeví se nádherné perspektivy a přiležitosti překonávající vaše představy, a my zde budeme, abychom vás vedli a inspirovali, jako vždy.
Mnozí z vás v tomto čase zakoušejí Božský neklid, stejně jako mnoho životních změn. Již vás více neuspokojují věci, které vám přinášely potěšení a možná jste ztratili společné zájmy s mnoha vašimi přáteli. Je to tím, že vás vaše Já Duše postrkuje kupředu, abyste rozšířili svou představivost a převzali kontrolu nad svým osudem. Vy a vaši osvícení bratři a sestry "v duši" jste budovateli budoucnosti.
Je vám nabízena báječná příležitost se dostat k moudrosti vašeho Vyššího Já. Prostřednictvím našeho učení vám poskytujeme všechny informace, které budete potřebovat pro přístup k moudrosti galaktického vědomí a ještě za něj, a jelikož se učíte budovat a používat svou Pyramidu síly/Světla v 5D, brzy se napojíte na galaktickou Bránu nekonečna, kde vám bude zpřístupněno veškeré bohatství vesmíru... Je vaším Božským právem od narození, abyste žili v hojnosti a prosperitě, jen jste zapomněli. Nejprve si musíte uvědomit, že jste toho hodni, a až budete poté procvičovat a učit se všechny nezbytné dovednosti, začnou se manifestovat ty věci, po nichž ve svém životě toužíte.
Pamatujte, že hojnost přichází v mnoha podobách, tak usilujte o hojnost lásky, radosti, dobrého zdraví a vitality, stejně jako o všechny ty hmotné věci, jež požadujete, abyste mohli žít plný a pohodlný život. Jakmile začnete tvořit zázrak za zázrakem, ti okolo vás budou chtít vědět, co pro to děláte. Právě tehdy budete sdílet techniky, přesvědčení a moudrost, které jste si osvojili. Tehdy se stanete opravdovým mistrem sebe sama. Nejdříve budete učit prostřednictvím svého příkladu a skrze své činy, nakonec prostřednictvím slov. Zaměřujte se na to, co je ve vašem světě správné a hledejte v těch okolo vás jen to nejlepší, neboť právě to posílíte. Můžete změnit svět kolem sebe, jednou myšlenkou po druhé. Vzpomeňte si, že máte ve své Svaté mysli uložené dokonalé Světelné balíčky moudrosti. Spojte se s touto moudrostí a sdílejte ji se svými bratry a sestrami na cestě. Je mnoho cest služby a stát se příkladem ostatním je jednou z těch nejúčinnějších. Vytvářejte krásu, mír a harmonii ve svém životě a ostatní si toho všimnou a budou chtít znát vaše tajemství. Vy, Hvězdná setba, jste posly a architekty Nové Země. Je vás zapotřebí, milovaní.
Vyzařujeme ke každému z vás věčnou lásku našeho Otce/Matky Boha. My, houf andělů, jsme vašimi průvodci a ochránci. Volejte nás, my odpovíme.
JÁ JSEM Archanděl Michael