Květen 2010

Motto pro 31. květen

31. května 2010 v 2:50 | Milada |  Motto dne
Svoji karmu si musí odpracovat nejen každý člověk, ale i rodina, stát, země i naše planeta. Podle profesora Ignatěnka je karma množství negativní informace, kterou máme obsaženou v našem energoinformačním poli.

Ekzém a nechuť do dalšího života

31. května 2010 v 0:30 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý večer paní Marie,

žiji sama s 12letým synem. Trápím se tím, že jsem sama a že nedávám synovi

potřebný mužský vzor. Partnerské vztahy jsem doposud nezvládla... Nevím, co mám dělat, cítím, že bych partnera moc chtěla, začínám sama u sebe, vím, že je to
dlouhá cesta...nebo mám pracovat na smíření se s tím.
Objevil se mi exem. Začala jsem pít ledvinové čaje a rostlinný přípravek na očistu ledvin.
Cítím takovou nejistotu, nechuť do čehokoli a přitom jsem si vědoma tak zodpovědného konání, jako je výchova syna. Bývalý manžel zemřel. Děkuju Vám mockrát. X

Odpověď:

Přeji Vám klidný a slunečný den.
Posílám Vám opis zprávy, kterou jsem převzala pomocí autom. písma.

" Ano, mohu promluvit.
X byla šťastná se svým prvním příjmením. Další příjmení jí přineslo dost velkou energetickou změnu, kterou zcela ještě nepřijala. Přivedla ji k těžkým životním zkouškám, které pokračují i teď v tom, že je vše posilováno energií nového jména v tom, že duše manžela ještě od ní neodešla, ale sídlí v její auře. To je ta její beznaděj a nechuť do dalšího života. Je třeba očistit duši svoji i jeho od vzájemných vin, kterými se pošpinili.
Je třeba všechno očistit odpuštěním.
Teprve po očistě, odpuštění a odvedení duše manžela nechat tělo zregenerovat, odpočinout, žít den ode dne pro sebe a syna v přítomnosti, nic nepotlačovat, ale také nic záměrně nevyhledávat, ale také nic neblokovat. Tedy ani nestavět bariéry novému, ale ani přehnaně toužit po novém.. Být naprosto přirozená, mít v harmonii mozek a rdce - rozum a cit, aby se rozhodovaly 1:1. "

Tady písmo skončilo. Ptala jsem se ještě kresbou na Vaše čištění. Čistit ledviny ještě nějaký čas je dobré, ale víc to potřebuje slinivka břišní a játra. Pokud játra nezvládají svoji funkci, nastupuje pokožka, a to jsou ty kožní problémy.
U Vás je hlavní příčina duchovní - je to nějaký ten vnitřní konflikt, který cítíte a z něhož se nemůžete vymotat. Napomáhá tomu cizí energie, takže je třeba duši manžela odvést do Náruče Světla. Máte k tomu svolení.
Je však třeba, abyste se s ním napřed " vyrovnala". Najděte si meditace na odpuštění, u nás na blogu je najdete také v rubrice Meditace, projděte si v myšlenkách celý společný život a proste o odpuštění pro sebe i pro něj a udělte si odpuštění vzájemné. Vy jeho duši a proste o odpuštění jeho duši pro sebe. Každou negativní věc, která mezi Vámi byla, tímto způsobem dejte pryč. Až s tím budete hotová, očistěte všechna Vaše jemnohmotná těla, tvořící auru a také všechny čakry od jeho, tedy nesouhlasné energie. Nakonec pročistěte také přímo určené orgány a přidejte také srdce, toho se to také týká. Na sobě bych čištění dělala pomocí energie Přítomnosti Boží Lásky Ježíše Krista. Přímo tuto energii bych prosila o očistu těl, čaker i orgánů, každé zvlášť s názvem. Přeneste vždycky myšlenku do tohoto místa a 3krát poproste a poděkujte.
Až to budete mít hotovo, máte zase další možnosti. Buď se o to odvedení pokusíte sama s mou pomocí, nebo požádáte paní Koubovou, která napsala o této problematice knihy - Nesvobodné duše a Tajemství zbloudilých duší. Posílám kontakt na ni.
Hodně klidu a míru do duše posílá M.

Velká únava po celý měsíc

30. května 2010 v 21:17 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
ochranný obrázek
Dobrý deň p. Marienka,
všade človek číta o energetických zmenách našej planéty a tiež transformácii ľudského vedomia na vyššiu úroveň. Sledujem dokonca i výkyvy počasia, hlavne teraz v máji (květen). Ako sa počasie zmení i niekoľkokrát denne z jasnej slnečnej oblohy na tmavú, zamračenú a hustý záves dažďu.
Chcela som sa len spýtať, či tieto zmeny dokážu ovplyvniť i fyzickú štruktúru ľudí. Totiž už asi mesiac pociťujem veľkú únavu, ktorá sa často dostaví už pre obedom a následne pokračuje i cez deň. Najprv som túto únavu pripisovala pracovnej vyťaženosti a vyčerpanosti. No táto enormná únava sa dostavuje i keď práce nie je až tak veľa. Niekedy som unavená až tak, že sa mi poobede zatočí hlava. Môžem tieto stavy pripísať zmenám energetickej úrovne, ktorú som už spomenula, alebo je príčina inde?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

S prianím krásneho dňa a množstva síl do ďalšej práce X

Odpověď:

Přeji Vám pěkný den.
Ptala jsem se pomocí autom. kresby na potíže, které uvádíte a bylo řečeno, že se na tom nepodílí Vaše vytíženost pracovními povinnostmi.
Velmi Vás zatěžují Vaši tzv. energetičtí upíři.
Nemusí to být lidé, kteří to dělají záměrně, lidé o tomto moc nevědí. Může to probíhat z jejich strany nevědomě. Měla byste je však najít, abyste se ochránila.
Má to být 5 mužů. Z toho 2 mají být rodinní příslušníci. V rodině toto probíhá automaticky mezi manželi, mezi dětmi a rodiči, ale měla by to být vzájemná výměna. Jenom děti než dospějí čerpají z rodičů, ale po určitých letech už jsou odpovědni za sebe sami.
Další 2 mají být muži minulých vztahů a poslední 1 má být ve vztahu pracovním.
Poznáte to tak, že Vás třeba stále volají i telefonem, že Vám dávají dárky, že Vás vyhledávají, je jim ve Vaší přítomnosti dobře, Vám naopak . Jste z nich unavená, rozhozená, vzbuzují špatnou náladu a podobně. Mohou však na Vás také neustále myslet. Pokud si nejste jistá, napište mi jména a prohlédnu to kresbou.
Musíte si dělat vůči nim ochranu. Myslím si, že dobře funguje  nastavené zrcadlo. V meditaci si vytvoříte před sebou štít, který bude mít zvenčí zrcadlo, bude mírně horní hranou skloněno k zemi, aby se odražené energie odrážely do země. Zbudujete to myšlenkovou formou. Poprosíte vždy matku Zemi, aby odražené negativní snahy zpracovala ve svém žhavém jádru a použila je jako pozitivní energii pro sebe. Toto si zbudujte vždy ráno a večer a pokud si přes den vzpomenete, stačí myšlenkou posílit. Musíte mít konkrétní myšlenky, jmenovitě proti komu a proč toto zrcadlo budujete, proti každé osobě je nutné udělat zvláštní zrcadlo.
Kromě této příčiny to jsou také energie kolem nás, jak energie stále vysílané sopkou ve formě prachu, který škodí a leptá a také měnící se el.mag.pole a energie transformační. Přidávám úryvek z dopisu, který mi přišel:
SILNÉ POLEPTÁNÍ SLIZNIC NOSU (vypadající jako rýma, kdy se sliznice snaží vypudit nežádoucí složky hlenem), RTŮ (popukané jako při horečce...), NOSOHLTANU A DÝCHACÍCH CEST (kašel, chrapoty, ztráta hlasu...), OČÍ (slzení, pálení, záněty spojivek...), bolesti hlavy, únava, poruchy spánku.....


Je to rychlá analýza, možná přijdou další "pecky", z čehož vyplývají následjící bezpečnostní opatření:_
-příliš intenzivně nevětrat,
-raději se moc nezdržovat venku - jen po nezbytně nutnou dobu, dávno pryč jsou doby, kdy jsme říkali o pobytu venku, že jsme "na čerstvém vzduchu") - HLAVNĚ DĚTI!!!
-ošetřovat rty a případné poleptání pokožky nejlépe Rakytníkovým olejem (preventivně i po expozici), případně mastnými bylinnými krémy nebo oleji BEZ EFEKTU VYSYCHÁNÍ. Raději NE heřmánek (stahuje) ani gely, už vůbec ne éterickými oleji či dokonce synteticky parfémované krémy!!!!

 Detoxikace přirozenou cestou může trvat asi týden, otázkou ovšem je, jak dlouho budeme účinkům sopečných plynů a následně částicím podobně dráždivého popela vystaveni...
Tolik pro rychlou první pomoc,  dejte informaci i dál, ať lidi nepanikaří a zbytečně nepolykají chemické léky.
Pošlu Vám ještě nějaký materiál na čištění a ochranu.
Hodně štěstí a zdraví. M.

Motto pro 30. květen

30. května 2010 v 2:43 | M. Fibichová |  Motto dne
Zhruba od dubna 1987 dochází k velké změně vibrací naší planety a této skutečnosti se přizpůsobujeme i my lidé. U mnohých se probouzejí dávno poznané a zase zapomenuté znalosti a vědomosti působící v jemnohmotných sférách našich těl. Jedna věc je však přijmout informaci o nástupu nového věku a druhá je pak na sobě pracovat.

Motto pro 29. květen

29. května 2010 v 2:26 | Milada |  Motto dne
V průběhu života musíme na základě vlastní volby projít mnoha situacemi a složit mnoho zkoušek. Některá vysvědčení jsou perně zasloužená a draze zaplacená.

Sen o stálém pláči a klenotech

29. května 2010 v 0:04 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Milá paní Maruško,
vím, že je nás mnoho, kdo se na Vás obracíme s prosbou o pomoc při pochopení našich snů. Nedávno jste mi odpovídala můj dotaz na sen, který se mi zdál tuším 14.února 2010. Neuplynulo moc času a zdály se mi další 2 sny. Mám pocit, že všechno se vším souvisí a tak i tyto sny myslím souvisí s mým vztahem k příteli. Prosím o pomoc při jejich pochopení.

Sen, jenž se mi zdál 15.února 2010 - neuměla jsem cizí řeč a stále jsem plakala
Zdál se mi sen v němž jsem se vracela ze zahraničí po dlouhé době domů a potřebovala jsem prodat některé věci. Byla jsem kontaktována ženou, se kterou jsem už jednou spolupracovala. Pozvala mě na schůzku k sobě domů. Mluvila anglicky.Manžel byl nespíš francouz a byl vinař. Sešla se celá rodina u stolu, všichni mluvili anglicky. Nerozumněla jsem jim a stále jsem plakala. Chtěla jsem některé věci prodat, zdálo se mi, že chtějí všechno. Plakala jsem, že s nimi neumím mluvit. Byla jsem k neutišení a styděla jsem se za to, že jim nerozumím. Paní nakonec všechny poslala pryč a začala mluvit česky! Vyprávěla mi o věcech, které pro mě již dříve zařizovala v Praze. Prodala mi v Praze totiž nějaké věci a peníze utržené dobře investovala. Měla jsem u sebe šperky ve 2 šperkovnicích. Chtěla je ohodnotit k prodeji, ale já nechtěla,řekla jsem jí, že ty řešit nebudeme, že si je vezmu na palubu do letadla v kufříku. Pak jsem se probudila.

Druhý sen se mi zdál dnes ráno 20.února 2010 - odcházela jsem s mokrými vlasy
Přijela jsem s kamarádkami do nějaké zahradní restaurace. Nebyla vyloženě zima, ale také ne teplo. Vystoupili jsme s auta a šli do restaurace v nějakém parku. Pak přišla větší společnost lidí a s nimi můj známý s manželkou ( zná je i můj přítel )
Pak přišli další lidé a s nimi se objevil i můj přítel, se kterým jsem se v reálném životě včera rozešla ! Prošla jsem okolo něho beze slova, jen se na chvíli naše oči setkali. Pak už jsem ho neviděla. Než jsem odešla, dívala jsem se, jestli ho někde neuvidím, už tam nebyl. Potom jsem si zcela nepochopitelně a ani nevím kde, umyla vlasy. Nebyla jsem asi sama s mokrými vlasy, protože nám někdo z personáu nabídl, že si je můžeme vysušit za cenu 200 Kč ( ceduli jsem viděla na jakémsi pojízdném vozíku s kadeřnickými potřebami ). Nechtěla jsem čekat až na mě dojde řada a tak jsem odešla s mokrou hlavou. Měla jsem pocit, že jsem v Radotíně, ale tam o takové restauraci nevím. Přijela jsem domů velmi překvapená, že má cesta domů trvala tak krátce. Přijela jsem ještě s vlhkými vlasy. Když jsem se podívala na hodinky bylo 3:45, což podle Andělských čísel znamená, že andělé mě provázejí a ochraňují během životních změn a že mám odevzdat nebesům stres a strach související se změnou.

Také se mi stalo včera během cesty autem s přítelem, že jsem 11x viděla na SPZ aut číslo 88 / hojnost a prosperita /

Prosím požádejte anděly o výklad těchto snů. A prosím požádejte je o odpověď na otázku, zda náš rozchod s přítelem učiněný rozumem ( nemůžeme se shodnout na společném bydlení, které by vyřešilo náš problém s časem ) je opravdu nevratný a definitivní.

Moc mi záleží na pochopení těchto snů a proto budu moc šťastná, jestli mi na můj dotaz odpovíte.
Přeji Vám krásný víkend.
Klid a mír ve mě i ve Vás.

Odpověď:

Přeji Vám slunečnou neděli. a posílám odpověď:

" Ano, mohu vysvětlit.

Absence cizí řeči = neznalost v dorozumívání se se svými ochránci + pláč = lítost nad tím, že prozatím není schopná zcela chápat duchovní zákony života a tedy také špatná orientace ve vztazích, hlavně ve svých.
Návrat ze zahraničí, kde se tomuto porozumění nenaučila = prozatím dlela ve společnosti lidí, od nichž potřebné znalosti nezíská.
V její blízkosti je někdo, od koho by se mohla učit, ale tato žena se zatím skrývá - maskuje ", hlavně před svojí rodinou.
V soukromí mezi čtyřma očima začala mluvit česky = " odhaluje se ", vystupuje ze zahalení, z anonymity jenom v soukromí s klientem. Má z něčeho strach? Je něco v jejím konání v nepořádku?
Zatím se bojí nějakého prozrazení nebo následků své činnosti.
U této ženy není však vše čisté, protože příliš baží po majetku. Pochopila jste to, a šperky jste jí nesvěřila.

Restaurace s množstvím lidí, s nimiž přišel i přítel = nevhodná společnost, duchovně nečistá, proto po tomto pochopení následovalo mytí vlasů = jako symbol duchovní očisty.
Voda - čistý živel, který smývá negace - očista horních čaker.
Nabídka vysušení vlasů za 200 Kč = uvědomění si toho, že mnozí tzv. duch. léčitelé neposkytují pomoc z nezištných důvodů. Sumy peněz, které překračují duchovní morálku.
Rozchod s přítelem učiněný jenom po rozumné úvaze , tedy hlavou a ne srdcem , je předčasný, je v něm jenom hledisko prosperity - majetnosti. Je třeba odpustit si vše, co se kdy stalo a potom teprve se rozhodovat. Pokud neproběhne mezi nimi odpuštění všech jejich " přehmatů" vůči sobě, budou osudem sváděni dohromady opakovaně, aby vše vyřešili.
Pokud spolu zůstanou jenom z důvodů hromadění majetku, rozejdou se."

Nikdy se neptám, jak dopadne budoucnost, protože ta vždy záleží na našich rozhodnutích, vždycky máme možnost svoje kroky a názory změnit.
To byste musela ke kartářce a vyjde to tehdy, pokud budete uvažovat stále stejně a nic nezměníte. Jinak může být všechno jinak. Potřebujete čistit hlavně čakry 4.- 7., abyste byla chápavější k tomu, co je Vám sdělováno.
Hodně klidu a míru ve Vás. M.


Aktuální dění očima známé šamanky Alicia Hamm

28. května 2010 v 22:06 | http://kapkarosy.webnode.cz |  Moudrosti od různých autorů


Dobrý den, dnes bychom vám rádi představili vzácného hosta Alicii Hamm, se kterou si budeme povídat na aktuální informace.  

V úvodu bych tě chtěl poprosit, abys nám něco řekla k tomu současnému transformačnímu procesu, v jaké fázi přechodu se právě nacházíme.
A: Jsme na začátku Nového času. Starý čas pomaličku po kouscích zůstává za námi. A transformaci dělají lidé. Matka Země se pohybuje k novému místu v Univerzu. Kráčí se všemi planetami, celým planetárním systémem a posouvá se do místa, kde nikdy předtím nebyla. A to mění i podstatu Matky Země- je to nová energie a stejně jako se měníme my se mění i ona. Mluvíme o tom, jako o ostrově Želvy a místě věčnosti. Ve svém vnitřním světě je Matka Země Světlo a my jsme Světelné bytosti. A tak se z nás postupně stávají lidé, kterými jsem nazývání. A tak se s Matkou Zemí postupně vyvíjíme ve Světlo, Porozumění a vzájemné Pochopení. Vzorce Nového světa se rozvinou a lidé tomu pomohou tím, že se budou vyvíjet, učit a budou dosahovat nových úrovní vědomí. 
Mluví se o proroctvích a jedno praví, že celý ten proces už začal
A: No, existují různá proroctví a mnoho lidí hovoří, o tom, co se bude v Novém světě dít. My jsme tuto dobu započali mezi únorem a březnem 1993. Pamatuji si svůj poslední den s Černým Losem- on mi řekl."Nyní začal ten Nový čas a teď bude čas na všechno." Pro mě to byl velmi silný začátek Nové Doby. Ale od té doby procházela Matka Země a lidé velmi důležitým procesem a přelom začal v roce 2000. Vidíme určitá znamení vědomí a toho, jakým způsobem bude svět spojen v Nové Době a samozřejmě také hranice, které v Evropě postupně mizí. Ale ještě nezmizely ty staré vzorce STRACHU.
Změna nebude provedena z vnějšku dovnitř. Jsme to my, lidé Země, kteří dělají tu změnu. A část starého světa je právě hovoření o tom " ONI DĚLAJÍ ". Jako že, ONI jsou zodpovědní, za to, co se děje, ale nikdo neví, kdo jsou ONI? A já myslím, že se musíme vrátit k tomu říkat "MY děláme"…takže MY se musíme změnit. A Černý Los vždycky říkal: "Znečištění začíná v mysli", takže první věc, kterou musíme změnit je mysl a musíme také změnit ten strach uvnitř, naše pocity a vyléčit své vnitřní dítě… Bez toho aniž bychom věřili tomu, že proces, který začal, bude krásný, nebudeme schopni znovu vytvořit Nový Svět.  
To znamená, že nás to vede k novým způsobům spolupráce?Dělat věci společněji, jiným způsobem než dříve…?
A: Myslím si, že se nám neustále děje to, že projektujeme ven něco, co nemáme vyřešené uvnitř. Nemůžeme dojít k mírumilovnému způsobu žití společně, dokud nežijeme v míru sami se sebou. Abychom měli mír v mysli a srdci, musíme nejprve udělat změnu v sobě samých a to způsobní, že svět kolem nás se začne měnit. A tam vidím tu možnost spolupráce. Pokud se lidé nezmění uvnitř, budou opakovat staré vztahy. Proto dochází k napětí a konfliktům na Matce Zemi. Protože někteří se vyvíjejí a jdou kupředu a někteří se drží těch starých způsobů a to způsobuje veliké napětí.
Znamená to, že tyto tlaky nás vedou k nějakému předefinování dimenzí?  
A: Je tu něco, co kráčí ruku v ruce s přírodou. A je to proces, který se týká Matky Země (MZ) a jejich dětí. O tomto procesu hovořila všechna proroctví. Společně s příběhem MZ je spojen příběh veškeré lidskosti. Všechna ostatní stvoření jsou s ní v harmonii a rovnováze a mění se společně s ní. Některá postupně vymírají (dinosauři) a jiná z nich vychází ( jiné rostliny, druhy zvířat…) MZ se tedy mění v té své nekonečné cestě a my se měníme s ní. Ale my jsme ti, kdo se drží vědomí a my spoluvytváříme, měníme to, co se děje na povrchu MZ a také měníme vývoj lidství. Takže my si vytváříme svou realitu. Vidíte ten přirozený proces a ten lidský proces a někdy si lidé myslí, že do té přírody ani nepatří. Takže vytvořili umělý svět a možná si začínají myslet, že jsou také umělí lidé a tam vznikají ty konflikty mezi nimi a jejich vlastní přirozeností.
V této chvíli záleží na procesu každého jedince, protože každý z nás si prochází tímto procesem změny a proto je spousta lidí v krizi. Lidskost se musí změnit - převrátit a je to kvantový skok do jiné úrovně vědomí. Lidskost je vlastně organismem. Jako by každý z nás byl jednou buňkou tohoto velikého organismu. Každý tímto prochází jako jednotlivec a tak si myslí : Já jsem v tomto procesu. Ale sumou JÁ JSEM = MY JSME . A my jsme JEDNO, ale my to nevímeZvířata jsou jedno, ale VĚDÍ TO.
Už jsem vám říkala, že se mnou mluvily vrány a říkaly mi, že: ".. 1 vrána jsou všechny vrány a jsou jednou vránou " Ona zná sama sebe a zná všechny. Je jedním s celou skupinou vran. Ale my jsme jedním a také jsme součástí celé lidskosti, ale nejsme propojeni s našimi bratry a sestrami. Máme kolektivní nevědomí, ale nemáme kolektivní vědomí.
Protože se různě vyvíjíme a cítíme se sami. Nevíme, co se děje v tom druhém. Já nevím, co se děje v mé sestře. Často my sestry to cítíme a ženy to často mívají v břiše a jsou jedním s Matkou Zemí. Ale ještě nejsme tím velkým MY JSME LIDMI NA ZEMI - ještě nejsme tou velikou rodinou. Takže mnoho lidí chodí po zemi a učí ostatní, jak je možné růst. Je tu spousta učitelů. Přijedou a s lidmi tančí, učí je rituály, učí je, jak se mají modlit a učí je že JSME MILUJÍCÍ INTELIGENTNÍ BYTOSTI.
Není možné aby tato láska a inteligence pocházela z ničeho Je to náš DUCH a ten nevychází z ničeho. Nic nevychází z ničeho. Musíme z něčeho pocházet. A tak pocházíme z MZ a velkého Ducha, takže jsme dětmi Stvořitele a jsme dětmi velké záhady, jsme děti lásky a BÚH je LÁSKA.
Takže se musíme vrátit zpátky a přijmou své rodiče a začít se modlit, abychom byli jedním v naší duši, v našem duchu. Tohle je ten nový čas. A tohle vytvoří svět beze strachu. Protože strach je nepřítelem dítěte. Do té doby, dokud si budeme o sobě myslet, že jsme ztracenými dětmi v Univerzu bez Matky a Otce, bez rodiny, bez milostných vztahů a světa kolem a budeme si myslet, že jsme ti jediní inteligentní lidé v celém VesmíruV tomto velikém EGU jsme velmi osamělí. Tím, že si toto myslíme, cítíme se velmi sami a že nám nikdo nerozumí. Je to velmi osamělá pozice. Možná, když začneme přijímat, že ti ostatní jsou také inteligentní a dovolíme některým lidem, aby byli na té "naší úrovni" :o)) tak možná s těmi ostatními bytostmi začneme komunikovat. A také bychom si mohli uvědomit, že se od nich můžeme něco naučit. Pravděpodobně k nám přijdou tito duchovní učitelé a něčemu nás naučí, protože se budeme otevírat učení.
Se mi zdá, že jste se dívaly na mě….. :o)))
A: Já ne :o)))…Měla jsem teď tu představu človíčka, který je úplně sám v raketě ve vesmíru a říká si : ".. já jsem ten jediný inteligentní, který se sem s tou raketou dostane…" A většinou je to tak, že astronauti, kteří se vrátí z Vesmíru a vidí tam tu nádheru, tak začnou sami od sebe věřit v Boha . Je to takové osvícení. 
Co bychom mohli v tom praktickém každodenním životě dělat pro Zemi…nějaké rituály…?
A: Myslím, že se musíme změnit v našem každodenním životě. Když se blíží změna do osobního života- lidé se většinou bojí. Bojí se změnit svůj život, práci a pokud se musí pohnout, začnou se bát a neumí si to představit. "Co bych měl dělat?… Zítra to nebude stejné jako včera!" Hrozná představa. :o)) Já rozhodně nehodlám opakovat minulost!!! 
Je to opravdu velmi zvláštní, jak to funguje. Když se blíží změna, stanou se z nás velmi konzervativní lidi. Není tak jednoduché změnit zlozvyky, návyky… Takže rituály a obřady by mohly pomoci. Ale je to váš život, který se musí změnit. A není to tak, že když lidé přestanou chodit do kostela a začnou dělat obřady, tak se to změní. Život jako takový se musí změnit. To je to proč říkám, že je to proces zevnitř - ven. A je to práce se Světlem. Přestat negativně myslet, zastavit negativní pocity vůči ostatním, kritika jiných lidí. Potřebujeme pochopit, že každý člověk je ve svém vlastním procesu. A každý má jiné poslání a jiný příběh. Musíme jít jeden pro druhého veliké porozumění, být tolerantní, respektující. Musíme pochopit, že každý prochází procesem jiným způsobem. Ostatní je můžou kritizovat, ale my ne. My nekráčíme procesem v jejich mokasínech A jak můžeme vědět, co se právě teď odehrává v jejich duši?
Není možné objektivně někoho posoudit. Protože my nejsme objektivní. Každé posuzování vychází z toho předmětu. Já nerozumím tomu, když mi někdo řekne: "Musíš být Alicie objektivní" Jak bych mohla být ? Já jsem nikdy nebyla předmětem, objektem, abych mohla být objektivní.
Pro mě to znamená praktikovat a cvičit. 
Abychom byli bez OČEKÁVÁNÍ, POROVNÁVÁNÍ, ODSUZOVÁNÍ a TRESTÁNÍ.  
To je velký skok. Pokud začneme těmito 4 pravidly - tak už to je veliký proces změny. Pokud takto budeme komunikovat ve své rodině, mezi svými přáteli…budeme jeden druhému schopni říct, co si myslíme uvnitř svého srdce. A děti se nebudou už bát svých rodičů a když budou vědět, že je jejich rodiče nebudou odsuzovat a trestat, tak řeknou pravdu o tom co skutečně cítí nebo to, čím si procházejí. A tohle změní vztahy v rodině. A tohle bude nová spolupráce. Protože pokud se to nezmění od základu - od srdce, tak se to nezmění vůbec.
Budeme dělat stále to samé, ale pod jinou maskou. A budeme takoví ekologičtí spirituální lháři. A teď jsme technologicko-kapitalističtí lháři a budeme velmi citliví spirituální lháři… Budeme lhát až do té doby, dokud se budeme bát, že nás budou odsuzovat, kritizovat, trestat…Není to to, že to chceme. Děti nechtějí lhát svým rodičům nebo je zradit. Ale jsou tak smutní a bojí se toho, že je zklamou, že je rodiče nebudou milovat a tak se budou snažit chovat " JAKO KDYBY " a tohle jsou ty úrovně, na kterých musíme uvnitř sami sebe pracovat. A když je základem důvěra jeden v druhého a když budeme schopni ukázat, kdo opravdu jsme, tak budeme schopni tím člověkem být a budeme moci být svou pravdou. A tady začíná ta červená cesta - a to je KRÁČET SE SRDCEM. Všechno se kolem nás začne měnit a začneme respektovat MZ, protože budeme respektovat jeden druhého a sami sebe.
Mít svou pravdu je úžasný slogan pro každodenní povzbuzení a uvědomuji si, řada z nás jsme už velké děti a máme třeba rodiče už po smrti a ty starší generace, které prožily světové války a měly to těžké se v tomhletom ztratily. A my dnes se snažíme odpustit svým rodičům a nedělat dětem to, co jsme si sami prožili… 
A: Ano, určitě. Už nic opakovat nebudeme. MZ neustoupí zpátky ani o milimetr. 
Takže bychom mohli používat každodenní téma : Já nechodím v jeho mokasínech a respektuji jeho proces… 
A: Já doufám, že vy všichni budete kráčet v rovnováze po MZ a budete odpovědni za svou vlastní cestu. Nepřenášejte zodpovědnost na ostatní, na vládu… Buďte zodpovědní za to, jaké jsou vaše emise.
Pokud požádám Světovou vládu, aby dali nějaké pravidlo o vyčištění emisí, tak musím vědět, jaké emise jsou ty mé. …Emise všeho. Myšlenek, pocitů, agresí, jestli máte válku uvnitř nebo doma a jak potom můžete očekávat mír ve světě ? Jestli můžete chodit pěšky nebo jezdit na kole, proč byste používali své auto? Pokud nechcete, aby se kácely stromy, dávejte pozor, na co používáte papír. Protože v každém papíru je praotec strom. A v tomto papíře jsou také bytosti z pralesa. V tomto pralese nebyli jen rostliny a zvířata…ale jsou tam také moji lidé, kteří tam žijí a oni také musí odejít a opustit to místo. Stejně jako rostliny, ptactvo, zvěř…ztrácí svůj život a jen proto, aby si lidé mohli přečíst noviny. Ty, které si přečtete dnes a zítra vyhodíte. A kvůli tomuto důvodu ti lidé umírají. Tak nežádejte pouze venku a neříkejte: "VY změňte zákony."

VY ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT, ZMĚŇTE VŠECHNO A ZAČNĚTE MYSLET CELÝM SRDCEM při čemkoliv, co děláte v běžném životě. A potom se MZ změní. Jsme jedno. Takže co se děje s nimi se bude dít s námi a našimi dětmi. A já doufám už i pro svá vnoučata, že budeme schopni pít kdykoliv z každé řeky. 
To znamená, že při každé činnosti bychom si měli být vědomi té esenciální podstaty toho předmětu…kdo ho vyrobil, kdo ho vzal do ruky… 
A: Přesně tak. Měli bychom být plně při vědomí při každé činnosti, kterou děláme a vědět co děláme. Jinak nám uteče život pod rukama a my si to ani neuvědomíme. Na konci života budeme stát a říkat si" "Co jsem to proboha udělal?" Ne pro MZ, ale pro vás, pro váš život 
To znamená, že dům bychom měli postavit v souladu s přírodou…  
A: Ano, je velmi hezké, když MZ může nechat vyrůst v daném prostředí to, co ona potřebuje, aby tam rostlo a také to, co potřebují ti lidé, kteří budou žít v tom domě a budou z toho čerpat. Je nutné respektovat divokou přírodu. Moji učitelé mi říkali, že veškeré rostliny a byliny, které mě vyléčí, budou růst v mé blízkosti. Vidím to u své dcery, i když jsme neměli žádnou zahradu a jen na terase kousek zeminy. Její léčivá rostlina vždycky z té půdy vyrostla.
A když lidé tu trávu posekají… uříznou rostlinu, který by je mohla vyléčit až budou nemocní. Musíme respektovat MZ a učit se od učitelů jako jsou třeba psi. Když půjde pes ven, tak si najde svůj lék. My jsem to také uměli. A učili jsme se od ostatních bytostí…zvířat, krystalů, stromů, řeky…ze všeho, co bylo kolem nás. Pokud jste jedním v kruhu života, vždycky najdete druhého, který za vámi přijde, předá učení a dá lék, který potřebujeme.
Vím, že hodně pracuješ s krystaly. Zažila jsem s tebou návštěvu Karlštejna, kde horní kaple je místo zasvěcené krystalům. Měli jsme hodně silné zážitky…Můžeš k tomu něco říct?
A: Král Karel IV. byl velmi spirituální člověk a také tak pracoval. Měl tým lidí, kteří takto pracovali a průvodce říkal, že místo se nazývá Karlův Týn. Tato skupina lidí hledala Svatý Grál a on chtěl vybudovat nový Jeruzalém. My si myslíme, že Nová Doba bude tím novým Jeruzalémem. Karel IV. hledal krystaly, aby mohl postavit nový Jeruzalém, jak je to napsané v Bibli.
Pro mě je jedna věc velmi zajímavá. Slovo APOKALYPSA pochází se slov:. KALIPSO znamená ZÁVOJ a APO je BEZ - to je velmi zajímavé. APOKALYPSA = BEZ ZÁVOJE.
A bez toho závoje můžeme vidět tu skutečnost. Stavíme nový Jeruzalém a Novou Zemi, abychom mohli přijít zpátky do země věčnosti skrze učení krystalů. 
Děkujeme velmi mnoho a těšíme se na další návštěvu…

Motto pro 28. květen

28. května 2010 v 2:10 | Milada |  Motto dne
Nezáleží na tom, jak dlouho jsme živi, ale na tom, jak jsme naplnili svůj život.

Motto pro 27. květen

27. května 2010 v 2:08 | Milada |  Motto dne
Nezáleží na tom, zda Bůh plní naši vůli, ale na tom, zda my se snažíme uskutečňovat vůli jeho.

Tvoření nové karmy v současnosti

27. května 2010 v 1:49 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý den,

děkuji za odpověď na můj dotaz. Chtěl bych ještě jednou poprosit o nahlédnutí do mého současného vztahu s manželkou a přítelkyní jejíž jméno taky přikládám.
Možná mám něco nevyřešené s bývalou přítelkyní, s kterou jsme se rozešli za zvláštních okolností.
Děkuji X

Odpověď:

Přeji Vám klidný den.

" Ano, mohu odpovědět.

V tomto čase už není potřeba hledat karmu minulosti, ale je třeba čistit, odčinit a netvořit novou karmu současnosti.
Je třeba čistit a zase čistit vztahy a city v současném životě. Jestliže žijete v manželství - ve svazku, které není zcela ukončeno a zároveň žijete ještě v dalším vztahu, tvoříte novou karmu k oběma, nebo ke všem ženám.
Tento život potom vede k tvorbě energií lhaní, odporu, podvodů, podvádění jak v myšlenkách, citech i v samotném konání. Takové city nejsou prodchnuty láskyplností. Je třeba očistit veškerou nečistotu z energií vztahů. Na tomto je třeba pracovat. "

Je třeba chápat to tak, že v podobných případech bychom měli vzít odpovědnost za činy na sebe, přiznat si je a prosit o odpuštění pro sebe, a tím čistit i ty ostatní, jichž se to týká.

Přeji Vám hodně láskyplných citů k sobě i k jiným.M.


Motto pro 26. květen

26. května 2010 v 2:05 | Milada |  Motto dne
Nezáleží na tom, zda dovedeme mluvit, ale na tom, aby naše slova vyjadřovala úctu k pravdě.

Motto pro 25. květen

25. května 2010 v 2:03 | Milada |  Motto dne
Nezáleží na tom, zda jsme milováni, ale na tom, zda milujeme jiné a jsme jim požehnáním.

Problémy se strýcem

25. května 2010 v 1:40 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
Dobrý den paní Marie,
vaše stránky se mi moc líbí a často je pročítám, a proto jsem se rozhodla požádat Vás o radu i já. Vlastně ani nevím, jestli mi budete moct poradit, ale už nevím na koho se obrátit.
Máme doma velké potíže s mým strejdou. Je rozvedený(ženatý byl pouze jeden rok) a po rozvodu se přistěhoval zpátky k nám, i když má svůj dům. Žije s náma vlastně už 25 let a poslední tři roky je život s nim peklo, jen proto, že po něm chceme aby se odstěhoval. Můj bratr musí žít se svou rodinou v jedné místnosti a on i když má svůj dům tak se prostě nehne.Je to neuvěřitelní zlý člověk, který vyhledává konflikty, sprostě nám nadává, vyhrožuje,dělá naschvály, ale před cizími lidmi se chová jako nejmilejší člověk na světě. Snažili jsem se s nim vyjít po dobrém, ale je to bez šance. Jediná možnost jak ho vystěhovat je asi soudně, ale do toho se moji mamce nechce, protože pořád doufá, že se s ním rozumně domluví. Jsme už z téhle situaci u nás doma psychicky unavení a nevíme jak dál ale nechceme to hnát až do krajností.Problémy s ním byly vždycky, jako jedinou autoritu uznával jen svého otce a po jeho smrti, prostě existuje jen on, on je pánem a nikdo na něj nemá. Pořád přemýšlím proč se tak chová nebo kde se stala chyba. Když jsem byla malá tak jsem se ho bála, ale nebyl zas takový problém s ním vyjít, hrál si s námi, kupoval dárky a teď při pohledu na něj z nervózním a začnu se střást a trvá hodně dlouho než se uklidním. Vím, že mi nemůžete poradit jak ho od nás vystěhovat ale alespoň bych chtěla vědět proč se tak chová a proč tak strašně trvá na tom, že se od nás neodstěhuje i když s námi nevychází. Není přece naše chyba, že se znovu neoženil a zůstal sám. To bylo jeho rozhodnutí. Chtěla bych vědět, kde děláme chybu, je on tak silná osobnost, které se musíme podřídit nebo co nám to soužití s ním má dát a jak se proti němu můžu ,aby se ze mně nakonec nestal uzlíček nervů?
Předem děkuji za odpověď a děkuji Vám co pro nás děláte. X

Odpověď:

Přeji Vám klidný den.
Posílám Vám opis automatického písma, pomocí něhož jsem převzala odpověď k Vašemu dotazu.:

" Ano, mohu poradit.
Strejda se cítí být hlavou rodu, chce mít o všem přehled, chce rozhodovat proto, že po smrti vašeho otce přešla duše otce do jeho aury. Z tohoto důvodu převzal strýc funkci hlavy rodiny.
Duše vašeho otce tedy s vámi žije v projevech strýce."

Mohu Vám poradit jenom jednu věc. Odveďte duši Vašeho otce do náruče Světla Ježíše Krista.
Já bych Vám mohla pomoci jenom v tom případě, že strýc by k tomu dal souhlas, a pokud by se zúčastnil odváděcího rituálu, v což silně pochybuji. Proto Vám posílám kontakt na paní Boženu Koubovou a poraďte se s ní. Pokud si o tom problému chcete něco napřed přečíst, kupte si knížky, které ona napsala ze své praxe- Nesvobodné duše a Tajemství zbloudilých duší.
Přeji Vám hodně klidu do duše. M.

Srdeční čakra

24. května 2010 v 22:00 | http://zlatadusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů
24.5.2010

Na této planetě se všechno probouzí.
Sama Země se velice silně očisťuje a tato očista bude neustále zesilovat. Spousta z vás toto pocítí na vlastní kůži, neboť energie budou velice silné.
Červnové dny budou také velice důležité pro jednu událost, která vás velice posune kupředu, ale také velice změní váš náhled na věci stávající. Každý z vás je veden na cestu vzestupu. Avšak mnozí z vás již ztrácejí sílu, žití v této době je velice náročné, každý z vás vnímá sílu toho, co se děje a vaše těla se stále více přizpůsobují vyšším energiím.
Každý, kdo souzní s přírodou, je velice dobře vybaven pro následující dny. Tyto dny budou umocněny celosvětovým děním. Informace budou překvapivé, stejně tak jako reakce jednotlivých lidí. Ti, kteří se snaží sžít s těmito událostmi, ucítí velikou úlevu jakmile nastane den slunovratu. Země stále stoupá výše, brána je již zcela otevřená.
Mnohé negativní energie jsou přeměněny. Spousta lidí však ještě odejde, neboť nezvládne následující dny. Přírodní katastrofy očišťují Zemi, avšak také ji velice vysilují.
Důležité je vzdávat díky za pomoc, kterou vám Země poskytuje. Možností je celá řada. Světelné bytosti jsou také v pohotovosti, neboť nad planetou se schyluje k bouři, která ovlivní mnoho životů. Skrze tyto energie přijde energie zmaru a může ovlivnit slabší jedince. Světelné bytosti velice aktivně pracují v okolí Země a také v dimenzích, které jste někteří schopni vnímat. Přichází k vám celá řada informací. Co a jak zvládat, jak zmírnit to, co vás potkává. Avšak dbejte na to, abyste tyto informace třídili a rozlišovali světlo a tmu uvnitř. V letních měsících bude uvolněno spousta dalších důležitých informací, které přijdou na Zemi v podobě vizí. Je však nutné tyto zakódované informace rozluštit.
Světelné bytosti také pracují na vaší DNA a aktivují některá centra ve vašich energetických tělech. Zejména odblokování srdeční čakry je velice žádoucí. Láska proniká všude kolem. Avšak v této chvíli je jí všude kolem žalostně málo. Neustále jste tlačeni tam, kde nechcete být a nemáte silnou touhu se odtud vymanit. Vaše srdce je neustále blokováno vaším rozumem, za každou cenu.
Srdeční čakra je velice důležitá, jak už bylo řečeno. I vy sami můžete podpořit její otevírání a odstranění blokád v této oblasti. K tomuto vám také dopomůže setkání se svými partnery. Tato setkání jsou energeticky velice silná. Nebojte se, že byste byli schopni nerozpoznat svého partnera na energetické úrovni. Až ho potkáte, tak to budete vědět. Vaše komunikace bude probíhat beze slov, pouze srdeční čakrou.
Nakonec ještě jedna důležitá věc. V tomto čase je mnoho věcí a situací úplně jinak, než se zdá. Věnujte tomu, co pozorujete a tomu, co k vám přichází, pohled shora. Naučte se vnímat věci i z dalších perspektiv. Ne pouze jednostranně. Tento pohled je slepý. Nenechte se oklamat a svůj vnitřní zrak používejte ve všech situacích. Budete překvapeni, kolik věcí jste dosud neviděli. Určitě také uvidíte cestu a odpověď, kterou hledáte. Amen.


Motto pro 24. květen

24. května 2010 v 2:00 | Milada |  Motto dne
Nezáleží na tom, kolik máme škol a jaké máme znalosti, ale na tom, jak dovedeme s tím co máme hospodařit.

Spojené léčivé síly - světové meditace

24. května 2010 v 0:22 | www.petr-chobot.eu |  Meditace
Lidé v příštích letech v sobě uskuteční veliké změny, které je učiní daleko šťastnějšími. Přijmou myšlenku, že jsou duše. Lidé budoucnosti se od současného člověka budou velmi lišit.
Světové meditace jsou na odvrácení globálního válečného střetu a na podpo­ru pozitivního směru vývoje budoucnos­ti. Pokračujeme u rozhovoru s Petrem Chobotem, který nás k těmto meditacím vyzývá:
Otázka: Co je třeba pro odvrácení konfliktu dělat?
P. Chobot: Meditovat, meditovat a zase meditovat. Vysílat proudy mentál­ní energie z milionů zdrojů - milionů lidských jedinců naráz. TO vše změní. Způsob boje za podobu reality, prak­tikovaný Spojenými léčivými silami, je na Zemi něčím novým a neexistu­je způsob, jak tuto aktivitu zastavit. Máme doopravdy vysokou šanci zvítězit a nedovolit určitým silám změnit Zemi opět ve válečné peklo. Je nutné v co nejkratší době informovat co největší počet obyvatel Země o MOŽNOSTI za­pojeni se do celého plánu - plánu "Od­vrácení". Realita je tvárná. Spojeným léčivým silám se podařilo významně pozměnit realitu v Peru a nedopustit zničeni velké části amazonského pra­lesa a vyhlazení indiánů v této oblasti Jižní Ameriky. Velkého úspěchu bylo dosaženo během působení na Pákis­tán, pravděpodobně došlo ke zmaření snah ničivých sil použít v této části světa jaderné zbraně. Lidská mysl má netušené schopnosti! Pokud se zapojíte do činnosti Spojených léčivých sil, přesvědčíte se o tom brzy sami. SLS nejsou a NEPOTŘEBUJÍ být politickou silou a nepotřebuji žádnou organizaci v tradičním slova smyslu - a přesto mohou být paradoxně, ale logicky - si­lou, která v dalším vývoji Země sehraje klíčovou úlohu. SLS není organizace lidí, ale DUŠI. Je to volné spojení všech duší, které si nepřejí utrpení, bolest, otravu Země a lidskou bídu. V těchto měsících by měla spousta životadárné energie začít proudit během světových meditaci do oblasti Blízkého a Střed­ního východu, do Číny a do Ruska. To jsou lokality, které mohou sehrát klíčovou roli v rozpoutání konfliktu. Jde o to, aby se lidé NENECHALI VY­PROVOKOVAT. Existuji skutečně síly, které nasadí všechny své páky, aby lidi zbavily zdravého úsudku a vyprovoko­valy je k hrozným činům. Většina lidí vůbec není negativní, člověk je ve své podstatě velmi pozitivní bytost.
Otázka: Je k tomu, aby lidé za­čali takto působit, nutná nějaká příprava?
P. Chobot: Každý je duše, schopná působit na dálku. Lidé o tom všeobecně neví, je to před nimi záměrné tajeno. Celý systém pozemského "školství" a "vzdělá­ní'" je především o tom, aby zablokoval naše skutečné schopnosti a možnosti a naprogramoval nás k utrpení toho či ji­ného druhu. Ale mnozí lidé už pochopi­li, že jsou součásti daleko fantastičtější­ho světa a daleko rozlehlejší reality, než jim jejich "kultura" záměrně tvrdí. Čím hlubšího dosáhne lidská bytost poznání povahy reality, Hm méně ve svém živo­tě trpí. Funguje to takhle automaticky. Nyní je samozřejmě nutné udělat vše pro to, aby lidé pochopili, jaká je pravá povaha reality, té reality, která je ob­klopuje, tvoří jejich těla a proniká jimi. Lidé dnes potřebují alespoň svědectví o tom, co sami ještě nevidí. Lidé potřebují svědectví jak o mimozemských civiliza­cích, tak o životě po biologické smrti. Potřebují být seznamováni se skutečné důležitými věcmi. Informace: kterými je dnes lidstvo bombardováno ze sdělova­cích prostředků, lidskou mysl jen ma­tou a zdržují. Lidstvo potřebuje zprávy o komplexnosti života a jeho jednotě. Potřebuje být informováno o důležitých, klíčových věcech, ne o nesmyslech. Masmédia jsou hlídaná a jsou v rukou neúprosnou cenzoru, kteří jsou posedli svým krátkodobým prospěchem a kaš­lou na osud lidstva. Ale lze najít cesty, jak lidi oslovit.
Otázka: Co by se měli dnes lidé především dozvědět?
P. Chobot: To, že jsou duše. Dneš­ní lidé jsou pohlceni svou lidskou rolí. Naše já je kosmickým hercem spoje­ným vždy s určitou postavou ve hře. Nejsme jen tím já, co hraje v historic­kém představení v určitém dobovém kostýmu a pohybuje se na pozadí jis­tých dobových kulis. Jsme zasazeni do děje - a jsme strženi dějem. Za tímto dějem ale fungují mocné síly, o kterých člověk zatím nic neví. Lidé se začnou na svůj svět, svoji historii i sebe sama dívat hodně odlišně, když jim senzibi­lové sdělí své zkušeností s mimozemš­ťany a životem mimo fyzickou hmotu. Podívejte, jsme kvantoví tvorové, no­sící zde buněčný šat. A potřebujeme občas výměnu prádla. Zbavujeme se těl a získáváme těla. Ale naše já jsou stále skoro tímtéž, čím byla před sto nebo sto tisíci lety. Je důležité pocho­pit naše bytostné jádro. Zevní mentál­ní slupka dočasná lidská osobnost se mění stále. Neustále se totiž mění vlivy, které lidskou osobnost vytváře­jí. Mění se vlivy blízkého i širšího pro­středí, do kterého jsme v konkrétním životě vždy umístěni. V každém životě podléháme vlivu celého souboru ener­getických polí. Tato pole jsou pány nad lidmi a tvůrci jejich postojů. Ale naše bytostná jádra těmto vlivům nepodlé­hají. Naše lidské osobnosti modelují i mocné vlivy digitálně kosmické na­příklad "astrologické". Působí na nás také nesmlouvavé genetické hodiny, odměřující čas sekrece všemožných chemikálií měnících činnost našich mozků a těl. Jako lidé jsme během ži­votů velmi, velmi tvární. "Výchova" z nás nadělá tvory, kterými nejsme. Lidé se dnes jen zřídkakdy dokážou ponořit tak hluboko do sebe sama, aby narazili na své skutečné já, na svou kosmickou identitu, neboli bytostné jádro. Jediné "své" já, které znají, je lidské já. A tedy mysl ztotožňují pouze s LIDSKOU myslí. O hloubce činnosti KOSMICKÉ mysli v sobě samých nemají ani potu­chy. Za lidskou mysl je přitom doce­la snadné se dostat. Pokud se nám to podaří, začneme MYSLET KOSMICKY. Ten, kdo mysli kosmicky, se nepova­žuje za "Araba", "muslima", za "Žida", nebo "Číňana". Kosmicky uvažující by­tost NEBOJUJE v ubohé lidské válce, nedá se zfanatizovat, zblbnout ... Tako­vá bytost ví, že je Duši, která schy­tá všechny údery, které ve jménu čehokoli rozdá jiným. Vhledem do sebe sama vzniká NOVÁ ETIKA. Jen SEBEPOZNÁNÍ je garancí takzvaného nenásilí a vzájemné úcty, respektu a lásky. SEBEPOZNÁNÍ představuje ko­nec všech válek a všech agresivních opičáckých ideologií. Je to konec ome­zených náboženství a jiných bolest a násilí způsobujících, třeba nacionalis­tických doktrín.
Meditace se uskutečňují vždy 3 dny před každým úplňkem od 21 hodin středoevropského času a trvají vždy půl hodiny. V té době budou napojeny také bytosti z vnějšího kosmu a širší vícedi­menzní reality. Mohou být použity i jiné "speciální" dny, které budou včas uve­deny na webových stránkách. Připojíte­-li se k naší meditační akci, kdy bude využita síla mysli, máte tři možnosti:
1. možnost - v danou dobu jednoduše myslete na to, aby Země prošla nejbliž­šími roky bez úhony a bez válek. Není nutné zaměřovat na to mysl celou půl hodinu nepřetržitě, stačí BĚHEM TÉTO DOBY se kdykoli na tuto představu či myšlenku v duchu naladit.
2. možnost - použijte řízenou meditaci (P. Chobota) namluvenou v transu během spojení s "bytostmi světla". "Vedlejšími účinky" této meditace může být biologické a energetické ozdravení a posílení vaše­ho organismu, rozvoj mimosmyslového vnímání a schopnosti léčit. Osm hodin před meditací nejezte maso, nepijte al­kohol a totéž 2 hodiny po meditaci.
3. možnost - techniky jsou podrobně po­psané na www.petr·chobot.eu


zdroj: Medium květen 2010Motto pro 23. květen

23. května 2010 v 2:55 | Milada |  Motto dne
Hluboká meditace nemůže přijít ani za den, ani za týden nebo za měsíc. Budete muset těžce zápasit po celou tu dobu. Buďte pilní, vytrvalí, trpěliví a bdělí.

Sen o určení data smrti

23. května 2010 v 0:27 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Vážená paní,

dovoluji se na Vás obrátit s žádostí o názor na můj sen, který se mi zdál před cca 5 lety.
Ve snu jsem seděla v pokoji v 1. patře a najednou někdo zaklepal na okno. Byla to velmi bledá dívka s šátkem na hlavě, který jí zakrýval vlasy, tedy ani nevím, zda vlasy měla. Oblečená byla v bílem oděvu, který vypadal jako karatistické kimono - dlouhé kalhoty a tunika.Ptala se mě, zda může dál. Já jsem byla překvapená, že ťuká na okno v prvním patře, ale řekla jsem, že jí půjdu otevřít do přízemí. Odešla jsem jí otevřít. Ona však prošla zdí a do pokoje se dostala přímo z venku. Vrátila jsem se do pokoje do prvního patra a ona již seděla na gauči. Byla velmi přátelská a milá a řekla mi, že mi přišla sdělit datum mé smrti. Odpověděla jsem, že tuto informaci nechci znát a ať mi ji nesděluje. Ona řekla, že mi jí sdělit musí a ihned dodala, že zemřu 6.prosince 2004 u Dvora Králové nad Labem při dopravní nehodě. V tu chvíli jsem se probudila. Je pravda, že do Dvora Králové nad Labem jsem měla cestovat , avšak v jiném období, raději jsem však tuto cestu zrušila.

Jednalo se o varování? Dne 6.prosince 2004 jsem raději nevycházela z bytu....

Předem děkuji za Vaši reakci.

Odpověď:

Přeji Vám pěkný den.
Posílám Vám opis autom. písma, kterým jsem převzala odpověď:
" Ano, mohu odpovědět.
Tato bytost, oblečená v bílém, která procházela zdí , byla ztělesněním jejího anděla strážného.
Jemnohmotná bytost prochází i pevnými materiály, naprosto čistá - oblečená v bílém, která na sebe vzala povinnost varovat před případným nebezpečím.
Je dobře, že toto varování bylo vzato v úvahu.
Je třeba děkovat andělům strážným za jejich vynalézavost, s níž sestavují obrazy, které byste mohli pochopit tak, aby vám napověděli to, co je třeba ".

Přeji Vám hodně klidu, míru, víry a důvěry ve Vaše ochránce. M.

Motto pro 22. květen

22. května 2010 v 2:50 | Milada |  Motto dne
Při meditaci se mysl stává klidnou a nekolísavou.

Poselství Země - květen 2010

21. května 2010 v 12:17 | Pamela Kribbe |  Pomoc planetě Zemi

Poselství Země - Květen 2010

Uzemnění skrze Radost a Tvořivost

(Matka Země - Gaia prostřednictvím Pamely Kribbe)

Já jsem hlas Země. Zdravím vás všechny v radosti. Mé srdce hřeje vaše přítomnost a otevřenost vůči mne. Toužím s vámi navázat přímé spojení. Jsme určeni vyvíjet se společně a společně kráčet cestou do jiného, nového světa.
Ráda bych vás vzala zpět až na samý počátek našeho vzájemného spojení a spolupráce. Já jsem živá Bytost. Jsem plně vědomá Bytost, která vás zde na planetě přijala ve velmi dávných dobách. Vnímala jsem váš příchod na Zem a chtěla jsem se učit a růst prostřednictvím vaší přítomnosti. Nejste ze Země, přišli jste z Hvězd. Nesete v sobě Světlo, které je nové a inspirující pro Zemi a všechny zdejší říše přírody. Dovolte, abych vše vysvětlila.
Jako planeta absorbuji Světlo zvenčí. Světlo Slunce mě hřeje a pomáhá mi zrodit život na planetě. Jsem požehnaná velkou silou Slunce a potřebuji ho k vytvoření a udržení fyzického života na povrchu - na mém vnějším plášti. Slunce je Hvězda. Vy jste představitelé Slunce. Nesete hvězdné Světlo ve své duši a přinášíte toto Světlo Zemi, když se zde narodíte.
Jaký byl význam tohoto světla sestupujícího na Zem? Jaký byl záměr vašeho příchodu? Jste tady, abyste přinesli Světlo Vědomí mně a všem říším přírody. Jste tady, abyste nás probudili k vnitřnímu životu. Zatímco Slunce mi pomáhá vytvořit a udržet fyzický život na Zemi, vaše Hvězdné Světlo mi pomáhá vyvíjet se na vnitřní úrovni, růst ve vědomí.
Pro jednodušší názornost tohoto principu přemýšlejte o tom, co se děje, když držíte ve své ruce květinu a díváte se na ni s úžasem a obdivem. Vidíte skvostnou nádheru této květiny; vnímáte její čistotu, žasnete nad barvami a těšíte se z vůně. Květina samotná si není vědoma své krásy; květina je prostě sama sebou. Ale díky vašemu obdivu, vaší přítomnosti, vašemu vědomí, které obklopuje květinu, se v ní něco probudí. Začne zakoušet sama sebe jako něco krásného a hodnotného. Užívá si vaši pozornost a probouzí se v ní jiskra Světla Duše.
Uvidíte, že rostliny a květiny, kterým věnujete vědomou pozornost prostě tím, že se z nich těšíte a staráte se o ně, budou růst hojněji, budou mít více životní síly a zapustí do země silnější kořeny. Vy jste Stvořitelé. Svými myšlenkami, záměry a sebe-uvědoměním jste schopni dodat životní sílu a tvořivou moc živé přírodě na Zemi. To je přesně to, co si příroda od vás velmi přeje dostat. Všechny říše přírody se snaží růst v sebe-uvědomění, natáhnout se ke hvězdám, uskutečnit spojení a vstřebat do sebe hvězdné světlo.
Přemýšlejte o zvířatech, které doma chováte, o svých domácích miláčcích. Tolik z vás má s nimi zvláštní pouto. Kdykoli vstoupíte do důvěrného vztahu se zvířetem, získáváte jeho bezpodmínečnou lásku a věrnost. Zvíře však od vás také něco dostává zpět. Zvíře je dotčeno vaší lidskou přítomností, a určitým typem vědomí, které patří Lidem. Vaše přítomnost rozsvítí jiskru vědomí v jejich bytosti a pomáhá jim rozvíjet se ve svém vývoji směrem k většímu sebe-uvědomění.
Vše ve vesmíru roste a vyvíjí se ke svému sebe-uvědomění. Sebe-uvědomění přivádí člověka blíže k uvědomění si svého vlastního božství, k vlastnímu nezničitelnému světlu a tvůrčí síle. Vše ve vesmíru postupně roste do vědomého stavu, ve kterém si uvědomí: Já jsem součástí Boha. Já sám jsem Stvořitel. Účelem Stvoření je oslavit vaše božské Tvůrcovství a zvládnout ho se zodpovědností.
Jste stvořitelé, a vy jako Duše jste přišli na Zem, abyste se naučili zacházet se svými tvořivými silami vědomým a odpovědným způsobem. Jako stvořitelé jste určeni, abyste přispěli k mému vývoji a inspirovali říše přírody, které vám na oplátku poskytují mnohé služby a požehnání na hmotné i nehmotné úrovni. Když se podíváte na současný stav planety, je těžké vnímat kdysi původní záměr vzájemné spolupráce mezi vámi a planetou.
Věci se nevyvinuly tak, jak bylo plánováno, a mnozí by řekli, že věci se pokazily. V tuto chvíli vás však žádám, abyste si vzpomněli na své původní nadšení vydat se na naše společné dobrodružství. Váš láskyplný záměr stále žije ve vašem srdci, i když pozorujete všude kolem sebe, že lidstvo používalo své tvořivé síly nemoudrě a díky tomu Zemi poškodilo. Lidstvo se však posunulo, dalo by se říci, že se od tohoto směru odklonilo.
Původně jste přišli dolů na Zem z velkého zdroje Světla jako andělské děti. Byli jste nevinní a čistí, ale jak vaše cesta pokračovala, byli jste svedeni na scestí. Lidstvo se dostalo do bodu, kdy odmítlo spolupracovat se silami přírody, a místo toho se postavilo do opozice k přírodě. Lidstvo pak ztratilo svůj základ, kořeny a připojení k většímu celku. Ze strachu se lidé snažili získat moc nad ostatními a nad přírodou, aby si zajistili pro sebe místo na Zemi. Dalo by se říci, že došlo k pádu z Ráje. Tam, kde jste původně zamýšleli sloužit životu na zemi, pečovat o něj a inspirovat ho svou tvořivou silou, tam jste teď zažívali opak. V současnosti vidíte, co se stane, když už příroda není nadále uznávána jako živoucí partnerka (společnice) Stvoření.
Nedostatek úcty lidstva k přírodě a planetě hluboce rmoutí mnoho z vás, kteří toto čtete. Také mě je smutno z toho, co se stalo. Říše přírody, zvířecí, rostlinná i minerální, vstřebaly část temnoty a negativity rozšířené Lidstvem. Svým vlastním způsobem prožívaly pocity opuštění, trhlinu ve všeprostupujícím pocitu Jednoty, který tu kdysi byl.
A přeci, hluboko v mém srdci je trvalá láska a soucit k vám všem a žádám vás, abyste i vy cítili soucit k sobě a celému lidstvu. Jste součástí velkého učebního procesu. Je nevyhnutelné, že v každém takovém procesu dojde k chybám. Je to součást růstu a učení, že se cestou dáte také oklikou nebo slepou uličkou.
V této době se kolektivní vědomí lidstva mění. Dnes je stále více lidí, kteří nesou ve svých srdcích vzpomínku na původní pouto mezi člověkem a přírodou.Nesou v sobě tiché povědomí o pravém a požehnaném vztahu, do kterého mají lidé vstoupit se mnou, svou domovskou planetou. Znova si prociťte, jak hluboce jste spojení s mou Bytostí.
Tolik vás miluji. Vy jste moji Andělé Světla, a moje víra ve vás se neztratí. Žádám vás, abyste mě vzali na vědomí a dovolili mé energii skrze vás znovu proudit. Já jsem živoucí partnerka kráčející hned vedle vás na vaší cestě vtělení na Zemi. Tím, že se se mnou důvěrněji spojíte, že se více uzemníte, vnesete své Hvězdné Světlo hlouběji do hmotné říše. Nechte ho svítit a vyzařovat a to přivodí na Zemi právě tolik naléhavě potřebné změny. Tím, že se se mnou spojíte ze srdce, vynoří se vaše pravé já. Každá lidská bytost může jedinečným způsobem přispět k tomuto velkolepému dobrodružství. Váš jedinečný dar mě inspiruje, dodává životní sílu přírodě a inspiruje i ostatních lidí.

O čem je uzemnění?

Ráda bych řekla více o významu uzemnění (ukotvení). Co to znamená být spojen se Zemí, být uzemněný? Být uzemněný znamená: být přítomen ve svém těle, být schopen cítit své tělo zevnitř ven, cítit proud života v každé jeho části, od hlavy k patě, po špičky vašich prstů. Ověřte si, jestli dokážete zažívat tento proud. Dokážete jednoduše cítit své špičky prstů v tomto okamžiku? Své palce na nohou? Dokážete v nich cítit Život?
Být uzemněný znamená, že ukotvíte své hvězdné světlo, světlo své duše, hluboko do hmoty. Část hmotného světa nejblíže k vám -  je vaše tělo. Buňky a molekuly vašeho těla jsou připraveny přijmout vaše světlo, vaši Duši. Jste Slunce pro své vlastní tělo. Vaše vědomí dělá vaše tělo živým a dodává mu léčivou sílu, životní sílu a vitalitu. Ukotvení vaší duše do vašeho těla vám dává sílu naplnit svá nejryzejší přání v životě. Uvědomte si svou Tvořivou Sílu. Čím více ji ukotvíte do těla, tím více se můžete opravdově zosobnit (ukotvit v těle, realizovat) na Zemi a vytvořit ve svém životě změny, po kterých toužíte.
Když jste uzemnění, cítíte v sobě jas a klid. Jste otevření inspiraci vaší duše a současně jste napojení na vše, co se děje kolem vás v každodenním životě. Vytvořit most mezi Vesmírem a Zemí a cítit toho spojení - to znamená být uzemněn.
Mnozí z vás nesete světlo své duše v horní polovině těla, kolem svého srdce a hlavy. Je pro vás těžké nechat ho opravdu sestoupit do dolní části těla, vašeho břicha, nohou a chodidel. Jedním z důvodů, proč je pro vás toto tak těžké, je strach z vaší vlastní Síly. Máte strach být zářivým andělem a hvězdou, kterou jste a mít význam ve světě. Tento strach je starý a jeho kořeny sahají do dávné minulosti, přesahují celý Život. V minulosti jste se na Zemi inkarnovali mnohokrát a často jste se zde cítili nevítaní. Všichni se nacházíte v procesu léčení této staré bolesti. Doporučuji vám dva způsoby, jak se uzemnit a cítit se opravdu vítaní na Zemi, v celé vaší velikosti, tvůrčí síle a božství.


Uzemnění skrze Radost

První způsob je skrze potěšení, radost, zábavu. Vy opravdu nejste zvyklí radovat se. Radovat se z čeho? Ze všeho, co můžete zažít na Zemi. Vaše tělo nabízí mnoho možnosti pro zábavu a potěšení, ale mnohé z nich jsou ve vaší kultuře prohlášeny za hříšné nebo špatné. Radovat se z pohybu těla, slunečního svitu na vaší kůži, jídla a pití, teplého dotyku druhého. Být schopen radovat se z toho má co do činění se schopností opravdově přijímat. Proč je to pro vás tak těžké?
Mnozí z vás mají pocit, že s vámi něco není v pořádku, že nejste jaksi v pořádku právě takoví, jací jste. Máte pocit, že musíte něco dokazovat a těžce pracovat, abyste získali uznání a ocenění. To je z hlediska přírody pošetilá myšlenka. Viděli jste někdy divoké zvíře těžce pracovat, aby získalo uznání? Inu ne, zvíře prostě je, a bere své právo být za udělené, ne jako něco, co si musí zasloužit. Zvíře se dokáže bezvýhradně radovat ze slunce, potravy, vodní lázně, ročních období a přírodních rytmů života.
Vy všichni jste zváni přijímat a zažívat sama sebe jako Božskou Bytost, které je dovoleno přijímat jednoduše proto, kdo jste. Jste zváni těšit se z jednoduchých věcí, které vám život v těle může nabídnout. Přijímání vypadá jednoduše, ale není. Vyžaduje hlubokou úroveň sebelásky, hluboké uznání a ocenění toho, kdo jste. Dovolte si dosáhnout této úrovně sebelásky. Udělejte si každý den chvilku, kdy se sami sebe zeptáte, co můžete pro sebe nyní udělat, co vás opravdpově potěší a naplní. Co doopravdy cítíte, že by se vám líbilo mít nebo dělat? Pak to udělejte. Udělejte to pro sebe, protože si sebe vážíte a protože jste zde na Zemi, abyste se radovali.
Když se skutečně radujete, z čehokoli, bez studu a viny, jste uzemnění. Jste zcela přítomni v přítomném okamžiku a všechno je dobré. Nejsou zde myšlenky na minulost ani na budoucnost. Radost je Bytí v přítomnosti, plné uzemnění.

Uzemnění skrze Tvořivost

Existuje druhý způsob, jak se pevněji spojit se zemí, více uzemnit. Je to způsob Tvořivosti. K tomuto směřujete. Každý člověk má přirozenou touhu vyjádřit se, projevit se ve světě. To nemá nic společného s dosahováním slávy nebo úspěchu ve společnosti. Spíše to souvisí s nalezením způsobu sebevyjádření, který vám poskytuje skutečné uspokojení. Může to být tak, že vás hluboce naplňuje výchova rodiny, nebo že vás inspiruje vedení společnosti. Možná je touhou vašeho srdce nějakým způsobem pečovat o zvířata, nebo to může být nějaký druh uměleckého vyjádření, které cítíte jako přirozené. Každá duše touží nějakým způsobem se vyjádřit. V okamžiku, kdy odpovíte na tuto touhu, cítíte se naplnění. V okamžiku, kdy umožníte vaší vnitřní přirozené tvořivosti, aby se rozvinula, pak cítíte "ano, to jsem já, takto chce moje energie proudit".
V té chvíli se vaše duše spojí se Srdcem Země, Srdcem této reality. Je důležité zjistit, po čem ve svém životě opravdu toužíte a vytvořit v sobě místo pro tento tvořivý tok. Zde se vaše božská podstata dotkne Země a nalezne hmotnou podobu.
Nyní bych vám ráda vštípila, že byste se v tomto ohledu měli za sebe opravdu trochu více postavit. Mnozí z vás potlačují své podněty dělat to, po čem vaše srdce touží. Tak často myslíte na to "jak byste se měli chovat" a co se od vás očekává, vaše povinnosti a odpovědnosti. Takovým způsobem nenajdete klíč k rozvinutí své tvůrčí síly. Vaše tvořivá síla k vám promlouvá z vašeho břicha, z vašich útrob. Nezajímá se o všechna ta omezující pravidla a povinnosti, které jste si osvojili a zvnitřnili. Osvoboďte se od toho! Vnímejte tu fontánu ohně a vášně tryskající z vašeho břicha a nechte jí volně plynout. Jiskry světla si najdou cestu z vašeho břicha do vašeho srdce, zevnitř ven a vy se na Zemi vyjádříte svým vlastním originálním způsobem. Uvidíte, že vaše tvořivost se dotkne ostatních lidí a že je potěší a inspiruje. Naslouchat svým vášním a touhám má mnohem pozitivnější účinek na okolní svět než poctivě udělat to, co vám bylo řečeno a nutit se vyhovovat omezujícím pravidlům a strukturám.
Toto je čas změny. Je to čas být odvážný a riskovat, naslouchat hlasu svého srdce a jednat v souladu s ním ve všech oblastech svého života. Díky opravdovému odevzdání se vedení svého srdce se vaše kořeny zanoří hluboko do země a začnete cítit, že Život tady opravdu stojí za to žít.

Celý kruh

Prvním způsobem uzemnění bylo radovat se a přijímat. To je přicházející proud směrem dovnitř. Druhý způsob je o odcházejícím proudění směrem ven: tvoření a dávání. Tvořením ze srdce dáváš světu sama sebe. Přijímání a dávání, radost a tvoření - dohromady spolu tvoří celý kruh. To je léčivý kruh.
Čím více se odvážíte radovat a uznáte, že si zasloužíte přijímat, tím více se spojujete se svou přirozenou inspirací, energií, kterou máte sdílet s tímto světem.A jak se tento proud inspirace stává silnějším a nachází tvůrčí formu ve světě, tak tím víc si užíváte lásku a radost, se kterou se setkáte na své cestě. Proudy dávání a přijímání, tvoření a užívání si radosti se vzájemně posilují.
Já, Země, mám prospěch z tohoto léčivého kruhu přijímání a dávání. V tomto plynoucím, dynamickém kruhu s vámi spolupracuji. Je mým přáním vyživovat a podporovat vaši božskou tvořivou sílu, tuto jedinečnou jiskru ve vás. Lidské bytosti, které rozvinuli svou schopnost radovat se a tvořit, přirozeně vstoupí do zcela jiného spojení se zemí. Budou si uvědomovat svou velikost, svou božskou přirozenost, a právě z tohoto důvodu budou také chápat, že je nese a drží Síla Života, která spojuje všechny bytosti dohromady. Prožitek své vlastní velikosti jde ruku v ruce s pocitem malosti, s uvědoměním si svého začlenění ve velké síti života, která vás podporuje. Lidé, kteří si váží a ctí sama sebe, přirozeně spolupracují se svým životním prostředím, dalšími lidmi, zvířaty, rostlinami, celou přírodou. Poznání vaší velikosti přichází spolu s uznáním vašeho místa ve větším celku, a užíváním si radosti v roli, kterou v něm hrajete.Cesta na Novou Zemi

Na závěr bych vás ráda požádala, abyste se mnou cestovali do budoucnosti, do Nové Země. Představ si, že vývoj, ve kterém se společně nacházíme, pokročil o několik kroků dále. Já sama se vyvíjím do více rozšířeného sebe-uvědomění. Toto nové vědomí se ve mně probudilo a bylo vyburcováno jak dobrými, tak i zlými časy na Zemi. Ve svém Bytí se stávám více sebevědomou a tvořivou. Ve svém srdci toužím po realitě, ve které Lidstvo a Země obnoví své původní pouto lásky a přátelství. Nová Země, kde společně radostně spolupracujeme a já jsem opět požehnaná vaší láskou a ohleduplnou pozorností, zatímco vám poskytuji vše, co potřebujete k životu ve fyzickém těle a vyladění na rytmus přírody.
Představ si tuto Novou Zemi, po které všichni toužíte, přítomnou v tomto okamžiku. V našich srdcích je už živá, jako semínko. Vyživme toto semínko svým uvědoměním a nechme ho vyklíčit v naší představivosti. Představ si sama sebe, jak žiješ na této Nové Zemi. Co je první věc, které si všimneš? Lidé zde žijí v harmonii s přírodou. Technologie je používána na podporu přírody a ne na její manipulaci. Podívej se, zda si umíš najít dům na této Nové Zemi. Je tu místo a společenství, ve kterém cítíš, že do něj patříš. Dovol své představivosti, aby tě vedla bez jakéhokoliv pocitu omezení. Kde žiješ na této Nové Zemi? Umíš najít přírodní prostředí, ve kterém se cítíš pohodlně a příjemně? Vnímej podnebí, cítíš tam lehkost a jednoduchost života. Život je tam čistý a jednoduchý, takový, jaký má být.
Nyní se podívej na to, jaký druh práce vykonáváš. Práce znamená cokoliv, co tě inspiruje a dává ti to pocit naplnění. Co děláš? Pravděpodobně žiješ v malém společenství spřízněných duší a děláš přesně to, k čemu tě duše inspiruje. Jakou podobu a formu má tvá tvořivost?
Když toto vidíš a cítíš, věz, že tvoje Duše k tobě promlouvá zde v přítomnosti. To, co vidíš je něco, co toužíš dělat právě teď, a něco co můžeš dělat právě teď, pouze kdyby sis věřil(-a) a měl(-a) odvahu být tím, kým ji. To je práce tvého srdce.
Nyní si v této představě Nové Země také prociť, co ti dělá opravdovou radost. Nech své vnitřní oko, ať ti ukáže situaci, ve které se opravdu raduješ a kdy přijímáš něco z toho, co ti Země nabízí. Ať se obraz toho, co to je, samovolně vynoří ve tvé mysli. Co je to, co ti opravdu dává pocit: "všechno je v pořádku a já jsem spokojený (-á)".
Cítíš proud dávání a přijímání na tomto místě, v této nové realitě. A pokračujte, i když se vracíme společně zpět do současnosti.
Země je v přechodné fázi a čím více lidí si vzpomene, co je jejich inspirací, co sem přišli dávat a přijímat, tím dříve se Nová Země stane realitou. Jste to vy, kdo zrodí tuto realitu. Děkuji vám za to a nacházím radost ve vaší přítomnosti.

Zdroj: © Pamela Kribbe - květen 2010 -
www.jeshua.net