Červen 2010

Motto pro 30. červen

30. června 2010 v 2:48 | Lao C´ |  Motto dne
Zodpovědnost bez lásky činí člověka bezohledným.
Pravda bez lásky činí člověka kritickým.
Víra bez lásky činí člověka fanatickým.


Zakotvení světelných transformačních energií

30. června 2010 v 0:37 | www.cestyksobe.cz |  Moudrosti od různých autorůKamenné kruhy - Zakotvení světelných transformačních energií

Dne 21.6.2010 byl zakotven nový světelný systém skrze kamenné kruhy rozmístěné po celé republice. Seznam kruhů můžete najít zde. Kdo by měl ještě zájem se připojit, může si vytvořit na zahradě nebo na veřejném místě libovolný kamenný kruh (kde je to nevhodné tak alespoň jeden kámen).
V den připojení pošlete během dne SMS s adresou kruhu na tel. 605291119. Zakotvení světelných energií bude probíhat v následujícich dnech:

28.6. v 19h - SMS předem
5.7.. v 19h - SMS předem
12.7. v 19h - SMS předem

S láskou,
Cesty k sobě

Přechod do Nové doby

29. června 2010 v 21:11 | Saša Zezulová |  Moudrosti od různých autorůVstupujeme do přenádherné poslední fáze od 26.6.2010 do 21.12.2012. Budou se dít zázraky, pokud přijmete sami sebe a přijmete Světlo, všechno vám bude plně ulehčené a půjde lehce.

Milovaní naši pracovníci Svetla,
zajtra prichádza veľký deň, prechod do Novej doby, do Novej Zeme. Zajtra urobíte vy aj s Matkou Zem dôležitý prechod cez Hviezdnu bránu, za ktorou vás každého čaká váš Strom života. Prosíme vás, buďte dnes a zajtra počas celého dňa plne uzemnení a dajte nám prosím vaše povolenie, aby sa cez vás mohlo plne prúdiť Svetlo a svetelné energie. Buďte pokojní a prijímajte tie nádherné energie, ktoré k vám budú prúdiť. Prežiarte sa Svetlom, prijmite naše liečenie vašich tiel, duše a aury, rovnako telesných systémov. Vaše telá plne podľa vašich úrovní vibrácií, prijímajú čo najvyššie možnú úroveň prechodu na Svetelné telo. Neustále vás prosíme a vedieme, riešte vaše vzťahy, emócie a "problémy" sú to len učebné lekcie, aby ste sa poučili, pochopili a prijali lekcie cez ego, prežiarili ich, a tým prešli na systém Svetla a teda prijali Kristove energie. Naši drahí, posielame vám nové energie, plné podpory a láska. Sme s vami, radujeme sa z vás. Vstupujeme do prenádhernej poslednej fázy od 26.6.2010 do 21.12.2012. Budú sa diať zázraky, pokiaľ prijmete samých seba a prijmete Svetlo, všetko vám bude plne uľahčené a pôjde všetko ľahko. Preto naši drahí, liečte sa, čítajte a preciťujte texty od nás. Cesta odpustenia sebe aj ostatným je jedinou cestou do srdca a vašim cieľom k prechodu do Jednoty. Sme na vás hrdí. Buďte aj vy na seba. Ste bytosti Svetla, prinášajúce Nebo na Zem, preto buďte v srdci, pevne uzemnení a otvorení Svetlu. Dejú sa zázraky a vy ste ich spolu tvorcami. Milujeme vás. Nad týmto prechodom dbajú a pomáhajú zástupcovia 232 galaxií, ukotvujú sa energie Maitreyu, Márie, Krista, archanjelov, Rafaela, Michaela, Raziela, Gabriela s milovanou podporou Nebeských rodičov. Brána bude plne spustená 13:33. Milujeme vás.

S láskou


Prijaté 25.6.2010, v Bratislave

Zdroj:
www.cestyksobe.cz - Články - Aktualní dění - Přechod do Nové doby 26 06 2010


Motto pro 29. červen

29. června 2010 v 2:43 | Swámí Čitánanda |  Motto dne
Udělej si čas na dobročinnost, je to klíč k nebi.
Udělej si čas na smích a zpěv, je to hudba duše.


Sen o účasti na duchovním semináři

29. června 2010 v 0:16 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
ochranný obrázek
Dobrý den paní Marie,
obracím se na Vás s prosbou o výklad snu, který ve mě v noci na dnešek nechal obrovský emoční zážitek. Sama si nedovedu některé souvislosti dát dohromady. Zdálo se mi, že jsem se svojí dcerou šla na seminář . Před vstupními dveřmi si to moje dcera rozmyslela s tím, že na mě počká venku, pak ale odešla.
Já jsem mezitím vstoupila do místnosti, byla to školní učebna, byla plná lidí.
Pak začal seminář, ale neposlouchali jsme výklad, probíhala tu jakási forma konstelací. Já jsem v ní začala hrát jakousi roli. Najednou jsem se odpoutala od země a začala se lehce nadnášet po místnosti, pak jsem ale stála na zemi s pocitem, že do mě vstoupila jiná bytost, která řídí moje pohyby, začala jsem jakoby jezdit po nohách, aniž bych vykonávala nějaký pohyb. Myšlenky však byly moje, začala jsem se chovat poměrně agrasívně k zúčastněným lidem, fyzicky mi nešlo ovládat tělo, měla jsem pocit, že se skrze mě projevuje nějaká přivtělená duše .
Najednou jsem byla v další místnosti plné lidí, postupovala jsem někam dopředu, postavili se mi do cesty dva muži, kteří mě chtěli zastavit. Já jsem je ale zamkla na zámek a nemohli se pohnout, pamatuji si ,že říkali, kde je ta spravedlnost a já ukázala na zámky a řekla tady. Postupovala jsem po místnosti dál dopředu a začala jsem pociťovat přítomnost smrti.
Pak jsem se probudila, strach jsem neměla, ale okamžitě mě na mysli vytanula prosba o odpuštění, začaly mě mrazit ruce a nohy a začaly mi stékat slzy. Vedle v postýlce se v tu dobu začal hrozně převracet a poplakávat malý syn. Proběhlo mi hlavou jakési dokončení minulosti.. Tak Vás prosím o pomoc s výkladem.
Přeji Vám krásné, slunečné jarní dny a děkuji X

Odpověď:

Přeji Vám klidný den.
" Ano, mohu tento sen vysvětlit.
Celý smysl tohoto snu je v tom, že si má uvědomit, jak může dopadnout na život člověka skutečnost, že jej ovládá cizí energie.
Měla se přesvědčit o tom, že může ovládat nejen myšlení žijícího člověka, ale také jeho projevy fyzické síly, která se projeví v nedostatečném ovládání i pohybu těla. Toto si mnoho lidí neuvědomuje. Další poznání má být v tom, že nemůže slepě věřit.
Musí se umět ochránit i třeba před vstupem na setkání s lidmi, jak je nazýváte duchovními.
Všichni jste lidi, většina nemá čisté podvědomí. Nikomu nedovolit napojení na vlastní energie. Napojené cizí energie by mohly být nebezpečné i pro další lidi ve společné domácnosti.
To znamená vždy :
-před účastní i na podobných setkáních provést mentální duchovní ochranu před všemi cizími nesouhlasnými energiemi, ať jsou vytvořené v současnosti, nebo minulosti
-po návratu se mentálně očistit od už řečeného
Stále se učit prací na sobě být v jednotě s Přítomností Boží Lásky Ježíše Krista a ta aby byla podstatou pro tvorbu energií pomocí myšlení, cítění i konání."

ˇŘekla bych sama za sebe, že to cítím jako nějaké napomenutí, že mám pracovat důkladněji sama na sobě, protože jenom vlastní pravidelné čištění aury a čaker vede k úspěchu bez rizika.
Hodně klidu a harmonie v duši všem.M.

Motto pro 28. červen

28. června 2010 v 2:40 | Lao C´ |  Motto dne
Povinnost bez lásky činí člověka mrzutým.

Motto pro 27. červen

27. června 2010 v 2:36 | Milada |  Motto dne
Úsměv vytváří v domově štěstí, ve starostech je oporou, je citlivým znamením přátelství,
v únavě přináší odpočinek, ve znechucení vrací odvahu, v zármutku je útěchou
a pro každou bolest je přirozeným lékem.


Silné dlouhotrvající migrény

27. června 2010 v 0:30 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
ochranný obrázek
Dobrý večer!
Dostala jsem na vás kontakt od kamarádky.
Trápí mě dlouhá léta migrény, hodně se vygradovaly na VŠ, řešila jsem je jak klasicky u neurologa, tak přes čínskou medicínu. Pak jsem byla těhotná a teď má náš chlapeček dva roky a migrény se vrátily v extra síle. Hlava mě hodně bolela celých minulých 14 dní, pak opravdu hodně ve čtvrtek a v pátek mě zničila naprosto nebývale, ještě teď je teď se otřepu, když si na to vzpomenu.
Chtěla bych se vás proto zeptat, zda myslíte, že mi můžete pomoci a pokud ano, jaké informace k tomu potřebujete.
Jsem opravdu rozhodnutá s tím něco udělat a protože si nejsem vůbec jistá, že tradiční medicína umí vyřešit příčiny, chci hledat každou jinou možnou cestu.

Předem vám moc děkuju za odpověď X

Odpověď:

Přeji Vám pěkný den.

Odpověď se týká "vybavenosti" Vaší duše.
Bude to takový pohled na energie, s nimž Vaše duše přišla do současného života. Jsou to tedy Vaše možnosti, životní šance, které v sobě mnohdy ani nenajdeme, protože se málo snažíme. Tyto naše energie jsou uváděny do pohybu pomocí jména , které nosíme. Celé jméno, převedené do řady čísel duchovní nauky dají přehled těchto energií.
Život jste začínala se svým rodným jménem ......
a k tomu tedy patří charakterové číslo 5:

Jsou rychlí, pohotoví, rychle se vznítí, nadchnou, rychle pracují a nade vše si cení své svobody. Mnoho z nich obětuje moc i postavení a dá přednost odvážné činnosti a dobrodružství. Jsou-li připoutáni k povinnostem, stávají se zasmušilými a nervozními.
Rádi dělají věci impulzivně, nenávidí plánování předem, věří v život v přítomném čase. Mají velkou energii a nadšení, ale jejich extáze se může měnit až k zoufalství. Nikdy se ale dlouho ničím netrápí. Jejich vrozený optimismus jim pomáhá odrazit se od všeho jako gumový míč.

Osobnost :
Dynamičtí a proměnliví jedinci. Neváhají s odpovědí na otázku. Nezastaví se, dokud se nerozhodnou. Jsou výbušní v myšlenkách i v činech. Dovedou rozjařit nudnou společnost. Dovedou potěšit nemocné i staré lidi a přimět je k úsměvu a zapomenout na těžkosti aspoň na krátkou chvíli. Jsou rozumní a tvořiví.

Láska : Přitahují obdivovatele tak snadno, jako květina přitahuje včely. Nevadí, zda jsou hezcí či oškliví, chytří či prostí, jsou to magnety pro opačné pohlaví.. Bývají divoce romantičtí, posílají vášnivé dopisy, a rychle se zasnubují.

Práce :
Mají 4 důležité kvality : inteligence, talent, osobnost, energie. Jsou to dobří žurnalisté, spisovatelé, komerční umělci, fotografové, manažeři, kriminální pracovníci, právníci, lovci, letci, kaskadéři, prostě všude, kde se jim dostává změny, vzruchu a dobrodružství.

Osudové číslo 15 :
OSUD, MAGNETIZMUS :
Tito lidé mají velkou sílu ovlivňovat druhé lidi. Tuto sílu nesmí zneužít. Tito lidé vlastní silné magnetické schopnosti, léčivé schopnosti. Můžete je vyzkoušet v okruhu své rodiny tím, že přiložíte své dlaně na bolestivé místo s přáním, aby bolest ustala.
Jejich heslo je : PRAVÁ SÍLA ÚČINKUJE TIŠE.

Jakmile jste převzala jméno po manželovi, charakterové číslo zůstalo stejné, ale nastala změna v čísle osudovém, které je 12.

osudové číslo 12 :
OBĚTOVÁNÍ, USMÍŘENÍ :
Úkolem těchto lidí je obětovat se pro svou rodinu, blízké , nebo pro svou myšlenku . Znamená to přemoci svou dotčenost, pýchu , namyšlenost a strach.
Jejich smyslem je dávat neustále, rozdávat ze svého bohatství.
Jejich heslo je : DÁVAT ZNAMENÁ OBDRŽET , OBĚTOVAT ZNAMENÁ NALÉZAT.
Teď k tomu přidám vyjádření, které jsem převzala pomocí automatického písma:

" Ano, mohu srovnat vliv jména na její osobu.
Vliv jména, které nosila jako dívka je hlavně magnetizmus v rukou.
Mohla cítit pálení, brnění, svědění, napětí v dlaních. Kdyby k tomuto jevu byla pozorná, dovedlo by ji to ke správnému poznání, že má v rukou léčivou sílu. Ale toto neuplatnila.
Tato " síla", která se tedy nedostávala z dlaní ven, začala se hromadit v energetické oblasti 6. čakry, a to může vyvolávat napětí až bolesti hlavy. Může se soustřeďovat v jedné mozkové hemisféře.
Po přijetí jména manžela nastala další fáze vývoje ve změně osudového čísla- otevřely se karmické energie, které se dají usměrňovat a odvádět pomocí odpuštění.
Kromě toho má v sobě nacházet negativní energie, jako je pýcha, strach, dotčenost atd...,
ale také nedostatek sebevědomí, podřadnost vůči některým jiným atd. Tyto dva osudy se střetávají, vliv1.jména neodezněl, protože je stále používá, třeba jako elektronickou adresu a vliv 2. jména se ještě plně neuplatnil tím, že toto určení nezačala naplňovat. Měla by tedy začít naplňovat osudové určení č. 12, aby mohla ven síla č. 15."

To znamená, že
vstupem do nové rodiny se Vám otevřely některé karmické životy, z podvědomí se uvolňují aktivované karmické energie, které se podílejí na zdravotním stavu z větší míry.
Proto se setkáváme, abychom vyřešili to, co jsme kdysi nechali otevřené a nedořešené.
Meditace na odpuštění najdete na našich stránkách nebo je znáte.
Pomocí jména Ježíš můžete čistit všechna jemnohmotná těla i čakry od zmíněných negativních energií. Také je to na stránkách.
Máte v sobě mnoho ukrytých možností. M.

Motto pro 26. červen

26. června 2010 v 2:31 | Milada |  Motto dne
Nositel Nobelovy ceny, profesor Dr. Alexis Carrel nazývá modlitbu nejsilnější formou energie.

Motto pro 25. červen

25. června 2010 v 2:21 | Swámí Mahéšvaránanda |  Motto dne
Negativní myšlenky nás oslabují tělesně i duševně a oslabují naši vůli. Čím častěji se objevují, tím hlubší je jejich dopad. Negativní myšlenky nazýváme negativním intelektem, a ten vede ke komplikacím a těžkostem v životě. Proto myslete pozitivně, a když už to nedokážete, alespoň nemyslete negativně.

Sen o kašlání

25. června 2010 v 0:15 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
ochranný obrázek
Milá Maruško,
přeji Vám příjemný nedělní večer, štěstí a slunce v duši........
Sen
Přijel za mnou přítel , se kterým jsme se před měsícem rozešli. Přijel, zřejmě byl víkend, byli jsme venku na procházce v přírodě, na nějaké louce nebo někde v parku, kde jsme potkali lidi, které přítel znal. Možná to byli lidé od cirkusu, který má rád . Procházeli jsme se a přítel mi sdělil, že jeho manželka se s ním chce rozvést
( to by v reálném životě nejspíš nikdy neudělala ). Svěřil se mi, že manželka šíleně vyvádí, že rozvod je na spadnutí a že je nemocná s ledvinami ( to ve skutečnosti je - ledviny = vztahy ).
Zdálo se, že je mu to celkem jedno. Napětí mezi nimi se stále stupňovalo, hádky na denním pořádku, tak to popisoval.
Zeptala jsem se ho, zda už pojede domů ( žena ho v reálném životě doslova kontroluje ), překvapil mě odpovědí, řekl že nespěchá a procházel se se mnou dále. O nás dvou jsme nemluvili, jen mi řekl, že mě miluje. Nevím, zda se někam vzdálil nebo si odskočil, ale já jsem se vzdálila z dohledu, cestou jsem někoho potkala, nějakého neznámého muže a když se nikdo nedíval, vykašlala jsem ze sebe hustý vazký hlen, který jsem cítila v hrdle. Co bylo dál netuším, asi jsem se probudila.

Milá Maruško, mohla by jste prosíííím požádat anděly, zda by mi mohli sdělit, zda správně cítím, že můj úkol v tomto životě se jmenuje " Odpuštění" ? Zdá se mi, že celý můj vztah s přítelem se točí kolem konfliktů a následného odpuštění ?
A mohli by mi andílci také odpovědět na otázku, zda je přítel mojí spřízněnou duší ( duchovním partnerem ) ?

Moc ráda bych rozumněla řeči andělských znamení, ale nedaří se mi to a potřebuji na sobě moc a moc pracovat. moc by mě pomohlo, kdybych znala odpovědi na své otázky. Budu velmi šťastná, pokud si budete moci udělat čas na můj dotaz.
Přeji Vám sluníčko v duši a příjemné přicházející jaro :-)).

Odpověď:

Přeji Vám klidný večer.
Zpráva, kterou posílám, je krátká.

"Ano, odpovím.
Tento sen opět napovídá. Hlavní myšlenka nápovědy je - kašel - hlen.
Kašlat = zbavovat se něčeho, co vede tělo do nemocí.
Vykašlat hlen = zbavila se zátěže vyvolávající onemocnění.
Hlen- jako příčina neklidu a pozdějšího onemocnění.
Mysl se musí vyčistit od stále se vracejících vzpomínek - myšlenek na člověka, který zrazuje.
Už v minulém snu se vyskytl člověk v pozadí, zatím nezřetelný - zatím nepoznaný. Jednou jej pozná."

Musíte si hlídat myšlenky, kterými se stále vracíte do minulosti, a tím si přivoláváte tyto sny , které Vás varují. Jednou poznáte někoho jiného.

Hodně štěstí, intuice, hodně lásky sama k sobě, to je umění nezraňovat se. M.Motto pro 24. červen

24. června 2010 v 2:14 | Swámí Mahéšvárananda |  Motto dne
Problémy bývají většinou vyvolány naším negativním myšlením, z 90% jsme si za ně zodpovědni sami. Příčinou toho, že se cítíme špatně a že jsme nešťastni, bývá způsob, jakým uvažujeme:"Jsem sám, jsem nešťastný, nic neznamenám, přátelé mě opustili..."
Takto bychom nikdy uvažovat neměli.


Nebezpečí skryté v plastových obalech potravin

24. června 2010 v 0:40 | Josef Staněk |  Zdraví

Pro vědoucí lidi odjakživa platilo, že dokonalý Stvořitel života použil k jeho utváření takové sloučeniny, které jsou pro vnitřní prostředí živého organizmu v jistých dávkových mezích neškodné. Chemická sloučenina, která je tedy v jakémkoliv živém organizmu obsažena, nese v sobě punc "schválení Stvořitelem", je pro živou hmotu přijatelná. Tento "punc" je přenositelný i na synteticky vyráběné přírodně identické látky. Intuitivní lidé proto od nepaměti jedli jen přírodní produkty a odívali se pouze do přírodních materiálů.
V době rozvoje chemického průmyslu se však objevili lidé "osvobození od výše uvedeného tmářského poznatku". Ti dospěli k názoru, že Stvořitel buď není nebo neuměl sestrojit nepřeberné množství v přírodě se nevyskytujících léků a materiálů, kterými právě oni obdaří člověka, aby zlepšili jeho život.
A tak se rozjela výroba překvapivě užitečných umělých hmot a léků. Jenže jejich užitečnost a neškodnost byla pozorována v příliš krátkých časových úsecích, vesměs určených normami. Rozhodujícím pro posouzení přípustnosti nových hmot v potravinářství se stalo uvolňování jakýchkoliv jejich komponentů do vody a potravin. Ke své lítosti musím poznamenat, že jsem k obdivovatelům nových objevů nějakou dobu patřil i já. Události posledního roku mne však přivedly k rychlému vystřízlivění.

Cizorodé vibrace umělých hmot

V posledních dvou letech jsem začal pozorovat oslabování paměti, větší únavnost a neurčité trávicí potíže.
Byl jsem do svých 67 let zvyklý číst 12 hodin denně, být činný 16 hodin a jíst bez problému rybičky s pudinkem a hřebíky. A najednou to nešlo.
Lékařská věda mě shledala prakticky zdravým s ohledem na věk, "šamanským" vyšetřením byly avizovány "rušivé vlivy z astrálu" na šest dolních čaker. Ale odkud?
Po vyšetření na přístroji Oberon nastal zvrat. Všechna kritická místa v těle (nervová soustava, imunita, hormonální soustava) byla ovlivněna alergií na "thioglycolic acid", polystyren a polyester.
Nastalo pátrání, jak já, domněle tak zdravě žijící, přijdu k nějaké kyselině thioglykolové.
Ukázalo se, že tato kyselina je stavebním kamenem PET lahví a všech hmot, do kterých se moderně plní mléčné výrobky, jogurty zejména.
A vybavilo se mi, že právě v posledních 3 letech k posílení kondice jsem začal vozit pramenitou vodu v nádobách z PVC a více konzumovat bílé jogurty.
Ale vždyť tam chemicky (tj. vědecky) do té vody nic nepřechází! Jak je najednou možné, že jsem přeplněn nějakými stavebními kameny umělých hmot?
Když nevím, modlím se za pomoc a medituji. Den před Štědrým dnem to přišlo. V jakémsi polo-snu jsem sestoupil do tmavého otvoru v zemi, kde padal vodopád se zářící vodou, jež k mému údivu protékala člověkem a kolem něj a pročišťovala jej.
Pochopil jsem, všechno ozdravení je ve vnitřní i vnější očistné schopnosti vody. Očista vnitřního prostředí člověka je základní předpoklad pro udržení zdraví a výkonnosti. Všechnu pozornost tedy obraťme k vodě!

V tom jsem zahlédl za vodopádem zářící bílo-světlemodrou paní. Nyní si již nejsem jist, zda měla na hlavě zlatou korunu. S mou obvyklou přímočarostí a naivností jsem řekl: "No jo, ale jak zajistit, aby ta voda měla takové očistné a léčivé vlastnosti?" Místo odpovědi jsem se ocitl jinde, před jinou zlatě zářící osobou s korunou na hlavě. Beze slov se mi na prostředníku pravé ruky objevil prsten s kamenem, který oslnivě zářil. Přitom jsem věděl, že které vody se tím kamenem dotknu, ta se rozzáří a získá očišťující schopnosti. Pak jsem se probral.
Následně se mi celá situace začala vyjasňovat. Podstata skrytých dějů dalšího rozměru reality, kterému říkáme "astrál", dříve také "vědou zrušený" éter, probíhá přes vodu ve formě vibrací. Voda je schopna tyto vibrace přenášet a má paměť pro ty, přes které přechází! Odtud účinnost ředění homeopatie. Voda uchovávaná v umělých hmotách od nich přebírá vibrace životu cizorodé. Tyto vibrace pak přecházejí do vnitřního prostředí lidského organizmu, kde vyvolávají stav podobný přítomnosti té které umělé hmoty. Ta je s životem nesourodá a její přítomnost ovlivňuje jemné "elektrostatické" a biochemické pochody v organizmu.
Čím jemnější a vyspělejší organizmus, tím větší ovlivnění. Toto působení je zákeřné proto, že je slaboučké, ale zato dlouhodobé. Vibrace (informace) poškozují zejména jemná imunitní, nervová a hormonální zakončení. Pochopil jsem i smysl záře onoho kamenu na prstenu. Ta záře je symbolem poznání příčiny ztráty očistné síly vody, odtud pojem osvícení.
Když se toto poznání, že voda nesmí přijít do styku s umělými hmotami, uplatní na jakoukoliv vodu, zůstane tato nadále očistnou, zůstane jí očistná přírodní zářivost. Maně jsem si začal vážit pivařů a vinařů. Nedovedl jsem je pochopit, když je jímal odpor k uctívaným nápojům v PET lahvích a pro ně zůstalo použitelné vždy jen sklo a nerez. Chemické rozbory pivaře nikdy nepřesvědčily, ale řídila je intuice přes chuťové buňky! A také vodního lékaře Priessnitze, jehož metody nepochybně zažijí slavný návrat.

Návrat k přírodě - návrat ke sklu

Po tomto základním poznatku jsem přistoupil ke svému vypracovanému, dle dialektických materialistů a sektářů "pavědeckému", průzkumu.
A začaly se vynořovat "věci". Bílé potravinářské PVC obaly (mléko, jogurty, hořčice, saláty) a potravinářské laky v krabicích za 10 let hromadného používání vyvolají v rozhodující mase populace poruchy, vedoucí k těžkým chorobám.
PET lahve jsou méně účinné, stejný výsledek se dostaví až za 30 let. Krátký var vibraci umělých hmot mírně oslabí, dlouhý var více. Destilace zruší.
Intenzitu přechodu vibrace umělých hmot do vody zesiluje doba skladování a teplota. (Plnění teplých jogurtů a tavených sýrů a jejich zrání v kelímkách, plnění vody do PET lahví pod tlakem při 90 °C.) Přechod také zesiluje chemická aktivita roztoků, tj. kyselost, alkalita.
Hygienickým požadavkům ovšem všechny tyto hmoty vyhovují, o tom není pochyby.
Provedl jsem generální návrat ke sklu a výsledky se již po měsíci dostavují.
Podle "pavědeckých" průzkumů bude obnovení původního stavu organizmu, tedy vyčištění vnitřního prostředí, trvat rok. Všechny modernizace ve vztahu k biologickým dějům ponechám pokrokářům. Jen tak mimochodem mě napadlo, jak jsou umělé hmoty v potravinářství (možná obecně) vynikající zbraní jezdců apokalypsy. Jejich vibrace uvolňující se do vody jsou nehmotné povahy, proto nepřijatelné pro skeptiky, materialisty a stoupence vědeckého světového názoru. Výrobci si nepochybně pomocí grantů zajistí vědeckou průkaznost neškodnosti! A navíc ta zákeřnost, působení až po 30 letech a ještě nerovnoměrně. A na nervovou, humorální a imunitní soustavu.
Jen lidé s intuicí jsou schopni vytušit úskalí, tedy projdou sítí výběru. A všude se navíc nově zavádí potrubí na vodu z umělých hmot, aby prý vydrželo věčně. S věčností organizovanou ateistickým člověkem mají ostatně Češi bohaté zkušenosti. Tisíciletá říše trvala zde šest let, na věčné časy čtyřicet.

Zdroj:Phoenix 3/2007

Motto pro 23. červen

23. června 2010 v 2:05 | Swámí Mahéšvaránanda |  Motto dne
Nespokojenost ani tak nepramení z hmotných nedostatků, jako z nedostatečně pozitivního myšlení. Bohaté a zdravé pozitivní myšlenky jsou cennější než bohatá peněženka, bohatý šatník a bohatý stůl. Pozitivní myšlenky se vždy vrátí dobrem, negativní myšlení oslabuje celý náš organismus, poškozuje naše vlastní Já. Kdo je šťastný a spokojený a jde životem s úsměvem, má lepší zdraví.

Zvýšená hladina cholesterolu v krvi

23. června 2010 v 0:01 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
ochranný obrázek
Drahá Magdalko,
nevím si rady.
Lékař mi náhodně zjistil vysokou hladinu cholesterolu(6,5) a předepsal léky,které jsem ale neužívala.Ani jeden jsem si nevzala,vždycky jsem ho měla už v ruce a vrátila ho.Před týdnem,tedy po roce,se mi hladina zvedla na 6,9.Lékaři jsem se přiznala,nasadil jiné léky s tím,že hladina je hodně vysoká a nebezpečná.Nasadil jiné léky a dietu.Podotýkám,že potraviny zvyšující cholestorol jsem nikdy neměla v oblibě-vejce nejím-mléčné výrobkytaky nemusím a maso jen tak 2krát týdně a tučná jídla mi nechutnajíPostava je spíše hubená.Možná je to dědičné.
Už 4 dny mám brát léky ale opět nemůžu.Dnes jsem brouzdala a hledala po internetu informace a narazila na něco,co mě nepřekvapilo,ale utvrdilo v tom co si myslím já.Nějaký doktor léčitel z USA píše,že tělo si takto vypomáhá a zvýšeným cholesterolem chrání jiné orgány.Jde jen o určitou dobu,než se organismus zadaptuje.Cholesterol se potom vrátí do normalu.Léky nedoporučuje.
VÍM ,ŽE TATO TEORIE JE SPRÁVNÁ A ZÁROVEN MÁM OBAVU Z TOHO,ABYCH NĚCO NEZANEDBALA.
můžete mi prosím sdělit duchovní příčinu?

Odpověď:

" Ano, mohu odpovědět.
Ať X. pokračuje v čištění těla i duše.
Vysoký cholesterol je výsledkem vnitřního neklidu.
Musí pracovat na sjednocení , spíše na srovnání energií mozku a srdce, myšlení a cítění. Naučit se relaxovat, nepropadat panice, pravidelně cvičit, nejlepší by byla jóga, naučit se meditovat a pravidelně denně v meditacích čistit všechna jemnohmotná těla i čakry, řešit včas všechny nedostatky ve vztazích rodinných, přátelských i pracovních, naučit se být vyrovnaná, odpouštějící, mírumilovná."

Pak jsem se ještě ptala pomocí kresby:
-zda se podílí dědičnost- ano
-zda je potřeba se léčit - ano, musí se rozhodnout pro typ léčby
-jaké léky budou účinné- rostlinná medicína.

K tomuto poslednímu bodu bych Vám doporučila obrátit se na paní Podhornou, posílám na ni kontakt.

Něco dělat musíte, jenom se rozhodněte, co s doktorem.
Já bych začala s rostlinnou léčbou, paní Podhorná je rychlá, zásilku máte do pár dní a uvidíte, co bude na kontrole potom u lékaře.
Přeji Vám hodně zdraví a harmonie.M.

Kontakt se Zemí od posádek lodí

22. června 2010 v 22:26 | http://zlata.dusicka.sweb.cz |  Moudrosti od různých autorů

Zvláštní den je 26.6.2010.
Energeticky velice významný, ale v celém planetárním systému.
Mnoho lodí se přibližuje na dohled a bude uskutečněn kontakt se Zemí. Na mnoha místech  budou nalezeny symboly, které osvětlují přicházející dny a bude možné z těchto symbolů číst. Lodě jsou zde již dlouhou dobu, avšak postupně budou samy odkrývat svou identitu.
Mnozí jsou již připraveni na setkání s posádkami těchto lodí a také k tomuto u jednotlivců dojde. Budou předány informace, které velice urychlí vývoj lidstva, avšak problémem je komunikace, neboť mnozí nejsou schopni telepaticky vnímat. Základny, které jsou vytvořeny v této hvězdné soustavě, jsou v pohotovosti a je zde velké množství bytostí připravených sestoupit do atmosféry. Každým dnem se zvyšuje možnost setkání a tato setkání povedou k velkému množství informací, které se začnou objevovat v tisku a na internetu. Den setkání se blíží. Mnozí se podiví, další budou šťastni. Vesmírná rada rozhodla.


Motto pro 22. červen

22. června 2010 v 2:58 | Milada |  Motto dne
Pozitivní myšlení je začátek správného a úspěšného vývoje člověka.

Svoboda

22. června 2010 v 1:00 | Jana Michaela |  Meditace
svoboda
Autorka Jana Michaela z webových stránek http://kouzelneobrazky.webgarden.cz nazvala tento kouzelný obrázek Svoboda. Cítíte tu lehkost a lásku, která z obrázku vyzařuje a pozvedává duši do nadoblačných výšin?

Motto pro 21. červen

21. června 2010 v 2:51 | Swámí Šivánanda |  Motto dne
Zasij myšlenku, sklidíš čin.
Zasij čin, sklidíš zvyk.
Zasij zvyk, sklidíš charakter.
Zasij charakter, sklidíš OSUD!


Sen o klíčích a cestě do kopce

21. června 2010 v 0:22 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Prosila bych o výklad následujícího snu.
Zdálo se mi, že oba vnuci M. a P. chtějí něco oslavit na naší chatě, a tak jsem šla koupit do hospody 4 láhve piva Prazdroje a nějaké minerálky. Oboje jsem položila na zem v hospodě, ale přišel tam nějaký muž a to pivo odnesl. Moc jsem se na něj rozzlobila, ale on zmizel. Žádala jsem přítomné muže, sedící v hospodě, aby se mne zastali, ale oni mlčeli, a pak jeden znich vstal a řekl, že to musí vyřídit moji muži sami.
Druhý obraz byl:
Byla jsem vyškrábaná dost vysoko na jakémsi strmém svahu, kde na pravé straně byl kolmý sráz dolů, kterého jsem se bála. Oba vnuci byli dole pode mnou mezi balvany a volali na mne, abych jim hodila klíče (jako od chaty). Já jsem zavolala, že ty klíče by mohly zapadnout mezi skály, tak jsem k nim sjela takovým úzkým blátivým korytem. Šlo to lehce a neměla jsem strach, že spadnu do té propasti, to koryto bylo bezpečné.

Výklad snu:

"Oba sny jsou návodné. Vnuci jsou dospělí muži. Vše, co potřebují k životu a zvláště, když se jedná o věci, které nejsou k životu nutné - pochutiny, si musí obstarat sami. Jsou to dospělci, kteří ručí za vše, co do svého života pouštějí.
Je to takové obrazové vyjádření situace, že babička stále přemýšlí, jakými cestami je dostat na bezpečnou duchovní cestu. Ale to není možné. Každý si ji musí najít sám.
Pivo = lákadlo.
I na duchovní cestě hrozí nebezpečí. Babička je před nimi v duchovním vývoji a stále se snaží vytáhnout i je. Nemohou spoléhat na její pomoc, musí cestu najít sami. Měla počkat, až se k ní dostanou sami svým úsilím, ne se vrátit k nim."