Říjen 2010

Motto pro 31. říjen

31. října 2010 v 1:59 | Akiniel |  Motto dne
Abychom mohli vzestoupit, potřebujeme naplnit úkol, který jsme si tady předsevzali splnit.
Někteří lidé uvnitř ví, že dělají to, co si předsevzali na Zemi udělat. Někteří se potřebují v meditaci dostat ke svému otisku duše (blueprint). Pokud cítíte, že nejste na této cestě, je třeba udělat rozhodnutí, které vás na ni dovede. Někdy je třeba udělat velmi obtížné rozhodnutí.

Celistvost

31. října 2010 v 0:16 | Jana Michaela |  Meditace
CELISTVOST.....přijetí Boží vůle....přijetí své síly, svých schopností v souladu s Boží vůlí.

celistvost

Motto pro 30. říjen

30. října 2010 v 2:55 | Akiniel |  Motto dne
Starý svět je stále plnější nejistoty a porozumění už nenacházíme mnohdy ani u nejbližších, ani u partnera. Do jisté míry je to iluze. Každopádně i běžní lidé tuší a cítí, že se "něco děje".
Staré hodnoty, které bývaly ctěny nade vše, přestávají mít svoji váhu a přicházejí novější pohledy, názory a nově se tvoří společenství a komunity přátel, kteří se neznali a kteří v sobě nacházejí obrovský potenciál i porozumění - na společné cestě vzestupu.Dlouhodobý zánět dásní a ekzém v ústech

30. října 2010 v 1:25 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
ochranný obrázek


Vážená paní Maruško!
Už jednou jste mi kdysi pomáhala, co se týče mých nemocí: zánět dásní, ústní ekzém lichen planus a na něho nasedlá kvasinka.
Nyní Vás velmi prosím ještě jednou o pomoc.
Snažím se meditovat a odpouštět a hlídat si myšlení. Čtu duchovní literaturu pí Truhlářové, již zemřelé Estonky Luule Viilmy, Američanky Sanaya Roman s duchovním učitelem Orinem a další... Snažím se hýbat a slušně jíst. Zhubla jsem asi 15kg, což jsem potřebovala. Začala jsem se léčit klasickou homeopatií. Odešla jsem do důchodu, pracuji méně, zklidnila jsem se. Nemoc se zlepšila asi o 60%, ale mám dojem, že stále něco přehlížím. Prosím mé vyšší Já, aby mne na to navedlo, kde ještě dělám chybu? Nebo je to jen moje netrpělivost? Nemoc začala na konci roku 2008.
Mohla byste se prosím Vy, respektive Váš duchovní přítel, nad touto mojí otázkou zamyslet?
Omlouvám se, že Vám přidělávám práci, kterou jsem již měla vykonat sama. Ale já nevím, co ještě nevidím?
Děkuji Vám velmi, srdečně zdraví X

Odpověď:

Automatické písmo:

" Ano, má se vrátit k čištění karmy, je zde přímá souvislost mezi karmou a nemocí.
Nejsou ještě vzaty všechny negativní energie, které vytvořila svou neupřímností, podváděním, nedostatkem pokory k věcem duchovním.Toto vše ústilo v nepěkná slova, pomluvy, které ubližovaly jiným i sobě. Očista ode všeho."

Myslím, že je tam dost důležité to, že z nedostatku pokory byla vyřčena slova urážek směrem k duchovnu. Toto se pokuste vymazat. Všechno, co bylo napsáno, odstraňujte jak z čaker, tak z aury, tak z buněk sliznice ústní.

Hodně trpělivosti se sebou. M.

Motto pro 29. říjen

29. října 2010 v 19:50 | Akiniel |  Motto dne
Je důležité učit se myslet a přitahovat si pozitivní události a věci. Naučit se konstruktivním záměrům v přítomném čase, využívat pozitivní afirmace ("jsem každý den zdravější, vitálnější a přitahuji si do života hojnost a dostatek všeho dobrého") - a podobné. Pokud někdo stále myslí způsobem "hledám lepší práci", vesmír to odzrcadlí a uskuteční: dotyčný bude stále hledat lepší práci. Místo aby vysílal stav "jsem finančně zabezpečený a přichází mi hojnost všeho co potřebuji"...

Čipování lidí

29. října 2010 v 2:24 | Milada |  Práce s vyššími těly
Před nějakým časem se k nám dostala informace od jedné léčitelky, že se v poslední době setkala s několika jedinci, kteří byli očipováni.
Marie se zeptala svého duchovního vedení na čipování lidí a na bližší podrobnosti okolo čipů.
Bylo jí sděleno, že čipy jsou buď ve formě koloidního roztoku nebo tuhé látky. Je ještě další možnost, ale tu se Marii nepodařilo zachytit. Do lidského těla se čip vpravuje buď chirurgicky jako implantát nebo injekční jehlou.

Pokud byl čip jednou vpraven do těla, pak se pomocí astrálního těla přenáší do všech dalších životů.

Marie věděla, že za svého života v Atlantidě sloužila i s Miladou proti své vůli jako pokusná oběť pro různé výzkumy. Byl na nich zkoumán vliv různých negativních energií (zastrašování , strach o život, velmi hrubé zacházení atd.) na jejich životní funkce, ovlivňování funkcí mozku na dálku a další experimenty.
Zeptala se proto svého duchovního vedení, zda jsme obě dvě očipované. Odpověď byla ANO.
Marii byly v Atlantidě  implantovány tři čipy, a sice jeden do hlavy na sledování funkce mozku, druhý do plic a třetí do svalů.
Čip v mozku zbavoval člověka svobodné vůle a utlačoval hypofýzu. V tomto současném životě se jí  podařilo samovolně zneškodnit tento čip a bylo jí sděleno, že se tak stalo účinkem meditací, bylin a pomoci duchovních bytostí.
Akční byl čip v plicích, který ukazoval, jak reagují srdce a plíce na určité vysílané negativní energie a čip ve svalech.
Miladě byly v Atlantidě implantovány také tři čipy, a sice jeden do srdce, druhý do hlavní tepny plic a třetí do slinivky.
Milada už v mládí měla v tomto životě potíže se zažíváním, hlavně se slinivkou.
Na prosbu Marie, zda je možné tyto čipy nějak zneškodnit, jí bylo jejím duchovním vedením sděleno, že ANO.
Má se působit pomocí meditace na podvědomí a záleží na síle myšlenky. Při meditaci se má prosit Ježíš Kristus, aby svou čistou energií zbavil orgán na astrální úrovni  účinků čipu a aby provedl v tomto orgánu změnu podle svého uvážení, aby dobře fungoval.
Byl vypracován následující postup:
 • Napojit se symbolem Světla na čisté duchovní sféry
 • Říci, o co se jedná - např. prosím svatou Boží Trojici o ochranu, vedení a pomoc při zneškodnění čipu na astrálním těle srdce, astrálním těle hlavní plicní tepny a astrálním těle slinivky, které mi byly proti mé vůli implantovány za mého života v Atlantidě - říci 3x
 • Na počítači si otevřít obrázek Ježíše Krista, který nakreslila Katka Jankacká a který je nádherný, láska J.K. září z jeho očí a prosit:, třeba těmito slovy:
  "Prosím čistou energii Ježíše Krista o pomoc při odstranění poranění srdce při zásahu v Atlantidě. Prosím, zbav mě účinku čipu na astrálním těle, který ovlivňuje funkci srdce a proveď v tomto orgánu změnu podle svého uvážení, aby srdce dobře fungovalo."
  Tady se musí prosit tak dlouho, až ve třetím oku se ukáže odpovídající jasná světlá barva. Může to trvat i půl hodiny, i déle.
 • Následuje čištění čakry, ke které náleží srdce - tedy čtvrté čakry slovem Ježíš tak dlouho, až třetí oko ukáže jasnou světlou barvu.
 • Potom prodýchávat srdce se slovem Ježíš tak dlouho, až třetí oko ukáže jasnou světlou barvu.
 • Rozvést energii malým energetickým okruhem 3x, to znamená začnu ve 4. čakře a mentálně táhnu energii do 5. čakry, dám jazyk na patro a přes patro vedu energii dozadu a dolů do 5. čakry, po páteři do 4. čakry, třetí, druhé, první a opět nahoru po přední straně těla do druhé čakry, třetí, čtvrté. To je jeden okruh - celkem udělat tyto tři okruhy.
  Pak můžeme jít na čištění dalšího orgánu tím, že budeme opakovat prosbu k J.K. pro další orgán a všechno opakujeme - plíce patří také pod 4. čakru, slinivka pod třetí.
Po skončení výše uvedeného postupu je dobré otevřít si obrázek Jany Michaely, který je určený pro harmonizaci a nazvala ho Anděl Harmonie a chvíli meditovat a pak Anděla Čistoty.
Marie pracovala každý den na zneškodnění účinku čipů něco přes týden a bylo jí sděleno, že už nemusí pokračovat, že dílo bylo zdárně dokončeno. Milada na tom v současnosti pracuje.

obraz Ježíše

Anděl Harmonie

anděl harmonie

Anděl Čistoty

anděl čistoty
Velmi silný je také jemnohmotný obraz duše Ježíše na adrese , vyprošený po řadě let skrze duchovní automatickou kresbu Dr. Jany Brzobohaté, Agape Brno
Duše Ježíšova ve své boží Prapodstatě zrcadlí svoji lásku a pomoc pro každou lidskou bytost, která se jejímu nejčistějšímu vyzařování s láskou, pokorou a trpělivostí otevře celou svou bytostí.
Intenzivní mravenčení v oblasti pravé lopatky

29. října 2010 v 1:04 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
ochranný obrázek
Dobrý den paní Marie, obracím se na Vás s prosbičkou,
už zhruba 14 dní mám intenzivní mravenčení v oblasti pravé lopatky a nemohu sama rozkódovat co to je.
Už jednou jsem Vám o mravenčení psala, ale to bylo v dlaních, tam jsem
nahromaděnou energii zkoušela poslat, ale s lopatkou si nevím rady. Přijde mi,jako bych měla to místo lehce znecitlivěné. Tento problém jsem na sobě pozorovala už před otěhotněním, pak to ustalo a teď se mi to připomíná s nebývalou intenzitou.
Moc Vám děkuji a přeji krásný slunečný den X.

Odpověď:

Přeji Vám klidný den.
Podle automatického písma i kresby je příčina v duchovní oblasti.

"V oblasti kolem lopatky se uvolňuje energie zkarmického života vzhledem k duši dítěte, které v té době nosila pod srdcem.
Duši tohoto dítěte je třeba odpustit to, že v dávném karmickém životě, kdy byla v těle muže - bojovníka, zranil a tím vyřadil z boje protivníka / matku, jejíž duše byla v těle bojovníka jiného kmene. Jednalo se o dva znepřátelené kmeny indiánské.
X - prosit o odpuštění pro svoji duši za napadení kmene a zároveň odpustit duši dítěte zranění, které X  utrpěla v boji. V tomto boji chránili bojovníci, mezi které patřila i duše dítěte svoje území."

Prostě a jednoduše, byla jste "agresorem", který se svými bojovníky napadl území, které patřilo kmeni, v němž byl bojovníkem - Vaše současné dítě. Bránili se oprávněně, ale máte mu odpustit, že jste byla jeho vinou zraněna v oblasti hrudníku - lopatky, což Vás vyřadilo z boje. Sobě máte odpustit to, že jste vztáhla nároky na cizí území.
Meditaci si určitě najdete.
Hodně štěstí přeje M.

Svět v roce 2012 neskončí

28. října 2010 v 23:39 | www.cestyksobe.cz

Carlos Barrios je mayský kněz, duchovní průvodce, antropolog a historik

Z jeho pochopení mayské tradice a kalendáře nebude datum uvedené v kalendáři zimního slunovratu v roce 2012 znamenat konec světa. Mnoho lidí psalo o Mayském kalendáři jako o senzaci, ale nevím. Ti, kteří vědí, jsou původní, Starší, kterým jsou svěřeny k zachování naše tradice.

"Lidstvo bude pokračovat dál," tvrdí, "ale jinak. Struktura materiálů se změní. Z tohoto budeme mít nové příležitosti pro více lidí. Žijeme v nejdůležitější éře mayského kalendáře a proroctví. Všechny proroctví o světě a všechno tradované poznání se sbíhají. Již není čas na hry. Duchovním ideálem této doby jsou činy. Mnoho mocných a ušlechtilých duší se zrodilo do této doby, se spoustou energie. To je pravda o obou stranách - o straně Světla i straně tmy.
Volání po jednotě.

Na setkání v Santa Fé popisoval pan Barrios události, které se staly na dosud posledním obřadu mayského Nového roku v Guatemale. Řekl, že jeden z vážených Starších, který žije po celý rok sám v horské jeskyni, přišel do Chichicastenango, aby promluvil k lidem.
Jeho poselství bylo prosté a přímé. Vyzval k tomu, aby lidské bytosti společně podporovaly Světlo a Život na planetě. Dnes jde každý člověk i skupina svou vlastní cestou. Řekl, že je tu naděje, že pokud se lidé světla budou ochotni setkat a do jisté míry se i sjednotí.
"Žijeme ve světě dvojice polarit. Je zde den a noc, muž a žena, pozitivní a negativní. Světlo i tma se vzájemně potřebují, doplňují a jsou v rovnováze. Temná lidská strana však získala převahu, je velice silná a je zcela zřejmé, co chce. Tito lidé mají svou vizi, zřetelně se drží svých cílů a své hierarchie hodnot. Snaží se mnoha způsoby o to, abychom se v roce 2012 nemohli spojit s energiemi Pátého světa."
"Všichni na straně světla si myslí, že jsou ti důležitější, a že jejich vlastní nebo skupinové chápání pravdy je pravé. Rozmanité kultury a názory si však navzájem konkurují, což znamená tříštění a nemožnost soustředit síly do jednoho světelného záměru."

Barrios to vidí tak, že temná strana blokuje sjednocení popíráním skutečností a důrazem na materializmus. Zároveň se snaží bránit těm, kteří se vlastním světlem snaží umožnit Zemi dostat se na vyšší úroveň. Hlavní silou starého, rozpadajícího se Čtvrtého světa je materializmus. Tyto síly na tom nechtějí nic měnit. Nechtějí jednotu lidstva, jednotu ducha. Chtějí zůstat na této úrovni a bojí se postoupit výš.

Temná moc končícího Čtvrtého světa nemůže být zničena nebo překonána silou. Na to je příliš odolná a je jasné, že by to byla velmi špatná strategie. Temnotu lze transformovat jen konfrontací s prostou a otevřenou srdečností. To je klíčová koncepce světa Pátého slunce.

Pan Barrios říká, že vznikající éra Pátého slunce opět obrátí pozornost k přehlíženému element. Vzhledem k tomu, čtyři tradiční elementy Země, vzduch, oheň a voda dominovaly již v minulosti, bude pátý element v době Pátého slunce: éter. Slovník definuje éter jako řidší prvek nebes. Éter je médium. Je prostupující celým kosmem, jímž přenáší vlny energie v širokém rozsahu frekvencí, od mobilního telefonu až po lidskou auru. (energie, která vše oživuje. pozn. překl.)
"V kontextu z éterem je možná syntéza polarit," uvedl. Barrios řekl. "Již žádné rozdělování temnoty či světla v lidech, ale povznášející splynutí.

Ale právě teď říše temnoty nemá o tohle zájem. Jsou připraveni to zablokovat. Snaží se o nerovnováhu Země a jejího prostředí tak, abychom nebyli připravení na vyrovnání v roce 2012.
Musíme pracovat společně pro mír a rovnováhu s druhou stranou. Musíme se postarat o Zemi, která nás sytí i chrání. Potřebujeme, aby celá naše mysl i srdce úsilovala o jednotu a splynutí, abychom se postavili se na druhou stranu a chránili Život, aby byli připraveni na tento historický okamžik."

Pan Barrios řekl svému publiku v Santa Fe, že jsme v kritickém okamžiku světových dějin. "Věci jsou porušené," řekl. "Nemůžeme si již jen bezstarostně hrát. Naše planeta může být znovuzrozena nebo díle sužována. Nyní je čas probudit se a přijmout opatření. Nutnost pro každého. Nejste tady bez důvodu. Každý, kdo je teď tady, má důležitý úkol. Jedná se těžkou, ale mimořádnou dobu. Máme příležitost pro růst, ale musíme být připraveni pro tento okamžik v historii lidstva. "

Mayové předložili řadu návrhů, jak pomáhat lidem najít rovnováhu v příštích letech. "Prorokované změny nastanou." řekl "ale naše postoje a činy rozhodnou jak prudké nebo mírné nakonec budou. Musíme jednat, udělat změny a zvolit si lidi, kteří nás zastupují, kteří pochopí, a kteří se ujmou veřejné činnosti prosazující respekt vůči Zemi. Meditace a duchovní techniky jsou dobré, ale nezapomeňte je provádět. Je velmi důležité mít jasno v tom, kdo jste a také jaký je váš vztah k Zemi.
Rozvíjejte se v souladu s vaší vlastní tradicí a poslouchejte hlas svého srdce. A pamatujte na respekt vůči odlišnostem a přitom usilujte o jednotu.

Jezte moudře. Mnoho potravin je poškozeno buď jemně nebo až příliš. Věnujte pozornost tomu, co přijímá vaše tělo. Naučte se uchovávat potraviny a šetřit energii. Naučte se nějaké dobré dýchací technice tak, abyste ovládali svůj dech. Buďte jasní.
Žijeme ve světě energie. Důležitým úkolem v tomto období je naučit se vnímat nebo vidět energii každého a všeho: lidí, rostlin, zvířat.
To se stává stále důležitější, jak se přiblížujeme do světa Pátého slunce, neboť je spojeno s éterem - s oblastí, kde žijí energie a vlny. Jděte na posvátná místa Země, abyste se modlili za mír, mějte úctu k Zemi, která nám dává potravu, oděv i přístřeší. Potřebujeme, aby obnovila energii z těchto posvátných míst. To je naše práce.

Jednou z jednoduchých, ale účinných modlitebních technik je světlo bílé nebo světle modré svíčky. Myslete alespoň na okamžik na mír. Sdělte své poselství plameni a vyšlete jeho světlo vůdcům, v jejichž moci je rozhodovat o válce či míru.
Podle Barriose nastal pro lidstvo i Zemi rozhodující, závažný okamžik. Každý jednotlivec je důležitý. Jestliže jsi byl zrozen do tohoto období, máš zde duchovní práci, potřebnou k vyvážení planety.

Říká, že Starší otevřeli dveře dokořán, aby mohly i ostatní národy přijít do mayského světa a objevit naše poselství. Mayové vždy znali, uznávali a respektovali lidi jiné barvy kůže, jiné rasy i jiných duchovních systémů.
"Oni vědí," řekl, "že osud mayského světa souvisí s osudem celého světa. Největší moudrost je v jednoduchosti," ...

"Láska, respekt,
tolerance, sdílení,
vděčnost, odpuštění.

Není to komplikované ani spletité. Za skutečné vědomosti se neplatí. Jsou zakódované v naší DNA. Vše, co potřebujete, je ve vás. Velcí učitelé to říkají celé věky. Naleznete-li své srdce, naleznete i svou cestu. "

Carlos Barrios je autorem Knihy osudu: Uvolnění Tajemství starých Mayů a proroctví roku 2012

http://lightworkers.org/channeling/112603/world-will-not-end-2012-c
translation: 2010 by Sanny

Bříza v Chřibech v podzimním hávu

28. října 2010 v 14:18 | Hana B.
Vyběhla bříza běličká ...
Chřiby v podzimním hávu

Motto pro 28. říjen

28. října 2010 v 1:45 | Akiniel |  Motto dne
 Se zvyšováním vibrací si začínáme uvědomovat, že svým myšlením a postojem srdce si sami vytváříme svoji realitu. S tím přichází postupné uvědomování a přebírání zodpovědnosti do svých rukou - myšlenky se nám zhmotňují, někdy poměrně rychle.


Stálý bolestný pláč dvouměsíčního chlapečka

28. října 2010 v 0:56 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
ochranný obrázek
Vážená paní Blankytná,

má dcera se obrací na Vás mým prostřednictvím s prosbou o pomoc. Jedná se o našeho dvouměsíčního vnoučka, který od svého narození pořád pláče. Odchovala jsem své tři děti, ale takový bolestný pláč jsem nikdy neslyšela. Těhotenství dcery proběhlo v pořádku, porod byl však pomocí kleští, dle vyjádření lékařů chlapec i matka naprosto v pořádku. Chlapeček prospívá, přibral za dva měsíce 2 kg, lékařka dceru pochválila, malý se vyvíjí výborně, tělesně i motoricky, reaguje na zvuky, na hračky, na oslovení se usměje ale zase začne plakat. I při kojení se přisaje, 2 minuty pije a zase začne plakat.

Pláče v náručí svého otce i u mne-babičky, uklidní se jen u dcery. Ta už je z toho křiku fyzicky i psychicky vyčerpaná, je nám malého líto, nevíme jak mu pomoci, co je příčinou jeho stavu, zda nemá nějaký skrytý zdravotní problém.
Zjistili jsme, že za vesnicí bylo velká bitva kolem 20.4.1945, zahynulo zde téměř 1000 ruských vojáků a 300 německých. Máme obavy, zda něco z tého historie nemá na malého vliv.

Prosíme proto Vás, paní Marie i nebesa, zda by nebylo možné chlapečkovi pomoci, aby se přestal trápit, mohl se zklidnit a bylo z něj spokojené miminko.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za Vaši práci a pomoc, kterou nám všem poskytujete. Vaše stránky nám velmi pomáhají v tého nelehké době.


S přáním všeho dobrého, zdraví a mnoha sil X

Odpověď:

Přeji Vám klidné dny a hodně potěšení z přírůstku do rodiny.
Zpráva - odpověď automatickým písmem převzatá zní :

" Ano, mohu odpovědět.
Malý chlapeček měl už ten příchod těžší než mnoho jiných dětí. Přišel do úplně nového prostředí , s nímž se ještě neztotožnil, ztratil to těsné spojení s matkou , proto se uklidní jenom v její náruči, kde se cítí v bezpečí. Jeho duše ví, že začíná další fáze vývoje, v níž už bude odkázán na sebe a své schopnosti. Bude klidný v její blízkosti.
Při kojení uplakává nad tím, že si toto odloučení stále jeho duše uvědomuje .
Ať jej maminka ukládá do místnosti, která bude vyvětraná a očištěná.
Ať jeho lože žehná a prosí jeho ochránce o ochranu jeho duše při spánku. Ať se pravidelně před usnutím pomodlí hlasitě modlitbičku, kterou by on převzal do své mysli a jednou ji mohl říkat sám, aniž by se ji musel učit.
Ať mu zpívá, pouští jemnou meditační hudbu a nepropadá zoufalství.
Nově přicházející děti mají většinou těžký úkol.
Mají probudit svoje rodiče z duchovního spánku, aby do výchovy dítěte dali to nejlepší, aby je vychovávali s láskou a pochopením, aby si uvědomili, že dítě není jejich majetkem, že tady není proto, aby naplnilo jejich představy, ale aby naplnilo svoje představy, s nimiž přišlo do života, ale aby bylo s láskou a citem vychováváno tak, aby si na tyto svoje předsevzetí výchovou vzpomnělo. Mnoho současných dětí přichází jako učitelé svých rodičů".

Měla byste tedy:- vyčistit příbytek od negativních energií cizích i vlastních

                             - očistit sebe od nesouhlasných energií
                             - naučit se meditovat, abyste touto cestou mohla svému dítěti pomáhat
                             - odpuštěním vyčistit všechny svoje vztahy

Pošlu Vám pomocné materiály. Hodně klidu. M.


Anděl

28. října 2010 v 0:55 | Eva Lipinová |  Meditace
Autorka nám poslala tento obrázek pro potěšení očí i srdce
anděl od LipinovéMladým maminkám s miminky

27. října 2010 v 21:25 | Marie Blankytná |  Vychovatelům dětí
ochranný obrázek

Hodně maminek si stěžuje na to, že jejich děti jsou příliš plačtivé a maminky unavené.

Odpověď na tuto otázku jsem převzala pomocí automatického písma.

"Maminky, chovejte se ke svým narozeným dětem s větší vstřícností.
Duše dítěte je velmi citlivá a otevřená, vnímavá a také sdílná. Jiný projev než pláč zatím nezná. Něco vám tím říká.

Duše přichází z krásného a zářivého prostředí světla do šedivého prostředí života, v němž málo z lidí je prosvětleno. Duše i po narození si pamatuje na prostředí, z něhož přišla, a které se velmi liší od prostředí nového, které se musí naučit vnímat a přijímat. A v tom mu musí být nápomocná matka tím, že k němu bude vstřícná alespoň tak, jako byla před narozením.
Hladila si břicho a dítě to vnímalo jako  projev lásky. Toto její gesto po narození ustalo, už jej tak často nehladí.
Mnohé maminky si s dítětem povídaly, konejšily ho řečí a po narození na něj mluví daleko méně.
Zpívaly mu, poslouchaly hudbu, a to u některých z vás také ustalo.
Duše vnímala tyto projevy před narozením a dítě tyto projevy po příchodu na svět postrádá.
Těmito projevy jej maminka uvádí do světa, v němž má vyrůstat.
Bylo neustále pupeční šňůrou s vámi spojeno a teď je doslova odtrženo. Toto spojení mu dopřáváte přisátím k bradavkám. Některé se pláčem vytrhují i při tomto spojení, protože se obává toho znovu oddělení.
Připravujte se na tuto skutečnost před porodem aspoň tak, že budete otužovat bradavky, aby vám přisátí nebylo nepříjemné, aby vám nezpůsobovalo bolest. Dítě se učí pít, musí vyvíjet vlastní úsilí, aby se nasytilo. Učí se vlastními silami přežít, proto potřebuje mnohdy častější krmení. Při tomto způsobu výživy mu toto dopřejte. Dáváte mu tím obrovský dar do života.
Chraňte však také sama sebe správnou výživou. Pokud na sebe budete pamatovat, můžete dítě kojit dlouho.
Chce být s vámi spojeno, proto jej neoddělujte příliš brzy do vlastního pokoje.
Aby potom netrpělo strachem ze samoty, připravujte jej od začátku na to, že nikdy není samo. Pronášejte hlasitě modlitbičku k jeho andělu strážnému a proste jej, aby jej vedl tou správnou duchovní cestou. Dítě se během vaší modlitby uklidní, bude ji pomalu vstřebávat a jednou ji začne říkat samo, pozvolna se ji naučí.
Při ukládání ke spánku jej také můžete halit do krásné barvy Lásky, tím jej odevzdáte do ochrany jeho anděla strážného. Tímto vším pomůžete jeho duši, aby nezapomněla na svůj úkol zde, na Zemi.
Krátkou dětskou modlitbičku si jistě pamatujete:
Andělíčku, můj strážníčku,
opatruj moji dušičku,
opatruj ji ve dne, v noci,
od škody i od zlé moci.
Aby vždycky čistá byla ,Pánu Bohu se líbila.
Duši, tělo opatruj, andělíčku, strážce můj."

Ať jsou Vaše děti šťastné a Vy s nimi. M.

Motto pro 27. říjen

27. října 2010 v 2:33 | Akiniel |  Motto dne
Podle zákona rezonance (vrána k vráně sedá) zvyšováním vibrací opouštíme a opouští nás staré věci, záležitosti i vztahy a nefunkční přátelství - vše, co s námi přestává rezonovat. Také vše negativní a destruktivní nás opouští. Naopak si začneme přitahovat více a více to kvalitnější, láskyplnější, hlubší, skutečnější.

Bolest pravé paže

27. října 2010 v 0:20 | Marie Blankytná |  Dotazy a názory
ochranný obrázek
Dobrý den vážená paní Marie,
obracím se na Vás s prosbou, zda mi můžete odpovědět a poradit s mým současným problémem.
Trápí mě asi tři týdny bolest pravé ruky. Několikrát během dne mě začne bolet, projede jí celou od ramene až k prstům brnění a to celé za několik vteřin odezní. Ruka je v tuto dobu naprosto bezvládná.
Pokud mi můžete dát odpověď, budu vám velmi vděčná.
Děkuji mnohokráte X

Odpověď:

Přeji Vám klidný den.
Ptala jsem se na příčinu Vašeho problému a bylo mi řečeno , že příčina zatím není na těle fyzickém, ale v oblasti duchovního zrání.

  " Ano, mohu odpovědět. X prožívá něco z minulosti - z karmických životů, je to tedy splácení nějakého dluhu - karma.
To, co prožívá se svojí rukou jí přináší informaci o tom, co prožívala v karmickém životě.
Byla tehdy na místě místodržícího, který odpovídal za majetek krále. Z této pozice rozhodl o potrestání muže, který kradl v královských lesích tak, že lovil zvěř, která mu nepatřila. Tento člověk byl potrestán tím, že mu byla useknuta pravá ruka. Je to v současnosti někdo, s kým prožívá Miroslava spory i teď."

To bylo všechno. To, že jste se dostala s tímto člověkem do sporů bylo příčinou otevření podvědomí a propuštění "usazených " informací do vědomí. Z vědomí tyto energie ovlivňují fyzické tělo tak, že Vaše pocity dávají jakousi informaci o dění.
Tak Vám nezbývá než se posadit, napsat si lidi, s nimiž máte nějaké nevyřešené "účty" a v meditaci všechno odpustit jim i sobě. Možná tehdy dávno lovil z nutnosti, aby uživil děti a pod.
Procházíte přerodem - transformací , tak jako mnoho z nás. Čistíme se, abychom vyčistili energie své duše a splnili svoje osudové určení.

Hodně štěstí. M.

Posílení životní energie

27. října 2010 v 0:09 | Jana Michaela |  Meditace
Milá Maruško,
matička Země děkuje všem, kdo ji pomáhají a posílá dary k posílení energie.
S láskou Jana Michaela

posílení životní energieZemské jádro
zemské jádro

Jedna pravá láska

26. října 2010 v 23:30 | www.cestyksobe.cz |  Moudrosti od různých autorů
Mnozí z nás se v roce 2010 znovu-sjednotí se svou Jednou Pravou Láskou. Jakmile se staneme Pravým Celistvým, budeme nalézat mnohem jasnější cestu k plnému sjednocení s ní, než ti, kteří našli Jednu Pravou Lásku v roce 2009. Protože tenkrát ještě nepostoupili na tento stupeň, museli projít množstvím přizpůsobování, než mohli být na úrovní Ultra Vyšší reality dokonale spolu.
A existují i tací, kteří zaměňují staré lásky z dřívějších životů se svojí Jednou Pravou Láskou. I když je tu příjemný pocit důvěrnosti, neznamená to vždy, že je to naše Jedna Pravá Láska. Spojení ke svojí Jedné Pravé Lásce není nikdy sporné. Být s ní dohromady přináší na povrch autentické podíly našeho Já. Je to mocné zaklapnutí na správné místo. Bez námahy odpadnou všechny vrstvy z naší bytosti a my se cítíme, jako bychom konečně mohli dýchat skutečný vzduch.
Jakmile se svojí Jednou Pravou Láskou vstoupíme na Cestu Lásky, tato cesta se sama promění. ČISTÁ SRDEČNÍ LÁSKA zesílí a přitom se rozšíří na novou úroveň ČISTÉ SRDEČNÍ PRAVÉ LÁSKY.

PŘEHLED ROKU 2010
Rok 2010 je absolutně velkolepým rokem, ve kterém můžeme zažívat masivní průlomy a splnění mnoha našich nejodvážnějších snů. To neznamená, že vše bude stále zcela lehké. Na mnoha úrovních bude, ale stále ještě jsme uprostřed totálního kolapsu světa duality. To bude příležitostně způsobovat silné rázové vlny všude na planetě. To je jeden z důvodů, proč se stáváme pravými celistvými a musíme se učit kvantově surfovat na těch největších surfovacích prknech, které můžeme najít. Musíme být vůči sobě upřímní za jakýchkoli vnějších okolností.
Po celý rok se bude více demaskovat vše, co je nesprávné. Převleky těch, kteří zneužívají moc, budou se zvětšující se rychlostí odpadávat. Falešné motivy budou zjevné, takže je všichni mohou vidět. Případ Tiger Wood v nemilosti je toho dobrým příkladem. Někteří lidé budou i nyní ještě zažívat svoji perfektní bouři. Když se to stane, pak musíme být ultra-upřímní a posunout se přímo do centra bouře. To je jediná cesta perfektní bouří. Když se objeví, není možné se jí vyhnout.
Někteří lidé mají stále ještě strach, že ztratí kontrolu, když se zprostí duality. Nebo z toho, že by se pak vzdálili tak daleko, že už by nebyli schopni se vrátit na Zem. Nebo že by se snad mohli zbláznit, kdyby se odpoutali. Mnozí z nás ještě pevně věří, že dualitu potřebujeme, abychom byli uzemnění; že musíme mít jednu nohu v dualitě a že bychom jinak ulétli. To už ale dávno není pravda. Vím to z mojí vlastní zkušenosti. Nežiji v dualitě a jsem stále ještě velmi uzemněná. Platím své účty včas a myslím na krmení své kočky. Musíme být jednoduše AUTENTIČTÍ.
Jsme pozemské hvězdné bytosti. Jakmile se staneme Pravým Celistvým, roztáhneme se tak zeširoka, že zažijeme nový stupeň uzemnění, který není závislý na dualitě. Důležité je celou dobu žít v Ultra větší realitě. A pak vzít své Já z Ultra Větší reality do svého každodenního života.
Toto je rok, ve kterém se hodně dveří otevře i zavře. Některé věci, které nás doprovázely po dlouhou dobu, najednou zmizí. Staré metody vyřizování věcí budou přeměněny na nové přístupy. Staré role a definice toho, o čem jsme si mysleli, že to jsme my, budou propuštěny a objeví se naše pravé Já. Dveře k některým vztahům se zavřou a nové se otevřou. Finanční dveře se budou zavírat a nové se budou otevírat. Dveře našeho starého bydliště se budou zavírat a dveře naší správné nové vlasti se otevřou. Kdykoliv se nějaké dveře zavřou, je důležité, abychom se nepokoušeli je násilím zase otevřít. To už nebude fungovat. Když budeme věnovat příliš pozornosti zavírajícím se dveřím, možná propásneme třpytivé otevřené dveře, které na nás mrkají. Pokud se nějaké staré dveře zavřou, okamžitě se dívejte po nových. Budou tam.
Po mnoho let jsme si natrénovali ve dne v noci pádlovat, ať se děje co se děje. Občas to bylo mimořádně těžké. Pádlovali jsme za každého počasí. Pádlovali jsme dokonce i pak, když jsme ze sebe museli vydat i to poslední. Příležitostně jsme byli vlnami strženi k zemi, abychom se, jakmile nabereme trochu vzduchu, opět narovnali a pádlovali dál. To vyžadovalo trvalé úsilí, mimořádnou obětavost a cílevědomý záměr
Ale čím déle jsme pádlovali směrem k Novému a Pravému, stávali jsme se většími a stabilnějšími. Věci, které by nás dříve přivedly ke ztroskotání, už nám nevadily. Na stále větších surfových prknech námi drsné surfové vlny už tolik nezmítaly. Naše plavba se stala rovnoměrnější, naše veslování jistější. Nejistota, zda to zvládneme či ne, ustoupila nové důvěře a jistotě.
V roce 2010 budeme stále ještě pádlovat s plným nasazením. Avšak bude to zřetelně jiné. Uvidíme, že nás každý záběr vesla posune mnohem dál než dříve. Budeme pociťovat, jakoby se voda pro nás sama bez odporu otevírala a umožňovala nám pohyb vpřed s novou hladkostí. Naše rovnoměrné pádlování vytváří třpytivé spirály velké krásy, které nás povzbuzují k pokračování. Pohybujeme se na kreativní rázové vlně vpřed, pohání nás. Proud se začíná pohybovat naším směrem a nese nás s lehkostí dál do Nového a Pravého.
Vše, co se nám letos přihodí, se děje z toho důvodu, abychom se stali pravějšími, autentičtějšími, svobodnějšími, více milujícími, více milovanými a více naplněnými. To je zvláště ten případ, kdy čelíme výzvám. Ty jsou perfektním aranžmá, které z nás udělá Pravé Celistvé. Stále více budeme uvolňováni ze starých situací. Formálně z nich vyplaveme, namísto abychom se museli zabývat namáhavými pokusy ze z nich dostat. Nepotřebujeme si věci vynucovat.
Narodí se Nový svět, přesně zde na fyzické úrovni, ale ve velmi rozšířeném frekvenčním pásmu. Když se odhalí Nová krajina, mnozí z nás už dál nebudou pociťovat nutnost přestěhování. Jiní budou zcela určitě měnit bydliště a často do nějaké vzdálené části světa.
Po celý rok budeme vnímat prohloubenou opravdovost. Bude se to pociťovat jako příjezd na nějaké místo, kde jsme SKUTEČNĚ ještě nikdy dříve nebyli, kde se však okamžitě cítíme jako doma.
Ti, kteří jsou opravdoví a autentičtí, pojedou ve velmi rychlém pruhu. Avšak i když se mnoho událostí bude konat současně, nezdolá nás to, protože na to nebudeme sami.
Našim hlavním cílem v roce 2010 je jako Praví Celiství ztělesňovat PRAVOU SRDEČNÍ LÁSKU a putovat po Cestě Lásky. Pokud tak činíme, všechno bude zapadat na správné místo a vše se bude ukazovat jako dokonale správné. Toto je rok, ve kterém je absolutně všechno možné.
Chceme udělat sami sobě v roce 2010 ten nejvyšší dárek - stát se pravým celistvým a jít po Cestě Lásky.
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
Tím, že vystoupíme jako Praví Celiství,
nechť nám velkolepý rok 2010 přinese
splnění svých nejodvážnějších snů
a nejvyšší Lásku.

S ČISTOU SRDEČNÍ LÁSKOU
Solara
Copyright Solara 2010
Všechna práva vyhrazena
www.nvisible.com
Přeložila Martina M.
www.channeling.wbs.cz

Motto pro 26. říjen

26. října 2010 v 2:29 | Akiniel |  Motto dne
Vzestup znamená čištění našich myšlenek, emocí a výběr láskyplných činů pro nejvyšší dobro. Poté budeme žít v radosti a svobodě, protože zvyšování vibrací očišťuje.


Motto pro 25. říjen

25. října 2010 v 2:47 | Eileen Caddy |  Motto dne
Vždy si pamatuj, že na tebe nikdy nenaložím více, než jsi schopen unést, aniž bych ti přispěl pomocí a silou, abys to dokázal.

Rok 2012

25. října 2010 v 0:34 | B. Truhlářová |  Moudrosti od různých autorů
V roce 1993 jsem měla úraz na lyžích a nemohla jsem pořádně chodit, natož dál sportovat. S jakoukoliv sportovní aktivitou byl naráz konec. Nebylo to příjemné, ale musela jsem se s tím smířit. To, co se zprvu jevilo jako neštěstí, vyústilo posléze v zázrak: v můj osobní i - "pro celé lidstvo". Začala jsem se dozvídat informace o tom, jak zvládnout celosvětovou krizi.
Nic není náhoda… Po úraze jsem najednou měla čas i na něco jiného nežli běhání po horách a hraní míčových her. Dostala jsem se na meditační kurz, kde jsem po pár dnech v sobě uslyšela slova: "Napíšeš knihy na pomoc lidstvu". Bylo to absurdní a bláhové najednou. Co já středoškolačka, obyčejná ženská asi tak může lidstvu přinést převratného? Vždyť neznám nic, co by někoho zajímalo, lekla jsem se. Leč ihned následoval dovětek: "A uděláš si na to čas nebo se ti něco stane a stejně si ho na to uděláš." Hlavou mi běžela představa, že jsem si zlomila obě nohy, rok ležím nemohoucně v nemocnici… - a píši knihy. Nevěděla jsem, co mám dělat. Do té doby jsem nenapsala kloudně ani řádek, natož nějaký článek, o knize nemluvě. Šla jsem se zeptat lektorky kurzu, ale ani ta mi neuměla poradit: "Nevím, co to znamená", řekla. "Ale být tebou, nebrala bych to na lehkou váhu."
INFORMACE JSEM NEBRALA NA LEHKOU VÁHU
Zůstala jsem na to sama. Přišla jsem domů, sedla si na tiché místo, zavřela oči a udělala to, co jsme se naučili na kurzu - uklidnila jsem se. Potom jsem sama k sobě řekla: "Tak dobře, mám něco psát. Prosím o informaci, co mám psát." V tom okamžiku se mi před zavřenýma očima objevil obraz zelené tabule a na něm byly fosforeskujícími velkými písmeny napsány pokyny: NEKRITIZUJ, NEPOMLOUVEJ, NEROZNÁŠEJ POPLAŠNÉ ZPRÁVY, KAŽDOU ZÁPORNOU VĚTU UTNI TŘEBA V PŮLI A DOKONČI JI KLADNĚ, ODPUSŤ VŠEM A ODPOUŠTĚJ OPAKOVANĚ. Začalo se přede mnou odvíjet základní karmické učivo vysvětlující uvolnění z našich nedobrých bloků - a psaní knih začalo. (Vše o blocích najdete v mojí 1. Knize "Základní učebnice štěstí - Úmluvy s Bohem pro lidi 3.tisíciletí). Samozřejmě, že jsem k tomu zprvu nevěděla ani hlavu ani patu. Jen jsem vše poctivě zapisovala. Opakovaně jsem zavírala oči a poprosila o další informace. Co se dělo, se nedalo přehlédnout… ani to nešlo brát na lehkou váhu.
Od první chvíle jsem věděla, že informace nepocházejí z mé hlavy. Slova v nich obsažená jsem do té doby vůbec nepoužívala, vazba jako např. "utni třeba v půli" zněla až starosvětsky. Ale v nápisech jsem nic neměnila, podstatu věcí vystihovaly úplně dokonale. Svými slovy bych to nikdy lépe neřekla. Toto "opisování z tabule" trvalo po tři dny. Potom najednou "buch", jako by se zavřela voda a od té doby jsem se takto nedozvěděla už ani řádku. Ale já jsem už takovéto vodění za ručičku nepotřebovala. Během těch pár dnů jsem pochopila, že na psaní nejsem sama. Bylo mi pomáháno, abych knihy ku pomoci skutečně napsala. Úkol jsem přijala, smířila jsem se úplně se vším. Vážila jsem si každého slova, které se ke mně dostalo. K textu mě napadaly i prosté malůvky, které učivo ještě lépe vysvětlovaly.
Zapisování informací a kresba duchovní podstaty lidí se od té doby staly stěžejními věcmi mého života.
Informace přicházely, kdy se jim zachtělo - kdykoliv v průběhu dne: při procházce lesem, při jízdě autem, ráno po probuzení. Vždy jsem všechno poctivě zapsala. Jenže jsem si všimla, že informace jsou jednou věcí a můj život druhou. Vždyť já jsem v té době pomlouvala i kritizovala, vůbec jsem neodpouštěla… Bylo mi jasné, že to takhle dál nepůjde. Začala jsem všechno, co jsem se dozvěděla, aplikovat i v praxi. Nemohla jsem dál žít postaru. Jen jsem nevěděla, jestli o tom, co vím, mám hovořit, či mlčky psát a nikomu nic neříkat. Tu a tam jsem pár informací vypustila, jenže lidé o změny nestáli.
Zavřela jsem tedy pusu na zámek, myslela jsem si své a naučila jsem se mlčet až do doby, kdy lidé sami nezačali o svých trápeních povídat, dokud se neptali: "Kudy máme jít dál, aby to bylo lepší?" Potom jsem mohla začít. Ale obezřetně, pomalu, s citem. A to dělám dosud. Ctím plně vesmírné zákony, které se ke mně jako informace o pěkném soužití lidí na Zemi dostaly (viz 2. Kniha: Vesmírné zákony). Úvodní vesmírný zákon zní: "Každý (dospělý svéprávný) člověk má právo si o sobě rozhodovat." Respektuji rozhodnutí každého člověka, když si rozhoduje o sobě. Nesnažím se nikoho násilím zachraňovat, jednak to ani nejde a navíc místo prosazování dobra by to vzbuzovalo v lidech odpor. Každý máme právo pokračovat si životem podle svého, vyvíjet se tempem, které si zvolíme - třeba i celý život prožít ve stagnaci. To skutečně můžeme… Jenže je za tím jedno velké ALE.
            ALE ona to tak úplně není pravda, že můžeme donekonečna stagnovat v nesmyslech. Myšlenky nás lidí, to je nesmírně silná a navíc tvůrčí energie - i když není očima vidět a její působnost nezvážíme ani na těch nejjemnějších vahách! Vůbec si neuvědomujeme, co svým myšlením na Zemi způsobujeme… Nesmyslné myšlenky plné arogance, přehlíživosti, hlouposti a násilí mají hrubší energii nežli ty poctivé, ušlechtilé, pozitivní… A jsme rázem u roku 2012, o němž se často hovoří ve spojitosti se změnami, které přijdou.

POPRVÉ PÍŠI O SVÉ VIZI
Nikde jsem to, co si přečtete dále, dosud nenapsala. Důvod byl prostý: nechtěla jsem riskovat, že si mou vizi někdo vysvětlí jako strašení lidí. Teď je však situace jiná. V souvislosti s rokem 2012 se vyskytují hlasy, které nikoho nenechají na pochybách. A to: že nejde o zhoubu lidstva, ale o výzvu k řádným krokům dál. A k tomuto tvrzení se přikláním i já.

S lidmi z meditačního kurzu jsem byla (zhruba dva roky po své první meditaci) na několikadenní akci v objektu starého mlýna. Spali jsme společně ve velké meditační místnosti. A protože byl krásný teplý večer, rozhodla jsem se vzít si spací pytel a noc prožít pod hvězdami, venku. Ještě jsem nestačila usnout, když mi hlavou šla vize: "Dojde k dělení lidstva. Kdo "zabere" půjde nahoru, ostatní dolů". Lekla jsem se slov "ostatní dolů" a v myšlence zaprosila: mohu nějak pomoci svým dětem, aby to zvládly? "Nemůžeš za nikoho nic udělat. Každý - jde "nahoru" či zůstává ve stagnaci - sám za sebe... K dělení bude jednoduchý klíč…"

Zdroj: http://www.cestastesti.cz