Únor 2013


Jak uzdravovat sebe i jiné ?

26. února 2013 v 6:25 | Marie Blankytná |  Modlitba
MORRAHNINA MODLITBA "
"

Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě… Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění… Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo… A tak se staň."

Hoóponopono.

..................

Láska k sobě .....

24. února 2013 v 6:37 | Marie Blankytná |  O naší duši
Všichni si uvědomme, že když nebudeme dostatečně respektovat a milovat sami sebe se vším, co k nám patří, nemůžeme dobře přijímat a milovat svoje partnery.
Hodně štěstí a lásky Vám všem. M.

VŠICHNI JSME VÍTĚZI

22. února 2013 v 6:30 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
MIGUEL RUIZ - VŠICHNI JSME VÍTĚZI

" Chtěl bych vám říct, že jediný hřích v životě je, pokud se nemilujeme natolik , abychom bez výhrad přijali svůj život se vším, co k němu patří. A druhým lidem je třeba odpustit proto, že jsme je používali k tomu, aby nás zraňovali.
NA DUCHOVNÍ ÚROVNI NÁS TÍM LÉČILI."

Bylo převzato z uvedeného článku- MEDUŇKA 2 / 2013

MOC PODVĚDOMÍ

20. února 2013 v 5:55 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
ŽENA PÍŠE:
" měla jsem velmi nepříjemný sen, který mne vystrašil a uvrhnul mne do nejistoty. Klepala jsem se strachem. Zdálo se mi, že jsem byla zřejmě tou, která zatratila dítě. Přežívala jsem mezi lidmi ve velké nejistotě, vyhýbala jsem se těm, kteří mne znali, bylo to všechno velmi nepříjemné zjištění.
Po probuzení jsem se sama sebe ptala, zda mne podvědomí " vrátilo " do některého z karmických životů a jsem-li opravdu touto těžkou vinou zatížena.
.........................................................
Odpověď zněla :
" Ano, mohu odpovědět.
Nebyl to sen o návratu do děje karmického života, nic podobného v "minulosti" nebylo.
Byl to pokus jejího podvědomí znejistit ji pod tíhou viny a výčitek svědomí.
Podvědomí je váš "terorista", který se snaží neustále uplatňovat svoji moc nad ním a jeho projevem pomocí jeho negativních vášní, projevů, strachů, dělá jej nejistého = nesvobodného.
Snažíte se vědomě od těchto negativních projevů oprostit, osvodit a podvědomí tak nemůže uplatňovat svoji moc - vládu, jedině v době spánku, kdy jste bezbranní.
Byl to tedy pokus vrátit vaše myšlení do " starých " kolejí.
Více si věřte a zaměstnávejte svoji mysl stále novými pozitivními poznatky, abyste zkvalitnili vaše bytí TADY A TEĎ. "

O PŘÍZNACÍCH TRANSFORMACE

19. února 2013 v 5:48 | Marie Blankytná |  Transformace
PŘEVZATO: www.cestyksobe.cz

Fyzicke a psychické příznaky současné doby

Příznaky současné doby - vysvětlení

Doba je význačná a přelomová, lidstvo zcela nepřipraveno vstupuje do jednoho ze svých nejtěžších období. Bude bojovat o přežití a o duchovní vzestup, který není automatický. Nerad bych šířil poplašné zprávy, ale mám dojem, že mnozí se ho nedožijí… Kosmické proudy a Slunce nám již předvádějí stále se zvyšující sílu. Ta se bude stupňovat.

Vědecké elity již mají ohledně měnících se základních vzorců povědomí, ale veškeré informace jsou zatím před lidmi utajovány, aby se předešlo panice.Z tohoto důvodu mlčí i média a jsou vymýšleny lži o tzv. "globálním oteplování" díky průmyslovému znečištění.

Fyzické potíže:
Dříve prodělaná infekční nemoc (často různé druhy"únavového syndromu", EBV virózy). Bolest a píchání v různých částech těla, zejména pak v zádech, hrudi, ramenech. Je to výsledek změn na úrovni DNA a uvnitř vás se budí "Kristovské energie". Krvácení z nosu či změny v menstruačních cyklech. Vaše energetické tělo se ocitá ve větším tlaku, což způsobuje v úvodní fázi krvácení.

Nevolnosti. Pocit "je mi špatně od žaludku". Dochází k různým změnám v rotaci Země, jejím sklonu, různě kolísají i gravitační tlaky. Citliví jedinci to cítí. Motání hlavy. Svět se s vámi najednou zhoupne, nebo se cítíte tak, jako byste právě vystoupili z kolotoče.

Neobvyklé spánkové vzorce. Často se probouzíte v noci mezi druhou a čtvrtou. V noci se toho s vámi děje a vy se prostě potřebujete jen na chvíli nadýchnout. Budou dny, kdy neusnete až do hluboké noci, budou dny, kdy se naopak budete budit velmi brzy. Budou často dny, kdy přes den budete úplně mrtví. Nebojte se jít si zdřímnout i přes den, hlavně odpoledne. Některé noci budete mít pocit, že spíte velmi mělce, že jste v podstatě ani neusnuli. Fyzická dezorientace. Občas nebudete vědět, kde jste. Budete také vychýleni ze své osy, tudíž se například mlátit o futra dveří.

Různě se zvětšující a pak zase zmenšující uzliny. Problémy s polykáním. Občas se stane, že se zakuckáte při pití, nebo při polykání sliny. Návaly obrovského pocení, často i v noci.

Pálení očí. Citlivost na nízko vibrující energie. Je vám špatně v blízkosti některých lidí, nebo na některých místech, kde jste dříve neměli žádný problém. Problémy s dechem. Dechová cvičení budou v této době velmi důležitá. Občas budete doslova "lapat po kyslíku".

Problémy s různými částmi kosterního systému. Budou vás tlačit nově se vyvíjející žlázy, např. v oblasti kostrče na zadku lze pociťovat velké bolesti při sezení. Muži budou pociťovat bolest varlat s měnícím se žlázním systémem. Ztráta šťávy. Můžete se cítit úplně vyždímaní, bez jakékoliv chuti dělat cokoliv. Je to v pořádku. Prostě vysaďte a dovolte si "nedělat nic". Je to podobné jako restart počítače. Výpadky paměti. Nemůžete si vzpomenout na věci či jména, na která byste si dříve vzpomněli i pokud by vás probudili v noci.

Bolesti zubů a pod zuby (zejména šestka vpravo nahoře… - zuby bolí zdánlivě bez příčiny a tvoří se pod nimi "váček-neváček". Klesá tělesná teplota, často až k 35°C.

Psychické příznaky:
Intenzivní, živé sny, často nebývale hrůzostrašné. Může se jednat o válku nebo nejrůznější příšery. Uvolňujete staré vzpomínky. Pocity obrovského vnitřního smutku bez zřejmého důvodu. Uvolňujete svou minulost (jak z tohoto, tak minulých životů) a to způsobuje smutek. Je to podobné, jako při stěhování do nového domu. Je zde smutek kvůli vzpomínkám, energii a zkušenostem starého domu.

Pláč bez zřejmé příčiny. Podobně jako v přecházejícím odstavci. Je dobré a zdravé nechat stékat slzy. Pomůže to odplavit staré energie. Pomine to.

Zvyšování četnosti "rozmluv a mluvení sám se sebou." Zjistíte, že k sobě mluvíte stále častěji. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynnější, soustředěnější a hlubší. Nezbláznili jste se. Pouze vámi plyne nová energie.

Výpadky vědomí. Pocit, že brzy omdlíte, že nejste ve svém těle. Vaše vědomí se zrovna toulá v jiné dimenzi. Záchvaty hladu, kdy sníte celou ledničku, či naopak několikadenní nechuť k jídlu.

Obrovské pocity samoty, i ve společnosti ostatních lidí či svých blízkých. Nepříjemné pocity ve společnosti skupin lidí. Jdete posvátnou duchovní cestou, po které musí kráčet sám. Navíc tak, jak je vám špatně, nejraději byste si někam zalezli…

Další příznaky:
Náhlé změny v práci či kariéře Velmi obvyklý symptom. Tak jak se měníte, mění se i věci kolem vás. Nebuďte znepokojeni, že jste stále nenašli vhodnou práci. Jste v proměně a možná uděláte několik pracovních změn, než se usídlíte v pozici, která vám bude zcela vyhovovat.

Uvolňování z rodinných vztahů. Se svou rodinou jste spojeni prostřednictvím karmy. Zpracováním karmy se pouta postupně uvolňují a jste volní. Bude to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete,ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy nové úrovně. U některých činností už prostě nemůžete vydržet. Nemůžete se již v klidu dívat na televizi, či dělat jiné činnosti, se kterými jste dříve neměli problém.

Obrovská touha odejít Domů. Říkáte si co na této šílené planetě pohledávám? Kde je láska? Kde jsou mí blízcí? Proč nejsem s nimi? Není to sebevražedná nálada. Nejde o prožívání pocitů frustrace, ale hlubokého stýskání po něčem, co tak důvěrně znáte.

Energie proudí doslova ve vlnách. Někdy celý den něco pociťujete, s výjimkou například dvou hodin, kdy se vám zcela uleví a pak to začne nanovo. Dříve to bývalo obráceně, ale s blížícím se vstupem Země do fotonového pásu Světla 21. prosince 2012 se poměr obrací…

Nic takového se vám zatím neděje? Ještě nepřišel váš čas. Transformace vás v každém případě v nejbližších letech dříve či později zasáhne. Až do této chvíle se týkala zejména duchovně pracujících či citlivých lidí, zásah bude větší a větší každým dnem…. Záleží také na tom, v blízkosti koho zrovna žijete, s kým si povídáte, s kým pracujete, s kým se milujete… tyto vztahy mohou případné vaše změny buďto urychlit, nebo zabrzdit. V omezené míře (menší, než je nám předkládáno k víře) transformační proces ovlivňuje i strava.

Věřte, že vaše tělo si přesně řekne, co potřebuje a co už nemůže, nevěřte knihám a duchovním guruům, že musíte být vegetariány, či cokoliv jiného. Věřte sami sobě a svému vnitřnímu Bohu!

Pevně věřme, že lidé definitivně z povrchu zemského nezmizí, byť si o to některými svými myšlenkami a činy říkají. V každém případě nás však nečekají lehké časy.

Zdroj: http://www.facebook.com/anna.vicankova

Autor článku: anna.vicankova

Minulost i současnost

18. února 2013 v 10:12 | Marie Blankytná |  Duchovní příčiny nemocí a duchovní léčba
VĚČNÝ PESIMISMUS
Mnoho z nás pociťuje neustálé tlaky na naše fyzické zdraví. Mezi nejčastější příznaky patří také neustálé pokašlávávní, zahlenění, učurávání - pocit nachlazení. Rázem přijde, pak zase odejde, je to takový nárazový tlak na naše těla.
..............................................
" Z duchovního hlediska to může být sklon k produkci negativních myšlenek, jejichž kořen najdete v karmických životech. Dostávali jste se do různých nepříjemných situací a pod jejich vlivem jste se naučili očekávat jenom to horší a pokud to bylo jinak, tak jste už ani neuměli projevit radost.
!!!!PROTO !!!! - denně v meditaci pracujte na odstraňování vašeho věčného PESIMISMU jako negativní energie, která přechází z minulosti do současnosti.
Vzpomeňte si i na sebe také s nějakou RADOSTÍ, která vám pomůže odpoutat se od negativismu. "


Abeceda porozumění

15. února 2013 v 6:27 | Marie Blankytná |  Motto dne
JAROSLAVA URBANOVÁ :

"PTÁCI JSOU LIDSKÉ SLZY RADOSTI, POSLOVÉ DOBRÝCH MYŠLENEK. PŘICHÁZEJÍ Z NEBE."

NAŠE DUŠE......

14. února 2013 v 7:10 | Marie Blankytná |  Motto dne
" AŤ JSME ČISTÍ NEBO UMAZANÍ, MÁME DUŠI, KTERÁ PLÁČE
...............................................KLESÁME-LI DO HLUBIN, MÍSTO ABYCHOM SE VZNÁŠELI K TOBĚ."

VLASTNÍ AURA....

12. února 2013 v 7:05 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
........................................................září kolem našeho těla. Je naším neomylným obrazem. Její nejrůznější barevné tóny vyjadřují trvalé povahové vlastnosti, ale také pořechodné nálady. Nesmírná škála odstínů na nás prozradí každý prožitek " obětavost, sobectví, smutek, zlo, radost, vášeň i lásku. Duchovní svět nás nekonečně vábí.
" Jste-li klidní a milujete, jste mnohem více zářící a krásní, než jste-li mrzutí a odpuzující. I my hledáme inspiraci u vašeho prahu a přicházíme, jsme-li zváni. Vábí nás světlefialový odstín vaší obětavosti, těší nás vaše pastelová modř se zeleným nádechem oddanosti a líbáme vaši zlatou žluť a něžnou zeleň, vaši lásku ke všem tvorům Země. Aura je vaše vznešenost , váš půvab i tíseň."

Nechme si - jen pro informaci - poskytnout i nenáročné pokyny pro svoje zdraví. Napadené místo v naší auře je tmavé, a kdo ji vidí, rozezná jeho stín. Nicméně si můžeme svou auru střežit a ve vzdálenosti tří prstů od těla ji jemně uhlazovat jako vánek, který kolem ní obchází.
" Znavení chodíte po Zemi, urovnejte si proto auru od chodidel nahoru, aby vás provázele síla, strasti pak zhasínají jako svíce a duch probouzí svěžestí myšlenek, radí vám duchovní přátelé. Vzrušeně bijícímu a naříkajícímu srdci pomozte jemným pohlazeníms měrem doprava s představou večného božského srdce vesmíru, jehož zákon nosíme i ve svém srdci.
Mystickou sílu páteře vyrovnejte krouživým pohybem směrem dolů s vědomím spravedlivých činů a neumírajících věčných pravd..
Zjišťujeme, jak důležitá je naše mysl a její představy, mravní cítění, naše sounáležitost s kosmickou inteligencí.
Přidržte své dlaně nad středem hrudníku a s představou hřejícího slunce jimi volně otáčejte, budete klidní jako ptactvo v oblacích. S myšlenkou na tento klid odveďte pohybem ruky přijímané pokrmy směrem dolů - jemné nitky v těle, které jsou znamením souladu, tak budou posíleny. "
Pociťujeme-li při těchto subtilních masážích těla tlak v prstech, vnímáme své astrální tělo. vždy je při tom třeba myslet pozitivně.Naše myšlenky se nacházejí v duchovním těle živé bytosti a strach či deprese jsou jeho nepřítelem. Nermuťme se proto příliš a s odvahou podržme dobro a spravedlnost druhých jako vlastní. Vždyť egoismus postrádá tvořivou sílu, protože svou nadřazeností staví překážky druhým. Lidská aura touto neprozřetelností velmi trpí a těžko se spravuje.
K ozdravení těla je třeba zamyslet se i nad vlastními silami: jedině síla poznání usměrňuje vědomí našeho ducha v jeho tvůrčí informovanosti. Cizí vůle nám nemůže být pomocí, protože vědomí našeho ducha vše sleduje vlastní silou a vlastní svobodou..
Je-li naše vůle pasivní, nemůžeme být účastni při svém duchovním tvoření.
Udržení pozitivní síly je proto základním předpokladem k vyrovnanosti ducha i těla.
Staré rčení zní : KDYŽ PLODNÉ POLE ROZKVETE DO HOJNOSTI, HŘEJE NÁS VĚDOMÍ, ŽE JSME BYLI ÚČASTNI PŘI SETBĚ.
Máme však dostatek vůle a dokážeme střežit své síly ? Rozpomeňme se na povinnost spravedlivých a věřme, že naše dobré představy odvracejí zlo. Láska je největší magickou silou v duši. A chceme-li být spravedliví a vyspělí, jak se máme naučit řídit svou vůli ?
VŮLE, KTERÁ JE NÁM DÁNA, SE ZTVÁRŇUJE A ZDOKONALUJE V SOULADU S VÝVOJEM OSOBNOSTI A OPRAVDOVÉ SVOBODY TEDY DOSÁHNEME TEPRVE S DUCHOVNÍ VYSPĚLOSTÍ. NAŠÍM CÍLEM JE KULTIVACE CESTY K OVLÁDÁNÍ VLASTNÍ VŮLE, UMĚNÍ SVOBODNĚ SE ROZHODOVAT A SNAHA PRORAZIT DOSUD UZAVŘENÉ ZÁVORY DUCHA.
SILNĚ VNÍMÁME SVÉ EGO A TO SI POROUČÍ PODLE LIBOSTI - TO JE NAŠE VŮLE SVĚTSKÁ.
" Když vědomí ducha vychází ze světla, obrací se k duši.
Tu nastupuje vůle druhá, vyšší, která je často v rozporu s průbojným egem.
Teprve pak nastupuje vůle karmická, které obě předchozí podléhají. "


SPIRÁLA MOUDROSTI

11. února 2013 v 6:19 | Marie Blankytná |  Motto dne
JAROSLAVA URBANOVÁ :
" NEZAPOMÍNEJME, ŽE JEDINÝM SPOJENÍM S DUCHOVNEM JE NAŠE MYSL. MYŠLENKA, KTERÁ JE VYSÍLÁNA S LÁSKOU, JE ČISTÝM KŘIŠŤÁLEM V ÉTERU. PROČ BYCHOM TÍMTO " TELEFONEM " NEMOHLI PROSIT A VYSÍLAT ?"


DUCHOVÉ GÉNIŮ PROMLUVILI

8. února 2013 v 13:52 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
JAROSLAVA URBANOVÁ - SPIRÁLA MOUDROSTI
MOTTO KNIHY : " Život je třeba vidět jako nesmrtelné dílo. A láska je život sám. Je to pravda a krása milující a snoubící se jako čisté vločky , jež sestupují z nebe.
Kdo poznal onu pravdu, patří mezi vyvolené, patří mezi anděly. Věřte své duši, abyste pochopili. Není náhoda, vše má logiku, ve všem je zákon.
Jste děti Země, ale i nekonečného léta, máte v sobě ducha vesmíru ."
..................................................................................................................................
...................často procházíme naší pozemskou poutí, jsouce neteční k hodnotám a nelaskaví k přírodě a nerespektující věčné zákony. Jsme pokrytečtí k sobě i druhým a současně trpíme zátěží svého okolí, které vždy pro náš vývoj není tím správným. Naše mysl je základem vývoje.
Dr.Steiner nám moudře radí : "Nechme věci a události raději mluvit k sobě, než abychom mluvili my o nich, nechme myšlenky vznikat pouze z toho, co je mimo nás. "
Lze souhlasit, že předpojatostí mysli osvobozujeme svou vůli a vlastní vývoj vedeme svobodným rozhodováním tak, aby odpovídal harmonii naší osobnosti.
Jako tělu fyzickému přísluší hmota, svět myšlenek a představ náleží tělu duchovnímu, a tak, jako nám tělo fyzické dává informace skrze smysly, duchovno je podává nadsmyslovým vnímáním.
Dr. Steiner velmi výstižně uvádí, že člověk je občanem tří světů, protože lidská bytost je spojena svojí trojjediností.: " Tělem náleží světu, který svým tělem vnímá,
duší si buduje vlastní svět a duchem se mu zjevuje svět, povznesený nad oba jmenované.
Tělem se s věcmi spojí, duší uchovává dojmy a duchem odhaluje to, co věci uchovávají samy v sobě. "
Člověk má tedy ve své trojjedinosti tělo fyzické, astrální a éterické. V teozofické literatuře nazýváme onu sílu, která je útvarem mezi tělem fyzickým a éterickým, tělem astrálním. Astrální tělo, které je vázáno víc na tělo fyzické, se srovnává pomocí sil živočišných- ze styku se zvířátkrem, které máme rádi, například získáváme značnou energii a upevňujeme tak své zdraví.
A naopak - chováme- li se ke zvířatům bezcitně, škodíme a ubližujeme sami sobě.
Životní silou ducha je tak zvané tělo éterické. Rostlina, každý strom či květina, jsou jeho silou prostoupeny. Jsme- li necitelní k přírodě, ničíme tak v sobě také zákonitost působení těchto sil. Vnímáme- li však, že jsme součástí všeho dění, naše nervová soustava sílí.
Proslulý citát z Bible - miluj bližního svého jako sebe sama- znamená, být naplněn láskou k veškerému životu, neboť vše je se vším spjato.
A právě touto vazbou zdokonalujeme svůj vývoj.
...........................................................................................................................

SVĚTLO DO TMY...

7. února 2013 v 5:41 | Marie Blankytná |  Motto dne
JAN ÁMOS KOMENSKÝ :

" S TEMNOTAMI NENÍ TŘEBA SVÁDĚT ŽÁDNÝ ZVLÁŠTNÍ BOJ , PŘINESE-LI SE SVĚTLO , NEBOŤ PAK TEMNOTY USTOUPÍ SAMY. "

NÁPRAVA VĚCÍ LÁSKOU...

5. února 2013 v 15:28 | Marie Blankytná |  Motto dne
JAN ÁMOS KOMENSKÝ :
" VŠE NA TOMTO SVĚTĚ SE DÁ NAPRAVIT JEN JEMNÝM TEPLEM LÁSKY , PONĚVADŽ JINAK JE TO NEMOŽNO. "


Příklad ze života

1. února 2013 v 6:23 | Marie Blankytná |  O naší duši
Vážení přátelé, slíbila jsem, že budu uvádět víc příkladů ze života, ale většina Vašich bolestí, o kterých píšete, je spojena s přivtělenými dušemi. To jsou tak osobní záležitosti, že je nechci uvádět na stránkách. Svědčí to o tom, že se neumíme správně duchovně chovat k našim milovaným, kteří nás opouštějí a že se máme mnoho a mnoho učit.

Dostala jsem však svolení zveřejnit příběh - otevřený karmický život, který byl uveden do běhu života přečtením knihy - Žítkovské bohyně. Je to energeticky velmi silná knížka.
Příběh současnosti : dvě známé ženy, které jedna po druhé přečetly tuto knihu, začaly mít bolesti na levé straně fyzického těla.
Mladší žena začala cítit bolest levé ruky a bolest uvnitř levé strany hrudníku. Hůře se jí dýchalo.
Starší žena začala cítit stejné bolesti levé strany, ale mnohem silněji, kromě toho pociťovala podráždění močové trubice a slabost celého těla.
Byla to informace o společném karmickém životě, který prodělaly v 18. století.
Vysvětlení pomocí automatického písma :
" Ano, mohu říci celou pravdu. V 18. století žila mladší žena jako jedna z žen - bohyň na Žítkové.
Pracovala čistě - s bylinkami a s božím slovem.
Starší žena za ní přijela už pozdě na léčení. Žila ve velké bídě a prodělávala TBC už v pokročilém stadiu.
Léčitelka viděla , že jí nemůže nijak pomoci, nemoc už zastavit nešlo.
Rozhodla se a požádala o svolení urychlit trápení. Bylo kratší a velmi bolestivé.
Bolest na současném fyzickém těle je informace, ne poškození těla v součastnosti.
Přesto, že měla svolení ke svému kroku v léčení, zaznamenala na svém těle bolesti , které měla v současnosti starší žena, protože tato ji zřejmě zahrnula velkými výčitkami kvůli bolestem, kterými trpěla.
Je tedy třeba provést odpuštění z obou stran, v meditaci očistit od karmických energií všechna jemnohmotná těla a také čakry, hlavně čakru 1.,3.,4., a 5.
Bolesti fyzického těla budou odcházet postupně. Tělo se chce zbavovat nežádoucích energií dýcháním, kašlem, vylučováním."

..

Výsledek - dopad na fyzické tělo v prvním dnu po meditaci vedoucí k odpuštění :
u starší - tedy tehdy nemocné ženy došlo k vymizení kašle, zlepšilo se dýchání, zmenšila se bolest v hrudníku, ale zatím přetrvává únava těla a menší citlivost při vylučování moče. Tělo má snahu stále vylučovat negativní energie, je třeba čistit další meditací čakry.