Říjen 2014

OTCOVA ŘEČ

29. října 2014 v 6:22 | Marie Blankytná |  O naší duši

EBOLA

25. října 2014 v 6:34 | Marie Blankytná |  Zdraví
"Ebola není tím, čím se v médiích zdá být
Jistě jste zaregistrovali, že americká vláda si nechala patentovat jistý kmen Eboly [2]. Nyní se ukázalo, že CDC (soukromá firma s federálním statusem podobně jako FED) vlastní patentová práva na celkem 70 variací kmenů Eboly [3]. Možná si řeknete, že je to kvůli farmaceutickému businessu. Jenže ono to tak není. Patent podala americká vláda a žádný účinný lék nemá, ne tedy nějaký univerzální a zázračně účinný. Jde totiž přesně o opak účelu patentů.
Jde o to, aby nikdo nemohl vyrábět a distribuovat vakcínu bez souhlasu držitele US patentu. Jinými slovy, někomu jde o to, aby Ebola nebyla snadno léčitelná, aby její fatální hrozba trvala a aby mohly být díky veřejné panice a strachu přijaty předpisy a zákony omezující cestování do a z Afriky. To je pouze první krok. Jelikož Ebola má inkubační dobu více než 20 dnů, půjde hlavně o to, aby se podařilo přesvědčit země k přijetí zákonů o omezení cest do vybraných zón, pokud jde o zdraví (Ebola) nebo bezpečnost (terorismus) nebo ekonomickou migraci (cestování za lepším životem z/do jiné zóny).
Prvky NWO se začínají v reálu prosazovat do praxe, vidíme to v přímém přenosu v médiích ve věci Eboly i Islámského Státu, vidíme to ve věci snah o lustrování cest občanů a rozhodování o tom, kdo kam může vycestovat a kdo nikoliv. Je to začátek konce našich údajných svobod. Vyvolat strach z neléčitelné nemoci a viru (kmenu patentovaného paradoxně v USA), vyvolat strach z postupujících džihádistů (vytrénovaných a vyzbrojených paradoxně USA), získat podporu veřejnosti pro zpřísnění podmínek pro svobodné vycestování mimo "bezpečnou" zónu "Západ" (paradoxně právě proto, že západ tyto zóny destabilizoval)."
Článek byl převzat. M.Pečuj o život

19. října 2014 v 14:44 | Marie Blankytná |  Motto dne
DALAJLÁMA ŘEKL :

" PEČUJ O SVÉ MYŠLENKY, NEBOŤ SE Z NICH STANOU SLOVA.

.....................PEČUJ O SVÁ SLOVA, NEBOŤ SE Z NICH STANOU SKUTKY.

.....................................PEČUJ O SVÉ SKUTKY, NEBOŤ SE Z NICH STANOU ZVYKY.

........................................................PEČUJ O SVÉ ZVYKY, NEBOŤ UTVÁŘEJÍ CHARAKTER.

.........................................................................PEČUJ O SVŮJ CHARAKTER, NEBOŤ TEN UTVÁŘÍ O S U D.

...........................................OSUD - TO JE TVŮJ ŽIVOT.........................................................PÁTÁ DOHODA - kniha

11. října 2014 v 6:31 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
DON MIGUEL RUIZ - PÁTÁ DOHODA

.................................................................

.................................................................." pojďte uzavřít společnou dohodu : "POMOZTE MI ZNĚNIT SVĚT".
Úplně první otázkou samozřejmě je : Jak svět změníte ? Odpověď je jednoduchá. Tím, že změníte svůj svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli virtuální svět, který existuje ve vaší hlavě. Změna začíná u vás. Nepomůžete mi změnit svět, dokud nezměníte svůj vlastní svět.
Svět změníte tím, že budete sami sebe milovat,když si budete užívat života, když ze svého osobního světa učiníte sen ráje. A já vás žádám o vaši pomoc, protože vy jste jediní, kdo svůj svět může změnit. Pokud se rozhodnete, že chcete svůj svět změnit, tak ten nejjednodušší způsob je využít k tomu nástroje, které nejsou ničím jiným, než zdravým rozumem. Pět dohod jsou nástroje, jimiž svůj svět změníte.
Jestliže míříte slovem přesně, jestli si neberete nic osobně - jestli si nevytváříte žádné domněnky - jestliže vždy děláte vše, jak nejlépe dovedete - jestli jste skeptičtí avšak nasloucháte -PAK VE VAŠÍ HLAVĚ NEBUDE ZUŘIT VÁLKA , ALE BUDE TAM MÍR.
Jestliže používáte pět dohod, váš svět se stává lepším a vy své štěstí chcete sdílet s jinými lidmi, s těmi, které milujete.
Jestliže chcete tuto změnu uskutečnit, znamená to, změnit hlavní postavu vašeho příběhu - TO JSTE VY.
Když se sami změníte, změní se i vaše děti, protože se změní poselství, které jim předáváte. Poselství, které předáváte vaší ženě, manželovi se změní. A to nejdůležitější je, že se změní váš postoj k sobě samému..................................
.............................................................................................................................................
,

PĚT STUPŇŮ PŘIPOUTANOSTI - kniha

9. října 2014 v 8:58 | Marie Blankytná |  Moudrosti od různých autorů
DON MIGUEL RUIZ mladší - PĚT STUPŇŮ PŘIPOUTANOSTI -

NÁM UKAZUJE, JAK SILNĚ LPÍME NA VLASTNÍM ÚHLU POHLEDU A JAK DALECE JSME PŘÍSTUPNI JINÝM MOŽNOSTEM
.........................................................................................................................................

" Když si člověk uvědomí, jakým způsobem připoutanost zkresluje a narušuje znalosti, může začít rozpoznávat, jak snadno někteří z nás zaměňují hledání pravdy s hledáním způsobu, jak mít pravdu. Není to totéž. Jádrem hledání způsobu, jak mít pravdu, bývá snaha zdůraznit vlastní důležitost. Musíme mít pravdu, abychom mohli sami sebe přijmout - tuto podmínku si stanovujeme při sebepřijetí i při přijetí druhých lidí.
Hledání pravdy je na druhou stranu touha objevovat, objevovat bez ohledu na to, zda se naše přesvědčení během tohoto procesu posilují , či nikoliv ."

............................................................................................................................................

O ŽLUČNÍKU - pokračování

5. října 2014 v 6:16 | Marie Blankytná |  Zdraví
RUCE JSOU KLÍČ KE ZDRAVÍ - DŽIN ŠIN DŽUCU je prastaré japonské umění, které provádí harmonizaci životní energie a uvolňování energetických blokád v lidském organizmu pomocí rukou. Systém, jak poznat sama sebe, naučit se sám sobě pomáhat a jak najít klíč ke své vlastní životní energii.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- jednoduchá a účinná léčebná metoda, která napomáhá uvolnění stagnující energie v těle

- rukama lze utišit bolest i aktivovat proudění energie při znalosti 26 energetických zámků na těle / dotykové body - místa /

- v knize je přehled zdravotních obtíží od A do Z a jejich samoléčba pomocí držení prstů a krátkých hmatů.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ž L U Č N Í K -
astrologicky spadá pod znamení Vodnáře a vyjadřuje myšlenku : " V Í M "
Je zásobárnou žluči, důležitého jaterního sekretu v zahuštěném stavu, který je produkován nepřetržitě a slouží k trávení tuků . Žluč by se měla pravidelně spotřebovávat, neměla by se hromadit, aby " nepřekypěla " a netvořily se z ní ve žlučníku kameny.
NADMĚRNÁ ZLOST, VZTEK, ZÁVIST, FRUSTRACE, STEJNĚ JAKO POTLAČENÉ EMOCE SILNĚ ZATĚŽUJÍ PRÁCI ŽLUČNÍKU A MOHOU VÉST AŽ K ZÁSTAVĚ ENERGIE, KTERÉ SE MOHOU PROJEVOVAT JAKO BOLESTI HLAVY, TLAK V HLAVĚ, MIGRÉNY, BOLESTI V BEDERNÍ OBLASTI, V PRAVÉM PODŽEBŘÍ. Chcete-li se lépe vypořádat se svými city, dávat je vhodnou formou najevo a přiměřeně reagovat :
začněte tím, že podržíte svoje prostředníky tak, jak je uvedeno v minulé článku - prostředníky - zloba - hněv.
Pak už přejdeme k části nápravy pomocí doteků na určitá místa těla - Energetické zámky, která může být spojena s meditací:

1.prsty levé ruky na EZ 12na levé straně , prsty pravé ruky na EZ 12 na pravé straně / pravá i levá strana krku , po stranách
......................................v místě asi 3. krčního obratle- meditace na téma " Vím, že tvá vůle "

2.pravá ruka na pravý EZ 20 , levá r. na EZ levý 20 / uprostřed čelní kosti, nad očima - meditace " mi otevře oči do nové dimenze "

3.pravá ruka na kostrč, levá také na kostrč - meditace " Uvědomuji si, kde je kořen mého života "

4.pravá r. na pravý EZ 16, levá r. na levý EZ 16 / střed kosti patní z venkovní strany " - meditace na téma -" Kde najdu základy svého bytí"

5.pravá r. na pravý EZ 14, levá r. na levý EZ 14 /žeberní oblouk v nejspodnějším místě /- meditace - " a jak je mohu přenést do tohoto života"

6.pravá r. na LEVÝ EZ 14, levá ruka na PRAVÝ EZ 14 -/ ruce křížem před tělem / " ve světě tady a teď "

7.pravá r. na LEVÝ EZ 22, levá r. na PRAVÝ EZ 22 / tyto body jsou pod klíční kostí, asi 1 cm od vnitřního konce klíční kosti /
" A tak vím o plnosti všech živlů, všech barev i zvuků i všech energií."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děkovala jsem tělu, že to se mnou všechno zvládlo a přijalo můj pokus o odstranění bolesti, abych se mohla další den zúčastnit akce, na kterou jsem se těšila. Vyšlo to.
Musím říci, že jsem moc nemeditovala předepsanými slovy, ale na každé pozici jsem se modlila za vyslyšení mého záměru. Vždycky jsem chvíli prsty na EZ držela a pak jsem tyto body masírovala.
V knize je mapa těla, na které jsou všechny energetické zámky znázorněny a označeny čísly.

SYSTÉM DŽIN ŠIN DŽUCU

2. října 2014 v 20:25 | Marie Blankytná |  Zdraví
VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,
v sobotu jsem zveřejnila článek o tom, jak jsem si vzbouřila žlučník nezvládnutou emocí zlostí. Slíbila jsem, že napíši, jak jsem žlučník uvedla do pohody.
Léčila jsem se pomocí systému - džin šin džucu - znamená - člověk - tvůrce / stvořitel/ - umění.
Z této knihy , kterou napsala Felicitas Waldecková - LÉČIVÉ RUCE - VYBÍRÁM JENOM TO, CO JSEM TEHDY POUŽILA.
.......................................................................
Základy systému džin šin džucu - " V DECHU, KTERÝM JSEM SÁM, JSEM STÁLE NOVÝ. "
Náš dech je naším životem i naším dobrým léčitelem. Můžeme ho vědomě řídit a vést na určitá místa, abychom v nich aktivovali látkovou výměnu a tím zapůsobit na náš zdravotní stav. V zásadě bychom si měli uvědomit, že jsme prodýcháváni, že totiž dech je pro nás dar.
" NÁŠ NÁDECH JE VÝDECHEM VESMÍRU A NÁŠ VÝDECH JE ZAS JEHO NÁDECH. "
Jedním z našich vědomých cvičení je tedy 36 vědomých dechových cyklů.
Při tomto cvičení zažíváme hlubší spojení s vesmírem a pramenem našeho života, který nás zásobuje vším potřebným. Jsme vlastně vesmír v malém.
Podobně jako je kapka krve zrcadlovou zmenšeninou dotyčného člověka, je člověk ve své zhuštěné energetické formě zrcadlem vesmíru.

I.36 dechových cyklů:

-zaujměte pohodlnou pozici
-obejměte sama sebe, přičemž ruce spočinou křížem v podpažní jamce a palce před tělem směřují vzhůru
-uvolněte se tak dokonale, jak je to jen možné a spusťte ramena dolů
-zkoncentrujte se do svého dechu a nechte ho pracovat jeho vlastním rytmem
-proveďte 36 vědomých nádechů a výdechů a vyciťujte, jak se vám daří spočinout ve svém středu a jak všechno, co vás tíží odplývá pryč.

II.Centrální proud :

je propojením kosmické a osobní energie. Přivádí energii do všech energetických proudů vašeho těla. Je to jakási benzinová pumpa, kde si tělo načerpá energii do zásoby. Proto doporučujeme ošetřovat centrální proud vlastníma rukama každý den. Na přední straně stéká dolů a na zadní straně stoupá vzhůru. Při klesání podporuje výdech a uvolňuje hlavu. Jednotlivá místa, kterých se dotýkáme jsou důležitá pro energetickou síť.
Postupujeme následovně :
-Pravá ruka je na středu hlavy, bříšky prstů se dotýká na středu lebky.
- Levá ruka postupně putuje po 7 pozicích a na udaných místech zůstává 2 - 3 minuty

CVIČENÍ :
- pravá ruka na středu hlavy - levá ruka mezi obočím - harmonizuje mozkovou činnost, paměť, myšlení, spánek, dutiny.
- pravá ruka na středu hlavy - levá ruka na hřbetu a špičce nosu - harmonizuje nos, oči, rozmnožování, močení
- pravá r. zůstává na hlavě - levá ruka na krční jamce -štítná žláza, látková výměna, hospodaření s Ca, Mg,krk, řeč
- pravá r. zůstává na hlavě - levá ruka uprostřed prsní kosti - brzlík, imunita, dýchání, srdce, rovnováha duševní
- pravá r. zůstává na hlavě - levá ruka na konci prsní kosti - solár, žaludek, slinivka, slezina, ledviny, nervy
- pravá r. zůstává na hlavě - levá ruka 2 cm nad pupkem - imunita ve střevech, chrání hluboké duševní vrstvy
- pravá r. zůstává na hlavě - levá ruka na stydké kosti - oživuje sestupující energii, posiluje páteř a plotýnky
- pravá ruka na kostrči- levá ruka na stydké kosti - zahřívá nohy a chodidla, zlepšuje prokrvení, posiluje stoupající energii
Abych nemusela sledovat hodiny, na každé pozici se pomodlím Otče náš a Zdrávas Maria / přes 2 minuty/
...............................................................
III. Další součástí harmonizace energií je DRŽENÍ PRSTŮ . Každý prst odpovídá na určitou emoci, která má vliv na určitý orgán :
Palec - STAROST - žaludek slezina
Ukazováček - STRACH -močový měchýř ledviny
Prostředníček - ZLOBA - HNĚV - játra , žlučník
Prsteníček - SMUTEK - tlusté střevo - plíce
Malíček - SNAHA - tenkné střevo, srdce
Dlaň - RADOST - centrum všech orgánů
Každý prst obejmeme prsty druhé ruky tak, že palec položím na nehet prstu, který držím v objetí. Prst tak aktivizujeme alespoň 2 minuty a toto můžeme dělat kdekoliv, třeba v autobuse a nemusíme ani sundávat rukavice.
..................................................................

Tyto 3 součásti harmonizace energií provádím denně ihned po probuzení. I při tomto držení prstů se modlím modlitbu, o níž vím, jak dlouho mi trvá, abych dodržela alespoň základ.
Po tomto harmonizačním cvičení jsem věnovala pozornost masírování odpovědných bodů /žlučník / a tuto další část uzdravování vzbouřeného žlučníku popíši v příštím článku.
V této knize nejdete návrhy - programy pro mnoho našich neduhů- počínaje akné a konče žlučníkem.