Květen 2016

ŽIVOTNÍ ENERGIE

8. května 2016 v 18:02 | Marie Blankytná |  O naší duši


automatická kresba - POSÍLENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE - Jana Michaela

-----------------------------------------------------------------------------------------

Jadnou jsem dala otázku . Prosím , můžeš mi objasnit , jak je to s naší životní energií ?

Odpověď zněla :

" ANO, mohu vnést světlo do vašeho tápání.
Vaše životní energie v určitém množství byla dána do energií vaší duše při jejím příchodu do těla.
To znamená , že duše přinesla veškeré množství energie pro život a jenom na člověku záleží, jak s touto energií hospodaří. Jak myslí - jak cítí - jak se chová - jak jedná.
Když je kolem něj i v něm všechno čisté , cítí se dobře , energie dobře proudí - tomu říkáte příliv životní síly. Je to nezatížený a neztížený tok životní síly, kterou vám duše přinesla ve svých energiích.
Pokud jednáte nečestně, necháváte se třeba i využívat, tvoříte negativní energie , necháváte auru neošetřenou , mohou do ní přicházet negativní energie , podceňujete se sami , nechováte se s láskou k sobě a tím tedy ani k jiným - tím vším znehodnocujete svoji životní sílu - měníte ji v negativní - cítíte se špatně , začnete být nemocní , pronásledují vás nepěkné události a podobně.
Jakmile ztrácíte svoji životní sílu, tím ztrácíte také život.
Všechno závisí na čistém přístupu k životu.
Proto se neustále čistěte od energií negativních cizích i vámi vytvořených , ale čistěte se také od energií, které sice nejsou negativní, ale nejsou s vašimi energiemi souhlasné. Cítíte je jako překážející sílu.
Neodsouvejte řešení do kouta , neustále odpouštějte sobě i jiným a láskou , kterou tím projevujete a která je všeobjímající , udržujete svoji životní sílu v čistotě.

..................................................................

Každý večer uzavírám den a každé ráno vítám den prosbou ke svým duchovním ochráncům , aby mi pomáhali udržovat moje energie v čistotě, abych měla dost energie na to, abych uměla rozdělit podněty, které mi přicházejí do života na ty, které mohu řešit a které nemohu řešit. Abych uměla rozdělit podněty, které mohu řešit na důležité a nedůležité.
Abych řešitelné řešila správně , abych se povznesla nad ty ostatní. Abych měla sílu přijímat neřešitelné věci, které přicházejí do života z vůle našeho Stvořitele . Ráno ještě poděkuji za Milost probuzení do dalšího dne a tím ho přivítám.
A jdu si zacvičit. Tak Vám přeji hodně štěstí. M.M.

Bylinková paní

4. května 2016 v 6:07 | Marie Blankytná |  Zdraví