Březen 2017

GOLDEN YACCA, SAMENTO

31. března 2017 v 5:40 | Marie Blankytná

BORRELIÓZA
Otázka: "Existuje v přírodě preparát, který borrelie ničí nebo brzdí?"
Odpověď:
"Jsem s tebou a vím, co máš na mysli, přestože otázka je nepřesná.
Příroda sama žádný život neničí, je to dáno od prvopočátku, že jakýkoli život je chráněný, ale má své přirozené odpůrce.
Musíš využít silně působící přírodní čistící látky:
YUCCA ZLATÁ - o jejím účinku jsi se již přesvědčila a
SAMENTO."

GOLDEN YACCA
Detoxikace, rozpouštění nečistot v organizmu, odmývání patologických úsad


SAMENTO
Popis produktu - obsažené látky mohou napomáhat :
  • podporovat imunitního systému (POA)
  • Lymská borelióza
  • Únavový syndrom (aktivace imunitního systému)
  • při chronickém zánětu
  • detoxikační a protinádorový účinek
  • doplněk při virových, bakteriálních infekcích
Více informací:(schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU)
Samento® obsahuje specializovaný extrakt vzácného typu tropické léčivé byliny Uncaria tomentosa (tzv. Kočičí dráp, Vilcacora). Díky svému specifickému složení (pentacyklický chemotyp) vykazuje Samento nesrovnatelně vyšší vliv na aktivaci obranných mechanismů organismu.Je s úspěchem používáno k podpoře imunitního systému a k doplnění léčby i prevence infekčních onemocnění jako je Lymská borelióza a únavový syndrom.
Samento® - významný přínos byl také prokázán při:
  • virových onemocnění
  • parazitických infekcí
  • zánětlivých onemocnění.
Samento® bylo klinicky zdokumentováno a prokázán protinádorový účinek.

Není určeno pro děti do 6 let.V průběhu těhotenství, při kojení, očkování, terapii imunitního systému (imunosupresiva) a endokrinního systému konzultujte užívání s lékařem.
Děti od 6-ti let v prvních 3 dnech užívat 1 kapku 2x denně, dávku postupně zvýšit maximálně na 3 kapky 2x denně. Nepřekračujte max.denní dávky.
Extrakt Samento® nakapte do sklenice, přidejte min. 0,5 dl vody a po 1 minutě vypijte. Před použitím lahvičkou zatřepat.

Účinky:
Radikální pomoc - pomáhá aktivovat přirozené obranné mechanismy organismu

Dávkování:
Při užívání výrobku Samento® je vhodné začít s nižší dávkou a postupně ji zvyšovat. Dospělí v prvních 3 dnech užívat 1 - 3 kapky 2x denně a dávku během dalších dnů postupně zvyšovat maximálně na 5 kapek 3x denně.

Upozornění:
Tento produkt je registrován jako doplněk stravy. Nemá schválené léčebné účinky dle nového nařízení EU 14.12.2012 a tedy nejedná se o lék; má však klinické testy. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu při teplotách od 5°C do 25° C, mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci. Není určeno pro děti do 6 let.V průběhu těhotenství, při kojení, očkování, terapii imunitního systému (imunosupresiva) a endokrinního systému konzultujte užívání s lékařem.

Balení po:
15 ml extrakt (60 dávek po 5 kapkách), dávka na 1 měsíc

Složení:
Extrakt vnitřní kůry Uncaria tomentosa, Pentacyklický chemotyp 0,25ml Alkohol 20% Minerální voda, pitná voda

Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo

28. března 2017 v 5:57
Koncert z kostela Panny Marie Sněžné
Cesta dále

16. března 2017 v 6:02 | Marie Blankytná |  Spřátelené stránky
26.2.2017
Cesta dále
Lidé Země, dlouho jste byli schováni ve svých ulitách, dlouho jste spali. Nyní však je čas být opět otevřeni světu, tomu, co vám přichází do života. Hledejte životní hodnoty jinde, nežli jste je viděli dosud. Máte před sebou náročné dny, budete se opět vracet do minulosti a dořešovat to, co se vám nepovedlo. Další duše se rozhodnou opustit tuto planetu. Zesílí vliv negativní strany a můžete se znovu a znovu ocitat pod tlakem. Časté budou vaše zdravotní problémy, zejména bolesti spojené s oporou, tedy záda, nohy, krk, páteř. Můžete se cítit oslabeni, neboť budete potřebovat spoustu energie na to, nastartovat svá těla. I mladí věkem mohou pociťovat některé bolesti, které se však časem stáhnou zpět. Mnohé emoce budou vyplavovány z těl a jejich zpracování vás povede do stavů, kdy budete jako na houpačce. Ti, kteří budou zrovna prožívat euforii, budou také součástí této vlny, pouze však se ocitnou na její pozitivní straně. Přechod do vyšších světů bude stále oddalován, neboť čas je pružný a neustále se natahuje a smršťuje a vy ještě nejste karmicky připraveni na změnu. I když byste rádi, aby toto proběhlo co nejdříve. Neustále však jsou zde mnohé nejasnosti a nikdo z vás není ochoten vzdát se toho, co zná a odejít do neznáma. Je zde stále mnoho strachu a pochybností. Jsou zde však také velké pokroky u těch, kteří posilují svou víru a naslouchají své duši. Tento čas vyzývá k ujasnění si toho, jaká cesta bude následovat. Je čas sdílení poznatků a usilování o změny. Je čas osvobozování se od manipulací a postavení se za sebe samé. Nejen jako jednotlivci, ale také jako národ. Neboť i zde jsou mnohé tajnosti a skryté manipulace, které mohou časem vést ke ztrátě svobody. Tato země se musí osvobodit, ne se nechat podrobit. Čas však je neúprosný a je potřeba být aktivní a hledat východisko z krizí tak, aby byla chráněna svoboda lidstva, svoboda státu. Máte v sobě velkou sílu, lidé Země. Najděte ji, abyste změnili své životy. Spojte se se svou podstatou a můžete se stát kýmkoli. Vzpomeňte si, kdo jste a budete osvobozeni. Milujeme vás a žehnáme vám.
+ 420 775 675 197
ICQ: 222-449-560

Nebezpečná aviváž

13. března 2017 v 6:23
http://www.dudustan.estranky.cz/clanky/tipy--navody--rady/avivaz.html
http://www.lide.estranky.cz/clanky/kauzy/jedna-z-nejjedovatejsich-veci-doma---avivaz.html

Bazilika živě (on line) Velehrad

10. března 2017 v 5:56

Dění v bazilice můžete sledovat naživo. Využít můžete 4 pohledy.


Sv. Hostýn, bazilika - vnitřní kamera

4. března 2017 v 6:14 | Marie Blankytná
Dění v bazilice je možno sledovat na internetu ve dne i v noci.

BŘEZEN A ZDRAVÍ PODLE...

1. března 2017 v 6:03 | Marie Blankytná |  Zdraví
ING. JANČI :

ŽLUČNÍK
JE NEJVÍCE OHROŽENÝM ORGÁNEM MĚSÍCE BŘEZNA, ALE ZEJMÉNA PRVNÍ POLOVINA MĚSÍCE JE DOBOU SNADNÉHO PŘEDRÁŽDĚNÍ, KTERÉ SE PROJEVUJE CELOU ŘADOU DRUHOTNÝCH POTÍŽÍ. V TOMTO ČASE MUSÍ BÝT ŽLUČNÍK PŘEDEVŠÍM UKLIDŇOVÁN.
POTÍŽE SE V TOMTO OBDOBÍ PROJEVUJÍ PŘEDEVŠÍM VĚTŠÍMI NEBO MENŠÍMI ZÁNĚTY ŽLUČNÍKU NEBO ŽLUČOVODŮ, COŽ ZNAMENÁ VĚTŠÍ ŘÍHÁNÍ, TLAKY POD HRUDNÍ KOSTÍ, BOLESTI OD STŘEDU HRUDNÍKU POD PRAVOU LOPATKU, DÁLE ZÁCHVATY HNĚVU A MECHANICKÉ POTÍŽE, JAKO JSOU TŘEBA "TENISOVÝ LOKET" NEBO BOLESTI KYČLÍ.

DŘEVO
je sice symbolem jara a nástupu vibrace jang, ale rodí se v bolestech a v této fázi působí spíše negativně.

ZELENÁ
je barvou března, ale v první fázi jen ve světlých odstínech. Čím je barva podobnější přírodě, tím je pro nás vhodnější.

HNĚV
je znakem března, tudíž i žlučníku, , v tomto období to je hněv spíše na ty druhé a podrážděnost, která se ale obratem žlučníku vrací zpět.
Přestaň se zlobit a pracuj na sobě a na svém žlučníku.

ŠLACHY
jsou mimo jiné také závislé na žlučníku, samozřejmě v těsné spolupráci s ledvinami. to bývá často zdrojem potíží při určování příčin nemocí.

OČI
jsou v březnu ohroženým smyslovým orgánem a to hlavně v první polovině. Pozor na slunce!!!
protože funkce žlučníku ovlivňuje bezprostředně a oboustranně celou řadu jiných orgánů, doporučuji:

-ihned začít s masáží reflexní plošky žlučníku
- nárt levé nohy vlevo - mačkáme silněji, na pravém chodidle od malíčku po prostředníček- spíše hladíme- uklidňujeme.
Celková doba masáže by neměla být delší než 2 - 3 minuty Při " tenisovém loktu "je možné pomoci mačkáním plošky lokte
- brát vlaštovičníkovou tinkturu, obecně 3-5 kapek před jídlem
- pít čaj na látkovou výměnu, který by měl mít nějakou protizánětlivou složku, třeba mátu peprnou, řebříček, třezalku tečkovanou....

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ
je léčivá bylina, která má léčivý účinek na na celou oblast jater

KŘENOVÉ VÍNO
je vynikající lék na žlučník a dokonce rozpouští žlučníkové kameny: do litrové láhve dáme do jedné pětiny nastrouhaný čersvý křen a zalijeme jej nekonzervovaným červeným vínem. Necháme jej 6 dnů louhovat, pak bereme 3 polévkové lžíce denně, vždy po jídle.
..........................................................................
Dopbré zdraví.