Únor 2018

SEN O ČERVENÝCH ŠATECH

28. února 2018 v 6:16 | Marie Blankytná |  Sny a jejich výklad
Žena napsala:

Přitahuje mne červená barva na svrchním oblečení. Před pár lety jsem dostala od dcery červené šaty a do dnešního dne visí ve skříni.
Zdál se mi na nich nevhodný výstřih- dala jsem je upravit a opět visí ve skříni.
Jednou se mi zdál sen:

"Zdálo se mi, že jsem si je oblekla a šla jsem na nějaké slavnosti. Ve městě bylo plno lidí, krojovaných souborů, jejich zpěváků a lidových vyprávěčů.
Začala jsem se v šatech cítit nesvá. Zašla jsem do obchůdku, kde jsem se převlékla do noční košile, ale opět jsem si mezi těmi vystrojenými lidmi připadala nějak nesvá.
Vrátila jsem se do obchůdku, abych se opět převlékla do mých červených šatů. Když jsem je svlékla, položila jsem je na nějaké otevřené okénko, které vedlo do sousední místnosti.
Nenašla jsem je tam, kde jsem je zanechala.
Odešla jsem je tedy hledat do sousední místnosti, ale nabyly tam. Ztrácela jsem čas přehrabováním různých věcí a zbytečným hledáním.
Bylo už dost pozdě, odešla jsem tedy v noční košili domů.
Potácela jsem se jako opilá, pod nohama to začalo klouzat, ale ustála jsem to a domů jsem došla v pořádku, ale bez šatů."
....................................................................................................................................................

Přišlo mi toto vysvětlení.

"ANO, mohu tento sen vysvětlit.
Je to velmi jednoduché. Je to sen o tom, jak paní neumí udělat radikální řez.
Nedokáže se rozhodnout, že to udělá a udělá to, že to a to vyhodí a vyhodí to, že to a to někomu předá a opravdu mu to předá. A podobně.
Hledá si výmluvy, proč to nejde, proč to nemůže udělat a když už se k nějakému kroku rozhodne, a udělá ho, nejraději by se vrátila a přinesla tu věc nazpět.
Je přesvědčená o tom, že tyto šaty nejsou vhodné pro typ její postavy, sama sebe přesvědčuje o tom, že tato barva není vhodná k jejímu věku a přesto šaty visí ve skříni a zabírají místo.
Šaty visí- jejich majitelka váhá - šaty nachystá k předání někomu jinému a zase váhá a vrátí je nazpět.
Je to sen o nerozhodnosti, o nevíře v sebe, o nevíře ve správnost svých rozhodnutí, proto sen končí jakousi zmateností, klouzáním, nepevným postojem k sobě i k životu.
ROZHODNI SE , VYKONEJ TO A UŽ O TOM VÍCE NEPŘEMÝŠLEJ.
OKNO ??? okno - oko do vlastní duše. Nauč se s ní lépe hovořit a ona ti dobře poradí. "

...........................................................................................................

STANIŽ SE !

25. února 2018 v 6:32 | Marie Blankytná |  Motto dne

" KAM VKROČILY NOHY UČITELE , UŠI PŘIPRAVENÝCH NA JEHO UČENÍ SE OTEVÍRAJÍ.

................KDYŽ JSOU UŠI STUDENTA PŘIPRAVENY SLYŠET , PŘICHÁZEJÍ ÚSTA , ABY JE NAPLNILA

.......................................................MOUDROSTÍ. " .......................................................................


Když je žák připraven přijmout pravdu, tato kniha k němu přijde. Takový je ZÁKON. Příčina a následek Zákona přitažlivosti.

KYBALION - DOREEN VIRTUE, Ph.D.


...............................................................

PROČISTI SVŮJ ZÁMĚR-KOUZLO ČÍSLO 4.

24. února 2018 v 6:40 | Marie Blankytná |  Meditace
KNIHA - KRÁMEK S KOUZLY.

..........................................................................................................................................................

PROČIŠTĚNÍ ZÁMĚRU :

1.Posaď se v tiché místnosti a zavři oči

2.Představ si svůj cíl nebo něco, čeho chceš dosáhnout. Nevadí, že podrobnosti nemáš dotažené.. Důležité je, aby cíl nebo vize někomu neublížily ani neměly špatný vliv. Tato technika ti pomůže docílit i takové vize, ale nakonec by vyústila ve tvou vlastní bolest a utrpení a způsobila ti neštěstí.

3.zcela uvolni tělo / návod uvedený dne 14.2.- kouzlo číslo 1/

4.Poté se soustřeď na dýchání a pokus se v mysli oprostit ode všech myšlenek.

5.Když se myšlenky vloudí, vrať se na dech- soustřeď se na dech.

6.Pokračuj v nádechu a výdechu a zcela vyčisti mysl

7.Nyní mysli na cíl nebo přání a představ si, že jsi ho dosáhl. Zvykej si na tuto představu, pomalu se nadechuj a vydechuj.

8.Prociť pozitivní emoce, které se pojí s realizací cíle či přání. Užívej si pozitivní pocity, které se pojí s dosažením cíle.

9.Viděl ses, jak jsi dosáhl cíle, a užil sis pozitivní pocity, které se pojí s dosažením cíle.
Viděl ses, jak jsi dosáhl cíle. Teď si začni do vize přidávat detaily. Jak přesně vypadáš ? Kde jsi ? Jak na tebe lidé reagují? Přidej do vize co nejvíce detailů.

10.Jednou až dvakrát denně toto opakuj po dobu deseti až třiceti minut. Pokaždé začni tím, že si představíš sám sebe, jak dosahuješ cíle. Sžij se s pocitem. Pokaždé k vizi přidej další detaily. Bude rozmazaná, ale čím častěji budeš procvičovat, tím bude jasnější.

11.Pokaždé, když provádíš cvičení, zjistíš, že vizi kultivuješ, jelikož podvědomá mysl má jasno v záměru. Můžeš být překvapený, co zjistíš a jak dosáhneš svého skutečného cíle.
Důležitý je cíl, ne přesný způsob, jak se k němu dostaneš.


.........................VIZE SE STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ DÍKY JASNOSTI ZÁMĚRU..........................................................


..........................................


ZAJÍMÁ VÁS TATO KNUHA ? JAMES R. DOTY, MD : KRÁMEK S KOUZLY.

OTEVÍRÁNÍ SRDCE- KOUZLO ČÍSLO 3

21. února 2018 v 6:06 | Marie Blankytná |  Meditace
KNIHA : KRÁMEK S KOUZLY

.................................................................................................................................................

DŮLEŽITÉ JE TO, ŽE MÁŠ OTEVŘENÉ SRDCE. OTEVŘENÉ SRDCE SE PROPOJÍ S OSTATNÍMI A TÍM SE VŠE MĚNÍ .

................................................................................................................................................

1.Zcela uvolni tělo /uvedeno dne 14.2./

2.Soustřeď se na dýchání a pokus se zcela vyprázdnit mysl, zbavit ji všech myšlenek.

3.Když se ti do hlavy vloudí myšlenky, zaměř pozornost na dýchání.

4.Nadechuj se a vydechuj a zcela mysl vyprázdni.
5.Pomysli na osobu, která ti dala bezpodmínečnou lásku. Bezpodmínečná láska není dokonalá láska, ani láska bez bolestí a zranění. Je to nesobecká láska, kterou tě někdo obdařil jednou nebo po určitou dobu. pokud nemůžeš najít nikoho, kdo tě bezpodmínečně miloval, můžeš myslet na toho, koho jsi bezpodmínečně miloval ty.

6.Užívej si pocit vřelosti a radosti, který bezpodmínečná láska přináší a pomalu se nadechuj a vydechuj. Prociť sílu bezpodmínečné lásky, přijetí a péče, přestože máš své chyby a nedokonalosti.

7. Mysli na někoho, na kom ti záleží a záměrně rozšiř tuto bezpodmínečnou lásku na jeho osobu.
Pochop- dar, který této osobě dáváš, je stejný dar, který dal někdo tobě a díky kterému se další lidé budou cítit ochraňovaní a opečovávaní.

8.Dáváš bezpodmínečnou lásku tomu, na kom ti záleží, znovu pomni, jak ses cítil, když ti tuto bezpodmínečnou lásku a přijetí dával někdo jiný.

9.Prociť, jaký je to pocit, že na tobě někomu záleží, jsi chráněný a milovaný bez ohledu na své chyby a nedostatky.
pomysli na osobu, kterou znáš, ale která v tobě vzbuzuje neutrální pocity. Záměrně rozšiř tuto bezpodmínečnou lásku i na tuto osobu. Přijmi tuto osobu s láskou, popřej jí šťastný život a co nejmenší míru utrpení. Drž tuto osobu ve svém srdci a představ si její budoucnost. Představ si, jak je šťastná. A sám se kochej tímto vřelým pocitem.

10.Teď pomysli na někoho, s kým jsi měl obtížný vztah, nebo ke komu chováš negativní pocity.
Pomni, že něčí činy jsou často projevem jeho bolesti. Postav se na jeho místo. Podívej se na něj jako na nedokonalou bytost, která dělá chyby. Pomysli na osobu, která ti dala bezpodmínečnou lásku a přijetí . Všímej si, jak tě její láska ovlivnila.
Dej stejnou lásku osobě, která je pro tebe těžko přijatelná nebo vůči které máš negativní pocity.

11. Dívej se na každého , s nímž se setkáš jako na nedokonalou bytost s chybami, přesně jako jsi ty, která se dopouští omylů, vydává se špatným směrem, a čas od času zraní ostatní, která se však snaží a která si zaslouží lásku
Záměrně dávej bezpodmínečnou lásku, zahrň je v mysli láskou, vřelostí a přijetím. Nezáleží na tom, jak reagují.


......DŮLEŽITÉ JE TO, ŽE MÁŠ OTEVŘENÉ SRDCE- TO SE PROPOJÍ S OSTATNÍMI A VŠECHNO SE MĚNÍ..................................................................................

BARAKIEL - vládnoucí anděl RYB

19. února 2018 v 6:42 | Marie Blankytná |  O naší duši
LIDÉ ZROZENÍ V DOBĚ - 19. ÚNOR - 20. BŘEZEN - DOBA VHODNÁ K TOMU, ABYSTE KE SVÝM VÁŠNÍM A ZÁVAZKŮM PŘISTUPOVALI KRITIČTĚJI.
..........................................................................................................................................................

BARAKIEL VÁM NABÍZÍ JEMNOU STŘÍBRNOU OCHRANU SVÉ MILUJÍCÍ ENERGIE.

INTELIGENCI A OHLEDUPLNOST JSOU VLASTNOSTI, KTERÉ NA VÁS MNOZÍ OBDIVUJÍ. OBKLOPUJI VÁS LÁSKOU, ABYCH CHRÁNIL VAŠI CITLIVOST, NEBOŤ JSTE JAK VÁŠNIVÍ, TAK I CITLIVÍ, TAK I SOUCITNÍ A VELMI ČASTO SE CELÍ ODDÁVÁTE NEJEN LIDEM, ALE I VĚCEM.
MÁTE MIMOŘÁDNOU SCHOPNOST TVOŘIVOSTI, DÁVEJTE SI VŠAK POZOR NA VĚCI, KTERÉ OBHAJUJETE, NEBOŤ DOSÁHNETE VÍCE, PROJEVÍTE-LI VÍCE SOUDNOSTI. PONECHEJTE SI ČAS NA ROZMYŠLENOU, JSOU-LI VĚCI PRO VÁS SPRÁVNÉ.
ZAVOLEJTE MNE NA POMOC, ABYSTE POSÍLILI DUŠEVNÍ A JASNOZŘIVÉ SCHOPNOSTI, NEŽ SE ZAVÁŽETE K NĚČEMU, ČEHO BYSTE POZDĚJI MOHLI LITOVAT.
kDYŽ JE TO NUTNÉ, HLEDEJTE MODROZELENOU ENERGII VODY, ABY VÁM ZKLIDNILA CITY A TEMPERAMENT A ZNOVU VÁM VRÁTILA ROVNOVÁHU A HARMONII.


Barakielovy Ryby - vodní znamení - jsou ovládány Naptunem, planetou hojící srdce a city. Neptunův vládce je PHUEL.

Zhodnoťte vše, co děláte. Zvláště, pokud jste již v minulosti udělali chyby. Jste nadaní v mnoha směrech, ale andělé vás nabádají, abyste se nenechali zneužívat. Vždyť nemáte čas na to, abyste dělali všechno. Stojíte-li před rozhodnutím- s pomocí PHUELA zachovejte si svůj klid, vyrovnanost, soudnost, neboť jste schopni dosáhnout skvělých výsledků.

VLASTNOSTI SPOJENÉ S RYBAMI A BARAKIELEM :

Citlivost, ohleduplnost, bystrost, tvůrčí představivost a inspirace.

ANDĚLÉ ŽIVLŮ NABÍZEJÍ TYTO VODNÍ SÍLY:

-klid a jasný úsudek při zvažování závazku Magie přírody pro duševní rozvoj/vnímání

PHUEL - VLÁDNOUCÍ PLANETÁRNÍ ANDĚL OVLIVŇUJE :
-zklidnění a uzdravení veškerých emočních problémů a výstřelků.

.................................................................................................................................................
JEDNODUCHÝ ZPŮSOB, JAK PRACOVAT S BARAKIELEM NA NĚKTERÉM Z PROBLÉMŮ :

Nejdříve se rozhodněte, zda potřebujete pomoci s některými uvedenými vlastnostmi. Pokud ano, s pomocí andělů je dejte do rovnováhy.
Vyberte si z vlastností to, co potřebujete a převeďte to do následujícího zaříkávání :

" BARALIELI, BARAKIELI, BARAKIELI, PROSÍM TĚ , POMOZ MI S MOU ............./.vložte vlastnosti, které jste si vybrali /.s LÁSKOU A SVĚTLEM, S LÁSKOU A SVĚTLEM, S LÁSKOU A SVĚTLEM "

Při tomto říkání, zavřete oči, ruce držte dlaněni vzhůru , abyste se lépe soustředili a také lépe vnímali. Nemějte starosti, pokud se vám to z počátku bude zdát složité, pokuste uvolnit ruce, nepředstavujte si nic konkrétního, můžete cítit jemný tlak na dlaních, záblesk světla ve 3. oku, nebo jiný vjem.
Když budete toto procvičovat, pak zjistíte, že jméno anděla stačí zavolat jednou, třeba jenom v duchu, abyste cítili, jak k vám přichází energie.
Andělům vždy poděkujte za jejich pomoc.

RYBY - JAKO VODNÍ ZNAMENÍ - NABÍZÍ VÁM POMOC I ANDĚL HAURVATAT, KTERÝ OCHRAŇUJE ŘEKY. NABÍZÍ CHVÍLI KLIDU, JASNÉHO ÚSUDKU, ABYSTE DOKONALE ZVAŽOVALI SITUACE.

Tento anděl vám říká : řeka života je tajemná, někdy velmi rychlá, se silnými proudy, které vás nesou k věcem příliš rychle, ale mohou také přinést chvíle klidu, kdy se řeka skoro nepohybuje a vše leží před vámi a je to překvapivě srozumitelné.
S jeho energií se můžete přímo spojt, když budete sedět u říčky, potoka a zavoláte ho zaříkadlem, příklad:


"HAURVATATE, HAURVATATE, HAURVATATE, PROSÍM TĚ, BUĎ SE MNOU BĚHEM DALŠÍHO PŘÍVALU DO MÉHO ŽIVOTA A VEĎ MNE NA MÍSTO KLIDU, ABYCH VIDĚL, CO MÁM DĚLAT. S LÁSKOU A SVĚTLEM, S LÁSKOU A SVĚTLEM, S LÁSKOU A SVĚTLEM."

BARVY RYB :
INDIGO - MODROZELENÁ - LILA - NACHOVÁ.

Nošením těchto barev se můžete lépe soustředit na záležitosti ryb. Ryby - Neptun - Phuel - pán veškerého vodstva, kterému patří přílivy a odlivy a měsíční síly - PROTO SI PAMATUJTE, ŽE JIMI JE OVLÁDÁNA VAŠE NÁLADA.

-indigová modř vám pomůže, pokud máte problémy s odpočinkem nabo nemůžete nalézt klid na přemýšlení
-středně modrá vám pomáhá říkat věci správně a ve správný čas
-modrozelená uklidňuje citlivé nebo citové problémy
-lila barva- oduševnělost, přestavivost, rozvoj ducha
-tmavá nachová - tajemno, duševní- duchovní rozvoj.

ROSTLINY PRO BARAKIELA A RYBY :

Stromy kvetoucí v blízlkosti vody, vrby, vodní rostliny-leknín, iris- kapradiny, všechny druhy rákosí.

VODA - přispívá k emočnímu klidu.
Zvažte, zda si můžete pořídit nějaké zařízení s proudící vodou do bytu, nebo na pracoviště - bytovou fontánku ?
Krása rostlin a přírody pomáhá tvůrčí představivosti.

Další vaši pomocníci :

-anděl SACHLUF - pomůže s tvůrčím vyjádřením
-anděl RADURIEL - umělecká inspirace /malířství /
-anděl ISRAFAEL - pokud píšete poezii nebo prózu
-anděl TAGAS - pokud jste hudebník

Pomozte si podobným zaříkáním / jako bylo už uvedeno /, můžete použít elej či vůni některé rostliny patřící rybám, může to být i růže nebo jasmín- tyto vyvolávají všechny anděly. Provoňte si místnost, kde provádíte svoje zaříkávání, nebo kde meditujete.

.....................................................................................................................................................

ANGELA McGERR - ANDĚL NA KAŽDÝ DEN

MODLITBA DÍKŮVZDÁNÍ

18. února 2018 v 6:12 | Marie Blankytná |  Modlitba

Děkuji ti za všechno požehnání, kterým mne zahrnuješ, ó Bože.

Za požehnání daru duše, té jiskry tvého světla,
za požehnání daru anděla strážného, kterého jsi mi na věky dal a který mne ani na okamžik neopouští,
za požehnání míru a lásky, které ve mně přebývají, za požehnání rodiny, kterou jsi mne obdařil,
za požehnání těch, které jsi mi seslal do života, aby byli mými společníky,
za požehnání harmonického soužití s těmi, kteří mne obklopují,
za požehnání mé práce,
za požehnání i všech materiálních věcí, které v životě mám, velkých i těch malých,za požehnání pohoto nádherného světa a okolní přírody,
děkuji ti, Bože i za to, za co ti děkovat zapomínám.
Ale ze všeho nejvíce ti, Bože, děkuji, že i nadále žehnáš mému životu
AMEN.

...................................................................................................................................................

OCHOČENÍ MYSLI - KOUZLO ČÍSLO 2

17. února 2018 v 7:02 | Marie Blankytná |  Meditace
KNIHA - KRÁMEK S KOUZLY
........................................................................................................................................................

ODMĚNOU ZA OCHOČENÍ MYSLI JE JASNOST MYŠLENEK - JAKMILE ZVLÁSNEŠ KOUZLO ČÍSLO 1 /uvedeno 14.února/,můžeš se
.................................................................... pustit do další meditace.


1.Jakmile máš uvolněné tělo /1/, je načase ochočit mysl.

2.Znovu se soustřeď na svůj dech. Je normální, že se myšlenky rozběhnou a ty je následuješ. Pokaždé, když k tomu dojde, se znovu soustřeď na dech. Některým lidem pomáhá myslet na své nosní dírky a vzduch, který jimi proudí dovnitř a ven. To jim pomáhá soustředit se.

3.Další technika je použití mantry, slova nebo věty, která se znovu a znovu opakuje, nebo soustředění na plamen svíčky nebo jiný předmět. Pomáhá to zaměřovat pozornost na putující myšlenky. Můžeš si vybrat jakékoliv slovo, jako svoji osobní mantru a nikomu ji neříkej.Jinému pomáhá soustředit se na plamen svíčky nebo jiný předmět. Vyzkoušej to a vyber si to, co ti nejvíc sedí. Každý jsme jiný a vyhovuje nám něco jiného.

4.Bude to chtít čas a úsilí. Nenech se odradit. Účinek zklidnění mysli na sebe může nechat čekat několi týdnů nebo i měsíců, klidně i déle. Nebudeš věnovat stejnou dávku emocí myšlenkám, které jsou často negativní a rušivé. Klid, který ti přináší uvolnění, se ještě utuží.
Když tě neruší vnitřní dialog, emoce s ním spojené se neprožijí. A taková odezva má účinek na celé tělo.

5.Procvičuj toto 20 až 30 minut denně.

..........................................ODMĚNOU TI BUDE JASNOST MYŠLENEK..........................................................


......................................................

KOUZELNÉ UVOLNĚNÍ TĚLA

14. února 2018 v 6:37 | Marie Blankytná |  Meditace
KNIHA -- KRÁMEK S KOUZLY .

....................................................................................................................................................

KOUZLO ČÍSLO 1 - UVOLNĚNÍ TĚLA : DÝCHÁNÍ A UVOLNĚNÍ JE PRVNÍM KROKEM K OCHOČENÍ MYSLI.

1.Najdi si čas a místo, kde tě nebude nikdo rušit.
2.nezačínej s tím, pokud jsi ve stresu, pokud ti něco odvádí pozornost, pokud jsi pil alkohol, požil drogy nebo pokud jsi unavený.
3.Nejprve si na několik minut sedni a odpočívej. Přemýšlej o tom, čeho chceš tímto cvičením dosáhnout. Urči si svůj záměr.
4.teď zavři oči.
5.Třikrát se zhluboka nadechni nosem, a pomalu vydechuj ústy. Opakuj, dokud si na tento typ dýchání nezvykneš a nebude tě zneklidňovat.
6.Jakmile se ti bude dobře dýchat, soustřeď se na to, jak sedíš, představ si, že se díváš sám na sebe.
7.Začni se soustředit na prsty u nohou a uvolni je. Pak se soustřeď na chodidla a povol svaly.
představ si, že se rozpouštějí, nepřestávej se nadechovat a vydechovat.
Soustřeď se pouze na prsty a chodidla.
Zpočátku se ti trochu zatoulají myšlenky, dáš se snadno rozptýlit.
Když se to stane, prostě začni opět od začátku.
8.Když se ti povede uvolnit bez myšlenek prsty a chodidla, posuň se na lýtka a stehna.
9.Pak uvolni břicho a hrudník.
10.Pak se soustřeď na svaly podél páteře až k ramenům a ke krku.
11.Nakonec uvolni svaly na obličeji a na hlavě.
12.Jsi schopen uvolnit svaly na celém těle, je to velmi příjemné. V tomto bodě můžeš být unavený nebo dokonce můžeš i usnout. To je v pořádku.
13.později už dokážeš uvolnit celé těle beze spánku i bez únavy. Buď trpělivý a k sobě vlídný.
14.Teď se soustřeď na srdce a uvolnění srdečního svalu tím, že se pomalu nadechuješ a vydechuješ. Zjistíš, že se tep zpomaluje, tělo se uvolňuje a dech uklidňuje.
15.Představ si své tělo, které je teď naprosto uvolněné, a vychutnej si pocit prostého bytí, pomalu se nadechuj a
vydechuj , užij si pocit tepla. často lidem přijde, že se vznášejí a zaplavuje je klid. Pokračuj v pomalém dýchání.
16.Zapamatuj si tento pocit uvolnění, klidu, tepla.
17.Nyní pomalu otevři oči, seď několik minut s otevřenýma očima, bez záměru a bez myšlenek.

....................................


JAK PŮSOBÍME NA LIDI ?

10. února 2018 v 6:59 | Marie Blankytná |  Meditace
MANDALA NA POMOC PŘI MEDITACI K ROZVOJI KOMUNIKACE - od paní Jany. Děkuji za možnost zveřejňovat její kresby. M.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK ZÍSKÁVAT PŘÁTELE A PŮSOBIT NA LIDI - od Dalea Carnegieho :

- Mějte nefalšovaný zájem o druhé lidi
- Usmívejte se
- Pamatujte, že jméno je pro člověka ten nejkrásnější a nejdůležitější zvuk v jakémkoli jazyce
- Buďte dobrý posluchač - povzbuzujte druhé , aby o sobě mluvili
- mluvte v zájmu ostatních
- Zařiďte, aby se druhá osoba cítila důležitá - a dělejte to upřímně.

........................................................................................................................................................

sv. Hostýn při úplňku 31.1.2018

9. února 2018 v 6:54 | Marie Blankytná

PRAVDIVÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY

6. února 2018 v 6:52 | Marie Blankytná |  Duchovní literatura
NA CESTĚ ŽIVOTEM S ANDĚLY.

Mnoho let jsem cestovala životem sama jako svobodná žena, ale nikdy jsem se necítila osamělá. Musela jsem zcela věřit své intuici a ochraně andělů, dokonce i v situacích, ve kterých se vše zdálo zamlžené a nejisté, kdy jsem nevěděla, kudy mne život povede.
Vím, že když zcela věřím v to, že se vše vyřeší pro mé Nejvyšší dobro, tak se to tak stane a zatím to tak vždy bylo.
Kdekoliv jsem, můj každodenní rituál je vyvolávání andělů, aby byli v mém životě. Představuji si sebe obklopenou Michaelovým ochranným pláštěm.
Monohokrát jsem cítila Michaelovu ochranu, hlavně v noci, když jsem se procházela sama. procházel se po mém boku a vedl mne ke světlu.
Ostatní lidé mne viděli procházet se s tím, o kom si myslí, že je přítel, takže to ani nevypadá, že jsem sama.
Občas mám takový pocit, že lidé vycítí, že jsem chráněná a že mne Michaelův plášť chrání před vším nebezpečným.
Přišla jsem na to, že podpora a láska andělů přináší větší povzbuzení než podpora a láska lidí v mém okolí, protože andělé jsou vždy tady a vůbec jim nezáleží na čase, protože ten pro ně neexistuje.

..................................................................................................................................................

ENERGIE ARCHANDĚLA MICHAELA NECHŤ VÁS CHRÁNÍ. M.


ZDRAVÍ V MĚSÍCI ÚNORU

1. února 2018 v 6:25 | Marie Blankytná |  Zdraví
PŘEVZATO OD LÉČITELE ING. J.JANČI

...................................................................................................................................................

LEDVINY :

jsou v tomto období nejvíce ohroženy, protože je ohrožena jejich fyzická podstata, spočívá v jejich chemismu neboli schopnosti vylučování zplodin, a tím i jejich kapacita. A v tom právě spočívá největší nebezpečí, neboť tím klesá obrana proti všem druhům nádorů.
Potíže jsou v tomto období už razantnější a dávají téměř otevřeně najevo, že jde o potíž ledvin.
často to bývají tlaky v zádech, bolesti v zádech při sehnutí, narušená funkce pohlavních orgánů, potíže s močením a podobně.
Cvik na procvičování a uvolňování dráhy ledvin, aby energie volně proudila k orgánům. Do pozice jdeme vždy při výdechu, cvičíme 3 serie po 3 cvicích / alespoň/.

Tímto úryvkem jenom upozorňuji na únorové problémy a vše ostatní je zveřejněno v tento den v roce minulém. M.
.................................................................................................................................................