MĚSÍC KVĚTEN A NAŠE ZDRAVÍ

1. května 2018 v 6:15 | Marie Blankytná |  Zdraví
KVĚTEN - SRDCE /připomínka/

SRDCE - je nejvíce ohroženým orgánem měsíce května, a to hned od začátku tohoto " měsíce lásky ". Platí to nejen symbolicky, ale i fyzicky, což je většinou nebezpečnější, takže je třeba v tomto období srdce uklidňovat.
Potíže jsou v tomto období více mechanického typu, samozřejmě pokud vůbec nastanou, jsou také snáze zjistitelné, ale bohužel velmi snadno zaměnitelné.
Takže ne každé bušení sredce, ne každý tlak v hrudníku a podobně musí znamenat poruchu srdce !
Ověřit si to můžeme vždy pomocí reflexní terapie.

.....................................................................................................................................................dráha srdce...................dráha perikardu-oběhu - asány.

Celý článek najdete na těchto stránkách dne 1. května v minulém roce. Zpracováváno podle kalendáře zdraví léčitele ing. Janči.

......................................................................................................................................................

Přeji Vám hodně zdraví. M.

...................................................................................................................................................