NEZVLÁDNUTÁ EMOCE

26. května 2018 v 7:01 | Marie Blankytná |  O naší duši
PŘÍBĚH:

Jednou v neděli jsme byli pozvaní do rodiny dcery ke svátečnímu obědu. Nad stolem visel rozsvícený lustr a byl dost nízko nad stolem. Bylo nás kolem stolu hodně, místa málo. Vedle mne seděl malý pravnuk, který se chtěl po skončení jídla dostat k dědečkovi na klín. Přelézal po uklizeném stole, nepředloženě se zvedl a hlavou rozbil rozsvícenou žárovku.
Ve vteřině mi přeběhl před očima film, v němž jsem si uvědomila, co všechno se mohlo přihodit.
Nic se nepřihodilo, dopadlo všechno dobře, ale ten velký úlek, ten jsem uzavřela do sebe, protože jsem momentálně neměla možnost odejít a věnovat se své očistě. Po návratu domů jsem na toto zapomněla.
Za dva dny mne začala bolet hlava-blokovaly se svaly vazu i ramen-také pravá strana žeber- tím i dýchání bylo omezené-slabé nohy.

........................................................................................................................................................

" Ano, víš, čím jsi stižená, ale musím ti to zdůraznit. Jsi poznamenaná nezvládnutou silnou negativní emocí strachu o zdraví vnuka, tedy někoho jiného.
Touto reakcí došlo ke zpomalení proudění tělesných energií tělem, k následnému zastavování- zhmotnění energie úleku na nejslabším článku těla - to je tvůj oslabený žlučník-játra a tím došlo k dalším pocitům, protože meridián žlučníku prochází i nohama, žebry- vaz - až hlava.
K očistě jsi přistoupila za několik dní, tím došlo ke zhutnění i ve střevech- z toho pramení všechny tvoje pocity a bolesti na fyzickém těle.
VŠE BYLO VYVOLÁNO NEZVLÁDNUTOU EMOCÍ STRACHU O ZDRAVÍ JINÉHO ČLOVĚKA A TÍM ODSUNUTÍ PÉČE O VLASTNÍ OSOBU NA VEDLEJŠÍ KOLEJ.
Tuto negativní emoci je třeba odstranit ze všech jemnohmotných těl - očista aury,
-protáhnout odpovídající meridiány
-akupresurou aktivovat orgány k činnosti
-je také třeba odpustit sobě výčitku - nedala jsem dost pozor na dítě
-a zase po nějakou dobu začni používat mrkvovou šťávu dohromady s citronem a šťávou ředkve.
BUĎ K SOBĚ MILEJŠÍ A PŘESTAŇ NA SEBE ZAPOMÍNAT."

...................................................................................................................................................

VĚNUJME DOSTATEČNOU PÉČI SOBĚ- SVÉMU DUCHU-DUŠI A TĚLU-BUĎME K SOBĚ POZORNÍ- TO NENÍ SOBECKÉ. M.