JAK SE CHRÁNIT....

14. června 2018 v 6:49 | Marie Blankytná |  O naší duši
JASNOCÍTÍCÍ LIDÉ SI ČASTO STĚŽUJÍ, ŽE JSOU PŘÍLIŠ CITLIVÍ.

"Vstřebávám toxickou energii druhých lidí, jsem jí úplně zahlcena, protože cítím emoce jiných lidí", jsou dvě hlavní stížnosti velmi citlivých lidí.
Masáže, léčba energií,léčitelství, zdravotnictví, poradenství - to jsou příklady typického zaměstnání lidí, kteří chápou jiné skrze svoje pocity. A i když tito lidé ve svých oborech vynikají, musí zároveň odhadnout,, jak se vyhnout tomu, aby vstřebávali zbytky negativních emocí svých klientů.

DVA ZPŮSOBY, JAK SI S TÍMTO PROBLÉMEM PORADIT :

i.PŘEDBĚŽNÁ OPATŘENÍ- hudba a růžové světlo:

a/ hudba - funguje jeko duchovní štít, obklopující nás ochrannou energií V náročných situacích je dobré mít stále puštěnou hudbu. Je to zároveň i očistná procedura.
Archanděl Sandalfon zárovenˇs arch. Michaelem odstraňuje s její pomocí následky strachu.

b/ růžové světlo : obklopte se válcem růžového světla. Představte si sama sebe, že jste obklopená vysokým válcem růžového světla, jako byste byli uvnitř pouzdra na rtěnku, která končí kousek nad hlavou a kousek pod nohama, je otevřená nahoře i dole.

.........................................................................

II. OČISTNÉ PROCEDURY : ZBAVUJÍ TOXICKÝCH ENERGIÍ, KTERÉ VSTŘEBÁTE, VČETNĚ ENERGIÍ, KTERÉ VYTVOŘÍTE VAŠIMI VLASTNÍMI OBAVAMI - STRACHY.

Občas se cítíme unaveni, podráždění nebo deprimovaní, aniž bychom tušili proč tomu tak je. Na vině je často kontakt s lidmi, kteří jsou negativně naladěni. Pokud je náplň vaší práce pomoc ostatním, jste vysoce ohroženi toxickými emocemi a je proto životně důležité se od těchto energií očišťovat.

a/ ROSTLINY - snadný způsob je využít energie Matky Přírody. Rostliny dokáží měnit nižší energie jsou-li poblíž postele, zatím co spíte, dokáže rostlina udělat zázraky.
Absobruje těžkou energii, kterou jste přes den nasáli a pošle ji do éteru. Rostlině nijak neuškodí.
Pracujete-li jakýmkoliv způsobem s lidmi, mějte rostliny poblíž místa , kde pracujete. Andělé říkají, že nejlépe se osvědčují velkolisté rostliny, protože velkou plochou listů odčerpají víc negativních energií.

b/ PŘETÍNÁNÍ ÉTERICKÝCH VLÁKEN - kdykoli si k vám někdo vytvoří závislost, vzniká mezi vámi vlákno. Tato vlákna vypadají jako chirurgické trubičky a závislý člověk z vás pomocí těchto trubiček vysává energii. Nemusíte vlákno vidět, ale cítíte, že jste unaveni, bez energie, bez chuti, jste smutní a nevíte proč tomu tak je.
Je dobré "přetnout vaše vlákna". Tím onu osobu neodmítáte, neopouštíte ji, ani se s ní nerozcházíte. Jenom přetínáte, odstraňujete nefunkční, na strachu vytvořenou závislost založenou na strachu. Láskyplná část vztahu zůstává nedotčená.
Abyste přeťali tato vlákna, v duchu nebo nahlas vyslovte :

"ARCHANDĚLI MOCHAELI, VOLÁM TĚ NA POMOC. PROSÍM, PŘETNI VLÁKNA STRACHU, JEŽ VYSÁVAJÍ MOJI ENERGII A VITALITU. DĚKUJI TI. I
Možná pocítíte změny tlaku v hlavě nebo jiná znamení, že se něco děje.
Lidé na druhém konci vlákna na vás myslí, aniž na věděli proč.
Pamatujte si, že vy nejste zdrojem jejich energie, je to BŮH .
Vlákno se vytvoří znovu, když si k vám někdo vytvoří cestu založenou na strachu. Proto přetínejte tato vlákna, kdykoli je třeba, dle vašich pocitů.

c/ VYSÁVÁNÍ : máme-li o někoho strach, viníme-li se z neštěstí jiného člověka, masírujeme-li někoho, kdo se trápí emocionální bolestí, můžeme ve snaze pomoci omylem převzít tuto negativní duševní energii často na sebe.
řekněte si v duchu : " ARCHANDĚLI MICHAELI VOLÁM TĚ NYNÍ, ABYS ODSÁL ZE MNE NÁSLEDKY STRACHU."
jSTE -LI OPRAVDU CITLIVÍ A VNÍMAVÍ, MŮŽETE VIDĚT BARVY , KTERÝMI SE PREZENTUJE, MODRÁ -ČERVENÁ , NEBO FIALOVÁ,můžete také vidět velkého anděla.
Představujte si, že Michael drží v ruce odsávací hadici, kterou přikládá na místa vašeho těla tam, kde cítíte bolest, nepohodu, disharmonii, proto jej myšlenkou- vizualizací navádějte na tato místa.
Tato technika vysávání je jednou z nejsilnějších očistných procedur.

d/OČISTNÁ ENERGIE VODY:
místo, kde pracujete s energiemi můžete opatřit očistnou energií vody. Můžeme si nainstalovat pokojovou fontánku, kterou budeme plnit diamantovou vodou. Jemné kapičky diamantové vody budou jímat negativní energie a stálým koloběhem budou udržovat čisté prostředí. Můžeme přidat rostliny širokých listů nejen pro dekoraci, ale také k očistě prostředí. Voda+ účinek rostlin = účinnější očista.

...............................................................................................................................................

V příštím pokračování si přečteme o jasnomyšlení. Hodně štěstí. M.