PROŽÍVÁTE PROGRAM DUCHOVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ ?

9. června 2018 v 6:14 | Marie Blankytná |  O naší duši
V NEBI JE MNOHO BYTOSTÍ , JEŽ NÁM CHTĚJÍ POMÁHAT A NEMUSÍ TO BÝT JENOM NAŠI ANDĚLÉ STRÁŽNÍ. NĚKTEŘÍ Z NICH JSOU OBYČEJNÍ LIDÉ, KTEŘÍ ZEMŘELI A TOUŽÍ RADIT A POMÁHAT ŽIVÝM. MNOZÍ JSOU VELMI VZDĚLANÍ-TALENTOVANÍ A MOHOU ORGANIZOVAT TAKZVANÝ "PROGRAM DUCHOVNÍHO UČENÍ".

Na Zemi bývá rádcem ten, kdo vyniká ve vámi zvoleném oboru a může vám proto ukázat různé triky, jak co chodí, udílet rady, vést vás a zasvěcovat. Program duchovního učení je podobný- i zde je vám přidělen "odborník", který vás provede procesem spojeným s vaším zvoleným povoláním nebo vašimi zálibami.

Můžete spolupracovat s jakoukoliv známou nebo neznámou osobou z duchovního světa.. Většina z nich je šťastná, může -li předat svoje znalosti dál. Pomoc ostatním jim dává pocit, že dělají něco smysluplného, tak jako vás těší práce, která je prospěšná jiným lidem. Za jejich služby jim nemusíte nic platit a můžete se s nimi setkávat doma - klidně v pyžamu.

Ať už jste přesvědčeni, že tyto vzkazy od duchovních učitelů jsou doslovné nebo jenom metaforické, zjistíte, že psaní otázek a odpovědí získaných skrze myšlenky slova, pocity , nebo představy vám otevírá přístup k novým nápadům a kreativitě.

jde o :
JASNOCIT - přjímáte-li nebeská poselství v podobě pocitů
Emocionální nebo fyzický "pocit " je způsob, jímž se se svými anděly setkává většina lidí.

JASNOMYŠLENÍ - přijímáte nebeská poselství v podobě myšlenek

JASNOSLYŠENÍ - přijímáte poselství pomocí zvuků

JASNOVIDĚNÍ - přijímáte poselství pomocí obrazů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co je překáždkou ?

Tou úplně nejběžnější překážkou dosažení těchto stavů duše je přílišná snaha prohlédnout. Když příliš silně "tlačíme na pilu", nebo se přepínáme, dojde k zablokování. Je to proto, že jakékoliv napětí pramení ze strachu, jehož původcem je EGO, které je stoprocentně neduchovní.
Příliš se snažíme, když někde hluboko cítíme strach, že něčeho nebudeme schopni dosáhnout- proto raději používáme sílu. Skrytá negativita může zrušit hodiny strávené pozitivním myšlením, afirmacemi atd...
STRACH SE POTOM STÁVÁ NEGATIVNÍ MODLITBOU, KTERÁ K NÁM PŘITAHUJE NEŠTĚSTÍ- PŘESNĚ TO- ČEHO SE NEJVÍC BOJÍME.

..................................................................................................................................................
V DALŠÍCH POKRAČOVÁNÍCH PROBEREME JEDNOTLIVÉ DRUHY CITLIVOSTI - zpracováno podle D.Virtue Ph.D