ZVÝŠENÍ JASNOCÍTĚNÍ

12. června 2018 v 6:33 | Marie Blankytná |  O naší duši
Pokud nejste přirozeně orientováni na pocity, můžete k aktivování tohoto významného způsobu božské komunikace použít následující metody. Jakmile začneme vnímat citlivěji své emoce a fyzické pocity, život se stane bohatším, vztahy se prohloubí, pocítíme větší pochopení a božskou lásku, mnohem lépe chápeme ostatní, budeme vyrovnanější a ochotnější, budeme si lépe uvědomovat a následovat svoji vlastní intuici.

I.SPĚTE V BLÍZKOSTI KŘIŠŤÁLU:

pyramidku nebo váleček křišťálu, který je na jednom konci ukončený špičkou, položíme na noční stolek nebo pod postel. Může jich být i víc. Otočíme je špičkou k místu, kde spočívá hlava. Jsou-li pod postelí, postavte je tak, aby špičkou směřovaly k vašemu srdci. S tím pak poroste vaše vnímavost a pak budete muset otočit krystaly špičkou od sebe. Vysoce citliví lidé občas trpí nespavostí, jsou-li krystaly příliš blízko místu jejich spánku.

II. NOSTE NÁHRDELNÍK Z RŮŽENÍNU :

růženín dokáže otevřít srdeční čakru. Tento růžový kámen je sladěn se srdeční čakrou.

.........................................................................................................................................................