Červenec 2018

7.- SEDMÝ MĚSÍC V ROCE

30. července 2018 v 15:54 | Marie Blankytná |  Zákony Vesmíru


V měsíci červenci se hodně lidí, ať těch, kteří čtou tento blog, nebo jej nečtou ptalo, co se dělo v tomto měsíci?
Zaznamenávali různé změny, a hlavně, čas jim velmi rychle běžel vpřed.
..............................................................................................................................................

"ANO, odpovím.
Červenec je sedmý měsíc v běhu celého roku a sedmička je nejsilnější duchovní číslo. I energie tohoto čísla se podepsala na změnách, které jste zaznamenávali .
V tomto měsíci se konal návrat mnoha duší, které dobrovolně odešly se svými průvodci, ale ještě si vyžádaly návrat na určitou dobu, aby zde, s vámi, něco řešily. Ještě dodatečně chtěly něco vyřešit.
Byly to duše, které odešly ze svých životů s nějakou větší vinou, tu neodčinily ,NEVYZNALY SE Z NÍ a na své cestě si toto uvědomily.
Z tohoto důvodu jsou bázlivé, neměly dost odvahy stanout před Stvořitelem. Vrátily se na krátkou dobu pro vaše odpuštění.
Z určité etapy cesty mají "možnost" návratu, aby si vyprosily odpuštění těch, kteří v životě zůstali.
Snažily se nějak upoutat vaši pozornost.
Nejlépe "jim jde" manipulovat s elektrickým proudem, docházelo k mnoha poruchám při přenosu Tv signálu, nastávaly změny teploty- závany studeného vzduchu, slyšitelné zvuky.
Upozorňování duše na jejich přítomnost se děje různými způsoby a je jenom na vás, jak jste citliví, zda si uvědomíte, co se kolem vás děje a co je potřeba udělat z vaší strany.
Při večerních modlitbách jim poskytujte pomoc tím,že na ně budete modlitbou pamatovat, že jim budete udělovat odpuštění, i když nebudete vědět konkrétní příčinu.
Můžete použít tato slova :

"Já............,prosím Všeobjímající Lásku archanděka Rafaela, aby ve své nekonečné přívětivosti a lásce, která je čistící a odpouštějící, přijal moji prosbu a zaměřiL svoji všeobjímající energii Lásky na duše, které potřebují pomc, aby mohly odejít
Domů.
Rafaeli, naplň naše srdce láskou, abychom byli schopni z čistého a upřímného srdce pronést větu : ODPOUŠTÍM TVOJE VINY S POMOCÍ BOŽÍ A PROSÍM O MILOST ODPUŠTĚNÍ PRO DUŠI TVOJI I DUŠI MOJI. ODPUSŤ NÁM NAŠE VINY. "

.................................................................................................................................


TAKÉ MNE NAVŠTÍVILA DUŠE MÉHO BLIŽNÍHO A UVÁDÍM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI :

- cítila jsem zvláštní vůni
- měla jsem pocit, který mne vedl k určité činnosti
- něklikrát spadla věc bez příčiny
- vypadával televizní signál
- pocity závanu chladu
- pocit - "musím do kostela"
- zvýšený pocit hladu - tedy úbytek energie
- něco slyším
- pocit tlaku zvenčí do ucha - "mám něco vyslechnout ?

Tyto pocity mne provázely 3 dny, než jsem přišla na to, že to není jenom jedna duše, byly to projevy dvou duší, které hledaly dodatečné odpuštění.
Duše se vrátily se svolením doprovázejících , přišly s vlivem energií čísla SEDM - sedmý den v týdnu - neděle, další sedmý den- v neděli odešly, červenec - 7. měsíc.

Jejich odchod jsem zaznamenala v tom, že jsem cítila kolem sebe JASNO, jako by se prostor prosvětlil, televize se okamžitě " umoudřila" a začala pracovat bezchybně, napětí uvnitř těla se srovnalo a byla jsem šťastná, že jsem zase trochu napomohla stoupání vzhůru.

Nakonec přišla věta: " JEJICH PODĚKOVÁNÍ JEDNOU POZNÁŠ. "

........................................................

KAŽDÝ VEČER, PŘED SPÁNKEM, DĚKUJI ZA VĚCI, KTERÉ MNE POTKALY TOHO DNE, ZA VĚCI POZITIVNÍ, ALE TAKÉ ZA VĚCI NEGATIVNÍ, PROTOŽE SE UKAZUJE, ŽE ČLOVĚKA K ČEMUSI MOTIVUJÍ, TŘEBAŽE TO NEVIDÍME IHNED. JSEM MÝM UČITELŮM VDĚČNÁ, MAJÍ SE MNOU MNOHDY HODNĚ PRÁCE. M.M.

KUMRÁNSKÉ SVITKY- závěr

22. července 2018 v 6:51 | Marie Blankytná |  Transformace

JAK DOSÁHNOUT DOKONALÉHO ŽIVOTA ?

Šťastný člověk dokáže změnit mnoho lidí,
..............nešťastní zůstávají otroky,
..........................štěstí miluje svobodu,
....................................radost je tam, kde je svoboda,
.................................................pochopte podstatu štěstí,
.............................................................otevřete se světu a svět se otevře vám,

.............................JESTLIŽE PŘESTANETE BÝT V OPOZICI, STANETE SE VLÁDCEM.........................................

JAKÁ JE PODSTATA REALITY ?

" JÁ " JE JMÉNO VĚČNOSTI,
.....................UVĚDOMĚNÍ SI SAMA SEBE JSOU DVEŘE DO VYŠŠÍ REALITY,
.
..........................UVĚDOMĚNÍ SI SAMA SEBE JE KLÍČ K PŘEMĚNĚ,

KDYŽ NAJDETE ODPOVĚĎ NA OTÁZKU "KDO JSEM?", ODPOVÍTE SI NA VŠECHNY OTÁZKY - VY JSTE PŘÍČINOU VLASTNÍHO ŠTĚSTÍ.

..........................................................................................................................................

A PODÍVAL SE NA VŠECHNY S LÁSKOU A DODAL :

........................................ "TICHO MNOHÉ ODHALÍ .

........................................ BUĎTE SAMI SEBOU. "..........................................................................

..............................................................................................................................................

22.7. VERCHIEL - VLÁDCE LVA

22. července 2018 v 6:46 | Marie Blankytná |  Meditace

MEDITACE S ORANŽOVOU BARVOU OHNĚ- JEMUŽ VLÁDCE ANDĚL URIEL. SLOUŽÍ K POSÍLENÍ- OČIŠTĚNÍ A ZNOVU DOBITÍ VŠECH CENTER ENERGIE VAŠEHO TĚLA :

.....................................................................................................................................................

-ZAPALTE ORANŽOVOU SVÍČKU SE SYMBOLEM LVA
-NĚKOLIKRÁT SE NADECHNĚTE ČISTÉHO BÍLÉHO ANDĚLSKÉHO SVĚTLA- DÝCHEJTE HLUBOCE, DOKUD SE NEBUDE CÍTIT V KLIDU A MÍRU
-VĚZTE, ŽE MÁTE STŘED, POLEDNÍ PŘÍMKU, KTERÁ MÁ V PRŮMĚRU ASI 5 CM A VEDE VÁM OD STŘEDU HLAVY AŽ NA KONEC PÁTEŘE
-POTÉ VYVOLEJTE URIELA:

....."URIELI,URIELI, URIELI, PROSÍM TĚ, BUĎ SE MNOU , ABYS POLEDNÍ PŘÍMKOU DOPRAVIL MAGII OHNĚ, KTERÁ OČISTÍ A DOBIJE VŠECHNA MÁ ENERGETICKÁ CENTRA. V DUCHU UVOLŇUJI VEŠKERÉ BLOKY, KTERÉ JSOU VE MNĚ. S LÁSKOU A SVĚTLEM, S LÁSKOU A SVĚTLEM, S LÁSKOU A SVĚTLEM."

-ASI PŮL MINUTY SE ZCELA SOUSTŘEĎTE NA PLAMEN SVÍČKY
-ZAVŘETE OČI A VNITŘNÍM ZRAKEM PLAMEN POZORUJTE
-POŽÁDEJTE URIELA, ABY VÁM OČISTIL VNITŘEK HLAVY POMOCÍ TOHO OČISTNÉHO PLAMENE
-PLAMEN POMALU POSOUVEJTE PO PÁTEŘI SMĚREM KE KONCI PÁTEŘE - ČISTIT VŠECHNY ČAKRY
-PŘEDSTAVTE SI, ŽE TENTO PLAMEN VYPALUJE VŠECHNY BLOKÁDY NA PÁTEŘI AŽ DOSÁHNE KONCE PÁTEŘE- JE DOKONČENO
-POŽÁDEJTE O ZÁŘIVÁ KŘÍDLA ORANŽOVÉHO PLAMENE A POMOHL TAK VAŠÍ TRANSFORMACI
-POŽÁDEJTE URIELA, ABY ZAPEČETIL TUTO ENERGII, ABY NEUNIKALA A PODĚKUJTE MU.

.................................................................................................................................................

......................................

CHRÁM SLUNCE - VYTVOŘILA jANA MICHAELA.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VERCHIEL- ANDĚLSKÝ VLÁDCE LVA

21. července 2018 v 15:14 | Marie Blankytná |  O naší duši
ANDĚLSKÉ ZNAMENÍ LVA - 22.7 - 23.8.

DŮVĚŘUJTE PLNĚ SVÉ SCHOPNOSTI VÉST A INSPIROVAT OSTATNÍ.

........................................................................................................................................................

Se skvělou energií a vytrvalou odvahou mého znamení přilétám na žlutohnědých křídlech, abych vám pomohl. Má milující energie vám přináší schopnost jistého vedení, abyste svou vizí správně inspirovali srdce ostatních. Máte schopnost vnést změnu do života mnoha lidí a tím, že jste chytří, máte jantarovou a zlatou sílu Slunce.
To dokáže zapálit oheň tvořivosti a přeměnit životy ostatních tak, že jim ukážete netradiční situace, a tím rozšíříte jejich možnosti. I vy o sobě občas pochybujete, neboť bez pochybností by vládlo pouze ego. Má láska vás dovede k vědomostem, které potřebujete, abyste tuto pochybnost překonali. Posílí vám sebevědomí tím, že k vaším vrozeným vlohám postupně přidá moudrost získanou zkušenostmi.

LEV -ohnivé znamení, je ovládán sluncem. Vládcem slunce je RAFAEL. Je to anděl hojení na všech úrovních. Rafaelova zlatá energie také vyrovná mužskou stránku osobnosti a přináší sílu rozhodnutí a konání.

LEV - OHNIVÉ ZNAMENÍ, JE OVLÁDÁN SLUNCEM.
VLÁDCEM SLUNCE JE RAFAEL, ANDĚL HOJENÍ NA VŠECH ÚROVNÍCH. RAFAELOVA ZLATÁ ENERGIE TAKÉ VYROVNÁVÁ MUŽSKOU STRÁNKU OSOBNOSTI A PŘINÁŠÍ SÍLU ROZHODNOSTI A KONÁNÍ.

Andělé tohoto měsíce vás nabádají, abyste ku prospěchu ostatních ukázali své schopnosti vést a inspirovat, andělé vám s nimi pomohou.
Verchiel říká, že byste neměli otálet, protože se potom cítíte vnitřně zranitelní.. Kvůli tomu se potom nedokážete rozhodnout, zda máte věřit svému tušení. Neexistuje něco jako ustavičná jistota. Buďte úspěšnými a inspirativními vůdci, kteří se sílou a odvahou táhnou vpřed.
Zároveň vždy mějte v záloze náhradní plán, abyste se dokázali vyrovnat s nečekanou situací.
Andělé vám mohou pomoci posílit vlastnosti, posílit svoji vnitřní jistotu k uzdravení některých stránek vaší osobnosti

VLASTNOSTI SPOJENÉ SE LVEM A VERCHIELEM:
ODVAHA - TVOŘIVOST - SCHOPNOST INSPIROVAT HRUHÉ - VŮDCOVSKÉ SCHOPNOSTI - JISTOTA PŘI ROZHODOVÁNÍ.

ANDĚLÉ ŽIVLŮ NABÍZEJÍ NÁSLEDUJÍCÍ SÍLY:
OČIŠTĚNÍ - VYČIŠTĚN Í - DOBITÍ BATERIÍ ENERGIÍ - DUHY BAREV K POSÍLENÍ ŽIVOTA.

VLÁDNOUCÍ PLANETÁRNÍ ANDĚL RAFAEL OVLIVŇUJE :
ROVNOVÁHU ZDRAVÍ A ENERGII POTŘEBNOU PRO POZITIVNÍ ČINY.

BARVY LVA- TOPASOVÁ - JANTAROVÁ - ORANŽOVVÁ - ZLATÁ - ŽLUTÁ - poskytují odvahu a sílu tělu i mysli. Zlatá barva vám dodá odvahu zvážit možnosti a dobře se rouhodovat.
TOPASOVÁ - JANTAROVÁ - ORANŽOVÁ - jsou ohnivé barvy změny. Jste vůdci.

ZDRAVÍ - SÍLA - ROVNOVÁHA - JSOU TŘEBA PRO VŮDCOVSTVÍ :
ISLA - anděl jídla a výživy říká : vnáším svou zlatou energii do jídla, aby posílila fyzické zdraví, ale pokud hledáte celistvost, nezanedbávejte duši a duchovní cestu životem, neboť ta přináší harmonii mysli, těla a duše.

ROSTLINY A DALŠÍ POMŮCKY, KTERÉ MŮŽETE POUŽÍT V MĚSÍCI VERCHIELA:

BYLINKY-STROMY A ROSTLINY :
vavřín - olivovník - měsíček - sedmikráska -vlaštovičník - rozmarýn / ne v těhotenství/ - máta / pomáhá překonat vnitřní zranitelsnost/ - jejich esence i oleje.
SVÍČKY - v barvě Lva / i bílou/ dodá energii Země. Vyryjte do ní symbol Lva.
KRYSTALY MINERÁLŮ .:
-čistý křemen - jantar - topas - citrín .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUMRÁNSKÉ SVITKY

21. července 2018 v 6:37 | Marie Blankytná |  Transformace

JAK ŽÍT VE SVĚTLE ?

Žijte naplno každý okamžik svého života,
...........život, který není prožit naplno, vyvolává zatrpklost,
.................... vězte, že co je uvnit, to je i vně,
................................temnota světa pochází z Temnty v srdci,
...........................................člověk je zárodek Slunce,
..................................................... meditace o Bohu je - rozpuštění se ve Světle,
.....................................................................jasná mysl je jako záře tisíci Slunví,
.....................................................................blaženi jsou ti, kdo touží po světle.

.................................................................................................................................................

JAK DOSÁHNOUT HARMONIE ?

žijte prostě,
......nikomu neškoďte,
...............nezáviďte,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ať vás pochybnosti očišťují, ale neoslabují,
.....................................zasvěťte život kráse,
..................................................tvořte kvůli tvoření, ale ne kvůli ocenění,
...........................................................jednejte s bližními otevřeně,
......................................................................změňte minulost,
................................................................................přinášejte do Světa něco nového,
..........................................................................................naplňte tělo Láskou,
.................................................................................................staňte se energí Lásky,

.................LÁSKA VŠE ODUŠEVŇUJE - KDE JE LÁSKA - TAM JE I BŮH............................................................

.................................................................................................................................................
KUMRÁNSKÉ SVITKY- ponaučení

15. července 2018 v 6:21 | Marie Blankytná |  Transformace

PROČ NÁS PRONÁSLEDUJE NEŠTĚSTÍ ?

Co jste zaseli, to také sklízíte,
.........neštěstí je vaše volba,
...................chudoba je výtvor člověka,
..............................hořkost je plod nevědomosti,
......................................když obviňujete, ztrácíte sílu,
...................................................když po něčem toužíte, zaháníte štěstí,
...............................................................probuďte se,
............................................................................,žebrák je ten, kdo si neuvědomuje sám sebe,
.......................................................................................ti, kdo nenajdou vnitřní království, jsou bezdomovci,
...................kdo zbytečně plýtvá časem, stane se ubožákem,
................................nedělejte ze svého života živoření,
..............................................nedovolte davu, aby zničil vaši duši,
...........................................................ať bohatství není vaším prokletím.

JAK PŘEMOCI NEŠTĚSTÍ ?

Neodsuzujte se,
nezříkejte se sami sebe, neboť jste božští,
nesrovnávejte se a nerozdělujte,
za všechno děkujte - radujte se, neboť radost dělá zázraky,
milujte se, neboť , kdo miluje sám sebe, miluje také ostatní,
blahořečte nebezpečí, neboť odvážní nalézají štěstí - blaženost,
modlete se, pociťujete-li radost a neštěstí se vás nedotkne,
MODLETE SE, ALE NEOBCHODUJTE S BOHEM.

.......................................................................................................................................................

KUMRÁNSKÉ SVITKY- fragmenty ponaučení

14. července 2018 v 6:04 | Marie Blankytná |  Transformace

JAKÝ JE SMYSL ŽIVOTA ?

život je cesta, smysl i odměna.
.............Život je tanec lásky.
.......................Vaše poslání je rozkvést.
.......................................Být je velký dar.
.............................................Váš život je součástí historie vesmíru.
..........................................................Život je krásnější než všechny teorie.
....................................................................Život je důvod k oslavě.
..............................................................................Život je cenný sám o sobě.
.............ŽIVOT SE ODEHRÁVÁ V PŘÍTOMNOSTI A SMYSL PŘÍTOMNOSTI JE BÝT PŘÍTOMEN. ......................................

JAK DOSÁHNEME ŠTĚSTÍ ?

Šťastní jsou ti, kdož jsou vděčni.
..........šťastni jsou ti, kdož jsou klidní
...................šťastní jsou ti, kdož našli ráj v sobě samém,
..........................šťastni jsou ti, kdož přijímají dary s radostí,
...................................šťastní jsou ti, kdož hledají,
..........................................šťastní jsou ti, kdo jsou probuzeni,
..................................................šťastní jsou ti, kdo naslouchají hlasu Božímu,
...........................................................šťasni jsou ti, kdo naplňují svá poslání,
...................................................................šťastní jsou ti, kdo poznali jednotu,
....................................................................šťasni jsou ti, kdo se v meditaci přibližují k Bohu,
...........................................................šťastní jsou ti, kdo žijí v harmonii,
....................................................šťastní jsou ti, kdo vidí krásu světa,
............................................šťastní jsou ti, kdo se otevřeli Slunci,
.......................................šťastní jsou ti, kdo plynou jako řeky,
................................šťastni jsou ti, kdo jsou připraveni přijímat štěstí,
........................šťastní jsou ti, kdo jsou moudří,
.................šťastní jsou ti, kdo mlují,
..........šťastní jsou to kdo tvoří,
....šťastní jsou ti, kdo jsou svobodní,
šťastní jsou ti, co odpouštějí, kdo si uvědomují sami sebe ,kdo vychvalují a velebí život.

......................................................................................................................................................

MEDITACE NA POMOC V RODINĚ

8. července 2018 v 7:21 | Marie Blankytná |  Meditace
VIZE - JAKO VÝSLEDEK PŘI MEDITATIVNÍM SOUSTŘEDĚNÍ SE NA POMOC V RODINĚ.
Dotaz čtenářky.

........................................................................................................................................................

Chtěla bych se zeptat, co by mohl znamenat tento výjev, který jsem zachytila při meditaci? Neumím kreslit, proto se omlouvám za nepovedenou kresbu. Viděla jsem živý pulsující objekt, téměř jako živel voda... těžké popsat. V srdci jsem zaznamenala, paradoxně, něco jako hořící plamínek (neslučitelné - voda a oheň). Srdce ve víru. Mohla jsem si výjev přiblížit, vidět detail srdce, až na plamínek vše v modré barvě. Pocity jsem měla opět moc hezké, plná naděje.
...................................................................................................................................................

ODPOVĚĎ, KTEROU JSEM PŘEVZALA OD MÉHO DUCHOVNÍHO UČITELE, ZNĚLA :

" Vize tetelícího se srdce, z něhož vyrůstá plamínek, je odpovědí z andělských sfér. V této vizi se vyskytují dva očistné prvky - voda - oheň.
Je to voda, z níž se rodí nový život- vzniká život a je to světlo, které zahání tmu a nese naději. Tmu ve vaší mysli, zapaluje- rozsvěcuje vaše poznání..
Modrá barva je znamení klidu, pro ni samotnou to znamená - udržuj ve svém konání klid- protože jenom tak dosáhneš cíle, po kterém toužíš. O který prosíš.
Červená barva- láska- síla- zapálené srdce pro úděl, který chce do svého života přijmout.
Tato vize komplexně znamená - život rodící se z tekutin - z vody- něhy a lásky klidného, ale zapáleného srdce pro cestu, kterou očekává. "
...................................................................................................................................................
S radostí předávám i tuto odpověď, protože vždy je posilující a podporující vědomí, že vím, co je mi sdělováno.
Ráda předávám zkušenosti jiných Vám všem, protože i toto poznání nás ubezpečuje v tom poznání, že "nejsme blázni" , když něco podobného vnímáme také. Naši duchovní ochránci a učitelé jsou stále kolem nás, chtějí nás vést naším životem, ale mají s námi velmi težkou práci, protože vynakládají velké úsilí k tomu, aby zjistili , jakou cestou nám mohou pomáhat. Když se k tomuto neodhodláme sami, dokud nepracujeme na svém duchovním růstu tak, abychom byli citliví a vnímali jejich jemné energie, nemusíme se k tomu dopracovat v tomto životě vůbec.
Na závěr bych k tomu poznamenala, že žiji sama , ale díky nim se nikdy sama necítím.
Přeji Vám všem hodně štěstí a lásky k sobě a tím k jiným. Marie Marta.

O VNÍMÁNÍ JEMNÝCH ENERGIÍ KOLEM NÁS

7. července 2018 v 7:46 | Marie Blankytná |  O naší duši
PŘEDÁVÁM VÁM VIZI JEDNÉ NAŠÍ ČTENÁŘKY.

Dobrý den paní Maruško,

četla jsem na Vašich stránkách o vidění andělů. Asi před měsícem a půl jsem se probudila a na protější zdi viděla "průhledný" v několika vrstvách mihotající se úkaz, přirovnala bych to k velkému množství motýlků, asi 30 cm velký. Neviděla jsem oči, přesto jsem věděla, že se na sebe díváme. Nevěřila jsem vlastím očím, úkaz trval asi 5 vteřin a pak postupně slábl až zmizel. Já zavřela oči a okamžitě usnula s krásným pocitem. Po probuzení jsem poděkovala za tu krásu.

ODPOVĚĎ, KTEROU JSEM PŘEVZALA OD MÉHO DUCHOVNÍHO UČITELE :

"Ano, mohu odpovědět a chci vysvětlit její vizi.
Andělská energie je jemná jako jemné tkanivo motýlích křídel. Vaši duchovní ochránci Vás vidí a slyší, poslouchají vaše prosby a snaží se vám dát odpověď v různých vizích, v různých proměnách energií, snaží se k vám najít takovou cestu, na které budete jejich jemnou energii umět zachytit.
Ať zachycujete jejich přítomnou energii jakkoli, vždy trvá vaše propojení takovou dobu, než zapojíte jakkoli mozek.
Vaše spojení bude vždy trvat tak dlouho, než mozek stvoří- vyplaví nějakou myšlenku posuzování, pochybností, než nastoupí racionální uvažování- zda je to možné ? a pod. Ať je to zachycený obraz , zvuk, aroma atd...
To, co žena zachytila očima- obraz, to byla odpověď z čistých vesmírných sfér. Odpověď na její prosby, které mohou být vyslyšeny. "
....................................................................................................................................................
S radostí jsem toto vysvětlení předala , protože vím, že naši ichránci jsou kolem nás neustále, ale záleží jenom na nás , zda je chceme vnímat a zda na sobě "pracujeme" tak, abychom k nim byli citliví, abychom jejich přítomnost docedli zachytit a porozumět jim. Přeji všem hodně štěstí, lásky, trpělivosti, vstřícnosti a přijetí sebe i jiných. M.

SOBOTA - 7. 7.

7. července 2018 v 6:19 | Marie Blankytná |  Motto dne
John Keats:

" NEULETÍ VŠECHNA KOUZLA PŘI POUHÉM DOTEKU FILOZOFIE PRYČ ?

..............................................FILOZOFIE SEVŘE ANDĚLŮM KŘÍDLA ."........................................................

....................................................................................................................................................

SEDMIČKA

-CHALDEJSKO-HEBREJSKÁ KABALA ŘÍKÁ : 7 - ČÍSLO POSVÁTNÉ - NEJSILNĚJŠÍ ČÍSLO.

-DOREEN VIRTUE ŘÍKÁ : "JSI NA SPRÁVNÉ CESTĚ. POKRAČUJ V DOBRÉM DÍLE. "

..................................................................................................................................................
Stalo se mi:

jednou ráno jsem se probudila s neurčitým pocitem. Vstala jsem a šla jsem se podívat do kuchyně kolik je hodin. V kuchyni visí hodiny, které spolehlivě odbíjejí půlhodinu jedním úderem, celou hodinu určitým počtem úderů. Zjistila jsem, že je půl páté a hodiny začaly odbíjet 7 úderů. Vrátila jsem se do postele, vzala jsem papír a tužku, pomodlila jsem se, přivítala den, poděkovala jsem za milost probuzení a přišlo mi toto vysvětlení :

" ANO, mohu ti říci, proč hodiny odtloukly 7 úderů v době, kdy měly odbít jeden úder v polovině hodiny.
Bylo to znamení od tvých duchovních ochránců, znamení jejich přítomnosti, znamení pomoci, znamení vhodného času k "rozhovoru" třeba pomocí písma. "

V písmu mi pak bylo vysvětleno, že je přítomna duše, která se přišla přesvědčit o tom, zda jí budu moci poskytnout pomoc v době, kdy se rozhodne odejít DOMŮ.

Duchovní bytosti nám ohlašují svoji přítomnost různým způsobem, podle toho, jak jsme naladěni a co jsme schopni přijmout.
V mém případě jsou to většinou zvuky a vůně, případně pachy, které nikdo jiný necítí, ale také bolesti fyzického těla, pokud se jedná o přivtělenou duši. To pak už vnímáme všichni, ale jde o to, zda přijímáme toto vysvětlení, nebo vyhledáme lékařskou pomoc, která nám v těchto případech nepomůže.
Pokud cítím pach, který ani neznám, nevím odkud pochází, co představuje, už vím, že mám přemýšlet v duchovní rovině, zda jsem udělala něco nesprávně a mám něco napravit.

..................................................

ČERVENEC - KREVNÍ OBĚH

1. července 2018 v 7:11 | Marie Blankytná
- je stále ohrožen, ale dochází k jakémusi uklidnění či zregulování.
Realizujeme plány, vychutnáváme plody práce minulých měsíců, ovšem pozor. Organizmus je zatěžován jinak a krevní oběh především trpí změnou.
Proto jej je potřeba posilovat, v této době hlavně potravou.
Potíže právě v tomto období vznikají z titulu snížené funkce krevního oběhu.
Projevují se křečemi svalů a podobně.
Jejich příčinou však může být třeba blok páteře.
...................................................................

dráha jater..

-dráha jater - ....................akupresurní body.............................dráha sleziny a slinivky.

................................................................................................................................................

Pokud potřebujete celý článek, najdete jej 1. července 2017. Zpracováno podle léčitele ing.J.Janči.

................................................................................................................................................

LÉČENÍ STRACHU Z JASNOVIDNOSTI

1. července 2018 v 6:46 | Marie Blankytná |  O naší duši
Pokud cítíte, že vaše vnitřní obrazy nejsou tak velké, jasné nebo barevné, jak byste si přáli, pravděpodobně vás blokuje strach. Obavy jsou zcela normální a ve chíli, kdy na to budete připraveni, se jich můžete snadno zbavit.

STRACH ZE ZTRÁTY KONTROLY :
........................................

- obava - obáváte se, že od chvíle, kdy začnete být jasnozřiví , vás budou všude provázet vize andělů a zemřelých.
- skutečnost - jasnovidění je jako televize, kterou můžete libovolně vypínat a zapínat - ovládat.

STARCH Z DĚSIVÝCH ZJEVENÍ :

. OBAVA : nesnášíte strašidelné domy a filmy, v nichž se to hemží příšerami
- skutečnost : svĚt duchů je nádherný . Většina zemřelých lidí vypadá nádherně, mladě a šťastně. Také byste vypadali šřastně, kdybyste nemuseli myslet na placení složenek.

STRACH Z PASTI :

-obava : co když je to jenom má představivost a všechno si to vymýšlím ? Nebo ještě hůře - "co když se jedná o duchy z podsvětí, kteří se jenom vydávají za mé anděly strážné ? "
- skutečnost : podle výzkumů nejvěrohodnější zážitky s duchy mají děti- ty si nedělají starosti s tím, zda se jedná nebo nejedná o jejich fantazii .
Nejlepším ukazatelem je vnitřní světlo. To vám ukáže zda se jedná o živého člověka nebo bytost ze světla duchů. Pomocí jasnocítění můžete rozeznat povahu člověka, zda se jedná o čestnost, nebo ne. Pomocí jasnovidnosti můžete vidět jeho vnitřní světlo.

Padlé bytosti nemohou vytvořit zářící světlo, nemohou "navlédi kostým " arch. Michaela, bude jim chybět jasné aura, která je důkazem života v lásce boží.

STRACH ZE "ZLA" NEBO Z TRESTU " ZA CHYBU" :

-obava - asi se bojíte, že jasnozřivost pochází od ďábla a že Bůh vás za tento "poklesek " potrestá.
- skutečnost - tento strach je zpravidla založen na na pasážích Starého zákona, které varují před těmito skutky.
Svatý Pavel ve svých Listech Korintským podotýká, že všichni umíme věštit a pokud tak činíme s láskou, měli bychom se snažit tyto dary využít. Pokud tento talent požijeme ve službě Bohu neo v léčení, není se čeho bát.

STRACH ZE ZESMĚŠNĚNÍ :

-obava - bojíte se, že vás budou mít za cvoka, podivína, vševěda, nebo citlivku a že budete muset čelit kritice i ze strany svých příbuzných.
- skutečnost - je pravděpodobné, že jste buď "služebníkem světla nebo "indigovým dítětem. Tyto děti velmi často cítí, že nikam nepatří, že jsou jiní. Tento pocit se ještě znásobí, když se lidé jejich talentům posmívají, můžete mít z této doby neléčené emocionální zranění způsobené různými druhy výsměchu.
Požádejte anděly o pomoc a řiďte se jejich radami.

STRACH Z PŘEHODNOCENÍ DOSAVADNÍHO ZPŮSOBU ŽIVOTA :

-OBAVA - JSTE TÍM ZASKOČENI A MÁTE OBAVU, ŽE NEJSTE PŘIPRAVENI UDĚLAT ZMĚNU VE SVÉM ŽIVOTĚ. RADĚJI ZVOLÍTE SEBEZAPŘENÍ.

- skutečnst - díky jasnovidění si uvědomíte, kde to ve vašem životě "skřípe". Nespokojenost je silná motivace k tomu, abyste začali napravovat určité věci - třeba začnete běhat, navštívíte poradce na vztahy, zaměříte se na zdravější stravu- nebo jinak svůj život ozdravíte.

PŘÍLIŠNÁ SNAHA - je nejběžnější překážkou jasnozřivosti. Když svoje snažení přepínáme, dojde k zablokování. Je to proto, že jakékoliv napětí pramení ze strachu. PŮVODCEM STRACHU JE EGO.

....................................................................................................................................................

Zpracováno podle Doreen Virtue Ph.D