7.- SEDMÝ MĚSÍC V ROCE

30. července 2018 v 15:54 | Marie Blankytná |  Zákony Vesmíru


V měsíci červenci se hodně lidí, ať těch, kteří čtou tento blog, nebo jej nečtou ptalo, co se dělo v tomto měsíci?
Zaznamenávali různé změny, a hlavně, čas jim velmi rychle běžel vpřed.
..............................................................................................................................................

"ANO, odpovím.
Červenec je sedmý měsíc v běhu celého roku a sedmička je nejsilnější duchovní číslo. I energie tohoto čísla se podepsala na změnách, které jste zaznamenávali .
V tomto měsíci se konal návrat mnoha duší, které dobrovolně odešly se svými průvodci, ale ještě si vyžádaly návrat na určitou dobu, aby zde, s vámi, něco řešily. Ještě dodatečně chtěly něco vyřešit.
Byly to duše, které odešly ze svých životů s nějakou větší vinou, tu neodčinily ,NEVYZNALY SE Z NÍ a na své cestě si toto uvědomily.
Z tohoto důvodu jsou bázlivé, neměly dost odvahy stanout před Stvořitelem. Vrátily se na krátkou dobu pro vaše odpuštění.
Z určité etapy cesty mají "možnost" návratu, aby si vyprosily odpuštění těch, kteří v životě zůstali.
Snažily se nějak upoutat vaši pozornost.
Nejlépe "jim jde" manipulovat s elektrickým proudem, docházelo k mnoha poruchám při přenosu Tv signálu, nastávaly změny teploty- závany studeného vzduchu, slyšitelné zvuky.
Upozorňování duše na jejich přítomnost se děje různými způsoby a je jenom na vás, jak jste citliví, zda si uvědomíte, co se kolem vás děje a co je potřeba udělat z vaší strany.
Při večerních modlitbách jim poskytujte pomoc tím,že na ně budete modlitbou pamatovat, že jim budete udělovat odpuštění, i když nebudete vědět konkrétní příčinu.
Můžete použít tato slova :

"Já............,prosím Všeobjímající Lásku archanděka Rafaela, aby ve své nekonečné přívětivosti a lásce, která je čistící a odpouštějící, přijal moji prosbu a zaměřiL svoji všeobjímající energii Lásky na duše, které potřebují pomc, aby mohly odejít
Domů.
Rafaeli, naplň naše srdce láskou, abychom byli schopni z čistého a upřímného srdce pronést větu : ODPOUŠTÍM TVOJE VINY S POMOCÍ BOŽÍ A PROSÍM O MILOST ODPUŠTĚNÍ PRO DUŠI TVOJI I DUŠI MOJI. ODPUSŤ NÁM NAŠE VINY. "

.................................................................................................................................


TAKÉ MNE NAVŠTÍVILA DUŠE MÉHO BLIŽNÍHO A UVÁDÍM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI :

- cítila jsem zvláštní vůni
- měla jsem pocit, který mne vedl k určité činnosti
- něklikrát spadla věc bez příčiny
- vypadával televizní signál
- pocity závanu chladu
- pocit - "musím do kostela"
- zvýšený pocit hladu - tedy úbytek energie
- něco slyším
- pocit tlaku zvenčí do ucha - "mám něco vyslechnout ?

Tyto pocity mne provázely 3 dny, než jsem přišla na to, že to není jenom jedna duše, byly to projevy dvou duší, které hledaly dodatečné odpuštění.
Duše se vrátily se svolením doprovázejících , přišly s vlivem energií čísla SEDM - sedmý den v týdnu - neděle, další sedmý den- v neděli odešly, červenec - 7. měsíc.

Jejich odchod jsem zaznamenala v tom, že jsem cítila kolem sebe JASNO, jako by se prostor prosvětlil, televize se okamžitě " umoudřila" a začala pracovat bezchybně, napětí uvnitř těla se srovnalo a byla jsem šťastná, že jsem zase trochu napomohla stoupání vzhůru.

Nakonec přišla věta: " JEJICH PODĚKOVÁNÍ JEDNOU POZNÁŠ. "

........................................................

KAŽDÝ VEČER, PŘED SPÁNKEM, DĚKUJI ZA VĚCI, KTERÉ MNE POTKALY TOHO DNE, ZA VĚCI POZITIVNÍ, ALE TAKÉ ZA VĚCI NEGATIVNÍ, PROTOŽE SE UKAZUJE, ŽE ČLOVĚKA K ČEMUSI MOTIVUJÍ, TŘEBAŽE TO NEVIDÍME IHNED. JSEM MÝM UČITELŮM VDĚČNÁ, MAJÍ SE MNOU MNOHDY HODNĚ PRÁCE. M.M.