MEDITACE NA POMOC V RODINĚ

8. července 2018 v 7:21 | Marie Blankytná |  Meditace
VIZE - JAKO VÝSLEDEK PŘI MEDITATIVNÍM SOUSTŘEDĚNÍ SE NA POMOC V RODINĚ.
Dotaz čtenářky.

........................................................................................................................................................

Chtěla bych se zeptat, co by mohl znamenat tento výjev, který jsem zachytila při meditaci? Neumím kreslit, proto se omlouvám za nepovedenou kresbu. Viděla jsem živý pulsující objekt, téměř jako živel voda... těžké popsat. V srdci jsem zaznamenala, paradoxně, něco jako hořící plamínek (neslučitelné - voda a oheň). Srdce ve víru. Mohla jsem si výjev přiblížit, vidět detail srdce, až na plamínek vše v modré barvě. Pocity jsem měla opět moc hezké, plná naděje.
...................................................................................................................................................

ODPOVĚĎ, KTEROU JSEM PŘEVZALA OD MÉHO DUCHOVNÍHO UČITELE, ZNĚLA :

" Vize tetelícího se srdce, z něhož vyrůstá plamínek, je odpovědí z andělských sfér. V této vizi se vyskytují dva očistné prvky - voda - oheň.
Je to voda, z níž se rodí nový život- vzniká život a je to světlo, které zahání tmu a nese naději. Tmu ve vaší mysli, zapaluje- rozsvěcuje vaše poznání..
Modrá barva je znamení klidu, pro ni samotnou to znamená - udržuj ve svém konání klid- protože jenom tak dosáhneš cíle, po kterém toužíš. O který prosíš.
Červená barva- láska- síla- zapálené srdce pro úděl, který chce do svého života přijmout.
Tato vize komplexně znamená - život rodící se z tekutin - z vody- něhy a lásky klidného, ale zapáleného srdce pro cestu, kterou očekává. "
...................................................................................................................................................
S radostí předávám i tuto odpověď, protože vždy je posilující a podporující vědomí, že vím, co je mi sdělováno.
Ráda předávám zkušenosti jiných Vám všem, protože i toto poznání nás ubezpečuje v tom poznání, že "nejsme blázni" , když něco podobného vnímáme také. Naši duchovní ochránci a učitelé jsou stále kolem nás, chtějí nás vést naším životem, ale mají s námi velmi težkou práci, protože vynakládají velké úsilí k tomu, aby zjistili , jakou cestou nám mohou pomáhat. Když se k tomuto neodhodláme sami, dokud nepracujeme na svém duchovním růstu tak, abychom byli citliví a vnímali jejich jemné energie, nemusíme se k tomu dopracovat v tomto životě vůbec.
Na závěr bych k tomu poznamenala, že žiji sama , ale díky nim se nikdy sama necítím.
Přeji Vám všem hodně štěstí a lásky k sobě a tím k jiným. Marie Marta.