O VNÍMÁNÍ JEMNÝCH ENERGIÍ KOLEM NÁS

7. července 2018 v 7:46 | Marie Blankytná |  O naší duši
PŘEDÁVÁM VÁM VIZI JEDNÉ NAŠÍ ČTENÁŘKY.

Dobrý den paní Maruško,

četla jsem na Vašich stránkách o vidění andělů. Asi před měsícem a půl jsem se probudila a na protější zdi viděla "průhledný" v několika vrstvách mihotající se úkaz, přirovnala bych to k velkému množství motýlků, asi 30 cm velký. Neviděla jsem oči, přesto jsem věděla, že se na sebe díváme. Nevěřila jsem vlastím očím, úkaz trval asi 5 vteřin a pak postupně slábl až zmizel. Já zavřela oči a okamžitě usnula s krásným pocitem. Po probuzení jsem poděkovala za tu krásu.

ODPOVĚĎ, KTEROU JSEM PŘEVZALA OD MÉHO DUCHOVNÍHO UČITELE :

"Ano, mohu odpovědět a chci vysvětlit její vizi.
Andělská energie je jemná jako jemné tkanivo motýlích křídel. Vaši duchovní ochránci Vás vidí a slyší, poslouchají vaše prosby a snaží se vám dát odpověď v různých vizích, v různých proměnách energií, snaží se k vám najít takovou cestu, na které budete jejich jemnou energii umět zachytit.
Ať zachycujete jejich přítomnou energii jakkoli, vždy trvá vaše propojení takovou dobu, než zapojíte jakkoli mozek.
Vaše spojení bude vždy trvat tak dlouho, než mozek stvoří- vyplaví nějakou myšlenku posuzování, pochybností, než nastoupí racionální uvažování- zda je to možné ? a pod. Ať je to zachycený obraz , zvuk, aroma atd...
To, co žena zachytila očima- obraz, to byla odpověď z čistých vesmírných sfér. Odpověď na její prosby, které mohou být vyslyšeny. "
....................................................................................................................................................
S radostí jsem toto vysvětlení předala , protože vím, že naši ichránci jsou kolem nás neustále, ale záleží jenom na nás , zda je chceme vnímat a zda na sobě "pracujeme" tak, abychom k nim byli citliví, abychom jejich přítomnost docedli zachytit a porozumět jim. Přeji všem hodně štěstí, lásky, trpělivosti, vstřícnosti a přijetí sebe i jiných. M.