SOBOTA - 7. 7.

7. července 2018 v 6:19 | Marie Blankytná |  Motto dne
John Keats:

" NEULETÍ VŠECHNA KOUZLA PŘI POUHÉM DOTEKU FILOZOFIE PRYČ ?

..............................................FILOZOFIE SEVŘE ANDĚLŮM KŘÍDLA ."........................................................

....................................................................................................................................................

SEDMIČKA

-CHALDEJSKO-HEBREJSKÁ KABALA ŘÍKÁ : 7 - ČÍSLO POSVÁTNÉ - NEJSILNĚJŠÍ ČÍSLO.

-DOREEN VIRTUE ŘÍKÁ : "JSI NA SPRÁVNÉ CESTĚ. POKRAČUJ V DOBRÉM DÍLE. "

..................................................................................................................................................
Stalo se mi:

jednou ráno jsem se probudila s neurčitým pocitem. Vstala jsem a šla jsem se podívat do kuchyně kolik je hodin. V kuchyni visí hodiny, které spolehlivě odbíjejí půlhodinu jedním úderem, celou hodinu určitým počtem úderů. Zjistila jsem, že je půl páté a hodiny začaly odbíjet 7 úderů. Vrátila jsem se do postele, vzala jsem papír a tužku, pomodlila jsem se, přivítala den, poděkovala jsem za milost probuzení a přišlo mi toto vysvětlení :

" ANO, mohu ti říci, proč hodiny odtloukly 7 úderů v době, kdy měly odbít jeden úder v polovině hodiny.
Bylo to znamení od tvých duchovních ochránců, znamení jejich přítomnosti, znamení pomoci, znamení vhodného času k "rozhovoru" třeba pomocí písma. "

V písmu mi pak bylo vysvětleno, že je přítomna duše, která se přišla přesvědčit o tom, zda jí budu moci poskytnout pomoc v době, kdy se rozhodne odejít DOMŮ.

Duchovní bytosti nám ohlašují svoji přítomnost různým způsobem, podle toho, jak jsme naladěni a co jsme schopni přijmout.
V mém případě jsou to většinou zvuky a vůně, případně pachy, které nikdo jiný necítí, ale také bolesti fyzického těla, pokud se jedná o přivtělenou duši. To pak už vnímáme všichni, ale jde o to, zda přijímáme toto vysvětlení, nebo vyhledáme lékařskou pomoc, která nám v těchto případech nepomůže.
Pokud cítím pach, který ani neznám, nevím odkud pochází, co představuje, už vím, že mám přemýšlet v duchovní rovině, zda jsem udělala něco nesprávně a mám něco napravit.

..................................................