VERCHIEL- ANDĚLSKÝ VLÁDCE LVA

21. července 2018 v 15:14 | Marie Blankytná |  O naší duši
ANDĚLSKÉ ZNAMENÍ LVA - 22.7 - 23.8.

DŮVĚŘUJTE PLNĚ SVÉ SCHOPNOSTI VÉST A INSPIROVAT OSTATNÍ.

........................................................................................................................................................

Se skvělou energií a vytrvalou odvahou mého znamení přilétám na žlutohnědých křídlech, abych vám pomohl. Má milující energie vám přináší schopnost jistého vedení, abyste svou vizí správně inspirovali srdce ostatních. Máte schopnost vnést změnu do života mnoha lidí a tím, že jste chytří, máte jantarovou a zlatou sílu Slunce.
To dokáže zapálit oheň tvořivosti a přeměnit životy ostatních tak, že jim ukážete netradiční situace, a tím rozšíříte jejich možnosti. I vy o sobě občas pochybujete, neboť bez pochybností by vládlo pouze ego. Má láska vás dovede k vědomostem, které potřebujete, abyste tuto pochybnost překonali. Posílí vám sebevědomí tím, že k vaším vrozeným vlohám postupně přidá moudrost získanou zkušenostmi.

LEV -ohnivé znamení, je ovládán sluncem. Vládcem slunce je RAFAEL. Je to anděl hojení na všech úrovních. Rafaelova zlatá energie také vyrovná mužskou stránku osobnosti a přináší sílu rozhodnutí a konání.

LEV - OHNIVÉ ZNAMENÍ, JE OVLÁDÁN SLUNCEM.
VLÁDCEM SLUNCE JE RAFAEL, ANDĚL HOJENÍ NA VŠECH ÚROVNÍCH. RAFAELOVA ZLATÁ ENERGIE TAKÉ VYROVNÁVÁ MUŽSKOU STRÁNKU OSOBNOSTI A PŘINÁŠÍ SÍLU ROZHODNOSTI A KONÁNÍ.

Andělé tohoto měsíce vás nabádají, abyste ku prospěchu ostatních ukázali své schopnosti vést a inspirovat, andělé vám s nimi pomohou.
Verchiel říká, že byste neměli otálet, protože se potom cítíte vnitřně zranitelní.. Kvůli tomu se potom nedokážete rozhodnout, zda máte věřit svému tušení. Neexistuje něco jako ustavičná jistota. Buďte úspěšnými a inspirativními vůdci, kteří se sílou a odvahou táhnou vpřed.
Zároveň vždy mějte v záloze náhradní plán, abyste se dokázali vyrovnat s nečekanou situací.
Andělé vám mohou pomoci posílit vlastnosti, posílit svoji vnitřní jistotu k uzdravení některých stránek vaší osobnosti

VLASTNOSTI SPOJENÉ SE LVEM A VERCHIELEM:
ODVAHA - TVOŘIVOST - SCHOPNOST INSPIROVAT HRUHÉ - VŮDCOVSKÉ SCHOPNOSTI - JISTOTA PŘI ROZHODOVÁNÍ.

ANDĚLÉ ŽIVLŮ NABÍZEJÍ NÁSLEDUJÍCÍ SÍLY:
OČIŠTĚNÍ - VYČIŠTĚN Í - DOBITÍ BATERIÍ ENERGIÍ - DUHY BAREV K POSÍLENÍ ŽIVOTA.

VLÁDNOUCÍ PLANETÁRNÍ ANDĚL RAFAEL OVLIVŇUJE :
ROVNOVÁHU ZDRAVÍ A ENERGII POTŘEBNOU PRO POZITIVNÍ ČINY.

BARVY LVA- TOPASOVÁ - JANTAROVÁ - ORANŽOVVÁ - ZLATÁ - ŽLUTÁ - poskytují odvahu a sílu tělu i mysli. Zlatá barva vám dodá odvahu zvážit možnosti a dobře se rouhodovat.
TOPASOVÁ - JANTAROVÁ - ORANŽOVÁ - jsou ohnivé barvy změny. Jste vůdci.

ZDRAVÍ - SÍLA - ROVNOVÁHA - JSOU TŘEBA PRO VŮDCOVSTVÍ :
ISLA - anděl jídla a výživy říká : vnáším svou zlatou energii do jídla, aby posílila fyzické zdraví, ale pokud hledáte celistvost, nezanedbávejte duši a duchovní cestu životem, neboť ta přináší harmonii mysli, těla a duše.

ROSTLINY A DALŠÍ POMŮCKY, KTERÉ MŮŽETE POUŽÍT V MĚSÍCI VERCHIELA:

BYLINKY-STROMY A ROSTLINY :
vavřín - olivovník - měsíček - sedmikráska -vlaštovičník - rozmarýn / ne v těhotenství/ - máta / pomáhá překonat vnitřní zranitelsnost/ - jejich esence i oleje.
SVÍČKY - v barvě Lva / i bílou/ dodá energii Země. Vyryjte do ní symbol Lva.
KRYSTALY MINERÁLŮ .:
-čistý křemen - jantar - topas - citrín .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------