ODMĚNA ZA POMOC MEDITACÍ

3. října 2018 v 6:29 | Marie Blankytná |  Meditace

Dobrý den paní Maruško,
mám prosbu, ráda bych se zeptala na vizi, kterou jsem měla při meditaci.
Je to už asi měsíc, co jsem cítila, že bych měla udělat meditaci na odvedení duší. Zvolila jsem řízenou obecnou meditaci... V jedné chvíli jsem měla tři vize, nevím, zda spolu souvisely. V první jsem viděla hlavu psa, která byla jako by ilustrovaná, vlčák s vyplazeným jazykem. Následovala událost, kde jsem "viděla" starší vůz z 60-70 let, který na střeše vezl gauč, který se v zatáčce svezl ze střechy auta a spadl na vůz, který jel za ním. Tím to skončilo. Dál jsem viděla malou holčičku s culíčkem, asi 5 let, která stoupala po svítícím schodišti, v ručičce držela látkovou panenka a dívala se dolu na mne... vše trvalo pár chvil. Ráda bych věděla, zda vize se mnou nějak souvisí, zda se, například, jednalo o můj minulý život, případně, (přiznám, že bych užasla), jestli jsem přeci jen meditací odvedla duši a dokonce viděla její odchod... zda je vše v pořádku.
Děkuji Vám moc za odpověď.

...........................................................................................................................................................................

Tento dotaz jsem s radostí přijala a s pokorou jsem se obrátila o vysvětlení k duchovnímu učiteli
Archandělu Michaelovi. Přijala jsem odpověď v tomto znění.

"ANO, chci tuto ženu ubezpečit v tom, že vše je v pořádku.
Ať si zapamatuje jenom ten závěr vize- STOUPÁNÍ PO OSVĚTLENÉM SCHODIŠTI.
Pomohla svým myšlením odejít jedné bloudící duši, která s pomocí jejích modliteb a přání vystoupala DOMŮ".
Žena byla odměněna tím, že mohla zahlédnout stoupání duše vzhůru.
VĚŘTE SI!!!!!
Děj, který předcházel závěru vize by se dal vysvětlit tím, že duše, která ztratí svoje tělo při nějaké nenadálé události, nepostřehne, že tělo ji už nechrání, neví, že jej ztratila, neví, co má dělat, není připravena na smrt, neví, jak se zachovat, bloudí a tápe, setrvává na místě života.
Žena prokázala touto meditací velkou službu jedné duši. Vesmír ji miluje a děkuje. "

..........................................................................................................................................................................

Připomínám, že ve světě se děje mnoho neštěstí, při nichž zahyne mnoho lidí i zvířat. Je zde , v naší atmosféře , hodně bloudích duší , které potřebují naši pomoc . M.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.