MĚSÍC LISTOPAD - PLÍCE

1. listopadu 2018 v 6:23 | Marie Blankytná |  Zdraví
PLÍCE _ se v tomto období projevují už znatelněji, protože ovlivňují jednak psychiku a také pokožku.Zde působí druhotně.
Proto si v tomto období vyžadují posílování, především pohybem a pak prostředím. Velice rozumné je ověřovat si jejich stav nejen na reflexních ploškách plic, ale také stavem pokožky.
Potíže se nyní začnou projevovat spíše v nedostatečnosti plic samotných, většinou špatným dýcháním, ruku v ruce se zřejmým narušením sliznic, a pak v přehnané citlivosti pokožky. K tomu zde obyčejně přistupují poruchy lymfatického systému, zejména v oblasti hrudní kosti. Lymfatický systém je tedy třeba posilovat.

.................................................................................................................................................................................................................................................................

Celé znění článku najdete dne 1. listopadu 2017.

................................................................................................................................................
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.