PŘIPOUTANÁ DUŠE - zkušenost

3. července 2019 v 13:14 | Marie Blankytná |  Meditace
moc děkuji za Váš příspěvek k připoutaným duším. Chtěla bych reagovat na výzvu, že můžeme napsat o svém příběhu.
A mně jste pomáhala s odváděním dušičky Vy, bylo to na Velikonoce v r. 2012.
Nějakou dobu před tím jsem se cítila hodně unavená, měla jsem po mateřské dovolené nastoupit do práce a vůbec jsem si nedokázala představit, jak to zvládnu, tak velikou fyzickou a psychickou únavu jsem cítila. A protože jste mi předtím několikrát poradila a pomohla, vnímala jsem, že se na Vás mohu obrátit s prosbou o pomoc.
Nacítila jste se na mě a opravdu byla u mě připoutaná dušička mého známého, který zemřel asi půl roku před tím.
Pak jsme se spolu domluvily, že mi pomůžete připoutanou dušičku odvést ke Světlu. Nikdy na to nezapomenu. Připravila jsem spoustu svíček, nejdříve barevných, pak bílých, pustila jsem si meditativní hudbu z řeckého chrámu, měla jsem celou noc otevřené okno. Vnímala jsem, že ani nemohu jít spát, modlila jsem se, četla jsem Žalmy z Bible, to vše tak nějak situace vyžadovala. A když k ránu dohořela poslední svíce, jakoby zaznělo DOKONÁNO JEST. Nesmírně se mi ulevilo. A i Vy jste mi pak napsala, že dušička je již u Světla.
A bylo zvláštní, že pak došlo k usmíření i s mojí kamarádkou, která také byla s naším známým spojena a na nějakou dobu se odmlčela.
Občas mívám takovéto pocity fyzického a psychického vyčerpání a vzpomenu si na tento okamžik, a i když sama nedokáži určit, zda u mě dušička je nebo není, pak zapálím svíčku a pomodlím se.
Moc Vás zdravím a děkuji.